HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 23 tra 2024, 12:26.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 194 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 4, 5, 6, 7, 8
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Amra Mušinović - novinar i šovinist
PostPostano: 26 svi 2013, 17:17 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 29 lis 2011, 03:29
Postovi: 2574
Lokacija: Glavni stan
amra_musinovic_husic je napisao/la:
E pa drugovi hajd u Zagrebu recite da ste Hrvati pa će vas poslati u tri pm. za njih ste Bosanci katoličke vjeroispovjesti, a ne Hrvati!!!


Pogotovo za zagrebačkog gradonačelnika Hercegovca katolika...

slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Amra Mušinović - novinar i šovinist
PostPostano: 26 svi 2013, 17:31 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 ruj 2010, 08:54
Postovi: 7728
Lokacija: Danska
Mrš.

_________________
Svjetski priznati NOBELOVAC Ivo Andrić o trokutu23%

“Mene također ova sredina smrada, loja, ljenosti i pokvarenosti poklonika arapskog varalice guši, pa sam više u Zapadnom Mostaru nego u Bosni.’’


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Amra Mušinović - novinar i šovinist
PostPostano: 26 svi 2013, 20:05 
Offline

Pridružen/a: 03 svi 2009, 14:32
Postovi: 11675
Lokacija: Varta drzava
I pazi ti molim te, prvo nas optuzi za mrznju, a onda kaze da nas u ZG zovu, ne Bosancima, nego bas Bosancima katolicima. :zubati To je tipicno njihova prica, i manjak bilo kakve uljudnosti, ne znam kako to drugacije nazvati. Da nije dvolicna kao sto jest, rekla bi ja vas mrzim i ne smatram vas Hrvatima, na TV-u to cinima samo zato sto moram, za mene ste vi mali katolici, jer ja tako kazem... a onda cu kukati kako nas cetnici zovu Turcima.

Covjeku se stvarno sve zgadi. Ti ljudi su toliko dvolicni da je to odvratno. I onda se jos pitaju cemu ta odbojnost prema tzv. BiH.

_________________
Prvo i najbitnije!!! Kupuj Janu, i kupi je u Konzumu!!!
Život je tvoje igralište
Pretpostavka je majka svih zajeba
Svi mi prdimo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Amra Mušinović - novinar i šovinist
PostPostano: 26 svi 2013, 21:52 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 13 sij 2012, 16:01
Postovi: 12343
Ovo je načiji klon, budi pametan.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Amra Mušinović - novinar i šovinist
PostPostano: 26 svi 2013, 22:00 
Offline

Pridružen/a: 03 svi 2009, 14:32
Postovi: 11675
Lokacija: Varta drzava
meni bas i ne djeluje kao klon... :neznam

_________________
Prvo i najbitnije!!! Kupuj Janu, i kupi je u Konzumu!!!
Život je tvoje igralište
Pretpostavka je majka svih zajeba
Svi mi prdimo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Amra Mušinović - novinar i šovinist
PostPostano: 26 svi 2013, 22:15 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 lip 2012, 23:09
Postovi: 15562
SarajkaDjevojka je napisao/la:
Metemma je napisao/la:
Komentarišem Sarajkinu opasku da je i dijete postalo javno pitanje, ne vaše postavljanje slike ili sliku, nisam je ni vidio.


Naravno da je postalo.U zemlji bezakonja gdje ti srpsku agresiju nazivaš " odbrambenom borbom srpskog naroda " a ubijenu djecu u Sarajevu kolateralnom štetom, etičko čišćenje pravom Srba da sebi " oslobode " teritoriju u najmanju ruku licemjerno se javljati u " zaštitu " djeteta neke novinarke.A to dijete uostalom nije ovdje bilo ni negativno eksponirano i slika je svakako uklonjena.Tako molim te Matemma pravovjerni poštedi me ( nas ) svojih emotivnih prosera.


CCC, nekulture i jada, džaba se ja trudim da te malo civilizujem.

Tvoje smaranje ratnom propagandom ko da je 93 je fakat postalo predosadno. Proglašavati ljude agresorima u svojim kućama i one koji nisu mrava zgazili za zločince možeš po Beču, pa nastavi. A ovo s kolateralnom štetom si u svom pokvarenom maniru izmislila.

_________________
+ Gledaj orle od miline, Gračanicu kraj Prištine... +


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Amra Mušinović - novinar i šovinist
PostPostano: 26 svi 2013, 22:30 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 09 sij 2012, 02:15
Postovi: 5115
Lokacija: Mali noćni razgovori
Pa zar i sad o ovome pričate?

_________________
Pomozite mi da vas ne ubijem!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Amra Mušinović - novinar i šovinist
PostPostano: 27 svi 2013, 07:51 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 pro 2009, 14:42
Postovi: 8210
Lokacija: Na rubu egzistencije
da, na marginama foruma. razgovor je srdačan i otvoren, bez fige u džepu.

_________________
Too proud to beg, too dumb to steal

It's probably me...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Amra Mušinović - novinar i šovinist
PostPostano: 27 svi 2013, 10:18 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 srp 2012, 23:08
Postovi: 19084
Lokacija: među zvijezdama
Metemma je napisao/la:
SarajkaDjevojka je napisao/la:

Naravno da je postalo.U zemlji bezakonja gdje ti srpsku agresiju nazivaš " odbrambenom borbom srpskog naroda " a ubijenu djecu u Sarajevu kolateralnom štetom, etičko čišćenje pravom Srba da sebi " oslobode " teritoriju u najmanju ruku licemjerno se javljati u " zaštitu " djeteta neke novinarke.A to dijete uostalom nije ovdje bilo ni negativno eksponirano i slika je svakako uklonjena.Tako molim te Matemma pravovjerni poštedi me ( nas ) svojih emotivnih prosera.


CCC, nekulture i jada, džaba se ja trudim da te malo civilizujem.

Tvoje smaranje ratnom propagandom ko da je 93 je fakat postalo predosadno. Proglašavati ljude agresorima u svojim kućama i one koji nisu mrava zgazili za zločince možeš po Beču, pa nastavi. A ovo s kolateralnom štetom si u svom pokvarenom maniru izmislila.


Kakvom ratnom propagandom te ja smaram ?Da pronalazim pojedinačne postove tvoje forumske veličine i argumentirano ti dokazem što si izjavljivao ?
Mislim da je nepotrebno,mozemo na drugoj temi guslati o oslobodilačkoj borbi srpskog naroda, " junacima " poput djenerala, koji je lično na onom snimku naredjivao da se tuče civilno stanovništvo " da nam nedaju spavati "
Ti dobro poznaješ Sarajevo, pa pošteno reci što se rušili ? Vojne ciljeve ili ljudski faktor ( kolateralnu štetu )
Dakle odlučite se jednom, ako je opsada Sarajeva bila opravdana po tebi i progon ljudi iz Posavine ili Podrinja onda ti nisi ništa manjih zločinačkih ubjedjenja od Raše ili Ratka.
Ili si vodio oslobodilačku borbu, makar kao vojnik ( srpskog naroda ) ili si bio agresor na moj grad s neke ćuke.Treće mogućnosti nema.

_________________
Sarajevo ljubavi moja! Слава Україні!


Ponesi zastavu!!!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Amra Mušinović - novinar i šovinist
PostPostano: 27 svi 2013, 12:54 
Offline

Pridružen/a: 08 srp 2009, 20:37
Postovi: 1818
Amra Mušinović - talibanska drolja koja je išla zajebavat čovjeka protjeranog iz Travnika.

Dolazi iz općine u kojoj je bilo 45% nemuslimana 1991. i u kojoj je provedeno najtemeljitije etničko čišćenje, monstruozni zločini, odrubljivanje glava kršćanima, općina iz koje je terorist Topalović na Badnjak izrešetao hrvatsku povratničku obitelj, a njen otac je po pričama mogući ratni zločinac.

Pozdravite ju:
https://www.facebook.com/amra.musinovic.3

_________________
Federacija BiH: Sveto rimsko carstvo hrvatskog naroda


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Amra Mušinović - novinar i šovinist
PostPostano: 27 svi 2013, 19:55 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 lip 2012, 23:09
Postovi: 15562
SarajkaDjevojka je napisao/la:
Kakvom ratnom propagandom te ja smaram ?Da pronalazim pojedinačne postove tvoje forumske veličine i argumentirano ti dokazem što si izjavljivao ?


Pa ako misliš da ti bolje znaš nego ja šta mislim, kreni da dokazuješ, pa da vidimo :)

Citat:
Mislim da je nepotrebno,mozemo na drugoj temi guslati o oslobodilačkoj borbi srpskog naroda, " junacima " poput djenerala, koji je lično na onom snimku naredjivao da se tuče civilno stanovništvo " da nam nedaju spavati "


Pa ti si počela s glupostima.

Citat:
Ti dobro poznaješ Sarajevo, pa pošteno reci što se rušili ? Vojne ciljeve ili ljudski faktor ( kolateralnu štetu )
Dakle odlučite se jednom, ako je opsada Sarajeva bila opravdana po tebi i progon ljudi iz Posavine ili Podrinja onda ti nisi ništa manjih zločinačkih ubjedjenja od Raše ili Ratka.
Ili si vodio oslobodilačku borbu, makar kao vojnik ( srpskog naroda ) ili si bio agresor na moj grad s neke ćuke.Treće mogućnosti nema.


Malo je to komplikovano za tebe, ali pročitaj malo presudu Haškog suda ako hoćeš. Niko nije osuđen za samu opsadu, koja je vojnički opravdana, već za kršenja običaja i zakona rata tokom te opsade. Dakle, nije zločin opsada, već su zločini počinjeni tokom opsade, pored stvari koje su vojnički opravdane, kao što je pucanje na neprijateljsku vojsku.

U svakom ratu su mogući ratni zločini, a ako jedan vojnik počini zločin, to ne znači da je svaki vojnik zločinac.

Kaže se čuka.

Izvinjavam se ostalim forumašima jer moram da objašnjavam neke osnovne stvari.

_________________
+ Gledaj orle od miline, Gračanicu kraj Prištine... +


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Amra Mušinović - novinar i šovinist
PostPostano: 27 svi 2013, 20:39 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 srp 2012, 23:08
Postovi: 19084
Lokacija: među zvijezdama
Ti dakle tvrdiš da je dozvoljeno bilo vojsci RS-a drzati pod opsadom grad i svakodnevno granatirati i ubijati civile ?Opet si se dopingovao romanijskom brljom.
Pazi konstatacije nitko nije osudjen za " opsadu ".

Definiraj to !U biti ne moraš tvoje guslanje je izlišno.Niste VI drzali nadmoćno pod opsadom dio ABiH već stanovništvo jednog grada.O kakvom Ti kršenju uslova pišeš ratovanja ?Pa te uslove ste u startu prekršili kad ste uzeli bukvalno cijeli grad kao taoce ..

Ja neposmenog levata..

_________________
Sarajevo ljubavi moja! Слава Україні!


Ponesi zastavu!!!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Amra Mušinović - novinar i šovinist
PostPostano: 27 svi 2013, 20:42 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Okani se RS na ovoj temi.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Amra Mušinović - novinar i šovinist
PostPostano: 27 svi 2013, 20:47 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 lip 2012, 23:09
Postovi: 15562
SarajkaDjevojka je napisao/la:
Ti dakle tvrdiš da je dozvoljeno bilo vojsci RS-a drzati pod opsadom grad i svakodnevno granatirati i ubijati civile ?Opet si se dopingovao romanijskom brljom.
Pazi konstatacije nitko nije osudjen za " opsadu ".

Definiraj to !U biti ne moraš tvoje guslanje je izlišno.Niste VI drzali nadmoćno pod opsadom dio ABiH već stanovništvo jednog grada.O kakvom Ti kršenju uslova pišeš ratovanja ?Pa te uslove ste u startu prekršili kad ste uzeli bukvalno cijeli grad kao taoce ..

Ja neposmenog levata..


Nauči se pristojno izražavat čvako.

Da, naravno da je bilo dozvoljeno držati grad pod opsadom, ali nije bilo dozvoljeno granatirati i ubijati civile. Jedno jeste, drugo nije. Jel može to tvoj mozgić da shvati?

Nađi mi u presudi komandantima Sarajevsko-romanijskog korpusa osudu za opsadu.

_________________
+ Gledaj orle od miline, Gračanicu kraj Prištine... +


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Amra Mušinović - novinar i šovinist
PostPostano: 27 svi 2013, 21:09 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 srp 2012, 23:08
Postovi: 19084
Lokacija: među zvijezdama
Smijehotresan si.Je li tvoj mozak moze da razluči što znači ratovati po običajima i zakonima rata i ratovati nepoštivajući ih.E pa VI Srbi ste ratovali nepoštivajući običaje i zakone rata poput domorodaca u Ruandi.Dakle ako u startu niste ništa poštovali, kao što niste civilne i vojne ciljeve razgraničili, nego naprotiv doprinosili agoniji stanovnika Sarajeva o kakvom kršenju Ti zakona i običaju rata guslaš ?
http://bs.m.wikipedia.org/wiki/Opsada_Sarajeva

Informiraj se...o poslijedicama.

Dakle kako mozeš prekršiti nešto nepostojeće ?Slijedom te logike opsada je bila zločin, svakodnevno granatiranje, izgladnjavanje i stavljanje stanovnika Sarajeva u nemoguće zivotne uvjete ( bez struje, vode, grijanja i osnovnih zivotnih potrebśtinja - namirnice i sl )
Što lazeš bezočno o nekom kršenju i to povremenom običaja ratovanja ?Kad za vas Srbe običaji i uvjeti ratovanja nisu postojali ?Kome lazeš ? Meni ?
I imaš temu o opsadi pa mozemo nastaviti na njoj, stručnjak.Bez brlje kao dopinga.Neki put.

_________________
Sarajevo ljubavi moja! Слава Україні!


Ponesi zastavu!!!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Amra Mušinović - novinar i šovinist
PostPostano: 27 svi 2013, 21:10 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Moderacijo, brišite sve što nema veze sa ovom novinarkom. Neki ne znaju cijeniti gostoprimstvo na ovom forumu.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Amra Mušinović - novinar i šovinist
PostPostano: 02 srp 2013, 09:04 
Offline

Pridružen/a: 21 svi 2013, 16:03
Postovi: 970
Lokacija: Hilafet, Sarajevo
Upozorenja: -2
Pogodite ko je nova voditeljica dnevnika na OBN-u !? :zubati

_________________
"Allah je naš cilj, Kur'an je naš zakon, Poslanik je naš lider, Džihad je naš način, a smrt na Allahovom putu naša najveća težnja."


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Amra Mušinović - novinar i šovinist
PostPostano: 02 srp 2013, 09:40 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 04 svi 2009, 09:57
Postovi: 9562
Lokacija: HR HB
To puno govori o OBNu,... :wink


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Amra Mušinović - novinar i šovinist
PostPostano: 02 srp 2013, 18:16 
Online
Avatar

Pridružen/a: 24 ruj 2009, 10:09
Postovi: 24660
Lokacija: Heartbreak Hotel
Znači sad je Mato Đaković taslači.

_________________
"Uzalud vam sav tisak i sve radio postaje, našim srcima nikad nećete ovladati", nadbiskup Alojzije Stepinac, Zagreb, 1942.


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 194 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 4, 5, 6, 7, 8

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 6 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO