HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 25 tra 2024, 02:07.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 35515 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 701, 702, 703, 704, 705, 706, 707 ... 1421  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji
PostPostano: 04 srp 2016, 09:58 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 stu 2009, 11:36
Postovi: 24644
Lokacija: СРПСКА
Ma ne smeta gospodine Čeha, ako vam je ta opsesija takva da ne možete bez nje, možemo o tome i na ovoj temi, nije problem.

I šta kaže gospodin Ljubo (Ćesić Rojs), u Zagrebu preko 10% ********?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji
PostPostano: 04 srp 2016, 10:01 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 svi 2009, 12:12
Postovi: 21673
Ali gospon Aga, nije stvar u meni, nego u vama...
Zar ne vidite kako se brinem?
Jeste li potražili pomoć koja vam pripada ?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji
PostPostano: 04 srp 2016, 10:10 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 stu 2009, 11:36
Postovi: 24644
Lokacija: СРПСКА
Naravno da se brinete, jer i sami znate da je gospodin Ljubo kao jedan konzervativan čovek i vernik namerno umanjio taj procenat, zbog osećaja nelagode i stida, a vi kao zagrebćanski picek ste se našli zabrinutim jer se plašite da taj postotak ne postane i zvanični jer znate da je taj postotak mnogo veći, pa se kao picek osećate zakinutim i majoriziranim od strane gospodina Ljube.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji
PostPostano: 04 srp 2016, 10:17 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 svi 2009, 12:12
Postovi: 21673
Gospon Aga, gospon Rojs se dosta najebao Srba u ratu, sumnjam da su mu neki nadostaci na pameti.
Ali vidim da vama jako fali...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji
PostPostano: 04 srp 2016, 10:26 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 stu 2009, 11:36
Postovi: 24644
Lokacija: СРПСКА
Picečkim humorom do bega od teme na kojoj sam insistira. Pravi ste picek, gospodine Čeha.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji
PostPostano: 04 srp 2016, 10:33 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
Ajde jebote više, ko deca od devet godina...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji
PostPostano: 04 srp 2016, 10:36 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 stu 2009, 11:36
Postovi: 24644
Lokacija: СРПСКА
Carmello Šešelj je napisao/la:
Ajde jebote više, ko deca od devet godina...

Do piceka i njegovih opsesija je, gospodine Karmelo. Zato mu i savetujem da pređe na temu o Zagrebu a da ovu poštedi toga.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji
PostPostano: 04 srp 2016, 10:58 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
Agathonikos je napisao/la:
Carmello Šešelj je napisao/la:
Ajde jebote više, ko deca od devet godina...

Do piceka i njegovih opsesija je, gospodine Karmelo. Zato mu i savetujem da pređe na temu o Zagrebu a da ovu poštedi toga.

Nije samo do njega. Kada ne želite više da slušate da neko davi, onda mu ostavite zadnju reč. Zato što, kad već davi, onda vas ni ne zanima šta je njegova zadnja reč. Ali vi ne možete da izdržite da nekom ostavite zadnju reč, pa onda kao rezultat imamo ovu predadolescentsku raspravu koja je dosadna.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji
PostPostano: 04 srp 2016, 11:06 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 stu 2009, 11:36
Postovi: 24644
Lokacija: СРПСКА
A vi ste kao neki psiholog koji tačno zna gde treba stati u raspravi s nekim, pa makar to bio i picek poput gospodina Čehe, gospodine Karmelo?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji
PostPostano: 04 srp 2016, 11:19 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
Nije potrebno biti psiholog da bi se uvidelo to što ja uviđam.

A zašto je vama baš toliko stalo da vaša bude zadnja u raspravi sa bilo kim, a kamoli još sa nekim picekom? Pa smejte mu se, pobogu, nemojte ulaziti u beskonačna dečija prepucavanja sa njim.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji
PostPostano: 04 srp 2016, 11:21 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 stu 2009, 11:36
Postovi: 24644
Lokacija: СРПСКА
A da razlog za vašu iznenadnu psihološku intervenciju možda nije neki post koji ste malopre pročitali a nije vam baš seo, gospodine Karmelo?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji
PostPostano: 04 srp 2016, 11:41 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
Nije mi seo nijedan od nekoliko desetina postova koje ste razmenili sa gospodinom Cehom, a glede njegove i vaše seksualne orijentacije. Kao dva osnovnoškolca. Umesto da vi pozitivno utičete na gosodina Cehu, gospodin Ceha je negativno uticao na vas.

Probajte da izdržite, gospodine Agathonikos, ne mora se baš na svaki post odgovoriti. Znam ja da ste vi uvereni da će ljudi pomisliti da ste ispali glupi u društvu ako ne odgovorite na svaki post, ali verujte mi, to će još više pomisliti kada se upustite u ovako inspirativne rasprave kao što ste vodili sa gospodinom Cehom ovih par dana.

Budite cool, gospodine Agathonikos.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji
PostPostano: 04 srp 2016, 11:48 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 stu 2009, 11:36
Postovi: 24644
Lokacija: СРПСКА
Carmello Šešelj je napisao/la:
Nije mi seo nijedan od nekoliko desetina postova koje ste razmenili sa gospodinom Cehom, a glede njegove i vaše seksualne orijentacije.

Jel to štos iz Minhena, gospodine Karmelo?
I sami znate da to nisu jedini postovi na forumu, gospodine Karmelo.
Daklem otvorite dušu i recite nam pravi razlog za taj vaš iznenadni psihološki zahvat :D


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji
PostPostano: 04 srp 2016, 11:56 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
Agathonikos je napisao/la:
Jel to štos iz Minhena, gospodine Karmelo?
I sami znate da to nisu jedini postovi na forumu, gospodine Karmelo.

Kao što i vi sami znate da sam ja pričao o tim, a ne svim ostalim postovima na forumu.

Citat:
Daklem otvorite dušu i recite nam pravi razlog za taj vaš iznenadni psihološki zahvat :D

A vi bi sada i sa mnom raspravljali o seksualnoj orijentaciji? Pošto ste me već ranije upozorili da nije lepo da izigravam psihologa, preskočiću svoj komentar o toj vašoj želji.

Inače, mislim da vam je jasno da ovakvom reakcijom prema onome što sam rekao, samo potvrđujete to što sam rekao.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji
PostPostano: 04 srp 2016, 11:59 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 stu 2009, 11:36
Postovi: 24644
Lokacija: СРПСКА
Osim što glumimo psihologa, još se pravimo i grbavi, a gospodine Karmelo :D
A sad se pokušajte držati svojih psiholoških postulata i čik ne odgovorite na ovaj post.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji
PostPostano: 04 srp 2016, 13:44 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 20 ruj 2009, 09:10
Postovi: 4443
Lokacija: Grobnik
Ceha je napisao/la:
Dane, gosp. Aga ti je u međuvremenu dok te nije bilo prešao u homoseksualce, pa je vjerojatno zato ta "analna opsesija". Ili je samo izašao iz ormara.


Uljudnost za današnjeg Banjolučanina nije uobičajena pojava (štoviše, može bit i sumnjiva), ali svejedno mi je težko vjerovati da Aga ima veze s istospolcima samo zato što je previše uljuđen. Rekao bih da mu to pali kod žena koje u tim krajevima vide mužku uljudnost samo u sapunicama koje gledaju na dalekovidnici. Tu na pričaonici je već upecao Ksenijicu, doduše koju on toliko ne šljivi koliko ona oko njega skače i cvrkuće.

_________________
RH-BiH-Sandžak-Sriem-Boka Kotorska-Trst
KREPAT MA NE MOLAT
http://hrvatska-bosna.eu5.org/znanost/zamjena_zarulje-prednje_kratko_svietlo-reno_clio_3.pdf


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji
PostPostano: 04 srp 2016, 13:51 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 stu 2009, 11:36
Postovi: 24644
Lokacija: СРПСКА
Dakle, šta ste odlučili, da sa ovim sajtom i vlasnikom joj obrišemo guzicu ili šupak, gospodine Dane?

dane-croatia je napisao/la:
Jako zanimljiva i poučna stranica:
http://nezavisna-drzava-sandzak.com/index.html


Lako je pretpostaviti da ste mu vi vlasnik pa eto neka na vama ostane krajnja odluka, mada vam mogu izaći u susret i guzicu ili šupak obrisati samo sa sajtom, ako me lepo zamolite.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji
PostPostano: 04 srp 2016, 13:54 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 20 ruj 2009, 09:10
Postovi: 4443
Lokacija: Grobnik
Agathonikos je napisao/la:
I šta smo se dogovorili gospodine Dane, da sa onim sajtom i s njegovim vlasnikom obrišemo guzicu ili šupak?
Vama kao zapadnouljudbeniku verovatno više odgovara reč guzica, tako da ću smatrati da smo se već dogovorili.


Možda da se o tome dogovoriš s gospodinom Šešeljom koji ima izkustva s brisanjem tih dielova tiela s raznim predmetima još iz Zenice...

_________________
RH-BiH-Sandžak-Sriem-Boka Kotorska-Trst
KREPAT MA NE MOLAT
http://hrvatska-bosna.eu5.org/znanost/zamjena_zarulje-prednje_kratko_svietlo-reno_clio_3.pdf


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji
PostPostano: 04 srp 2016, 13:55 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 stu 2009, 11:36
Postovi: 24644
Lokacija: СРПСКА
Lepo vas pitam a vi tako, gospodine Dane?
Ok, kao izraz dobre volje, brišem samo sa sajtom a na vama je da se odlučite, da li šupak ili guzicu.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji
PostPostano: 04 srp 2016, 13:56 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 20 ruj 2009, 09:10
Postovi: 4443
Lokacija: Grobnik
Agathonikos je napisao/la:
Dakle, šta ste odlučili, da sa ovim sajtom i vlasnikom joj obrišemo guzicu ili šupak, gospodine Dane?

dane-croatia je napisao/la:
Jako zanimljiva i poučna stranica:
http://nezavisna-drzava-sandzak.com/index.html


Lako je pretpostaviti da ste mu vi vlasnik pa eto neka na vama ostane krajnja odluka, mada vam mogu izaći u susret i guzicu ili šupak obrisati samo sa sajtom, ako me lepo zamolite.


Tu si se prevario Aga, ja imam već svoju stranicu s koje su doista preuzeti neki dielovi za ovu stranicu, ali ovaj mrežopis nije u vezi sa mnom. Na žalost, ne znam tko ju je napravio, ali da doznam izrazio bih mu svoje poštovanje.

_________________
RH-BiH-Sandžak-Sriem-Boka Kotorska-Trst
KREPAT MA NE MOLAT
http://hrvatska-bosna.eu5.org/znanost/zamjena_zarulje-prednje_kratko_svietlo-reno_clio_3.pdf


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji
PostPostano: 04 srp 2016, 13:58 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 20 ruj 2009, 09:10
Postovi: 4443
Lokacija: Grobnik
Agathonikos je napisao/la:
Lepo vas pitam a vi tako, gospodine Dane?
Ok, kao izraz dobre volje, brišem samo sa sajtom a na vama je da se odlučite, da li šupak ili guzicu.


S koliko inčnim zaslonom?

_________________
RH-BiH-Sandžak-Sriem-Boka Kotorska-Trst
KREPAT MA NE MOLAT
http://hrvatska-bosna.eu5.org/znanost/zamjena_zarulje-prednje_kratko_svietlo-reno_clio_3.pdf


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji
PostPostano: 04 srp 2016, 14:03 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 stu 2009, 11:36
Postovi: 24644
Lokacija: СРПСКА
Ako vi tako kažete, onda neka bude da mu vi niste vlasnik. Čak mi je drago zbog toga.
Znači vlasnika kao tariguza opet vraćamo u opciju što je i najbolje rešenje.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji
PostPostano: 04 srp 2016, 14:15 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 20 ruj 2009, 09:10
Postovi: 4443
Lokacija: Grobnik
Agathonikos je napisao/la:
Ako vi tako kažete, onda neka bude da mu vi niste vlasnik. Čak mi je drago zbog toga.
Znači vlasnika kao tariguza opet vraćamo u opciju što je i najbolje rešenje.


Ja ipak navijam da tvoje nerazpoloženje zbog te stranice popravlja Ksenijica a ne neki ljuti Sandžaklija...

_________________
RH-BiH-Sandžak-Sriem-Boka Kotorska-Trst
KREPAT MA NE MOLAT
http://hrvatska-bosna.eu5.org/znanost/zamjena_zarulje-prednje_kratko_svietlo-reno_clio_3.pdf


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji
PostPostano: 04 srp 2016, 14:28 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 stu 2009, 11:36
Postovi: 24644
Lokacija: СРПСКА
Toliko je ljut da hoda uokolo i ujeda Srbe po Raškoj za guzicu, gospodine Dane.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Srbiji
PostPostano: 04 srp 2016, 14:31 
Offline

Pridružen/a: 10 lip 2015, 23:16
Postovi: 6025
dane-croatia je napisao/la:
Agathonikos je napisao/la:
Nisam gospodine Dane. Meni prezime Šupak ništa ne znači i ne bih ga ni pomenuo da se vi kao zapadnoljudbenik niste našli osupnutim nad rečju šupak a susedi vam se prezivaju Šupak.
Ne bih ni Karu ni Kitu pomenuo da me vaš smešni zapadnouljudeni nagon opet nije naveo na to, a da biste meni ukeselili osmeh, onda morate poneti barem 20 pari klizaljki jer se na led ne izlazi bosih nogu, gospodine Dane.


Stvar je u tome da se upravo ti ponašaš kano da imaš ,,zapadnouljudbeni nagon'' a onda iznenada izgovoriš rieč ,,šupk''. Na pr. za KiMa bi spominjanje rieči ,,šupak'' bio napredak u uljuđivanju, ali od tebe koji se ljudima obraćaš sa VI to je bilo korak unazad. Jednostavno, rieč ,,šupak'' se ne uklapa u sliku koju stvaraš sam o sebi. Moraš malo češće izgovarati takvu vrstu rieči i onda će to postat uobičajeno i prihvatljivo s tvoje strane. Podjednako bi me iznenadilo da čujem na pr. patrijarha Irineja da uporabi u govoru rieči: sranje, šupak, ***...
Možda nisam dovoljno često na pričaonici, ter mi je žao ako sam preskočio tvoje upise gdje češće rabiš rieči iz ,,iztočno uljudebnog kruga''.

Moram odgovoriti jer mi ga je cackao u gaćama pa porastao. Tako golem možeš birati u SUPAK ili zvalje.

_________________
Kako smo svi opljackani.Film "Tezina lanaca" https://youtu.be/waEYQ46gH08

Film o propasti imperije duge 1.123 g. Vizantijska lekcija https://youtu.be/_fLuI92iHR4


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 35515 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 701, 702, 703, 704, 705, 706, 707 ... 1421  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 127 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO