HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 19 tra 2024, 19:14.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 14053 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74 ... 563  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Događanja u Hrvatskoj
PostPostano: 27 lip 2015, 20:29 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 lis 2013, 21:41
Postovi: 9853
yayo je napisao/la:
Podsjeća me na onaj incident u Vukovaru kad su lijepili okolo plakate na kojima abolirani četnik Rade Leskovac drži tri prsta.


Rade je moj prijatelj.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Hrvatskoj
PostPostano: 27 lip 2015, 20:48 
Offline

Pridružen/a: 17 tra 2015, 19:31
Postovi: 931
Tuta je napisao/la:
yayo je napisao/la:
Podsjeća me na onaj incident u Vukovaru kad su lijepili okolo plakate na kojima abolirani četnik Rade Leskovac drži tri prsta.


Rade je moj prijatelj.

Zajebancija ili...?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Hrvatskoj
PostPostano: 27 lip 2015, 20:49 
Offline

Pridružen/a: 01 sij 2015, 21:05
Postovi: 2993
puntar2.0 je napisao/la:
- Kad su me organizatori došli pitati postoji li mogućnost da jednu stranu škole oslikaju grafitom, ja sam rekao da, ali da ni u kom slučaju poruka ne smije biti vulgarna niti provokativna niti politički motivirana, to jest ništa što će izazvati pozornost u bilo kojem smislu. Prvo me zvalo nekoliko građana i pitalo zašto sam to dopustio jer se na grafitu vide tri prsta. Tako nešto da nam bude na školi kad nam razapinju Stepinca je nedopustivo te je mural uklonjen, kazao nam je ravnatelj.


slika

http://www.vecernji.hr/hrvatska/zbog-tr ... le-1012338

Prije 2-3 godine jedan mural na jednoj osnovnoj školi na Jarunu pa je ravnatelj morao obrisati pot pritiskom jedne novinarke tportala koja je tvrdila da mural prikazuje vojnika NDH-a. Tada su svi mediji manje više podržavali to pa sada neka ne budu licemjerni oko ovoga.

Ova priča mi je sumnjiva jer ne vjerujem da se to može dogoditi u Istri.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Hrvatskoj
PostPostano: 27 lip 2015, 20:55 
Offline

Pridružen/a: 17 tra 2015, 19:31
Postovi: 931
master_mind_ je napisao/la:
puntar2.0 je napisao/la:
- Kad su me organizatori došli pitati postoji li mogućnost da jednu stranu škole oslikaju grafitom, ja sam rekao da, ali da ni u kom slučaju poruka ne smije biti vulgarna niti provokativna niti politički motivirana, to jest ništa što će izazvati pozornost u bilo kojem smislu. Prvo me zvalo nekoliko građana i pitalo zašto sam to dopustio jer se na grafitu vide tri prsta. Tako nešto da nam bude na školi kad nam razapinju Stepinca je nedopustivo te je mural uklonjen, kazao nam je ravnatelj.


slika

http://www.vecernji.hr/hrvatska/zbog-tr ... le-1012338

Prije 2-3 godine jedan mural na jednoj osnovnoj školi na Jarunu pa je ravnatelj morao obrisati pot pritiskom jedne novinarke tportala koja je tvrdila da mural prikazuje vojnika NDH-a. Tada su svi mediji manje više podržavali to pa sada neka ne budu licemjerni oko ovoga.

Ova priča mi je sumnjiva jer ne vjerujem da se to može dogoditi u Istri.

Mene čudi što netko iz Istre govori o razapinjanju Stepinca.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Hrvatskoj
PostPostano: 27 lip 2015, 21:14 
Offline

Pridružen/a: 20 pro 2011, 19:02
Postovi: 8531
master_mind_ je napisao/la:
puntar2.0 je napisao/la:
- Kad su me organizatori došli pitati postoji li mogućnost da jednu stranu škole oslikaju grafitom, ja sam rekao da, ali da ni u kom slučaju poruka ne smije biti vulgarna niti provokativna niti politički motivirana, to jest ništa što će izazvati pozornost u bilo kojem smislu. Prvo me zvalo nekoliko građana i pitalo zašto sam to dopustio jer se na grafitu vide tri prsta. Tako nešto da nam bude na školi kad nam razapinju Stepinca je nedopustivo te je mural uklonjen, kazao nam je ravnatelj.


slika

http://www.vecernji.hr/hrvatska/zbog-tr ... le-1012338

Prije 2-3 godine jedan mural na jednoj osnovnoj školi na Jarunu pa je ravnatelj morao obrisati pot pritiskom jedne novinarke tportala koja je tvrdila da mural prikazuje vojnika NDH-a. Tada su svi mediji manje više podržavali to pa sada neka ne budu licemjerni oko ovoga.

Ova priča mi je sumnjiva jer ne vjerujem da se to može dogoditi u Istri.


Ta naravno. Osin srpskih, i jugoslavenski mediji poput jutarnjeg ili indexa odma objavljuju i guba komentira na kilometre. Sican se hajke Jugoslavena iz jutarnjeg na onog ravnatelja iz Zagreba, koji je prije oslobodjanja Generala Gotovine drza njegovu sliku u skoli. Na pritisak sljama ravnatelj je lisen pozicije.

– Netko nam je uništio mural na Korčuli, na kojem je bila oslikana hrvatska zastava s natpisom “osveta će biti osmijeh naše djece”. Tražimo od policije da odmah krene u potragu za počiniteljem, jer da je u pitanju bila perokraka, krivac bi se već našao – ogorčeno kazuju pripadnici HOS-a i Torcide.
----
Zid na Korčuli koji je zasjao novim sjajem zahvaljujući navijačima koji su izradili ovaj mural, sada je nagrđen i oštećen, baš kao što je bio i spomenik palim pripadnicima HOS-a u Splitu. Kreatori murala, navijači, branitelji ali i domoljubi općenito imaju sve manje strpljenja prema počiniteljima, ali i prema policiji koja ovakva djela ne smatra vrijednim istraživanja. Stoga je važno da policija ovaj zadatak shvati ozbiljno kako HOS-ovci i dečki iz Torcide ne bi “uzimali stvar u svoje ruke”

http://www.dnevno.hr/domovina/torcida-h ... ija-811273

----

Ali ovo brate ne briga nikoga, kakvi branitelji, kakvi Hrvati, eto jedino na dnevno.hr vijest. ali pazi da tukcu koji je ostetija mural pukne glava, to bi se jaukalo da do Brisela cujes. Desnica, fasisti, ustase bla bla blaaaaa

_________________
Oj Hrvati, svi na desno krilo....


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Hrvatskoj
PostPostano: 28 lip 2015, 07:41 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 lis 2013, 21:41
Postovi: 9853
yayo je napisao/la:
Tuta je napisao/la:

Rade je moj prijatelj.

Zajebancija ili...?


Ni najmanje. Rade je car.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Hrvatskoj
PostPostano: 29 lip 2015, 10:06 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 07 ožu 2012, 07:39
Postovi: 1695
MZLZ dobiva ime. :zubati

I to kakvo ime!

Doduše nije mi jasan ovaj potez SDP-a. Desne glasove dobiti neće jer će ovo protumačiti kao predizborni potez (što ruku na srce i je), ali će odbiti četnike i dio hardcore komunjara koji glasuju za njih inače.

_________________
Neću NATO
Hoću na te


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Hrvatskoj
PostPostano: 29 lip 2015, 10:54 
Offline

Pridružen/a: 17 tra 2015, 19:31
Postovi: 931
limpus je napisao/la:
MZLZ dobiva ime. :zubati

I to kakvo ime!

Doduše nije mi jasan ovaj potez SDP-a. Desne glasove dobiti neće jer će ovo protumačiti kao predizborni potez (što ruku na srce i je), ali će odbiti četnike i dio hardcore komunjara koji glasuju za njih inače.

Smiješno kako se sad pretvaraju u nekakve domoljube a prije je Zoki govorio da je Tuđman zločinac.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Hrvatskoj
PostPostano: 29 lip 2015, 21:12 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 lis 2013, 21:41
Postovi: 9853
yayo je napisao/la:
limpus je napisao/la:
MZLZ dobiva ime. :zubati

I to kakvo ime!

Doduše nije mi jasan ovaj potez SDP-a. Desne glasove dobiti neće jer će ovo protumačiti kao predizborni potez (što ruku na srce i je), ali će odbiti četnike i dio hardcore komunjara koji glasuju za njih inače.

Smiješno kako se sad pretvaraju u nekakve domoljube a prije je Zoki govorio da je Tuđman zločinac.


Izmišljaš.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Hrvatskoj
PostPostano: 29 lip 2015, 21:15 
Offline

Pridružen/a: 17 tra 2015, 19:31
Postovi: 931
Tuta je napisao/la:
yayo je napisao/la:
Smiješno kako se sad pretvaraju u nekakve domoljube a prije je Zoki govorio da je Tuđman zločinac.


Izmišljaš.

Što točno izmišljam...? Općepoznato je da je Milanović nazivao Tuđmana zločincem a i većina SDPovaca naziva tuđmanovo razdoblje mračnim dobom.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Hrvatskoj
PostPostano: 29 lip 2015, 21:15 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 lis 2013, 21:41
Postovi: 9853
yayo je napisao/la:
Tuta je napisao/la:

Izmišljaš.

Što točno izmišljam...? Općepoznato je da je Milanović nazivao Tuđmana zločincem a i većina SDPovaca naziva tuđmanovo razdoblje mračnim dobom.


Kao da to HDZ-ova tiskovina ne bi već iskopala negdje da je. Milanović je konzistentan tip. Prije da je to rekao Karamarko dok je drugovao s Mesićem.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Hrvatskoj
PostPostano: 29 lip 2015, 21:20 
Offline

Pridružen/a: 17 tra 2015, 19:31
Postovi: 931
Tuta je napisao/la:
yayo je napisao/la:
Što točno izmišljam...? Općepoznato je da je Milanović nazivao Tuđmana zločincem a i većina SDPovaca naziva tuđmanovo razdoblje mračnim dobom.


Kao da to HDZ-ova tiskovina ne bi već iskopala negdje da je. Milanović je konzistentan tip. Prije da je to rekao Karamarko dok je drugovao s Mesićem.

HDZova tiskovina ne postoji. Sve lijevo-liberalni mediji/tiskovine. Bivši visokorangirani SDPovac Pančić je Milanovića optužio da je to rekao još za vrijeme Račana.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Hrvatskoj
PostPostano: 01 srp 2015, 20:01 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 21 kol 2011, 15:34
Postovi: 15313
Lokacija: Misao svijeta
HDZ će kao kandidata za mjesto glavnog tajnika UNa kandidirati Amira Muharemija, dragovoljca Domovinskog rata i karijernog diplomata (pod uvjetom da HDZ osvoji izbore jasno).
Isti trenutno obavlja dužnost veleposlanika RH u Indiji.

_________________
Te kad mi jednom s dušom po svemiru se krene,
Zaorit ću ko grom:
O, gledajte ju divnu, vi zvijezde udivljene,
To moj je, moj je dom!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Hrvatskoj
PostPostano: 01 srp 2015, 20:16 
Offline

Pridružen/a: 17 tra 2015, 19:31
Postovi: 931
Zadar1993 je napisao/la:
HDZ će kao kandidata za mjesto glavnog tajnika UNa kandidirati Amira Muharemija, dragovoljca Domovinskog rata i karijernog diplomata (pod uvjetom da HDZ osvoji izbore jasno).
Isti trenutno obavlja dužnost veleposlanika RH u Indiji.

Neka ga kandidiraju. Samo da Besna Pussyć ne dođe na tu poziciju. Rađe bih vidio deformiranu kravu na toj poziciji nego nju.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Hrvatskoj
PostPostano: 02 srp 2015, 03:39 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 08:25
Postovi: 43997
Lokacija: Folklorni Jugoslaven, praktični Hrvat
Zadar1993 je napisao/la:
HDZ će kao kandidata za mjesto glavnog tajnika UNa kandidirati Amira Muharemija, dragovoljca Domovinskog rata i karijernog diplomata (pod uvjetom da HDZ osvoji izbore jasno).
Isti trenutno obavlja dužnost veleposlanika RH u Indiji.


Jeste da je izvor za dio ovih tvrdnji ludi Margetić, ali ko ne vidi da je Mesić (preko Muharemija) na neki način povezan s muslimanskim novcem je slijep pored zdravih očiju.

Citat:
Šef Mesićeva ureda u vezi s napadačem na 'Fis' u Vitezu?

Amir Ibrahim, osumnjičen za sudjelovanje u podmetanju eksplozije u tržnom centru 'Fis' u Vitezu, pripadnik je klana Osmani s kojima je u vezi i Amir Muharemi, šef ureda predsjednika Hrvatske Stjepana Mesića, piše Pincom.info.

Izvor 'Glasa Srpske' blizak policijskim krugovima navodi da je u petak navečer uhićeni Amir Ibrahim, osumnjičen za sudjelovanje u podmetanju eksplozije u tržnom centru 'Fis' u Vitezu, u BiH došao iz Njemačke kako bi sudjelovao u tom terorističkom napadu.

Izvor tvrdi i kako je Ibrahimi pripadnik klana Osmani s kojima je u vezi i Amir Muharemi, šef ureda predsjednika Hrvatske Stjepana Mesića.

Muharemi je prije dolaska na dužnost šefa Mesićevog ureda bio veleposlanik u Stalnoj misiji Republike Hrvatske pri Ujedinjenim narodima, a povučen je iz UN-a na zahtjev SAD-a.

Nakon što je Hrvatska postala nestalnom članicom Vijeća sigurnosti UN-a, te zauzela predsjedavajuće mjesto Odbora za borbu protiv terorizma, Amir Muharemi, prema pisanju portala necenzurirano.com, nije dobio suglasnost SAD-a i UN-a za daljnji ostanak u Stalnoj misiji RH pri UN-u.


Citat:
Glavna Mesićeva kontakt osoba sa ovim kriminalnim grupacijama kroz zadnjih osam godina bio je, prema navodima našeg izvora, upravo Amir Muharemi, današnji Mesićev predstojnik Ureda.

Međunarodne organizacije, ali i obavještajne službe SAD-a svakako su pratile sumnjive Muharemijeve aktivnosti, što je na koncu rezultiralo tajnim zahtjevom, zapravo ultimatumom SAD-a Zagrebu za povlačenje Muharemija iz diplomatske službe u UN-u.

Neugodan svjedok

Kako pokazuju ovi podatci, očito je kako Muharemi zna previše i mogao bi predstavljati izuzetno neugodnog svjedoka Mesićevih kriminalnih aktivnosti. Stoga je Mesić i nakon diplomatskog skandala u New Yorku bio prisiljen zaštititi odbačenog diplomata i postaviti ga za glavnog čovjeka Ureda Predsjednika Republike.

Sigurnosna provjera svakako nije predstavljala problem. Naime, Muharemijeva i Karamarkova supruga su rođene sestre, pa je i za očekivati da je Karamarko kao i u sličnim slučajevima proveo „rođačku sigurnosnu provjeru“, koju je Muharemi bez problema prošao.

_________________
sklon'se bona Zineta sa penđera, vidiš da te vlasi oćima kurišu
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Hrvatskoj
PostPostano: 02 srp 2015, 06:26 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 07 ožu 2012, 07:39
Postovi: 1695
A u ***.

Što fali Mati Graniću npr?

EDIT:

Evo i vijest:

Citat:
Održan je sastanak braniteljskih udruga i navodno su predložili kandidata. Riječ je o hrvatskom veleposlaniku u New Delhiju u Indiji, Amiru Muharemiju. Kovač je rekao da im godi da se on predloži za kandidata za glavnog tajnika UN-a.

''Mogu vam reći da smo mi u HDZ-u sa simpatijama prihvatili tu inicijativu. To je osoba koja je bila spremna prije 24 godine staviti na raspolaganje svoj život za Hrvatsku, za slobodu, demokraciju. To je osoba koja je kao dragovoljac krenula u rat, borila se protiv agresora i koja im posebne diplomatske vještine. Sigurno zaslužuje simpatije hrvatskog čovjeka koji želi da Hrvatska ima predstavnika koji voli Hrvatsku. Ali i obu koja će na takvoj funkciji sigurno znati zastupati inteligentno interese UN-a'', rekao je Kovač.

Napomenuo je kako je najvažnije da se pokrene inicijativa te da je ovdje stvarno riječ o dragovoljcu rata, domoljubu, osobi koja iza sebe ima diplomatsku karijeru, odnosno jedno vrlo odgovorno mjesto u hrvatskoj diplomaciji te ako bi se takva kandidatura pojavila, sigurno zaslužuje simpatije svakog hrvatskog čovjeka.

''Vrlo je jasno da se očekuje da naši branitelji tu inicijativu pretoče u realnost i da ukoliko se to interpretira, i bude predstavljeno hrvatskoj Vladi i predsjednici, oni bi mogli stati iza te kandidature i na taj način se staviti u akciju lobiranja za takvog kandidata, dragovoljca i diplomata'', zaključio je međunarodni tajnik HDZ-a


http://direktno.hr/en/2014/direkt/18465 ... aremi!.htm

Do kada se uopće predaju kandidature za Glavnog tajnika?
I koje su braniteljske udruge predložile Muharemija? Previše mi je tu navodnosti i špekuliranja.

_________________
Neću NATO
Hoću na te


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Hrvatskoj
PostPostano: 02 srp 2015, 10:02 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 lis 2013, 21:41
Postovi: 9853
Zadar1993 je napisao/la:
HDZ će kao kandidata za mjesto glavnog tajnika UNa kandidirati Amira Muharemija, dragovoljca Domovinskog rata i karijernog diplomata (pod uvjetom da HDZ osvoji izbore jasno).
Isti trenutno obavlja dužnost veleposlanika RH u Indiji.


Zajebaješ se? Pa onda su u HDZ-u baš levati. Sad je na redu žena na čelu UN-a. To je gospođi Pusić glavni adut. U ostalom, kako stvari stoje, SDP i partneri će biti ti koji će vršit kandidaturu. Barem ankete tako kažu.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Hrvatskoj
PostPostano: 02 srp 2015, 10:12 
Offline

Pridružen/a: 17 tra 2015, 19:31
Postovi: 931
Tuta je napisao/la:
Zadar1993 je napisao/la:
HDZ će kao kandidata za mjesto glavnog tajnika UNa kandidirati Amira Muharemija, dragovoljca Domovinskog rata i karijernog diplomata (pod uvjetom da HDZ osvoji izbore jasno).
Isti trenutno obavlja dužnost veleposlanika RH u Indiji.


Zajebaješ se? Pa onda su u HDZ-u baš levati. Sad je na redu žena na čelu UN-a. To je gospođi Pusić glavni adut. U ostalom, kako stvari stoje, SDP i partneri će biti ti koji će vršit kandidaturu. Barem ankete tako kažu.

:smijeh Kako si ti naivan... Ti stvarno vjeruješ anketama...? SDP će imati sreće ako sakupi 30 zastupnika.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Hrvatskoj
PostPostano: 02 srp 2015, 10:18 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 stu 2013, 22:00
Postovi: 942
http://www.vecernji.hr/nogomet/zdravko- ... ce-1012989

Hehe
SDP predizborne aktivnosti na vrhuncu...
Micanje Mamića je jedino što bi im još donijelo pokoji glas.. Al ne vjerujem, žilav je on..


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Hrvatskoj
PostPostano: 02 srp 2015, 10:21 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Iskreno se nadam da nitko iz Perecije neće dobiti tu funkciju. Držimo fige.
Čuj braniteljske udruge biraju kandidata za UN. Mogu im dati da izaberu i predstavnika u Vatikanu. HDZ je stvarno nisko pao.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Hrvatskoj
PostPostano: 02 srp 2015, 10:29 
Offline

Pridružen/a: 17 tra 2015, 19:31
Postovi: 931
BBC je napisao/la:
Iskreno se nadam da nitko iz Perecije neće dobiti tu funkciju. Držimo fige.
Čuj braniteljske udruge biraju kandidata za UN. Mogu im dati da izaberu i predstavnika u Vatikanu. HDZ je stvarno nisko pao.

Ti bi rađe vidio Vuka Jeremića na toj poziciji jel? Al dobro i on je bolji od Pussyćke.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Hrvatskoj
PostPostano: 02 srp 2015, 10:39 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Zašto ne, osramotio je Srbiju. Yoyo ti si klipan prve klase.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Hrvatskoj
PostPostano: 02 srp 2015, 10:41 
Offline

Pridružen/a: 17 tra 2015, 19:31
Postovi: 931
BBC je napisao/la:
Zašto ne, osramotio je Srbiju. Yoyo ti si klipan prve klase.

Barem nisam srbolizac kao ti.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Hrvatskoj
PostPostano: 02 srp 2015, 10:42 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 lis 2013, 21:41
Postovi: 9853
yayo je napisao/la:
Tuta je napisao/la:

Zajebaješ se? Pa onda su u HDZ-u baš levati. Sad je na redu žena na čelu UN-a. To je gospođi Pusić glavni adut. U ostalom, kako stvari stoje, SDP i partneri će biti ti koji će vršit kandidaturu. Barem ankete tako kažu.

:smijeh Kako si ti naivan... Ti stvarno vjeruješ anketama...? SDP će imati sreće ako sakupi 30 zastupnika.


Bio sam sarkastičan. HDZ-ovci tvrde da su ankete koje objavi direktno.hr i slični točne, zato jer nevladajućim daju prednost, a IPSOSOVE i ostale su lažne jer vladajućima daju prednost. Tako ljudi vjeruju, i HDZ-ovci naravno. Kako će SDP imat prednost, ako nisu potplatili anketare, pitaju se ti ljudi.

Skoči pa reci hop.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Događanja u Hrvatskoj
PostPostano: 02 srp 2015, 13:01 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 07 ožu 2012, 07:39
Postovi: 1695
limpus je napisao/la:
A u ***.

Što fali Mati Graniću npr?

EDIT:

Evo i vijest:

Do kada se uopće predaju kandidature za Glavnog tajnika?
I koje su braniteljske udruge predložile Muharemija? Previše mi je tu navodnosti i špekuliranja.


Evo još jedna vijest:

Citat:
Predsjednica Kolinda Grabar Kitarović, tvrde naši izvori bliski Pantovčaku, ipak neće podržati kandidaturu Vesne Pusić za glavnu tajnicu UN-a. Iako Grabar Kitarović nikada nije otvoreno potvrdila da će podržati ministricu vanjskih poslova, ipak je bilo naznaka da bi to toga moglo doći. No, u posljednjih nekoliko dana očito je došlo do obrata, pa je Grabar Kitarović umjesto potpore odlučila zaigrati protiv Vesne Pusić. Naime, kako doznajemo, predsjednica planira za to mjesto dati potporu Amiru Muharemiju, hrvatskom veleposlaniku u Indiji, a podršku za tu odluku ima i u HDZ-u. Prema našim informacijama, navodno je dogovor oko toga već postignut sa šefom HDZ-a Tomislavom Karamarkom


http://www.zabranjeni.hr/kolinda-ne-zeli- ... e/1375497/

Ovaj muđos nema nikakve šanse. Rekao bih da je cilj svega ovog eliminacija Vesne, a ne guranje ovog frajera. Nadam se da je tako, jer ako HDZ gura Muharemija onda je to stvarno katastrofa.

_________________
Neću NATO
Hoću na te


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 14053 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74 ... 563  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: iprodano, Navodni Poslanik i 22 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO