HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 28 ožu 2024, 16:40.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 607 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 25  Sljedeća

Hrvatska u kvalifikacijama za EP 2016?
Prva u skupini 52%  52%  [ 16 ]
Druga u skupini 39%  39%  [ 12 ]
Treća u skupini (najbolja treća u kvalifikacijama) 0%  0%  [ 0 ]
Treća u skupini (doigravanje i prolaz) 3%  3%  [ 1 ]
Treća u skupini (doigravanje i ispadanje) 3%  3%  [ 1 ]
Četvrta u skupini 0%  0%  [ 0 ]
Peta u skupini 0%  0%  [ 0 ]
Šesta u skupini 3%  3%  [ 1 ]
Ukupno glasova : 31
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Kvalifikacije za EP 2016 - Reprezentacija Hrvatske
PostPostano: 16 lip 2015, 08:52 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 25 pro 2012, 19:27
Postovi: 17349
Lokacija: יום טוב
meni jedna stvar nije jasna. da repka igra u Zagrebu, ja uzmem kantu neke kemikalije, ušetam se na stadion, nacrtam štogod hoću - jednoroga i zmaja npr. i nitko ne vidi ni mene ni kantu. tek kad se reflektori upale, publiku zabljesne moje umjetničko djelo na travi.
kakvu vezu moraš imati među zaštitarima i onima koji upravljaju stadionom da to izvedeš anonimno?
i još da sam huligan, sigurno bi me izgrlili i posudili još jednu kantu, da slika bude što veća.

bumbi, Ostojić ne stigne hapsiti, mora pisati na facebooku. a ne smije zanemariti ni svoju prijateljicu bocu.

_________________
Ako išta ne podnosim to je kad me netko tjera da radim. - Naša Kvačica

Takozvana RS je genocidna tvorevina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kvalifikacije za EP 2016 - Reprezentacija Hrvatske
PostPostano: 16 lip 2015, 09:01 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 04 svi 2009, 09:57
Postovi: 9486
Lokacija: HR HB
ZGabriel je napisao/la:
meni jedna stvar nije jasna. da repka igra u Zagrebu, ja uzmem kantu neke kemikalije, ušetam se na stadion, nacrtam štogod hoću - jednoroga i zmaja npr. i nitko ne vidi ni mene ni kantu. tek kad se reflektori upale, publiku zabljesne moje umjetničko djelo na travi.
kakvu vezu moraš imati među zaštitarima i onima koji upravljaju stadionom da to izvedeš anonimno?
i još da sam huligan, sigurno bi me izgrlili i posudili još jednu kantu, da slika bude što veća.

bumbi, Ostojić ne stigne hapsiti, mora pisati na facebooku. a ne smije zanemariti ni svoju prijateljicu bocu.


Jednostavno nevjerovatna aljkavost i propust osiguranja stadiona.
Nadam se da se sve neće završiti zataškavanjem i "nepoznatim počiniteljem" jer ovaj čin je dostatan da počnu padati glave onih koji su odgovorni, a čim je priča došla dotle da se priča ko je prvi vidio i u čijoj se nadležnosti taj propust dogodio sluti da će to i biti.
Ostojić je tu možda nepravedno istaknut, ali je dio šire bulimente koja bi zbog Mamića ili već kojeg političara i politike uskratila cijeloj državi nastup na Euru, a čudno je da je cijena te mržnje toliko visoka, a sve pod izlikom nekog "isušivanja močvare" bacanjem u istu tu močvaru samu reprezentaciju.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kvalifikacije za EP 2016 - Reprezentacija Hrvatske
PostPostano: 16 lip 2015, 09:13 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 25 pro 2012, 19:27
Postovi: 17349
Lokacija: יום טוב
bumbar92 je napisao/la:

Jednostavno nevjerovatna aljkavost i propust osiguranja stadiona.


ili sabotaža? s obzirom na svijetlu prošlost SDP-a u ovom mandatu i blizinu izbora, ništa me ne bi čudilo.
umjesto da nešto rade, mandat im se svodi na uništavanje Hrvatske i optužbi vlastitog naroda za fašizam.

Citat:
Ostojić je tu možda nepravedno istaknut, ali je dio šire bulimente koja bi zbog Mamića ili već kojeg političara i politike uskratila cijeloj državi nastup na Euru, a čudno je da je cijena te mržnje toliko visoka, a sve pod izlikom nekog "isušivanja močvare" bacanjem u istu tu močvaru samu reprezentaciju.


Ostojić je ministar i glavni odgovorni za ovakve stvari.
isušivanje močvare? daj molim te. Jovanović je odletio a Mamiću dlaka s glave nije pala. Bandić ga godinama financira, a znamo čiji je on (bez obzira na odmetnuće). drug bedžonosac.

_________________
Ako išta ne podnosim to je kad me netko tjera da radim. - Naša Kvačica

Takozvana RS je genocidna tvorevina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kvalifikacije za EP 2016 - Reprezentacija Hrvatske
PostPostano: 16 lip 2015, 09:28 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
zaba1111 je napisao/la:
Ostojić: Svi koji su pregledavali očito nisu htjeli vidjeti što je na terenu. Ako smijem još nešto kazati; ovo što ste napravili da se utakmica s Bugarskom igra u Splitu, očito je da ste htjeli ponovno izbjeći publiku. Ako se igra bez publike neka se igra kod vašeg šefa u Maksimiru. Znali su za to, nisu reagirali

I što je najgore maloumnom hrvtaskom desničaru i dalje nije jasno ko uništava hrvatski nogomet i zašto.


Što je najgore je da si ti maloumnik i ne vidiš da jedan ministar unutarnjih takve stvari ne smije komentirati niti pričati. Tu se postavio u ulogu suca.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kvalifikacije za EP 2016 - Reprezentacija Hrvatske
PostPostano: 16 lip 2015, 09:31 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Ne gledam Dnevnik i te emisije na HRT. Pauza do daljnjeg.
Sve ovo jako podsjeća na pjenjenje "ljevičara" kad su pisali pisma Briselu da blokira ulazak Hrvatske u EU. Neproporcionalna reakcija, terorizam, napad na Europu, ovo, ono. Jasno vidiš da se agitira i da su "ljevičarima" korisne svastike.

Baš bih volio da uhvate počinioca, da vidim kojeg je političkog smjera.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kvalifikacije za EP 2016 - Reprezentacija Hrvatske
PostPostano: 16 lip 2015, 09:43 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 04 svi 2009, 09:57
Postovi: 9486
Lokacija: HR HB
BBC je napisao/la:
Ne gledam Dnevnik i te emisije na HRT. Pauza do daljnjeg.
Sve ovo jako podsjeća na pjenjenje "ljevičara" kad su pisali pisma Briselu da blokira ulazak Hrvatske u EU. Neproporcionalna reakcija, terorizam, napad na Europu, ovo, ono. Jasno vidiš da se agitira i da su "ljevičarima" korisne svastike.

Baš bih volio da uhvate počinioca, da vidim kojeg je političkog smjera.


naravno da smrdi sve oko ove priče,...

u trenutku kada npr.Rusija i Srtbija decenijama prozivaju Hrvatsku zbog fašizma, i raznih izama, u istom ešalonu kao i Zoran Pusić, iscjeljitelj društva Frljić... istovremeno se u toj istoj Hrvatskoj održava nekoliko GayPride defilea, partizanija na vlasti, znači da bi se ta njihova slika "dokazala" potrebni su ovakvi slučajevi kao na Poljudu, da bi isti imali još koju tranšu love iz budžeta jer njihova je svrha i postojanje da se bore protiv "hrvatskog fašizma" čak i samim fašizmom.

našli su šemu na koju će prcat i pljačkati Hrvatsku, i sad jašu na tim krilima, pune sebi džepove i potpiruju paranoju,... buuuuuuuu eto ustaša :scared


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kvalifikacije za EP 2016 - Reprezentacija Hrvatske
PostPostano: 16 lip 2015, 09:51 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Lijepo neka ih kazne sad na izborima. Neka ih kazne jako da više glave ne mogu dignuti od srama.
Nažalost onaj Karamarko kao materijal za redara na ulazu u diskoteku. Zar ne vidi da šteti stranci svojom pojavom. Kolinda bi bila lijepa predsjednica stranke, no kasno sad za ove izbore.

Ne sumnjam u pobjedu HDZ-a, ali neće biti tako spektakularna samo zbog njega. Nije da je nešto griješio i da je nemoralan, već jednostavano nije faca i materijal za premijera jedne države.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kvalifikacije za EP 2016 - Reprezentacija Hrvatske
PostPostano: 16 lip 2015, 09:56 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Znam jedno, Ostojić nema nikakvog interesa pronaći počinioca, to jasno daje do znanja svojim komentarima i sarkazmom. Jer je onda krivac konkretan, ne HNS, Mamić, HDZ i slično.

Nadam se samo da ti pipci nisu dovoljno dugi da niže razine u policiji od njega strahuju i da se istrage namjerno ne obavljaju traljavo.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kvalifikacije za EP 2016 - Reprezentacija Hrvatske
PostPostano: 16 lip 2015, 10:01 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 25 pro 2012, 19:27
Postovi: 17349
Lokacija: יום טוב
BBC je napisao/la:
Znam jedno, Ostojić nema nikakvog interesa pronaći počinioca, to jasno daje do znanja svojim komentarima i sarkazmom. Jer je onda krivac konkretan, ne HNS, Mamić, HDZ i slično.


ma naravno, ne samo Ostojić, nego cijela Vlada. neš ti hrvatskih huligana, šačica budala koje je vrlo lako identificirati i neutralizirati. ali onda nema dimne bombe za publiku.
ne bi me čudilo da su plaćeni da izazovu incident pred svaku utakmicu. jer onda se samo o tome priča.

_________________
Ako išta ne podnosim to je kad me netko tjera da radim. - Naša Kvačica

Takozvana RS je genocidna tvorevina.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kvalifikacije za EP 2016 - Reprezentacija Hrvatske
PostPostano: 16 lip 2015, 11:24 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 12:56
Postovi: 9973
Bogme digla se i kuka i motika. A susjedi i komsije jedva docekali pa svaki dan izmisle novu pricu
o povampirenim ustasama. Nije ni cudo s obzirom da se i nasi mediji nasladjuju mukama nase repke.
A i susjedima je laske piskarati o nama nego o svojim problemima. Lakse trun u tudjem oku caprkat no
Balvan u svom.

_________________
Serbian are nationalists. It is impossible to argue with Serbians because they are without understanding. Since they respect only force, the same method should be used when dealing with them."


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kvalifikacije za EP 2016 - Reprezentacija Hrvatske
PostPostano: 16 lip 2015, 11:37 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 04 svi 2009, 09:57
Postovi: 9486
Lokacija: HR HB
fakat koji orkestar, nemoš vjerovat koliko ih se upregnulo da izbace Hrvatsku sa Eura, sve osvjedočeni borci za hrvatsku repku i budućnost hrvatskog nogometa, naravno i prvoborci protiv fašizma..., a sportski uspjeh im je ravan nuli, zero, mislim na ove splitske gospodare Hajduka i Kerum-Torcidaše. :D

najveći im problem i jeste uspjeh hrvatskog nogometa bar u regionalnim okvirima, posebno reprezentacije pa treba to malo ogaditi i baciti u blato, a da "dole Mamić", "dole Šuker", "dole HNS mafija"!!!! Bez tog uzvika ne valja više ni udahnuti zrak, nit reći očenaš.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kvalifikacije za EP 2016 - Reprezentacija Hrvatske
PostPostano: 16 lip 2015, 12:05 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 12:56
Postovi: 9973
Nama vanjski neprijatelj i nije potreban s obzirom kakve smradove imamo
u nasem narodu.. mogu bosnje i srbi slobodno prestati sa pisanjem o nama (iako ponavljam po stoti
Put imaju x puta vise svojih problema al pametni pa kriju) jerbo domaca gamad je dovoljna.

_________________
Serbian are nationalists. It is impossible to argue with Serbians because they are without understanding. Since they respect only force, the same method should be used when dealing with them."


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kvalifikacije za EP 2016 - Reprezentacija Hrvatske
PostPostano: 16 lip 2015, 12:15 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Zato na izbore, ne budite lijeni i skidajte "kukurikavce" sa vlasti. U biti oduzmite im državnu blagajnu, sa njom financiraju svoje promidžbene portale. "zabranjeni" bi bankrotirao da niste SDP-u u ruke dali proračun.
Malo razmislite o tome.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kvalifikacije za EP 2016 - Reprezentacija Hrvatske
PostPostano: 16 lip 2015, 12:23 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 lis 2010, 13:26
Postovi: 6803
Lokacija: Ulica Rajkovačića i Čalušića bb
Počinitelji su isti oni,ili iz iste grupe koja je bacala baklje u Milanu jesenas.
Među tim huliganima treba tražiti onoga ili nekoliko njih koji su prosuli tu kemikaliju na travnjak Poljuda.

_________________
Vuk dlaku mijenja, ćud nikada.

Glas za HDZ jeste glas za Voju Stanimirovića.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kvalifikacije za EP 2016 - Reprezentacija Hrvatske
PostPostano: 16 lip 2015, 13:27 
Online
Avatar

Pridružen/a: 12 lis 2009, 17:44
Postovi: 8099
Ako izbace reprezentaciju iz kvalifikacija zbog ovog sprejanja
onda je ovo natjecanje smiješno i bolje je ne sudjelovati.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kvalifikacije za EP 2016 - Reprezentacija Hrvatske
PostPostano: 16 lip 2015, 13:31 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
i_jopet je napisao/la:
Ako izbace reprezentaciju iz kvalifikacija zbog ovog sprejanja
onda je ovo natjecanje smiješno i bolje je ne sudjelovati.


Istina. Velika istina. Ali zašto ne bi odvalili jaku kaznu kad ih iz hrvatske vlade pozivaju da dobiju jaku kaznu. Taj mazohizam je vrlo svojstven Hrvatima.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kvalifikacije za EP 2016 - Reprezentacija Hrvatske
PostPostano: 16 lip 2015, 14:18 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:11
Postovi: 23208
Lokacija: Multietnička federalna jedinica sa hrvatskom većinom
Ovo će biti uvod u obračun sa navijačkim skupinama. Zbog buduće stalne još jače policijske i pravosudne represije - navijačke skupine BBB, Torcida, Armada, Kohorta (i ostale manje) će se reformirati do jaja i postati sve sličniji navijačkim skupinama u EU. Uštrojeni.

_________________
Safe European Home


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kvalifikacije za EP 2016 - Reprezentacija Hrvatske
PostPostano: 16 lip 2015, 15:10 
Online
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 10:47
Postovi: 35589
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
i_jopet je napisao/la:
Ako izbace reprezentaciju iz kvalifikacija zbog ovog sprejanja
onda je ovo natjecanje smiješno i bolje je ne sudjelovati.


A gdje onda trebamo sudjelovati na prvenstvu Balkana?

Barem mi je drago što su potvrdili da se protiv Bugarske igra u Splitu.

Ovo je stvarno komično 120 ljudi na stadionu, uefina kontrolorka je 35 puta obilazila stadion, kamere su snimale teren za vrijeme treninga i nitko nije vidio svastiku?
23 minute prije utakmice, Siniša Poljak koji vodi semafor obavijestio je kolegu iz HNS-a da se vidi križ na travnjaku. Potrošeni su veliki novci za kamere, a one nisu pokazale ništa.

Politika se duboko miješa u repku nemojte se onda čuditi kad padnemo na razinu Srbije, to je očito nekima i plan.

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kvalifikacije za EP 2016 - Reprezentacija Hrvatske
PostPostano: 16 lip 2015, 16:48 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 lip 2009, 17:27
Postovi: 6018
Lokacija: Generalni konzulat HR HB za Slavoniju i Baranju
lider30 je napisao/la:
Ovo će biti uvod u obračun sa navijačkim skupinama. Zbog buduće stalne još jače policijske i pravosudne represije - navijačke skupine BBB, Torcida, Armada, Kohorta (i ostale manje) će se reformirati do jaja i postati sve sličniji navijačkim skupinama u EU. Uštrojeni.

Maksimalno si ovo pojednostavio, kao uštrojeni bi se mogli označiti eventualno navijači klubova u engleskoj Premier ligi i španjolskoj Primeri.

Trenutno su navijačke scene EU zemalja poput Italije, Francuske, Njemačke, Poljske, Grčke, pa i Švicarske, Austrije, Švedske, daleko sadržajnije i bogatije incidentima (tučnjave, uništavanje imovine, prekidi utakmica) i "incidentima" (bakljade, razne politički nekorektne poruke), samo se kod nas svaki incident predimenzionira do krajnjih granica, naravno, uz isticanje kako toga na "civiliziranom" Zapadu nema, iako je svakome iole upućenijem jasno da su takve stvari uobičajen, svakodnevni dio navijačkog folklora u gotovo svakoj zemlji EU. :wink

Naravno, ne sporim pritom mogućnost da će kod nas u budućnosti doći do amortizacije navijačkih aktivnosti, s povećanjem ionako sulude represije, samo ističem da incidenti i "incidenti" nisu differentia specifica Hrvatske, EX-YU ili nekakvog mitskog kulturološkog "Balkana", već opće mjesto navijačke supkulture i njezina specifičnog folklora.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kvalifikacije za EP 2016 - Reprezentacija Hrvatske
PostPostano: 16 lip 2015, 16:54 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Bome vas ti "ljevičari" uspjeli vratiti na razinu Srbije. Ako ne mogu Srbiju pogurati da stigne Hrvatsku može se Hrvatsku zajebati i usporiti. Imate sreću što u Briselu i EU nisu baš toliki tukci pa ignoriraju takve jeftine fazone. Inače ni danas ne bi bili članica EU i NATO.

Nije da ne priželjkujem raspad EU, već pričam o volji naroda. Pa kad je referendum već bio, ali da ne proširujem temu.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kvalifikacije za EP 2016 - Reprezentacija Hrvatske
PostPostano: 16 lip 2015, 17:08 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 07 svi 2009, 13:41
Postovi: 6079
BBC je napisao/la:
zaba1111 je napisao/la:
Ostojić: Svi koji su pregledavali očito nisu htjeli vidjeti što je na terenu. Ako smijem još nešto kazati; ovo što ste napravili da se utakmica s Bugarskom igra u Splitu, očito je da ste htjeli ponovno izbjeći publiku. Ako se igra bez publike neka se igra kod vašeg šefa u Maksimiru. Znali su za to, nisu reagirali

I što je najgore maloumnom hrvtaskom desničaru i dalje nije jasno ko uništava hrvatski nogomet i zašto.


Što je najgore je da si ti maloumnik i ne vidiš da jedan ministar unutarnjih takve stvari ne smije komentirati niti pričati. Tu se postavio u ulogu suca.

Degenerik, već smo zaključili da budale trebaju šutjeti kad se pojave pametni ljudi jer medjusobna komunikacija nije moguća, ja jednostavno ne razumijem što degen poput tebe hoće reći, ako uopće i sam razumiješ, kao što ne razumiješ ni što ja govorim.
Zato bi moderatori trebali ljude ograničenih kapaciteta i štetočine staviti tamo gdje im je i mjesto, medjutim čini se da se vlast i ovdje umiješala kao kad se HNS sukladno zakonu pokušo riješti i ostariniti idiote i štetočine sa stadiona , predjednik i njegovi sljedbenici su se suprtstavili, podržavao se Hajduk , huliganima se tražilo opravdanje i krivnja je, umjesto podrške, otišla je na HNS.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kvalifikacije za EP 2016 - Reprezentacija Hrvatske
PostPostano: 16 lip 2015, 19:09 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Vidiš kako si mene dobro razumio. Možeš i Ostojića ako se potrudiš.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kvalifikacije za EP 2016 - Reprezentacija Hrvatske
PostPostano: 24 lip 2015, 23:05 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 24 lip 2015, 15:01
Postovi: 1643
Prvo žao mi je da reprezentacija od velikih majstora kakve hrvatska ima ne zaigra na Euro, jer oni zasita mogu dosta učiniti. Ne brinite neće komšije da lome glavu oko vas i da se raduju tome. O ustaštvu? Pa ko vas ogovara, sami ste dovoljni za videti. Jel zadnja utakmica odigrana pred praznim tribinama zbog ustaških pokliča? Jeste i to na susretu sa Norveškom gde je Kolinda atmosferu ocenila kao porodicnu :)

Pa pre toga Šimunić i 30 000 spremnih za dom

A pre toga... pravljenje slova u od živih tela... pa u Sarajevu... Pa tamo i ovamo...



Nemojmo se sad pravimo grbavi.

Ovo je sad medjusobno prevranje i da pod cenu ne igranja na prvenstu nekom smrkne... To i budala vidi.

Pomislili su, e ako su nam do sad i praštali , sada umesto slova U stavi svastiku...

Doće vam glave dosadašnje ustaštvo. Srbija od toga koristi nema.

Bićete ili izbačeni ili u najmanju ruku dobro osakaćeni bodovima. Šteta za onakve igrače.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kvalifikacije za EP 2016 - Reprezentacija Hrvatske
PostPostano: 27 lip 2015, 10:45 
Offline

Pridružen/a: 26 sij 2010, 11:13
Postovi: 649
Evo i zlocesti Nijemci nan ruse svetinju :smajl013

http://net.hr/sport/kladionicarski-skandal-davor-suker-je-povezan-s-kladionicarskom-mafijom/

Davore izdrzi :palacgore1


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kvalifikacije za EP 2016 - Reprezentacija Hrvatske
PostPostano: 03 srp 2015, 09:56 
Offline

Pridružen/a: 20 pro 2011, 19:02
Postovi: 8531
Razpisale se Svabe o Sukeru, FAZ pise artikel a u naslovu nesto o posjeti grobu ''Faschistenführeru'', misli se na Pavelica, a usko se Davora povezuje uz Sapinu i njegove klosare u Berlinu. A di su sad jauci, di je bijes sto se izliva na ''torcidase'', a neko bez imena nacrta taj kukasti kriz. Ovaj ima i ime i prezime, i prije su ga pratile glasine da je vezan uz muljazu, i opet je pizdun glava HNS-a. A?

Sta je sada? Nece naviajci usrati repku, vec ova garnitura sto se mora hitno skloniti, i da imaju malo postovanja osli bi sami. Ali nemaju.

_________________
Oj Hrvati, svi na desno krilo....


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 607 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 25  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 16 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO