HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 28 ožu 2024, 15:20.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 9792 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137 ... 392  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Kosovo: jučer, danas, sutra...
PostPostano: 23 ožu 2014, 09:19 
Offline

Pridružen/a: 08 lis 2012, 15:49
Postovi: 1565
Vukan je napisao/la:
Sokoli, ne znam jeli tema pogodna za moje pitanje, al eto.

Inače, simpatiziram Albance i osjećam ilirsku povezanost :) volim proučavat albansku povijest,kulturu i običaje. Volim i Albanske cure :D E, vidiš, nalazim se s jednom curom Kosovarkom neko vrijeme već, pa me interesira kako bi njezina familija reagirala i općenito kako Kosovari gledaju na veze između njihovih cura i mrskih slavofonih naroda (dobro, Hrvati im baš nisu toliko mrski).

Inače, cura je iz katoličke obitelji, ako to išta znači.


Vukane prijatelju.Nema tu nikakvog problema.Sve zavisi od toga shta ti smishljash sa tom djevojkom.Ako razmishljash samo ono kako bi reko rekreativno,( Uzhivamo neko vreme pa kud koj mili moj) ondak se mallo pricuvaj.Ne mora da im se uvucesh uvijek ispod nosa.Ti se pravish ko da se krijesh a oni se prave ko da te ne gledaju i gotovo.Ali ako mislish za neku ozbiljnu vezu ondak pazi nemoj se zajebavati sa njima.Poshalji im haber da zhelish da ih posetish.Uzmesh oca ili blizhu familiju i otidni im kuci.Oni ce da te primaju kuci i da te sasllushaju.Posle toga ce razgovarati sa curom dali zheli da se uda za tebe.Ako je i ona sagllasna ondak oni ce vas posle dva tri dana da vas pozovu kuci.Dobicete znak jedan billo jedan peshkir ili neka maramica ili paar carapa ili neka koshulja za zeta, billo shta da je to znak da je cura udata zhena.Ti postajesh njihov zet.U cipele pri izllasku imat cesh mallo shecera.A kad ti kosovari kazhu zet ondak si njihov deo familije.Tvoja deca u stvari njihovi unuci su za njih svetinja.
Nece biti nikakvih problema.Ti cesh postati dio njihove familije i oni i u dobro i u zllo ce biti uz tebe.Nikada te nece ostaviti u cedillo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kosovo: jučer, danas, sutra...
PostPostano: 23 ožu 2014, 10:03 
Offline

Pridružen/a: 08 lis 2012, 15:49
Postovi: 1565
Divanjol je napisao/la:
mnogo si ti jak i hrabar sokoli a verujemd a si za vreme sukoba bio negde na sigurnom(neki hotel u tirani) pa posle kad je NATO "oslobodio" Kosovo kupio neku vojničku bluzu uqk za 10 maraka i slikao se pored zapaljenih srpskih kuća kako bi pokazao da si veliki junak.nije ti dovoljno nego bi i dalje da ratuješ i otimaš čak si eto stigao i do Novog Pazara večnog albanskog grada ... o crkvenim imanjima po Kosovu da ne pričam tu ispolavaš najgori fašizam nad nedužnim sveštenicima SPC
nego ništa i dalje o prodaji Zahra Pajazitija da kažeš?
je li ga prodao Nait ili možda onaj Edmond što je kao poginuo zajedno sa njim i Hakifom a posalo ga Haliti da kao pomogne Zahiru u obezbeđenju, kako je on poginuo sa Zahirom kad ga ovaj nije ni poznavao?


Divanjoll greshka si.Za vreme rata sam bio u pocetku u osijek, naselje aerodrom.poslije toga je doshla komanda da se pomogne boshnjackim formacijama.Mnogi bosanci nece priznati ali jedinice gazije su formirane sa hrvatsku pomoc.Bio sam u jedinici izeta nanica.Poslije toga u 505 buzhimsku.Pri opasnosti da se sarajevo podeli na dva della dobili smo zadatak da se prebacimo u front u sarajevo.Bio u jedinici dragana vikica.Ucestvovao u bitkama u pofalicima u zuci.Prvi sam ti usho u kuci cetnickog vojvode nenadu pikulicu u pofalicima.
Na kosovu nema gde nisam bio.pocevshi od jabllanice pa cijella drenica Ne qaf te duiles.Dok svoj deo na ballkanu sam zavrshio u 116 brigadu gostivari u 2001 godinu.Brigada je billa pod komandom tahira sinanija.
Divanjoll batali ta sranja o specijallnim ratovima, i izdajama.To je prva stvar koja se uci u obaveshtavanju i prikupljanju informacija.Uvijek u razgovoru sa drugom stranom spominjesh jednu informaciju da bi se sugovornik privuko da iznese svoje informacije.zajebi stvari divanjoll.
Ipak su mi veoma jasne neke stvari o obaveshtavanju i kontra obaveshtavanju.Batali to srpsko ubacivanje provokacija u razgovorima da bi se privuklle informacije i ubacille dezinformacije.
Ni ja nisam nishta cuo od tebe kad sam ti reko:svaki put kad ima neki vazhan sastanak za kosovo i oko kosova uvijek se neshto desi da nashkodi kosovu.
I tio sportski izbjegavash odgovore na ovu temu a sa druge strane uvijek mi namecesh jednog novog kosovskog izdajnika.Pa divanjoll od kada srpska drzhava prodaje svoje produktivne infiltrirane agente.kako to da srpska drzhava predaje izdajnike zahira pajazitia pa izdajnike ilira konushevcija.Necete valjda da nam kazhete i ubice i likvidatore komandanta drinia.Treba nam ime tog likvidatora i davaoca naredjenja, jer je to sigurno allbanac.
Ne treba nam vashe shkollaj gele divanjoll.Sve ce izaci na povrshinu.nemoj se xhabe truditi ipak sam stari vuk


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kosovo: jučer, danas, sutra...
PostPostano: 23 ožu 2014, 10:03 
Offline

Pridružen/a: 08 lis 2012, 15:49
Postovi: 1565
Divanjol je napisao/la:
mnogo si ti jak i hrabar sokoli a verujemd a si za vreme sukoba bio negde na sigurnom(neki hotel u tirani) pa posle kad je NATO "oslobodio" Kosovo kupio neku vojničku bluzu uqk za 10 maraka i slikao se pored zapaljenih srpskih kuća kako bi pokazao da si veliki junak.nije ti dovoljno nego bi i dalje da ratuješ i otimaš čak si eto stigao i do Novog Pazara večnog albanskog grada ... o crkvenim imanjima po Kosovu da ne pričam tu ispolavaš najgori fašizam nad nedužnim sveštenicima SPC
nego ništa i dalje o prodaji Zahra Pajazitija da kažeš?
je li ga prodao Nait ili možda onaj Edmond što je kao poginuo zajedno sa njim i Hakifom a posalo ga Haliti da kao pomogne Zahiru u obezbeđenju, kako je on poginuo sa Zahirom kad ga ovaj nije ni poznavao?


Divanjoll greshka si.Za vreme rata sam bio u pocetku u osijek, naselje aerodrom.poslije toga je doshla komanda da se pomogne boshnjackim formacijama.Mnogi bosanci nece priznati ali jedinice gazije su formirane sa hrvatsku pomoc.Bio sam u jedinici izeta nanica.Poslije toga u 505 buzhimsku.Pri opasnosti da se sarajevo podeli na dva della dobili smo zadatak da se prebacimo u front u sarajevo.Bio u jedinici dragana vikica.Ucestvovao u bitkama u pofalicima u zuci.Prvi sam ti usho u kuci cetnickog vojvode nenadu pikulicu u pofalicima.
Na kosovu nema gde nisam bio.pocevshi od jabllanice pa cijella drenica Ne qaf te duiles.Dok svoj deo na ballkanu sam zavrshio u 116 brigadu gostivari u 2001 godinu.Brigada je billa pod komandom tahira sinanija.
Divanjoll batali ta sranja o specijallnim ratovima, i izdajama.To je prva stvar koja se uci u obaveshtavanju i prikupljanju informacija.Uvijek u razgovoru sa drugom stranom spominjesh jednu informaciju da bi se sugovornik privuko da iznese svoje informacije.zajebi stvari divanjoll.
Ipak su mi veoma jasne neke stvari o obaveshtavanju i kontra obaveshtavanju.Batali to srpsko ubacivanje provokacija u razgovorima da bi se privuklle informacije i ubacille dezinformacije.
Ni ja nisam nishta cuo od tebe kad sam ti reko:svaki put kad ima neki vazhan sastanak za kosovo i oko kosova uvijek se neshto desi da nashkodi kosovu.
I tio sportski izbjegavash odgovore na ovu temu a sa druge strane uvijek mi namecesh jednog novog kosovskog izdajnika.Pa divanjoll od kada srpska drzhava prodaje svoje produktivne infiltrirane agente.kako to da srpska drzhava predaje izdajnike zahira pajazitia pa izdajnike ilira konushevcija.Necete valjda da nam kazhete i ubice i likvidatore komandanta drinia.Treba nam ime tog likvidatora i davaoca naredjenja, jer je to sigurno allbanac.
Ne treba nam vashe shkollaj gele divanjoll.Sve ce izaci na povrshinu.nemoj se xhabe truditi ipak sam stari vuk


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kosovo: jučer, danas, sutra...
PostPostano: 23 ožu 2014, 10:09 
Offline

Pridružen/a: 08 lis 2012, 15:49
Postovi: 1565
Vladimir RUS je napisao/la:
sokoli je napisao/la:

Vllado pogledaj prosecnu pllatu kosova
slovenija...990 evra
hrvatska...723 evra
crna gora...475 evra
bosna...423 evra
kosovo...400 evra
srbija...392 evra
bugarija...390 evra
albanija...380 evra
makedonija...342 evra
Vllado prijatelju prosecna pllata na kosovu je za 8 evra veca nego u srbiju.Shta se tice te zemlje to treba da vratite pravim vllasnicima.U vreme sllobe oteli ste zemlju allbancima i poklonili ste je srpskoj crkvi.da dodje tvoj irinej u moju zemlju, ja cu da ga obrijem bre na suvo.Al kosovari stvarno ne valjaju za nishta

8 evra razlike. Baš ste se pretrgli. :D

Pogledaj stopu nezaposlenosti u Srbiji i stopu nnezaposlenosti na Kosovu. I tu su cifre veće u korist Kosova. :zubati

Kaki Sloba, kakvi Albanci, taj manastir je iz 14. vijeka. Pametnome dosta.


Vllado jadnice na koje si niske stope pao.Sto i kusur godina drzhava.sto i kusur godina universiteta.Spao si na to da se usporedjujesh sa kosovskom drzhavom


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kosovo: jučer, danas, sutra...
PostPostano: 23 ožu 2014, 10:12 
Offline

Pridružen/a: 08 lis 2012, 15:49
Postovi: 1565
kelvin je napisao/la:
vukane,evo moje misljenje ako ti ne smeta

moj dojam je ili da ce te prihvatiti ekstra dobro i da ce te zavoljeti,ili da ce te ganjati da te isjeku
na komadice(pogotovo ako ima bracu).

cini mi se da nema neke sredine kod njih

a to da li je katolik ili musliman,ja kod njih ne vidim nikakve razlike,isti su mi i jedni i drugi

poznajem ih dobro,ovdje u istri ih ima kolko hoces,ali nemam nazalost pozitivno misljenje o njima,cast
izuzecima

sto se tice albanki ima ih stvarno odlicnih :thumbup


Hi hi hi hi.
nemash lepo mishljenje o njima?
a shta to? Cupaju li ti ushi.Je da su mallo bezobrazni ti allbanci


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kosovo: jučer, danas, sutra...
PostPostano: 23 ožu 2014, 10:33 
Offline

Pridružen/a: 22 sij 2014, 15:14
Postovi: 161
koliko je meni poznato komandat drini je goranac pa mozda bi mogli u tom pravcu da trazite pocinioce,neki kazu da se on nie bas mnogo ni istakao u borbama a i da je pomagao nekim Srbima iz Prizrena.Sumnja je bila da ga je ubio Veseli njegov saborac koji je pretio da će mu ubiti i mlađeg sina ...


ispade sokoli da si ti neki kosovarski Rambo nema gde nisi ratovao od hr pa do bosna doduse malo oko saraajeva pa malo oko kladuse ali eto kad vec pomenu rahmetli nanic izeta spekulise se da su ga braca iz Hrvatske koknula jer je pozurio da se ubaci na njihovu teritoriju,m ozda ti znaš neke detalje oko toga mada se izviđači Arkanovi hvale da su ga oni koknuli i to sasvim slučajno dok je čitao mape na nekom komandnom mestu a nisu ni znali na koga su naleteli
Jesi li ratovao u Lodzi kod Peći? mozda smo bili blizu ...

_________________
Braća su se vratila na Krim
daće bog i mi ćemo na Bistricu i Drim


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kosovo: jučer, danas, sutra...
PostPostano: 23 ožu 2014, 13:37 
Offline

Pridružen/a: 08 lis 2012, 15:49
Postovi: 1565
Divanjol je napisao/la:
koliko je meni poznato komandat drini je goranac pa mozda bi mogli u tom pravcu da trazite pocinioce,neki kazu da se on nie bas mnogo ni istakao u borbama a i da je pomagao nekim Srbima iz Prizrena.Sumnja je bila da ga je ubio Veseli njegov saborac koji je pretio da će mu ubiti i mlađeg sina ...


ispade sokoli da si ti neki kosovarski Rambo nema gde nisi ratovao od hr pa do bosna doduse malo oko saraajeva pa malo oko kladuse ali eto kad vec pomenu rahmetli nanic izeta spekulise se da su ga braca iz Hrvatske koknula jer je pozurio da se ubaci na njihovu teritoriju,m ozda ti znaš neke detalje oko toga mada se izviđači Arkanovi hvale da su ga oni koknuli i to sasvim slučajno dok je čitao mape na nekom komandnom mestu a nisu ni znali na koga su naleteli
Jesi li ratovao u Lodzi kod Peći? mozda smo bili blizu ...


bem li ti cojeka je da si ko prava enciklopedija.Sve si neshto cuo o svima.Pa i o izetu nanicu.Ja ok razumijem te gospodine cvijicu da znash i poznajesh kosovo.Ali hrvatsku i bosnu.I u svemu toma gllavna poenta ti je citiram te: ispade sokoli da si ti neki kosovarski Rambo
Zashto bash kosovarski divanjol.Zashto ne makedonski rambo ili hrvatski rambo.
Ne brini divanjoll.sve ce se odmotavati.sve ce prvo poceti sa onim allbancima koji su billi u SID.Poslije su na red kos i udb.Mora na kraju da se srbija dovede u situaciju da mu arhiva tajne slluzhbe u batajnici bude bezvredna hartija.Gde ce svaki moci uci i procitati shta god hoce za naucne svrhe.
Duvanjoll kazhi tvojim pretpostavljenima da se sokoli klladi da ce prvi pasti Ibrahim kelmendi.Onaj koga vi nikad ne spominjete.posle njega je na redu bashkim hisari i jusuf buxhovi.Ni ovu dvojicu ne spominjete nikako.Njih je vec izdao perkovic


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kosovo: jučer, danas, sutra...
PostPostano: 23 ožu 2014, 14:28 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 stu 2009, 11:36
Postovi: 24644
Lokacija: СРПСКА
Gospodine Sokoli, uživajte dok možete u tom NATO kartelu. Kad ne budete mogli, zna vam se :D


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kosovo: jučer, danas, sutra...
PostPostano: 23 ožu 2014, 15:18 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 19 svi 2013, 19:35
Postovi: 284
Lokacija: Njemacka
sokoli je napisao/la:
kelvin je napisao/la:
vukane,evo moje misljenje ako ti ne smeta

moj dojam je ili da ce te prihvatiti ekstra dobro i da ce te zavoljeti,ili da ce te ganjati da te isjeku
na komadice(pogotovo ako ima bracu).

cini mi se da nema neke sredine kod njih

a to da li je katolik ili musliman,ja kod njih ne vidim nikakve razlike,isti su mi i jedni i drugi

poznajem ih dobro,ovdje u istri ih ima kolko hoces,ali nemam nazalost pozitivno misljenje o njima,cast
izuzecima

sto se tice albanki ima ih stvarno odlicnih :thumbup


Hi hi hi hi.
nemash lepo mishljenje o njima?
a shta to? Cupaju li ti ushi.Je da su mallo bezobrazni ti allbanci


jok sokole,ne cupaju mi usi

samo mi se ne svidja vas lopovluk,svercanje i slicne muljaze sto je karakteristicno za vas
albance sa kosova i makedonije,albanci iz albanije su gospoda za razliku od vas

poznajem i katolike i muslimane,ali meni je to isti ***,isto plemensko razmisljanje,nema
nikakve razlike,primjeti se da ste na nizoj razini od nas slavena


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kosovo: jučer, danas, sutra...
PostPostano: 23 ožu 2014, 16:49 
Offline

Pridružen/a: 08 lis 2012, 15:49
Postovi: 1565
Agathonikos je napisao/la:
Gospodine Sokoli, uživajte dok možete u tom NATO kartelu. Kad ne budete mogli, zna vam se :D


Ma svestan sam ja toga bre ago.Kad ne bude natoa, srpski nosaci aviona ce da se priblizhe lluci shen gjin, drac, valona.u shen gjin ce biti postavljen nosac car llazar, u drac nosac aviona sveti sava sa ruskim migovima i francuskim mirazhima, dok ce se u valoni ukotviti nosac aviona Car dushan na nuklearan pogon na cijoj palubi spremne za polet ce stajati americki fantomi i tornado njemacke proizvodnje.Ovi nosaci ce biti naoruzhani sa krstarecim raketama egzoset sa nuklearnim bojevim gllavama, i tradicionallnim ruskim skudovima i americkim patriotima.Sa istocne strane ce napadi biti sa zemlje pretezhno ce na nas da napadnu 50 divizija nishke armijske obllasti pracene motorizovanim jedinicama naoruzhane tenkovima leopard i çelendzhere.
obavezna pratnja su srpske helikopterske eskadrille koje su naoruzhane helikopterima mi 24 hind;-ah 2 rooivak;-mi 28 n;-i obavezno apachi ah-64d
I ne smemo uopshte zanemariti nadmoc u peshadiji koja u srbiji broji 2-3 miliona dobro naoruzhanih vojnika sa jakom popratnom llogistikom.
Kad se sve ovo sabere oduzme crno nam se pishe.Ni bog ni allah nece nam pomoci.
Nego cuj ago ni bosna nije ono shta je nekad billo.Nema ba te stogove oruzhja jna.nema gotovo zauzete pozicije na vrhove trebevica.Nema ni zabrane za prodaju oruzhja eks jugosllovenskim republikama.
Billo bi mi zhao da ti sutra vidim potpis CRY srpska


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kosovo: jučer, danas, sutra...
PostPostano: 23 ožu 2014, 16:53 
Offline

Pridružen/a: 08 lis 2012, 15:49
Postovi: 1565
kelvin je napisao/la:
sokoli je napisao/la:

Hi hi hi hi.
nemash lepo mishljenje o njima?
a shta to? Cupaju li ti ushi.Je da su mallo bezobrazni ti allbanci


jok sokole,ne cupaju mi usi

samo mi se ne svidja vas lopovluk,svercanje i slicne muljaze sto je karakteristicno za vas
albance sa kosova i makedonije,albanci iz albanije su gospoda za razliku od vas

poznajem i katolike i muslimane,ali meni je to isti ***,isto plemensko razmisljanje,nema
nikakve razlike,primjeti se da ste na nizoj razini od nas slavena

Shto ti si sllaven.Koji kurec trazhish u istri.To je ilirska zemlja.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kosovo: jučer, danas, sutra...
PostPostano: 23 ožu 2014, 16:58 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 13 svi 2013, 19:17
Postovi: 732
Lokacija: Glavni grad
sokoli je napisao/la:
Vukan je napisao/la:
Sokoli, ne znam jeli tema pogodna za moje pitanje, al eto.

Inače, simpatiziram Albance i osjećam ilirsku povezanost :) volim proučavat albansku povijest,kulturu i običaje. Volim i Albanske cure :D E, vidiš, nalazim se s jednom curom Kosovarkom neko vrijeme već, pa me interesira kako bi njezina familija reagirala i općenito kako Kosovari gledaju na veze između njihovih cura i mrskih slavofonih naroda (dobro, Hrvati im baš nisu toliko mrski).

Inače, cura je iz katoličke obitelji, ako to išta znači.


Vukane prijatelju.Nema tu nikakvog problema.Sve zavisi od toga shta ti smishljash sa tom djevojkom.Ako razmishljash samo ono kako bi reko rekreativno,( Uzhivamo neko vreme pa kud koj mili moj) ondak se mallo pricuvaj.Ne mora da im se uvucesh uvijek ispod nosa.Ti se pravish ko da se krijesh a oni se prave ko da te ne gledaju i gotovo.Ali ako mislish za neku ozbiljnu vezu ondak pazi nemoj se zajebavati sa njima.Poshalji im haber da zhelish da ih posetish.Uzmesh oca ili blizhu familiju i otidni im kuci.Oni ce da te primaju kuci i da te sasllushaju.Posle toga ce razgovarati sa curom dali zheli da se uda za tebe.Ako je i ona sagllasna ondak oni ce vas posle dva tri dana da vas pozovu kuci.Dobicete znak jedan billo jedan peshkir ili neka maramica ili paar carapa ili neka koshulja za zeta, billo shta da je to znak da je cura udata zhena.Ti postajesh njihov zet.U cipele pri izllasku imat cesh mallo shecera.A kad ti kosovari kazhu zet ondak si njihov deo familije.Tvoja deca u stvari njihovi unuci su za njih svetinja.
Nece biti nikakvih problema.Ti cesh postati dio njihove familije i oni i u dobro i u zllo ce biti uz tebe.Nikada te nece ostaviti u cedillo


Hvala sokoli na odgovoru!
Vidiš, i ti običaji i tradicionalnost meni ne smeta kod Albanaca, dapače to cijenim.

A obiteljski posao, hoće li me pustiti da ozbiljnije sudjelujem u radu? Začudo, u pitanju su pekarnice :D

_________________
Audaces fortuna iuvat


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kosovo: jučer, danas, sutra...
PostPostano: 23 ožu 2014, 17:04 
Offline

Pridružen/a: 08 lis 2012, 15:49
Postovi: 1565
Vukan je napisao/la:
sokoli je napisao/la:

Vukane prijatelju.Nema tu nikakvog problema.Sve zavisi od toga shta ti smishljash sa tom djevojkom.Ako razmishljash samo ono kako bi reko rekreativno,( Uzhivamo neko vreme pa kud koj mili moj) ondak se mallo pricuvaj.Ne mora da im se uvucesh uvijek ispod nosa.Ti se pravish ko da se krijesh a oni se prave ko da te ne gledaju i gotovo.Ali ako mislish za neku ozbiljnu vezu ondak pazi nemoj se zajebavati sa njima.Poshalji im haber da zhelish da ih posetish.Uzmesh oca ili blizhu familiju i otidni im kuci.Oni ce da te primaju kuci i da te sasllushaju.Posle toga ce razgovarati sa curom dali zheli da se uda za tebe.Ako je i ona sagllasna ondak oni ce vas posle dva tri dana da vas pozovu kuci.Dobicete znak jedan billo jedan peshkir ili neka maramica ili paar carapa ili neka koshulja za zeta, billo shta da je to znak da je cura udata zhena.Ti postajesh njihov zet.U cipele pri izllasku imat cesh mallo shecera.A kad ti kosovari kazhu zet ondak si njihov deo familije.Tvoja deca u stvari njihovi unuci su za njih svetinja.
Nece biti nikakvih problema.Ti cesh postati dio njihove familije i oni i u dobro i u zllo ce biti uz tebe.Nikada te nece ostaviti u cedillo


Hvala sokoli na odgovoru!
Vidiš, i ti običaji i tradicionalnost meni ne smeta kod Albanaca, dapače to cijenim.

A obiteljski posao, hoće li me pustiti da ozbiljnije sudjelujem u radu? Začudo, u pitanju su pekarnice :D


Bez problema oni ce te u tome uvuci.Ako gospodja ima puno brace ondak ce te oni privuci sebi na taj njihov posao.na cemu cesh ti zaraditi i nauciti zanat.Odmah kad se iskalish na taj zanat oni ce ti pomoci materijallno da pocnesh taj isti zanat neovisno.U pocetku ce doci da ti pomognu da ispecesh taj zanat, a poslije te pushtaju samome sebi.Ako gospodja nema brace ondak se ti u pocetku selish kod njih.Prihvataju te kao svog sina.
Sve u svemu ima onaj familijaran nacin ophodjenja kao kod jevreja gde cijella familija pomazhe svom cllanu familije


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kosovo: jučer, danas, sutra...
PostPostano: 23 ožu 2014, 17:16 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 13 svi 2013, 19:17
Postovi: 732
Lokacija: Glavni grad
sokoli je napisao/la:
Vukan je napisao/la:

Hvala sokoli na odgovoru!
Vidiš, i ti običaji i tradicionalnost meni ne smeta kod Albanaca, dapače to cijenim.

A obiteljski posao, hoće li me pustiti da ozbiljnije sudjelujem u radu? Začudo, u pitanju su pekarnice :D


Bez problema oni ce te u tome uvuci.Ako gospodja ima puno brace ondak ce te oni privuci sebi na taj njihov posao.na cemu cesh ti zaraditi i nauciti zanat.Odmah kad se iskalish na taj zanat oni ce ti pomoci materijallno da pocnesh taj isti zanat neovisno.U pocetku ce doci da ti pomognu da ispecesh taj zanat, a poslije te pushtaju samome sebi.Ako gospodja nema brace ondak se ti u pocetku selish kod njih.Prihvataju te kao svog sina.
Sve u svemu ima onaj familijaran nacin ophodjenja kao kod jevreja gde cijella familija pomazhe svom cllanu familije


Taj način rada i jest ključ uspjeha. A ne kad se familija dijeli, brat na brata je zavidan, ne priča, odmažu jedan drugog. :palacgore1

_________________
Audaces fortuna iuvat


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kosovo: jučer, danas, sutra...
PostPostano: 23 ožu 2014, 18:04 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19704
Vukan je napisao/la:
sokoli je napisao/la:

Vukane prijatelju.Nema tu nikakvog problema.Sve zavisi od toga shta ti smishljash sa tom djevojkom.Ako razmishljash samo ono kako bi reko rekreativno,( Uzhivamo neko vreme pa kud koj mili moj) ondak se mallo pricuvaj.Ne mora da im se uvucesh uvijek ispod nosa.Ti se pravish ko da se krijesh a oni se prave ko da te ne gledaju i gotovo.Ali ako mislish za neku ozbiljnu vezu ondak pazi nemoj se zajebavati sa njima.Poshalji im haber da zhelish da ih posetish.Uzmesh oca ili blizhu familiju i otidni im kuci.Oni ce da te primaju kuci i da te sasllushaju.Posle toga ce razgovarati sa curom dali zheli da se uda za tebe.Ako je i ona sagllasna ondak oni ce vas posle dva tri dana da vas pozovu kuci.Dobicete znak jedan billo jedan peshkir ili neka maramica ili paar carapa ili neka koshulja za zeta, billo shta da je to znak da je cura udata zhena.Ti postajesh njihov zet.U cipele pri izllasku imat cesh mallo shecera.A kad ti kosovari kazhu zet ondak si njihov deo familije.Tvoja deca u stvari njihovi unuci su za njih svetinja.
Nece biti nikakvih problema.Ti cesh postati dio njihove familije i oni i u dobro i u zllo ce biti uz tebe.Nikada te nece ostaviti u cedillo


Hvala sokoli na odgovoru!
Vidiš, i ti običaji i tradicionalnost meni ne smeta kod Albanaca, dapače to cijenim.

A obiteljski posao, hoće li me pustiti da ozbiljnije sudjelujem u radu? Začudo, u pitanju su pekarnice :D

A cijeniš li možda krvnu osvetu? :zubati

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kosovo: jučer, danas, sutra...
PostPostano: 23 ožu 2014, 18:16 
Offline

Pridružen/a: 08 lis 2012, 15:49
Postovi: 1565
Vladimir RUS je napisao/la:
Vukan je napisao/la:

Hvala sokoli na odgovoru!
Vidiš, i ti običaji i tradicionalnost meni ne smeta kod Albanaca, dapače to cijenim.

A obiteljski posao, hoće li me pustiti da ozbiljnije sudjelujem u radu? Začudo, u pitanju su pekarnice :D

A cijeniš li možda krvnu osvetu? :zubati


Srpski pop sillovao pa blagosllovio 13 godishnjakinju
http://almakos.com/lajme/ballkan/45764- ... caren.html


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kosovo: jučer, danas, sutra...
PostPostano: 23 ožu 2014, 19:29 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19704
sokoli je napisao/la:
Vladimir RUS je napisao/la:
A cijeniš li možda krvnu osvetu? :zubati


Srpski pop sillovao pa blagosllovio 13 godishnjakinju
http://almakos.com/lajme/ballkan/45764- ... caren.html

http://www.kurir-info.rs/ludak-albanac-silovao-komsijinog-psa-clanak-609683

:zubati

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kosovo: jučer, danas, sutra...
PostPostano: 24 ožu 2014, 09:29 
Offline

Pridružen/a: 22 sij 2014, 15:14
Postovi: 161
[/quote]

bem li ti cojeka je da si ko prava enciklopedija.Sve si neshto cuo o svima.Pa i o izetu nanicu.Ja ok razumijem te gospodine cvijicu da znash i poznajesh kosovo.Ali hrvatsku i bosnu.I u svemu toma gllavna poenta ti je citiram te: ispade sokoli da si ti neki kosovarski Rambo
Zashto bash kosovarski divanjol.Zashto ne makedonski rambo ili hrvatski rambo.
Ne brini divanjoll.sve ce se odmotavati.sve ce prvo poceti sa onim allbancima koji su billi u SID.Poslije su na red kos i udb.Mora na kraju da se srbija dovede u situaciju da mu arhiva tajne slluzhbe u batajnici bude bezvredna hartija.Gde ce svaki moci uci i procitati shta god hoce za naucne svrhe.
Duvanjoll kazhi tvojim pretpostavljenima da se sokoli klladi da ce prvi pasti Ibrahim kelmendi.Onaj koga vi nikad ne spominjete.posle njega je na redu bashkim hisari i jusuf buxhovi.Ni ovu dvojicu ne spominjete nikako.Njih je vec izdao perkovic[/quote]

Jebiga sokoli kad ti plasiraš laž o tome ko je ubio decu u Peći pa te demantujem svim podacima onda kreneš u neku svoju kao igru šale ili šege a to nije dobro za pravu diskusiju na ovom forumu
Sam si napisao da si bio kod Nanića pa eto pitam o tome kako je poginuo ima raznih priča isto kao i za neke sa srpske strane(Milanković,giška) a zanimljivo je da li znaš gde je i na čijoj strani taj isti Izet Nanić ratovao u jesen 1991 i kome je tu ostao dužan
Ako hoćeš može i o situaciji u MKD da pričamo imali su tamo moji učenici baš par lepih akcija protiv Naciste ne primer ja od razgovora ne bežim za razliku od tebe koji sve nešto započneš pa utekneš
Stalno napominješ da se na Kosovu dešavaju incdenti pred neki bitan događaj pa me zanima da li to znači da je srpska služba još toliko jaka da može tako nešto organizovati na Kosovu 15 godina nakon odlaska i nije li to dokaz da su službe kosova vrlo slabe i neefikasne

_________________
Braća su se vratila na Krim
daće bog i mi ćemo na Bistricu i Drim


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kosovo: jučer, danas, sutra...
PostPostano: 24 ožu 2014, 15:16 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 sij 2013, 13:46
Postovi: 8149
Lokacija: Republic of Srpska
http://rt.com/shows/documentary/yugosla ... erbia-777/

_________________
[img]https://oi39.tinypic.com/f21vf4.jpg[/img]


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kosovo: jučer, danas, sutra...
PostPostano: 24 ožu 2014, 17:47 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19704
Citat:
Skandalozna poruka portparolke NATO o bombardovanju

Brisel - Portparolka NATO Oana Lungesku retvitovala je slogan "Nato džast du it" koji je postavila kosovska ministarka za evropske integracije Vljora Čitaku.

Čitaku je na svom nalogu jutros postavila prepravljeni reklamni slogan sa porukom "Prosto to uradi" u kome je ime proizvođača patika Najk zamenjeno sa NATO.

Majice kućne radinosti sa ovim sloganom su bile popularne na Kosovu uoči početka bombardovanja čija je 15- godišnjica danas.

Čitaku je na tviteru juče na engleskom napisala: "Pre 15 godina NATO je intervenisao kako bi zaustavio genocid na Kosovu. Nikad nećemo zaboraviti", što je Lungesku ubrzo retvitovala.

Izvor: http://www.blic.rs/Vesti/Politika/452210/Skandalozna-poruka-portparolke-NATO-o-bombardovanju

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kosovo: jučer, danas, sutra...
PostPostano: 26 ožu 2014, 13:05 
Offline

Pridružen/a: 08 lis 2012, 15:49
Postovi: 1565
sokoli je napisao/la:
Vladimir RUS je napisao/la:
A cijeniš li možda krvnu osvetu? :zubati


Srpski pop sillovao pa blagosllovio 13 godishnjakinju
http://almakos.com/lajme/ballkan/45764- ... caren.html


Vllado bog te ubio.nasao si reshenje srpskog problema sa natalitetom.Hi hi hi hi


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kosovo: jučer, danas, sutra...
PostPostano: 26 ožu 2014, 13:50 
Offline

Pridružen/a: 08 lis 2012, 15:49
Postovi: 1565
Divanjol je napisao/la:


bem li ti cojeka je da si ko prava enciklopedija.Sve si neshto cuo o svima.Pa i o izetu nanicu.Ja ok razumijem te gospodine cvijicu da znash i poznajesh kosovo.Ali hrvatsku i bosnu.I u svemu toma gllavna poenta ti je citiram te: ispade sokoli da si ti neki kosovarski Rambo
Zashto bash kosovarski divanjol.Zashto ne makedonski rambo ili hrvatski rambo.
Ne brini divanjoll.sve ce se odmotavati.sve ce prvo poceti sa onim allbancima koji su billi u SID.Poslije su na red kos i udb.Mora na kraju da se srbija dovede u situaciju da mu arhiva tajne slluzhbe u batajnici bude bezvredna hartija.Gde ce svaki moci uci i procitati shta god hoce za naucne svrhe.
Duvanjoll kazhi tvojim pretpostavljenima da se sokoli klladi da ce prvi pasti Ibrahim kelmendi.Onaj koga vi nikad ne spominjete.posle njega je na redu bashkim hisari i jusuf buxhovi.Ni ovu dvojicu ne spominjete nikako.Njih je vec izdao perkovic[/quote]

Jebiga sokoli kad ti plasiraš laž o tome ko je ubio decu u Peći pa te demantujem svim podacima onda kreneš u neku svoju kao igru šale ili šege a to nije dobro za pravu diskusiju na ovom forumu
Sam si napisao da si bio kod Nanića pa eto pitam o tome kako je poginuo ima raznih priča isto kao i za neke sa srpske strane(Milanković,giška) a zanimljivo je da li znaš gde je i na čijoj strani taj isti Izet Nanić ratovao u jesen 1991 i kome je tu ostao dužan
Ako hoćeš može i o situaciji u MKD da pričamo imali su tamo moji učenici baš par lepih akcija protiv Naciste ne primer ja od razgovora ne bežim za razliku od tebe koji sve nešto započneš pa utekneš
Stalno napominješ da se na Kosovu dešavaju incdenti pred neki bitan događaj pa me zanima da li to znači da je srpska služba još toliko jaka da može tako nešto organizovati na Kosovu 15 godina nakon odlaska i nije li to dokaz da su službe kosova vrlo slabe i neefikasne[/quote].


Daj da lepo idemo redom.Prvo ja ne llazhem nego citiram vashe izvore.A dali je to kurir ili politika ili (od kud ja znam koje sve novine josh uvijek imate u srbiji) to je najmanji problem.Jer ce ubrzo komplet da izadje na povrshini.jer hashki tribunall se zamenjuje ballkanskim tribunallom.I svi ce llako pollako, da se nabiju na kollac.Al se nadam da do tada necesh da promenish nick.
Dok ne samo moje licno uverenje, nego i uverenje 95% allbanaca je to da ste vi ubilli vashu decu.Samo da biste prikazalli gerilju kao teroriste.

Prije nanica sam bio kod culjaka.Pricallo se da je nanic bio u jugo vojsci i da je bio sa druge strane barikade u vukovaru, ali ja nisam bio zaduzhen za kadrovska pitanja u bosansku armiju.O pogibiji izeta nanica mi smo culli na motoroli da je izo pao.Rekli su da je naleteo na neprijatelsku zasjedu i da je pao u borbama pucajuci do zadnjeg.Da ga je metak potrefio dok je menjao sharzher.To sam cuo ali nisam bash toliko ni pllakao jer u ratu se gine svaki dan.

Nema problema mozhemo razgovarati i o makedoniji.U pocetku sam bio u 114 brigadu poslije prebacen na osnivanju 116 brigade gostivari.Bio sam komandant 2 bataljona 116 brigade gostivari, postavljen na suvu goru rajon korito gurgurnica sallarevo.Poznajem kretanja na tetovskom bojishtu i mozhemo o tome razgovarati, nema problema.Moj predpostavljeni je bio tahir sinani alias komandant albanija.Rijetko se radjaju takvi stratezi.Znam da je i tu billa izdaja kao i sa komandantem telijem.Znam i ko ga je izdao.A znam da su na njegovu likvidaciju pomogli i jenki jer nisu mogli sa njim da izadju na kraj.prosto je bio neposllushan.Ne ja nikad ne bezhim od nikakve diskusije.Jedino kada neko navali na njegov nacin vidjenja stvari i posle ponudjenih argumenata da on nije u pravu on insistira na njegovo pravo tada prosto odustajem jer ne mislim da provedem zhivot osvescavajuci nekog.

Prvo srpske tajne slluzhbe su cijello vrijeme bille u svaku poru allbanskog drushtva.Ne samo allbanskog nego svakog nesrpskog drushtva.Klerici do poslednjeg su billi na pllatan spisak.Intelektualci nisu mogli da zavrshe u nikakav sllucaj gimnaziju ako nisu imalli pomoc udbe.A za dalje i da ne govorimo.Brice ili frizeri shnajderi, kafedzije do poslednjeg su billi na pllatan spisak udbe.Jednom izdajnik vecno izdajnik.Ako neko probada se izvllaci iz paukove mrezhe ceka ga velika osveta, ili objavlivanje njegove djellatnosti.Zato se bez razlloga trudish da mi objasnish o allbanskim izdajama jer one koje vi srbi objavljujete oni nam ne trebaju oni su prestalli da rade za vas.Al ti me neshto ne razumesh i optuzhujesh me da bjezhim od diskusije.
Danas na kosovu rukovode svi oni srpski pllacenici.Svi kadrovi do jednog koji su bili na pllatan spisak srpskog SID-a.Spominjesh mi izdajnike allbance a nikako da spominjesh ibrahima kelmendija, buxhovija, hisarija.kad ti ih ja spominjem ti o njima ni jednu jedinu rijec.Jesam li ti napisao njihova imena na gornjem postu.Nisi ih vidjeo za shodno da ih komentirash.Pa gospodine stijovicu jel me smatrash budallom. (ova imena cvijic, stijovic, i sledeca cu da ti spomnem sve dok ne potrefim tvoje pravo ime ha ha ha ha )
Zorane stijovicu, kosovo nema svoje slluzhbe.Tek sada treba da se formiraju oruzhane snage kosova.Ali ok babo je tu i on radi.Al on se ne zhuri .igra mirno i rutinirano.On mozhe preko noci sve da ih zatvori.Ali on ce prvo da im otkrije prljavi vesh.Tek ce posle da ih prepusti u ruke naroda da ih oni giljotiraju.Tako rade mocni i pametni.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kosovo: jučer, danas, sutra...
PostPostano: 26 ožu 2014, 13:58 
Offline

Pridružen/a: 08 lis 2012, 15:49
Postovi: 1565
Vladimir RUS je napisao/la:
Citat:
Skandalozna poruka portparolke NATO o bombardovanju

Brisel - Portparolka NATO Oana Lungesku retvitovala je slogan "Nato džast du it" koji je postavila kosovska ministarka za evropske integracije Vljora Čitaku.

Čitaku je na svom nalogu jutros postavila prepravljeni reklamni slogan sa porukom "Prosto to uradi" u kome je ime proizvođača patika Najk zamenjeno sa NATO.

Majice kućne radinosti sa ovim sloganom su bile popularne na Kosovu uoči početka bombardovanja čija je 15- godišnjica danas.

Čitaku je na tviteru juče na engleskom napisala: "Pre 15 godina NATO je intervenisao kako bi zaustavio genocid na Kosovu. Nikad nećemo zaboraviti", što je Lungesku ubrzo retvitovala.

Izvor: http://www.blic.rs/Vesti/Politika/452210/Skandalozna-poruka-portparolke-NATO-o-bombardovanju


Mislish o ovome
https://twitter.com/vloracitaku/status/ ... 40/photo/1
ma dajte ljudi shta vam je.Pa vi nozh i zhicu ne skidate sa usta.A kad vam drugi spominju olluje i druge stvari prevrce vam se u zhellucu


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kosovo: jučer, danas, sutra...
PostPostano: 26 ožu 2014, 17:47 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19704
sokoli je napisao/la:
sokoli je napisao/la:

Srpski pop sillovao pa blagosllovio 13 godishnjakinju
http://almakos.com/lajme/ballkan/45764- ... caren.html


Vllado bog te ubio.nasao si reshenje srpskog problema sa natalitetom.Hi hi hi hi

Poslije psa stigla na red i koza da se isproba kakva je u ljubavi. :D

Citat:
SODOMIJA: Albanac vezao pa silovao kozu!

http://www.krupljani.ba/prica-se/sodomija-albanac-vezao-pa-silovao-kozu

:zubati

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kosovo: jučer, danas, sutra...
PostPostano: 26 ožu 2014, 18:33 
Offline

Pridružen/a: 08 lis 2012, 15:49
Postovi: 1565
Vladimir RUS je napisao/la:
sokoli je napisao/la:

Vllado bog te ubio.nasao si reshenje srpskog problema sa natalitetom.Hi hi hi hi

Poslije psa stigla na red i koza da se isproba kakva je u ljubavi. :D

Citat:
SODOMIJA: Albanac vezao pa silovao kozu!

http://www.krupljani.ba/prica-se/sodomija-albanac-vezao-pa-silovao-kozu

:zubati

Jebiga tako i nam treba kada smo se odvojilli od srbije.nego da ne bih spustio nivo foruma na serbian animal sex i pedofilija cu da se povucem od banalnih tema na neshto serioznije da bi na njih pozvao i divanjolla da ucestvuje.Imeno familiji berisha iz suhe reke su danas vraceni posmrtni ostaci 27 clanova njihove porodice. u tom masakru srpskih silla spasio se tada desetogodishnji gramoz berisha koji ranjen na deesnom ramenu u jednom trenutku skace iz kamiona kojim su se vozilli leshevi iste familije
http://www.telegrafi.com/lajme/ne-suhar ... 42684.html
Posmrtni ostaci familija berisha i bytici bili su pronadjeni u batajnici.Dok njih 19 iz male krushe pronadjeni su na llokaciju shiroka kod prizrena i poligon za streljanje u lubizhdi isto kod prizrena.
iskaz gramoza berishe o danu masakra 26 marta svedocenje posle 15 minute
http://www.youtube.com/watch?v=-Oj4lker ... vEbtsyNcPg


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 9792 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137 ... 392  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 81 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO