HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 28 ožu 2024, 22:52.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 145 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Ulizica Marjan Mijajlović Srbe i Hrvate u BiH nazvao manjinom!
PostPostano: 11 srp 2016, 17:55 
Online
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 10:47
Postovi: 35601
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
Dok je komentator očito da većinu pali Vedator.

Srbin katolik
Srbin musliman
Srbin s govornom manom
Srbin ciganin
Srbin atlantiđanin
Srbin hamidža =))

A moj joe šta bi mislio, ništa dobro, prvo šta bi pomislio je da je neki interesdžija bez obraza, jer vjera se mijenja jedino za škude.

"Ja nema ništa protiv kad neko primi neku veru tipa hare krišna ili čak jehovini svedoci."
A u čemu je molim lijepo razlika?

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ulizica Marjan Mijajlović Srbe i Hrvate u BiH nazvao manjinom!
PostPostano: 11 srp 2016, 21:13 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 lip 2009, 17:35
Postovi: 10744
daramo je napisao/la:
Dok je komentator očito da većinu pali Vedator.

Srbin katolik
Srbin musliman
Srbin s govornom manom
Srbin ciganin
Srbin atlantiđanin
Srbin hamidža =))

A moj joe šta bi mislio, ništa dobro, prvo šta bi pomislio je da je neki interesdžija bez obraza, jer vjera se mijenja jedino za škude.



Vera se nekad menjala za škude,položaj,... , a danas to više nije neophodno u civilizovanim društvima , tako da su to još veće budale i još veći smradovi jer su jednu glupost zamenili novom misleći da je bolja , i takvi ljudi su prava opasnost i u njima čuči veliki potencijal mržnje i gadosti.

Citat:
"Ja nema ništa protiv kad neko primi neku veru tipa hare krišna ili čak jehovini svedoci."
A u čemu je molim lijepo razlika?


Pa u količini krvi,mržnje,leševa i tiranije , jer eto bar zasad harekrišnovci nisu klali u ime vere , niti imali roblje , ratovali,...., takođe i Jehovoni Svedoci.

Inače Jehovini Svedoci su jedini hrišćani koji su bili proganjani i slani u logoreu nacističkoj Nemačkoj samo zbog svoje vere i zbog odbijanja nošenja oružja i učestovovanja u ratu.

A šta reći da za tvoju i "moju" bivšu crkvu , pa upravo ono što sam napisao kao razliku na početku posta.

https://en.wikipedia.org/wiki/Persecution_of_Jehovah%27s_Witnesses_in_Nazi_Germany#Causes_of_persecution_and_Nazi_motives

_________________
O turčine za nevolju kume
A ti vlaše silom pobratime


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ulizica Marjan Mijajlović Srbe i Hrvate u BiH nazvao manjinom!
PostPostano: 12 srp 2016, 09:07 
Offline

Pridružen/a: 09 vel 2014, 19:07
Postovi: 3022
joe enter je napisao/la:
Ovde je pitanje prinicipa i prava deteta ,.


Roditelji su odgovorni za svoju djecu. Djeca nisu slobodna bića, prava koja imaju se odnose na dobar odgoj, obrazovanje i maksimalnu zaštitu u svakom pogledu. Djeci ne možeš dati slobodan izbor, to je retardirano, daj im slobodu kretanja i ni jedno neće doživjeti treću godinu.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ulizica Marjan Mijajlović Srbe i Hrvate u BiH nazvao manjinom!
PostPostano: 12 srp 2016, 12:10 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 20 ožu 2013, 10:16
Postovi: 1254
Bobovac je napisao/la:
A jbg, nema više mečki, pa cige moraju drugačije da se budalašu kako bi zaradili koji dinar.



Jbt, koji diletantizam i primitivizam... ali u ovakvoj zemlji to jedino pali. To je ono tipa -Šuti bolan Bakire...!!


:smijeh

_________________
I svjetlost sviječe je jača od potpune tame...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ulizica Marjan Mijajlović Srbe i Hrvate u BiH nazvao manjinom!
PostPostano: 12 srp 2016, 12:42 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 lip 2009, 17:35
Postovi: 10744
useless je napisao/la:
joe enter je napisao/la:
Ovde je pitanje prinicipa i prava deteta ,.


Roditelji su odgovorni za svoju djecu. Djeca nisu slobodna bića, prava koja imaju se odnose na dobar odgoj, obrazovanje i maksimalnu zaštitu u svakom pogledu. Djeci ne možeš dati slobodan izbor, to je retardirano, daj im slobodu kretanja i ni jedno neće doživjeti treću godinu.


Kad neko ovako debilno izvuče iz konteksta moje reči , šta reći?!

_________________
O turčine za nevolju kume
A ti vlaše silom pobratime


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ulizica Marjan Mijajlović Srbe i Hrvate u BiH nazvao manjinom!
PostPostano: 12 srp 2016, 12:46 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 20 ožu 2013, 10:16
Postovi: 1254
Ništa moj cijenjeni gospodine Đo, vjerovatno da niste baš najbolje iznijeli svoju tezu, koja meni osobno ima nekog smisla... :neznam

_________________
I svjetlost sviječe je jača od potpune tame...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ulizica Marjan Mijajlović Srbe i Hrvate u BiH nazvao manjinom!
PostPostano: 12 srp 2016, 13:30 
Offline

Pridružen/a: 09 vel 2014, 19:07
Postovi: 3022
joe enter je napisao/la:
useless je napisao/la:

Roditelji su odgovorni za svoju djecu. Djeca nisu slobodna bića, prava koja imaju se odnose na dobar odgoj, obrazovanje i maksimalnu zaštitu u svakom pogledu. Djeci ne možeš dati slobodan izbor, to je retardirano, daj im slobodu kretanja i ni jedno neće doživjeti treću godinu.


Kad neko ovako debilno izvuče iz konteksta moje reči , šta reći?!


Debil ti je tata, a i ti po svemu sudeći ako misliš da bi roditeljima trebalo zabraniti da odgajaju djecu onako kako žele. Zapravo se zalažeš za državnu regulaciju odgoja djece, mokri snovi svih komunista i fašista.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ulizica Marjan Mijajlović Srbe i Hrvate u BiH nazvao manjinom!
PostPostano: 12 srp 2016, 17:21 
Offline

Pridružen/a: 09 vel 2014, 19:07
Postovi: 3022
Obitelj u najmanju ruku nije dobro primila konverziju.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ulizica Marjan Mijajlović Srbe i Hrvate u BiH nazvao manjinom!
PostPostano: 12 srp 2016, 18:39 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 lip 2009, 17:35
Postovi: 10744
useless je napisao/la:
joe enter je napisao/la:

Kad neko ovako debilno izvuče iz konteksta moje reči , šta reći?!


Debil ti je tata, a i ti po svemu sudeći ako misliš da bi roditeljima trebalo zabraniti da odgajaju djecu onako kako žele. Zapravo se zalažeš za državnu regulaciju odgoja djece, mokri snovi svih komunista i fašista.


Ove tvoje uvrede spram moje familije sigurno potiču od tvog roditeljskog vaspitanja.

Kakve veze ima religiija sa vaspitanje i odgajanjem dece??

Ali ako smtrašda je i religija deo baspitanja i odgajanja dece , onda ne smeš ikome drugom prigovoriti kako vaspita decu i nakoji način , jer po tebi svi roditelji imaju prava puniti glavu svojoj deci kako god ima padne napamet u skladu sa svojom verom.

Pa ako je tako , onda kad npr.jednog dana te žena promenivši veru napusti sa maloletnom decom i ode živeti u nekoj verskoj zajednici tipa Maoča ili neki kurčev mormonski kult , onda se nemaš prava se buniti jer religija je za ttebe deo vaspitanja , i sve religije su ravnopravne i dobre zakonski , zar ne?? , ili misliš da je samo tvoja ispravna??

_________________
O turčine za nevolju kume
A ti vlaše silom pobratime


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ulizica Marjan Mijajlović Srbe i Hrvate u BiH nazvao manjinom!
PostPostano: 12 srp 2016, 20:12 
Offline

Pridružen/a: 09 vel 2014, 19:07
Postovi: 3022
Točno, mene apsolutno ne briga kako će drugi odgajati svoju djecu i u kojoj religiji, dok god se kao rezultat religije ne krše prava djeteta uspostavljena konvencijom o pravima djeteta. Ljudi u Maoči oduzimaju djeci pravo na obrazovanje koliko ja znam, kad katolici počnu djeci oduzimat pravo na obrazovanje pobunit ću se ja i protiv toga, ne brini.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ulizica Marjan Mijajlović Srbe i Hrvate u BiH nazvao manjinom!
PostPostano: 12 srp 2016, 20:29 
Offline

Pridružen/a: 21 stu 2015, 17:34
Postovi: 3541
Lokacija: Folklorni srboćetnik, praktični muslimanski Bunjevac
joe enter je napisao/la:
daramo je napisao/la:
Dok je komentator očito da većinu pali Vedator.

Srbin katolik
Srbin musliman
Srbin s govornom manom
Srbin ciganin
Srbin atlantiđanin
Srbin hamidža =))

A moj joe šta bi mislio, ništa dobro, prvo šta bi pomislio je da je neki interesdžija bez obraza, jer vjera se mijenja jedino za škude.



Vera se nekad menjala za škude,položaj,... , a danas to više nije neophodno u civilizovanim društvima , tako da su to još veće budale i još veći smradovi jer su jednu glupost zamenili novom misleći da je bolja , i takvi ljudi su prava opasnost i u njima čuči veliki potencijal mržnje i gadosti.

Citat:
"Ja nema ništa protiv kad neko primi neku veru tipa hare krišna ili čak jehovini svedoci."
A u čemu je molim lijepo razlika?


Pa u količini krvi,mržnje,leševa i tiranije , jer eto bar zasad harekrišnovci nisu klali u ime vere , niti imali roblje , ratovali,...., takođe i Jehovoni Svedoci.

Inače Jehovini Svedoci su jedini hrišćani koji su bili proganjani i slani u logoreu nacističkoj Nemačkoj samo zbog svoje vere i zbog odbijanja nošenja oružja i učestovovanja u ratu.

A šta reći da za tvoju i "moju" bivšu crkvu , pa upravo ono što sam napisao kao razliku na početku posta.

https://en.wikipedia.org/wiki/Persecution_of_Jehovah%27s_Witnesses_in_Nazi_Germany#Causes_of_persecution_and_Nazi_motives


Jehovini svedoci između ostalog ne pristaju na transfuziju krvi, pa ne daju ni da se njihovoj deci koja su u opasnosti da tuđa krv.
Znam da jedan slučaj u Srbiji da su roditelji napustili dete kada su saznali da su lekari mimo njihove želje izvršili transfuziju.
Postoje i naučni radovi šta činiti sa decom Jehovinih svedoka kada roditelji odbiju transfuziju. Uglavnom se traži sudski nalog.

http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC2528596/

_________________
Robi lopove vrati bodove!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ulizica Marjan Mijajlović Srbe i Hrvate u BiH nazvao manjinom!
PostPostano: 13 srp 2016, 12:56 
Online
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 10:47
Postovi: 35601
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
Obitelj se javno odrekla Muslimani Mustafe

Citat:
Komentirajući utakmice reprezentacije BiH, nedavno je prešao na islam i uzeo ime Mustafa, čime je izazvao veliki bijes u svojoj obitelji. Olga i Nebojša Mijajlović, majka i brat, javno su se odrekli Marjana, uz poruku da ih je obmanuo i da ne žele više nikakav kontakt s njim, piše Kurir.

- Iskreno, nisam divlji čovjek kao Vojislav Šešelj, ali zovem samo da kažem - jedno je kad netko prijeđe na islam, ali... Ne mogu ja optužiti ni vas ni bilo koga islamske vjere, ali je jako podmuklo od mog bivšeg brata odreći se svoje vjere, živjeti u Bosni šest godina i lagati mnogima neke stvari, dok mu se otac raspadao. Ja ljude islamske vjere ne mrzim, ali to je toliko bilo lažno od Marjana Mijajlovića, točnije Mustafe. Ne kritiziram vas, nego se želim i preko Bosne odreći brata, i u ime naše majke. Želim reći: Imali ste do jučer Marjana, sada imate Mustafu, sutra može postati Domagoj. Nadam se da ste shvatili poentu - rekao je Mijajlovićev brat u izjavi za Radio Sarajevo.

Slično je izjavila i Mijajlovićeva majka dodavši da je angažirala odvjetnika kako bi se odrekla sina.

- Marjanu će biti zabranjen pristup kući te će biti potpuno izbrisan iz ostavinske rasprave - kroz suze je rekla Olga Mijajlović.

Poznati sportski komentator naglasio je kako je prelazak na islam njegova odluka te potvrdio da su mu članovi obitelji nagovijestili da će da ga se odreći.

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ulizica Marjan Mijajlović Srbe i Hrvate u BiH nazvao manjinom!
PostPostano: 13 srp 2016, 14:26 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Jadni Abu Marjan. A htio je to zadržati tajno da može nastaviti sa starim životom, posjećivati stare prijatelje i muslimane oderati za dobru plaću i radno mjesto.

Sad je dobio nekih 300-500 KM mirovine, ali izgubio imanje i naslijedstvo.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ulizica Marjan Mijajlović Srbe i Hrvate u BiH nazvao manjinom!
PostPostano: 13 srp 2016, 15:33 
Offline

Pridružen/a: 15 pro 2014, 18:26
Postovi: 853
Lokacija: Hrvatska Republika Herceg-Bosna
I treba da ga se odreknu. Šta će mu đikanska pogan. On je sada čist čovjek.

_________________
Najljepše ga je sam sebi popušit. Pogotovo ako si crnac pa ti je dovoljno dug. Štrcni sebi u vlastito grlo i najedi se.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ulizica Marjan Mijajlović Srbe i Hrvate u BiH nazvao manjinom!
PostPostano: 14 srp 2016, 00:36 
Offline

Pridružen/a: 15 pro 2014, 18:26
Postovi: 853
Lokacija: Hrvatska Republika Herceg-Bosna
Allah ga nagradio, kako sad piše pametne stvari na svojoj fb stranici.

https://www.facebook.com/Mustafa-Mijajl ... 359173281/

_________________
Najljepše ga je sam sebi popušit. Pogotovo ako si crnac pa ti je dovoljno dug. Štrcni sebi u vlastito grlo i najedi se.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ulizica Marjan Mijajlović Srbe i Hrvate u BiH nazvao manjinom!
PostPostano: 14 srp 2016, 01:31 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 lip 2009, 17:35
Postovi: 10744
Jooj , kakav jado jadni , pa on je promenio veru u jednom danu. :ucelo

Pa kad može tako iz nebuha promeniti veru , onda sutra je može ponovo promeniti tj.odbaciti islam.

E onda bi voleo videti komentare muslimana koji sad mu vele: "Allah te nagradio" šta bi mu rekli?!

Ja zaista nemam problema sa likovima koji postanu harekrišna,budisti,....ma bilo šta , ali preći na ove "naše" religije je jedan veliki FUUUJJ.

Sasvim je logično da ga se porodica odrekla , jer postati musliman,katolik ili pravoslavac je biti delom religije koja počiva na negiranju drugih religija i sebe smatra jedinom ispravnom , i samim time tu ne može biti poštovanja ličnog izbora jer taj lični izbor je ujedno i izbor da negiraš ove druge smatrajući ih manje vrednim.

Naravno da svaki konveertit nema dovoljno mozga da to zna jer uglavnom i ne poznaje ono što je prihvatio , ali ako zna da mu nova religija negira sve druge da bi sebe potvrdila kao istinsku onda tim još gore , jer svesno je postao delom fašističke misli.

Kako neko može kao zreo čovek promeniti veru i to prihvatiti jednu od onih koja je više nego očito krivac za mržnju i koja počiva na krvi , nikad mi neće biti jasno.
Međutim klasično razumsko objašnjenje zašto je neko uopšte vernik je ili kukavičluk ili glupost(naivnost) ili zloba , ništa drugo osim ovog pomenutog ne može biti kao uzrok za biti vernikom a pogotovo kad zreo čovek promeni veru.

_________________
O turčine za nevolju kume
A ti vlaše silom pobratime


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ulizica Marjan Mijajlović Srbe i Hrvate u BiH nazvao manjinom!
PostPostano: 14 srp 2016, 05:49 
Offline

Pridružen/a: 15 pro 2014, 18:26
Postovi: 853
Lokacija: Hrvatska Republika Herceg-Bosna
Na primjeru Marjana Mijajlovića "Mustafe" imamo tipičan primjer nastanka Muslimana u BiH. Srbin za malo interesa počne dozivati Alaha i skrene u sektu pedofila Muhameda. Čitao sam da je već odavno bez kinte i da je po Švicarskoj čistio hotele. Mora da su mu MTV Igman i islamofašist Fatmir Alispahić ponudili angažman na njihovoj televiziji kada ga je već otkantao Senad Hadžibegimegifugimugifejzović. A da bi radio za njih mora biti klanjač. Sve je ovo interes. Majka mu ima koliko toliko pameti pa ga se javno odrekla.

_________________
Najljepše ga je sam sebi popušit. Pogotovo ako si crnac pa ti je dovoljno dug. Štrcni sebi u vlastito grlo i najedi se.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ulizica Marjan Mijajlović Srbe i Hrvate u BiH nazvao manjinom!
PostPostano: 14 srp 2016, 08:52 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
storaB je napisao/la:
Evo šta je ovaj krepani tragač za identitetom sinoć u toku prenosa izjavio, nije posebno teško zaključiti na koga se odnosilo, tokom prenosa se pozivao i na Muslimani, janičare, šta sve ne... :rigam



Da se vratimo na temu, odlučio je on to prije nekoliko godina. Samo ga sad pritislo čišćenje soba i WC-a u švicarskom hotelu.

Baš da vidim hoće li mu dati državni posao. Muslimani ovakve previše mrze jer ih podsjeća na njihove pretke pravoslavce i kako su i oni sami nastali.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ulizica Marjan Mijajlović Srbe i Hrvate u BiH nazvao manjinom!
PostPostano: 14 srp 2016, 09:21 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 lip 2009, 17:35
Postovi: 10744
Evo njegovog odgovora na medijske priče i odricanje majke i brata:

http://www.blic.rs/vesti/republika-srpska/mustafa-odgovorio-majci-i-bratu-koji-su-ga-se-odrekli-svako-ima-pravo-da-radi-sta/hjje3hj

Tipični seronja vernički kad ga se uhvati u gluposti , uvek kažu da sve vole i poštuju ma koje vere bili ,bla,bla,bla,...(naravno lažu).

Meni je zapelo za oko što je citirao dr.Zakira Naika islamskog propagatora:

"Ako te zanima islam, proučavaj islam, a ne muslimane, islam je savršen, muslimani nisu"

Čovek kad pročita ovaj citat pomisli da tu ima neke mudrosti i da postoji skromnost i humanost kod ljudi koji na ovaj način poimaju religiju , međutim ovako nešto samo pas s'maslom i tupavi vernici mogu progutati i pomisliti da je ukusno , mudro i skromno.

Ako muslimani nisu savršeni onda kako je moguće da muslimani mogu spoznati da je islam savršen.
Nesavršeno biće ne može spoznati nešto savršeno , jer da može onda bi bilo i ono savršeno.

Logička tupavost vernika nikad ne prolazi , zato i postoje ovakvi likovi kao što su dotični Mustafa ili forumaš Korrisnik.

_________________
O turčine za nevolju kume
A ti vlaše silom pobratime


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ulizica Marjan Mijajlović Srbe i Hrvate u BiH nazvao manjinom!
PostPostano: 14 srp 2016, 13:07 
Offline

Pridružen/a: 09 vel 2014, 19:07
Postovi: 3022
joe enter je napisao/la:

"Ako te zanima islam, proučavaj islam, a ne muslimane, islam je savršen, muslimani nisu"


Ovdje se moze povuci komotno paralela sa komunizmom i tupavim izjavama tipa komunizam je dobar samo nije nigdi zazivio kako triba.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ulizica Marjan Mijajlović Srbe i Hrvate u BiH nazvao manjinom!
PostPostano: 14 srp 2016, 13:27 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 lip 2009, 17:35
Postovi: 10744
useless je napisao/la:
joe enter je napisao/la:

"Ako te zanima islam, proučavaj islam, a ne muslimane, islam je savršen, muslimani nisu"


Ovdje se moze povuci komotno paralela sa komunizmom i tupavim izjavama tipa komunizam je dobar samo nije nigdi zazivio kako triba.


Komunizam nije religija , i niti ima dogme koje su neupitne , pa samim time je kao ideja sklon promenama.
Dok religija i njena osnova nije sklona promenama jer ima dogme koje počivaju na nečem izmišljenom.
Ideja komunizma je dobra kao sama ideja , dok ideje i religije čobana sa bliskog istoka nisu dobre i bilo bi loše da zažive.
Distorzija komunističke ideje(Staljin i ekipa) je postala upravo takva zbog ljudi koji nisu mogli izbaciti dogmatičnost koja im je usađivana vekovima od strane crkve.
Lepo je rečeno davno , da je Sinod Ruske Pravoslavne Crkve doslovno zamenio Politbiro i KGB u ideološkom smislu , ato je ista matrica tiranije samo druga ambalaža iliti sjaši kurta da uzjaše murta.

Tako da tvoja primedba ne pije vode , tj.pije kod tvojih istomišljenika koji su kao i ti u stanju porediti neuporedivo bez imalo srama.

Inače ja nisam komunista(to si mi inače podvalio u prošlom postu) , nego samo humanist koji veruje u ravnopravnost ljudi i ne zanima me niti ijedna ideologija a religija pogotovo.

_________________
O turčine za nevolju kume
A ti vlaše silom pobratime


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ulizica Marjan Mijajlović Srbe i Hrvate u BiH nazvao manjinom!
PostPostano: 14 srp 2016, 13:55 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 20 ožu 2013, 10:16
Postovi: 1254
Koja je ideologija humanista? :kava

_________________
I svjetlost sviječe je jača od potpune tame...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ulizica Marjan Mijajlović Srbe i Hrvate u BiH nazvao manjinom!
PostPostano: 14 srp 2016, 14:49 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 lip 2009, 17:35
Postovi: 10744
vezista je napisao/la:
Koja je ideologija humanista? :kava


Aj pitaj još jednom , nisam te slušao , jer glupa pitanja uglavnom ne čujem. :kava

_________________
O turčine za nevolju kume
A ti vlaše silom pobratime


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ulizica Marjan Mijajlović Srbe i Hrvate u BiH nazvao manjinom!
PostPostano: 14 srp 2016, 16:11 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 27 lis 2010, 15:06
Postovi: 27119
Em mu ne valja glas, škripi ko kakve 40 god stare kočnice, em ga ekavica
u Baznia čini "strancem", a to s vjerom, vjera je privatna stvar. Ovo neko uzdizanje
je samo nepotrebni cirkus, zapravo neko lažno dokazivanje.

_________________
- Sarajevo drugi u svijetu po broju izdanih radnih viza za Njemačku 2022.
- Luka Mišetić: Haag nigdje i nikad nije tvrdio da je Herceg-Bosna UZP.
- Reis: Država nam curi kroz prste poput pijeska.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ulizica Marjan Mijajlović Srbe i Hrvate u BiH nazvao manjinom!
PostPostano: 14 srp 2016, 16:34 
Online
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 10:47
Postovi: 35601
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
Posalami nas Mustafa sve i kaže da on sve poštuje, on je sad dobri Bošnjo.
Samo ga kolje ovaj srbijanski morao bi brzo na neki tečaj bosanskog, inače ništa od komentatorskog posla.

Kakav to može biti čovjek i gledati mater da ga se javno odriče pred svijetom, umirući od stida kakvu joj je sramotu donio, to moraš biti baš rđa.

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 145 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 5 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO