HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 29 ožu 2024, 10:11.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 632 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 26  Sljedeća

BiH u kvalifikacijama za EP 2016?
Prva u skupini 3%  3%  [ 1 ]
Druga u skupini 38%  38%  [ 12 ]
Treća u skupini (najbolja treća u kvalifikacijama) 3%  3%  [ 1 ]
Treća u skupini (doigravanje i prolaz) 13%  13%  [ 4 ]
Treća u skupini (doigravanje i ispadanje) 13%  13%  [ 4 ]
Četvrta u skupini 6%  6%  [ 2 ]
Peta u skupini 9%  9%  [ 3 ]
Šesta u skupini 16%  16%  [ 5 ]
Ukupno glasova : 32
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Kvalifikacije za EP 2016 - Reprezentacija Bosne i Hercegovine
PostPostano: 01 tra 2015, 19:08 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Da ne bi rekli da netko laže:


_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kvalifikacije za EP 2016 - Reprezentacija Bosne i Hercegovine
PostPostano: 01 tra 2015, 19:29 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 lis 2010, 13:26
Postovi: 6802
Lokacija: Ulica Rajkovačića i Čalušića bb
MRSHO je napisao/la:
MUSLIMANSKI NAVIJAČI I ANTISEMITIZAM: "UBI ĆIFUTA" ILITI "NEVIĐENA BOSANSKA ATMOSFERA U BEČU"

Okupljanje navijača Bosne i Hercegovine nebi bilo toliko neuobičajeno da im se nije priključila i grupa Palestinaca sa zastavama. Nakon dolaska Palestinaca počela su jača skandiranja, a na "repertoaru" se pojavilo i skandiranje "ubij ćifuta", što su Palestinci prihvatili s oduševljenjem.


A kakva će tek biti atmosfera u šestom mjesecu kad budu igrali u Zenici možda i odlučujuću utakmicu protiv Izraela.
Prognoziram da će biti gore nego u Albaniji kad bude gostovala Srbija,a Zmajevi bi mogli biti rigorozno kažnjeni za i najmanji antisemitski ispad.

_________________
Vuk dlaku mijenja, ćud nikada.

Glas za HDZ jeste glas za Voju Stanimirovića.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kvalifikacije za EP 2016 - Reprezentacija Bosne i Hercegovine
PostPostano: 01 tra 2015, 20:00 
Offline

Pridružen/a: 01 stu 2014, 16:41
Postovi: 948
BBC je napisao/la:
Da ne bi rekli da netko laže:



da, bas ih snimilo


katolicka mladez nakon nedeljne mise
slika

i kakav zakljucak sveopsti da izvucemo?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kvalifikacije za EP 2016 - Reprezentacija Bosne i Hercegovine
PostPostano: 01 tra 2015, 20:02 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Zaključak da se to u hrvatskom društvu osuđuje, dok vaši mediji antisemitizam i ne spominju.
Drugi zaključak je da su to navijači malog kluba, ne reprezentacije. Za koju bi ti želio da Hrvati i Srbi navijaju.
Treći zaključak je da si muslimanski majmun koji trola kad nema što za reći.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kvalifikacije za EP 2016 - Reprezentacija Bosne i Hercegovine
PostPostano: 01 tra 2015, 20:07 
Online
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 10:47
Postovi: 35611
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
Šta je ahmo ovo je klupska utakmica i tribina kako vi kažete jednog škutorskog klubčića druga je stvar kad horde zla, manijaci i ostali mašu raznim zastavama a jedno je reprezentacija.
A BiH reprezentacija bi trebala predstavljati sva 3 naroda a vidimo zastave harmije zamisli da se na utakmici Hrvatske reprezentacije viori HVO zastava.

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kvalifikacije za EP 2016 - Reprezentacija Bosne i Hercegovine
PostPostano: 01 tra 2015, 20:12 
Offline

Pridružen/a: 01 stu 2014, 16:41
Postovi: 948
ma haj ovo je pojedinacni ispad a ono masovna pojava hahaha kako ste providni

i otkad smetaju ljiljani? stari krscanski simbol bosanskog kraljevstva iz predosmanskog vremena

jel vama jasno koliki ste sizofrenicari?

meni jes

isti ko bosnjaci..tu negdje u pet deka

a to sto mislite da niste okacite macku o rep

ti daramo si jos i umjeren a vid ti krsta na avataru :P


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kvalifikacije za EP 2016 - Reprezentacija Bosne i Hercegovine
PostPostano: 01 tra 2015, 20:14 
Offline

Pridružen/a: 01 stu 2014, 16:41
Postovi: 948
BBC je napisao/la:
Zaključak da se to u hrvatskom društvu osuđuje, dok vaši mediji antisemitizam i ne spominju.
Drugi zaključak je da su to navijači malog kluba, ne reprezentacije. Za koju bi ti želio da Hrvati i Srbi navijaju.
Treći zaključak je da si muslimanski majmun koji trola kad nema što za reći.



kad ste pobili jevreje sad mozete izigravati njihove prijatelje zato sto ih smatrate neprijateljima muslimana

pa covjece jel tebi jasno da u evropi nema vecih antisemita od srba i hrvata?

nije. ustvari jes, al boli te ona stvar da se ne izrazavam vid me kako sam fin


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kvalifikacije za EP 2016 - Reprezentacija Bosne i Hercegovine
PostPostano: 01 tra 2015, 20:14 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Da se držimo "ćifuta" i antisemitizma. AhmaDŽaga bi trolao čim mu ne godi ušima istina.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kvalifikacije za EP 2016 - Reprezentacija Bosne i Hercegovine
PostPostano: 01 tra 2015, 20:14 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:39
Postovi: 58279
Lokacija: DAZP HQ
BIH moze na EP samo ako prvih pet ide iz grupe. ne vidim ni kako ce ispred Cipra. nije da me pretjerano zanima, ali sto da ne ugasit opusak o komsije kad se moze. :D

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kvalifikacije za EP 2016 - Reprezentacija Bosne i Hercegovine
PostPostano: 01 tra 2015, 20:27 
Online
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 10:47
Postovi: 35611
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
Problem je što iznad tih ljiljana piše armija i šta jedna vojna zastava radi na utakmici reprezentacije za koju ako ništa igraju pojedini Hrvati i Srbi a zašto nitko ne navija pametnom jasno.

Zamisli da netko na utakmicama Hrvatske ili Srbije maše HVO ili VRS ratnim zastavama, to bi svi čaršijski mediji tjednima udarali na sav glas.
Ja možda jesam umjeren s obzirom kakvih ekstrema ima na forumu ali nisam lud da progutam da nacionalna zastava jednog konstitutivnog naroda može biti na stadionima a drugog ne, s sasvim je druga je stvar što ti ko vampir problijediš na križ, kao cijela čaršija koja se zaklinje na multietničnost i vjersku toleranciju.

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kvalifikacije za EP 2016 - Reprezentacija Bosne i Hercegovine
PostPostano: 01 tra 2015, 20:31 
Offline

Pridružen/a: 05 lis 2014, 15:40
Postovi: 3307
Lokacija: S forumaššem na sunećenju.
Kako mogu biti antisemiti kada su se druzili s semitima (palestincima)?

_________________
A nation which makes the final sacrifice for life and freedom does not get beaten.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kvalifikacije za EP 2016 - Reprezentacija Bosne i Hercegovine
PostPostano: 01 tra 2015, 20:37 
Offline

Pridružen/a: 05 lis 2014, 15:40
Postovi: 3307
Lokacija: S forumaššem na sunećenju.
daramo je napisao/la:
Problem je što iznad tih ljiljana piše armija i šta jedna vojna zastava radi na utakmici reprezentacije za koju ako ništa igraju pojedini Hrvati i Srbi a zašto nitko ne navija pametnom jasno.

Zamisli da netko na utakmicama Hrvatske ili Srbije maše HVO ili VRS ratnim zastavama, to bi svi čaršijski mediji tjednima udarali na sav glas.
Ja možda jesam umjeren s obzirom kakvih ekstrema ima na forumu ali nisam lud da progutam da nacionalna zastava jednog konstitutivnog naroda može biti na stadionima a drugog ne, s sasvim je druga je stvar što ti ko vampir problijediš na križ, kao cijela čaršija koja se zaklinje na multietničnost i vjersku toleranciju.



Momak, da se ne lazemo. Vi BiH ne dozivljavate kao svoju drzavu ili drzavu uopce, zasto bi onda navijali i igrali za istu? Imajuci to u vidu, bosnjackoj dijaspori spocitavati isticanje zastave Republike BiH (ne isto sto i zastava Armija RBiH) je licemjerno. Licemjerno je i spocitavati mononacionalni sastav reprezentacije ako se u obzir uzme da srbi i hrvati ne zele igrati za BiH, vec za srbiju odnosno hRvatsku, u cemu im cesto hns i fss pomaze.


Zastave hbo i vrs? Zastave herceg-bosne su stalni inventar kada igra hrvatska, a transparenti i zastave s gradovima u BiH na utakmicama srbije. I niko glas nije digao, seres.

_________________
A nation which makes the final sacrifice for life and freedom does not get beaten.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kvalifikacije za EP 2016 - Reprezentacija Bosne i Hercegovine
PostPostano: 01 tra 2015, 20:45 
Online
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 10:47
Postovi: 35611
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
ahmo88 je napisao/la:


kad ste pobili jevreje sad mozete izigravati njihove prijatelje zato sto ih smatrate neprijateljima muslimana

pa covjece jel tebi jasno da u evropi nema vecih antisemita od srba i hrvata?

nije. ustvari jes, al boli te ona stvar da se ne izrazavam vid me kako sam fin


Moj ahmo pobili ste ih onda i vi jer ste i vi bili sastavni dio NDH režima koliko se god pravili ludi, pametnom je jasno da je upitanju zločin ustaškog sluganskog režima.
Jesu se vaši ispričali kao što su se hrvatski predstavnici pri posjetama Izraelu a znamo šta je bilo sa Židovima u Sarajevu tijekom dolaska Nijemaca.

Eto Hrvati najveći antisemiti a Židova u Hrvatskoj gotovo nema prije 19. st. i veoma ih je malo s obzirom na ostale zemlje Europe.

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kvalifikacije za EP 2016 - Reprezentacija Bosne i Hercegovine
PostPostano: 01 tra 2015, 20:48 
Offline

Pridružen/a: 01 stu 2014, 16:41
Postovi: 948
daramo je napisao/la:
ahmo88 je napisao/la:


kad ste pobili jevreje sad mozete izigravati njihove prijatelje zato sto ih smatrate neprijateljima muslimana

pa covjece jel tebi jasno da u evropi nema vecih antisemita od srba i hrvata?

nije. ustvari jes, al boli te ona stvar da se ne izrazavam vid me kako sam fin


Moj ahmo pobili ste ih onda i vi jer ste i vi bili sastavni dio NDH režima koliko se god pravili ludi, pametnom je jasno da je upitanju zločin ustaškog sluganskog režima.
Jesu se vaši ispričali kao što su se hrvatski predstavnici pri posjetama Izraelu a znamo šta je bilo sa Židovima u Sarajevu tijekom dolaska Nijemaca.

Eto Hrvati najveći antisemiti a Židova u Hrvatskoj gotovo nema prije 19. st. i veoma ih je malo s obzirom na ostale zemlje Europe.



Jedina ispravna konstatacija u vezi bosnjacke uloge u NDH je slijedeca:

- Da li su se trebali suprostaviti zlocinackom, hrvatskom ustaskom rezimu?

JESU


- Da li su se mogli suprostaviti zlocinackom, hrvatskom ustaskom rezimu?

NISU


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kvalifikacije za EP 2016 - Reprezentacija Bosne i Hercegovine
PostPostano: 01 tra 2015, 20:52 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:11
Postovi: 23208
Lokacija: Multietnička federalna jedinica sa hrvatskom većinom
ahmo88 je napisao/la:
daramo je napisao/la:

Moj ahmo pobili ste ih onda i vi jer ste i vi bili sastavni dio NDH režima koliko se god pravili ludi, pametnom je jasno da je upitanju zločin ustaškog sluganskog režima.
Jesu se vaši ispričali kao što su se hrvatski predstavnici pri posjetama Izraelu a znamo šta je bilo sa Židovima u Sarajevu tijekom dolaska Nijemaca.

Eto Hrvati najveći antisemiti a Židova u Hrvatskoj gotovo nema prije 19. st. i veoma ih je malo s obzirom na ostale zemlje Europe.



Jedina ispravna konstatacija u vezi bosnjacke uloge u NDH je slijedeca:

- Da li su se trebali suprostaviti zlocinackom, hrvatskom ustaskom rezimu?

JESU


- Da li su se mogli suprostaviti zlocinackom, hrvatskom ustaskom rezimu?

NISU


Muslimani u II svjetskom ratu = Ustaše. Nisu se suprostavili, jer bi se suprostavili sebi.

_________________
Safe European Home


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kvalifikacije za EP 2016 - Reprezentacija Bosne i Hercegovine
PostPostano: 01 tra 2015, 20:52 
Offline

Pridružen/a: 01 stu 2014, 16:41
Postovi: 948
Koliko su Bosnjaci voljeli NDH, Pavelica i rezim, i koliko su se osjecali Hrvatima, pokazuje sama cinjenica da su gdje god je to bilo moguce izbjegavali ustaske formacije i ulazili u druge oruzane postrojbe s muslimanskim predznakom, kao Hadziefendiceva legija (trokut Bijeljina, Brcko, Tuzla), iliti takozvana Zelena Liga koja je proizrasla iz Hadziefendiceve Legije nakon sto je odluceno da dijelovi legije udju u sastav 13. SS Brdske divizije, poznatije pod nazivom "Handzar Divizija", i slicno, da ne nabrajam.

A ustasko kukavicje jaje podmetati Bosnjacima, to moze samo duboko iskvaren covjek, Hrvat (pri tome ne mislim na tebe direktno), iliti Srbin koji time zeli opravdati one pokolje po Istocnoj Bosni kojima - AHTUNG - nisu prethodili ustaski zlocini, barem ne tamo, kako se to zeli prikazati.


A da je bilo Bosnjaka u ustasama, i da su cinili tamo odredjeni postotak - neki kazu da su cak pola ustasa (formacija od ca. 15 000 ljudi od kojih su 1500 pripadali Crnoj legiji u kojoj je doista procentualno bio jedan dobar dio bosnjacke nacionalnosti) cinili Bosnjaci, to niko ne oporice ko je zdrav u glavi.


A ni to da su ustase smece svjetsko.

Kao i cetnici izmedju ostalog.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kvalifikacije za EP 2016 - Reprezentacija Bosne i Hercegovine
PostPostano: 01 tra 2015, 20:55 
Offline

Pridružen/a: 01 stu 2014, 16:41
Postovi: 948
lider30 je napisao/la:
ahmo88 je napisao/la:


Jedina ispravna konstatacija u vezi bosnjacke uloge u NDH je slijedeca:

- Da li su se trebali suprostaviti zlocinackom, hrvatskom ustaskom rezimu?

JESU


- Da li su se mogli suprostaviti zlocinackom, hrvatskom ustaskom rezimu?

NISU


Muslimani u II svjetskom ratu = Ustaše. Nisu se suprostavili, jer bi se suprostavili sebi.


Kazem ,samo duboko iskvaren covjek, Hrvat, pretezno bosanski.


Sto me cudi jer vidim da se palis na debele guzice ko i ja, pa reko mora da si dobar coek neki.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kvalifikacije za EP 2016 - Reprezentacija Bosne i Hercegovine
PostPostano: 01 tra 2015, 21:02 
Online
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 10:47
Postovi: 35611
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
Amidza je napisao/la:
Momak, da se ne lazemo. Vi BiH ne dozivljavate kao svoju drzavu ili drzavu uopce, zasto bi onda navijali i igrali za istu? Imajuci to u vidu, bosnjackoj dijaspori spocitavati isticanje zastave Republike BiH (ne isto sto i zastava Armija RBiH) je licemjerno. Licemjerno je i spocitavati mononacionalni sastav reprezentacije ako se u obzir uzme da srbi i hrvati ne zele igrati za BiH, vec za srbiju odnosno hRvatsku, u cemu im cesto hns i fss pomaze.


Zastave hbo i vrs? Zastave herceg-bosne su stalni inventar kada igra hrvatska, a transparenti i zastave s gradovima u BiH na utakmicama srbije. I niko glas nije digao, seres.


Prvo pročitaj post pa komentiraj.
To je valjda mesijska zadaća temeljnog naroda da određuje čija je Bosna i Hercegovina i kako će je netko doživljavati.
Ovo moja država više nego ovih dijasporaca što su sprašili.

Da si čitao vidio bi da sam napisao ratna zastava koja se jasno vidi na snimci, a ako nisu znali mogli ste barem ovim prebjezima javiti da BiH odavno ima službenu državnu zastavu a zašto vi koristite zastavu bošnjačkog naroda i tekbirate znate dobro.

Isto tako napisao sam da za BiH reprezentaciju igraju i pojedini Hrvati i Srbi kojima pred nosom mašete ratnim zastavama onda se čudite što ostali odbijaju igrati.
Zastava HVO ili neka druga vojna nikada nije bila na tekmama repke a ovdje vidimo harmijske da ne spominjemo turske, saudijske i ine islamističke.

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kvalifikacije za EP 2016 - Reprezentacija Bosne i Hercegovine
PostPostano: 01 tra 2015, 21:10 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:11
Postovi: 23208
Lokacija: Multietnička federalna jedinica sa hrvatskom većinom
ahmo88 je napisao/la:
lider30 je napisao/la:

Muslimani u II svjetskom ratu = Ustaše. Nisu se suprostavili, jer bi se suprostavili sebi.


Kazem ,samo duboko iskvaren covjek, Hrvat, pretezno bosanski.


Sto me cudi jer vidim da se palis na debele guzice ko i ja, pa reko mora da si dobar coek neki.


Tražiš razloge, da se opravdate. Činjenica je, da je do 1943. godine Muslimana bilo samo u tragovima u NOB-u odnosno debelo ispodprosječno u odnosu na ostale južnoslavenske narode u NOB-u. Tek zadnjih godinuipol rata se omasovio broj Muslimana u partizanima.

_________________
Safe European Home


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kvalifikacije za EP 2016 - Reprezentacija Bosne i Hercegovine
PostPostano: 01 tra 2015, 21:16 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Baš su postali pravi mentalni islamski Azijati. Čuj "ćifut". Da to bar drže za 4 zida svog doma.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kvalifikacije za EP 2016 - Reprezentacija Bosne i Hercegovine
PostPostano: 01 tra 2015, 21:16 
Online
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 10:47
Postovi: 35611
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
Joj nema veće bajke od bošnjačke povijesti.

Normalnom dosta i sasvim jasan dokaz znači izbjegavali zlogasne ustaške formacije da bi se pridruživali još zlogasnijim SS divizijama, šta valjda im ove nisu bile dovoljno radikalne jer nisu tako zdušno mlatili ćifute kao što su to SS-ovci.

Tada vam nije smetalo uzdizanje kao najčišćih arijevaca i kao cvijeće hrvatstva.
Okupljeni prije rata u Ju­goslavenskoj muslimanskoj organizaciji, većinom izrazili lojalnost NDH i njegovu poglavniku. Jedan od njih, Hakija Hadžić, bio je imenovan ustaš­kim povjerenikom za Bosnu i Hercegovinu.
Usprkos svim poteškoćama od stane talijanskih vlasti hrvatske su vlasti do lipnja 1941. uspostavile velike župe, na čelu kojih su u Bosni i Hercegovini bili najčešće muslimani.

Muslimane nije smetalo takvo njihovo uzdizanje, što se po­kazalo i u prigodi uspostave NDH. Hrvatsko muslimansko društvo u Zagrebu na svojoj svečanoj sjednici srdačno je pozdravilo uspostavu hr­vatske države u čijem sastavu je bila Bosna i Hercegovina.

Poglavnik je po­kazao svoju trajnu naklonost muslimanima i u prigodi imenovanja naj­viših državnih dužnosnika, kad je potpredsjednikom vlade imenovao dr. Osmana Kulenovića.9) Na dužnosti gaje zamijenio 7. studenog 1941. njegov brat Džafer-beg.10) Ujedno je 30. travnja objavio odredbu o preseljenju pot­predsjedništva u Banja Luku, kamo se Kulenović preselio već 4. svibnja.

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kvalifikacije za EP 2016 - Reprezentacija Bosne i Hercegovine
PostPostano: 01 tra 2015, 21:21 
Offline

Pridružen/a: 01 stu 2014, 16:41
Postovi: 948
lider30 je napisao/la:
ahmo88 je napisao/la:

Kazem ,samo duboko iskvaren covjek, Hrvat, pretezno bosanski.


Sto me cudi jer vidim da se palis na debele guzice ko i ja, pa reko mora da si dobar coek neki.


Tražiš razloge, da se opravdate. Činjenica je, da je do 1943. godine Muslimana bilo samo u tragovima u NOB-u odnosno debelo ispodprosječno u odnosu na ostale južnoslavenske narode u NOB-u. Tek zadnjih godinuipol rata se omasovio broj Muslimana u partizanima.



Zasta ba ja da se opravdavam? :D Meni su cetnici pobili vise clanova uze i sire rodbine nego sto ti clanova imas, najvjerovatnije, a ustase, iako su oni Bosnjake branili u istocnoj Bosni, ni dan danas nebi nazvao pozitivnom pojavom vec prljavom bandom koja je s pravom iskorjenjena - nazalost, izvuklo se dosta nalogodavaca i onih koji su im moralnu podrsku davali, npr. crkveni redovnici. Sve bi ja to uza zid postrojio, oni u Blajburgu su bili isuvise milostivi (iako je zasigurno i medju samim ustasama bilo ljudi koji nisu ubijali neduzne i koji su tu zavrsili zbog niza okolnosti..ljudska sudbina je cudo).

I nismo o NOB-u, jednom manjinskom pokretu u moru govana i nesvjesnih saucesnika, zrtava, svega i svacega, vec o tome da ustase ne mozes podvaliti Bosnjacima. Pa vise je ARBiH imala Srba nego sto su ustase imali Bosnjaka.

A Bosnjaci su mogli samo da pushe u tom ratu i da izigravaju jagnjad za klanje - osim mjestimicno gdje su uspjeli da se organizuju i sprijece ono najgore nakon prvih, inicijalnih napada ustanika (i komunisti i cetnici i tkzv. bespuskari koji kao rulja idu za vojskom pa kad se probije linija onda napadaju na ranjenike, civile, kolju, siluju, pljackaju...mentalitet nam je to :001_smile ) oko Majevice, tamo taj dio. A bila je i u krajini tkzv. Huskina vojska. Velika je razlika izmedju tog rata i ovog zadnjeg, barem iz ugla Bosnjaka.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kvalifikacije za EP 2016 - Reprezentacija Bosne i Hercegovine
PostPostano: 01 tra 2015, 21:23 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
A jutros si hvalio ustaše na onoj drugoj temi. Bošnjak = šizofrenija, ludilo, suncokretstvo, vječita kriza identiteta.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kvalifikacije za EP 2016 - Reprezentacija Bosne i Hercegovine
PostPostano: 01 tra 2015, 21:23 
Offline

Pridružen/a: 01 stu 2014, 16:41
Postovi: 948
daramo je napisao/la:
Joj nema veće bajke od bošnjačke povijesti.

Normalnom dosta i sasvim jasan dokaz znači izbjegavali zlogasne ustaške formacije da bi se pridruživali još zlogasnijim SS divizijama, šta valjda im ove nisu bile dovoljno radikalne jer nisu tako zdušno mlatili ćifute kao što su to SS-ovci.

Tada vam nije smetalo uzdizanje kao najčišćih arijevaca i kao cvijeće hrvatstva.
Okupljeni prije rata u Ju­goslavenskoj muslimanskoj organizaciji, većinom izrazili lojalnost NDH i njegovu poglavniku. Jedan od njih, Hakija Hadžić, bio je imenovan ustaš­kim povjerenikom za Bosnu i Hercegovinu.
Usprkos svim poteškoćama od stane talijanskih vlasti hrvatske su vlasti do lipnja 1941. uspostavile velike župe, na čelu kojih su u Bosni i Hercegovini bili najčešće muslimani.

Muslimane nije smetalo takvo njihovo uzdizanje, što se po­kazalo i u prigodi uspostave NDH. Hrvatsko muslimansko društvo u Zagrebu na svojoj svečanoj sjednici srdačno je pozdravilo uspostavu hr­vatske države u čijem sastavu je bila Bosna i Hercegovina.

Poglavnik je po­kazao svoju trajnu naklonost muslimanima i u prigodi imenovanja naj­viših državnih dužnosnika, kad je potpredsjednikom vlade imenovao dr. Osmana Kulenovića.9) Na dužnosti gaje zamijenio 7. studenog 1941. njegov brat Džafer-beg.10) Ujedno je 30. travnja objavio odredbu o preseljenju pot­predsjedništva u Banja Luku, kamo se Kulenović preselio već 4. svibnja.





ss handzar je usla u bosnu krajem 1944. godina

do tog momenta ste pibili vec sve rome i jevreje


i sta jos NE ZNAS o 13. SS pa da ti objasni profesor?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kvalifikacije za EP 2016 - Reprezentacija Bosne i Hercegovine
PostPostano: 01 tra 2015, 21:26 
Offline

Pridružen/a: 01 stu 2014, 16:41
Postovi: 948
BBC je napisao/la:
A jutros si hvalio ustaše na onoj drugoj temi. Bošnjak = šizofrenija, ludilo, suncokretstvo, vječita kriza identiteta.



mislis sinoc :)


ne, ne, vec sam vas pito - kad ste se falili i izdrkavali nad cetnicima zbog velike pobjede ustasa nad cetnicima u lijevca polju, da li smo to mi, ili vi, braco. :)

to je velika razlika i dokaz

kad se radi o zlocinima - onda su to bosnjaci

a kad treba dici kitu na erojske pobjede onda su to rvati


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 632 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 26  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 18 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO