HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 29 ožu 2024, 16:47.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 279 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Košarka na OI 2016. - Rio de Janeiro
PostPostano: 18 kol 2016, 13:07 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 lip 2012, 23:09
Postovi: 15562
ManInBlack je napisao/la:
Metemma je napisao/la:
Tri preko BiH, još nekoliko preko Srbije.
A HB?


HB negdje oko 40% svih hrvatskih olimpijaca!


Izuzetno mi je drago zbog tih mladih ljudi.

_________________
+ Gledaj orle od miline, Gračanicu kraj Prištine... +


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Košarka na OI 2016. - Rio de Janeiro
PostPostano: 18 kol 2016, 13:12 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 lip 2012, 23:09
Postovi: 15562
ManInBlack je napisao/la:
glx je napisao/la:

Blamiraš se od ranih jutarnjih sati na temi. Čas pišeš da onaj koji nema državljanstvo Srbije nema pravo da se raduje, onda onaj koji ima državljanstvo se eto nije usrećio, onda pričaš o nekoj nemogućnosti da Srbi iz Srpske dobiju državljanstvo i spominješ neke tri godine. Vjerovatno imaš neki problema danas, čim iznosiš frustracije po forumu. :)

Da se vratimo na sport.

Kako Ukić ne postade igrač sa mudima i lider ekipe? Sjećam ga se prije možda i više od 10-ak godina, uživo sam ga gledao u Pioniru protiv Zvezde, kada je imao 20-ak godina i kada je sasuo 30+ koševa bez problema. Trice ulaze kad poželi, prodori, ulasci pod koš, asistencije, lider slabe ekipe. Baš sam mislio da će postati paklen igrač za finiše utakmica.




Rakija

Nisi skužio što sam napisao, srbi iz BiH koji nemaju državljanstvo Republike Srbije, nikako ne mogu govoriti "mi pobijedili" referirajući se na srbijanske sportske uspjehe. Većina vas u RS su samo državljani BiH. Dakle "mi pobijedili" je jako nelogična izjava. Ako baš želite biti dio pobjedničke nacije, onda brate uzmite državljanstvo, što čekate??? No vi ćete ostati podijeljeni, baš kao nijemci u dvije-tri države ;)


OK, neću više offtopicirati. :aleale


Mogao bih da nastavim da ti objašnjavam, međutim suštinska činjenica je: niko te ništa nije pitao po tom pitanju.

A ti svoj teze odštampaj i okači na vrata crkve.

_________________
+ Gledaj orle od miline, Gračanicu kraj Prištine... +


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Košarka na OI 2016. - Rio de Janeiro
PostPostano: 18 kol 2016, 13:15 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 stu 2011, 21:14
Postovi: 226
ManInBlack je napisao/la:
Nisi skužio što sam napisao, srbi iz BiH koji nemaju državljanstvo Republike Srbije, nikako ne mogu govoriti "mi pobijedili" referirajući se na srbijanske sportske uspjehe. Većina vas u RS su samo državljani BiH. Dakle "mi pobijedili" je jako nelogična izjava. Ako baš želite biti dio pobjedničke nacije, onda brate uzmite državljanstvo, što čekate??? No vi ćete ostati podijeljeni, baš kao nijemci u dvije-tri države ;)


Ne znam za ostale na forumu iz RS ko šta ima i čiji je državljanin, govorim u svoje ime.
Mada kako su ti objasnili iznad mene, to oko državljanstva je toliko nebitno i znaš to i sam, ali eto zakomplikovale se neke stvari na OI, pa te razumijem. :)

ManInBlack je napisao/la:
OK, neću više offtopicirati. :aleale


Neću se ni ja raspravljati, treba ispratiti sve uspješnije nastupe srpskih sportista. Evo prije minut pade i srebro u veslanju. :)


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Košarka na OI 2016. - Rio de Janeiro
PostPostano: 18 kol 2016, 13:37 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 ruj 2009, 16:26
Postovi: 22751
glx je napisao/la:
ManInBlack je napisao/la:
Nisi skužio što sam napisao, srbi iz BiH koji nemaju državljanstvo Republike Srbije, nikako ne mogu govoriti "mi pobijedili" referirajući se na srbijanske sportske uspjehe. Većina vas u RS su samo državljani BiH. Dakle "mi pobijedili" je jako nelogična izjava. Ako baš želite biti dio pobjedničke nacije, onda brate uzmite državljanstvo, što čekate??? No vi ćete ostati podijeljeni, baš kao nijemci u dvije-tri države ;)


Ne znam za ostale na forumu iz RS ko šta ima i čiji je državljanin, govorim u svoje ime.
Mada kako su ti objasnili iznad mene, to oko državljanstva je toliko nebitno i znaš to i sam, ali eto zakomplikovale se neke stvari na OI, pa te razumijem. :)

ManInBlack je napisao/la:
OK, neću više offtopicirati. :aleale


Neću se ni ja raspravljati, treba ispratiti sve uspješnije nastupe srpskih sportista. Evo prije minut pade i srebro u veslanju. :)


Od kada je veslanje bitan sport za srbe?

_________________
Sanjam da pripojim RH BiH


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Košarka na OI 2016. - Rio de Janeiro
PostPostano: 18 kol 2016, 13:45 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 stu 2011, 21:14
Postovi: 226
ManInBlack je napisao/la:
Od kada je veslanje bitan sport za srbe?


Otkad je tebi bitno šta je Srbima bitno?

Zašto ne bi bio bitan sport. Trenira se po Beogradu masovno, svake godine ima prvenstvo beogradskih gimnazija u ovom sportu.
Ko želi na strane fakultete, može preko ovoga doći do stipendije.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Košarka na OI 2016. - Rio de Janeiro
PostPostano: 18 kol 2016, 13:48 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 ruj 2009, 16:26
Postovi: 22751
glx je napisao/la:
ManInBlack je napisao/la:
Od kada je veslanje bitan sport za srbe?


Otkad je tebi bitno šta je Srbima bitno?


Danima čitam srpsko ruganje kako hrvati osvajaju medalje u "smešnim" sportovima, tipa veslanje, jedrenje, gađanje glinenog goluba,... i onda ushićeno veselje za srebro ni manje ni više u "smešnom" sportu. Pa vi ste "smešan" narod.

_________________
Sanjam da pripojim RH BiH


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Košarka na OI 2016. - Rio de Janeiro
PostPostano: 18 kol 2016, 13:49 
Offline

Pridružen/a: 10 lip 2015, 23:16
Postovi: 6025
Popasli Hrvati jednu prevaspitnu. Moraju se disciplinirati.

_________________
Kako smo svi opljackani.Film "Tezina lanaca" https://youtu.be/waEYQ46gH08

Film o propasti imperije duge 1.123 g. Vizantijska lekcija https://youtu.be/_fLuI92iHR4


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Košarka na OI 2016. - Rio de Janeiro
PostPostano: 18 kol 2016, 13:53 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 stu 2011, 21:14
Postovi: 226
ManInBlack je napisao/la:
Danima čitam srpsko ruganje kako hrvati osvajaju medalje u "smešnim" sportovima, tima veslanje, jedrenje, gađanje glinenog goluba,... i onda ushićeno veselje za srebro ni manje ni više u "smešnom" sportu. Pa vi ste "smešan" narod.


Kakve veze ima moje "ushićenje" sa tim ruganjem o kome ti čitaš? Za mene lično je svaki sport bitan, i cijenim i te vaše medalje jer iza njih stoji rad i trud osvajača medalja. Napisao sam ti gore da je veslanje popularan sport za treniranje među omladinom.

A i da se ispravim, lapsus, u kajaku je medalja.

A vidim da ti je "smešan narod" baš trn u oku, kad mu i ime pišeš početnim malim slovom u prethodnom postu. :)


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Košarka na OI 2016. - Rio de Janeiro
PostPostano: 18 kol 2016, 14:00 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 14:45
Postovi: 32062
KiM je napisao/la:
Popasli Hrvati jednu prevaspitnu. Moraju se disciplinirati.

Falio Šimunić na parketu :zubati


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Košarka na OI 2016. - Rio de Janeiro
PostPostano: 18 kol 2016, 17:08 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 24 lip 2015, 15:01
Postovi: 1643
dudu je napisao/la:
Individualno je ovo nikad slabija Srbija, ali za razliku od nas imaju ozbiljnu timsku igru i širu rotaciju. Mogli smo i mi proširiti rotaciju, ali Aco je odlučio voditi 4 mahača ručnicima radi kemije.



ti zivis u oblacima

bogdanovic bojan je slabiji od teodosica to ceo svet zna i prihvata

saric ne moze ni prici bjelici, najboljem mvp igracu evrope pre nego ode u ameriku

to su dvojica u oba tima ona vrhunska

e nama nema bjelice, nema ni mrjanovica kojeg ameirkanci ko najveceg beog coveka zovu bobinator...

uz njih dvojicu sto fale teodosic bogdanovic nedovic kalinic jokic i kompanija su neuporedivo jaci igraci od hrvatskih...

kad su zagrizli kako treba ocerupali su vas napravili veliku razliku i posle se ko spanci opustili ali a razliku od njih dovoljno da malo dodaju gas na kraju i sacuvaju prednost...

zivite u snovima i pretnjama predimenzioniranim izjavama, jer 2o godina ste niko u kosarci...nema rezultata...
onaj kiks spanije vs je doveo dotle a ko je spanija pokazala je posle pokidavsi litvaniju argentinu i francuze...

ta napaljenost vam opet nije prosla, vec ste spusteni dge vam i mesto, ponovo pobedjuje srbija... tu je vasa boljka u kosarci vi bi kao srbi ali ne ide...



cetiri ekipna sporta mi imamo u borbi za medalje.. sto se kosarke tice tu smo evropski bogovi i svetski ne racunajuci amere, jer i zhenske su prvakinje evrope a evo udjose u finale pobedivsi australiju koja ne zna za poraz...

ni kosarkasi vam nisu drugaciji... zato su i oni poceli psovati pretiti lajati ne realno... a stos je da su igrom srece dobili spance posle velikog minusa i izbili na prvo mesto...

ja licno ne verujem u nasu medalju , jer je opasna asutralija a amere i spance smatram bolje od nas u ovom momentu bez bjelice i marjanovica... dok vi? vi ste nama redovna musterija i u ovom momentu kud i kamo slabiji....

osim bogdanovica i donekle sarica ostali su vam kiselo mleko...

a ako prodjemo australiju opet nece znaciti da smo posle amera najbolji jer nismo od spanije...

sa bjelicom i marjanovicem bila bi druga prica...


ali opetu ekipnim sportovima do kraja gledaces te glupe srbe jer vas pametnih i boljih nema...

a petrovic? dva put je popio samar od srba u tri nedelje... i opet mu krivi sudci i ko zna ko... djordjevicu nije ni do kolena...

kakav trener takvi i igraci i navijaci... nerealni uspaljenici... a od tima? prosek... nisu losi nisu sjajni...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Košarka na OI 2016. - Rio de Janeiro
PostPostano: 18 kol 2016, 17:12 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 24 lip 2015, 15:01
Postovi: 1643
glx je napisao/la:
ManInBlack je napisao/la:
Danima čitam srpsko ruganje kako hrvati osvajaju medalje u "smešnim" sportovima, tima veslanje, jedrenje, gađanje glinenog goluba,... i onda ushićeno veselje za srebro ni manje ni više u "smešnom" sportu. Pa vi ste "smešan" narod.


Kakve veze ima moje "ushićenje" sa tim ruganjem o kome ti čitaš? Za mene lično je svaki sport bitan, i cijenim i te vaše medalje jer iza njih stoji rad i trud osvajača medalja. Napisao sam ti gore da je veslanje popularan sport za treniranje među omladinom.

A i da se ispravim, lapsus, u kajaku je medalja.

A vidim da ti je "smešan narod" baš trn u oku, kad mu i ime pišeš početnim malim slovom u prethodnom postu. :)



cemu ove gluposti?

hrvati u bosni ako imaju drzavljanstvo hrvatske ne znaci da nemaju bosansko inace ne bi mogli tu opstati niti imati licnu kartu, ve ziveti kao stranci prijavljeni....
postoji dvojno, nikakav problem... ali imaju i bosansko...

isto tako i srbi iz bosne mogu sutra dobiti srpsko drzavljanstvo nikakav problem...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Košarka na OI 2016. - Rio de Janeiro
PostPostano: 18 kol 2016, 17:26 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:39
Postovi: 58281
Lokacija: DAZP HQ
nadrogirani čovječe, fali i nama bar 5 igrača, dvojac centara nije bio ni u planovima, fali Tomić, Radošević, Hamilton, nije bilo Zubca, Žižića, svi ovi centri su po rangu ispred Bilana i Planinića koji su na kraju otišli.

Bogdanović i Teodosić ne igraju istu poziciju, BB je klasični košgeter, a Teodosić razigravač. s tim da se za razliku od Bojana, nikad neće okušati u NBA, a to ipak znači da nema preveliko samopouzdanje. Bjelica je zasad prolaznik u NBA, Šariću tek dolaze najbolje godine i prva sezona u NBA.

ove godine u NBA su još Zubac u LAL-u, Bender kao 4. pick u Sunsima i Hezonja u Magicu kao 5. pick 2015. godine.

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Košarka na OI 2016. - Rio de Janeiro
PostPostano: 18 kol 2016, 17:27 
Offline

Pridružen/a: 21 stu 2015, 17:34
Postovi: 3541
Lokacija: Folklorni srboćetnik, praktični muslimanski Bunjevac
@kolubara
Nismo u finalu vec u polufinalu zenske kosarke.

_________________
Robi lopove vrati bodove!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Košarka na OI 2016. - Rio de Janeiro
PostPostano: 18 kol 2016, 22:10 
Online

Pridružen/a: 17 lip 2009, 20:01
Postovi: 13387
Lokacija: ZG
Leeroy Jenkins je napisao/la:
Aco se malo ciganise sa ovim izjavama da je Srbija pobedila zahvaljujuci sucima.


Aci su suci zaštitni znak, godinama i godinama...

_________________
Muslimane ko je kleo, nije dangubio.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Košarka na OI 2016. - Rio de Janeiro
PostPostano: 18 kol 2016, 22:45 
Offline

Pridružen/a: 10 lip 2015, 23:16
Postovi: 6025
Mar-kan je napisao/la:
KiM je napisao/la:
Popasli Hrvati jednu prevaspitnu. Moraju se disciplinirati.

Falio Šimunić na parketu :zubati

Sto nije turisticki otisao, kao glazbenik, da podigne.....

_________________
Kako smo svi opljackani.Film "Tezina lanaca" https://youtu.be/waEYQ46gH08

Film o propasti imperije duge 1.123 g. Vizantijska lekcija https://youtu.be/_fLuI92iHR4


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Košarka na OI 2016. - Rio de Janeiro
PostPostano: 19 kol 2016, 09:22 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 24 lip 2015, 15:01
Postovi: 1643
danas odlucujuci mec za medalju... realno tesko do medalje... kenguri igraju odlicno, nikada do sada nisu bili ni blizu , tako da ko izgubi tesko ce protiv spanije doci do bronze...

opet bolje protiv njih nego protiv amera i spanije koji su jaci...

mislim da je ovo trenutno maksimum i cestitke, a za sve ostalo moze samo da se skine kapa... bjelica i marjanovic nedostaju s njima bi bila druga prica... ali , ako teodosic bogdanovic nedovic kalinic jokic budu na nivou sve je moguce...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Košarka na OI 2016. - Rio de Janeiro
PostPostano: 19 kol 2016, 10:48 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:39
Postovi: 58281
Lokacija: DAZP HQ
zašto posipanje pepelom prije nego se utakmica odigrala, pa ja sam mislio da ste šampioni vasione, makar u samopouzdanju?

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Košarka na OI 2016. - Rio de Janeiro
PostPostano: 19 kol 2016, 14:10 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 19 stu 2010, 10:50
Postovi: 10123
Lokacija: Banja Luka
kolubara je napisao/la:
danas odlucujuci mec za medalju... realno tesko do medalje... kenguri igraju odlicno, nikada do sada nisu bili ni blizu , tako da ko izgubi tesko ce protiv spanije doci do bronze...

opet bolje protiv njih nego protiv amera i spanije koji su jaci...

mislim da je ovo trenutno maksimum i cestitke, a za sve ostalo moze samo da se skine kapa... bjelica i marjanovic nedostaju s njima bi bila druga prica... ali , ako teodosic bogdanovic nedovic kalinic jokic budu na nivou sve je moguce...



Stvarno Kolubara , ni meni nisi jasan ... :confused1
Srbija je favorit u tom mecu .

U proslom mecu s njima , Srbija nije ni zapinjala ,oni jesu...pa je opet, do pred kraj , bilo izjednaceno (u par koseva)
Osim toga Australija je ipak na neki nacin bila nepoznanica . Vise nije .

Paz dalje...uopste nije nemoguce da ce Spanci uzeti Amere , a mi njih u finalu
PS.

Ja se rjetko kladim , ali maloprije sam stavio '' nako'' :smajl034 para , da ce pobjeda Srbije biti dvocifrena .

_________________
Sunce izlazi na Istoku . Ništa nije moćnije od ideje čije je vrijeme stiglo .


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Košarka na OI 2016. - Rio de Janeiro
PostPostano: 19 kol 2016, 14:32 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 08:25
Postovi: 43997
Lokacija: Folklorni Jugoslaven, praktični Hrvat
Dellavedova, Mills, Bogut i Baynes uz nelošu klupu su jaki. Australija je uvijek bila tricaška ekipa, jesu i dalje, no sada su iznimno jaki pod košem. Dominantni, borbeni. Iako je Bogut naš Hrvat porijeklom, Mills je kralj.

slika

_________________
sklon'se bona Zineta sa penđera, vidiš da te vlasi oćima kurišu
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Košarka na OI 2016. - Rio de Janeiro
PostPostano: 19 kol 2016, 14:43 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:39
Postovi: 58281
Lokacija: DAZP HQ
Australija je favorit koliko je Srbija bila favorit protiv Hrvatske, ništa više. Zanima me kojeg će zeca iz šešira Đorđević izvući jer sigurno je pripremio nešto s obzirom na prvi susret.

Australija je tu da ostane dominantna sila u košarci za idućih 10 godina, ovaj put su bez Exuma, peti pick drafta 2014., i Ben Simmonsa, prvog picka na zadnjem draftu.

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Košarka na OI 2016. - Rio de Janeiro
PostPostano: 19 kol 2016, 14:46 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 08:25
Postovi: 43997
Lokacija: Folklorni Jugoslaven, praktični Hrvat
Problem je taj što je neko veća NBA zvijezda, to su manje šanse da će nastupati na OI i SP. Inače, i Kyrie Irving (Cavsi) je mogao nastupati za Australiju da je htio.

_________________
sklon'se bona Zineta sa penđera, vidiš da te vlasi oćima kurišu
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Košarka na OI 2016. - Rio de Janeiro
PostPostano: 19 kol 2016, 15:33 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 19 stu 2010, 10:50
Postovi: 10123
Lokacija: Banja Luka
Ministry of Sound je napisao/la:
Dellavedova, Mills, Bogut i Baynes uz nelošu klupu su jaki. Australija je uvijek bila tricaška ekipa, jesu i dalje, no sada su iznimno jaki pod košem. Dominantni, borbeni. Iako je Bogut naš Hrvat porijeklom, Mills je kralj.

slika


Jako dobra ekipa, koja igra dosta orginalnu kosarku .
Svi na planeti koji vole kosarku , sa zanimanjem ce odgledati sve preostale utakmice na OI .

Ali, opet kazem, Srbija je dovoljno sazrela za finale.
Dugo igraju zajedno i vrjeme je za najveca djela .

_________________
Sunce izlazi na Istoku . Ništa nije moćnije od ideje čije je vrijeme stiglo .


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Košarka na OI 2016. - Rio de Janeiro
PostPostano: 19 kol 2016, 15:44 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:39
Postovi: 58281
Lokacija: DAZP HQ
Ministry of Sound je napisao/la:
Problem je taj što je neko veća NBA zvijezda, to su manje šanse da će nastupati na OI i SP. Inače, i Kyrie Irving (Cavsi) je mogao nastupati za Australiju da je htio.


To vrijedi za Amere, ali za Europljane se ne slažem, najveći su znali preskakti samo Eurobasket koji nije bio kvalificirajući za SP ili OI, i Gasol i Parker i Nowitzki su uvijek igrali. Iduće godine je Eurobasket i nakon toga tek za 4 godine, tako da će i to natjecanje dobiti na ekskluzivnosti i malo tko će ga se odreći.

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Košarka na OI 2016. - Rio de Janeiro
PostPostano: 19 kol 2016, 20:31 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 24 lip 2015, 15:01
Postovi: 1643
dudu je napisao/la:
Australija je favorit koliko je Srbija bila favorit protiv Hrvatske, ništa više. Zanima me kojeg će zeca iz šešira Đorđević izvući jer sigurno je pripremio nešto s obzirom na prvi susret.

Australija je tu da ostane dominantna sila u košarci za idućih 10 godina, ovaj put su bez Exuma, peti pick drafta 2014., i Ben Simmonsa, prvog picka na zadnjem draftu.



jeste australija opasna i ajde neka je favorit... ali to poredjenje kolko srbija od hrvatske je smesno...
mnogo smo mi jaci od vas da je tolko australija od srbije mogla bi bey problema tuci ameriku... drugo, nemamo bjelicu i marjanovica tu, onda bi tek druga pesma bila...

ako teodosic odigra na nivou ovi mogu da odskakucu kuci...

jer od svakog njihovog je bolji bey razmisljanja...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Košarka na OI 2016. - Rio de Janeiro
PostPostano: 19 kol 2016, 20:38 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 24 lip 2015, 15:01
Postovi: 1643
Svarog je napisao/la:
kolubara je napisao/la:
danas odlucujuci mec za medalju... realno tesko do medalje... kenguri igraju odlicno, nikada do sada nisu bili ni blizu , tako da ko izgubi tesko ce protiv spanije doci do bronze...

opet bolje protiv njih nego protiv amera i spanije koji su jaci...

mislim da je ovo trenutno maksimum i cestitke, a za sve ostalo moze samo da se skine kapa... bjelica i marjanovic nedostaju s njima bi bila druga prica... ali , ako teodosic bogdanovic nedovic kalinic jokic budu na nivou sve je moguce...



Stvarno Kolubara , ni meni nisi jasan ... :confused1
Srbija je favorit u tom mecu .

U proslom mecu s njima , Srbija nije ni zapinjala ,oni jesu...pa je opet, do pred kraj , bilo izjednaceno (u par koseva)
Osim toga Australija je ipak na neki nacin bila nepoznanica . Vise nije .

Paz dalje...uopste nije nemoguce da ce Spanci uzeti Amere , a mi njih u finalu
PS.

Ja se rjetko kladim , ali maloprije sam stavio '' nako'' :smajl034 para , da ce pobjeda Srbije biti dvocifrena .



pa samo sam realan... mi smo jaki ko grom (to svi priznaju osim hrvata koji nikako nisu nase merilo i pobeda nad njima je ocekivana) ali ne racunajuci ameriku spanija je po meni jaca... ne mnogo ali jaca, gaze spanci opasno kad su se probudili posle kroasana i brazila...

australija je dopingovana adrenalinom i po eni je ovo biti ili ne bti za medalju ovim reprezentacijama pa posto su vec pokazali dosta rekoh tesko, vrlo tesko...

ne otpisujem nas, samo kazem da su tu bjelica i marjanovic onda bi rekao jedino mozda amerika ispred i to mozda!

mada mozda je vreme da jednu utakmicu konacno bijemo od prve sekunde do kraja...

bice to super kosarka za gledati...


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 279 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 5 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO