HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 24 tra 2024, 04:34.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 145 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Liga prvaka 2015/2016
PostPostano: 27 kol 2015, 22:54 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 lis 2014, 09:58
Postovi: 2352
Lokacija: Република Српска/Republika Srpska
Zašto se prerano predavati? Mislim da se na Maksimiru sa Grcima može igrati. Ne srljati i polako. Nije nemoguća misija treće mjesto. Na papiru nije realno, ali dosta puta se pokazalo da se i to može desiti.

_________________
Za dobar zivot nije rodjen svako


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Liga prvaka 2015/2016
PostPostano: 27 kol 2015, 23:00 
Offline

Pridružen/a: 01 sij 2015, 21:05
Postovi: 2993
boksnamnik je napisao/la:
Zašto se prerano predavati? Mislim da se na Maksimiru sa Grcima može igrati. Ne srljati i polako. Nije nemoguća misija treće mjesto. Na papiru nije realno, ali dosta puta se pokazalo da se i to može desiti.

To bi bila istina. Samo teško da bi htjeli to napraviti. U Dinamo vlada takav mentalitet gdje su igrači preplačeni i boli ih *** za Europu doke im gazda ne zapovijedi. S obzirom da im je cilj bio samo do grupne faze da pokupe 14 mil eura nemaju više motiva za dalje.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Liga prvaka 2015/2016
PostPostano: 27 kol 2015, 23:13 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 lis 2014, 09:58
Postovi: 2352
Lokacija: Република Српска/Republika Srpska
Pa jebote, gdje je tu sport?
Pored love, to su momci željni dokazivanja. Nije njima Dinamo zadnja stanica. Svi žele dalje, a dalje se ide ako pokažeš dobre igre.
Još nešto - svaki remi vredi 500.000 eura, svaka pobjeda 1.500.000 eura, plus prihodi od ulaznica, tv prava, marketinga. Zbog ovoga bi samo lud rekao igračima da olade. Ne mogu se složiti s tobom.

_________________
Za dobar zivot nije rodjen svako


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Liga prvaka 2015/2016
PostPostano: 28 kol 2015, 08:55 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 10:47
Postovi: 36051
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
Oladit će njih Arsenal i Bayern odmah na početku s po 5-6 komada a onda kao i svaka balkanska ekipa diži ruke u zrak, tako da na kraju u uzvratima možemo očekivati vaterpolske rezultate.

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Liga prvaka 2015/2016
PostPostano: 28 kol 2015, 09:23 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 lis 2014, 09:58
Postovi: 2352
Lokacija: Република Српска/Republika Srpska
daramo, ti sad pretjerujes. Kakav si ti navijac ako nemas ni malo optimizma?
Jebem ga, pa evo ti primjer.
Mozda se sjecas da je Partizan prije nekoliko godina bio u grupi sa Realom (osvojio LP), Portom (nakon osvojenog treceg mjesta u grupi, osvojio LE) i Olimpikom. Partizan imao tim u rangu kao sad Dinamo. Sa Realom u gostima izgubio 1:0, kuci odigrao 0:0 i td. Nije se obrukao. Da ne davim vise ... Misljenja sam da Dinamo moze casno da se prestavi u LP.

_________________
Za dobar zivot nije rodjen svako


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Liga prvaka 2015/2016
PostPostano: 28 kol 2015, 09:37 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 07 svi 2009, 13:41
Postovi: 6119
boksnamnik je napisao/la:
daramo, ti sad pretjerujes. Kakav si ti navijac ako nemas ni malo optimizma?
Jebem ga, pa evo ti primjer.
Mozda se sjecas da je Partizan prije nekoliko godina bio u grupi sa Realom (osvojio LP), Portom (nakon osvojenog treceg mjesta u grupi, osvojio LE) i Olimpikom. Partizan imao tim u rangu kao sad Dinamo. Sa Realom u gostima izgubio 1:0, kuci odigrao 0:0 i td. Nije se obrukao. Da ne davim vise ... Misljenja sam da Dinamo moze casno da se prestavi u LP.


Jako teško ukoliko atmosfera ostane ista kao prijašnjih godina kada je Dinamo uvijek imao dobru ekipu sposobnu za više, naime unatoč svima poznatim činjenicama, uefinim ranking listama, Dinamovom doprinosu i ligi i reprezentaciji, afirmaciji i proizvodnji ogromnog broja talenata... narod u HR je sustavno uvjeren, a što si se mogao uvjeriti i ovdje npr još uvijek pojedinci zagovaraju izacivanje Dinama iz Europe , da je Dinamo uništen i pokraden.
I zbog tavog nevjerovatnog uvjerenja kako je Dinamo pokraden i uništen, kako je uništio ligu i reprezentaciju, da zaista velika masa ljudi u to vjeruje, u takvim okolnostima ima negativnu atmosferu na stadionu, non stop hukanje i psovanje, nešto neizdržvo i nespojivo sa pozitivnim rezultatom, Dinamo godinama bolje rezultate radi u gostima, nego kod kuće... tako da ako se to ne promijeni, unatoč kvaliteti, dobar rezultat će opet izostati, ali ima naznaka da se stvar mijenja.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Liga prvaka 2015/2016
PostPostano: 28 kol 2015, 09:48 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 lis 2014, 09:58
Postovi: 2352
Lokacija: Република Српска/Republika Srpska
Gledao sam utakmicu, sad u utorak. Ja od pravih navijaca sa stadiona nisam cuo pogrdne rjeci. Cak sta vise, i kad su gosti izjednacili, sa tribina se cuo aplauz podrske.
Problem Dinama je isti kao problem Partizana prije par godina (napominjem da nisam Partizanov navijac, ali povlacim paralelu). Isti slucaj je bio u Beogradu ... Partizan solidan u Evropi, ali navijaci bojkotovali, jer su navikli povlastice kluba i silna sredstva, a i da se mjesaju u poslovanje. Tad, gospoda Zecevic i Bjekovic, nisu mogli izdrzati i sve je krenulo nizbrdo.
Ja se nadam da ce gospodin Mamic izdrzati i uz malu korekciju ponasanja u javnim istupima moze Dinamo vrlo lako dovesti u drustvo ekipa kalibra Sahtjor, Dinamo Kijev, Sparta, Briz i td.
Umjesto da se napljuvava Dinamo treba razvijati ligu u tom smislu da se ojacavaju jos dva ili tri kluba (pa makar i uz pomoc saveza). Zamisli sad dovoljno jake Hajduk, Rijeku i Osijek (njih navodim zbog dobre infrastrukture i samog geo. polozaja) da mogu djelimicno pratiti Dinamo. Sve ove price bi pale u vodu.

_________________
Za dobar zivot nije rodjen svako


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Liga prvaka 2015/2016
PostPostano: 28 kol 2015, 09:54 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:39
Postovi: 58874
Lokacija: DAZP HQ
Dinamo dugo dugo vremena nije imao bolji i talentiraniji napad i u nekoj teoriji nema ekipe kojoj ne mogu zabiberiti. Iza je standardni propuh i sami Bog zna koliko mogu golova primit na Allianz Areni. Još s onim golmanom redikulom, kvazi portugalskim reprezentativcem Eduardom, primat će pacerske golove s pola igrališta.

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Liga prvaka 2015/2016
PostPostano: 28 kol 2015, 10:00 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 07 svi 2009, 13:41
Postovi: 6119
boksnamnik je napisao/la:
Gledao sam utakmicu, sad u utorak. Ja od pravih navijaca sa stadiona nisam cuo pogrdne rjeci. Cak sta vise, i kad su gosti izjednacili, sa tribina se cuo aplauz podrske.
Problem Dinama je isti kao problem Partizana prije par godina (napominjem da nisam Partizanov navijac, ali povlacim paralelu). Isti slucaj je bio u Beogradu ... Partizan solidan u Evropi, ali navijaci bojkotovali, jer su navikli povlastice kluba i silna sredstva, a i da se mjesaju u poslovanje. Tad, gospoda Zecevic i Bjekovic, nisu mogli izdrzati i sve je krenulo nizbrdo.
Ja se nadam da ce gospodin Mamic izdrzati i uz malu korekciju ponasanja u javnim istupima moze Dinamo vrlo lako dovesti u drustvo ekipa kalibra Sahtjor, Dinamo Kijev, Sparta, Briz i td.
Umjesto da se napljuvava Dinamo treba razvijati ligu u tom smislu da se ojacavaju jos dva ili tri kluba (pa makar i uz pomoc saveza). Zamisli sad dovoljno jake Hajduk, Rijeku i Osijek (njih navodim zbog dobre infrastrukture i samog geo. polozaja) da mogu djelimicno pratiti Dinamo. Sve ove price bi pale u vodu.


Zato ti kažem da se stvar mijenja što se odmah vidjelo i na rezultatu i igri, zato i ponavljam stalno "samo da se huligani ne vrate na stadion", naime bbb su sad u bojkotu.

A Dinamo i planski ojačava ligu, spašava klubove kupovinom igrača koji mu i nisu nužni, posuđuje svoje igrače drugima... ali i to se doživaljava kao katasrofa i kriminal, jer kao to su sve Dinaove filijale i zato je liga neregularna, a učesato komnetar je da je lako tako osvajati prvenstva, kad je pola lige flijala.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Liga prvaka 2015/2016
PostPostano: 28 kol 2015, 10:00 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 lis 2014, 09:58
Postovi: 2352
Lokacija: Република Српска/Republika Srpska
Vama Hrvatima očigledno fali optimizma. Pa ima li iko da da zrno podrške momcima? Ako nastavi ovakva priča do početka LP, pa i psihološki najjačem igraču će opasti samopouzdanje. Nejasno mi je to

_________________
Za dobar zivot nije rodjen svako


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Liga prvaka 2015/2016
PostPostano: 28 kol 2015, 10:12 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 07 svi 2009, 13:41
Postovi: 6119
boksnamnik je napisao/la:
Vama Hrvatima očigledno fali optimizma. Pa ima li iko da da zrno podrške momcima? Ako nastavi ovakva priča do početka LP, pa i psihološki najjačem igraču će opasti samopouzdanje. Nejasno mi je to


Teško se boriti protiv sustava, naime sam predsjednik, ministar sporta, premijer, svi njihovi mediji su godinama napadali nogomet i uvjravali narod da je sve to močvara, vrhunac je bio da se upravo tako pokušala uništiiti i reprzentacijama, potpuno istim metodama i pričama, potpomognuti huliganima. Zamisli da je nakon maksimalnog učinka reprezntacije, razvaljivanja Italije na San Siru, izvršen organizirani huliganski napad koji je politika opravdavala, zajedno sa medijima, kako je to posljedica stanja u hr nogometu, čak su organizirani i prosvjedi od 100 000 ljudi u ST, a kakvo je stanje neću ti govoriti, pogledaj tablice i uefine ranking liste i kretanja hr lige odkad je ova uprava preuzela HNS.

A to ti je najbolji pokazatelj koji utjecaj imaju poltika i mediji , jednostavno su uvjerili narod da je crno bijelo i dok se to ne promijeni teško će se napraviti više, ali kažem ima naznaka promjena... treba li ti bolji pokazatelj manipulacije od toga da svi tvrde kako je repka izlog za prćiju, a nitko ne zna nijednog igrača koji je bio u izlogu neopravdano, ali to je neupitan stav koji je sveprisutan.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Liga prvaka 2015/2016
PostPostano: 28 kol 2015, 10:27 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:39
Postovi: 58874
Lokacija: DAZP HQ
boksnamnik je napisao/la:
Vama Hrvatima očigledno fali optimizma. Pa ima li iko da da zrno podrške momcima? Ako nastavi ovakva priča do početka LP, pa i psihološki najjačem igraču će opasti samopouzdanje. Nejasno mi je to


Umjereni sam optimist, mogli bi do trećeg mjesta.

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Liga prvaka 2015/2016
PostPostano: 28 kol 2015, 10:27 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 07 svi 2009, 13:41
Postovi: 6119
Evo npr jedan upis od prije nekoliko dana koji najbolje potvrđuje razmjere manipulacije:
volvoks je napisao/la:
Ekipa ne shvaća da je repka ipak nešto više i da se u to ne dira. Boli me *** ako se dogovorite s boysima i izbacite Dinamo iz Europe, uništite Mamića, ALI REPKU SE NE DIRA!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Liga prvaka 2015/2016
PostPostano: 28 kol 2015, 12:35 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 10:47
Postovi: 36051
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
Dinamo se realno na papiru može ravnopravno boriti za treće mjesto za drugi krug nema ni teoretske šanse.
Ipak stanje na papiru i realnost je nešto drugo, već dugo pratim Dinama i svake godine razočarenje tako da sam davno izgubio optimizam.
Olympiakos je iskusnija i ipak malo bolja momčad, Dinamo se nije sposoban nositi sa podjednakima a ne boljim ekipama od sebe.

Dinamo za uspjeh u ovoj skupini i ne sramoćenje treba dobra obrana a ne komični Eduardo na golu, boljih golmana ima u 2. HNL a da ne govorim o Taravelu i Sigaliju.
Što je najgore Arsenal i Bayern će ih isprašiti, mediji oprati tako da će na Olympiakosa nakautirani.

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Liga prvaka 2015/2016
PostPostano: 28 kol 2015, 12:49 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 kol 2009, 10:00
Postovi: 1736
Lokacija: ...................
daramo je napisao/la:
Dinamo se realno na papiru može ravnopravno boriti za treće mjesto za drugi krug nema ni teoretske šanse.
Ipak stanje na papiru i realnost je nešto drugo, već dugo pratim Dinama i svake godine razočarenje tako da sam davno izgubio optimizam.
Olympiakos je iskusnija i ipak malo bolja momčad, Dinamo se nije sposoban nositi sa podjednakima a ne boljim ekipama od sebe.

Dinamo za uspjeh u ovoj skupini i ne sramoćenje treba dobra obrana a ne komični Eduardo na golu, boljih golmana ima u 2. HNL a da ne govorim o Taravelu i Sigaliju.
Što je najgore Arsenal i Bayern će ih isprašiti, mediji oprati tako da će na Olympiakosa nakautirani
.


Dinamu će bod u dvije utakmice sa grcima biti eurojackpot, Eduardo je rupa od golmana, Taravel je toliko spor da bi ga moja baba pretrčala, Pivarić je prosječan, precjenjen igrač koji je plivao u svim ovosezonskim dinamovim utakmicama, Pinto i Matel su posebna priča, sa njima nikad neznaš kako mogu odigrat, veza i napad sasvim solidni ali obrana je katastrofa, sramotili smo se sa Vidom, Šimunićem i Tonelom u obrani a zbog ovih balvana u obrani utakmica Bayern-Dinamo će imat oznaku 18+, nadam se da će se Šifo oporavit do Arsenala i da će se dovest obrambeni i golman, prva tekma protiv Arsenala doma bi mogla biti kao i ona prva tekma protiv Reala, ako nas englezi podcjene naravno....ali opet moram naglasit da se jakoooooooo, ama baš jakooooo bojim gostovanja u Munchenu :zubati

_________________
Cuius regio, eius religio


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Liga prvaka 2015/2016
PostPostano: 29 kol 2015, 15:07 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:11
Postovi: 23318
Lokacija: Multietnička federalna jedinica sa hrvatskom većinom
Bayern je jednu Romu usred Rima natrpao do vrha. Ne znam, kako se Dinamo onda moze osramotiti? Valjda nece dvoznamenkastu cifru dobiti, to bi mozda tek uslo u legendu. A ne moze se 10 golova bas tako lako primiti u modernom nogometu. Tako da ja protiv Bayerna ocekujem, dobru igru i castan poraz, tj. max do 2 gola razlike. Momci bi se trebali napaliti, a Bayern da ga jebes ne moze protiv Dinama shvatiti Dinama max ozbiljno.

_________________
Safe European Home


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Liga prvaka 2015/2016
PostPostano: 16 ruj 2015, 07:29 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:11
Postovi: 23318
Lokacija: Multietnička federalna jedinica sa hrvatskom većinom
Prvo kolo:

Skupina A
PSG - Malmo 2:0 (Di Maria 4, Cavani 62)
Real - Šahtar 4:0 (Benzema 30, Ronaldo 52 - penal, 63 - penal, 82)

Skupina B
Wolfsburg - CSKA 1:0 (Draxer 40)
PSV - Manchester United 2:1 (Blind 45 ag/ Depay 41)

Skupina C
Benfica - FC Astana 2:0 (Gaitan 51', Mitroglou 62')
Galatasaray - Atletico Madrid 0:2 (Griezmann 18', 25')

Skupina D
Manchester City - Juventus 1:2 (Chiellini 57 - ag/ Mandžukić 70)
Sevilla - Borussia M. 3:0 (Gameiro 47, Banega 66 - penal, Sommer 84 - ag)

_________________
Safe European Home


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Liga prvaka 2015/2016
PostPostano: 16 ruj 2015, 13:24 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 lis 2010, 13:26
Postovi: 6897
Lokacija: Ulica Rajkovačića i Čalušića bb
koeficijent na pobjedu Arsenala veceras je cak 2,00 u super ponudi...po meni je to fin poklon

_________________
Vuk dlaku mijenja, ćud nikada.

Glas za HDZ jeste glas za Voju Stanimirovića.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Liga prvaka 2015/2016
PostPostano: 16 ruj 2015, 13:30 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 10:47
Postovi: 36051
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
Nemoj zezat idem odmah uplati koliko je tek na +3 gola u utakmici, sigura.

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Liga prvaka 2015/2016
PostPostano: 16 ruj 2015, 13:39 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 07 ruj 2012, 20:35
Postovi: 13036
Lokacija: Zagreb
kiler je napisao/la:
koeficijent na pobjedu Arsenala veceras je cak 2,00 u super ponudi...po meni je to fin poklon

To se igra.

_________________
Summum ius, summa iniuria.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Liga prvaka 2015/2016
PostPostano: 16 ruj 2015, 13:42 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 07 ruj 2012, 20:35
Postovi: 13036
Lokacija: Zagreb
Ipak mladi, to izbjegavajte, Dinamo je u tom godištu izuzetno jak, a Arsenal je nepoznanica

_________________
Summum ius, summa iniuria.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Liga prvaka 2015/2016
PostPostano: 16 ruj 2015, 13:42 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 08:25
Postovi: 43997
Lokacija: Folklorni Jugoslaven, praktični Hrvat
kiler je napisao/la:
koeficijent na pobjedu Arsenala veceras je cak 2,00 u super ponudi...po meni je to fin poklon


Nemoj srat, na Betfairu 1.55, taman krenuo uplatit kad sam pročitao to što si napisao, kad ni blizu. Nema teorije da bilo ko nudi nešto toliko jače od Betfaira, a da nema nekakva kvaka. Odmah si možeš napraviti bezrizični trejd, uplati na Arsenal u toj ponudi na 2.00, a na betfairu napravi Lay za 1.55.

_________________
sklon'se bona Zineta sa penđera, vidiš da te vlasi oćima kurišu
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Liga prvaka 2015/2016
PostPostano: 16 ruj 2015, 13:46 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 10:47
Postovi: 36051
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
I ja taman da uplatim na Premieru kad premier ponuda 1,65 ali hajde dobro i to je sigura.

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Liga prvaka 2015/2016
PostPostano: 16 ruj 2015, 13:53 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 lis 2010, 13:26
Postovi: 6897
Lokacija: Ulica Rajkovačića i Čalušića bb
@dara ,u Formuli je na super ponudi 1,85 ,moras igrati jos dva para minimalno a u top ponudi je 2,00 ,mora se igrati jos 6 parova minimalno
@mini nemam online racun ,samo na papir se kladim :-)

_________________
Vuk dlaku mijenja, ćud nikada.

Glas za HDZ jeste glas za Voju Stanimirovića.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Liga prvaka 2015/2016
PostPostano: 16 ruj 2015, 14:08 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:11
Postovi: 23318
Lokacija: Multietnička federalna jedinica sa hrvatskom većinom
Super ponude uključuju, da još parova moraš odigrati i to minimalno 2-4 još para, ovisno kako koja kladionica. I to je kvaka.

_________________
Safe European Home


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 145 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 12 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO