HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 20 tra 2024, 08:45.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 1219 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 45, 46, 47, 48, 49  Sljedeća

Hrvatska plasman na Euru 2016
Ispadanje u skupini 22%  22%  [ 7 ]
Osmina finala 22%  22%  [ 7 ]
Četvrtfinale 25%  25%  [ 8 ]
Polufinale 9%  9%  [ 3 ]
Finale 9%  9%  [ 3 ]
Pobjednik 13%  13%  [ 4 ]
Ukupno glasova : 32
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: EURO 2016 - Hrvatska reprezentacija
PostPostano: 27 lip 2016, 15:27 
Online
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 10:47
Postovi: 35999
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
Hrvatska budućnost, dvije postave s igračima mlađim od 26 godina, naš zalog za sljedeći Euro.

slika

Dominik Livaković (Dinamo, 21) – Tin Jedvaj (Bayer, 20), Duje Ćaleta-Car (Salzburg, 21), Matej Mitrović (Rijeka, 22), Šime Vrsaljko (Sassuolo, 24) – Marko Rog (Dinamo, 20), Marcelo Brozović (Inter, 23) – Alen Halilović (Barcelona, 20), Mateo Kovačić (Real Madrid, 22), Marko Pjaca (Dinamo, 21) – Andrej Kramarić (Hoffenheim, 25).

Druga još mlađa postava
Adrian Šemper (Dinamo, 18) – Mario Tičinović (Lokeren, 24), Jozo Šimunović (Celtic, 21), Igor Bubnjić (Udinese, 23), Silvio Anočić (Roma, 18) – Mario Pašalić (Chelsea, 21), Josip Radošević (Napoli, 22) – Nikola Vlašić (Hajduk, 18), Ante Ćorić (Dinamo, 19), Josip Brekalo (Wolfsburg, 18) – Ante Budimir (Sampdoria, 25).

Za ovog Antu Budimira prvi put čujem, naš Zeničanin.
Iz St. Paulia za 0,9mil prešao u Crotone, kažu da podsjeća na Berbatova, ma nema zime, nadam se da ćemo ga brzo vidjeti i u prvom sastavu Sampdorie.

slika

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: EURO 2016 - Hrvatska reprezentacija
PostPostano: 27 lip 2016, 15:29 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Hajde okanite se tih gluposti. Matični klub i reprezentacija 2 različite stvari. Mandžukić u reprezentaciji nije ni klupu zaslužio a u matičnom klubu zabija golove. Problem je u glavi i treba ga ohladiti pauziranjem sa jednih kvalifikacija i turnira. Pa nek se misli gdje je zajebao.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: EURO 2016 - Hrvatska reprezentacija
PostPostano: 27 lip 2016, 18:35 
Offline

Pridružen/a: 17 lip 2009, 20:01
Postovi: 13477
Lokacija: ZG
http://www.index.hr/sport/clanak/svicarci-preuzeli-slucaj-zdravko-mamic-u-sredistu-nove-istrage-/902507.aspx

Evo jos malo za analizu.

_________________
Muslimane ko je kleo, nije dangubio.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: EURO 2016 - Hrvatska reprezentacija
PostPostano: 27 lip 2016, 19:38 
Online
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 10:47
Postovi: 35999
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
Čačić priznao da je preko Pjace ekipi poručio da napadnu i pokušaju zabiti gol.
Još provali da možda nikako nije trebao mijenjati.

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: EURO 2016 - Hrvatska reprezentacija
PostPostano: 27 lip 2016, 21:17 
Online
Avatar

Pridružen/a: 07 svi 2009, 13:41
Postovi: 6116
Ja sam uvjeren da daramo i slicni tamo medju svojim pajdasima pricaju o Horvatincicu kao problemu hrvatskog nogometa, mada oni to nece sada priznati.
Naime sto hocu reci, Index je izvukao temu staru 8 godina kako je Suker glasao za Horvatincicev centar, a taj je vidjen u lozi i onda je logicno u kakvom je stanju hr nogomet i da trebaju svi dati ostavke, dakle stanje je ono sto Index kaze da je stanje, tema je ono sto oni nametnu i mase puse takve gluposti.

Evo tema je Euro, a takvi, zeljni krvi i bilo cijeg neuspjeja kao utjehe, pisu o nekakvom mamicu protiv koga se vodi istraga, odkud sad mamic sam bog i index znaju, ali treba horvatincica i mamica poistovjetiti s repkom kako bi se pridobilo sto vise rusitelja, bjednika i propaliteta.

A taj mamic je u isto vrijeme kriv i zato sto je pjaca uopce u reprezntaciji zvanoj izlog, ali i zbog ispadanja kojemu je najvse kriv mamicev cacic koji nije stavio pjacu od prve minute, nevjerovatne akrobacije i poduhvati, ali nema veze, samo daj nam povoda da se zapjenimo, da zakrvavimo ocnjake.

Cuj Cacic je priznao da je preko pjace pokrenuo napad za gol i zato je kriv, ali je i kriv jer nije prije uveo pjacu i pokrenuo napad na gol i valjda prije popio gol kako bi mogli jos zesce kritizirati.

Uglavnom nijednu suvislu kritiku nisam procitao i momcima svaka cast i podrska na svemu.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: EURO 2016 - Hrvatska reprezentacija
PostPostano: 27 lip 2016, 23:42 
Online
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 10:47
Postovi: 35999
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
lol pa čovjek je izjavio da je pogriješio što je ista mijenjao, pa tako i Pjacu.
Samo je konstatacija da je prekasno krenuo zabiti gol.
Što si ti i savez zadovoljni s ovim rezultatom i jeste problem repke, s takvima ništa i nećemo postići.

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: EURO 2016 - Hrvatska reprezentacija
PostPostano: 28 lip 2016, 06:54 
Online
Avatar

Pridružen/a: 07 svi 2009, 13:41
Postovi: 6116
Možda je na Indexu pisalo da je čačić to izjavio pa onda logično i to u to vjeruješ, ali istina je da čačić nikad nije izjavio to što vjeruješ da je izjavio.

Čačić, igrači, savez, kao i svu Hrvati su izrazito tužni što se ispalo u ovoj fazi jer ova ekipa je zaslužila više, međutim sretni i zadovoljni su Indexovci, Željko Jovanović i njihovi sljedbenici, što se vidi po njihovom pisanju.

Šta kažeš o Horvatičiću ?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: EURO 2016 - Hrvatska reprezentacija
PostPostano: 28 lip 2016, 08:05 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
5 komada ih u zatvoru i čeka suđenje, za bacanje baklji na utakmici.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: EURO 2016 - Hrvatska reprezentacija
PostPostano: 28 lip 2016, 08:30 
Online
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 10:47
Postovi: 35999
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
zaba1111 je napisao/la:
Možda je na Indexu pisalo da je čačić to izjavio pa onda logično i to u to vjeruješ, ali istina je da čačić nikad nije izjavio to što vjeruješ da je izjavio.

Čačić, igrači, savez, kao i svu Hrvati su izrazito tužni što se ispalo u ovoj fazi jer ova ekipa je zaslužila više, međutim sretni i zadovoljni su Indexovci, Željko Jovanović i njihovi sljedbenici, što se vidi po njihovom pisanju.

Šta kažeš o Horvatičiću ?


To je čovjek sam izjavio jučer na HRT-u uživo, valjda bi Čačić najviše volio da se zamjene ukinu :smijeh
Još su ga u studiju milovali, u drugoj zemlji bi ga mediji razapeli poslije neuspjeha, ovdje mu je pumpana atmosfera od početka, poslije on udara da su mu svi drugi krivi za neuspjeh osim njega.
Tko je taj lik, kakve on ima veze s reprezentacijom?

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: EURO 2016 - Hrvatska reprezentacija
PostPostano: 28 lip 2016, 11:09 
Online
Avatar

Pridružen/a: 07 svi 2009, 13:41
Postovi: 6116
Jesam reko, nece priznati sto je komentirao sa pajdasima.
Cacic nije rekao jucer na HRTu niti ikada da nije trebao raditi izmjene, prestani izmisljati.
Ali sto reci covjeku koji prati nogomet i koji zakljuci kako je pumpana atmosfera od pocetka. Da nije atmosfera sustavno i svim sredstvima rusena od pocetka onda mozda Cacic nikad ne bi ni postao izbornik, ali kako je atmosfera sustavno srusena nama je primarno trebao netko tko bi mogao podici atmosferu i vratiti motivaciju.

Hrvatski nogomet je ustvari pokazatelj kako se drzava, mediji pa i narod odnose prema poduzetnistvu, prema uspjesnima, zasluznima i svima koji doprinose opcem dobru, drzava sve cini da takve srusi, mediji se odnose kao prema lopovima, narod ispranog mozga sve to rusenje podrzava...
Kad se pogleda kroz sto sve je prolazio hrvatski nogomet, s cime se nosio, od toga da se mora baviti sustavno narusenom atmosferom, preko praznih stadiona, svastika, hukanja, prekida utakmica, cak do toga da je HNS morao angazirati privatno policajce strucnjake, onog Antolica, kako bi odradjivali policijski posao dok ministar prica da ga je sramota jednog od najzasluznijih i najpriznatijih Hrvata u svijetu jer je taj u lozi, Sukera, nevjerovatno.
Sto moze reci taj Modric i ostali koji gdje god dodju u svijetu svi im se klanjaju, a kod kuce ih se sustavno progoni, oni su svjesni sto je suker dao za drzavu, sto radi danas, kakav status ima u svijetu i onda vide sto ovdje dozivljava, dobro da ti nogometasi uopce hoce igrati u takvim uvjetima.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: EURO 2016 - Hrvatska reprezentacija
PostPostano: 28 lip 2016, 11:27 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 pro 2009, 14:42
Postovi: 8186
Lokacija: Na rubu egzistencije
Ministry of Sound je napisao/la:
Sinoć ste gledali sporazumnu nagodbu gdje su obje ekipe sudjelovale u igri izbjegavanja poraza i gdje je sve bilo podređeno cilju onemogućavanja da protivnik složi kontru.

ovo je najbolji opis cjelokupne utakmice.

_________________
Too proud to beg, too dumb to steal

It's probably me...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: EURO 2016 - Hrvatska reprezentacija
PostPostano: 28 lip 2016, 11:32 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 pro 2009, 14:42
Postovi: 8186
Lokacija: Na rubu egzistencije
BBC je napisao/la:
Koji je razlog Modrićeve loše igre a nisu igrali blizu njega i presing. Više su se plašili Srne, uvijek 3 Portugalca na njemu. Imao je Modrić dosta prostora oko sebe. Nije imao kome dodati, mada je to čudan izgovor.

Mislim da je razlog da su njegove okomite lopte morale često tražiti Mandžukića. A ovaj već kakav jest.

modrić je imao prostora jer je bio dosta povučen i posvećen obrambenim zadacima. koliko je samo puta presjekao pas do ronalda...

_________________
Too proud to beg, too dumb to steal

It's probably me...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: EURO 2016 - Hrvatska reprezentacija
PostPostano: 28 lip 2016, 11:37 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 pro 2009, 14:42
Postovi: 8186
Lokacija: Na rubu egzistencije
BBC je napisao/la:
BBC je napisao/la:

Kao da bi Mandžukić znao sa tom loptom. Nije ga ni vidio kad mu iza leđa bio.
Je ostavio Ronalda ali ovaj koji je dao gol mu iza leđa sam išao. To je krivica čitave obrane.


U biti taj gol je kiks Ćorluke. Ogroman, ne mali. Otrčao je gdje su već bila 2 hrvatska igrača i iza leđa zaboravio Portugalca.


točno to. svi sada upiru prstom u strinića. gdje je bio čorluka da pokrije odbijanac. a i taj odbijanac je mogao odletit bilo kud drugo, a ne na glavu quaresmi.

inače, strinić mi se pokazao sasvim solidan lijevi bek.

_________________
Too proud to beg, too dumb to steal

It's probably me...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: EURO 2016 - Hrvatska reprezentacija
PostPostano: 28 lip 2016, 11:40 
Online
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 10:47
Postovi: 35999
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
Koji uspješni poduzetnici Mamić company ili pak Dario Šimić, Zvonimir Boban?

Ante Čačić za HRT, da eto i ovo su mediji izmislili.
Spominje 17 prilika, samo je zaboravio da nijedna nije bila ni blizu okvira gola.

Citat:
Koliko ste nezadovoljni zbog ranog ispadanja?

- Treba reći da smo imali dosta problema kako bi uopće došli do Francuske, a onda smo dobili i najtežu skupinu koju smo prošli odlično. U osmini finala smo očekivali nešto lakšeg protivnika, a stigao nas je Portugal koji je za nas crna mačka. Odigrali smo jako dobro i tu utakmicu, sveli smo ih na minimalan broj šansi, ali, na kraju smo otišli kući, a da nismo izgubili niti jednu utakmicu u 90 minuta.

Bi li išta promijenili danas, kada su glavne hladne?

- Mi smo ozbiljno shvatili tu utakmicu i očekivao sam Portugal onakav kakav je i bio. Postavili smo se na način da imamo dominaciju i da zaustavimo Ronalda i Nanija. Jedino u čemu nismo uspjeli je da postignemo pogodak. Na kraju, kada sam priželjkivao da ćemo pred kraj biti kvalitetniji i bolji, mi smo primili pogodak.

Zašto je izbornik izvadio Ivana Rakitića iz igre?

- Možda nisam uopće trebao raditi izmjene. Možda da nisam poslao poruku preko Pjace da krenemo po pogodak, možda ga ne bi primili. Ali, bitno je da nismo promašili temelje u organizaciji igre protiv Portugala. Htio sam ulaskom Pjace podignuti igru prema naprijed, žao mi je što se mi nismo iskrumpirali umjesto njih.

Jese li se nadali pogotku kad ste uveli Pjacu?

- Jedan takav igrač nam je bio potreban. I on se našao u šansi nekoliko puta, ali nažalost nismo zabili. Krenuli smo prema naprijed i onda nas je stigla kazna i peh.


Roy Hodgson možda nije neki vrh trener ali ima za razliku od Čačića daleko više iskustva i bogatiji životopis, i barem se ponio kao gospodin koji zna kako treba postupiti poslije neuspjeha, ponudi se ostavka savezu.

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: EURO 2016 - Hrvatska reprezentacija
PostPostano: 28 lip 2016, 12:26 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 pro 2009, 14:42
Postovi: 8186
Lokacija: Na rubu egzistencije
daramo je napisao/la:
Koji uspješni poduzetnici Mamić company ili pak Dario Šimić, Zvonimir Boban?

Ante Čačić za HRT, da eto i ovo su mediji izmislili.
Spominje 17 prilika, samo je zaboravio da nijedna nije bila ni blizu okvira gola.

ako je bilo 17 prilika, a nijedna blizu gola, tko je za to objektivno kriv?

panjevi od napadača, loši centaršutevi, dobro postavljena obrana, nepreciznost pojedinih aktera?

_________________
Too proud to beg, too dumb to steal

It's probably me...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: EURO 2016 - Hrvatska reprezentacija
PostPostano: 28 lip 2016, 12:47 
Online
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 10:47
Postovi: 35999
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
Problem je što je tih 17 udaraca prema golu nitko nije vidio, napadači i nisu imali šansu, jedine šanse su imali stoperi, zar se nadao da će oni riješiti utakmicu.

Ako je već to mislio trebao je Lovrena na koljenima moliti jer jedino on zna zabiti glavom.

Čačić je imao samo jednu misiju u pripremi utakmice kako ne primiti gol

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: EURO 2016 - Hrvatska reprezentacija
PostPostano: 28 lip 2016, 13:11 
Online
Avatar

Pridružen/a: 07 svi 2009, 13:41
Postovi: 6116
Bog te pomogo , kakav mamic, kakav boban, hrvatski nogomet je tisuce ljudi, a on se u kompletu rusi sa naglaskom na najuspjesnije segmemte, hrvatska reprezentacija predstavlja sve nas Hrvate i poistovjecivati to sa bilo kojim pojedicem je maloumno i sistemska i planska podvala naivnima.

Znaci tebi je "mozda" u kontekstu "sbbkbb nitko ne zna," priznanje namjere .

Ako se pojavi bolji trener naravno da cemo svi biti za njega, medjutim oni koji su umjesto Cacica bili za Vulica ili koji su protiv Cacica samo iz razloga jer ga je navodno podrzao Mamic, a koji bi bili i protiv bilo kojega drugog izbornika jer bi mu i u tom slucaju rekli da je to mafijaski izbor , oni koji nemaju ideju uopce za koga bi bili, ... takvi nemaju kredit da pljuju i iznose svoje prosere, kritizirajuci ljude koji rade ogroman posao za citavu naciju.

Cacic je ponudio ostavku, a savez ce odluciti sto je najbolje.

Znaci nasi nisu imali prave sanse , a Portugalci su ih imali i time su pokazali kako se brise pod s protivnicima.
Kritike su potrebne i dobrodosle, ali sve sto cujem su ciste bedastoce, sto govori kako smo igrali dobro, a zbog cega nam i je svima zao zbog lose srece, mislim nije doslovno svima, mnogima je zao sto nasi nisu igrali lose kako bi mogli punim plucima pljucati po hrvatskoj svetinji.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: EURO 2016 - Hrvatska reprezentacija
PostPostano: 28 lip 2016, 13:13 
Online
Avatar

Pridružen/a: 07 svi 2009, 13:41
Postovi: 6116
I dostro se Lovrena koji je sam rekao da nece igrati, a koji ne bi ni smio igrati dok se javno ne isprica svim Hrvatima.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: EURO 2016 - Hrvatska reprezentacija
PostPostano: 28 lip 2016, 14:52 
Offline

Pridružen/a: 09 vel 2014, 19:07
Postovi: 3022
Ne kontam šta ste se dovezali Lovrena, sve je išlo sasvim dobro bez njega. On uostalom zna nerijetko biti kiks igrač.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: EURO 2016 - Hrvatska reprezentacija
PostPostano: 29 lip 2016, 08:00 
Offline

Pridružen/a: 16 tra 2016, 07:52
Postovi: 201
mrnjav je napisao/la:
Izuzmi suca iz analiza. Za Strinićev pokušaj ubojstva na Naniju nije dosuđen ni penal ni karton.

a što su oni radili? dva čista namjerna gaženja igrača na tlu, i nekoliko produženih noga po gležnjevima naših igrača. ono je možda i moga bit penal, mada je lopta već otišla u aut


Vrh
   
 
 Naslov: Re: EURO 2016 - Hrvatska reprezentacija
PostPostano: 29 lip 2016, 10:23 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 lip 2009, 17:27
Postovi: 6018
Lokacija: Generalni konzulat HR HB za Slavoniju i Baranju
BBC je napisao/la:
5 komada ih u zatvoru i čeka suđenje, za bacanje baklji na utakmici.

Kako je uopće moguće suditi nekome u RH za djelo počinjeno u drugoj državi?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: EURO 2016 - Hrvatska reprezentacija
PostPostano: 29 lip 2016, 10:35 
Offline

Pridružen/a: 09 vel 2014, 19:07
Postovi: 3022
Vjerojatno možeš svojim državljanima. Onom policajcu Knezoviću se sudi u Splitu za ubojstvo onog sarajevskog huligana u širokom kad su bili neredi.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: EURO 2016 - Hrvatska reprezentacija
PostPostano: 29 lip 2016, 10:41 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 pro 2009, 14:42
Postovi: 8186
Lokacija: Na rubu egzistencije
Pessimus dux je napisao/la:
BBC je napisao/la:
5 komada ih u zatvoru i čeka suđenje, za bacanje baklji na utakmici.

Kako je uopće moguće suditi nekome u RH za djelo počinjeno u drugoj državi?

kazneno djelo je moguće koliko sam shvatio.

odnosno, možda je ustupljeno.

_________________
Too proud to beg, too dumb to steal

It's probably me...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: EURO 2016 - Hrvatska reprezentacija
PostPostano: 29 lip 2016, 10:42 
Online
Avatar

Pridružen/a: 07 svi 2009, 13:41
Postovi: 6116
Djelo je pocinjeno u FR, ali je napad i steta pocinjena Hrvatskoj.
Hr ce platiti 100 000 eura i Hr ce igrati bez publike i trpiti posljedice teroristickog napada, tako da meni laiku smjesno zvuce pokusaji da se Hr izuzme iz nadleznosti kako bi teroristi ostali nekaznjeni.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: EURO 2016 - Hrvatska reprezentacija
PostPostano: 29 lip 2016, 16:22 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 lip 2009, 17:27
Postovi: 6018
Lokacija: Generalni konzulat HR HB za Slavoniju i Baranju
Graničar Jozo je napisao/la:
odnosno, možda je ustupljeno.

Nije ustupljeno, štoviše, prilično sam uvjeren da hrvatski i francuski zakon uopće nisu kompatibilni po tom pitanju...


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 1219 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 45, 46, 47, 48, 49  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 9 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO