HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 23 tra 2024, 19:05.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 918 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35 ... 37  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Igrate li PC igrice???
PostPostano: 19 tra 2017, 21:12 
Offline

Pridružen/a: 31 lis 2012, 19:51
Postovi: 5940
Nekada sam pravila rekorde, davno beše i zato mi baš sada prija. Mislim da ću noćas leći sa izlaskom sunca. :D

Objašnjenje se odnosilo za te kompleksnije igre a ne za tetris, mada sam igrala daleko složenije od tetrisa i kojekakvih igara, zaboravih imena. Mogu se samo pohvaliti rezultatima.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Igrate li PC igrice???
PostPostano: 20 tra 2017, 07:54 
Online
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 10:47
Postovi: 36051
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
Carmello Šešelj je napisao/la:
daramo je napisao/la:
Možeš igrati na PC preko emulatora.

Switch!? Jel si siguran? Mislim da ni za Wii U još nisu napravili emulator koji radi kako treba. Ima neki za Wii U, ali baguje ko lud, treba tu još dosta posla. Jedini stabilan Nintendo emulator je Dolphin, za Wii i Gamecube.

Kako se zove taj emulator za Switch? Čisto da vidim da li moja mašina može da ga tera bez mnogo problema.


Nema za switch, samo za Wii, da još je beta i dosta bugovit, ali se može igrati Zelda.
http://cemu.info/

StarCraft i Brood War ekspanzija u povodu izlaska remastera besplatan neko vrijeme
https://battle.net/download/getInstalle ... =STARCRAFT

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Igrate li PC igrice???
PostPostano: 20 tra 2017, 11:53 
Online
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 10:47
Postovi: 36051
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
Ksenija je napisao/la:
Može li me neko uputiti kako da instaliram igru tetris?
Hvala unapred. :D


Ako imaš Windows 10 imaš na Windows store više verzija tetrisa i to vizualno modernijih.
Imaš na sličnu foru i Candy Crash Saga na fb.

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Igrate li PC igrice???
PostPostano: 20 tra 2017, 17:26 
Online
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 10:47
Postovi: 36051
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
Saints Row 2 potpuno besplatan naredna dva dana, za sve ljubitelje starijih igara.
https://www.gog.com/

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Igrate li PC igrice???
PostPostano: 29 tra 2017, 04:59 
Offline

Pridružen/a: 28 tra 2017, 06:11
Postovi: 2
Joooj... a ja se upravo odlucio da je vrijeme da se ozbiljno pozabavim knjigom. :zubati

Sad cu ja to preko torrenta.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Igrate li PC igrice???
PostPostano: 30 tra 2017, 10:48 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 stu 2009, 11:36
Postovi: 24644
Lokacija: СРПСКА
Igram GT Legends iz 2005. Odlična simulacija vožnje legendarnih vozila iz 60-ih i 70-ih godina sa odličnim podešavanjima težine i voznih karakteristika vozila.


slika




Vrh
   
 
 Naslov: Re: Igrate li PC igrice???
PostPostano: 03 svi 2017, 22:37 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 27 kol 2015, 16:38
Postovi: 1757
Lokacija: Novi Sad
Last month Bandai Namco announced Code Vein, an action role-playing game about blood-drinking revenants at the end of the world. Now we’ve got the first gameplay trailer.

slika

Coming to home consoles in 2018, the game sees players traveling the wasteland of post-apocalyptic Earth, battling horrific beasts as they search for an escape from their blood-slurping existence. Before venturing forth, they’ll be able to recruit various NPC characters to fight by their side.



Dark Souls + Anime :biceovodobro

_________________
[quote="joe enter"]Jeo sam sendvič dok sam forumao , a "bacanje pegle" je ako nisi znao sleng za povraćanje.[/quote]


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Igrate li PC igrice???
PostPostano: 10 svi 2017, 22:28 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 07 svi 2016, 15:19
Postovi: 285
useless je napisao/la:
Planira li se ko pozabaviti Nintendo Switchem? Kažu Zelda Breath of the Wild najbolja igrica svih vremena. Skup sport, treba pljunut 300 ojra za konzolu, a igrica još 60. Nevjerojatno mi je kako su uspjeli sa lansiranjem konzole koja praktički ima samo jednu igricu vrijednu spomena, uz to je bilo hardverskih problema.


Ima li ijedna igrica iz Zelda serijala, a da nije među najboljim igricama svih vremena? :kava

Ja sam prešao Ocarina of Time i Majora's Mask na N64 emulatoru, i igrice su mi bile genijalne. Definitivno nešto što bih dao djeci da igraju i malo naprežu moždane vijuge... Malo sam bacio pogled na Breath of the Wild i čini mi se kao više nego dostojan član serijala.

_________________
Ori svoju njivu najbolje što možeš!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Igrate li PC igrice???
PostPostano: 11 svi 2017, 10:05 
Online
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 10:47
Postovi: 36051
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
Ja te japanske nikako ne mogu probavati, ne leže mi nikako, pogotovo ovaj anime, to bi jedino djeci preporučio.
Igre iz istočne Europe su vrh u svakom pogledu za malo zrelije gamere, pogotovo serijali Witcher, Metro, STALKER, Arma itd.

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Igrate li PC igrice???
PostPostano: 15 svi 2017, 12:06 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 27 kol 2015, 16:38
Postovi: 1757
Lokacija: Novi Sad
daramo je napisao/la:
Ja te japanske nikako ne mogu probavati, ne leže mi nikako, pogotovo ovaj anime, to bi jedino djeci preporučio.


Nije anime samo za decu, ima tu za svakog po nešto :biceovodobro

Meni su recimo Ghost In The Shell Ghost i Ghost In The Shell 2 Innocence među najboljim filmovima koje sam gledao :palacgore1 Od serija bih izdvojio Monster :palacgore1

daramo je napisao/la:
Igre iz istočne Europe su vrh u svakom pogledu za malo zrelije gamere, pogotovo serijali Witcher, Metro, STALKER, Arma itd.


Novi Metro najverovatnije izlazi sledeće godine :palacgore1 Negde sam pročitao da 4A Games i GSC već nekoliko meseci rade na nekom "projektu" :palacgore1 Ako je to tačno, onda to može biti samo STALKER 2 :palacgore1

_________________
[quote="joe enter"]Jeo sam sendvič dok sam forumao , a "bacanje pegle" je ako nisi znao sleng za povraćanje.[/quote]


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Igrate li PC igrice???
PostPostano: 16 svi 2017, 08:09 
Online
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 10:47
Postovi: 36051
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
Najavljena RTS igra Ancestors u kojoj ćemo upravljati slavenskim plemenima :smajl007

Izdavačka kuća 1C Company i studio Destructive Creations najavili su novu igru RTS žanra, zvanu Ancestors.
Riječ je o strateškoj igri koja će nam pod komandu dati jednu od četiri europske nacije tijekom srednjeg vijeka – Vikinge, Anglo-Saxone, Germane i Slavene.

Igra će biti bazirana na stvarnim povijesnim događajima, no igrači će moći promijeniti tijek povijesti pažljivim taktiziranjem. Gameplay će se svoditi na iskorištavanje ratnog terena, mikro-menadžment baza i naselja te naravno – krvave bitke kojima ćete moći pristupiti uz filmsku kameru – u žiži akcije



Danas izašao sci fi Dark Souls, to će se sigurno malo probati

The Surge

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Igrate li PC igrice???
PostPostano: 16 svi 2017, 19:05 
Offline

Pridružen/a: 01 sij 2015, 21:05
Postovi: 2993
Carmello Šešelj je napisao/la:
master_mind_ je napisao/la:
Europu univetsalis 3 sam nedavno instalirao. Lako se uzivi covjek u tu igricu a jos teze prestane igrati.

:ucelo

https://www.skidrowreloaded.com/europa- ... man-codex/


Imam i EU4 instalirano ali ju ne igram još jer je prekomplicirana, dosta je različita od EU3.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Igrate li PC igrice???
PostPostano: 16 svi 2017, 19:07 
Offline

Pridružen/a: 01 sij 2015, 21:05
Postovi: 2993
Nego, kako nabavljate PC igrice?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Igrate li PC igrice???
PostPostano: 16 svi 2017, 19:23 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
master_mind_ je napisao/la:
Nego, kako nabavljate PC igrice?

Ja ih kradem preko torrenta. Za PC. Za PS4 moram da kupim, ali kupujem samo eksluzive, od kad sam nabavio novi PC. Nažalost, nema nešto mnogo eksluziva za PS4 trenutno, mada bi trebalo da izađe par zanimljivih uskoro. Horizon, novi God of War i Gran Tourismo Sport svakako neću propustiti. Naravno, sačekaću par meseci da im padne cena. :zubati


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Igrate li PC igrice???
PostPostano: 16 svi 2017, 19:39 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:39
Postovi: 58861
Lokacija: DAZP HQ
master_mind_ je napisao/la:
Carmello Šešelj je napisao/la:


Imam i EU4 instalirano ali ju ne igram još jer je prekomplicirana, dosta je različita od EU3.


EU4 je tri koplja iznad, pogotovo sa svim novim dodacima. međutim, meni je to postala prelagana igra, jednom kad preživim prvih 50 godina mogu od svake države stvoriti carstvo.

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Igrate li PC igrice???
PostPostano: 16 svi 2017, 19:46 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
dudu je napisao/la:
master_mind_ je napisao/la:

Imam i EU4 instalirano ali ju ne igram još jer je prekomplicirana, dosta je različita od EU3.


EU4 je tri koplja iznad, pogotovo sa svim novim dodacima. međutim, meni je to postala prelagana igra, jednom kad preživim prvih 50 godina mogu od svake države stvoriti carstvo.

Ja sam sam sebi sjebao tu igru, jer sam naučio kako se vara. I onda ne mogu da izdržim, a da ne varam, i igra brzo postane dosadna. Velika šteta, pošto inače obožavam tu igru.

I da, EU4 je daleko bolja od EU3.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Igrate li PC igrice???
PostPostano: 16 svi 2017, 20:05 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:39
Postovi: 58861
Lokacija: DAZP HQ
Carmello Šešelj je napisao/la:
dudu je napisao/la:

EU4 je tri koplja iznad, pogotovo sa svim novim dodacima. međutim, meni je to postala prelagana igra, jednom kad preživim prvih 50 godina mogu od svake države stvoriti carstvo.

Ja sam sam sebi sjebao tu igru, jer sam naučio kako se vara. I onda ne mogu da izdržim, a da ne varam, i igra brzo postane dosadna. Velika šteta, pošto inače obožavam tu igru.

I da, EU4 je daleko bolja od EU3.


cheatanje je nužno da naučiš igrat uopće, sad probaj u iron mode-u, kreni sa Srbijom, pa ti obećajem da nećeš spavat tri dana od straha pred Osmanlijama. :zubati

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Igrate li PC igrice???
PostPostano: 16 svi 2017, 20:08 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
Šta neću spavati tri dana, pregaziće me u prvih par godina. Jedini spas je da napravim savez sa Mađarima ili Poljacima. I osvojim Bosnu u roku od odmah, pre nego što je Mađari ćape.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Igrate li PC igrice???
PostPostano: 16 svi 2017, 20:13 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:39
Postovi: 58861
Lokacija: DAZP HQ
Carmello Šešelj je napisao/la:
Šta neću spavati tri dana, pregaziće me u prvih par godina. Jedini spas je da napravim savez sa Mađarima ili Poljacima. I osvojim Bosnu u roku od odmah, dok je Mađari ne ćape.


otprilike. onda moraš preći u Italiju kako god znaš i tamo se proširiti, pa onda čekat stoljeće i pol da Osmani padnu u tehnologiji i onda ih satrat. iako, uvijek ima ona fora da ih napadneš dok se ne razmašu, zatvoriš im Bospor s mornaricom i potučeš ih na Balkanu.

meni je fora krenut s Ragusom. imaš guarantee od Osmanlija, Bosna i Srbija te ne smiju ni pogledat poprijeko, a relativno ih lako osvojiš u suradnji s Mađarima. onda odjebeš Mađare, uđeš u savez s Poljacima i razjebeš Mađarsku. tad si već dovoljno jak da možeš u fajt s Venecijom.

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Igrate li PC igrice???
PostPostano: 16 svi 2017, 20:24 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
Meni je najomiljenija taktika da odmah osvojim Bosnu, brzo posle nje Vlašku, da se sližem sa Poljacima, i onda zajedno napadnemo Mađarsku, pa se širim u tom pravcu da ojačam dovoljno da mogu da se suprotstavim Turcima.

Inače, sve ovo je moguće, jer na početku igre imam primirje sa Turcima koje traje još ne znam koliko godina. Da nema toga, zgazili bi me odmah.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Igrate li PC igrice???
PostPostano: 16 svi 2017, 20:38 
Online
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 10:47
Postovi: 36051
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
master_mind_ je napisao/la:
Nego, kako nabavljate PC igrice?


Igrice su za malu djecu :zubati
Pod igricom se podrazumijeva nešto u browseru, ne možeš igricom nazvati igru AAA produkcije u što je uloženo milijune i što namjenjeno za mature publiku.

Torrent
U zadnje vrijeme od kako hara Denuvo platim i access ili aktivaciju kod Rusa ili Poljaka, čini se da je i zloglasnom Denuvu kraj sve brže izlaze jogurt verzije.

Nije samo da kradem uzmem i često, većinom igre na dobrom sale-u, pogotovo ove humble bundle.
Ako uzimam igru većinom su to MP naslovi.

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Igrate li PC igrice???
PostPostano: 16 svi 2017, 23:14 
Offline

Pridružen/a: 01 sij 2015, 21:05
Postovi: 2993
dudu je napisao/la:
master_mind_ je napisao/la:

Imam i EU4 instalirano ali ju ne igram još jer je prekomplicirana, dosta je različita od EU3.


EU4 je tri koplja iznad, pogotovo sa svim novim dodacima. međutim, meni je to postala prelagana igra, jednom kad preživim prvih 50 godina mogu od svake države stvoriti carstvo.

Ma kužim to. Jedan od problema mi je što EU4, barem tu najnoviju verziju koju sam instalirao na PCu preko torrenta je spora. Za jedno stoljeće da mi prođe u realnom vremenu mi treba barem sat i pol kako bih vidio neke rezultate, a toliko vremena baš i nemam.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Igrate li PC igrice???
PostPostano: 16 svi 2017, 23:17 
Offline

Pridružen/a: 01 sij 2015, 21:05
Postovi: 2993
daramo je napisao/la:
master_mind_ je napisao/la:
Nego, kako nabavljate PC igrice?


Igrice su za malu djecu :zubati
Pod igricom se podrazumijeva nešto u browseru, ne možeš igricom nazvati igru AAA produkcije u što je uloženo milijune i što namjenjeno za mature publiku.

Torrent
U zadnje vrijeme od kako hara Denuvo platim i access ili aktivaciju kod Rusa ili Poljaka, čini se da je i zloglasnom Denuvu kraj sve brže izlaze jogurt verzije.

Nije samo da kradem uzmem i često, većinom igre na dobrom sale-u, pogotovo ove humble bundle.
Ako uzimam igru većinom su to MP naslovi.

Što je ovo?

Ja jedino skidan torrente preko pirate baya


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Igrate li PC igrice???
PostPostano: 16 svi 2017, 23:25 
Offline

Pridružen/a: 01 sij 2015, 21:05
Postovi: 2993
Carmello Šešelj je napisao/la:
Meni je najomiljenija taktika da odmah osvojim Bosnu, brzo posle nje Vlašku, da se sližem sa Poljacima, i onda zajedno napadnemo Mađarsku, pa se širim u tom pravcu da ojačam dovoljno da mogu da se suprotstavim Turcima.

Inače, sve ovo je moguće, jer na početku igre imam primirje sa Turcima koje traje još ne znam koliko godina. Da nema toga, zgazili bi me odmah.

Najbolja je nacija Bizant. Moraš sve svoje teritorije osvojiti prije nego što izgubiš corove. Europski dio Otomana je najlakše jer je potrebno imati mornaricu i zatvoriti Bospor, pa kada Turci nemaju vojnike u Europi napasti ih. Teško bude osvojiti Malu Aziju.

Još teže je kada se počne igrati od 1453, i kada pokušavaš ponovo uspostaviti Bizant. Tvoja nacija mora biti pravoslavna i imati grčku kulturu (Trebizont, Ahea i Morea; postoji još kraljevina Atena ali mora se prvo preći na pravoslavlje i preuzeti grčku kulturu) kako bi uključio taj event. Teško je posebno jer su Turci prejaki da ih se samo vojno porazi. To još nisam nikada uspio napraviti.

Trenutno igram Dubrovnik i radim na kolonijalnom carstvu. To je također teško ali nije neizvedivo. Prvo treba savez sa papinskom državom da te nitko ne dira, zatim nekako osnovati koloniju u Africi što je zahtjevno jer tamošnji domorci su predivlji. Kada sam to napravio, odlučio sam se širiti na Ameriku.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Igrate li PC igrice???
PostPostano: 17 svi 2017, 13:12 
Online
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 10:47
Postovi: 36051
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
Apsolutni hit ove godine, prodali likovi milijun kopija prvi tjedan, zgrnuše samo takvu lovu iako nisu izmislili toplu vodu nego samo usavršili tuđe ideje.
Vrh igra u squadu s ekipom, jel igra netko?


_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 918 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35 ... 37  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 8 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO