HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 19 tra 2024, 16:51.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 607 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 25  Sljedeća

Hrvatska u kvalifikacijama za EP 2016?
Prva u skupini 52%  52%  [ 16 ]
Druga u skupini 39%  39%  [ 12 ]
Treća u skupini (najbolja treća u kvalifikacijama) 0%  0%  [ 0 ]
Treća u skupini (doigravanje i prolaz) 3%  3%  [ 1 ]
Treća u skupini (doigravanje i ispadanje) 3%  3%  [ 1 ]
Četvrta u skupini 0%  0%  [ 0 ]
Peta u skupini 0%  0%  [ 0 ]
Šesta u skupini 3%  3%  [ 1 ]
Ukupno glasova : 31
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Kvalifikacije za EP 2016 - Reprezentacija Hrvatske
PostPostano: 17 stu 2014, 02:24 
Offline

Pridružen/a: 01 stu 2014, 16:41
Postovi: 948
.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kvalifikacije za EP 2016 - Reprezentacija Hrvatske
PostPostano: 17 stu 2014, 04:07 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 08:25
Postovi: 43997
Lokacija: Folklorni Jugoslaven, praktični Hrvat
Tika-taka na hrvatski način. Sve je djelovalo jako dobro, nevjerojatna kombinatorika i uigranost. Sa obzirom da ne poznajem Italiju najbolje, jesmo li ih baš mi onako stjerali u mišju rupu, ili ono često prepuste inicijativu i onda sijevnu kontrama?

Dobro je da nas na kraju nije koštao onaj prekid, sjebao je ritam itekako. Postoji li presedan da se možda repka kazni bodovima, ili će se zadržati na novčanim kaznama? U biti, iako su krivi hrvatski navijači, zašto ne ide na dušu organizatora, mislim ukoliko HNS nije jamčio za naše navijače?

Nažalost, ove neke skupine su u ratnom stanju s HNS-om, i mislim da će se voditi onom "što gore, to bolje". Vjerojatno neće moći napraviti veće probleme doma, ali ako negdje vani zakaže organizacija, mogli bi napraviti ozbiljan problem (možda u gostima na Malti?)

_________________
sklon'se bona Zineta sa penđera, vidiš da te vlasi oćima kurišu
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kvalifikacije za EP 2016 - Reprezentacija Hrvatske
PostPostano: 17 stu 2014, 09:28 
Offline

Pridružen/a: 27 lip 2012, 01:19
Postovi: 2148
Citat:
HNS ******** NOGOMET STE SJEBALI

HRVATSKA - TO SMO MI!
HNS MAFIJO! ŠUKERU TURČINE!

Bravo decki sa tribina...za mi je samo sto nisu prekinuli utakmicu..respect BBB i mojoj TORCIDI.hns MAFIA.


:D


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kvalifikacije za EP 2016 - Reprezentacija Hrvatske
PostPostano: 17 stu 2014, 09:50 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 08:25
Postovi: 43997
Lokacija: Folklorni Jugoslaven, praktični Hrvat
Po stoti put, razumijem mržnju prema Mamiću, Šukeru itd. no ova huliganska *** su dirnuli u našu svetinju repku. Ima nas puno kojima je repka iznad klubova, i atak na sam rezultat (vjerujem da određenim navijačima ne bi bilo krivo ni da se repka npr izbaci iz takmičenja) je pljuvanje svima nama u lice. Zašto bi skoro 5.000.000 ljubitelja hrvatske repke u RH i dijaspori ispaštali zbog nekih sukoba u Zagrebu, ili nekih kompleksa koji Hajduk i Split imaju kontra Zagreba? Nadam se da DORH neće propustiti ovu priliku.

_________________
sklon'se bona Zineta sa penđera, vidiš da te vlasi oćima kurišu
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kvalifikacije za EP 2016 - Reprezentacija Hrvatske
PostPostano: 17 stu 2014, 10:54 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Nadam se da će ih dobro novčano opaliti. Taj jezik najbolje razumiju. Onda neka rintaju za kredite da plate kaznu.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kvalifikacije za EP 2016 - Reprezentacija Hrvatske
PostPostano: 17 stu 2014, 11:14 
Online
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 10:47
Postovi: 35986
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
Užasno da nas pojedinci ovako sramote, utakmica reprezentacije nije mjesto gdje se treba boriti protiv Mamića, Šukera itd. za to postoji milijun drugih načina.
Imali smo sve odličnu igru, posjed, Italija je visila o koncu i onda nas divljaci izbace iz takta, još smo i dobro prošli mogla se utakmica vrlo lako i prekinuti.

Na kraju sve u svemu dobar rezultat uz odličnu igru daje nadu, sad samo moramo izbaciti Norvežane iz igre i to je to.
Bugari su me totalno razočarali iz solidne lige i klubova ne mogu sastaviti ekipu za pobjediti Maltu, sasvim je sigurno da neće vidjeti EP, Norveška vjerovatno 3. a mi Talijani se borimo za vrh, nadam se na Poljudu.

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kvalifikacije za EP 2016 - Reprezentacija Hrvatske
PostPostano: 17 stu 2014, 11:17 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Sve se to inteziviralo sa kretenom Jovanovićem. Ove budale su tad osjetile da imaju podršku vrha politike za svoje gluposti.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kvalifikacije za EP 2016 - Reprezentacija Hrvatske
PostPostano: 17 stu 2014, 11:43 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 20 sij 2012, 03:21
Postovi: 15067
Lokacija: Zagreb
Nema to veze s tim BBC.

Jednostavno je to sve otišlo predaleko.

E sad koji je način da se legalno izrazi nezadovoljstvo ili smijeni onaj drugi huligan...

Uglavnom šteta jer smo mogli maznuti Talijane. Kao da su se iznenadili da ih mogu tako stisnuti. I Kovač sa Kramarićem na klupi...

Bod.

Ali šteta.

_________________
Do godine u Herceg Bosni. :HercegBosanac


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kvalifikacije za EP 2016 - Reprezentacija Hrvatske
PostPostano: 17 stu 2014, 11:48 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Kako nema veze. I ove budale "isušuju močvaru" kao što je i Jovanović želio.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kvalifikacije za EP 2016 - Reprezentacija Hrvatske
PostPostano: 17 stu 2014, 11:55 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 20 sij 2012, 03:21
Postovi: 15067
Lokacija: Zagreb
Nema veze. Niti su instrumentirani SDP-ovci ili šta li. Kao što nisu bili ni Soroševci već su ih ti iskoristili.

To već postoji od prije, a nije eskaliralo zahvaljujući Jovanoviću.

Ovo je vjerojatno povezano s onim pokušajem ubojstva.

Uostalom kao da nema močvare pune budala koju treba isušiti.

Samo to neće druge budale napraviti...

I taj HNS, i Mamića i huligane treba počistiti. Vrijeme je da neka normalna ekipa to preuzme.

Ovaj je ionako dao ono što je dobro mogao dati.

_________________
Do godine u Herceg Bosni. :HercegBosanac


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kvalifikacije za EP 2016 - Reprezentacija Hrvatske
PostPostano: 17 stu 2014, 11:58 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 04 svi 2009, 09:57
Postovi: 9549
Lokacija: HR HB
to policija mora dobro ispendrekati po glavi i džepu, druge nema,...ili treba biti senzibiliziran za piromanske porive i osjećaje huligana, ovo više nema smisla, da ovako ponižavaju repku koja je ogledalo cijele nacije.

jednostavno, pendrekom u glavu, pa glavu u hladnu bukaru.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kvalifikacije za EP 2016 - Reprezentacija Hrvatske
PostPostano: 17 stu 2014, 12:02 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Talijanska policija privela je 17 hrvatskih navijača koji su noć proveli u pritvoru u Milanu, piše Corriere dello Sport te dodaje kako su sudionici nereda na utakmici Italije i Hrvatske prepoznati uz pomoć videonadzora. Budući da su se neki od njih sukobili s policijom, protiv njih će biti podignute kaznene prijave. Još se navodi kako je riječ o pripadnicima Bad Blue Boysa s obilježjima protiv Zdravka Mamića.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kvalifikacije za EP 2016 - Reprezentacija Hrvatske
PostPostano: 17 stu 2014, 13:03 
Online

Pridružen/a: 24 vel 2014, 20:05
Postovi: 206
Treba uništiti ovu kriminalnu organizaciju zvanu HNS kao i mafijašku obitelj koja ga kontrolira pod svaku cijenu. Žalosno je što pate momci na terenu ali isto tako je žalosno što njih mafija koristi za vlastite interese.

Probalo se s mafijom na razne načine ali su u talu sa policijom, velikim dijelom politike, sudstvom, medijima i dijelom vjernih plaćenika koji o njima ovise. Europa će to riješiti ali proći će godine jer je spor sustav. Do tada mafija naručuje ubojstva navijača, prazni stadione (Maksimir zbog drugačijeg mišljenja, Poljud zbog dva upaljača), guši oporbu istovremeno sebi puneći džepove na račun poreznih obveznika. I ne, nećete to braniti jer je Mandžo trebao zabiti gol trećerazrednoj reprezentaciji, najgoroj Italiji u povijesti kojoj nitko ne zna nabrojiti dva igrača osim Buffona. Hrvatska reprezentacija više nije nacionalni ponos nego poligon za kriminal jedne mafijaške obitelji. To je činjenica.

Izbaciti iz svih natjecanja ako treba na 10 godina da narod doživi katarzu i shvati da nije normalno biti kriminalac kao ni podržavati kriminal kao ni šutjeti dok se događa kriminal.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kvalifikacije za EP 2016 - Reprezentacija Hrvatske
PostPostano: 17 stu 2014, 13:13 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 08:25
Postovi: 43997
Lokacija: Folklorni Jugoslaven, praktični Hrvat
Borite se za svoje jebene klubove, borite se protiv HNS-ova, kuraca, palaca ali odjebite od naše repke. Već ste okrenuli većinu Hrvata u RH i dijaspori protiv sebe (a to je veliki uspjeh sa obzirom na činjenicu ko je s druge strane), a ukoliko bi uspjeli repki otkinuti bodove ili ih izbaciti, preko 90% ljudi u državi bi bilo za to da se napune zatvori s tom bagrom, uz doživotno batinjanje. Ili da budemo još konkretniji, 500 huligana se pokušava usrati u ćeif 5,000,000 Hrvata...pa to je za strijeljanje, jebli im i Šukeri i Mamići mater.

Stoka ne konta da nam je repka jedna od rijetkih stvari u državi koja vrijedi i koja nas ujedinjuje.

_________________
sklon'se bona Zineta sa penđera, vidiš da te vlasi oćima kurišu
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kvalifikacije za EP 2016 - Reprezentacija Hrvatske
PostPostano: 17 stu 2014, 13:24 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 04 svi 2009, 09:57
Postovi: 9549
Lokacija: HR HB
mrnjav je napisao/la:
Treba uništiti ovu kriminalnu organizaciju zvanu HNS kao i mafijašku obitelj koja ga kontrolira pod svaku cijenu. Žalosno je što pate momci na terenu ali isto tako je žalosno što njih mafija koristi za vlastite interese.

Probalo se s mafijom na razne načine ali su u talu sa policijom, velikim dijelom politike, sudstvom, medijima i dijelom vjernih plaćenika koji o njima ovise. Europa će to riješiti ali proći će godine jer je spor sustav. Do tada mafija naručuje ubojstva navijača, prazni stadione (Maksimir zbog drugačijeg mišljenja, Poljud zbog dva upaljača), guši oporbu istovremeno sebi puneći džepove na račun poreznih obveznika. I ne, nećete to braniti jer je Mandžo trebao zabiti gol trećerazrednoj reprezentaciji, najgoroj Italiji u povijesti kojoj nitko ne zna nabrojiti dva igrača osim Buffona. Hrvatska reprezentacija više nije nacionalni ponos nego poligon za kriminal jedne mafijaške obitelji. To je činjenica.

Izbaciti iz svih natjecanja ako treba na 10 godina da narod doživi katarzu i shvati da nije normalno biti kriminalac kao ni podržavati kriminal kao ni šutjeti dok se događa kriminal.


a ti braniš šta? demokraciju, slobodu, pravdu, nogomet, sport, Hrvatsku, fair-play, SDP, HDZ, HSS, Rijeku, Dinamo, Hajduk, Osijek,... šta?!?!? paljenjem i rušenjem repke, jebo vas i Dinamo i Hajduk i HNS i mafija u njemu i mafija u Torcidi i BBB svi zajedno, ogadili ste nogomet svakom normalnom navijaču.

i ti i slični ste se našli da mašete zastavama i pljujete po istoj,... pu jebem vam nauk i odgoj.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kvalifikacije za EP 2016 - Reprezentacija Hrvatske
PostPostano: 17 stu 2014, 13:39 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 ruj 2009, 16:26
Postovi: 22751
Novčane kazne koje dobije HNS, treba sudski proslijediti na adrese huligana, a to znači ovrha nad nekretninama. Također oduzeti putovnice.

Nikome nikada više ne bi palo na pamet divljati na sportskim natjecanjima.

_________________
Sanjam da pripojim RH BiH


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kvalifikacije za EP 2016 - Reprezentacija Hrvatske
PostPostano: 17 stu 2014, 13:40 
Online

Pridružen/a: 24 vel 2014, 20:05
Postovi: 206
Dragi moji, Hrvatska je i moja domovina, HNS je i moj savez i imam potpuno pravo tražiti promjene. I moj glas je sigurno vrijedniji od vašeg jer pratim sve, sudjelujem u puno toga i puno više znam i razumijem o čemu se radi.

Vi se, kao i većina hrvatskih ovaca bavi posljedicama, a ne uzrokom. Ovi navijači sinoć su posljedica i organizirani bunt zbog mafije koja vlada našim nogometom. Uzrok su razne kriminalne radnje i bogaćenje pojedinih osoba na račun poreznih obveznika.

To šta je vama pokvarena večer znači kao crno ispod nokta, u tom pogledu ste totalno nebitni i nevažni jer pojma nemate o čemu se radi.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kvalifikacije za EP 2016 - Reprezentacija Hrvatske
PostPostano: 17 stu 2014, 13:45 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 ruj 2009, 16:26
Postovi: 22751
mrnjav je napisao/la:
Dragi moji, Hrvatska je i moja domovina, HNS je i moj savez i imam potpuno pravo tražiti promjene. I moj glas je sigurno vrijedniji od vašeg jer pratim sve, sudjelujem u puno toga i puno više znam i razumijem o čemu se radi.

Vi se, kao i većina hrvatskih ovaca bavi posljedicama, a ne uzrokom. Ovi navijači sinoć su posljedica i organizirani bunt zbog mafije koja vlada našim nogometom. Uzrok su razne kriminalne radnje i bogaćenje pojedinih osoba na račun poreznih obveznika.

To šta je vama pokvarena večer znači kao crno ispod nokta, u tom pogledu ste totalno nebitni i nevažni jer pojma nemate o čemu se radi.



Imate crno na bijelo za svoje tvrdnje? U RH postoje sudovi, policija, ako oni ne rade svoj posao časno, postoje eu sudovi, tražite tamo svoju zaštitu. Tribine nisu mjesta za rješavanje problema koje si ti naveo.

_________________
Sanjam da pripojim RH BiH


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kvalifikacije za EP 2016 - Reprezentacija Hrvatske
PostPostano: 17 stu 2014, 13:47 
Online

Pridružen/a: 24 vel 2014, 20:05
Postovi: 206
I kao sramoti nas par baklji na terenu pred svijetom. Za umrijeti od smijeha.

Ne sramoti nas šta su nam u zadnjih par godina u zatvoru završili: premijer, gradonačelnik prijestolnice i čelnik gospodarske komore? Pored ostalih naravno. Ne sramoti nas šta smo ekonomski šupak Europe? Ne sramote nas Bandići, Kerumi, Sanaderi, Milanovići, Pusićke, Mamići i ostala bagra? Živimo u državi blagostanja i baš nam ta šaka huligana smeta da zaokružimo predivnu stvarnost?

Nemojte me jebat. Boli me *** za Mandžin gol dok god mafija naručuje ubojstva, pere našu zajedničku lovu, kontrolira sve razine vlasti, dok vladaju nepotizam, korupcija i organizirani kriminal. I ta ista mafija broji novac i smije se dok vi "normalni i neutralni" šutite jer vas to ne interesira. I koristi vas da bi vršili propagandu u svoju korist.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kvalifikacije za EP 2016 - Reprezentacija Hrvatske
PostPostano: 17 stu 2014, 13:47 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
mrnjav je napisao/la:
Dragi moji, Hrvatska je i moja domovina, HNS je i moj savez i imam potpuno pravo tražiti promjene. I moj glas je sigurno vrijedniji od vašeg jer pratim sve, sudjelujem u puno toga i puno više znam i razumijem o čemu se radi.

Vi se, kao i većina hrvatskih ovaca bavi posljedicama, a ne uzrokom. Ovi navijači sinoć su posljedica i organizirani bunt zbog mafije koja vlada našim nogometom. Uzrok su razne kriminalne radnje i bogaćenje pojedinih osoba na račun poreznih obveznika.

To šta je vama pokvarena večer znači kao crno ispod nokta, u tom pogledu ste totalno nebitni i nevažni jer pojma nemate o čemu se radi.


Lijepo. Sad kad vas krenu proganjati i kad zaplačete nemojte tražiti simpatije, jer ih nećete dobiti. Upravo ste dali vlastima da vas kažnjavaju kako požele i uvedu zakone koje požele, jer im narod daje odriješene ruke.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kvalifikacije za EP 2016 - Reprezentacija Hrvatske
PostPostano: 17 stu 2014, 13:48 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kvalifikacije za EP 2016 - Reprezentacija Hrvatske
PostPostano: 17 stu 2014, 13:53 
Online

Pridružen/a: 24 vel 2014, 20:05
Postovi: 206
ManInBlack je napisao/la:
Imate crno na bijelo za svoje tvrdnje? U RH postoje sudovi, policija, ako oni ne rade svoj posao časno, postoje eu sudovi, tražite tamo svoju zaštitu. Tribine nisu mjesta za rješavanje problema koje si ti naveo.


Crno na bijelo
http://sportske.zabranjeni.hr/upravni-sud-u-splitu-donio-konacnu-odluku--izbor-vlatka-markovica-za-predsjednika-hns-a-bio-je-nelegalan-/1087823/

Crno na bijelo
http://www.index.hr/sport/clanak/nisu-kartel-nego-isti-klub-jovanovic-rusi-lokomotivu-/667754.aspx

Crno na bijelo
http://www.slobodnadalmacija.hr/Nogomet/tabid/84/articleType/ArticleView/articleId/227568/Default.aspx

Čitav savez je nelegalan, a mafija ga kontrolira jer UEFA i FIFA strogo zabranjuju uplitanje države. I to mafija koristi uz svoje plaćenike i "neutralne" kojima je do nogača...

Neke stvari idu u Europu ali ona je spora.
http://www.hercegovina.info/vijesti/sport/nogomet/eu-u-prijavljene-nelegalne-potpore-dinamu-u-kontaktu-smo-s-hrvatskim-vlastima-82843


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kvalifikacije za EP 2016 - Reprezentacija Hrvatske
PostPostano: 17 stu 2014, 14:00 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 ruj 2009, 16:26
Postovi: 22751
Pa eto rekao sam ako RH sudstvo ne radi posao pošteno i časno, imate eu sudove gdje možete tužiti i RH sudstvo. Ali prijatelju, ne želim vidjeti divljanje na tribinama uz meni svete zastave, zbog kojih sam nosio glavu u torbi po ratištu. Onaj tko uz te zastave pravi nerede i šalje ružnu sliku o njima u svijet za mene je neprijatelj, ČETNIK, mudžahedin.

_________________
Sanjam da pripojim RH BiH


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kvalifikacije za EP 2016 - Reprezentacija Hrvatske
PostPostano: 17 stu 2014, 14:09 
Online
Avatar

Pridružen/a: 24 ruj 2009, 10:09
Postovi: 24635
Lokacija: Heartbreak Hotel
mrnjav je napisao/la:
I kao sramoti nas par baklji na terenu pred svijetom. Za umrijeti od smijeha.

Ne sramoti nas šta su nam u zadnjih par godina u zatvoru završili: premijer, gradonačelnik prijestolnice i čelnik gospodarske komore? Pored ostalih naravno. Ne sramoti nas šta smo ekonomski šupak Europe? Ne sramote nas Bandići, Kerumi, Sanaderi, Milanovići, Pusićke, Mamići i ostala bagra? Živimo u državi blagostanja i baš nam ta šaka huligana smeta da zaokružimo predivnu stvarnost?



Pa ako ti smatraš da je to sve bitno a sport u odnosu na sve to toliko beznačajan zašto se onda uopće pratiš sport, zašto se zbog toga nerviraš?

Dakako da je nogomet sporedna stvar i da bi bilo puno bolje da energiju trošimo na neke životne, egzistencijalne stvari ali činjenica je da je nekima to izgleda najvažnija stvar na svijetu... čim spominju neke gluposti kao sveti klub i tome slično.

_________________
"Uzalud vam sav tisak i sve radio postaje, našim srcima nikad nećete ovladati", nadbiskup Alojzije Stepinac, Zagreb, 1942.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kvalifikacije za EP 2016 - Reprezentacija Hrvatske
PostPostano: 17 stu 2014, 14:13 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 04 svi 2009, 09:57
Postovi: 9549
Lokacija: HR HB
mrnjav je napisao/la:
Dragi moji, Hrvatska je i moja domovina, HNS je i moj savez i imam potpuno pravo tražiti promjene. I moj glas je sigurno vrijedniji od vašeg jer pratim sve, sudjelujem u puno toga i puno više znam i razumijem o čemu se radi.

Vi se, kao i većina hrvatskih ovaca bavi posljedicama, a ne uzrokom. Ovi navijači sinoć su posljedica i organizirani bunt zbog mafije koja vlada našim nogometom. Uzrok su razne kriminalne radnje i bogaćenje pojedinih osoba na račun poreznih obveznika.

To šta je vama pokvarena večer znači kao crno ispod nokta, u tom pogledu ste totalno nebitni i nevažni jer pojma nemate o čemu se radi.


A vi ste bitni i mjerodavni jer vaš glas "sigurno vrijedi više",... od preko četri milijona glasova građana RH, eto vidjet ćeš kako će se ovo završiti sa huliganizmom i sa tim t vojim tzv. buntom, to je međumafijaški obračun, a ne bunt, isti ste qrac "i vi i oni" samo druga nijansa.

Srećom, polako dolazi sve na svoje i narod kojem je bitan i zanima ga sportski uspjeh repke kao i sud i policija koji će uskoro odraditi svoj posao i prema huliganima i prema mafiji, a vi koji furate neku priču "svetinja" ovo-ono, šta vi znate šta je svetinja kad vam ni hrvatska repka nije sveta da joj pravite ovakve pizdarije.
Eto naudit ćete HNSu ako se kazne plaćaju iz proračuna.

Ti kao dokaze navodiš novinske članke,... ma bjaaaaži bolan.


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 607 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 25  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 28 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO