HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 18 tra 2024, 19:55.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 362 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 15  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Uhićen Milan Bandić
PostPostano: 23 lis 2014, 20:46 
Online
Avatar

Pridružen/a: 07 svi 2009, 13:41
Postovi: 6115
SDB je napisao/la:
zaba1111 je napisao/la:

Ne, moja mama nije štreber, inteligenta je i obrazovana, a spontano zaključivanje vam ne ide , držite se pomoći iz knjige.


Ako ste Vi na nju, onda teško da je inteligentna i obrazovana.



Baš na nju, samo još malo više, a obrazovanje i inteligencija danas nisu ono što su nekad bili, nabubaj knjige i onda se time služi za kurčenje i ni za što drugo, danas , u vrijeme informacije, potrebno je više i drugačije, a to je ono što tebi fali, a ja i ona imamo, mislim nisi ni ti totalno zakinut, ali ne bi ti loše došlo još malo pa bi onda imao , uz svo znanje bolji postotak dobrih procjena od mene.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Uhićen Milan Bandić
PostPostano: 23 lis 2014, 20:53 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 24 vel 2012, 12:46
Postovi: 6610
Lokacija: kašeta brokava
ZlatkoZG je napisao/la:
zaba1111 je napisao/la:
Ja nisam davao nikakve ocjene, ot toga sam se direktno i ogradio, samo sam napisao svoj dojam, a taj je da je javni prijevoz bolji, nego je bio u vrijeme dok sam ja studirao, kao i da je taksi služba daleko jeftinija i dostupnija, a stara taksi služba nije od Bandića, nego od poodavno prije , dok je ova nova od vremena Bandića, je li trebalo i moglo više, ocjenite vi građanai, u to ne ulazim, kao i jeli u ZG uopće trebaju tri nova mosta, u to ne ulazim, čuo sam da je napravljeno i obnovljeno puno škola i vrtića, je li to malo...


Nitko odavde nije ni rekao da je "Ceh taksista" Bandićevo maslo , ja samo kažem , da za ulazak tržišta u taj segment gradskog prevoza Bandić nema ama baš nikakve veze. To je povezano s ulaskom u EU.

ZET je ušminkan , ali je zato u dugovima do guše zbog neracionalnih nabava i besplatnog prevoza svima osim ljudima u radnom odnosu, svi su trebali odavno plaćat javni prevoz osim klinaca. U Pragu kad sam bio platiš 12 kruna kartu (to je tad bilo 3 HRK) i dođeš za 5 minuta na drugi kraj grada s metroom. Usporedimo sad to s cijenom karte od 10 kn u Zagrebu. Tek kad odeš van , vidiš koliko smo tu u qrcu.

Ja nisam urbanist i gradski planer , nemam uvid u takve planove pa da sad mogu bacat koliko Zagrebu treba mostova ali jedan projekt u koji se krenulo , Domovinski most , projekat nije dovršen za cijelo ovo vrijeme. A tek smijurija s Maksimirskim stadionom , "Aušvic" novaca građana Zagreba.


Zagreb je jedini grad te veličine u Europi koji nema zgradu opere i pošteni kongresni centar. ZET-ovim tramvajima u koje su uloženi toliki novci treba više od sat vremena da prijeđu 2-3 kilometra Savske u tijeku radnog dana, stadion nakarada, itd., itd.

Da ne govorimo o tome kako su Bandić i SDP na prijevaru raspustili Gradsku skupštinu i isforsirali lokalne izbore kojima su došli na vlast. Sve, naravno, uz pomoć Sanadera koji je spriječio gradski HDZ da pokrene sudski postupak u cijeloj stvari.

_________________
Čast svakome, veresija nikome.

zabranjeni list, 16.11.2012., 8h:

Sudac Meron danas će pročitati konačnu presudu Hrvatskoj dr. Franje Tuđmana.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Uhićen Milan Bandić
PostPostano: 23 lis 2014, 20:55 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 24 vel 2012, 12:46
Postovi: 6610
Lokacija: kašeta brokava
zaba1111 je napisao/la:
SDB je napisao/la:

Ako ste Vi na nju, onda teško da je inteligentna i obrazovana.



Baš na nju, samo još malo više, a obrazovanje i inteligencija danas nisu ono što su nekad bili, nabubaj knjige i onda se time služi za kurčenje i ni za što drugo, danas , u vrijeme informacije, potrebno je više i drugačije, a to je ono što tebi fali, a ja i ona imamo, mislim nisi ni ti totalno zakinut, ali ne bi ti loše došlo još malo pa bi onda imao , uz svo znanje bolji postotak dobrih procjena od mene.


A mi se kao znamo, da Vi procjenjujete moje procjene?

_________________
Čast svakome, veresija nikome.

zabranjeni list, 16.11.2012., 8h:

Sudac Meron danas će pročitati konačnu presudu Hrvatskoj dr. Franje Tuđmana.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Uhićen Milan Bandić
PostPostano: 23 lis 2014, 21:01 
Online
Avatar

Pridružen/a: 07 svi 2009, 13:41
Postovi: 6115
Pa čitao sam te nekoliko puta, ali dovoljno mi je bila i ova zadnja razmjena , kvalitetom argumenata, razinom komunikacije i procjenama obrazovanja i inteligencije ljudi koje ne pozajte naveli ste me na procjenu da vam ipak treba više.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Uhićen Milan Bandić
PostPostano: 23 lis 2014, 21:03 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 24 vel 2012, 12:46
Postovi: 6610
Lokacija: kašeta brokava
Vidite, ja sam isti zaključak izveo o Vama. No, ako ste me već čitali, napišite koje su to moje procjene o kojima napamet lupate (čime ste prvi počeli davati ocjene o ljudima koje ne poznajete)?

_________________
Čast svakome, veresija nikome.

zabranjeni list, 16.11.2012., 8h:

Sudac Meron danas će pročitati konačnu presudu Hrvatskoj dr. Franje Tuđmana.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Uhićen Milan Bandić
PostPostano: 23 lis 2014, 21:06 
Online
Avatar

Pridružen/a: 07 svi 2009, 13:41
Postovi: 6115
Kako ne, sad ću ja tebi još udovoljavati, a ti si prvi počeo, pa bi red bio da prvi i podastreš argumente.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Uhićen Milan Bandić
PostPostano: 23 lis 2014, 21:07 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 24 vel 2012, 12:46
Postovi: 6610
Lokacija: kašeta brokava
Vi ste prvi počeli sa štreberima i sličnim glupostima, gospodine zaba.

_________________
Čast svakome, veresija nikome.

zabranjeni list, 16.11.2012., 8h:

Sudac Meron danas će pročitati konačnu presudu Hrvatskoj dr. Franje Tuđmana.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Uhićen Milan Bandić
PostPostano: 23 lis 2014, 21:11 
Online
Avatar

Pridružen/a: 07 svi 2009, 13:41
Postovi: 6115
Ne, ti si počeo sa trolanjem i dezinformacijama, a kod nas ozbiljnih i konkretnih ljudi to nema prolaz.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Uhićen Milan Bandić
PostPostano: 23 lis 2014, 21:16 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 24 vel 2012, 12:46
Postovi: 6610
Lokacija: kašeta brokava
Da Vi ne govorite o sebi u 3. licu kao Merčep, gospodine zaba? :D

No, poanta priče je da se ovo trolanje odnosilo na Vaš post, a ne na Vaše osobine (koje me uopće ne zanimaju). Naime, Vaš citirani post je čisto trolanje, iz dva razloga.

1.
Citat:
Ne bih davao nikakve ocjene o Bandiću jer to trebaju i daju Zagrebčani


Citat:
grad izgleda urednije i bolje nego prije Bandića, javne površine su održavane, ceste su prilično dobre, tramvajske pruge renovirane, javni prijevoz obnovljen, neke ulice su proširene, napravljeni su neki mostovi, nadvožnjaci, ovdje čujem da gradaska administracija funkcionira, napravljene su neke institucije,pomaže se sport i kultura, raste broj turista, nekad najskuplja taksi služba je u njegovom mandatu postala napokon dostupna građanima, ekonomski i industrijski grad stoji najbolje u regiji... i svega toga je značajno više nego prije Bandića


2. Napišete ovo:

Citat:
ne znam što ste vi konkretno očekivali od gradonačelnika da možete reći kako nije napravljeno ništa.


a nitko ovdje nije napisao da nije napravljeno ništa. Dapače, napisano je da je proširena Ljubljanska, ali je i objašnjeno zašto se trebalo više, s resursima koji su bili na raspolaganju.

Dake, Vaš post je bio čisto trolanje, gospodine zaba.

_________________
Čast svakome, veresija nikome.

zabranjeni list, 16.11.2012., 8h:

Sudac Meron danas će pročitati konačnu presudu Hrvatskoj dr. Franje Tuđmana.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Uhićen Milan Bandić
PostPostano: 23 lis 2014, 21:17 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Malo ste odlutali. Ne smijete toliko Bandića uzimati pri srcu.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Uhićen Milan Bandić
PostPostano: 23 lis 2014, 21:24 
Online
Avatar

Pridružen/a: 07 svi 2009, 13:41
Postovi: 6115
Ja sam rekao da sam nešto čitao, nisam čitao sve od tebe, uglavnom citirani post ,iz kojeg si izostavio "moj dojam" ,je bio upućen Zlatku ZG riječima "Zlatko..." , a ponukan time što je zlatko spomenuo taksi službu , za koju je rekao da nema nikakve veze s bandićem iako je kako kaže Bandić kriv za to što je ona nekad bila skupa, a moj dojam je da sam baš taj taksi jeftinije i brže dobio sad , nego u vremenu prije Bandića, unatoč inflaciji.
A ako je trolanje pisati o dojmu koji je Zagreb ostavio na mene, kao i pitenje što konkretno smeta, onda se opet vraćamo na procjene za koje ponekad ipak ne treba tako puno poznanstva.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Uhićen Milan Bandić
PostPostano: 23 lis 2014, 21:28 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 24 vel 2012, 12:46
Postovi: 6610
Lokacija: kašeta brokava
Dakle, cijelu konstrukciju ste napravili na temelju jednog posta. Bravo. Na 2. dio se, naravno, niste očitovali. :D

Osim toga, trolanje (i manipuliranje) je upravo u tome što prvo napišete da je nešto samo Vaš dojam, a onda dajete vrijednosne ocjene koje su puno više od dojma nekoga tko eto ponekad dođe u Zagreb.

Osim toga, opet prešućujete (da budem blag) da je hrpa argumenata o tome što smeta već napisana, a Vi ste ih redom izignorirali.

_________________
Čast svakome, veresija nikome.

zabranjeni list, 16.11.2012., 8h:

Sudac Meron danas će pročitati konačnu presudu Hrvatskoj dr. Franje Tuđmana.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Uhićen Milan Bandić
PostPostano: 23 lis 2014, 21:31 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 24 vel 2012, 12:46
Postovi: 6610
Lokacija: kašeta brokava
Inače, gospodin zaba bi trebao poslušati i mišljenje predsjednika naše gradske organizacije.

Evo što Andrija reče prije par mjeseci:

Citat:
Šef gradskog HDZ-a u lipnju: Bandić će pasti zbog otpada na Jakuševcu


http://www.vecernji.hr/hrvatska/sef-gra ... vcu-968213

_________________
Čast svakome, veresija nikome.

zabranjeni list, 16.11.2012., 8h:

Sudac Meron danas će pročitati konačnu presudu Hrvatskoj dr. Franje Tuđmana.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Uhićen Milan Bandić
PostPostano: 23 lis 2014, 21:42 
Online
Avatar

Pridružen/a: 07 svi 2009, 13:41
Postovi: 6115
Što bih ja slušao što kaže vaš šef, nemam drugog posla, u stvari ne interesira me dovoljno.
Nikakve konstrukcije na osnovu jednog posta je nisam napravio, pisao sam o svom dojmu Zagreba danas u odnosu na prije i naveo ono što mi se kao prolazniku učinilo boljim, a sve to je doista tako, ali budući da nisam čitao tvoje postove, to je izgleda tebe naljutilo pa si se upustio u osobne ocjene i to ljudi koje kako kažeš ne poznaješ i to sve na osnovu jednog ispravnog i istinitog posta,... šta ti je taština, nisi ga pričito , nisi mu se obratio i odmah plane.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Uhićen Milan Bandić
PostPostano: 23 lis 2014, 21:46 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 24 vel 2012, 12:46
Postovi: 6610
Lokacija: kašeta brokava
Opet lažete, gospodine zaba, u što se može uvjeriti svatko tko je pratio temu. Ja sam nazvao Vaš post trolanjem (uzgredno, jer me Vaši postovi generalno ne zanimaju), što sam i argumentirao, a Vi ste onda prvi počeli s osobnim ocjenama na koje sam ja odgovorio svojom ocjenom Vas, temeljem Vaših upisa na ovoj temi.

Vi ste tek na kraju napisali da me niste čitali (prvo ste napisali da jeste), kad su već sve osobne ocjene iznesene. Dakle, bezočno lažete o stvarima koje svi mogu pročitati na ovoj temi, što je pomalo smiješno, moram priznati. :D

_________________
Čast svakome, veresija nikome.

zabranjeni list, 16.11.2012., 8h:

Sudac Meron danas će pročitati konačnu presudu Hrvatskoj dr. Franje Tuđmana.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Uhićen Milan Bandić
PostPostano: 23 lis 2014, 21:54 
Online
Avatar

Pridružen/a: 07 svi 2009, 13:41
Postovi: 6115
Ne preostaje ti drugo nego da se kiselo smiješ, prvi si rekao da sam trol koji širi dezinformacije, to je osobna uvreda meni, kao što je i optužba za laganje, barem kod mene i u mom kraju, a stekao sam dojam da je tako i u ZG, tako da ti to ne služi na čast , a nije lijepo ni za Zagreb da tamo ima takvih, a unatoč svemu, ja ZG još volim, pa me tvoje ponašanje dira i na taj način.

Rekao sam da sam te nešto čitao prije, a da mi je dovoljno i ovo malo, a na ovoj temi te nisam ni čitao ni citirao dok mi se nisi obratio, a to vezano za prije su bile tvoje procjene o politici u BiH i procjene buduće hr politike u Bih, ... da se ne bi sad sjetio kako nešto preskačem.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Uhićen Milan Bandić
PostPostano: 23 lis 2014, 21:57 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 24 vel 2012, 12:46
Postovi: 6610
Lokacija: kašeta brokava
Ja sam svoju "optužbu" za laganje na ovoj temi argumentirao, tako da nema potrebe dalje o tome. Čitate li me Vi ili ne me pretjerano ne interesira, sve dok ne počnete na tome graditi kojekakve bizarne konstrukcije.

_________________
Čast svakome, veresija nikome.

zabranjeni list, 16.11.2012., 8h:

Sudac Meron danas će pročitati konačnu presudu Hrvatskoj dr. Franje Tuđmana.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Uhićen Milan Bandić
PostPostano: 23 lis 2014, 22:00 
Online
Avatar

Pridružen/a: 07 svi 2009, 13:41
Postovi: 6115
Pa i ja sam svoj odgovor.
Znači uz svo znanje ipak ti treba još malo, kao što rekoh.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Uhićen Milan Bandić
PostPostano: 23 lis 2014, 22:03 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 24 vel 2012, 12:46
Postovi: 6610
Lokacija: kašeta brokava
Bojim se da Vama treba malo više.

_________________
Čast svakome, veresija nikome.

zabranjeni list, 16.11.2012., 8h:

Sudac Meron danas će pročitati konačnu presudu Hrvatskoj dr. Franje Tuđmana.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Uhićen Milan Bandić
PostPostano: 23 lis 2014, 22:07 
Online
Avatar

Pridružen/a: 07 svi 2009, 13:41
Postovi: 6115
To je samo tvoj dojam, koji je kriv kao i podvale o laganju, kao i procjene o politici u BIH, ali i kao tvoje ponašanje.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Uhićen Milan Bandić
PostPostano: 23 lis 2014, 22:08 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 27 lis 2010, 15:06
Postovi: 27385
http://www.izbori.hr/2009Predsjednik/rezultati/r_00_9901.html

_________________
- Sarajevo drugi u svijetu po broju izdanih radnih viza za Njemačku 2022.
- Luka Mišetić: Haag nigdje i nikad nije tvrdio da je Herceg-Bosna UZP.
- Reis: Država nam curi kroz prste poput pijeska.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Uhićen Milan Bandić
PostPostano: 23 lis 2014, 22:08 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 24 vel 2012, 12:46
Postovi: 6610
Lokacija: kašeta brokava
Opet on nešto izmišlja o mojim procjenama vezanim uz BiH. Kako se ne umorite, gospodine zaba?

I svakako prvo obratite pažnju na vlastito ponašanje, prije nego što krenete drugima propovijedati.

_________________
Čast svakome, veresija nikome.

zabranjeni list, 16.11.2012., 8h:

Sudac Meron danas će pročitati konačnu presudu Hrvatskoj dr. Franje Tuđmana.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Uhićen Milan Bandić
PostPostano: 23 lis 2014, 22:16 
Online
Avatar

Pridružen/a: 07 svi 2009, 13:41
Postovi: 6115
Kako misliš opet, ja nikad ne izmišljam, tvoje pogrešne procjene o BIH su npr ono kad si procjenio da je onomad kljujčno trebalo organizirati nvo u HB jer će one , kako si tada naveo, za 4 mjeseca biti nositelj ustavnih promjena, kad sam te na to upozorio i objasnio zašto je to iz više razloga naivno, ti si se jako naljutio i od tada ne čitaš moje postove, a do tada si znao na njih odgovarati, druga progrešna procjena je bila da nova vlast, a to je ova sadašnja, neće ništa učiniti za hrvate HB i da će najveći uspjeh biti da ne čine štetu, kad sam objasnio zašto je to pogrešno, ti već više nisi odgovarao, ali ne sumnjam da si se naljutio...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Uhićen Milan Bandić
PostPostano: 23 lis 2014, 22:18 
Online
Avatar

Pridružen/a: 07 svi 2009, 13:41
Postovi: 6115
I što je to bila moja laž koju si argumentirano objasnio?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Uhićen Milan Bandić
PostPostano: 23 lis 2014, 22:23 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 24 vel 2012, 12:46
Postovi: 6610
Lokacija: kašeta brokava
Nađite post u kojemu sam ja napisao da će organiziranje NVO biti "ključno", budući da je teret dokazivanja na onome tko nešto tvrdi. Što se nečinjenja štete tiče, trenutna vlast je upravo to i napravila (dakle, nije činila štetu). Znam jako dobro (a znao sam i tada) tko je i kako lobirao kod trenutne vlasti za BiH Hrvate (još od prvog sastanka u ...) i što su oni konkretno napravili da se položaj BiH Hrvata promijeni.

Najviše su konkretnog, u vezi lobiranja i s rezultatom određene promjene politike EU prema BiH, napravili europarlamentarci, a tu su zastupljene obje opcije i ne može se pripisati trenutnoj vlasti. Pogotovo kad se sjetimo kako je Milanović Piculinu suradnju sa Stierom "nagradio" stavljanjem na niže mjesto na listi za EU izbore 2014.

Ovo je sve OT, btw.

_________________
Čast svakome, veresija nikome.

zabranjeni list, 16.11.2012., 8h:

Sudac Meron danas će pročitati konačnu presudu Hrvatskoj dr. Franje Tuđmana.


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 362 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 15  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Naša Kvačica, Robbie MO i 19 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO