HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 19 tra 2024, 00:58.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 35515 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 634, 635, 636, 637, 638, 639, 640 ... 1421  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji!
PostPostano: 17 svi 2015, 19:12 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 sij 2014, 16:10
Postovi: 15091
Lokacija: Pod kraljevskim Srebrn'kom
Jbg uhvatili su te u škripac.
Ali opet ima tu i tvoje greške.
A u stvar išto bi se ja trebao u ovo
ikako i petljati, samo jesi malo nepristojan.

_________________
Dušom i krvlju iskupit ćemo te, o Al-Aksa!
Bi ruh bi dam nafdika ya Aqsa” By our souls, by our blood, all for you oh Al-Aqsa


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji!
PostPostano: 18 svi 2015, 05:31 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 12:56
Postovi: 9973
Nebitno.. Cilj opravdava sredstva a cilj je postignut

_________________
Serbian are nationalists. It is impossible to argue with Serbians because they are without understanding. Since they respect only force, the same method should be used when dealing with them."


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji!
PostPostano: 18 svi 2015, 09:54 
Offline

Pridružen/a: 18 svi 2015, 09:01
Postovi: 7
Glupost sto se razvila tolika mrznja izmedju Srba i Hrvata. Dok se mi ubijamo i mrzimo, dotle se Albanija s islamistickim predznakom siri, ukljucujuci dijelove Makedonije, Kosovo. Sandzak miruje ali je bure baruta, o Bosni da ne govorim. Smatram da nikad vise ne smije pasti kap krvi izmedju pravoslavne i katolicke brace. Imamo mi precega posla u buducnosti :)


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji!
PostPostano: 18 svi 2015, 10:29 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 svi 2013, 22:45
Postovi: 101
Citat:
Nebitno.. Cilj opravdava sredstva a cilj je postignut


Pa ne bih bas rekao...slika

Doduse,upinjao si se iz petnih zila,moram da ti odam priznanje za trud...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji!
PostPostano: 18 svi 2015, 11:01 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 12:56
Postovi: 9973
Ludi Samuraj je napisao/la:
Citat:
Nebitno.. Cilj opravdava sredstva a cilj je postignut


Pa ne bih bas rekao...slika

Doduse,upinjao si se iz petnih zila,moram da ti odam priznanje za trud...


Cuj i ti se trudnio al dosta manje. No za shvatit je jerbo kapacitet ti je jedna i pol prosto
prosirena. Al no sikiriki. Ima vremena mlad si

_________________
Serbian are nationalists. It is impossible to argue with Serbians because they are without understanding. Since they respect only force, the same method should be used when dealing with them."


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji!
PostPostano: 18 svi 2015, 11:27 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 svi 2013, 22:45
Postovi: 101
Da sam se ukljucio na maksimum,pregoreli bi ti tranzistori...slika

Nego sam krenuo polako,u malim dozama...Kad zavrsim sa tobom,ima da istetoviras Ravnu Goru na grudima...slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji!
PostPostano: 18 svi 2015, 17:25 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 12:56
Postovi: 9973
Ludi Samuraj je napisao/la:
Da sam se ukljucio na maksimum,pregoreli bi ti tranzistori...slika

Nego sam krenuo polako,u malim dozama...Kad zavrsim sa tobom,ima da istetoviras Ravnu Goru na grudima...slika


Prije da ces ti U na celo..

_________________
Serbian are nationalists. It is impossible to argue with Serbians because they are without understanding. Since they respect only force, the same method should be used when dealing with them."


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji!
PostPostano: 18 svi 2015, 17:55 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 svi 2013, 22:45
Postovi: 101
E znao sam majke mi da ces bas to da mi odgovoris...slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji!
PostPostano: 18 svi 2015, 19:22 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 12:56
Postovi: 9973
Ludi Samuraj je napisao/la:
E znao sam majke mi da ces bas to da mi odgovoris...slika


Vidis ja sam znao da ces opet koristit smajlija i napisati samo jednu
Recenicu. Evo ja cu jos jednu da ne bude isto

_________________
Serbian are nationalists. It is impossible to argue with Serbians because they are without understanding. Since they respect only force, the same method should be used when dealing with them."


Vrh
   
 
 Naslov: Vučić se NVO žalio na Nikolića
PostPostano: 19 svi 2015, 05:13 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 lis 2013, 21:41
Postovi: 9853
Citat:
Vučić se NVO žalio na Nikolića
Lana Gedošević | 18. 05. 2015. - 20:22h | Foto: O. Bunić

Tomislav Nikolić mi platformom o Kosovu pravi ozbiljne probleme, a o tome šta u njoj piše saznao sam iz medija.

slika
Premijer kaže da predsednik pravi štetu Srbiji na putu ka EU

Ovo je premijer Aleksandar Vučić, po saznanjima „Blica”, rekao predstavnicima nevladinih organizacija s kojima je razgovarao prošle sedmice. Predsednik srpske vlade je, podsetimo, održao dva sastanka sa vodećim ljudima desetak NVO, posvećena stanju ljudskih prava u Srbiji, evropskim integracijama i bezbednosnim temama.

Vučić je tom prilikom rekao da ima velikih problema s predsednikom Tomislavom Nikolićem, koji je bez ikakvih konsultacija s njim napisao i onda nekim medijima prosledio predlog državne platforme o Kosovu i Metohiji. Taj dokument, koji je Nikolić namenio Vladi i Narodnoj skupštini da ga usvoje, nije se našao na Vučićevom stolu pre nego što su neki izvodi osvanuli, „iz nezvaničnih izvora”, u javnosti. Ovo je naljutilo Vučića, koji, po sopstvenim rečima, nije mogao da poveruje šta predsednik Srbije radi.

Ideje Nikolića teško i prihvatiti i odbaciti

Takođe, objasnio je premijer sagovornicima iz NVO, Vlada i on lično našli su se u nebranom grožđu kako da se odnose prema Nikolićevom dokumentu - ako ga prihvate, Srbija će se zameriti Zapadu, a ako ga odbace, ispalo bi da je Vlada protiv Kosova u Srbiji.

Plan Tomislava Nikolića za Kosovo predviđa da ova teritorija formalnopravno ima status autonomne pokrajine u okviru Srbije, s ovlašćenjima poput federalne jedinice ili republike, koja podsećaju na rešenja iz ustava SFRJ iz 1974. godine. Kada bi Vlada i Skupština Srbije zatražile od EU i UN da se, kao što zamišlja Nikolić, što hitnije pokrenu pregovori o „konačnom statusu” KiM, i to na ovakvim osnovama, to bi žestoko ugrozilo primenu Briselskog sporazuma i sve što je dosad u dijalogu s Prištinom pod okriljem EU postignuto. Time bi i evropski put Srbije bio blokiran, ocenio je Vučić u razgovoru sa NVO.

Ipak, kako je objasnio, s druge strane je politički teško zamislivo da Vlada i vladajuća većina u parlamentu, dakle SNS, prosto odbace Nikolićeva rešenja, jer bi ih onda politički protivnici u Srbiji lako mogli optužiti za izdaju, odnosno da se odriču Kosova zbog EU.

Upravo ova Nikolićeva miniranja bila su i jedan od razloga koje je premijer naveo predstavnicima proevropskih NVO za organizovanje sastanaka, jer su mu i u tom delu društva potrebni saveznici za uvođenje Srbije u EU, saznaje „Blic”.

Putin vrbuje Dodika

Premijer se žalio i na predsednika Republike Srpske Milorada Dodika. Kako je rekao, Dodik se čvrsto povezao sa Rusima, koji su mu prilikom posete Moskvi 9. maja ponudili 500 miliona evra pomoći za Srpsku, ali i nižu cenu ruskog gasa iz uvoza. U zamenu za to, Dodik bi nastavio da insistira na referendumu o ostanku RS u BiH, što znatno komplikuje i poziciju Srbije u regionu i pojačava pritiske Zapada na Beograd da „smiri” Dodika.

Draža i parada

Vučić je na sastancima iza zatvorenih vrata sa NVO naveo da ga Nikolić minira pred EU, pored platforme o Kosovu, i odlukom da ode s vojskom na Putinovu paradu 9. maja u Moskvi, ali i zalaganjima predsednikovog kabineta, pre svih savetnika Olivera Antića, da Draža Mihailović bude rehabilitovan.


Blic


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji!
PostPostano: 19 svi 2015, 09:38 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 svi 2013, 22:45
Postovi: 101
Ova placipicka mi je svakim danom sve odvratnija...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji!
PostPostano: 21 svi 2015, 20:08 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 09 vel 2010, 19:22
Postovi: 5990
Citat:
Miruh Bosne

Zemlja dobrih Bošnjana

Državni simboli Srbije: Šta simbolizira Bosanski ljiljan pod nogama dvoglavog orla?
Posted on Maj 10, 2015 by admin
Možda ste se nekada zapitali odakle zlatni ljiljan u grbu susjedne Srbije? Priču o tome i općenito o simbolima te zemlje nalazimo u članku pod nazivom ‘Srpski simboli’ koji je objavljen na srbijanskom portalu e-novine. Tekst članka prenosimo bez dodatnih intervencija…

– Državni simboli predstavljaju željene vrednosti. Funkcija im je da obuhvate sve građane. Sadašnji simboli Srbije vezani su prevashodno za crkvu i monarhiju. Nije jedini problem što oni smetaju nesrbima. Sa njima ni mnogi Srbi ne mogu da se poistovete.

GRB

Grb sa četiri ocila uveo je Stefan Lazarević, sin kneza Lazara, nakon što je 1402. postao romejski podanik. Ocila predstavljaju četiri slova beta (ββββ), vladarski akronim dinastije Paleolog: Bazileus Bazileom Bazilenom Bazilenovius (“Vladar vladara vlada vladarima”). Očito da smo romejske simbole morali prihvatiti u trenutku nacionalnog poraza. U narednim vekovima ocila su skoro zaboravljena, ali od 18. veka crkva počinje da ih koristi. Vremenom postaju srpski simbol, a 1835. godine ulaze u prvi grb Srbije.

Prvi grb Srbije, sa četiri ocila, oivičen maslinovom i hrastovom granom, na zastavi francuske revolucije, bez oznaka monarhije, značio je napuštanje imperijalnih ambicija srednjovekovne vlastele. Sretenjski grb afirmiše sledeće vrednosti: mir (maslinova grančica), drevnu tradiciju i stabilnost (hrast), hrišćansku i srednjevekovnu tradiciju (krst sa četiri ocila) i savremene evropske vrednosti (trobojka francuske revolucije). Tvorac grba je Dimitrije Davidović. Nakon proglašenja kraljevine 1888. godine, u grb Srbije je ubačen dvoglavi orao, a izbačene su maslinova i hrastova grana.

Romejski dvoglavi orao označava spoj duhovne i svetovne vlasti, a predstavlja kontinuitet sa imperijalnim orlom Rimskog carstva. Dvoglavog orla je koristio Stefan Dušan, radi legitimizacije imperijalnih pretenzija. Dvoglavi orao, u našem istorijskom kontekstu, pre svega je simbol dinastičkog imperijalizma.

Umetnut je u grb Srbije 1888. godine, u skladu sa ideologijom „obnove carstva“. Obnova carstva je značila i pripajanje Bosne, koja nikad nije bila u sastavu “carstva”. Pod kandžama dvoglavog orla našao se zlatni ljiljan, simbol bosanske dinastije Kotromanića, koju Nemanjići nikada nisu uspeli da pokore. Bosanski ljiljan pod nogama dvoglavog orla u imaginaciji dokazuje vlast Nemanjića nad Kotromanićima, odnosno Srbije nad Bosnom.

Dvoglavi orao je postao simbol dinastičke hegemonije u Kraljevini Jugoslaviji, i četništva u drugom svetskom ratu, sve dok 1947. nije uklonjen sa grba.


https://miruhbosne.wordpress.com/2015/0 ... avog-orla/

_________________
Neki Fadil


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji!
PostPostano: 21 svi 2015, 21:52 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 sij 2010, 17:54
Postovi: 13159
Kum Bečo je napisao/la:
Citat:
Miruh Bosne

Zemlja dobrih Bošnjana

Državni simboli Srbije: Šta simbolizira Bosanski ljiljan pod nogama dvoglavog orla?
Posted on Maj 10, 2015 by admin
Možda ste se nekada zapitali odakle zlatni ljiljan u grbu susjedne Srbije? Priču o tome i općenito o simbolima te zemlje nalazimo u članku pod nazivom ‘Srpski simboli’ koji je objavljen na srbijanskom portalu e-novine. Tekst članka prenosimo bez dodatnih intervencija…

– Državni simboli predstavljaju željene vrednosti. Funkcija im je da obuhvate sve građane. Sadašnji simboli Srbije vezani su prevashodno za crkvu i monarhiju. Nije jedini problem što oni smetaju nesrbima. Sa njima ni mnogi Srbi ne mogu da se poistovete.

GRB

Grb sa četiri ocila uveo je Stefan Lazarević, sin kneza Lazara, nakon što je 1402. postao romejski podanik. Ocila predstavljaju četiri slova beta (ββββ), vladarski akronim dinastije Paleolog: Bazileus Bazileom Bazilenom Bazilenovius (“Vladar vladara vlada vladarima”). Očito da smo romejske simbole morali prihvatiti u trenutku nacionalnog poraza. U narednim vekovima ocila su skoro zaboravljena, ali od 18. veka crkva počinje da ih koristi. Vremenom postaju srpski simbol, a 1835. godine ulaze u prvi grb Srbije.

Prvi grb Srbije, sa četiri ocila, oivičen maslinovom i hrastovom granom, na zastavi francuske revolucije, bez oznaka monarhije, značio je napuštanje imperijalnih ambicija srednjovekovne vlastele. Sretenjski grb afirmiše sledeće vrednosti: mir (maslinova grančica), drevnu tradiciju i stabilnost (hrast), hrišćansku i srednjevekovnu tradiciju (krst sa četiri ocila) i savremene evropske vrednosti (trobojka francuske revolucije). Tvorac grba je Dimitrije Davidović. Nakon proglašenja kraljevine 1888. godine, u grb Srbije je ubačen dvoglavi orao, a izbačene su maslinova i hrastova grana.

Romejski dvoglavi orao označava spoj duhovne i svetovne vlasti, a predstavlja kontinuitet sa imperijalnim orlom Rimskog carstva. Dvoglavog orla je koristio Stefan Dušan, radi legitimizacije imperijalnih pretenzija. Dvoglavi orao, u našem istorijskom kontekstu, pre svega je simbol dinastičkog imperijalizma.

Umetnut je u grb Srbije 1888. godine, u skladu sa ideologijom „obnove carstva“. Obnova carstva je značila i pripajanje Bosne, koja nikad nije bila u sastavu “carstva”. Pod kandžama dvoglavog orla našao se zlatni ljiljan, simbol bosanske dinastije Kotromanića, koju Nemanjići nikada nisu uspeli da pokore. Bosanski ljiljan pod nogama dvoglavog orla u imaginaciji dokazuje vlast Nemanjića nad Kotromanićima, odnosno Srbije nad Bosnom.

Dvoglavi orao je postao simbol dinastičke hegemonije u Kraljevini Jugoslaviji, i četništva u drugom svetskom ratu, sve dok 1947. nije uklonjen sa grba.


https://miruhbosne.wordpress.com/2015/0 ... avog-orla/




Gomila gluposti koja i prilici E - novinama... nisam ni znao da to smece jos postoji...

slika

slika

Pred ovime se stoji mirno Becire... :neznam

_________________
Pokaj se Grobi! Mali korak za tebe, veliki za Srpstvo!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji!
PostPostano: 21 svi 2015, 22:02 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 09 vel 2010, 19:22
Postovi: 5990
procitaj ostatak na linku

_________________
Neki Fadil


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji!
PostPostano: 21 svi 2015, 22:19 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 sij 2010, 17:54
Postovi: 13159
Kum Bečo je napisao/la:
procitaj ostatak na linku


Procitao sam sve...

Samo ekstremno neobrazovan i plitak covek moze da napise onako nesto...em sto vrvi od materijalnih neistina, em zakljucak koji ne zasluzuje komentar...

Ovako sa ovime mirnije spavate... ne bi vas budio...

_________________
Pokaj se Grobi! Mali korak za tebe, veliki za Srpstvo!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji!
PostPostano: 21 svi 2015, 22:25 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 sij 2014, 16:10
Postovi: 15091
Lokacija: Pod kraljevskim Srebrn'kom
4 C je bio i biti će četnički simbol.

_________________
Dušom i krvlju iskupit ćemo te, o Al-Aksa!
Bi ruh bi dam nafdika ya Aqsa” By our souls, by our blood, all for you oh Al-Aqsa


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji!
PostPostano: 21 svi 2015, 22:42 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 09 vel 2010, 19:22
Postovi: 5990
DzoniBG je napisao/la:
Kum Bečo je napisao/la:
procitaj ostatak na linku


Procitao sam sve...

Samo ekstremno neobrazovan i plitak covek moze da napise onako nesto...em sto vrvi od materijalnih neistina, em zakljucak koji ne zasluzuje komentar...

Ovako sa ovime mirnije spavate... ne bi vas budio...


Poraz na referendumu 1992. i neustavnu zastavu od 2004. si zaboravio. Onda kada si ostao u manjini

_________________
Neki Fadil


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji!
PostPostano: 21 svi 2015, 23:11 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 svi 2013, 22:45
Postovi: 101
Citat:
4 C je bio i biti će četnički simbol.


Aj priznaj da pishnes u gace svaki put kad ga vidis...slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji!
PostPostano: 21 svi 2015, 23:34 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 svi 2013, 22:45
Postovi: 101
Pre nesto vise od deset minuta,u 72-oj godini zivota,preminuo je glumac Dragan Nikolic!

slika

Neka ti je vecna slava,Bog te blagoslovio....


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji!
PostPostano: 21 svi 2015, 23:52 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 sij 2010, 17:54
Postovi: 13159
Nije valjda u pm...

Legenda!

_________________
Pokaj se Grobi! Mali korak za tebe, veliki za Srpstvo!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji!
PostPostano: 22 svi 2015, 01:44 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 08:25
Postovi: 43997
Lokacija: Folklorni Jugoslaven, praktični Hrvat
Podsjetnik koliko smo i mi ostarili kad su ljudi koje smo gledali u ulogama mladih zajebanata i švalera odlaze na onaj svijet. Dragan Nikolić i Ljubiša Samardžić (ne mislim samo na njihove uloge zajedno) su bili sveprisutni zaštitni znakovi YU kinematografije.

EDIT: Živ je, prerano si ga pokopao.

_________________
sklon'se bona Zineta sa penđera, vidiš da te vlasi oćima kurišu
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji!
PostPostano: 22 svi 2015, 09:17 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 09 vel 2010, 19:22
Postovi: 5990
Mnogo su četnika pobili Ljuba i Dragan.

_________________
Neki Fadil


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji!
PostPostano: 23 svi 2015, 11:28 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 svi 2013, 22:45
Postovi: 101
Citat:
EDIT: Živ je, prerano si ga pokopao


Ma serem ti se na novinare....Ziv je,hvala Bogu... :palacgore1


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji!
PostPostano: 23 svi 2015, 21:58 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 stu 2009, 11:36
Postovi: 24644
Lokacija: СРПСКА
Štand "Drolja u crnom"



Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji!
PostPostano: 24 svi 2015, 13:30 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 12 lip 2009, 12:19
Postovi: 5376
Lokacija: Croatia Alba; site:hercegbosna.org/forum
"Politika"

Dragomir Anđelković je napisao/la:
Kada nacije ratuju pre svega se bore za teritorije. Njihov vitalni interes je oduvek bio da kontrolišu oblasti koje smatraju svojim, odnosno da učvrste jedinstvo raznih delova svog nacionalnog korpusa.

Iz tog ugla valja se osvrnuti na Drugi svetski rat. Zašta se borila komunistička vrhuška na čelu sa Titom? To se vidi po rezultatima njihove pobede.

Kada se radi o nacionalnim posledicama po Srbe to su:

1) stvaranje veštačkih nacija od delova srpskog naroda (Crnogorci, Muslimani);

2) prisilna asimilacija Srba katolika u Dalmaciji i Srba na severozapadu Makedonije;

3) nakaradno definisanje republičkih granica tako da su Hrvati dobili i ono što nije njihovo, a Srbi su izgubili mnogo toga što im istorijski i etnički pripada;

4) postepeno komadanje već osakaćene srpske republike putem sukcesivnog uvećavanja autonomije pokrajina stvorenih samo u Srbiji.

Tako je teritorija pod kontrolom Beograda do 70-ih godina prošlog veka svedena na tek malo veći prostor od onoga koji su Srbiji namenili nacisti. To je nama komunistička borba dala.

Za razliku od njih, četnici Draže Mihailovića, uz sve mane koje su imali, borili su se za objedinjavanje gotovo svih srpskih zemalja u okvirima naše jedinstvene (kon)federalne jedinice – usled strašne greške iz 1918. – tada već neizbežne jugoslovenske države. Iz toga se vidi ko je sa stanovišta srpskih nacionalnih interesa izdajnik – Draža ili titoistička srpska garnitura. Naravno, ne sam Tito. Logično je da nam je on želeo dobro taman koliko i Pavelić. Krivi su Srbi koji su mu fanatično služili ili i dalje robuju zloduhu titoizma.

***

Uostalom, i da titoisti kojim slučajem nisu kolaborirali šta to nama znači kada su se u vezi sa srpskim interesima postavljali slično kao i nacisti? Zato rehabilitacija Draže ima mnogo veći simbolički značaj od individualnog čina. To je institucionalizovana rehabilitacija prava srpskog naroda da se bori za svoje interese umesto da je osuđen da ih i za račun neprijatelja mazohistički gazi. Ne čudi me što se Hrvati i njihovi lobisti u Srbiji zbog toga bune, a zgranut sam da to ne vide oni koji se danas izdaju za srpske rodoljube, a imaju naglašene simpatije prema partizanima.


Više na: http://www.politika.rs/rubrike/Komentari/Rehabilitacija-kolaboracija-i-nacionalna-izdaja.lt.html


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 35515 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 634, 635, 636, 637, 638, 639, 640 ... 1421  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 92 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO