HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 28 ožu 2024, 13:42.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 112 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Podrška vojvođanskim Hrvatima u Zagrebu
PostPostano: 11 stu 2011, 17:18 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 sij 2011, 11:38
Postovi: 2611
DzoniBG je napisao/la:
divlja svinja je napisao/la:

Sad mi se žuri, ali ipak ću ti odgovoriti. Ja mislim da je istina negdje između; niti je pozicija Hrvata u Srbiji tako dobra kao što je želite prikazati, niti (svih) Srba na Kosovu tako loša. Iako je pozicija Hrvata u globalu vjerojatno nešto bolja. Opet postoje razlike između Srba koji žive u faktičnom entitetu (ili državi) na sjeveru Kosova i onih po enklavama i onih koji žive u albanskim sredinama po gradovima (ako je još ostalo takvih ili su svi očišćeni). Ti o poziciji Srba u RH ili BiH možeš govoriti na isti način kao i ja o Hrvatima u Vojvodini, ali pravu težinu imaju riječi ljudi koji tamo žive. Inače, mislim da nije dobro što odbijaš razgovarati sa svojim sugrađaninom Hrvatom, pa makar se i ne slagali.


Ako hoce da pristupi razumno - to valja, to je lose, to je bolje, to bi moglo bolje... uvek cu saslusati dobronamerne ljude...

Ako hoce da celu moju drzavu i narod maze ***, onda dobija ovakvu reakciju...


Napadi na Hrvate u Vojvodini su i dalje prilično česti.
No mene smetaju i ovakve stvari.
Ova je stara vijest, ali ovakvi problemi se ponavljaju i nema ih malo.

http://www.tportal.hr/vijesti/svijet/33 ... iz-RH.html


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Podrška vojvođanskim Hrvatima u Zagrebu
PostPostano: 14 stu 2011, 21:30 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 24 ruj 2010, 22:57
Postovi: 2546
DzoniBG je napisao/la:
divlja svinja je napisao/la:

Što ste vi forumski Srbi tako osljetljivi na bilo kakvu kakvu kritiku? Čim se neki Hrvat, pa i onaj koji tamo živi, usudi progovoriti o problemima s kojima se susreće u Srbiji ili RS, odmah skačete, i ti i Real i Džo... A kad se priča o Srbima na Kosovu ili drugdje, onda slijede klasične spike o ugroženisti i nepoštivanju ljudskih prava, o nemogućnosti suživota i slično. Budite barem malo objektivni i shvatite da i drugi imaju svoje probleme. Kako nemate ista mjerila kad su u pitanju izbjeglice iz istočne Bosne i Sandžaka u Trokutu i ovi u Vojvodini? I da, netko kome je sve obnovljeno i ima mogućnosti za povratak 16 godina nakon rata ne može se smatrati izbjeglicom.


Ti poredis poziciju Srba na Kosovu i Hrvata u Vojvodini...jel si ti citav :confused1

Ja retko kad spominjem poziciju Srba u Hrvatskoj, koja je sigurno gora od pozicije Hrvata u Vojvodini, zato sto necu da zvuci pateticno i narikacki... pitam ovog tipa gde su pravi problemi, koji vas zakon diskriminise, ko vas politicki ugrozava, ko vam ne da da imate legitime predstavnike u vlasti, koliko ima ekstremista(izlozim mu kartu izbora...)...njegovi odgovori su tipicno demagoski, neke frazetine od kojih ti se kenja, stavi neke grafite i pizdarije... to nije ozbiljna prica, to je prdenje u prazno...

To su ljudi koji na drzavu gledaju kao na neprijatelja, i sta god se uradi na poboljsanju, ponavljace istu pricu... ja sa takvim ljudima nema sta da pricam, on ne voli ovu zemlju, i vozdra...



A sto ga izvali i po djavlu osta ziv

srbi u hrvatskoj u goroj poziciji od hrvata u vojvodini..... pa udari sebi 2 samara ziv bio

primaju hrvatske mirovine,obnovljene im kuce i imanja,imaju zlatnu putovnicu, kao i solidna primanja koja su 3 puta veca nego u sunarodnjaka preko rijeke.... i da im se ista desi CNN bi se nacrtao kroz minutu

poznajem prilike srba u hrvatskoj (naravno nije svugdje bajno), zato nas postedi svojih gluposti

_________________
...naši zadržavaju po koju usamljenu zgradu, kao: "Hrvatski dom", hotel "Kalin", jedna zgrada u Gaju... Sva vojska u potpunom okruženju. Takvo nešto ne bih ni ja baba rasporedila.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Podrška vojvođanskim Hrvatima u Zagrebu
PostPostano: 21 stu 2011, 14:55 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 lip 2009, 17:27
Postovi: 6018
Lokacija: Generalni konzulat HR HB za Slavoniju i Baranju
Zanimljiva razmišljanja i opservacije jednog zemunskog Hrvata o predstojećim parlamentarnim izborima u RH... :palacgore2

Citat:
Oj, udbaška zemljo mila...

Grme topovi u mome Srijemu. Prvi vikend iza Svisvetih provodim na Fruškoj Gori, kod roditelja. Sjedimo nijemo i osluškujemo tutnjavu koju Dunav užasno vjerno prenosi iz ne tako dalekog Vukovara. Mati svaki puta zažmiri, kad začuje glasniji zvuk granatiranja.

-Bome, teško je ovo i slušati – tiho šapuće, kao da bi je netko mogao čuti iza zidina obiteljske kuće.

-Kako je kod vas u gradu? – pita otac tražeći ljepši odgovor.

Razmjenjujemo informacije, sve jedna gora od druge. Srbi mobiliziraju Hrvate po Srijemu i guraju ih namjerno na prvu crtu bojišnice. „Neka ginu, ionako ih se trebamo riješiti.“ Od oca doznajem koga su sve otjerali u srpsku vojsku, tko je pobjegao i kako se susjedi odjednom počinju agresivno ponašati. Jedva hvatamo Hrvatski radio kako bismo čuli što se točno događa u Hrvatskoj. Na ulicama tek poneki mještanin, žurno promiče, jedva da se uspije javiti.

Po povratku u Zemun, telefon čujemo još sa donjega kata. Žurno otvaram vrata stana i podižem slušalicu.

-Bogu fala, tu si! – čujem uzdah olakšanja s druge strane žice.

Prijatelj iz djetinjstva već drugi dan zove, zabrinut zbog moga nejavljanja. Misli da su me mobilizirali. Dolazi sa suprugom kod nas. On bježi već dva tjedna od kako su ga prvi puta pokušali na prijevaru odvući u rat.Pričamo o otvorenom lovu na Hrvate. Otpuštaju se s posla, uvjetuju radno mjesto odlaskom na bojišnicu kao dragovoljci, učestale su telefonske prijetnje...

Ne možemo se čuti s našima iz Hrvatske. Telefoni ne rade, te se moramo snalaziti odlaskom u Mađarsku, samo što je sve manje novaca, a i sve teže je izaći preko granice. Na povratku te čeka brkati milicajac s riječima:

-I? Što radi Tuđman?

Ipak, bili smo ponosni. Znali smo da će biti teško, da će pasti mnoge žrtve, ali smo vjerovali u konačnu pobjedu. Što smo mislili da će biti pobjeda? U najkraćem: imat ćemo svoju hrvatsku državu, demokratsku i bogatu, koju će svi Hrvati diljem svijeta izgrađivati i podizati tako da u njoj život bude dostojan čovjeka. Ova misao nije mi izlazila iz glave dokle god je trajao rat i svi mi koji smo živjeli u Srijemu, a nismo se odazvali pozivu srpske vojske, vjerovali smo da smo tako pomogli pravednu borbu našega naroda za oslobođenjem od srpske i komunističke hegemonije.

I jesmo!

Što imamo danas, nakon čitavih dvadeset godina od krvave srijemske epopeje?
Visoki dužnosnici leže u zatvoru, optuženi za teška kriminalna djela, na sve strane korupcionaške afere, bahatost moćnih tajkuna, a oni koji su poput mene vjerovali u Hrvatsku, skrajnuti su s javne scene. Generali slavne hrvatske vojske leže u tuđinskim zatvorima!

Podižu se spomenici četničkim banditima!

Mladež nema jasne predodžbe o svojoj budućnosti, a o prošlosti uči iz sumnjivih udžbenika i od još sumnjivijih nastavnika.

Što nam to govori? Da nije vrijedilo boriti se i ginuti za svoju Domovinu?
Silne su generacije umirale s hrvatskim imenom na usnama, mnogi ne dočekavši hrvatski stijeg na Markovu trgu. Mi koji smo suvremenici ove Hrvatske ne možemo vjerovati da su u svim strukturama vlasti, od te slavne i mučeničke 1991. godine do danas, sjedili udbaši, učenici i nasljednici nedavno uhićenoga Boljkovca, ali i Rankovića i ostalih Titovih zločinaca. Ne samo da ova Hrvatska nije hrvatska, nego je i njezina suprotnost.
Ali, to se u Hrvatskoj ne vidi.

Hrvatska pleše svoj samrtni tango. Svi se smiju i izruguju HDZ-u, pače i oni koji su sto puta gori od njega, ali nisu htjeli preuzeti ni mrvicu odgovornosti za vlastiti narod i državu. Cipelare u medijima aktualnu vlast, već ih sviju vide u zatvorima, a sebe na njihovim mjestima u Saboru, Vladi, Upravnim odborima javnih poduzeća i posvuda. Je li to u interesu države i naroda? Mislim da nije. Hoće li ova medijska haranga donijeti dobra? Neće. No, to će ovi nesretnici tek osjetiti.

Taj nesretni HDZ, koji je dopustio da od državotvornoga pokreta postane simbolom pljačke i korupcije, jednom riječi – lupeška stranka, čini se da nestaje s političke scene uz tresak. Ovi koji vjeruju da će baštiniti sve dobro iz HDZ-ove vlasti (država, suverenitet, sloboda), zarad vlastitoga probitka, uskoro će i sami morati donositi sudbonosne odluke. Zvijeri jedva čekaju da se na čelu Hrvatske nađu „stari drugovi“, s kojima će se moći „pošteno“ dogovoriti.

Ali,to se u Hrvatskoj ne vidi.

Ljudi žele veće plaće, siguran posao, dobar auto. Posve legitimni zahtjevi. Hoće li se to dogoditi s „novim“ vlastima koje će (gle ironije!) uvesti Hrvatsku u umiruću EU? Probajte i zamisliti tko će sjediti u Vladi, pa će vam biti jasno kako će se i s kime Hrvatska predstaviti Europi.

Htio bih vjerovati da nije potrošena sva ona energija akumulirana kroz desetljeća hrvatske šutnje pod Titovim režimom, nakon propasti prijašnje hrvatske države, a koja je tako veličanstveno huknula u Tuđmanovo doba. Vjerujem da svi mi šutimo, iz raznih razloga, ali da nećemo dopustiti da nam ponovno sloboda izmakne iz ruku. Možda ne na ovim izborima. Možda treba dopustiti da se svi udbaši, ne samo oni iz HDZ-a i SDP-a, potroše, da bi neki novi pokret osigurao Hrvatima dostojanstven život. Još uvijek vjerujem da su obiteljske vrijednosti i kršćanski svjetonazor one silnice koje trebaju voditi hrvatski narod i državu u ovom tisućljeću, a nikako zapadno-balkanska krčma, ili anglo-saksonski imperijalizam.

Vjerujete li i vi?

http://crosirmium.blogspot.com/2011_11_01_archive.html


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Podrška vojvođanskim Hrvatima u Zagrebu
PostPostano: 21 pro 2011, 18:24 
Offline

Pridružen/a: 20 pro 2011, 19:02
Postovi: 8531
Cuja nekad teoriju da Su bune,stare kucice hrvata u dalmaciji dali ime bunjevcima.pozdrav mojin ikavcima. :hrvatinic

_________________
Oj Hrvati, svi na desno krilo....


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Podrška vojvođanskim Hrvatima u Zagrebu
PostPostano: 10 lip 2012, 16:35 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 lip 2009, 17:35
Postovi: 10744
Evo emisija sa RTS-a o Bačko Monoštoru i Šokcima koji tamo žive.


http://www.rts.rs/page/tv/sr/story/22/RTS+Satelit/1115914/Kvadratura+kruga.html

_________________
O turčine za nevolju kume
A ti vlaše silom pobratime


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Podrška vojvođanskim Hrvatima u Zagrebu
PostPostano: 10 lip 2012, 16:46 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 12 svi 2009, 22:03
Postovi: 1446
Ne znam. Obično svatko želi da njegova zajednica opstane u tuđini ali mislim da za Hrvate u Srbistanu nema budućnosti osim nestanka ili asimilacije. Pustimo sad želje i nostalgiju i to je moja djedovina bla bla bla. Boli prirodu dupe što je to tvoja djedovina. Ako se dogodilo u Gradišću kao prirodan i nenasilan slijed zbivanja dogodit će se i Hrvatima koje u Vojvodini dijele u Bunjevce i u tko zna što. Premalo vas je i okruženi ste ljudima koji vas mrze. Mislim da bi svaki Hrvat koji želi da mu i dijete bude Hrvat trebao otići iz te države i naseliti se u Hrvatskoj, inače će za par desetljeća svjedočiti da mu se unuk zove Momčilo i opsesivno dokazuje pred prijateljima da je on pravi Srbin i da nije kriv što mu je djed ustaša.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Podrška vojvođanskim Hrvatima u Zagrebu
PostPostano: 10 lip 2012, 17:16 
Offline

Pridružen/a: 24 lis 2011, 13:53
Postovi: 2140


Nećemo mi baš tako friško nestat. :zubati


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Podrška vojvođanskim Hrvatima u Zagrebu
PostPostano: 10 lip 2012, 23:31 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 lip 2009, 17:35
Postovi: 10744
vrilo_pridaka_1686 je napisao/la:


Nećemo mi baš tako friško nestat. :zubati


Ajde Vrilo idi u Hrvatsku , jel vidiš da te zove Mirv najveći Hrvat međ' Hrvatima kako na forumu tako i šire.

On ti želi dobro , i naravno da svog unuka ne nazoveš Momčilo. :001_rolleyes

Vidiš Vrilo kakvih frikova ovde ima od tvojih sunarodnjaka?! , oni se koriste temama o vojvođanskim Hrvatima samo za podkusurivanje sa Srbima i svojim imaginarnim neprijateljima , boli njih i *** i milokliz za tebe i za tvoje autohtone vojvođanske sunarodnike jer ti 'ladno predlaže da se preseliš jer ćeš postati Momčilo.

Znam da ti je zajebano , em trpiš verovatno od nekih Srba mnoga sranja u svome gradu , a sad ti kao šlagvort dolaze "najveći Hrvati i branitelji svekolikog Hrvatstva" da ti kažu da napustiš svoje pestogodišnja ognjišta.

Ovaj Mirv je redak retard koje je ljudsko stvorenje u vidu ženke rodilo , takve treba eutanazirati i staviti u formalin u neku laboratoriju zajedno sa uzorcima virusima kuge,lepre,variole,...da niko bez specijalne dozvole ga ne može videti.

_________________
O turčine za nevolju kume
A ti vlaše silom pobratime


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Podrška vojvođanskim Hrvatima u Zagrebu
PostPostano: 11 lip 2012, 00:11 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 11 vel 2012, 12:30
Postovi: 12935
slika

Ne znam da l' naš Vrilo ima genetski potencijal za ovakve epske obrve...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Podrška vojvođanskim Hrvatima u Zagrebu
PostPostano: 11 lip 2012, 00:14 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 12 svi 2009, 22:03
Postovi: 1446
Čuj tko ti govori Vrilo, debil koji je Jugoslovenčina i koji želi da si i ti takav, odnarođen i jugoslavenski raspoložen. Ovdje sere a na vlasti mu je četnički vojvoda koji se dobro potrudio da počisti Hrvate, sad kad ih ima 8 dijele ih na Bunjevce i Šokce a onda kada se svi lijepo izmiješaju bit će Srbi. Navijaj za Bačku iz Subotice, skinuta im je zabrana sudjelovanja u srpskoj ligi jer su ustaški klub, odnosno bunjevački, odnosno naš, srpski. Svi smo mi ljudi, naši. A kad dođe sljedeći rat onda će napucati tvoje asimilirano dupe samo tako. Uostalom, prouči malo kako su prošli Hrvati u Bačkoj unazad sto godina pa si napravi projekciju za sljedećih sto. Pitanje je hoće li tada biti Hrvata i Srba uopće a kamoli vas nekoliko u tuđini. Meni vas je iskreno žao ali tamo za vas nema života, bar ne kao Hrvati.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Podrška vojvođanskim Hrvatima u Zagrebu
PostPostano: 11 lip 2012, 00:20 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 12 svi 2009, 22:03
Postovi: 1446
joe enter je napisao/la:

Ovaj Mirv je redak retard koje je ljudsko stvorenje u vidu ženke rodilo , takve treba eutanazirati i staviti u formalin u neku laboratoriju zajedno sa uzorcima virusima kuge,lepre,variole,...da niko bez specijalne dozvole ga ne može videti.


Da sad ne tipkam i ne umaram se, jednostavno zamisli da sam ti rekao sve najgore stvari koje si čuo i zamislio u životu. Hvala na suradnji. :001_smile


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Podrška vojvođanskim Hrvatima u Zagrebu
PostPostano: 11 lip 2012, 05:38 
Offline

Pridružen/a: 24 lis 2011, 13:53
Postovi: 2140
joe, mirv, jagnje...



I have to say, I'm thoroughly amused by your nonsense this morning. :smajl007


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Podrška vojvođanskim Hrvatima u Zagrebu
PostPostano: 11 lip 2012, 13:12 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 lip 2009, 17:35
Postovi: 10744
vrilo_pridaka_1686 je napisao/la:
joe, mirv, jagnje...



I have to say, I'm thoroughly amused by your nonsense this morning. :smajl007


Ne trpaj ti mene u isti koš sa fašistom , već razmisli šta ti je poručio , a ja ti nikad nisam takvo šta rekao niti mi pada napamet.

Ako ti ja navodim gluposti onda slušaj Mirva i ostale slične tvoje sunarodnike koji ti žele "sreću" , samo mene nećeš stavljati u istu vreću sa koljačem i fašistom samo zato što si dovoljno kukavica da ne odgovoriš a da se ne zameriš nacionalnom dušebrižniku i još nekima na forumu.

Mene možeš mrzeti i misiliti šta hoćeš ali si pička ispo , jer si prećutao one gadarije od onog ludaka i to tvome narodu koji živi u Bačkoj 500 godina.

_________________
O turčine za nevolju kume
A ti vlaše silom pobratime


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Podrška vojvođanskim Hrvatima u Zagrebu
PostPostano: 11 lip 2012, 13:31 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 12 svi 2009, 22:03
Postovi: 1446
vrilo_pridaka_1686 je napisao/la:
joe, mirv, jagnje...



I have to say, I'm thoroughly amused by your nonsense this morning. :smajl007


Kakva braća, sačuvaj bože, prije bih se bratimio s Nigerijcom nego sa četničkim ološom. A ako već ostaješ tu gdje jesi nadam se da ćeš uskoro živjeti u neovisnoj Republici Vojvodini.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Podrška vojvođanskim Hrvatima u Zagrebu
PostPostano: 11 lip 2012, 13:35 
Offline

Pridružen/a: 24 lis 2011, 13:53
Postovi: 2140
joe enter je napisao/la:
vrilo_pridaka_1686 je napisao/la:


Nećemo mi baš tako friško nestat. :zubati


Ajde Vrilo idi u Hrvatsku , jel vidiš da te zove Mirv najveći Hrvat međ' Hrvatima kako na forumu tako i šire.

On ti želi dobro , i naravno da svog unuka ne nazoveš Momčilo. :001_rolleyes

Vidiš Vrilo kakvih frikova ovde ima od tvojih sunarodnjaka?! , oni se koriste temama o vojvođanskim Hrvatima samo za podkusurivanje sa Srbima i svojim imaginarnim neprijateljima , boli njih i *** i milokliz za tebe i za tvoje autohtone vojvođanske sunarodnike jer ti 'ladno predlaže da se preseliš jer ćeš postati Momčilo.

Znam da ti je zajebano , em trpiš verovatno od nekih Srba mnoga sranja u svome gradu , a sad ti kao šlagvort dolaze "najveći Hrvati i branitelji svekolikog Hrvatstva" da ti kažu da napustiš svoje pestogodišnja ognjišta.

Ovaj Mirv je redak retard koje je ljudsko stvorenje u vidu ženke rodilo , takve treba eutanazirati i staviti u formalin u neku laboratoriju zajedno sa uzorcima virusima kuge,lepre,variole,...da niko bez specijalne dozvole ga ne može videti.


Sa žaljenjem konstatujem (ko što sam primetio i jutros, al sam moro ić), da je ovo je jeftino podjebavanje s tvoje strane.
Obaška sam već nadivanio o ovoj temi, mani me se...
Ako imaš štogod protiv forumaša pod imenom mirv, obrati mu se u prvom licu, a ne priko moji leđa.
Kad triba vabit koga, ajmo priko Bunjevca. On je i ovako ni tamo ni vamo. Ni naš ni njev.
Čibe kad kažem...
Kad budeš našo za shodno da me ko čovika pitaš štogod, možda ti se i obratim drukčije. Dotle, kuš!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Podrška vojvođanskim Hrvatima u Zagrebu
PostPostano: 11 lip 2012, 13:42 
Offline

Pridružen/a: 24 lis 2011, 13:53
Postovi: 2140
mirv je napisao/la:
Čuj tko ti govori Vrilo, debil koji je Jugoslovenčina i koji želi da si i ti takav, odnarođen i jugoslavenski raspoložen. Ovdje sere a na vlasti mu je četnički vojvoda koji se dobro potrudio da počisti Hrvate, sad kad ih ima 8 dijele ih na Bunjevce i Šokce a onda kada se svi lijepo izmiješaju bit će Srbi. Navijaj za Bačku iz Subotice, skinuta im je zabrana sudjelovanja u srpskoj ligi jer su ustaški klub, odnosno bunjevački, odnosno naš, srpski. Svi smo mi ljudi, naši. A kad dođe sljedeći rat onda će napucati tvoje asimilirano dupe samo tako. Uostalom, prouči malo kako su prošli Hrvati u Bačkoj unazad sto godina pa si napravi projekciju za sljedećih sto. Pitanje je hoće li tada biti Hrvata i Srba uopće a kamoli vas nekoliko u tuđini. Meni vas je iskreno žao ali tamo za vas nema života, bar ne kao Hrvati.


Ti bi mogo malo podvit rep, i uvuć jezik. Dosta riči ti nije na mistu.
Ako ti nacija bira prijatelje, samnom nemaš šta divanit.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Podrška vojvođanskim Hrvatima u Zagrebu
PostPostano: 11 lip 2012, 13:44 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 11 vel 2012, 12:30
Postovi: 12935
Jel' se ovako čuva bratstvo-jedinstvo? :nono

slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Podrška vojvođanskim Hrvatima u Zagrebu
PostPostano: 11 lip 2012, 13:46 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 12 svi 2009, 22:03
Postovi: 1446
vrilo_pridaka_1686 je napisao/la:

Ti bi mogo malo podvit rep, i uvuć jezik. Dosta riči ti nije na mistu.
Ako ti nacija bira prijatelje, samnom nemaš šta divanit.


Odlično, uživaj onda u svom komšiluku u kojem ti je ovaj gore. Srećno.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Podrška vojvođanskim Hrvatima u Zagrebu
PostPostano: 11 lip 2012, 13:49 
Offline

Pridružen/a: 24 lis 2011, 13:53
Postovi: 2140
joe enter je napisao/la:
vrilo_pridaka_1686 je napisao/la:
joe, mirv, jagnje...



I have to say, I'm thoroughly amused by your nonsense this morning. :smajl007


Ne trpaj ti mene u isti koš sa fašistom , već razmisli šta ti je poručio , a ja ti nikad nisam takvo šta rekao niti mi pada napamet.

Ako ti ja navodim gluposti onda slušaj Mirva i ostale slične tvoje sunarodnike koji ti žele "sreću" , samo mene nećeš stavljati u istu vreću sa koljačem i fašistom samo zato što si dovoljno kukavica da ne odgovoriš a da se ne zameriš nacionalnom dušebrižniku i još nekima na forumu.

Mene možeš mrzeti i misiliti šta hoćeš ali si pička ispo , jer si prećutao one gadarije od onog ludaka i to tvome narodu koji živi u Bačkoj 500 godina.


Ne mrzim nikog na ovom forumu.
Poli se ladnom vodom, i ne vriđaj ljude koji tebe nisu.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Podrška vojvođanskim Hrvatima u Zagrebu
PostPostano: 11 lip 2012, 13:51 
Offline

Pridružen/a: 24 lis 2011, 13:53
Postovi: 2140
Jagnjeca brigada je napisao/la:
Jel' se ovako čuva bratstvo-jedinstvo? :nono

slika


Ovo liči na moju "firmu", ali mi imamo i krov. :zubati


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Podrška vojvođanskim Hrvatima u Zagrebu
PostPostano: 11 lip 2012, 13:58 
Offline

Pridružen/a: 24 lis 2011, 13:53
Postovi: 2140
Jagnjeca brigada je napisao/la:
slika

Ne znam da l' naš Vrilo ima genetski potencijal za ovakve epske obrve...


Po odokativnoj proceni, kazo bi da se radi o recesivnom genu mrkog međeda.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Podrška vojvođanskim Hrvatima u Zagrebu
PostPostano: 11 lip 2012, 14:02 
Offline

Pridružen/a: 24 lis 2011, 13:53
Postovi: 2140
mirv je napisao/la:
vrilo_pridaka_1686 je napisao/la:

Ti bi mogo malo podvit rep, i uvuć jezik. Dosta riči ti nije na mistu.
Ako ti nacija bira prijatelje, samnom nemaš šta divanit.


Odlično, uživaj onda u svom komšiluku u kojem ti je ovaj gore. Srećno.


Bavi se ti tvojim komšilukom.
Da nije bilo rata ne bi mi ni kusali čorbu koju sad moramo ist.
A od koje nikad nismo imali nikake hasne, samo štete.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Podrška vojvođanskim Hrvatima u Zagrebu
PostPostano: 11 lip 2012, 14:06 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 lip 2009, 14:18
Postovi: 8425
joe enter je napisao/la:
vrilo_pridaka_1686 je napisao/la:


Nećemo mi baš tako friško nestat. :zubati


Ajde Vrilo idi u Hrvatsku , jel vidiš da te zove Mirv najveći Hrvat međ' Hrvatima kako na forumu tako i šire.

On ti želi dobro , i naravno da svog unuka ne nazoveš Momčilo. :001_rolleyes

Vidiš Vrilo kakvih frikova ovde ima od tvojih sunarodnjaka?! , oni se koriste temama o vojvođanskim Hrvatima samo za podkusurivanje sa Srbima i svojim imaginarnim neprijateljima , boli njih i *** i milokliz za tebe i za tvoje autohtone vojvođanske sunarodnike jer ti 'ladno predlaže da se preseliš jer ćeš postati Momčilo.

Znam da ti je zajebano , em trpiš verovatno od nekih Srba mnoga sranja u svome gradu , a sad ti kao šlagvort dolaze "najveći Hrvati i branitelji svekolikog Hrvatstva" da ti kažu da napustiš svoje pestogodišnja ognjišta.

Ovaj Mirv je redak retard koje je ljudsko stvorenje u vidu ženke rodilo , takve treba eutanazirati i staviti u formalin u neku laboratoriju zajedno sa uzorcima virusima kuge,lepre,variole,...da niko bez specijalne dozvole ga ne može videti.


Zašto tebi Džo smeta eventualna migracija vojvođanskih Hrvata u Hrvatsku, kada je to prirodni proces povratka u maticu, zbog koga 99% Srba sigurno ni suzu ne bi pustilo, ili ti možda bi? :neznam

Migracija je bilo i biće ih. Vojvodina je dobila značajnu populaciju tokom 90tih godina XX vijeka, sad je možda red na obrnut proces, zar ne? :001_smile


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Podrška vojvođanskim Hrvatima u Zagrebu
PostPostano: 11 lip 2012, 14:18 
Offline

Pridružen/a: 24 lis 2011, 13:53
Postovi: 2140
Vujadin je napisao/la:
joe enter je napisao/la:

Ajde Vrilo idi u Hrvatsku , jel vidiš da te zove Mirv najveći Hrvat međ' Hrvatima kako na forumu tako i šire.

On ti želi dobro , i naravno da svog unuka ne nazoveš Momčilo. :001_rolleyes

Vidiš Vrilo kakvih frikova ovde ima od tvojih sunarodnjaka?! , oni se koriste temama o vojvođanskim Hrvatima samo za podkusurivanje sa Srbima i svojim imaginarnim neprijateljima , boli njih i *** i milokliz za tebe i za tvoje autohtone vojvođanske sunarodnike jer ti 'ladno predlaže da se preseliš jer ćeš postati Momčilo.

Znam da ti je zajebano , em trpiš verovatno od nekih Srba mnoga sranja u svome gradu , a sad ti kao šlagvort dolaze "najveći Hrvati i branitelji svekolikog Hrvatstva" da ti kažu da napustiš svoje pestogodišnja ognjišta.

Ovaj Mirv je redak retard koje je ljudsko stvorenje u vidu ženke rodilo , takve treba eutanazirati i staviti u formalin u neku laboratoriju zajedno sa uzorcima virusima kuge,lepre,variole,...da niko bez specijalne dozvole ga ne može videti.


Zašto tebi Džo smeta eventualna migracija vojvođanskih Hrvata u Hrvatsku, kada je to prirodni proces povratka u maticu, zbog koga 99% Srba sigurno ni suzu ne bi pustilo, ili ti možda bi? :neznam

Migracija je bilo i biće ih. Vojvodina je dobila značajnu populaciju tokom 90tih godina XX vijeka, sad je možda red na obrnut proces, zar ne? :001_smile


Toma će to, samo da se odmori od inauguracije.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Podrška vojvođanskim Hrvatima u Zagrebu
PostPostano: 11 lip 2012, 14:59 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 lip 2009, 17:35
Postovi: 10744
Vujadin je napisao/la:
joe enter je napisao/la:

Ajde Vrilo idi u Hrvatsku , jel vidiš da te zove Mirv najveći Hrvat međ' Hrvatima kako na forumu tako i šire.

On ti želi dobro , i naravno da svog unuka ne nazoveš Momčilo. :001_rolleyes

Vidiš Vrilo kakvih frikova ovde ima od tvojih sunarodnjaka?! , oni se koriste temama o vojvođanskim Hrvatima samo za podkusurivanje sa Srbima i svojim imaginarnim neprijateljima , boli njih i *** i milokliz za tebe i za tvoje autohtone vojvođanske sunarodnike jer ti 'ladno predlaže da se preseliš jer ćeš postati Momčilo.

Znam da ti je zajebano , em trpiš verovatno od nekih Srba mnoga sranja u svome gradu , a sad ti kao šlagvort dolaze "najveći Hrvati i branitelji svekolikog Hrvatstva" da ti kažu da napustiš svoje pestogodišnja ognjišta.

Ovaj Mirv je redak retard koje je ljudsko stvorenje u vidu ženke rodilo , takve treba eutanazirati i staviti u formalin u neku laboratoriju zajedno sa uzorcima virusima kuge,lepre,variole,...da niko bez specijalne dozvole ga ne može videti.


Zašto tebi Džo smeta eventualna migracija vojvođanskih Hrvata u Hrvatsku, kada je to prirodni proces povratka u maticu, zbog koga 99% Srba sigurno ni suzu ne bi pustilo, ili ti možda bi? :neznam

Migracija je bilo i biće ih. Vojvodina je dobila značajnu populaciju tokom 90tih godina XX vijeka, sad je možda red na obrnut proces, zar ne? :001_smile


Koji crni prirodan proces crni Vujadine?! , ko napušta svoju kuću ako nije muka i teranje?!

Ja ne puštam suze ni za porodične smrtne slučajeve , ni za Srbe , a bogami ne bi ni za Bunjevce , ali kad vidim one nakarade od ljudi kao što je Mirv što pozivaju Bunjevce da se isele samo zato što on mrzi Srbe ili ne daj bože da ih neko proteruje onda moram reagovati jer kao što ne bih voleo da mom narodu se to dešava tako ne bih ni drugom.

Ako su ti iseljavanja u "maticu" normalna stvar onda da pozovemo ove iz RS da dođu?!

Mislim da je dosta bilo iseljavanja u "maticu" , tj.ako se neko kao pojedinac hoće bilo gde iseliti on bi to trebao uraditi isključivo zbog ličnih i ekonomskih razloga , a nikako nacionalnih i političkih.

Vidim da su ta iseljavanja i priča oko njih takva kao da se govori o šišanju ovaca ili okopavanju kukuruza , ono sasvim je normalno izgleda da se neko iseljava sa svoje dedovine zbog ovdašnjih ludila u glavama. :001_rolleyes

_________________
O turčine za nevolju kume
A ti vlaše silom pobratime


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 112 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 22 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO