HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 29 ožu 2024, 06:52.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 35487 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 605, 606, 607, 608, 609, 610, 611 ... 1420  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji!
PostPostano: 17 pro 2014, 21:27 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 12:56
Postovi: 9973
BGabriel je napisao/la:
Aj' Tulkas pusti me politike, u Srbiji se još nešto događa osim pol. priča.

Evo danas su očistili moju ulicu, obojili zebre, pa one bele trake, pa žute,ma kao nova je. Uostalom pogledaj vesti, okreni malo i kulturnu stranu a ne samo politiku.

Ko živi od prošlosti koje više nema, kapiš?


Hajd super..
ali ti ne kuzis ili neces.. nema veze

_________________
Serbian are nationalists. It is impossible to argue with Serbians because they are without understanding. Since they respect only force, the same method should be used when dealing with them."


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji!
PostPostano: 17 pro 2014, 21:34 
Offline

Pridružen/a: 21 stu 2012, 09:26
Postovi: 3402
Lokacija: Србија
BGabriel je napisao/la:
Pa da, šta je čudno u izrazu? Dakle, koja je vaša metropola?


Ma ništa čudno, sasvim adekvatan izraz koji radi svoj posao.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji!
PostPostano: 17 pro 2014, 21:35 
Offline

Pridružen/a: 04 srp 2014, 19:53
Postovi: 2159
@Tulkas

Naravno da neću, nisam ovde da pišem o politici već da gustiram kafu u "Kavani".
Nego vidim nigde nikoga i rekoh dobro je, mir u Srbiji, konačno.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji!
PostPostano: 17 pro 2014, 21:39 
Offline

Pridružen/a: 04 srp 2014, 19:53
Postovi: 2159
Hunter je napisao/la:
BGabriel je napisao/la:
Pa da, šta je čudno u izrazu? Dakle, koja je vaša metropola?


Ma ništa čudno, sasvim adekvatan izraz koji radi svoj posao.


I, koja je tvoja metropola? slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji!
PostPostano: 17 pro 2014, 22:15 
Offline

Pridružen/a: 21 stu 2012, 09:26
Postovi: 3402
Lokacija: Србија
BGabriel je napisao/la:
Hunter je napisao/la:

Ma ništa čudno, sasvim adekvatan izraz koji radi svoj posao.


I, koja je tvoja metropola? slika


pp


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji!
PostPostano: 18 pro 2014, 15:43 
Offline

Pridružen/a: 04 srp 2014, 19:53
Postovi: 2159
Hunter je napisao/la:
BGabriel je napisao/la:

I, koja je tvoja metropola? slika


pp


*ebo te pp. :zubati


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji!
PostPostano: 18 pro 2014, 16:31 
Offline

Pridružen/a: 21 stu 2012, 09:26
Postovi: 3402
Lokacija: Србија
BGabriel je napisao/la:
Hunter je napisao/la:

pp


*ebo te pp. :zubati


I thought we had a deal. :kava


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji!
PostPostano: 18 pro 2014, 16:34 
Offline

Pridružen/a: 04 srp 2014, 19:53
Postovi: 2159
Da, ali moja mora biti poslednja. :zubati


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji!
PostPostano: 18 pro 2014, 16:44 
Offline

Pridružen/a: 21 stu 2012, 09:26
Postovi: 3402
Lokacija: Србија
BGabriel je napisao/la:
Da, ali moja mora biti poslednja. :zubati



To si mi i privatno mogla reći, kao i štošta drugo.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji!
PostPostano: 19 pro 2014, 09:01 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 12:56
Postovi: 9973
http://www.zabranjeni.hr/kad-karijera-kre ... -/1258397/

nije za BGabriel. Da se ne sikiriki

_________________
Serbian are nationalists. It is impossible to argue with Serbians because they are without understanding. Since they respect only force, the same method should be used when dealing with them."


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji!
PostPostano: 19 pro 2014, 17:12 
Offline

Pridružen/a: 04 srp 2014, 19:53
Postovi: 2159
Hunter je napisao/la:
BGabriel je napisao/la:
Da, ali moja mora biti poslednja. :zubati

To si mi i privatno mogla reći, kao i štošta drugo.

Nisam ja nevaspitana pa da ti javno kažem ono što sam u pp kako si jedan običan mali miš.

I zaista, mislim da je bilo dosta, treba imati obzira prema administraciji foruma.

@Tulkas

Samo ti piši, ne osvrćem se. :D


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji!
PostPostano: 19 pro 2014, 18:10 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 stu 2009, 11:36
Postovi: 24644
Lokacija: СРПСКА
Tulkas je napisao/la:
http://www.zabranjeni.hr/kad-karijera-krene-nizbrdo-darko-milicic-nekad-je-bio-drugi-pick-nba-drafta--a-danas-je-seseljovac-i-los-boksac---/1258397/



slika

slika


gospodin Darko


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji!
PostPostano: 19 pro 2014, 18:18 
Offline

Pridružen/a: 29 ožu 2013, 06:32
Postovi: 6304
To je to!To je to!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji!
PostPostano: 19 pro 2014, 20:04 
Offline

Pridružen/a: 21 stu 2012, 09:26
Postovi: 3402
Lokacija: Србија
Citat:
RTS | petak, 19. dec 2014

Mladi iz Bačke kupuju karte u jednom smeru

Dvojno državljanstvo, male šanse za posao i haos posle katastrofalnih privatizacija ostavljaju Suboticu bez mladih i stručnih ljudi. Takva je sitaucija i u celoj severnoj Bačkoj i Potisju. Mladi, ali i ne samo oni, kupuju karte u jednom smeru - onom bez povratka.

Iz Srbije u inostranstvo na usavršavanje godišnje ode više od 700 visokobrazovanih ljudi, podaci su Zavoda za statistiku. Oni koji žele da rade, najčešće odlaze u Nemačku, Austriju i Sloveniju. Mahom su to ekonomisti, lekari, stomatolozi, inženjeri... Posebno veliki odlazak mladih i obrazovanih preko granice beleži se u Subotici.

"Ne odlaze samo deca mađarske nacionalnosti, ima učenika i iz srpskih odeljenja koji odlaze pa čak i nastavnica, sad u skorije vreme sam tako četiri nastavnika izgubila", kaže Silvija Tot, direktorka OŠ "Majšanski put".

Malo investicija, malo izgleda za posao i dvojno državljanstvo - najčešći razlozi za kupovinu karte u jednom smeru.

"Trbuhom za kruhom. Katastrofalne privatizacije na ovim prostorima su napravile haos i jedan veliki deo stručnih i kvalitetnih ljudi ostaje bez posla, na fin legalan način nema prostora za zapošljavanje", kaže Slobodan Vojinović, predsednica Regionalne privredne komore.

Na taj problem dolazi drugi - to što mladi odlaze.

"Mi očekujemo investicije i dolazak stranaca. Ali, ako taj stranac nema radne snage i ako se taj trend nastavi, mi za dve do tri godine nećemo imati mlade radne snage u Subotici, jer će ta radna snaga otići napolje", kaže Milan Popović, predsednik Saveza samostalnih sindikata Subotice.

I stariji drugu šansu traže odlaskom u druge zemlje. Mnogi od njih prodaju sve što poseduju, nekada i u pola cene, kako bi imali početni kapital.

Odlazak mladih, obrazovanih i sposobnih beleži se ne samo u Subotici već i na severu Bačke i Potisja, odlakle ih je za godinu dana otišlo oko deset hiljada. Statistika svedoči da na put bez povratka iz Srbije, svake godine ode više od trideset hiljada ljudi, najčešće zbog posla.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji!
PostPostano: 19 pro 2014, 20:06 
Offline

Pridružen/a: 21 stu 2012, 09:26
Postovi: 3402
Lokacija: Србија
BGabriel je napisao/la:
dosta


Amin.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji!
PostPostano: 20 pro 2014, 00:17 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 12:56
Postovi: 9973
Pazi ti srpcadije sto slavi ovog orangutana fasistu..

_________________
Serbian are nationalists. It is impossible to argue with Serbians because they are without understanding. Since they respect only force, the same method should be used when dealing with them."


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji!
PostPostano: 21 pro 2014, 13:59 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 stu 2014, 21:01
Postovi: 1588
I posle smrti Sadama i Gadafija, Šešelj je ostao muslimanski plaćenik i lažov.


Šešelj:Srebrenica naša mračna tačka
IZVOR: B92, TV FACE
Beograd -- Ključna srpska kompromitacija je Srebrenica, i to je najmračnija tačka na srpskoj strani u ovome ratu, izjavio je Vojislav Šešelj.

"Ne treba bežati od toga", rekao je u emisiji Centralni dnevnik bosanskohercegovačke Fejs televizije lider SRS Vojislav Šešelj.

"Zločine nikada nisam osporavao, ja ne osporavam ni zločin u Srebrenici, ali tvrdim da to nije bio genocid. Pogledajte konvenciju o genocidu", rekao je on.

On je dodao da su postojala tri logora u Prijedoru gde su ljudi ubijani, maltretirani i pljačkani. "To su bili i civili. Ja ne osporavam zločine u Prijedoru". Na pitanje da li je čuo za Tomašicu, odgovorio je da je u poslednje vreme za to čuo, i to iz medija, ne ranije.

Šešelj je rekao da nikada nije štedeo ni zločince sa srpske strane.

"Ja sam jedan jedini čovek u Srbiji koji je bio spreman da otvoreno uđe u koštac sa Arkanom dok je bio živ i moćan. Država se od njega bojala, Milošević mu nije mogao ništa", rekao je.

"Arkan je bio zločinac, naravno, i pre rata... Zločinac je bio pod firmom Savezne službe Državne bezbednosti... I u Zvornik kad je dolazio 1992, dolazio je policijskim kolima saveznog SUP-a, sa rotacijskim svetlima... I za pare je ratovao - 350.000 maraka, po nalogu Biljane Plavšić, dala mu je lokalna vlast u Zvorniku da bi ratovao u Zvorniku... Došao je sa 39 ljudi, ukupno 40", rekao je Šešelj.

Upitan o Ratku Mladiću, rekao je da ga nije poznavao pre njegovog dolaska u Hag. "U toku rata smo se samo u prolazu sreli u Beogradu, i tada je bio u civilnom odelu, da ga nisam u prvi mah prepoznao“.

Šešelj je kazao da je Mladić tada bio protiv Karadžića, a da je on držao stranu Karadžiću.

"Sa Karadžićem sam bio u solidnim odnosima, ne baš naročito prijateljskim", rekao je on, dodajući da su sa njim veći prijatelji bili Dobrica Ćosić, Vojislav Koštunica, Zoran Đinđić...

"Karadžić u Hagu i odgovara za tuđu krivicu, ne može on imati pod kontrolom svaki delić RS i odgovarati za zločine koji su se tamo desili", dodao je.

Žao mi je što je došlo do tolikih žrtava sa svih strana, oko 100.000 žrtava je bilo u BiH, kazao je Šešelj. "Rat je zadesio i jedne i druge i treće... Može se sada licitirati ko je imao više žrtava, ali to nije uteha za pojedinačne žrtve i njihove porodice, kojima je najteže. Morali bi neko iskustvo iz toga da izvučemo, ali to iskustvo je očigledno teško izvući".

Na konstataciju da političari BiH nisu reagovali na njegov izlazak, za razliku od njihovih kolega iz Hrvatske, Šešelj je rekao da su oni intelegentniji. "Bolje me poznaju, prošli smo sličnu školu mišljenja... Nisu se upecali kao Hrvati".

Šešelj je rekao da ima zabranu da napušta granice Srbije, da je naknadno dobio i zabranu za KiM, ali da bi, da nije toga, došao u Sarajevo. Kako je dodao, misli da bi tu bilo ljudi koji bi ga loše, ali i onih koji bi ga lepo dočekali. "To je moj rodni grad... došao bih u Sarajevo... Pa, i u Beogradu ima onih koji me mrze".

Šešelj je ponovio da neće dobrovoljno ići u Hag, a da li će isporučiti - da to treba pitati srpske vlasti.

"Ne kajem se ni zbog čega što sam u životu radio, da se stvari ponove, sada bih bio veštiji, zbog iskustva", rekao je Šešelj dodajući da nije napravio neku grešku zbog koje bih se stideo.

"To jesam li ili nisam zločinac, ljudi mogu da cene kako hoće... Za 12 godina haškog optuženištva nisu mogli da me dovedu u vezu ni sa jednim jedinim konkrentim zločinom, niti da povežu ni jednog srpskog dobrovoljca SRS, koga sa ja poslao u rat, sa konkretnim zločinom koji se negde desio... E, ja sam zbog toga ponosan“, rekao je Šešelj.

Šešelj je rekao da ima tri rane - svoja tri kuma Vuka Draškovića, Tomislava Nikolića i Aleksandra Vučića, ali da to što su ga kumovi izdali ne doživljava kao kaznu, nego kao iskušenje.

Šešelj je, ipak, rekao da bi Nikolića i Vučića podržao "ukoliko bi se okanuli EU i priklonili ruskoj opciji“. "Reč je o podržavanju ne o opraštanju", dodao je.

On je rekao da je Dodik, koji je okrenut Rusiji, najsnažnija patriotska linija u RS.

Upitan da li je podrška Dodiku kompenzacija za Kosovo, rekao je da nema kompenzacije za Kosovo.

"Sada nema šanse da povratimo Kosovo, ali imaćemo za 10, 20, 50, 200 godina... Ne smemo odustati od te ideje“, rekao je lider radikala, dodajući da se Srbija posle 500 godina oslobodila od Turaka jer je verovala u tu ideju.

Govoreći o BiH, rekao je da dokle god se poštuje Dejtonski sporazum, SRS ne dovodi u pitanje integritet BiH. Ali, dodaje Šešelj, "to je tako sročeno ustavno rešenje da BiH ne može da funkcioniše kad se stranci povuku, jer ne postoje ustavne institucije takvog opstanka", i da centralna vlast nema takve ingerencije.

Šešelj je, govoreći o Miloševiću, rekao da je radio loše, jer "nije uspeo da odbrani srpske teritorije, i očuva tu skraćenu Jugoslaviju, što nije odbranio KiM". "I najviše je sam doprineo da se desi petooktobarska poplava... On je ušao u sukob sa nama, mi nismo hteli taj sukob, dva meseca pre toga".

On je, takođe, naveo da u srpskim medijima za njega nema prostora, okrivljujući za to aktuelnu vlast u Srbiji.

Upitan o izjavi koju je, po dolasku, dao o Đinđiću, rekao je:

"Novinari su me pitali da li se kajem što sam se pre 12 godina radovao njegovoj smrti – ja sam rekao da se ne kajem. Što bih se ja kajao zbog toga? Najveći mafijaš je bio tada Đinđić".

http://www.b92.net/info/vesti/index.php ... _id=938798

_________________
Република Српска & Herceg Bosna against Mordor.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji!
PostPostano: 21 pro 2014, 15:54 
Offline

Pridružen/a: 01 stu 2014, 16:41
Postovi: 948
Citat:
Šešelj: Srebrenica je najmračnija tačka na srpskoj strani (VIDEO)


Haški optuženik, Vojsilav Šešelj, u intervjuu za FACE je izjavio da je “Srebrenica ključna srpska kompromitacija i da je važno da se to kaže jer je Srebrenica najmračnija tačka na srpskoj strani”.

„Ja ne osporavam zločin u Srebrenici,samo tvrdim da nije genocid“, rekao je Šešelj.

„Bila su tri logora u Prijedoru gdje su ljudi ubijani, maltretirani i pljačkani. To su bili i civili. Ja ne osporavam zločine u Prijedoru, ja ne osporavam zločin u Srebrenici, neću da osporavam nijedan zločin“.- izjavio je Šešelj za FACE.

Odgovarajući na pitanje o ratnoj ulozi sadašnjeg predsjednika Srbije Nikolića i premijera Vučića, Šešelj je direktno rekao da „ako je on ratni zločinac, onda su to i Nikolić i Vučić“.

„Nikolić je bio dobrovoljac u istočnoj Slavoniji i za ratne zasluge je postao četnički vojvoda. Vučić je bio dobrovoljac na Jevrejskom groblju (u Sarajevu), kod Slavka Aleksića. Vučić je uvijek davao mnogo ekstremnije izjave od mene. Ja nikada nisam izjavio da ću za jednog Srbina ubiti 100 Muslimana, Vučić jeste“.

U intervjuu koji je objavljen u Centralnom Dnevniku FACE-a, Šešelj je Željka Ražnjatovića Arkana okarakterisao kao ratnog zločinca iza kojeg je stajala država.

„Nisam štedio zločince sa srpske strane. Arkan je bio zločinac pod firmom državne službe bezbjednosti. U Zvornik, 1992. godine došao je sa policijskim kolima Saveznog SUP-A (policije) i rotacionim svjetlima sa 39 svojih ljudi. Po nalogu Biljane Plavšić, lokalna vlast u Zvorniku mu je dala 350.000 maraka da – izjavio je Šešelj.

Na pitanje zašto su hrvatski političari burno reagovali na njegovo puštanje iz Haga a bosanski tj. bošnjački nisu, Šešelj je odgovorio:

„Bošnjački političari su inteligentniji. Hrvati su se ponašali kao somovi kada se upecaju na dudubak, mamac. Sarajevo me poznaje. Sarajevskim jalijašima niko nije bio ravan, ni u Beogradu, ni u Zagrebu, ni u Jugoslaviji. Niko se nije upecao na moje izjave u Sarajevu. Ja bih volio da jeste. Sarajevo je moj rodni grad. Neko bi me tamo dočekao radosno, neko s mržnjom. U Beogradu su me mnogi dočekali s mržnjom.“


https://www.youtube.com/watch?v=8UMZpZSxQik


Jao kako mi se gadi Senadova patetika. A i ova novinarka, totalno bezze.

Ovaj Seselj mi je sve simpaticniji. :D


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji!
PostPostano: 21 pro 2014, 22:10 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 stu 2014, 21:01
Postovi: 1588
Snimak koji je otkrio Markovog ubicu u Turskoj
Autor: mondo.rs
Na turskom portalu "Haber Turk" pojavio se video koji je pomogao u rešavanju slučaja ubistva navijača Crvene Zvezde Marka Ivkovića

21.12.2014.
Snimak koji je otkrio Markovog ubicu u TurskojFoto: screenshot
U turskim medijima pojavio se snimak, za koji tvrde da je pomoću njega rešeno ubistvo navijača Crvene zvezde pred evroligaški meč u Turskoj, piše Telegraf.

http://www.haberturk.com/gundem/haber/1 ... i-kamerada
Snimak koji je otkrio Markovog ubicu u Turskoj

Navodno je turska policija pomoću ovog snimka otkrila prvooptuženog za ubistvo Ivkovića - Kadrija Aktaša, protiv koga je podignuta optužnica za krivično delo ubistvo sa predumišljajem.


Marko je ubijen 21. novembra uveče u Istanbulu, uoči utakmice protiv košarkaša turskog Galatasaraja u Evroligi.

On je u Istanbul doputovao u grupi od nekoliko stotina pristalica vicešampiona Srbije, a ubijen je u sukobu sa navijačima domaćih pred halom Abdi Ipekči.

http://mondo.rs/a755715/Info/Crna-Hroni ... ovica.html

Turci sumnjiče samo jednog ubicu, a svi znamo da ih je bilo više. Za ubistvo jednog francuskog navijača, osuđeno je skoro 10 Srba.

_________________
Република Српска & Herceg Bosna against Mordor.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji!
PostPostano: 24 pro 2014, 01:33 
Offline

Pridružen/a: 29 ruj 2013, 22:37
Postovi: 177
FACE TV je isjekao dosta šešeljov intervju, orginalna verzija ima na YT:


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji!
PostPostano: 29 pro 2014, 23:03 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 stu 2009, 11:36
Postovi: 24644
Lokacija: СРПСКА
ULTRAS WORLD: Делије најбољи навијачи на свету, Гробари на петом месту :D












Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji!
PostPostano: 30 pro 2014, 13:24 
Offline

Pridružen/a: 13 ožu 2010, 16:39
Postovi: 2989
Nedavno sam gledao INSAJDER i pljacku drzavne riznice Srbije...samo u 2009 su iz budeta Srbije isisali 3 milijarde eura!? Kako navode to je samo dio do cega su mogli doci prema zakonu o pristupu informacijama. Objasnjenje samo za naftne derivate;
-da sva vozila na Kosovu rade 365 dana, 24h ne mogu potrositi gorivo koje je "uvezeno" na Kosovo!?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji!
PostPostano: 30 pro 2014, 19:39 
Offline

Pridružen/a: 21 stu 2012, 09:26
Postovi: 3402
Lokacija: Србија
zomby je napisao/la:
Nedavno sam gledao INSAJDER i pljacku drzavne riznice Srbije...samo u 2009 su iz budeta Srbije isisali 3 milijarde eura!? Kako navode to je samo dio do cega su mogli doci prema zakonu o pristupu informacijama. Objasnjenje samo za naftne derivate;
-da sva vozila na Kosovu rade 365 dana, 24h ne mogu potrositi gorivo koje je "uvezeno" na Kosovo!?


Lopovska država.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji!
PostPostano: 30 pro 2014, 19:56 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19704
Agathonikos je napisao/la:
ULTRAS WORLD: Делије најбољи навијачи на свету, Гробари на петом месту :D











Da nisu možda najbolji nabijači? :zubati

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji!
PostPostano: 30 pro 2014, 23:37 
Offline

Pridružen/a: 01 stu 2014, 16:41
Postovi: 948
Agathonikos je napisao/la:
ULTRAS WORLD: Делије најбољи навијачи на свету, Гробари на петом месту :D













Sve je to p***** dim da izvinete..amateri

kad se usporedi s njima.

https://www.youtube.com/watch?v=-AxsgFjc2xw

Sto su oni znali navijati...


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 35487 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 605, 606, 607, 608, 609, 610, 611 ... 1420  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 81 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO