HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 23 tra 2024, 20:54.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 117 post(ov)a ] 
Stranica 1, 2, 3, 4, 5  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Radikalni islamisti čekaju znak za obračun na Balkanu
PostPostano: 12 lis 2014, 13:22 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 13 sij 2013, 15:27
Postovi: 1676
Lokacija: Srbija Beograd
Radikalni islamisti čekaju znak za obračun na Balkanu

Ohrabreni uspesima braće po oružju na Bliskom istoku, čekaju trenutak za konačan obračun s hrišćanstvom i ostvarivanje glavnog cilja - uspostavljanja kalifata i neće se zaustaviti dok ne dođu na tlo Evrope i uz pomoć lokalnog muslimanskog stanovništva ne ovladaju tom teritorijom

Vojno-politički analitičar Fran Višnar smatra da bi jačanje Islamske države uskoro moglo izazvati buđenje radikalnih islamista na Balkanu i u zapadnoj Evropi.

Višnar je rekao da oni, ohrabreni uspesima braće po oružju na Bliskom istoku, čekaju trenutak za konačan obračun s hrišćanstvom i ostvarivanje glavnog cilja - uspostavljanja kalifata i na ovim prostorima. On je naveo da se pripadnici jednog ovakvog pokreta neće zaustaviti dok ne dođu na tlo Evrope i uz pomoć lokalnog muslimanskog stanovništva ne ovladaju tom teritorijom.

"Islamska država ima podršku, kako u Siriji i Iraku, odnosno na prostoru Bliskog istoka, tako i u delu islamske populacije u zapadnoj Evropi, posebno na Balkanu", rekao je Višnar za dnevni list "Press Republika Srpska".

On je istakao da je snaga Islamske države u njenoj finansijskoj moći, kao i da se vojska te ekstremističke sile ne može eliminisati samo granatiranjem iz vazduha. Zbog toga će, tvrdi on, Amerikanci tražiti saveznika na tlu i insistirati da svako ko hoće u NATO mora dati vojsku za borbu protiv Islamske države, a ne samo moralnu podršku.

"Jasno je da će doći do kontrareakcije radikalnih islmista na Balkanu, jer veliki broj njih na ovim prostorima Islamsku državu smatra kao svoju. To je problem sukoba hrišćanstva i političkog islamizma koji je dobio krila, koja se ne mogu odrezati", istakao je Višnar.

On je zaključio da bi to moglo imati velike posledice, jer bi onda sve zemlje, poput Hrvatske, BiH, Makedonije i drugih balkanskih zemalja koje budu pomagale Amerikancima postale legalne mete simpatizerima Islamske države.

http://www.kurir-info.rs/planeta/visnar ... ak-1587342


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Radikalni islamisti čekaju znak za obračun na Balkanu
PostPostano: 12 lis 2014, 13:33 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 ruj 2009, 16:26
Postovi: 22751
Lik je poprilično fulao, istina je da radikalni muslimani sa balkana tome teže, no ima jedan nepremostiv problem u toj strategiji, nemaju koridor za opskrbu prema arapskim zemljama. Svi njihovi snovi će završiti nato intervencijom, masovnim bombardiranjem i trajnim uništenjem muslimanskog življa.

_________________
Sanjam da pripojim RH BiH


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Radikalni islamisti čekaju znak za obračun na Balkanu
PostPostano: 12 lis 2014, 16:02 
Offline

Pridružen/a: 21 stu 2012, 09:26
Postovi: 3402
Lokacija: Србија


:aleale


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Radikalni islamisti čekaju znak za obračun na Balkanu
PostPostano: 19 lis 2014, 13:49 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 20 ruj 2014, 12:08
Postovi: 4814
Lokacija: Bosna
''bijela al kaida'' ovo ono
fran višnar :rolleyes
kurir :001_rolleyes

Čovjek kad bi čitao samo srpsko-hrvatske nacionaliste rekao bi da po bih i albaniji/kosovu šetaju sve sami bin ladeni


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Radikalni islamisti čekaju znak za obračun na Balkanu
PostPostano: 19 lis 2014, 14:15 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 17 ruj 2014, 14:43
Postovi: 248
mirusvijetu je napisao/la:
''bijela al kaida'' ovo ono
fran višnar :rolleyes
kurir :001_rolleyes

Čovjek kad bi čitao samo srpsko-hrvatske nacionaliste rekao bi da po bih i albaniji/kosovu šetaju sve sami bin ladeni

Ma ne, preko 500 radikalnih muhamedanaca sa područja Trokutistana, Kosova i Raške što su otišli u Irak/Siriju su miroljubivi ljudi, otišli malo tamo kod braće da dobiju boju, pošto je tamo jako sunce, nemoj ni da pomisliš da su oni ikakvi teroristi i da bi mogli naštetiti ljudima oko sebe.

slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Radikalni islamisti čekaju znak za obračun na Balkanu
PostPostano: 19 lis 2014, 14:26 
Offline

Pridružen/a: 08 lis 2012, 15:49
Postovi: 1565
Haurvatat je napisao/la:
mirusvijetu je napisao/la:
''bijela al kaida'' ovo ono
fran višnar :rolleyes
kurir :001_rolleyes

Čovjek kad bi čitao samo srpsko-hrvatske nacionaliste rekao bi da po bih i albaniji/kosovu šetaju sve sami bin ladeni

Ma ne, preko 500 radikalnih muhamedanaca sa područja Trokutistana, Kosova i Raške što su otišli u Irak/Siriju su miroljubivi ljudi, otišli malo tamo kod braće da dobiju boju, pošto je tamo jako sunce, nemoj ni da pomisliš da su oni ikakvi teroristi i da bi mogli naštetiti ljudima oko sebe.

slika


Sto nema takvih iz beograda zagreba sarajeva?
Ako ih ima i 500 sa kosova medju njima su 300 clanovi AKI koji daju i svoje zhrtve, i koji izvrsavaju svoje zadatke dok se ti tu ......... po forumu


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Radikalni islamisti čekaju znak za obračun na Balkanu
PostPostano: 19 lis 2014, 14:48 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 17 ruj 2014, 14:43
Postovi: 248
sokoli je napisao/la:
Sto nema takvih iz beograda zagreba sarajeva?
Ako ih ima i 500 sa kosova medju njima su 300 clanovi AKI koji daju i svoje zhrtve, i koji izvrsavaju svoje zadatke dok se ti tu ......... po forumu

Ne laprdaj, nego uzmi zastavu "etničke Albanije" i marš za Siriju/Irak, braća ti tamo umiru, a ti ovdje fino laprdaš i ništa ne radiš.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Radikalni islamisti čekaju znak za obračun na Balkanu
PostPostano: 19 lis 2014, 15:56 
Offline

Pridružen/a: 08 lis 2012, 15:49
Postovi: 1565
Haurvatat je napisao/la:
sokoli je napisao/la:
Sto nema takvih iz beograda zagreba sarajeva?
Ako ih ima i 500 sa kosova medju njima su 300 clanovi AKI koji daju i svoje zhrtve, i koji izvrsavaju svoje zadatke dok se ti tu ......... po forumu

Ne laprdaj, nego uzmi zastavu "etničke Albanije" i marš za Siriju/Irak, braća ti tamo umiru, a ti ovdje fino laprdaš i ništa ne radiš.

Znaci smenio si nic ko .....
Treba ce mi zastava etnicke albanije za druge stvari.Bitce postavljena iznad sela katun kod stare gjimrikane.Ti to veoma dobro znash gde je to.A za poso budallo jedna danas je nedelja ENDEWOCHE.Bog je cijelih shest dana stvarao svijet i covecanstvo, sedmog je dana odmarao i gledao rezultate svoga rada.
Kada tu neke procitam dodje mi i boga otjerati u P.M. sta nije odmarao 5 dana u nedelji nego je stvarao svakakve budalle


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Radikalni islamisti čekaju znak za obračun na Balkanu
PostPostano: 19 lis 2014, 16:07 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 17 ruj 2014, 14:43
Postovi: 248
sokoli je napisao/la:
Znaci smenio si nic ko .....

Znači, istina je da Šiptari nisu baš pismeni.

sokoli je napisao/la:
Treba ce mi zastava etnicke albanije za druge stvari.Bitce postavljena iznad sela katun kod stare gjimrikane.Ti to veoma dobro znash gde je to.

Zapravo ne znam, tvoja se šiptarska pamet prevarila ako si mislio da sam ja Srbin. Ne moram ja bit Srbin da vidim kakav otpad su ljudi poput tebe, prljav otpad.

sokoli je napisao/la:
A za poso budallo jedna danas je nedelja ENDEWOCHE.Bog je cijelih shest dana stvarao svijet i covecanstvo, sedmog je dana odmarao i gledao rezultate svoga rada.
Kada tu neke procitam dodje mi i boga otjerati u P.M. sta nije odmarao 5 dana u nedelji nego je stvarao svakakve budalle

Aj' ne seri, nego zastavu takozvane Islamske države u ruke i idi ratuj sa braćom, ništa ne radiš, a braća ti ginu za Sotonu, pardon, Allaha.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Radikalni islamisti čekaju znak za obračun na Balkanu
PostPostano: 19 lis 2014, 17:11 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 sij 2014, 16:10
Postovi: 15091
Lokacija: Pod kraljevskim Srebrn'kom
sokoli je napisao/la:
Haurvatat je napisao/la:
Ne laprdaj, nego uzmi zastavu "etničke Albanije" i marš za Siriju/Irak, braća ti tamo umiru, a ti ovdje fino laprdaš i ništa ne radiš.

Znaci smenio si nic ko .....
Treba ce mi zastava etnicke albanije za druge stvari.Bitce postavljena iznad sela katun kod stare gjimrikane.Ti to veoma dobro znash gde je to.A za poso budallo jedna danas je nedelja ENDEWOCHE.Bog je cijelih shest dana stvarao svijet i covecanstvo, sedmog je dana odmarao i gledao rezultate svoga rada.
Kada tu neke procitam dodje mi i boga otjerati u P.M. sta nije odmarao 5 dana u nedelji nego je stvarao svakakve budalle


Ti sokoli si stvarno naivan ako misliš da Albance nešto više bendaju Hrvati od Srba.
Sve ti je to isto kao samo što jedni mrze muslimane otvoreno i to iskazuju a drugi na drugači način mrze muslimane.

_________________
Dušom i krvlju iskupit ćemo te, o Al-Aksa!
Bi ruh bi dam nafdika ya Aqsa” By our souls, by our blood, all for you oh Al-Aqsa


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Radikalni islamisti čekaju znak za obračun na Balkanu
PostPostano: 19 lis 2014, 17:26 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 12 lis 2009, 17:44
Postovi: 8165
korrisnik je napisao/la:
sokoli je napisao/la:
Znaci smenio si nic ko .....
Treba ce mi zastava etnicke albanije za druge stvari.Bitce postavljena iznad sela katun kod stare gjimrikane.Ti to veoma dobro znash gde je to.A za poso budallo jedna danas je nedelja ENDEWOCHE.Bog je cijelih shest dana stvarao svijet i covecanstvo, sedmog je dana odmarao i gledao rezultate svoga rada.
Kada tu neke procitam dodje mi i boga otjerati u P.M. sta nije odmarao 5 dana u nedelji nego je stvarao svakakve budalle


Ti sokoli si stvarno naivan ako misliš da Albance nešto više bendaju Hrvati od Srba.
Sve ti je to isto kao samo što jedni mrze muslimane otvoreno i to iskazuju a drugi na drugači način mrze muslimane.


Albanci nisu isključivo muslimani, a opet ovi što ratuju u Siriji ne vjerujem da su ispravni muslimani.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Radikalni islamisti čekaju znak za obračun na Balkanu
PostPostano: 19 lis 2014, 17:33 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 sij 2014, 16:10
Postovi: 15091
Lokacija: Pod kraljevskim Srebrn'kom
i_jopet je napisao/la:
korrisnik je napisao/la:

Ti sokoli si stvarno naivan ako misliš da Albance nešto više bendaju Hrvati od Srba.
Sve ti je to isto kao samo što jedni mrze muslimane otvoreno i to iskazuju a drugi na drugači način mrze muslimane.


Albanci nisu isključivo muslimani, a opet ovi što ratuju u Siriji ne vjerujem da su ispravni muslimani.


Nek nisu sokoli je islamski ekstremist za "neke" pa makar 100 puta govorio da nije musliman. Takav mu background kao što je i kod Bošnjaka koji ne idu u džamiju ali su u očima nekih islamski ekstremisti.

_________________
Dušom i krvlju iskupit ćemo te, o Al-Aksa!
Bi ruh bi dam nafdika ya Aqsa” By our souls, by our blood, all for you oh Al-Aqsa


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Radikalni islamisti čekaju znak za obračun na Balkanu
PostPostano: 19 lis 2014, 17:37 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 17 ruj 2014, 14:43
Postovi: 248
i_jopet je napisao/la:
a opet ovi što ratuju u Siriji ne vjerujem da su ispravni muslimani.

Po Kuranu, oni su jedini ispravni muhamedanci (takozvani muslimani).

korrisnik je napisao/la:
kao što je i kod Bošnjaka koji ne idu u džamiju ali su u očima nekih islamski ekstremisti.

Nabroji te "Bošnjake" na prst ove ruke ovdje:
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Radikalni islamisti čekaju znak za obračun na Balkanu
PostPostano: 19 lis 2014, 17:42 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 sij 2014, 16:10
Postovi: 15091
Lokacija: Pod kraljevskim Srebrn'kom
Nisam mogao vjerovati da si toliko zatucan. :ucelo

_________________
Dušom i krvlju iskupit ćemo te, o Al-Aksa!
Bi ruh bi dam nafdika ya Aqsa” By our souls, by our blood, all for you oh Al-Aqsa


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Radikalni islamisti čekaju znak za obračun na Balkanu
PostPostano: 19 lis 2014, 17:48 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 17 ruj 2014, 14:43
Postovi: 248
korrisnik je napisao/la:
Nisam mogao vjerovati da si toliko zatucan. :ucelo

Super argument. Ma nek' si mi rek'o ba. Aj' idi sad u džamiju i moli Allaha da pobije nas kjafire. :bihzastava


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Radikalni islamisti čekaju znak za obračun na Balkanu
PostPostano: 19 lis 2014, 18:12 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 19 stu 2010, 10:50
Postovi: 10158
Lokacija: Banja Luka
Evropa je svojevremeno imala komoditet da Balkan prepusti islamskoj Turskoj drzavi , velikoj sili tog vremena posto na njenoj teritoriji nije bilo muslimana ni u tragovima . Sada je situacija umnogome drugacija .
Madrid
slika

slika


Pariz

slika

slika

slika


London

slika

slika





Posto se ovaj put i o njihovoj kozurici radi, mislim da ce na Balkanu makar prestati odmagati , kao sto su radili unazad nekoliko decenija ( prvenstveno Srbima ).

Ne kažem da hoće , ali ova ujdurma sa ''Kalifatom'' bi se mogla izroditi u otvoren rat civilizacija .
slikaslika

_________________
Sunce izlazi na Istoku . Ništa nije moćnije od ideje čije je vrijeme stiglo .


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Radikalni islamisti čekaju znak za obračun na Balkanu
PostPostano: 19 lis 2014, 18:29 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 sij 2014, 16:10
Postovi: 15091
Lokacija: Pod kraljevskim Srebrn'kom
Haurvatat je napisao/la:
korrisnik je napisao/la:
Nisam mogao vjerovati da si toliko zatucan. :ucelo

Super argument. Ma nek' si mi rek'o ba. Aj' idi sad u džamiju i moli Allaha da pobije nas kjafire. :bihzastava


Neće ni Bog svašta.

_________________
Dušom i krvlju iskupit ćemo te, o Al-Aksa!
Bi ruh bi dam nafdika ya Aqsa” By our souls, by our blood, all for you oh Al-Aqsa


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Radikalni islamisti čekaju znak za obračun na Balkanu
PostPostano: 19 lis 2014, 18:58 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 17 ruj 2014, 14:43
Postovi: 248
Svarog je napisao/la:
Evropa je svojevremeno imala komoditet da Balkan prepusti islamskoj Turskoj drzavi , velikoj sili tog vremena posto na njenoj teritoriji nije bilo muslimana ni u tragovima . Sada je situacija umnogome drugacija .

To je ta multi-kultura i suživot od strane nebijelaca i sličnih kozojebača.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Radikalni islamisti čekaju znak za obračun na Balkanu
PostPostano: 19 lis 2014, 19:27 
Offline

Pridružen/a: 08 lis 2012, 15:49
Postovi: 1565
Haurvatat je napisao/la:
sokoli je napisao/la:
Znaci smenio si nic ko .....

Znači, istina je da Šiptari nisu baš pismeni.

sokoli je napisao/la:
Treba ce mi zastava etnicke albanije za druge stvari.Bitce postavljena iznad sela katun kod stare gjimrikane.Ti to veoma dobro znash gde je to.

Zapravo ne znam, tvoja se šiptarska pamet prevarila ako si mislio da sam ja Srbin. Ne moram ja bit Srbin da vidim kakav otpad su ljudi poput tebe, prljav otpad.

sokoli je napisao/la:
A za poso budallo jedna danas je nedelja ENDEWOCHE.Bog je cijelih shest dana stvarao svijet i covecanstvo, sedmog je dana odmarao i gledao rezultate svoga rada.
Kada tu neke procitam dodje mi i boga otjerati u P.M. sta nije odmarao 5 dana u nedelji nego je stvarao svakakve budalle

Aj' ne seri, nego zastavu takozvane Islamske države u ruke i idi ratuj sa braćom, ništa ne radiš, a braća ti ginu za Sotonu, pardon, Allaha.

ajmo redom jer ne zelim ti ostat duzan ni na sta.
1.Ne mora covjek biti bas pismen da bi osjetio niskointelegentnu jednokletnu .........
2.ni rahman morina nije bio srbin al je bio teshko ***.Pa i medju hrvate ima puno takvijih koji se deklarishu ko hrvati al ako ih iseces na cetiri della ispadnu od njih cetiri cetnika vece i od samog seselja i mladica. (da ne zaboravim da te podsetim mladic ti imao unfal)
3.Uvijek sam bio pristalica da veca *** od komunista su vatrene i militantne pristalice antikomunista. Pa ovo vazi i za islamiste.Veca *** od njih su militantni antiislamisti koji se od prvih razlikuju samo u farbu.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Radikalni islamisti čekaju znak za obračun na Balkanu
PostPostano: 19 lis 2014, 19:52 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 17 ruj 2014, 14:43
Postovi: 248
sokoli je napisao/la:
1.Ne mora covjek biti bas pismen da bi osjetio niskointelegentnu jednokletnu .........

Neću se ni truditi previše, očito nisi skontao što sam htio reći, ali što ćemo, nisi ti kriv, kriva je priroda.

sokoli je napisao/la:
2.ni rahman morina nije bio srbin al je bio teshko ***.Pa i medju hrvate ima puno takvijih koji se deklarishu ko hrvati al ako ih iseces na cetiri della ispadnu od njih cetiri cetnika vece i od samog seselja i mladica. (da ne zaboravim da te podsetim mladic ti imao unfal)

Što si se usr*o? Ne gajim ja ljubav do četnika i Srba, ali to ne znači da ću gajit ljubav do Šiptara. Vi znate biti gori od Srba u mnogim pogledima.

sokoli je napisao/la:
3.Uvijek sam bio pristalica da veca *** od komunista su vatrene i militantne pristalice antikomunista. Pa ovo vazi i za islamiste.Veca *** od njih su militantni antiislamisti koji se od prvih razlikuju samo u farbu.

Moguće, ali definitivno još veća *** od komunista, islamista, anti-komunista te anti-islamista su šiptarska *** poput tebe.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Radikalni islamisti čekaju znak za obračun na Balkanu
PostPostano: 19 lis 2014, 19:57 
Offline

Pridružen/a: 08 lis 2012, 15:49
Postovi: 1565
korrisnik je napisao/la:
sokoli je napisao/la:
Znaci smenio si nic ko .....
Treba ce mi zastava etnicke albanije za druge stvari.Bitce postavljena iznad sela katun kod stare gjimrikane.Ti to veoma dobro znash gde je to.A za poso budallo jedna danas je nedelja ENDEWOCHE.Bog je cijelih shest dana stvarao svijet i covecanstvo, sedmog je dana odmarao i gledao rezultate svoga rada.
Kada tu neke procitam dodje mi i boga otjerati u P.M. sta nije odmarao 5 dana u nedelji nego je stvarao svakakve budalle


Ti sokoli si stvarno naivan ako misliš da Albance nešto više bendaju Hrvati od Srba.
Sve ti je to isto kao samo što jedni mrze muslimane otvoreno i to iskazuju a drugi na drugači način mrze muslimane.

Korisnice da budemo iskreni i da govorimo ono bez rukavica.Mi albanci trebamo vijecno reci hvala ibrahimu rugovi jer je nas spasio kao narod.Da nije njega bilo i da je puko rat na kosovu prije hrvatske i bosne, nas bi dole tukli do mile volje i srbi sa svim ostalima od vardara pa do triglava.Ja sam svestan tome da ne samo hrvati nego i vi bosnjaci iako ste toliko propatili od srba ako bi doslo sutra da se odlucite izmedju albanca i srbina vi ste na srpsku stranu svi redom.
Sta se mrznje muslimana tice mogu oni mrzjeti i otvoreno i prikriveno.Mogu oni mrzjeti koliko god zhele.Mogu oni sanjati i danju i nocu o istrebljenju muslimana.Nishta ne mogu.Ima da naviknu da moraju zivjeti sa muslimanstvom zajedno.Jedino ih ta mrzhnja cini istim kao sa ludacima ISIS-sa koji u ime allaha (ja bi ih sve pobio samo radi toga sta iskaljuju bozje ime).
Onoj tvojoj tvrdnji da su oni isti ko srbi ja cu da podkrepim sa jednim argumentom.Bio je jedan instruktor avijacije u jna.Zvao se Sinan vitia.kad je puko rat u hrvatsku on je zabatalio uniformu jna i priklucio se hrvatskim dobrovoljcima sa cijelom grupom albanaca iz okoline zadra.Posle rata dobio je hrvatsko drzavjanstvo (koje mu je zakonski sledovalo jer je bio gradjanin hrvatske) otiso je u berlin na lecenje i pri vracanju putuje redovnom avio linijom za skoplje.U skoplje uhapsen od strane makedonskih policajaca i gubi mu se svaki trag.Da je u skoplje stigo potvrdio je njegov brat.Do dan danas hrvatska drzava jos uvijek posle 20 godina nikad nije trazila objasnjenje od makedonskih vlasti gde je njihov gradjanin.Znaci mi smo njima interesantni samo dok im trebamo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Radikalni islamisti čekaju znak za obračun na Balkanu
PostPostano: 19 lis 2014, 20:00 
Offline

Pridružen/a: 08 lis 2012, 15:49
Postovi: 1565
Haurvatat je napisao/la:
sokoli je napisao/la:
1.Ne mora covjek biti bas pismen da bi osjetio niskointelegentnu jednokletnu .........

Neću se ni truditi previše, očito nisi skontao što sam htio reći, ali što ćemo, nisi ti kriv, kriva je priroda.

sokoli je napisao/la:
2.ni rahman morina nije bio srbin al je bio teshko ***.Pa i medju hrvate ima puno takvijih koji se deklarishu ko hrvati al ako ih iseces na cetiri della ispadnu od njih cetiri cetnika vece i od samog seselja i mladica. (da ne zaboravim da te podsetim mladic ti imao unfal)

Što si se usr*o? Ne gajim ja ljubav do četnika i Srba, ali to ne znači da ću gajit ljubav do Šiptara. Vi znate biti gori od Srba u mnogim pogledima.

sokoli je napisao/la:
3.Uvijek sam bio pristalica da veca *** od komunista su vatrene i militantne pristalice antikomunista. Pa ovo vazi i za islamiste.Veca *** od njih su militantni antiislamisti koji se od prvih razlikuju samo u farbu.

Moguće, ali definitivno još veća *** od komunista, islamista, anti-komunista te anti-islamista su šiptarska *** poput tebe.

Razumijem te sada potpuno.Sigurno su ti pogazili cast nekako.Da im se direktno suprostavis ne mozes.Pa jebiga da nekako iskalis bes.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Radikalni islamisti čekaju znak za obračun na Balkanu
PostPostano: 19 lis 2014, 20:13 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 sij 2014, 16:10
Postovi: 15091
Lokacija: Pod kraljevskim Srebrn'kom
sokoli je napisao/la:
korrisnik je napisao/la:

Ti sokoli si stvarno naivan ako misliš da Albance nešto više bendaju Hrvati od Srba.
Sve ti je to isto kao samo što jedni mrze muslimane otvoreno i to iskazuju a drugi na drugači način mrze muslimane.

Korisnice da budemo iskreni i da govorimo ono bez rukavica.Mi albanci trebamo vijecno reci hvala ibrahimu rugovi jer je nas spasio kao narod.Da nije njega bilo i da je puko rat na kosovu prije hrvatske i bosne, nas bi dole tukli do mile volje i srbi sa svim ostalima od vardara pa do triglava.Ja sam svestan tome da ne samo hrvati nego i vi bosnjaci iako ste toliko propatili od srba ako bi doslo sutra da se odlucite izmedju albanca i srbina vi ste na srpsku stranu svi redom.
Sta se mrznje muslimana tice mogu oni mrzjeti i otvoreno i prikriveno.Mogu oni mrzjeti koliko god zhele.Mogu oni sanjati i danju i nocu o istrebljenju muslimana.Nishta ne mogu.Ima da naviknu da moraju zivjeti sa muslimanstvom zajedno.Jedino ih ta mrzhnja cini istim kao sa ludacima ISIS-sa koji u ime allaha (ja bi ih sve pobio samo radi toga sta iskaljuju bozje ime).
Onoj tvojoj tvrdnji da su oni isti ko srbi ja cu da podkrepim sa jednim argumentom.Bio je jedan instruktor avijacije u jna.Zvao se Sinan vitia.kad je puko rat u hrvatsku on je zabatalio uniformu jna i priklucio se hrvatskim dobrovoljcima sa cijelom grupom albanaca iz okoline zadra.Posle rata dobio je hrvatsko drzavjanstvo (koje mu je zakonski sledovalo jer je bio gradjanin hrvatske) otiso je u berlin na lecenje i pri vracanju putuje redovnom avio linijom za skoplje.U skoplje uhapsen od strane makedonskih policajaca i gubi mu se svaki trag.Da je u skoplje stigo potvrdio je njegov brat.Do dan danas hrvatska drzava jos uvijek posle 20 godina nikad nije trazila objasnjenje od makedonskih vlasti gde je njihov gradjanin.Znaci mi smo njima interesantni samo dok im trebamo


Što se tiče Albanaca i Bošnjaka jedina neko upoznavanje o odnosi su bili kad je "Cerić" nosio Albansku kapu. Bošnjaci i nemaju neka posebna mišljenja o Albancima da budemo iskreni jedino što nas asocira je burekdžinice slastičarne itd. Isto što i Hrvate (Perece) asociraju Bošnjaci / vicevi o Muji i Sulji ćevapi itd/ Dok sa Srbima imamo "dugo staža", a to da bi išli i bili saveznici i rušili sa njima ne bih. Ovako Bošnjaci mogu ovdje samo biti neutralni. E sad više potpore Albancima ide radi Kosova jer to gledamo na "Božiju kaznu" za tzv. Republiku Srpsku i daje nam opciju sa Sandžakom. Bilo je nekih incidenata između Bošnjaka i Albanca kad su Albanci itjerali Bošnjačkog hodžu ali ništa više što bi se moglo nabrojati. A i ima Albanaca koji su branili BIH i daje im se slaba pažnja od BIH političara.
Evo ovog primjea.

_________________
Dušom i krvlju iskupit ćemo te, o Al-Aksa!
Bi ruh bi dam nafdika ya Aqsa” By our souls, by our blood, all for you oh Al-Aqsa


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Radikalni islamisti čekaju znak za obračun na Balkanu
PostPostano: 19 lis 2014, 20:15 
Offline

Pridružen/a: 08 lis 2012, 15:49
Postovi: 1565
i_jopet je napisao/la:
korrisnik je napisao/la:

Ti sokoli si stvarno naivan ako misliš da Albance nešto više bendaju Hrvati od Srba.
Sve ti je to isto kao samo što jedni mrze muslimane otvoreno i to iskazuju a drugi na drugači način mrze muslimane.


Albanci nisu isključivo muslimani, a opet ovi što ratuju u Siriji ne vjerujem da su ispravni muslimani.


da potpuno tacno ali sa druge strane i oni koji nisu nuslimani ne razlikuju se nicim od nas ostalih.Mi slavimo i bozic i bajram zajedno, i ostajemo zivi.Prva poseta pape iz vatikana jednoj evropskoj drzavi bila je albanija.Docekali smo ga zajedno i hristijani i muslimani.I glei cuda ostadosmo opet zhivi.

Sta se onih koji ratuju u siriju tice to nema nikakve veze sa muslimanstvom.To su ti ostatci tih vojnickih formacija koji su bili pod komandom egzekutiranih diktatora huseina, gadafija i ostalih ruskih kompanjona koji su pali u nemirima u arapskim drzavama.Oni su pali sa vllasti a bez toga ne mogu.Uz pomoc propagande o stvaranju nekakve muslimanske drzave iraka i sama zele sebi stvoriti oazu spasa jer tamo gde su zivjeli kao lokalni koljaci i diktatori tamo ce da ih ubiju.I cijela se ta gamad sada sakupila u jedan deo iraka.Jedino mi nije jasno sta babo igra.Tu igru ne razumijem.Njih je 30 hiljada vojnika.Ne bih reko da su bez komande jer su rekoh oficiri sadama i gadafija a oni imaju kgb-ovsku obuku.Ali mislim da 4 helikoptera apaci bi zavrsile posao.Zasto babo ne udara


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Radikalni islamisti čekaju znak za obračun na Balkanu
PostPostano: 19 lis 2014, 20:21 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 17 ruj 2014, 14:43
Postovi: 248
sokoli je napisao/la:
Sta se mrznje muslimana tice mogu oni mrzjeti i otvoreno i prikriveno.Mogu oni mrzjeti koliko god zhele.Mogu oni sanjati i danju i nocu o istrebljenju muslimana.Nishta ne mogu.Ima da naviknu da moraju zivjeti sa muslimanstvom zajedno.

Shvatit ćete vi da muhamedanstvu i Allahu nema mjesta u Europi i ostatku Zapada. I ne boj se, nitko ne sanja o istrebljenju, ipak nismo mi oni koji se klanjaju Allahu.

sokoli je napisao/la:
ja bi ih sve pobio samo radi toga sta iskaljuju bozje ime

I onda ti imaš obraza druge uspoređivati sa allahističkim luđacima iz Islamske države.


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 117 post(ov)a ]  Stranica 1, 2, 3, 4, 5  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 50 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO