HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 19 tra 2024, 12:17.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 279 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 12  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Košarka na OI 2016. - Rio de Janeiro
PostPostano: 13 srp 2016, 17:09 
Online
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 10:47
Postovi: 35971
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
Koji su to kompleksi čovječe, mene nikad u rukometu nije zanimalo je li Srbija izgubila ili dobila, niti u nogometu a pogle ovih, baš smo ih dotukli, kao i Bošnjake, toliko da moraju navijati za Portugal, Brazil i ostale katoličke sportske velesile.

Hrvatska je u vaterpolu redovno s medaljom, Jug je prvak Europe, u košarci se zalomi polufinale a gdje ste vi u rukometu i nogometu, skijanju, atletici?
Gdje ste na Olimpijadama, Hrvata ima duplo manje a imamo duplo više olimpijskih medalja od vas?

Još imaju obraza spominjati podij, u Hrvatskoj bijesni rat, četnici kolju s istim trofaznim fašističkim pozdravom, odličan i nezaboravan potez hrvatskih legendi.
Uglavnom uživat ćemo i Riju gdje će lijepa naša svirati puno puta.

KOMPLEKS BATO

slika
slika
slika
slika
slika
slika
slika

Vidjet ćemo sve u Riju tko je zapravo regionalna sportska sila.

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Košarka na OI 2016. - Rio de Janeiro
PostPostano: 13 srp 2016, 17:10 
Offline

Pridružen/a: 20 pro 2011, 19:02
Postovi: 8531
KiM je napisao/la:
Za obrezanu cunu nije morala ići daleko. Bolje da je otišla u istočni .bio bi bledolik a ne cigic.


slika

Darf ich vorstellen, Anna Schweinsteiger, geborene Ivanovic.

_________________
Oj Hrvati, svi na desno krilo....


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Košarka na OI 2016. - Rio de Janeiro
PostPostano: 13 srp 2016, 17:12 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 24 lip 2015, 15:01
Postovi: 1643
daramo ne vredi stobom ti si komleksas

svaka cast za fudbal trenutno ali i sam znas da kad se u srbiji sloze kockice necete biti nista ispred...

ajde ok reprezentacija a u klubovima ma kako vas mamic uspesno mlatio pare nikada vam dinamo i hajducic nece biti u svetu brend poput ovih velikana za sva vremena sto se tice ovog regiona zvezde i partizana...

dzaba ste krecili

brend je brend...

i ako se napravi ta jugo liga bicete u velikoj cetvorci i trojci ali ce veciti derbi uvek biti isti i igrati se u bg...

znas i sam...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Košarka na OI 2016. - Rio de Janeiro
PostPostano: 13 srp 2016, 17:16 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 24 lip 2015, 15:01
Postovi: 1643
NIJE SAMO PODIJUM IZ ATINE

nego i prekid dodele medalja posle finala uavterpolu prosle godine kada ste bili drugi...

ostaje ti da brojis srebra bronze, druga treca mesta i neke pobede u tekvando kriketu i kajaku... :D


onaj podijum je antologisjka bezanija od muke :D


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Košarka na OI 2016. - Rio de Janeiro
PostPostano: 13 srp 2016, 17:21 
Offline

Pridružen/a: 20 pro 2011, 19:02
Postovi: 8531
Srbo, sto se tebi desilo. Jel' ti neko izsara auto na putu Nis-Wien.

_________________
Oj Hrvati, svi na desno krilo....


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Košarka na OI 2016. - Rio de Janeiro
PostPostano: 13 srp 2016, 17:26 
Offline

Pridružen/a: 10 lip 2015, 23:16
Postovi: 6025
Desavaju se gnjusobe po Dal.Zagori. Pomislio bi covik da si ti idejni vodja tih mrzitelja Srba , nelecenih ludjaka.

Svajni je bar beo i pun ko brod. Donece nam prestiz u Rajhu . Vide ce kako imamo lepe zene i moze neki investitor doci pride.
Da je dosao u tvoj rodni kraj, ne bi ti bija prika u Hamburgu, a Srbi plivali po Jadranu, dok se ti kupas u lavoru u nekom jeftinom migrantskom hostelu.

_________________
Kako smo svi opljackani.Film "Tezina lanaca" https://youtu.be/waEYQ46gH08

Film o propasti imperije duge 1.123 g. Vizantijska lekcija https://youtu.be/_fLuI92iHR4


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Košarka na OI 2016. - Rio de Janeiro
PostPostano: 13 srp 2016, 17:30 
Online
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 10:47
Postovi: 35971
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
:stupid

Šta reče, Dinamo ne igra s amaterima, eto vam Sarajeva i Želje za "veliku" četvorku.
Mi jedino ligu možemo praviti s ozbiljnim nogometnim zemljama kao što je Austrija, niste u našem rangu.
Samo možete plakati za onim dobrim starim vremenima kad ste mogli crpiti lovu i hrvatske igrače, prošlo bato, danas je HNL razinu iznad amaterske Jelen lige, čak je Premier liga jača u organizacijskom i nogometnom smislu.

A i u ABA ligi su hrvatski klubovi redovni sudionici završnice a da ne spominjem vaterpolo ligu gdje su se čak Crnogorci prilključili nama a ne braći.

Hajde se ti spremaj za Rusiju, za koga ćeš tamo navijati, tko je sljedeći Portugal :aleale
Puko si totalka od muke, toliko da bi popušio CR7 i Kerezmi od sreće, jesi nosao po Nišu portugalski dres kao što su vam obrezana braća po stilu ovamo znala brazilski?

Vidi se kolika ste sportska sila da ne znaš šta je veslanje, znaš to je onaj elitni europski sveučilišni sport, šta Dunav nije plovan od kada su vam Arapi napravili Beograd na vodi pa vas ne zanima veslanje.

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Košarka na OI 2016. - Rio de Janeiro
PostPostano: 13 srp 2016, 17:33 
Offline

Pridružen/a: 20 pro 2011, 19:02
Postovi: 8531
KiM je napisao/la:
Desavaju se gnjusobe po Dal.Zagori. Pomislio bi covik da si ti idejni vodja tih mrzitelja Srba , nelecenih ludjaka.

Svajni je bar beo i pun ko brod. Donece nam prestiz u Rajhu . Vide ce kako imamo lepe zene i moze neki investitor doci pride.
Da je dosao u tvoj rodni kraj, ne bi ti bija prika u Hamburgu, a Srbi plivali po Jadranu, dok se ti kupas u lavoru u nekom jeftinom migrantskom hostelu.


slika

_________________
Oj Hrvati, svi na desno krilo....


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Košarka na OI 2016. - Rio de Janeiro
PostPostano: 13 srp 2016, 17:39 
Offline

Pridružen/a: 20 pro 2011, 19:02
Postovi: 8531
Imaju li Srbijanci opticare? A dobro, nebi ni pogodila loptice da ne vidi dobro....

_________________
Oj Hrvati, svi na desno krilo....


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Košarka na OI 2016. - Rio de Janeiro
PostPostano: 13 srp 2016, 17:53 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:39
Postovi: 58765
Lokacija: DAZP HQ
Hrvatska je medju 5 europskih zemalja na OI, dakle krema europske košarke, ponovno nakon 2008. i Pekinga. Četvrtfinale ne bi trebalo biti upitno, na prvu izgleda izjednačena grupa, ali očiti favorit je samo Španjolska. Argentina s dedekima Ginobilijem, Delfinom, Nocionijem, Scolom sigurno nije favorit protiv Hrvatske, iako ih treba respektirati. Nije to ni Brazil, ni Litva, sve je to 50-50 kao što je bilo s Grcima i Talijanima koji od ovih nisu ništa lošiji. U četvrtfinalu je sve moguće, a mislim da nitko nije tamo bez razmišljanja o medalji.

O budućnosti ne treba puno pričati, na idućim OI Hrvatska će sve nabrojane mlatiti dvocifrenom razlikom. Od iduće sezone u NBA-u su Bogdanović, Šarić, Hezonja, Bender, Zubac, a pravo nastupa imaju i Dukan i Hamilton.

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Košarka na OI 2016. - Rio de Janeiro
PostPostano: 13 srp 2016, 17:58 
Offline

Pridružen/a: 10 lip 2015, 23:16
Postovi: 6025
Ana ga je prolepsala. Dok je bio sa njegovim iz rajha izgledao je ocajno, dok je sad pristojno uljudjen.

Dovesce ga kao investitora, jos ga iz rajha napali na dresu imao izvezen Srpski grb sa 4 oscila. ASIMILACIJA potpuna i duhovna.

_________________
Kako smo svi opljackani.Film "Tezina lanaca" https://youtu.be/waEYQ46gH08

Film o propasti imperije duge 1.123 g. Vizantijska lekcija https://youtu.be/_fLuI92iHR4


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Košarka na OI 2016. - Rio de Janeiro
PostPostano: 14 srp 2016, 09:11 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 24 lip 2015, 15:01
Postovi: 1643
daramo je napisao/la:
:stupid

Šta reče, Dinamo ne igra s amaterima, eto vam Sarajeva i Želje za "veliku" četvorku.
Mi jedino ligu možemo praviti s ozbiljnim nogometnim zemljama kao što je Austrija, niste u našem rangu.
Samo možete plakati za onim dobrim starim vremenima kad ste mogli crpiti lovu i hrvatske igrače, prošlo bato, danas je HNL razinu iznad amaterske Jelen lige, čak je Premier liga jača u organizacijskom i nogometnom smislu.

A i u ABA ligi su hrvatski klubovi redovni sudionici završnice a da ne spominjem vaterpolo ligu gdje su se čak Crnogorci prilključili nama a ne braći.

Hajde se ti spremaj za Rusiju, za koga ćeš tamo navijati, tko je sljedeći Portugal :aleale
Puko si totalka od muke, toliko da bi popušio CR7 i Kerezmi od sreće, jesi nosao po Nišu portugalski dres kao što su vam obrezana braća po stilu ovamo znala brazilski?

Vidi se kolika ste sportska sila da ne znaš šta je veslanje, znaš to je onaj elitni europski sveučilišni sport, šta Dunav nije plovan od kada su vam Arapi napravili Beograd na vodi pa vas ne zanima veslanje.




ebalo te veslanje!


:smijeh


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Košarka na OI 2016. - Rio de Janeiro
PostPostano: 14 srp 2016, 11:24 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 19 stu 2010, 10:50
Postovi: 10157
Lokacija: Banja Luka
Srbija jaka ko sveta zemlja .
Sve se poslozilo , ima snagu za sami vrh .
E sad , ostaje da se vidi da li ce tu snagu na Olimpijadi materijalizovati .
Moja intuicija mi kaze da hoce . :001_smile

PS.
I da ... :001_smile , zasto ne konstatovati ...na toj najvecoj smotri svjetske kosarke i sporta ,nema varanja i lapisanja tudje djece ...srpska reprezentacija je u punom smislu srpska .
Skola, trener i selektor, igraci , nosac lopti, vozac autobusa...

_________________
Sunce izlazi na Istoku . Ništa nije moćnije od ideje čije je vrijeme stiglo .


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Košarka na OI 2016. - Rio de Janeiro
PostPostano: 31 srp 2016, 09:41 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:39
Postovi: 58765
Lokacija: DAZP HQ
sinoć smo satrali Francuze i to bez ikakvog učinka Bogdanovića, dok su Francuzi bili bez Parkera. krajnji rezultat 76:70 ne prikazuje pravo stanje na terenu jer smo s prvom ekipom na par minuta do kraja imali +15. Šarić je odigrao simultanku, 18 koševa, 8 skokova i 6 asista.

u ponedjeljak od 23h protiv Srba, bitno je samo da ne bude ozljeda.

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Košarka na OI 2016. - Rio de Janeiro
PostPostano: 31 srp 2016, 13:14 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 08:25
Postovi: 43997
Lokacija: Folklorni Jugoslaven, praktični Hrvat
Smijao sam se na status našeg Babe - retaji iz HKS-a ih poslali na put od 30 sati u economy. Svakome ko je iznad 1.80 je economy muka, a kamoli dvometrašima. Srbi otišli biznis klasom. HKS, di su pare?

_________________
sklon'se bona Zineta sa penđera, vidiš da te vlasi oćima kurišu
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Košarka na OI 2016. - Rio de Janeiro
PostPostano: 31 srp 2016, 14:09 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 stu 2009, 11:36
Postovi: 24644
Lokacija: СРПСКА
Ministry of Sound je napisao/la:
Smijao sam se na status našeg Babe - retaji iz HKS-a ih poslali na put od 30 sati u economy.
Svakome ko je iznad 1.80 je economy muka, a kamoli dvometrašima.


slika







Ministry of Sound je napisao/la:
Srbi otišli biznis klasom.


slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Košarka na OI 2016. - Rio de Janeiro
PostPostano: 01 kol 2016, 17:10 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:39
Postovi: 58765
Lokacija: DAZP HQ
Aco na sportnetovom forumu za večerašnju tekmu:

Citat:
S obzirom da smo igrali loše sa Argentinom iz meni poznatih razloga, odustao sam od ideje da ne koristim Bogdanovića. Danas neće biti Hezonje jer je zbog lagane distorzije zgloba 2 do 3 dana van treninga. Uopće se ne zamaram što igramo sa Srbijom, jedino je bitno da u dobrom raspoloženju nakon utakmice noćnim letom stignemo do Rija. Svi ostali su u solidnom stanju.

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Košarka na OI 2016. - Rio de Janeiro
PostPostano: 02 kol 2016, 10:53 
Offline

Pridružen/a: 30 lip 2016, 11:39
Postovi: 139
Krugerrand je napisao/la:
dudu je napisao/la:
Aco je forumaš na sportnetu, sinoć se javio oko jedan da neće mjenjati ekipu za Rio. =))


I ja sam to vidio. Slažem se da u Rio trebaju ići igrači koji su sudjelovali u kvalifikacijama, ali oni koji su aktivno sudjelovali. Voditi Krušlina, Šakića i Arapovića, koji nisu imali nikakav doprinos u ovim kvalifikacijama, samo zato što je to moralno i ljudski nije pošteno prema Šariću, Bogdanoviću i ostalima koji će opet morati igrati 30-35 minuta po utakmici, samo zato što ih nema tko kvalitetno zamijeniti. Nadam se da će Aco, nakon što se malo ohladi, ipak razmisliti o zamjeni navedenih igrača.

Đorđević je već najavio da će na pripreme za OI voditi 16 igrača, i to ne one koji su otkazali, već one koji su sudjelovali na prirepmama, ali su otpali zbog ozlijede ili ih je on otpisao. Tako bi trebao postupiti i Petrović, jer nam je ipak potrebna veća širina u Riu.

Uglavnom, ove OI su upravo dobile dodatnu čar. :basket

Da, sad bi trebao dečke koji su žrtvovali ljeto i preko mjesec dana trenirali ostaviti doma i uzeti neke druge. Prvi ja bi mu u tom slučaju poželio da se što prije vrati kući.

Inače, ove kvalifikacije u velika glupost što se tiče termina. Trebale su biti u svibnju na kraju sezone, a ne ono 12 ekipa se priprema cijelo ljeto i onda ih 9 izvisi, a samo 3 odu na olimpijadu.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Košarka na OI 2016. - Rio de Janeiro
PostPostano: 02 kol 2016, 11:08 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 lip 2009, 17:35
Postovi: 10750
http://www.tportal.hr/sport/oi2016/438777/Scena-na-utakmici-Hrvatske-i-Srbije-o-kojoj-bruji-cijela-regija.html?utm_source=clanci&utm_medium=manual2&utm_campaign=clanci_manual

Eeee moji Srbi i Hrvati na šta ste spali da zajedno stoje srpske i hrvatske zastave i da nijednog incidenta nema?!

Moraće Hasanbegović i Dačić predati zvanične protestne note argentinskim ambasadorima jer očito da je Argentina imala svoje prste u ovom neviđenom skandalu u argentinskom gradu Kordobi.

_________________
O turčine za nevolju kume
A ti vlaše silom pobratime


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Košarka na OI 2016. - Rio de Janeiro
PostPostano: 02 kol 2016, 12:49 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 07 svi 2016, 15:19
Postovi: 285
zagrebonline je napisao/la:
Da, sad bi trebao dečke koji su žrtvovali ljeto i preko mjesec dana trenirali ostaviti doma i uzeti neke druge. Prvi ja bi mu u tom slučaju poželio da se što prije vrati kući.

Inače, ove kvalifikacije u velika glupost što se tiče termina. Trebale su biti u svibnju na kraju sezone, a ne ono 12 ekipa se priprema cijelo ljeto i onda ih 9 izvisi, a samo 3 odu na olimpijadu.


Kao da se nešto duguje Krušlinu i Šakiću, pa ih, eto, treba ostaviti za OI. Oni bi trebali biti zahvalni što su imali priliku trenirati sa Bogdanovićem, Šarićem, Hezonjom i ostalima, koji su mnogo kvalitetniji igrači od njih. Uostalom, nisu oni jedini žrtvovali ljeto i trenirali preko mjesec dana, to su činili i Delaš, Pilepić i Kraljević, pa su otpali prije turnira u Torinu.

Smatram da su Šakić i Krušlin na konačnom popisu samo zato što su igrači Cibone. Šakić je nedavno potpisao za Cibonu i ne bi me iznenadilo da je dio dogovora bila reprezentacija, a sa Krušlinom se pregovaralo do prošlog tjedna, nakon čega je ipak na kraju potpisao za Cedevitu. Aco je prosipao žuć po novinama nakon tog poteza Krušlina, ali nije želio sam sebi uskočiti u usta i izbaciti za sa popisa sa Rio, jer bi to ipak bilo previše očito.

Da sam ja izbornik, umjesto ove dvojice, koji ne mogu praticipirati na toj razini, bi vodio Delaša i Ramljaka. Delaš može barem 5-10 minuta zamijeniti Ukića i prevoditi loptu, a pokriva i poziciju dvice, osim toga je pouzdan u posljednjim trenucima utakmice, što je dokazao više puta ove sezone. Ramljak bi donio obrambeni intenzitet, mogao bi igrati umjesto Bogdanovića na četvorki u niskoj postavi, i Šarića bi mogao tu i tamo mijenjati, a da rezultat ne pati.

Na kraju Hrvatska ima prilično tanak roster, a to će sve više dolaziti do izražaja kako turnir bude odmicao. Igrači (ovi što će igrati), a posebno Šarić, će biti sve umorniji, što će se odraziti u postotcima šuta i izgubljenim loptama.

Nekako vjerujem da će nas Šarić i Bogdanović dovući do polufinala, ali ovo je čisto navijački. :biceovodobro

_________________
Ori svoju njivu najbolje što možeš!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Košarka na OI 2016. - Rio de Janeiro
PostPostano: 03 kol 2016, 08:47 
Offline

Pridružen/a: 30 lip 2016, 11:39
Postovi: 139
Krugerrand je napisao/la:
zagrebonline je napisao/la:
Da, sad bi trebao dečke koji su žrtvovali ljeto i preko mjesec dana trenirali ostaviti doma i uzeti neke druge. Prvi ja bi mu u tom slučaju poželio da se što prije vrati kući.

Inače, ove kvalifikacije u velika glupost što se tiče termina. Trebale su biti u svibnju na kraju sezone, a ne ono 12 ekipa se priprema cijelo ljeto i onda ih 9 izvisi, a samo 3 odu na olimpijadu.


Kao da se nešto duguje Krušlinu i Šakiću, pa ih, eto, treba ostaviti za OI. Oni bi trebali biti zahvalni što su imali priliku trenirati sa Bogdanovićem, Šarićem, Hezonjom i ostalima, koji su mnogo kvalitetniji igrači od njih. Uostalom, nisu oni jedini žrtvovali ljeto i trenirali preko mjesec dana, to su činili i Delaš, Pilepić i Kraljević, pa su otpali prije turnira u Torinu.

Smatram da su Šakić i Krušlin na konačnom popisu samo zato što su igrači Cibone. Šakić je nedavno potpisao za Cibonu i ne bi me iznenadilo da je dio dogovora bila reprezentacija, a sa Krušlinom se pregovaralo do prošlog tjedna, nakon čega je ipak na kraju potpisao za Cedevitu. Aco je prosipao žuć po novinama nakon tog poteza Krušlina, ali nije želio sam sebi uskočiti u usta i izbaciti za sa popisa sa Rio, jer bi to ipak bilo previše očito.

Da sam ja izbornik, umjesto ove dvojice, koji ne mogu praticipirati na toj razini, bi vodio Delaša i Ramljaka. Delaš može barem 5-10 minuta zamijeniti Ukića i prevoditi loptu, a pokriva i poziciju dvice, osim toga je pouzdan u posljednjim trenucima utakmice, što je dokazao više puta ove sezone. Ramljak bi donio obrambeni intenzitet, mogao bi igrati umjesto Bogdanovića na četvorki u niskoj postavi, i Šarića bi mogao tu i tamo mijenjati, a da rezultat ne pati.

Na kraju Hrvatska ima prilično tanak roster, a to će sve više dolaziti do izražaja kako turnir bude odmicao. Igrači (ovi što će igrati), a posebno Šarić, će biti sve umorniji, što će se odraziti u postotcima šuta i izgubljenim loptama.

Nekako vjerujem da će nas Šarić i Bogdanović dovući do polufinala, ali ovo je čisto navijački. :biceovodobro

Ne radi se tu o dugovima, nego o ljudskosti. Ako su ti dečki žrtvovali ljeto, a mogli su ga provesti na plažama, u redu je da ih se nagradi. Izbornik mora biti i psiholog. Jer da ih je odbacio, danas sutra bi i ti dečki kada stasaju imali odnos prema reprezentaciji kao npr. Tomić ili nekad Kukoč i mislili bi ma ko vas jebe i otkazivali. Time bi se poslala sasvim pogrešna poruka.

E sad, da su tu alternativa igrači poput Rađe ili Kukoča pa ih zamijeniti. Ali sada zbog tamo nekih Delaša i Ramljaka remetiti atmosferu i omalovažavati nečiji trud nebi bilo ni korektno ni s ljudske, a još manje sa sportske strane.

Delaš i Ramljak sigurno nisu imena i kalibar zbog kojih bi se isplatilo ulaziti u takve da nazovem nekorektne rabote.

Po meni, najslabija karika ove reprezentacije je Ukić.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Košarka na OI 2016. - Rio de Janeiro
PostPostano: 03 kol 2016, 15:36 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 07 svi 2016, 15:19
Postovi: 285
zagrebonline je napisao/la:
Ne radi se tu o dugovima, nego o ljudskosti. Ako su ti dečki žrtvovali ljeto, a mogli su ga provesti na plažama, u redu je da ih se nagradi. Izbornik mora biti i psiholog. Jer da ih je odbacio, danas sutra bi i ti dečki kada stasaju imali odnos prema reprezentaciji kao npr. Tomić ili nekad Kukoč i mislili bi ma ko vas jebe i otkazivali. Time bi se poslala sasvim pogrešna poruka.

E sad, da su tu alternativa igrači poput Rađe ili Kukoča pa ih zamijeniti. Ali sada zbog tamo nekih Delaša i Ramljaka remetiti atmosferu i omalovažavati nečiji trud nebi bilo ni korektno ni s ljudske, a još manje sa sportske strane.

Delaš i Ramljak sigurno nisu imena i kalibar zbog kojih bi se isplatilo ulaziti u takve da nazovem nekorektne rabote.

Po meni, najslabija karika ove reprezentacije je Ukić.


Pa i Delaš je žrtvovao ljeto, dok nije otpisan nekoliko dana prije turnira u Torinu. To je činio i Pilepić, pa na kraju nije nagrađen, a Ramljak uopće nije bio ni na širem popisu.

Slažem se da Delaš i Ramljak nisu neki kalibar, ali je riječ o igračima koji mogu sudjelovati u utakmici 5-10 minuta i tako barem malo rasteretiti ključne igrače. Koliko mogu Krušlin i Šakić smo vidjeli u Torinu, prvi je mahao ručnicima, a drugi protiv Grčke nije mogao nimalo parirati Antetokounmpu, što je rezultiralo njihovom velikom serijom. Ali na kraju svejedno idu u Rio, samo zato što su na neki način povezani sa Cibonom (kojoj je Aco predsjednik). Da su se trebale izvršiti promjene u ekipi govori i Rađa, iako on zaziva još jednog centra (jer smo i tu tanki), ali dobro, Aco je izbornik i njegovo je pravo da slaže ekipu kako hoće.

_________________
Ori svoju njivu najbolje što možeš!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Košarka na OI 2016. - Rio de Janeiro
PostPostano: 03 kol 2016, 23:15 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 19 stu 2010, 10:50
Postovi: 10157
Lokacija: Banja Luka


:zubati

_________________
Sunce izlazi na Istoku . Ništa nije moćnije od ideje čije je vrijeme stiglo .


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Košarka na OI 2016. - Rio de Janeiro
PostPostano: 04 kol 2016, 08:33 
Offline

Pridružen/a: 30 lip 2016, 11:39
Postovi: 139
Krugerrand je napisao/la:
zagrebonline je napisao/la:
Ne radi se tu o dugovima, nego o ljudskosti. Ako su ti dečki žrtvovali ljeto, a mogli su ga provesti na plažama, u redu je da ih se nagradi. Izbornik mora biti i psiholog. Jer da ih je odbacio, danas sutra bi i ti dečki kada stasaju imali odnos prema reprezentaciji kao npr. Tomić ili nekad Kukoč i mislili bi ma ko vas jebe i otkazivali. Time bi se poslala sasvim pogrešna poruka.

E sad, da su tu alternativa igrači poput Rađe ili Kukoča pa ih zamijeniti. Ali sada zbog tamo nekih Delaša i Ramljaka remetiti atmosferu i omalovažavati nečiji trud nebi bilo ni korektno ni s ljudske, a još manje sa sportske strane.

Delaš i Ramljak sigurno nisu imena i kalibar zbog kojih bi se isplatilo ulaziti u takve da nazovem nekorektne rabote.

Po meni, najslabija karika ove reprezentacije je Ukić.


Pa i Delaš je žrtvovao ljeto, dok nije otpisan nekoliko dana prije turnira u Torinu. To je činio i Pilepić, pa na kraju nije nagrađen, a Ramljak uopće nije bio ni na širem popisu.

Slažem se da Delaš i Ramljak nisu neki kalibar, ali je riječ o igračima koji mogu sudjelovati u utakmici 5-10 minuta i tako barem malo rasteretiti ključne igrače. Koliko mogu Krušlin i Šakić smo vidjeli u Torinu, prvi je mahao ručnicima, a drugi protiv Grčke nije mogao nimalo parirati Antetokounmpu, što je rezultiralo njihovom velikom serijom. Ali na kraju svejedno idu u Rio, samo zato što su na neki način povezani sa Cibonom (kojoj je Aco predsjednik). Da su se trebale izvršiti promjene u ekipi govori i Rađa, iako on zaziva još jednog centra (jer smo i tu tanki), ali dobro, Aco je izbornik i njegovo je pravo da slaže ekipu kako hoće.

Tako je u svakom sportu. Dobro se sjećamo kada je Ćiro Blažević zvao npr. Marija Cvitanovića i Igora Pamića, a nije Nenada Praliju koji je tada igrao u životnoj formi. Sve zato što je protežirao igrače Dinama da se bolje prodaju.

Smatram da bi se mijenjanjem sastava poslala negativna poruka i da bi ti izbačeni, ukoliko bi konkurirali danas sutra za reprezentaciju sami otkazivali kao nekad Kukoč ili danas Tomić i Popović.

A termin turnira je sam po sebi sjeban, jer 15 prije olimpijade ne znaju se još sudionici. Totalna glupost.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Košarka na OI 2016. - Rio de Janeiro
PostPostano: 08 kol 2016, 01:10 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 lis 2010, 13:26
Postovi: 6883
Lokacija: Ulica Rajkovačića i Čalušića bb
:basket

play of the day
slika

:dragobojic :dragobojic

:herceg_bosna

_________________
Vuk dlaku mijenja, ćud nikada.

Glas za HDZ jeste glas za Voju Stanimirovića.


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 279 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 12  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 6 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO