HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 20 tra 2024, 01:21.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 1207 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 45, 46, 47, 48, 49  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: SP Brazil 2014 - Reprezentacija Hrvatske
PostPostano: 28 lip 2014, 23:18 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:39
Postovi: 58784
Lokacija: DAZP HQ
slazem se s Ministrom, za mene je rezultat cetvrtfinale, sve ispod je kamilica.

za Vukojevicem necu suzu pustiti, Eduardo svakako vise nije ono sto je bio, a odlazak Corluke ne mora znaciti katastrofu, dapace, meni je krajnje antipatican lik s vidljivim manjkom ambicije u karijeri.

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: SP Brazil 2014 - Reprezentacija Hrvatske
PostPostano: 29 lip 2014, 08:59 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 07 tra 2014, 23:36
Postovi: 357
Kamov je napisao/la:
dijete piramide je napisao/la:

Od one zlatne generacije iz 98. pa do danas Hrvatska je uvijek imala igrače svjetske kalse što dokazuju i strani vrhunski klubovi u kojima igraju naši igrači. Međutim. Može li netko nabrojati velike europske klubove u kojima su angažirani naši treneri?

Hrvatska ima kornični nedostatak vrhunskih trenera i to bi se moralo riješti kao što to inače rješavaju vrhunski klubovi - Ono što nemaš u svojem dvorištu kupi u tuđem jer HNS ima love do mile volje....


Eto Fabio Cappello je slobodan, Rusi ga više ne trebaju :zubati


Možda griješim ali tvoju prouku shvatio sam kao srakazam. Cappello nikad nije bio netko tko me kao trener impresirao kao npr. Ferguson, Klopp, Ancelotti, Jupp Heynckes, pokojni Tomislav Ivić. Ali okey. To je tvoje pravo.

Sama činjenica da zbog neuspjeha reprezentaciju napuštaju igrači a ne najodgovornije osobe kao što su izbornik i predsjednik HNS anomalija je koja će na kraju skupo koštati hrvatsku repku. Tvrdoglavost i neiskustvo Kovača kojem se oprašta sve ono zbog čega su njegovi prethodnici morali otići, Šukerovo podcjenjivanje HR da može postati svj. prvak tek na play stationu, dovešće hrvatsku nogometnu reprezentaciju (ako već nije dovelo) na onu putanju srozavanja bez povrtka kakvu smo već doživjeli kod košarkaške, odbojkaške pa i rukometne reprezentacije.

Kod Kovača nisu igrali najspremniji već imena s reputacijom inače ne bi branio Pletikosa već Subašić, što je samo jedan od brojnih detalja (pored pogrešne taktike, neiskustva, tvrdoglavosti, Šukerovog sex turzma i skupih provoda sa Severinom u Brazilu i sl.) koji su doveli do neuspjeha.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: SP Brazil 2014 - Reprezentacija Hrvatske
PostPostano: 29 lip 2014, 13:41 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 20 sij 2012, 03:21
Postovi: 15067
Lokacija: Zagreb
Sevilla dobila konkurenciju: Tottenham želi dovesti Marcela Brozovića

http://www.vecernji.hr/nogomet/sevilla- ... ica-947408

Kakav je taj Brozović? Nisam ga dovoljno popratio.

_________________
Do godine u Herceg Bosni. :HercegBosanac


Vrh
   
 
 Naslov: Re: SP Brazil 2014 - Reprezentacija Hrvatske
PostPostano: 29 lip 2014, 20:54 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 svi 2014, 02:07
Postovi: 751
Lokacija: Planet Zemlja
Citat:
Možda griješim ali tvoju prouku shvatio sam kao srakazam. Cappello nikad nije bio netko tko me kao trener impresirao kao npr. Ferguson, Klopp, Ancelotti, Jupp Heynckes, pokojni Tomislav Ivić. Ali okey. To je tvoje pravo.

Sama činjenica da zbog neuspjeha reprezentaciju napuštaju igrači a ne najodgovornije osobe kao što su izbornik i predsjednik HNS anomalija je koja će na kraju skupo koštati hrvatsku repku. Tvrdoglavost i neiskustvo Kovača kojem se oprašta sve ono zbog čega su njegovi prethodnici morali otići, Šukerovo podcjenjivanje HR da može postati svj. prvak tek na play stationu, dovešće hrvatsku nogometnu reprezentaciju (ako već nije dovelo) na onu putanju srozavanja bez povrtka kakvu smo već doživjeli kod košarkaške, odbojkaške pa i rukometne reprezentacije.

Kod Kovača nisu igrali najspremniji već imena s reputacijom inače ne bi branio Pletikosa već Subašić, što je samo jedan od brojnih detalja (pored pogrešne taktike, neiskustva, tvrdoglavosti, Šukerovog sex turzma i skupih provoda sa Severinom u Brazilu i sl.) koji su doveli do neuspjeha.


Pa naravno da je sarkazam! Strani vrhunski trener košta prilično a nema garancije da će nešto napraviti. I da dobiješ nekog dobrog (što je vrlo teško pogotovu za našu reprezentaciju) on bi koštao 1-2 milijuna eura godišnje. 'Ajmo reći ciklus kvalifikacija od 2 god. otprilike 3 mil. To je hrpa novca i tko će snositi odgovornost ako se repka ne plasira? Strani trener pokupi lovu i ode, briga ga za medijima, ugledu itd.
Ovi treneri što si gore nabrojao i tako ne dolaze u obzir jer su pod ugovorom kod vrhunskih klubova (Klopp, Ancelotti) ili se više ne bave trenerskim poslom (Heynckes, Ferguson).
Nisu kod nas samo izbornici problem, problem su i igrači. Mnogima od njih je repka odskočna daska da postignu dobru cijenu na tržištu a onda polaganice. Dosad je bilo tako da su se oni s najvećom tržišnom vrijednošću mogli prilično sigurno osjećati. Rijetko se kada koji izbornik usudio takvoga staviti na klupu ili uopće ne pozvati jer bi ga mediji, u slučaju poraza, rastrgli. Vrijeme je da se to promijeni i nadam se da će Niko uspjeti da progura to da igraju oni koji su trenutno u najboljoj formi i koji su spremni izgarati na terenu. Treba vidjeti tko ne daje sve od sebe kao u svome klubu ili koga klub na neki način koči da da sve od sebe, i onda se oprostiti od takvih ljudi. Tko neće ne mora, ima mladih igrača željnih dokazivanja.

_________________
Došao je tiho i ušao u legendu


Vrh
   
 
 Naslov: Re: SP Brazil 2014 - Reprezentacija Hrvatske
PostPostano: 29 lip 2014, 21:00 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 18:58
Postovi: 35314
Lokacija: Gl. grad regije
Joj Kamov, znam da mislis i zelis dobro ali to sto ti govoris sam cuo prvi put jos kad sam imao 8godina i gledao prvi put SP u Spanjolskoj, i onda jos mnogo puta.

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: SP Brazil 2014 - Reprezentacija Hrvatske
PostPostano: 29 lip 2014, 21:08 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 svi 2014, 02:07
Postovi: 751
Lokacija: Planet Zemlja
Junuz Djipalo je napisao/la:
Joj Kamov, znam da mislis i zelis dobro ali to sto ti govoris sam cuo prvi put jos kad sam imao 8godina i gledao prvi put SP u Spanjolskoj, i onda jos mnogo puta.


Pa naravno da si čuo, godinama se priča o tome ali treba se naći netko dovoljno hrabar ili lud da to progura. Godinama nam igrači igraju ispod klupske razine i to očito ima svoje razloge. Godinama izbornici pokušavaju s, relativno dobrim kadrom, nešto napraviti ali bez uspjeha. Mora se jedanput ta filozofija promijeniti ali prije svega moralo bi se uvesti reda u HNS. Dok tamo vladaju polumafijaška pravila igre teško će i repka nešto napraviti.

_________________
Došao je tiho i ušao u legendu


Vrh
   
 
 Naslov: Re: SP Brazil 2014 - Reprezentacija Hrvatske
PostPostano: 30 lip 2014, 00:33 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 07 tra 2014, 23:36
Postovi: 357
Kamov je napisao/la:
Citat:
Možda griješim ali tvoju prouku shvatio sam kao srakazam. Cappello nikad nije bio netko tko me kao trener impresirao kao npr. Ferguson, Klopp, Ancelotti, Jupp Heynckes, pokojni Tomislav Ivić. Ali okey. To je tvoje pravo.

Kod Kovača nisu igrali najspremniji već imena s reputacijom inače ne bi branio Pletikosa već Subašić, što je samo jedan od brojnih detalja (pored pogrešne taktike, neiskustva, tvrdoglavosti, Šukerovog sex turzma i skupih provoda sa Severinom u Brazilu i sl.) koji su doveli do neuspjeha.


Pa naravno da je sarkazam! Strani vrhunski trener košta prilično a nema garancije da će nešto napraviti. I da dobiješ nekog dobrog (što je vrlo teško pogotovu za našu reprezentaciju) on bi koštao 1-2 milijuna eura godišnje. 'Ajmo reći ciklus kvalifikacija od 2 god. otprilike 3 mil. To je hrpa novca i tko će snositi odgovornost ako se repka ne plasira? Strani trener pokupi lovu i ode, briga ga za medijima, ugledu itd.
Ovi treneri što si gore nabrojao i tako ne dolaze u obzir jer su pod ugovorom kod vrhunskih klubova (Klopp, Ancelotti) ili se više ne bave trenerskim poslom (Heynckes, Ferguson).
Nisu kod nas samo izbornici problem, problem su i igrači. Mnogima od njih je repka odskočna daska da postignu dobru cijenu na tržištu a onda polaganice. Dosad je bilo tako da su se oni s najvećom tržišnom vrijednošću mogli prilično sigurno osjećati. Rijetko se kada koji izbornik usudio takvoga staviti na klupu ili uopće ne pozvati jer bi ga mediji, u slučaju poraza, rastrgli. Vrijeme je da se to promijeni i nadam se da će Niko uspjeti da progura to da igraju oni koji su trenutno u najboljoj formi i koji su spremni izgarati na terenu. Treba vidjeti tko ne daje sve od sebe kao u svome klubu ili koga klub na neki način koči da da sve od sebe, i onda se oprostiti od takvih ljudi. Tko neće ne mora, ima mladih igrača željnih dokazivanja.


Je li netko pitao Heynckensa za angažman u hrv. repki pa ti znaš odgovor?!

Trebalo je svim hrv. igrčima uskratiti isplatu premija ako ne prođu u drugi krug i tim novcima - razliku plaća HNS koji je pun love kao pas buha - platiti pravog stručnjaka. Pitam se samo što bi s ovim hrv. igračima npr. napravi Klopp ili Heynckens i koliko bi hrv. njega platila a koliko dobila upjehom?

Ah da, Šuker bi u svakoj ozbiljnoj državi mrao naglavačke izletiti s funkcije predsjednika nogometnog saveza jer što će netko na čelu tog saveza ako ne vjeruje u svoju repku veće je ponižava i ismijava.

Nu. Nek tebi bude kako ti misliš, ali osobno ću i dalje ostati pri stavu - Riba smrdi od glave a ne od repa.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: SP Brazil 2014 - Reprezentacija Hrvatske
PostPostano: 30 lip 2014, 14:41 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 07 ruj 2012, 20:35
Postovi: 13034
Lokacija: Zagreb
Citat:
30.6.2014. 13:03:24
U sjajnoj sezoni u Levanteu kostarikanski je vratar Navas obranio 79,72 udaraca. Subašić u Monacu 77,21 posto. Više nego Courtois i Bravo

Nigerijac Eneyama skupio je najviše obrana na SP-u u Brazilu - 18. To je i najbolji prosjek od šest obrana po utakmici.

Nažalost, gledajući učinak na SP-u Stipe Pletikosa je pri samom dnu sa šest obrana u tri susreta, dakle svega dvije po utakmici. Asmir Begović na vratima BiH skupio ih je deset.

PROSJEK OBRANA NA SP-u
6 Eneyama (Nigerija)
5,7 Dominguez (Ekvador)
4,7 Itandje (Kamerun)
4,3 Benaglio (Švicarska)
4 Bravo (Čile)
3,3 Begović (BiH)
2 Pletikosa (Hrvatska)


Po postotku obrana prednjači Kostarikanac Navas sa čak 87,5 posto obranjenih udaraca u četiri utakmice. Slijede Courtois, Ospina, Eneyama..., Meksikanac Ochoa tek je deveti, vratar BiH Asmir Begović je u sredini, a Pletikosa opet pri dnu.

No, optimizam nam vraća pogled na završene klupske sezone. Naime, kako je izvjesno da će Danijel Subašić u ciklus kvalifikacija za EP ući kao prvi vratar, usporedili smo njegov učinak s onim top vratara.

Tako je Subašić na vratima Monaca prošle sezone imao 106 obrana, od dva jedanaesterca jedan je obranio, a postotak mu je bio 77,21 posto obranjenih udaraca.

Navas je u osrednjem Levanetu, dakako, imao mnogo više posla, pa je skupio 167 obrana (čak 105 udaraca iz šesnaesterca), od osam kaznenih udaraca jedan je zaustavio, a sezonu je završio sa 79,72 posto obranjenih udaraca.

Gigi Buffon blistao je u Juventusu s 81,15 posto obrana, a tu je formu zadržao i na SP-u, s 80 posto. No, obje utakmice u kojima je branio Italija je izgubila...

Thibaut Courtois u Atleticu je imao 73,2 posto obrana (71 obranjen udarac), dok na SP-u ima čak 87,5 posto!

Novi Barcelonin čuvar mreže Raul Bravo lani je u Sociedadu skupio 123 obrane, s prosjekom 68,93 posto, a za Čile je u Brazilu imao 80 posto obrana.

Sjajan prosjek imaju Manuel Neuer (79,09 posto za Bayern i 80 posto za Njemačku) i Petr Čech (78,23 posto za Chelsea). U tom je društvu i Subašić, pravo je vrijeme da zamijeni Pletikosu kao kockasta jedinica.

Asmir Begović u Stokeu je skupio 127 obrana, obranivši 71,27 posto udaraca.

POSTOTAK OBRANA NA SP-u
87,5 % Navas (Kostarika)
87,5 % Courtois (Belgija)
86,67% Ospina (Kolumbija)
85,71% Eneyama (Nigerija)
85 % Dominguez (Ekvador)
80 % Buffon (Italija)
80 % Bravo (Čile)
80 % Neuer (Njemačka)
76,92% Ochoa (Meksiko)
76,92% Akinfejev (Rusija)
71,43% Begović (BiH)
50 % Pletikosa (Hrvatska)

Kakav Rakitić na zadnjem veznom, kakvi bakrači. Pletikosa i Kovač koji mu je dao povjerenje snose najveću krivicu za ispadanje.

_________________
Summum ius, summa iniuria.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: SP Brazil 2014 - Reprezentacija Hrvatske
PostPostano: 30 lip 2014, 14:42 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 18:58
Postovi: 35314
Lokacija: Gl. grad regije
Navodno će Subašić bit sad zamjena Valdesu u Monacu.

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: SP Brazil 2014 - Reprezentacija Hrvatske
PostPostano: 30 lip 2014, 14:48 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 07 ruj 2012, 20:35
Postovi: 13034
Lokacija: Zagreb
Junuz Djipalo je napisao/la:
Navodno će Subašić bit sad zamjena Valdesu u Monacu.

Prvih pet kola. Valdes je jednostavno lošiji golman koji radi puno grešaka. a i ozljeda ova. Makar me strah ipak jer ti arapski vlasnici ipak znaju staviti ime ispred kvalitete, tako da Džeko recimo skoro ništa nije igrao iako je bolji od Negreda.

A možda i promijeni sredinu, ne znam za klub koji bi imao tri iznadprosječna golmana(Tu je i prvi golman Argentine, Romero)

_________________
Summum ius, summa iniuria.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: SP Brazil 2014 - Reprezentacija Hrvatske
PostPostano: 30 lip 2014, 14:48 
Offline

Pridružen/a: 18 srp 2009, 14:14
Postovi: 5261
Lokacija: Na dženazi BiH
Rakitic se oprostio od Seville i danas slijece u Barcelonu, sutra predstavljanje.

ovaj tjedan bi mogli znat kud ce Mandzukic.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: SP Brazil 2014 - Reprezentacija Hrvatske
PostPostano: 30 lip 2014, 17:53 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Mogla bi FIFA otjerati onog Srbina iz Rijeke koji radi za FARE. Neki dan ga odjebali i doslovce mu rekli da je pogriješio.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: SP Brazil 2014 - Reprezentacija Hrvatske
PostPostano: 30 lip 2014, 18:06 
Offline

Pridružen/a: 18 srp 2009, 14:14
Postovi: 5261
Lokacija: Na dženazi BiH
slika

sretno Ivane!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: SP Brazil 2014 - Reprezentacija Hrvatske
PostPostano: 02 srp 2014, 15:23 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 08:25
Postovi: 43997
Lokacija: Folklorni Jugoslaven, praktični Hrvat
Za Niku sve gore od goreg, prvo je nokautiran Meksiko, čime mu je izbačen argument "jel vidite od koga smo izgubili", a sada sve više dokaza izlazi na vidjelo da je "brilijantna pobjeda" (koja to uopće nije bila, pogledajte moju analizu nakon utakmice) protiv Kameruna bila namještena od strane Kamerunaca.

"Ja sam izbornik."
"Ja donosim odluke."
"Sve je super i bajno, nothing to see here, move along".

_________________
sklon'se bona Zineta sa penđera, vidiš da te vlasi oćima kurišu
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: SP Brazil 2014 - Reprezentacija Hrvatske
PostPostano: 02 srp 2014, 16:23 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 18:58
Postovi: 35314
Lokacija: Gl. grad regije
Nema veze, i nasi su nastimali protiv Mexica. :D

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: SP Brazil 2014 - Reprezentacija Hrvatske
PostPostano: 15 srp 2014, 17:02 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 08:25
Postovi: 43997
Lokacija: Folklorni Jugoslaven, praktični Hrvat
Nadajmo se da je odlazak Eduarda (za očekivati nakon Vukojevića i najave Mamića) zadnji rep od nastupa na SP, naravno nakon što se oprosti i Pletikosa.

_________________
sklon'se bona Zineta sa penđera, vidiš da te vlasi oćima kurišu
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: SP Brazil 2014 - Reprezentacija Hrvatske
PostPostano: 15 srp 2014, 17:33 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 07 ruj 2012, 20:35
Postovi: 13034
Lokacija: Zagreb
Ne znam što je Eudardo očekivao, ful minutažu nakon što zadnje dvije-tri sezone sjedi na klupi? Ma ni ne treba nam više, u brazilu će ionako propasti, tamo je nigomet zaostao u razvoju, fizička sprema je skoro pa nebitna.
Jedino je šteta što je oproštaj bio ovakav, trebalase organizirati neka prijateljska sa solidnim protivnikom, Kolumbija recimo, i da se svi ovi koji iamju želju oproste.

_________________
Summum ius, summa iniuria.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: SP Brazil 2014 - Reprezentacija Hrvatske
PostPostano: 15 srp 2014, 17:45 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:39
Postovi: 58784
Lokacija: DAZP HQ
dosta je tih uhlebasa, u repki su godinama, a da u klubu igraju sporadicno. Eduardu svaka cast, valjda je svima jasno da mi je drag, ali nije vise razina koja nam treba za najvise domete. nazalost, nakon loma noge nije ni sjena igraca kakav je bio. Vukojevica sam jedva docekao da ode, najobicniji panj, bruka za hrvatski talent. nek ode i Plete, dosta je i njega bilo.

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: SP Brazil 2014 - Reprezentacija Hrvatske
PostPostano: 17 srp 2014, 10:16 
Offline

Pridružen/a: 18 srp 2009, 14:14
Postovi: 5261
Lokacija: Na dženazi BiH
Vrsaljko iz Genoe u Sassuolo, a spominjalo se da bi mogao zavrsiti u Fiorentini ili Milanu. posto je Sassuolo Juventusova filjala, mozda je ovo samo prirpema terena za njegov transfer u Juventus vec naredno ljeto? inace ne vidim nekog smisla otici s konja na magarca :neznam


Vrh
   
 
 Naslov: Re: SP Brazil 2014 - Reprezentacija Hrvatske
PostPostano: 17 srp 2014, 16:21 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 07 ruj 2012, 20:35
Postovi: 13034
Lokacija: Zagreb
Citat:
EDUARDO se ranije ovog tjedna oprostio od hrvatske reprezentacije, priopćenjem u kojem je otkrio da mu je zasmetao utjecaj ljudi sa strane na rad reprezentacije. Mnogi su mislili da je time prozvao Mamića, no novi napadač Flamenga to demantira.

>Kovač odgovorio Eduardu: Jedini utjecaj na mene imaju igrači

"Zdravko Mamić nema nikakve veze s tim, reprezentaciju nisam napustio zbog njega, niti to što sam na sudu s njim ima veze. Ovo nije moj obračun s Mamićem, ovo je moja istina o reprezentaciji i razlozima odlaska", rekao je Dudu u ekskluzivnom intervjuu za Večernji list.

Boli ga što nije dobio priliku protiv Brazila u Sao Paulu, pogotovo kad je rasplet susreta tražio uvođenje napadača, a Kovač je na kraju ostao na samo dvije obavljene izmjene. Jedna stvar je posebno začudila Eduarda.

"Kao igrač je bio glumac i osvajao narod na patetičan način"

"Zadnjih desetak minuta kad smo gubili 1:2 zagrijavali smo se Sammir i ja, a odjednom i Schildenfeld ide na zagrijavanje.

Ništa nije bilo jasno ni meni, ni Sammiru, a ni Schildenfeldu. Gubimo, a izbornik zagrijava braniča?", otkrio je, i dodao da ne može znati je li ga Kovač namjerno zaobišao u tom susretu: "To samo on zna."

Otkrio je da izbornik nikad s njim nije razgovarao izuzev formalnih kontaktiranja, kao i ovo: "On ima nekoliko svojih favorita, s njima je razgovarao ponekad i na jeziku koji većina nas ne razumije. Začudilo me i što s nama starijama, s kojima je nekad i igrao, nikad nije razgovarao."

Dudu nema toliko lijepo mišljenje o izborniku kao igraču, cijeni mu borbenost, ali ističe još nešto. "Bio je i glumac. Igrao je na to uklizavanje, viku i dernjavu, nosio štitnike za zube, plakao na himnu i osvajao narod na patetičan način", zaključio je Dudu u ovom intervjuu.

Eduardo nije odlučio zašutjeti na vrijeme, ovakve izjave mu stvarno ne trebaju. Ne znam što je on uopće očekivao??
Može biti sretan što je uopće išao u Brazil pokraj Čopa ili kramarića, jer se igrom za Šahtar nije baš proslavio.

Što se tiče Vrsaljka nije mi baš najjasnije. Sassuolo je mrvicu lošiji klub od Genoe i nije korak naprijed u karijeri. Vjerojatno priprema za Juvemtus, nema druge, Vrsaljko je ipak klasa za top 5 talijanskih klubova.

_________________
Summum ius, summa iniuria.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: SP Brazil 2014 - Reprezentacija Hrvatske
PostPostano: 17 srp 2014, 19:49 
Offline

Pridružen/a: 17 lip 2009, 20:01
Postovi: 13477
Lokacija: ZG
Dudu, Vukojević, Pletikosa - hvala i doviđenja.
Nadam se da Pletikosa neće jest *** na oproštaju ko ova dvojica...

_________________
Muslimane ko je kleo, nije dangubio.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: SP Brazil 2014 - Reprezentacija Hrvatske
PostPostano: 17 srp 2014, 19:57 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 21 kol 2011, 15:34
Postovi: 15313
Lokacija: Misao svijeta
On valjda ne će jer i sam bi trebao shvaćati da nema osnovu prigovarati - ima jedan od najlošijih golmanskih rezultata na prvenstvu

_________________
Te kad mi jednom s dušom po svemiru se krene,
Zaorit ću ko grom:
O, gledajte ju divnu, vi zvijezde udivljene,
To moj je, moj je dom!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: SP Brazil 2014 - Reprezentacija Hrvatske
PostPostano: 18 srp 2014, 08:17 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Nešto to sa Kovačem vrlo slabo štima.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: SP Brazil 2014 - Reprezentacija Hrvatske
PostPostano: 18 srp 2014, 15:30 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 10:47
Postovi: 35999
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
Nešto je tu trulo, repka se rasipa kao nikada do sada.
Nismo mi Španjolska i Njemačka pa da imamo toliko kvalitenih igarača, nama je svaki igrač važan i može nam poslužiti u određenom trenutku, stvarno sramota.
Kovač mi sve niže pada u očima i po svemu loše nam se piše u kvalifikacijama ako ih i uspije dogurati do kraja kao i Štimac.

Govorit će ti vi do malo eh da nam je Dudu ovdje, sramota je da se tako potjera drugog strijelca repke u povijesti.
Sad smo samo sa jednom špicom, bez klasičnog zadnjeg veznog i samo sa jednim kvalitetnim golmanom.
Najboljeg zadnjeg u HNL Ademija smo prepustili Makedoncima, toliko o ozboljnosti saveza.

Vidjet ćete sad kad na golu završi Zelenika a u špici Jelavić a očito je da i nadalje Kovač misli igrati sa Raketom kao zadnjim veznim :ucelo

Vrsaljko ide u Sassuolo na kaljenje, jer je to glavna podružnica Juventusa tipa Lokomotiva Dinamu.

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: SP Brazil 2014 - Reprezentacija Hrvatske
PostPostano: 18 srp 2014, 15:36 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 08:25
Postovi: 43997
Lokacija: Folklorni Jugoslaven, praktični Hrvat
Stvarno nisam ovo očekivao od Kovača. Nisam očekivao čuda, ali ni ovakvo rasulo i loše odnose. To bi bilo podnošljivo da iza sebe ima rezultat. Ostaje nam nada. Kao što sam rekao tijekom SP-a, čovjek koliko je ovoliko tvrdoglav i koji fura svoju shemu, ili će nas totalno uništiti ili vinuti u neviđene visine. Sredine nema.

Sutra mu u Maxu izlazi veliki intervju, vidjet ćemo ima li kakvih pomaka u razmišljanju.

_________________
sklon'se bona Zineta sa penđera, vidiš da te vlasi oćima kurišu
slika


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 1207 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 45, 46, 47, 48, 49  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 35 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO