HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 29 ožu 2024, 13:57.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Tema je zaključana [ne možeš postati/uređivati postove/odgovarati].  [ 2558 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 99, 100, 101, 102, 103  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: BiH nogometna reprezentacija
PostPostano: 07 svi 2014, 10:00 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 sij 2013, 13:46
Postovi: 8149
Lokacija: Republic of Srpska
BBC je napisao/la:
Igrali ste kao neke babe. Kad ni traljavu Hrvatsku sa Štimcem niste mogli dobiti.



Istina bogme, al pobjednik se pamti.

_________________
[img]https://oi39.tinypic.com/f21vf4.jpg[/img]


Vrh
   
 
 Naslov: Re: BiH nogometna reprezentacija
PostPostano: 07 svi 2014, 13:08 
Offline

Pridružen/a: 15 sij 2014, 23:38
Postovi: 1165
Vladimir RUS je napisao/la:
Metemma je napisao/la:
slika

Sve neki Ervin, Ermin, Emir i Edin ( :zubati ). Od 24 igrača samo dva nemuslimanska imena ja nađoh (Ognjen i Toni). I poslije se čude zašto Srbi i Hrvati ne doživljaju BiH reprezentaciju kao svoju.

Imate li boljih... :bih :bihzastava

_________________
Pozovi i pomozi,budi covjek,ne mlati praznu slamu,djeluj.
BH Telekom 090-231-032
Mtel 1458
HT Eronet 092-890-830
Za pomoc RS iz Srbije 2161
Srbija 1003
Hrvatska 060-90-11


Vrh
   
 
 Naslov: Re: BiH nogometna reprezentacija
PostPostano: 07 svi 2014, 13:17 
Offline

Pridružen/a: 15 sij 2014, 23:38
Postovi: 1165
storaB je napisao/la:
Srbija ima duplo jaču reprezentaciju po imenima. Što je najgore učestvovaće na SP i još slabije ekipe od BiH...

Druze sve to stoji,ali nekada je bitnije imati timski duh nego neke savrsene igrace,Srbija ima buducnost,imate mlade i talentovane igrace,i to sto Mihajlovic uradio moze biti samo dobro za buducnost..
Mene zaista mnogo brine Bosna,nemamo bas neki veliki kvalitet,ali sada vise ni timskog duha,nesto se mora promijeniti,nadam se da ce Pape to uspijeti,ali takodje moram istaci,bilo bi posteno da smo vi za razliku od Srbije i Hrvatske imali mnogo laksu grupu..

_________________
Pozovi i pomozi,budi covjek,ne mlati praznu slamu,djeluj.
BH Telekom 090-231-032
Mtel 1458
HT Eronet 092-890-830
Za pomoc RS iz Srbije 2161
Srbija 1003
Hrvatska 060-90-11


Vrh
   
 
 Naslov: Re: BiH nogometna reprezentacija
PostPostano: 13 svi 2014, 12:53 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 lip 2012, 23:09
Postovi: 15562
I opet, nijedan igrač iz prvaka države :smijeh
Jel imate vi uopšte nekog Hrvata da je državljanin BiH u Zrinjskom?
I Stevanović odavno ne igra u Elčeu već u Alavesu u Segundi.

---
Šest novih igrača na spisku selektora BiH
13 maj 2014 Izmijenjeno 12:58 CEST
Bandović, Kvržić, Stanić, Stevanović, Zahirović i Zec pridružit će se ranije pozvanim reprezentativcima BiH.

Adnan Zahirović
Među šestorkom 'novajlija' nalazi se i Bochumov Adnan Zahirović, koji je do sada za BiH odigrao 20 utakmica [AP]
Selektor nogometne reprezentacije Bosne i Hercegovine Safet Sušić na širi spisak reprezentativaca za nastup na ovogodišnjem Svjetskom prvenstvu u Brazilu dodao je još šest imena, objavile su bosanskohercegovačke novinske agencije u utorak.

Sušić je ranije objavio spisak od 24 imena „Zmajeva“, a danas je izvršena registracija još šest igrača, shodno pravilima Svjetske nogometne asocijacije (FIFA), po kojim je selektorima nacionalnih timova dozvoljeno da prijave širu listu od 30 igrača.

Novi igrači na spisku su: Dejan Bandović (Sarajevo), Zoran Kvržić (Rijeka), Srđan Stanić (Željezničar), Miroslav Stevanović (Elche), Adnan Zahirović (Bochum) i Ermin Zec (Genclerbirligi).

Ranije pozvani

Konačna lista od 23 reprezentativca mora biti potvrđena do 2. juna, a ranije objavljenoj listi Papetovih izabranika nalaze se:

Golmani - Asmir Begović (Stoke City), Jasmin Fejzić (Aalen), Asmir Avdukić (Borac),

Odbrana - Emir Spahić (Bayer), Sead Kolašinac (Schalke), Muhamed Bešić (Ferencvaroš), Ognjen Vranješ (Elazigspor), Ervin Zukanović (Gent), Ermin Bičakčić (Eintracht Braunschweig), Mensur Mujdža (Freiburg), Toni Šunjić (Zorya),

Vezni red - Sejad Salihović (Hoffenheim), Miralem Pjanić (Roma), Senijad Ibričić (Erciyesspor), Izet Hajrović (Galatasaray), Haris Medunjanin (Gaziantepspor), Senad Lulić (Lazio), Avdija Vršajević (Hajduk), Zvjezdan Misimović (Guizhou Renhe), Edin Višća (Istanbul BB), Anel Hadžić (Sturm Graz), Tino Sušić (Hajduk),

Napad - Vedad Ibišević (Stuttgart), Edin Džeko (Manchester City).

Prijateljski mečevi u SAD-u

Pripreme za SP bh. reprezentacija će početi 15. maja okupljanjem u hotelu Hercegovina u sarajevskom predgrađu Ilidža, a kontrolni meč će sa mladom reprezentacijom BiH odigrati 22. maja u Gradačcu.

„Zmajevi“ će krajem ovog i početkom narednog mjeseca u Sjedinjenim Američkim Državama odigrati dva test susreta, protiv Obale Slonovače 30. maja u St. Louisu i Meksika 3. juna u Chicagu. Posljednji provjeru za SP BiH će imati u Brazilu sa mladim timom Santosa 9. juna od 18 sati po lokalnom vremenu.

Svjetsko prvenstvo u Brazilu održat će se od 12. juna do 13. jula ove godine. BiH će igrati u grupi F, u kojoj će za protivnike imati Argentinu (15. juna u Rio de Janeiru), Nigeriju (21. Juna u Cuiabi) i Iran (25. juna u Salvadoru).

Izvor: Agencije

_________________
+ Gledaj orle od miline, Gračanicu kraj Prištine... +


Vrh
   
 
 Naslov: Re: BiH nogometna reprezentacija
PostPostano: 15 svi 2014, 09:32 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 24 tra 2014, 23:56
Postovi: 137
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: BiH nogometna reprezentacija
PostPostano: 15 svi 2014, 09:58 
Offline

Pridružen/a: 15 sij 2014, 23:38
Postovi: 1165
Muncimir je napisao/la:
slika

Dominacija :zubati :palacgore1 :palacgore2 :zubati

_________________
Pozovi i pomozi,budi covjek,ne mlati praznu slamu,djeluj.
BH Telekom 090-231-032
Mtel 1458
HT Eronet 092-890-830
Za pomoc RS iz Srbije 2161
Srbija 1003
Hrvatska 060-90-11


Vrh
   
 
 Naslov: Re: BiH nogometna reprezentacija
PostPostano: 02 lip 2014, 17:48 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Emt welcome back i evo jedna opuštajuća.

Mourinho prognozirao da BiH neće proći grupnu fazu u Brazilu

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: BiH nogometna reprezentacija
PostPostano: 02 lip 2014, 18:02 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 sij 2014, 16:10
Postovi: 15091
Lokacija: Pod kraljevskim Srebrn'kom
panteri je napisao/la:
Muncimir je napisao/la:
slika

Dominacija :zubati :palacgore1 :palacgore2 :zubati


Eto kad vidim da ovako stavljaju zastavu nek je (da li je ) Bošnjak al je smotan. Zamislite da Srbi okrenu naopako dvoglavog orla ili da Hrvati okrenu Istarsku kozu naopako.

_________________
Dušom i krvlju iskupit ćemo te, o Al-Aksa!
Bi ruh bi dam nafdika ya Aqsa” By our souls, by our blood, all for you oh Al-Aqsa


Vrh
   
 
 Naslov: Re: BiH nogometna reprezentacija
PostPostano: 12 lip 2014, 07:39 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 18:58
Postovi: 35278
Lokacija: Gl. grad regije
Izludiše me pereci s pitanjem da li navijam i za BiH. Ne možeš objasnit nego ovako:

Zamisli da si odnekud iz Zemuna npr. i da ti Srbi otmu sve što imaš, istjeraju te iz kuće, unište je i priušte tebi i tvojoj obitelji nezamisliv strah, i sve to zato što si Hrvat. Na kraju se dokopaš jedva mjesta gdje ne proganjaju Hrvate, ne otimaju im imovinu i ne ubijaju ih zato što su Hrvati, a onda te neka budala pita je li navijaš za reprezentaciju istih tih ljudi koji su te proganjali.

Ne navijam!

O.K. ona nova zastava mi nije mrska, Džeko i ekipa su mi eto simpatičniji od Kameruna, valjda isto kao i CG ili Srbija, ali što se mene tiče, mogu sve 3 utakmice izgubit sa 10:0. Možda se to promijeni ako bude u repki više nemuslimana kao što je u rukometu ili košarci ali zasad je tako.

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
 Naslov: Reprezentacija BiH ... dominantno muslimanska
PostPostano: 12 lip 2014, 09:58 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 13 sij 2013, 15:27
Postovi: 1676
Lokacija: Srbija Beograd
http://www.fifa.com/worldcup/teams/team ... ayers.html


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Reprezentacija BiH ... dominantno muslimanska
PostPostano: 12 lip 2014, 14:07 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 27 lis 2010, 15:06
Postovi: 27123

_________________
- Sarajevo drugi u svijetu po broju izdanih radnih viza za Njemačku 2022.
- Luka Mišetić: Haag nigdje i nikad nije tvrdio da je Herceg-Bosna UZP.
- Reis: Država nam curi kroz prste poput pijeska.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Reprezentacija BiH ... dominantno muslimanska
PostPostano: 12 lip 2014, 14:11 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 18:58
Postovi: 35278
Lokacija: Gl. grad regije
Mostar većinski navija za Hrvatsku.

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Reprezentacija BiH ... dominantno muslimanska
PostPostano: 12 lip 2014, 14:15 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 07 ruj 2012, 20:35
Postovi: 13034
Lokacija: Zagreb
Istina, za nekog talentiranog Srbina ili Hrvata se neće nikada boriti kao za Sandžosa Kolašinca, no treba priznati i da će Hrvat i Srbin, ako posjeduju dovoljnu kvalitetu, uvijek odabrati Hrvatsku i Srbiju. U Bosni mogu igrati samo late bloomeri i drugorazredni igrači koji popunjavaju nacionalni ključ, odnosno Misimović, Pandža i slični.

_________________
Summum ius, summa iniuria.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Reprezentacija BiH ... dominantno muslimanska
PostPostano: 12 lip 2014, 14:15 
Offline

Pridružen/a: 13 ožu 2010, 16:39
Postovi: 2989
Junuz Djipalo je napisao/la:
Mostar većinski navija za Hrvatsku.


Cisto sumnjam, tu je VELIKA enklava Brazilaca i Turaka! To se pokazalo u prijasnjim susretima R.RH sa Reprezentacijama Brazila i Turske. Manji je broj navijaca Engleske.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Reprezentacija BiH ... dominantno muslimanska
PostPostano: 12 lip 2014, 14:23 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 18:58
Postovi: 35278
Lokacija: Gl. grad regije
zomby je napisao/la:
Junuz Djipalo je napisao/la:
Mostar većinski navija za Hrvatsku.


Cisto sumnjam, tu je VELIKA enklava Brazilaca i Turaka! To se pokazalo u prijasnjim susretima R.RH sa Reprezentacijama Brazila i Turske. Manji je broj navijaca Engleske.


Ma kakvi, Hrvati su u Mostaru većina, tako da u Mostaru se navija većinski za Hrvatsku. Manjinski za BiH.

slika

http://www.klix.ba/vijesti/bih/u-zapadn ... /140612073

Ovi neki likovi bi dijelili ali mi se ne damo u torove.

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: BiH nogometna reprezentacija
PostPostano: 16 lip 2014, 20:18 
Offline

Pridružen/a: 03 lip 2009, 14:13
Postovi: 1747
Jel sad navijamo za Bih ili šta...

slika

Inače onaj kološinac, pored auto gola je cijelu utakmicu odrađivao...

_________________
https://youtu.be/sJnJi5tcqxQ


Vrh
   
 
 Naslov: Re: BiH nogometna reprezentacija
PostPostano: 18 lip 2014, 20:36 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 sij 2014, 16:10
Postovi: 15091
Lokacija: Pod kraljevskim Srebrn'kom
BBC:" Bošnjačke ublehe".
Srbi i Hrvati su dio BiH i samim tim su njihove zastave naše, bosanske

Za svaki bitan praznik, kao i sada za vrijeme svjetskog prvenstva, izlozi, balkoni i auta okićeni su našim državnim zastavama.

Čovjek ne može da ne primijeti da su mnoge od njih okačene naopačke. Čak i na državnim institucijama nađe se po koja plavo-žuta obrnuto okačena.
Na tv prilozima novinari drže zastavu svoje države obrnuto, a o stadionima da ne pričam. Ne znam da li to ljudi uopšte vide, ali trokut na našoj zastavi predstavlja BiH, tako da bi zastava trebalo da bude okrenuta kao što je i naša država na geografskoj karti. Okrenuti zastavu naopačke nije samo znak nepismenosti i nekulture, nego se smatra napadom na suverenitet jedne države.

Mnogi to ne znaju, ali upravo sa tom zastavom se kralj Tvrtko zajedno sa Srbima borio protiv Turaka na Kosovu
To vam dođe isto kao i kada bi zapalili nečiju zastavu, a u nekim državama za to se ide direktno u zatvor. Držanje državne zastave naopačke možemo protumačiti i kao neidentificiranje ljudi sa istom. Tako ni meni dan danas nije jasno šta predstavljaju zvjezdice na našoj zastavi?

Ok, vjerovatno simboliziraju neki naš evropski put, ali veze sa Bosnom i Hercegovinom baš i nemaju. Da ih je, recimo, tri, mogli bi reći da stoje za naše konstitutivne narode, ali ovako mislim da je naša zastava nedorečena. Jedna zvjezdica na dnu zastave je čak prepolovljena?

Nikada, recimo, nismo vidjeli da je neko ljiljane okrenuo naopačke, što je druga tema ove kolumne. Mnogi naši navijači otvoreno ne priznaju „novokomponovanu plavo-žutu“ i na stadione idu isključivo sa zlatnim ljiljanima.

Grb sa šest ljiljana, doduše u malo drugačijem obliku, potiče iz vremena bosanskog kralja Tvrtka. Mnogi to ne znaju, ali upravo sa tom zastavom se kralj Tvrtko zajedno sa Srbima borio protiv Turaka na Kosovu. Kasnije, u devedesetim, taj grb je postao prva zastava nezavisne Bosne i Hercegovine i mogli smo ga vidjeti na uniformama Armije BiH.

Zbog toga, sasvim je logično da ljiljani izazivaju animozitet i odbojnost kod Srba i Hrvata, te njihovi političari često potežu za tim argumentom kada se pravdaju zašto ne navijaju za BiH. Jasno je da bi političar kao što je Dodik uvijek našao neki razlog i učinio sve da ne dođe do izgradnje međusobnog povjerenja u BiH, te njemu ne treba pridavati posebnu pažnju. Ali bi se ipak svi trebali zapitati, kako se osjećaju Stevanović i Vranješ kada na tribinama vide ljiljane.

frenki 2
Zamislite ovako Bilino polje (Foto: Ilustracija)
Vjerujem da svaki „nebošnjak“ koji igra za BiH i danas osjeća određeni pritisak u svojim sredinama i društvu, i možemo samo zamisliti prozivke koje čuje u svom gradu ili komšiluku. Vjerovatno su ljiljani i pjevanje „Jedne jedine“ glavni razlog zašto reprezentacija BiH u RS-u ima manji broj simpatizera.

No, kolike su zaista šanse da se svi mi odreknemo naših, kako ih nazivaju, „ratnih zastava“? Jer ukoliko bi odlučili da stare zastave stavimo u muzej, onda bi to trebali učiniti svi, a ne samo jedna strana. Zato, taj argument srpskih političara smatram licemjernim. Jer oni bi da Bošnjaci sklone ljiljane, a na svakoj većoj raskrsnici u RS-u visi trobojka, koja je, baš kao i ljiljani, bila ratna zastava. Evo ja ću vam reći moj stav, i biću iskren, jer i na mojim kolima se viore ljiljani. Šanse da se ja odrekenem ljiljana su nikakve. A vjerujem da tako razmišlja većina Bošnjaka, ali i većina Srba i Hrvata kada su u pitanju njihove zastave.

Ako, dakle, prihvatimo činjenicu da nijedan od naših naroda nije spreman da se odrekne svoje zastave, trebamo razmatrati druge alternative.

Zašto, recimo, Hrvati i Srbi koji žive u BiH ne bi za nju navijali sa svojim obilježjima? Slična situacija se desila na rukometnoj utakmici u Vitezu. Što je na prvu mnogima izgledalo kao provokacija, da bi se kasnije ispostavilo, kako su to sami navijači u hrvatskim dresovima objasnili, da je to bio patriotski čin.

Vjerujem da svaki „nebošnjak“ koji igra za BiH i danas osjeća određeni pritisak u svojim sredinama i društvu
Isto bi važilo i za Srbe iz BiH. Jer ako Stevanović može u Zenici igrati dok se na tribini viore ljiljani, onda, što se mene tiče, može i nakon što da gol za BiH dići i tri prsta. Zvuči ludo, ali kada malo bolje razmislimo, zašto da ne? Srbi i Hrvati su dio BiH i samim tim su njihovi simboli i zastave naše, tj. bosanske.

Drugi scenarij, možda malo realniji, bio bi da se uradi redizajn naše plavo-žute zastave koji bi sadržavao sva tri grba naših naroda. Da se odbace te polovične zvjezdice koje su nam nacrtali u Briselu, da mi sjednemo za stol i dogovorimo bolje rješenje. Vjerujem da bi se sa takvom zastavom identificiralo puno više građana iz cijele BiH i da nju na stadionima, zgradama i izlozima ne bi niko okačio naopačke! http://www.fokus.ba/vijesti/bih/srbi-hr ... -bosanske/

_________________
Dušom i krvlju iskupit ćemo te, o Al-Aksa!
Bi ruh bi dam nafdika ya Aqsa” By our souls, by our blood, all for you oh Al-Aqsa


Vrh
   
 
 Naslov: Re: BiH nogometna reprezentacija
PostPostano: 18 lip 2014, 20:37 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 sij 2014, 16:10
Postovi: 15091
Lokacija: Pod kraljevskim Srebrn'kom
slika
slika :zubati :zubati

_________________
Dušom i krvlju iskupit ćemo te, o Al-Aksa!
Bi ruh bi dam nafdika ya Aqsa” By our souls, by our blood, all for you oh Al-Aqsa


Vrh
   
 
 Naslov: Re: BiH nogometna reprezentacija
PostPostano: 02 srp 2014, 10:02 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 18:58
Postovi: 35278
Lokacija: Gl. grad regije
Hm, mogla bi bit doista multi-kulti. Repka koja ima 6 nemuslimana u početnoj momčadi bi bila sasvim O.K.

Citat:
Kako je priznao i sam Mile Kovačević član IO NSBiH RS će imati svog kandidata za novog selektora, a kako saznaje NAP taj kandidat će biti Dušan Bajević. Inače i ostali članovi Izvršnog odbora nemaju ništa protiv Bajevića, s obzirom da njegova trenersko iskustvo može dobro doći BiH na njenom putu ka EP.


Bošnjama inače treba pokazat da ne kontroliraju BiH, ovo je idealno za takvo nešto. Treba ih natjerat da shvate da je i Trokut više od onoga što vrijede i zaslužuju.

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: BiH nogometna reprezentacija
PostPostano: 29 lis 2015, 18:59 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 sij 2014, 16:10
Postovi: 15091
Lokacija: Pod kraljevskim Srebrn'kom
slika

_________________
Dušom i krvlju iskupit ćemo te, o Al-Aksa!
Bi ruh bi dam nafdika ya Aqsa” By our souls, by our blood, all for you oh Al-Aqsa


Vrh
   
 
 Naslov: Re: BiH nogometna reprezentacija
PostPostano: 29 lis 2015, 19:48 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Bravo korrisnik. Ti si pravi iskreni Bošnjak i musliman.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: BiH nogometna reprezentacija
PostPostano: 29 lis 2015, 22:47 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 srp 2012, 23:08
Postovi: 19062
Lokacija: među zvijezdama
Vidi ti Edina :D

Ko bi rekao.

_________________
Sarajevo ljubavi moja! Слава Україні!


Ponesi zastavu!!!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: BiH nogometna reprezentacija
PostPostano: 29 lis 2015, 23:36 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 lis 2010, 13:26
Postovi: 6802
Lokacija: Ulica Rajkovačića i Čalušića bb
kako je stavio ruke iza ušiju dole desno,kao da je krenuo gangati...

_________________
Vuk dlaku mijenja, ćud nikada.

Glas za HDZ jeste glas za Voju Stanimirovića.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: BiH nogometna reprezentacija
PostPostano: 30 lis 2015, 07:15 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Džeko "socijal-demokrat" kao i Lagumdžija, Suljagić i ovaj Granica na forumu. Kod vas Bošnjaka sve džamijaš do džamijaša. Baš ste se lijepo talibanizirali.
Korrisnik iskren pa se time hvali, vama neugodno da se to javno pokazuje.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: BiH nogometna reprezentacija
PostPostano: 13 stu 2015, 21:42 
Online
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 10:47
Postovi: 35612
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
Jel ja ovo gledam pravu tekmu, mislio da sam pogrešan kanal prebacio kad sam ugledao onoliku ćirilicu na Bilinom polju, još natpisi Banja Luka wtf

Samo da pohvalim nove dresove, ovo su pravi državni a ne ono prije.

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Tema je zaključana [ne možeš postati/uređivati postove/odgovarati].  [ 2558 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 99, 100, 101, 102, 103  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 14 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO