HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 24 tra 2024, 08:01.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 677 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 28  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Crkva protiv Trećeg
PostPostano: 22 vel 2017, 22:04 
Offline

Pridružen/a: 25 stu 2016, 17:24
Postovi: 698
Ovako kad te covjek cita reko bi sila. A ni bulevar ne mozes preci.

_________________
BBC u obrani okcidentalnih tekovina > https://www.youtube.com/watch?v=XOteEdeW9ME


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Crkva protiv Trećeg
PostPostano: 22 vel 2017, 22:11 
Offline

Pridružen/a: 03 sij 2012, 23:08
Postovi: 4974
useless je napisao/la:
Mi vam presudimo svemu. Presudili smo Jugoslaviji, pokrali smo Hrvatsku, presudit cemo i vama bez problema, a pokrast cemo Europu.


sve prolazi samo škutorland ostaje.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Crkva protiv Trećeg
PostPostano: 22 vel 2017, 22:12 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Mazlums popizdili. Nek probaju opet sa FTV, možda upali nakon 23 godine.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Crkva protiv Trećeg
PostPostano: 22 vel 2017, 22:14 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 vel 2017, 09:23
Postovi: 972
useless je napisao/la:
Mi vam presudimo svemu. Presudili smo Jugoslaviji, pokrali smo Hrvatsku, presudit cemo i vama bez problema, a pokrast cemo Europu.


Ma tako je! Pa već se govori o propasti Evrope (Amerikanci), pa jesmo nedavno ušli i evropa propada, dobro ušla je Hrvatska a zna se tko drži sve u Hrvatskoj.

_________________
Hrvatska politika mora i može bolje
neka uzor bude Izrael.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Crkva protiv Trećeg
PostPostano: 22 vel 2017, 22:14 
Offline

Pridružen/a: 25 stu 2016, 17:24
Postovi: 698
Samo da znate, i ja sam Hercegovac.

_________________
BBC u obrani okcidentalnih tekovina > https://www.youtube.com/watch?v=XOteEdeW9ME


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Crkva protiv Trećeg
PostPostano: 22 vel 2017, 22:27 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 vel 2017, 09:23
Postovi: 972
telaad je napisao/la:
Samo da znate, i ja sam Hercegovac.



Koji Hercegovac, Mujo ili Haso, Vojo ili Jovo, ali svejedno mi je nisi baš normalan.

:aleale

_________________
Hrvatska politika mora i može bolje
neka uzor bude Izrael.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Crkva protiv Trećeg
PostPostano: 22 vel 2017, 22:37 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 27 lis 2010, 15:06
Postovi: 27472
seherzada_begovica je napisao/la:
novem je napisao/la:

Samo jedan smajli, tu nešto s tobom ne štima. Zaboravila si reći da je muslimana 600 tisuća manje od 1991. u BiH. Ako to nije epska tragedija, neznam što je. Hrvati su cijelo stoljeće odlazili, ništa posebno, no vi se niste praktički micali, do rata. A onda za 25 godina ponor. Čim vam otvore granice, još toliko će vas nestati.


Doce Arapi, Sandze, Turci...

Tacnije, vec dolaze en masse...

Evo gledam, sad kupuju i po Posavini, Hercegovini... ako Hrvati i Srbi ne vole BiH i zele zivjeti u Hrvatskoj i Srbiji, sada konacno mogu svoju imovinu prodati Arapima i kupiti u maticama. To mi je takodje ok! :neznam

HDZ uhljebi odlicno rade na unistavanju hrvatskog puka u BiH. Zalosno je to, ali ako je to izbor, samo naprijed. :zivili


Pa dolaze, od muslimanki prave robinje i tebi je to ok. Šeher kupleraj. Kupiti će vas sve, kao što je onaj frajer kupio zemljište na izvoru Bosne, a vi blejite i veselite se tuđem odlasku. Sve mi se čini da vas štošta brže stiže, nego što smo mislili.

_________________
- Sarajevo drugi u svijetu po broju izdanih radnih viza za Njemačku 2022.
- Luka Mišetić: Haag nigdje i nikad nije tvrdio da je Herceg-Bosna UZP.
- Reis: Država nam curi kroz prste poput pijeska.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Crkva protiv Trećeg
PostPostano: 23 vel 2017, 00:02 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 lip 2009, 17:27
Postovi: 6018
Lokacija: Generalni konzulat HR HB za Slavoniju i Baranju
Eto, više sam puta govorio da Perić i Vukšić neupitno poštuju političku volju svoga naroda...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Crkva protiv Trećeg
PostPostano: 23 vel 2017, 00:08 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 27 lis 2010, 15:06
Postovi: 27472
Pessimus dux je napisao/la:
Eto, više sam puta govorio da Perić i Vukšić neupitno poštuju političku volju svoga naroda...



Još jedan. Livnjak Semren. :yes :zubati


_________________
- Sarajevo drugi u svijetu po broju izdanih radnih viza za Njemačku 2022.
- Luka Mišetić: Haag nigdje i nikad nije tvrdio da je Herceg-Bosna UZP.
- Reis: Država nam curi kroz prste poput pijeska.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Crkva protiv Trećeg
PostPostano: 23 vel 2017, 09:51 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 pro 2009, 14:42
Postovi: 8220
Lokacija: Na rubu egzistencije
seherzada_begovica je napisao/la:
Istina, svakakvih ih ima... ovi siromasni iz npr. Sirije idu u Njemacku (to su vam buduci konkurenti, po Berlinu, Cirihu, Goteburgu, itd).

Ovi bogati i obrazovani iz Emirata dolaze u Bosnu i od osiromasenog puka kupuju zemlju i kuce.

Meni to izgleda kao dobra trampa! :kava



oni koji rade u inozemstvu nisu sirota i nemaju potrebe prodavati svoju zemlju za razliku od sirotinje koja ostaje. mislim da je tu jednadžba vrlo jednostavna.

to što teško sakrivaš mržnju i što nisi dovoljno inteligentna da sagledaš stvar u pravom svjetlu i procijeniš učinke do kraja je zapravo stvar administracije i njene inteligencije do kad te misli trpiti.

da ti pojednostavnim, jer nisi kapacitet da pročitat rečenicu do kraja, ili si glupa pa trolaš ili si zlobna.

_________________
Too proud to beg, too dumb to steal

It's probably me...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Crkva protiv Trećeg
PostPostano: 23 vel 2017, 10:43 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 04 stu 2015, 12:44
Postovi: 1113
s one strane dinare je napisao/la:
useless je napisao/la:
Mi vam presudimo svemu. Presudili smo Jugoslaviji, pokrali smo Hrvatsku, presudit cemo i vama bez problema, a pokrast cemo Europu.


sve prolazi samo škutorland ostaje.


Tako je!

Skutoriland ostaje, Krajina, Posavina, Bosna, Hercegovina, 1000 godina katolicanstva, prestaje. Mogu samo zamisliti koje je to povijesno breme, da u generaciji u kojoj su skutoristanci preuzeli vodstvo nad pukom, 1000 godina katolicke tradicije u BiH zavrsava, osim naravno u skutorlandu.

To je breme koje ce vasa mutava generacija nositi! :yes


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Crkva protiv Trećeg
PostPostano: 23 vel 2017, 10:43 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 09 vel 2010, 19:22
Postovi: 5990
Zajebani Hercegovci. Nema šanse da bi neki muftija stisno dupe pa da uz nos Reisu kao što to Perić radi Puljiću.

_________________
Neki Fadil


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Crkva protiv Trećeg
PostPostano: 23 vel 2017, 10:57 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 04 stu 2015, 12:44
Postovi: 1113
Graničar Jozo je napisao/la:
seherzada_begovica je napisao/la:
Istina, svakakvih ih ima... ovi siromasni iz npr. Sirije idu u Njemacku (to su vam buduci konkurenti, po Berlinu, Cirihu, Goteburgu, itd).

Ovi bogati i obrazovani iz Emirata dolaze u Bosnu i od osiromasenog puka kupuju zemlju i kuce.

Meni to izgleda kao dobra trampa! :kava



oni koji rade u inozemstvu nisu sirota i nemaju potrebe prodavati svoju zemlju za razliku od sirotinje koja ostaje. mislim da je tu jednadžba vrlo jednostavna.

to što teško sakrivaš mržnju i što nisi dovoljno inteligentna da sagledaš stvar u pravom svjetlu i procijeniš učinke do kraja je zapravo stvar administracije i njene inteligencije do kad te misli trpiti.

da ti pojednostavnim, jer nisi kapacitet da pročitat rečenicu do kraja, ili si glupa pa trolaš ili si zlobna.


Moj koncept, i uopce koncept BiH je koncept multikulti BiH, kakva je bila milenijum. Dakle u svakoj njenoj tacki, jedna crkva, druga crkva, dzamija, sinagoga, pa i nesto novo, u krugu od 100 metara.

Zamisli sad koliko ste vi intelEgentni, da ono sto je prethodnih 50 generacia prihvatalo, takovu BiH, da ste vi ta generacija koja to treba da promjeni. Znaci teski seljaci, od zla oca i od gore matere, koji uopce ne pripadaju BiH, tj. samoj njenoj tradiciji.

Ali sto da se radi, breme odlaska katolicke tradicije iz Krajine, Posavine, sada srednje Bosne, nije ni na kome drugome do na vama samima, vi ste izbrali taj put, vasa generacija, ludilom vasih politickih kovrtljaja! :neznam


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Crkva protiv Trećeg
PostPostano: 23 vel 2017, 11:05 
Offline

Pridružen/a: 21 stu 2015, 17:34
Postovi: 3541
Lokacija: Folklorni srboćetnik, praktični muslimanski Bunjevac
seherzada_begovica je napisao/la:
Graničar Jozo je napisao/la:


oni koji rade u inozemstvu nisu sirota i nemaju potrebe prodavati svoju zemlju za razliku od sirotinje koja ostaje. mislim da je tu jednadžba vrlo jednostavna.

to što teško sakrivaš mržnju i što nisi dovoljno inteligentna da sagledaš stvar u pravom svjetlu i procijeniš učinke do kraja je zapravo stvar administracije i njene inteligencije do kad te misli trpiti.

da ti pojednostavnim, jer nisi kapacitet da pročitat rečenicu do kraja, ili si glupa pa trolaš ili si zlobna.


Moj koncept, i uopce koncept BiH je koncept multikulti BiH, kakva je bila milenijum. Dakle u svakoj njenoj tacki, jedna crkva, druga crkva, dzamija, sinagoga, pa i nesto novo, u krugu od 100 metara.

Zamisli sad koliko ste vi intelEgentni, da ono sto je prethodnih 50 generacia prihvatalo, takovu BiH, da ste vi ta generacija koja to treba da promjeni. Znaci teski seljaci, od zla oca i od gore matere, koji uopce ne pripadaju BiH, tj. samoj njenoj tradiciji.

Ali sto da se radi, breme odlaska katolicke tradicije iz Krajine, Posavine, sada srednje Bosne, nije ni na kome drugome do na vama samima, vi ste izbrali taj put, vasa generacija, ludilom vasih politickih kovrtljaja! :neznam


Pre 1000 godina nije baš bilo džamija po Bosni, a ni toliko različitih crkava.

_________________
Robi lopove vrati bodove!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Crkva protiv Trećeg
PostPostano: 23 vel 2017, 11:05 
Offline

Pridružen/a: 09 vel 2014, 19:07
Postovi: 3022
seherzada_begovica je napisao/la:
Moj koncept, i uopce koncept BiH je koncept multikulti BiH, kakva je bila milenijum. Dakle u svakoj njenoj tacki, jedna crkva, druga crkva, dzamija, sinagoga, pa i nesto novo, u krugu od 100 metara.

Zamisli sad koliko ste vi intelEgentni, da ono sto je prethodnih 50 generacia prihvatalo, takovu BiH,


Nitko nikad nije ništa prihvaća na ovom području, kroz cijelu svoju povijest je ovo područje funkcioniralo pod pritiscima izvana, bili to Turci, Austrougarska, Tito ili međunarodna zajednica. Kada ti pritisci popuste i kad je ljudima dopušteno da slobodno biraju BiH prirodno ide prema raspadu.

To o čemu ti pričaš je utopija koja nikad nije postojala.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Crkva protiv Trećeg
PostPostano: 23 vel 2017, 11:22 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 04 stu 2015, 12:44
Postovi: 1113
Ja se ne bih stel mjesat u vas izbor, vase politicke preferencije, prizeljkivanja i biranja, prestanka postojanja BiH, onakve kakva je oduvijek bila.

Vi ste ona generacija koja misli da to tako ne treba biti, izabrali ste taj put, i pronalazite opravdanja i utemeljenja za logiku tog vaseg puta.

Ja samo zelim imati cistu svoju vlastitu savjest, tak da ne moze meni niko reci da vas nisam opominjala. Kada vam puk padne na 100.000, nemojte meni i meni slicnim prebacivati odgovornost za to - to je put kojeg ste vi izabrali i gurali! To je breme vase generacije, konsekvence onoga sto ste vi htjeli, zeleci mijenjati 1000-godisnju tradiciju BiH. :zivili


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Crkva protiv Trećeg
PostPostano: 23 vel 2017, 11:29 
Offline

Pridružen/a: 09 vel 2014, 19:07
Postovi: 3022
Ne postoji 1000-godišnja tradicija, postoji samo višestoljetna hegemonija različitih hegemona. Pokazuješ smiješno nepoznavanje povijesti ovog područja.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Crkva protiv Trećeg
PostPostano: 23 vel 2017, 11:29 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Ja sam čuo da na zapadu postoji gotov plan o oduzimanju konstitutivnosti od Hrvata. Samo malo sabura i sve će to leći na svoje mjesto.
I ne zaboraviti 5 puta dnevno klanjati. Jer allah ne nagrađuje lijene ljude.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Crkva protiv Trećeg
PostPostano: 23 vel 2017, 11:59 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 vel 2017, 09:23
Postovi: 972
Kum Bečo je napisao/la:
Zajebani Hercegovci. Nema šanse da bi neki muftija stisno dupe pa da uz nos Reisu kao što to Perić radi Puljiću.


Ne radi Perić ništa Puljiću, Puljić je sve rekao, izvukli iz naftalina.

_________________
Hrvatska politika mora i može bolje
neka uzor bude Izrael.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Crkva protiv Trećeg
PostPostano: 23 vel 2017, 11:59 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 04 stu 2015, 12:44
Postovi: 1113
BBC je napisao/la:
Ja sam čuo da na zapadu postoji gotov plan o oduzimanju konstitutivnosti od Hrvata. Samo malo sabura i sve će to leći na svoje mjesto.
I ne zaboraviti 5 puta dnevno klanjati. Jer allah ne nagrađuje lijene ljude.


Pazite se Petrichevih amandmana!

Iliti, morate uzeti u obzir da su se svi urotili protiv vas, od zapada do istoka, ukljucujuci Vatikan i Meku. Nemojte se na nas ljutiti ako konsitutivnost koju vi kao trazite ne ispadne onim sto ste ocekivali. :D (mi i vi, u politickom smislu)


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Crkva protiv Trećeg
PostPostano: 23 vel 2017, 12:02 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Ništa te ne razumijem. Iza zareza ide smajlić.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Crkva protiv Trećeg
PostPostano: 23 vel 2017, 12:05 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 vel 2017, 09:23
Postovi: 972
seherzada_begovica je napisao/la:
Ja se ne bih stel mjesat u vas izbor, vase politicke preferencije, prizeljkivanja i biranja, prestanka postojanja BiH, onakve kakva je oduvijek bila.

Vi ste ona generacija koja misli da to tako ne treba biti, izabrali ste taj put, i pronalazite opravdanja i utemeljenja za logiku tog vaseg puta.

Ja samo zelim imati cistu svoju vlastitu savjest, tak da ne moze meni niko reci da vas nisam opominjala. Kada vam puk padne na 100.000, nemojte meni i meni slicnim prebacivati odgovornost za to - to je put kojeg ste vi izabrali i gurali! To je breme vase generacije, konsekvence onoga sto ste vi htjeli, zeleci mijenjati 1000-godisnju tradiciju BiH. :zivili


Primjer kad netko želi biti pametan i vjerodostojan, a baš je sve suprotno.

Naš puk je preko 500 000 tis. ili 15% u postocima i kontroliramo oko 30% BiH teritorija. Ne izvrtatai činjenice molim lijepo. :biceovodobro

_________________
Hrvatska politika mora i može bolje
neka uzor bude Izrael.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Crkva protiv Trećeg
PostPostano: 23 vel 2017, 12:12 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 04 stu 2015, 12:44
Postovi: 1113
useless je napisao/la:
Ne postoji 1000-godišnja tradicija, postoji samo višestoljetna hegemonija različitih hegemona. Pokazuješ smiješno nepoznavanje povijesti ovog područja.


Naravno, crkve, dzamije, sinagoge, u svakom gradicu BiH, stare po nekoliko stoljeca, to je sve fatamorgana, to se pricinjava. :D

Vi biste da to nije tako, ali jbg. jeste.

Opcenito, mislim da imate neke komplekse, vjerovatno seljacki kompleksi onih koji nisu ucestvovali u izgradnji toga, sto kod vas budi rusilacke nagone da to zelite mijenjati, rusiti, razarati. :zubati Ali slabo vam ide, tj. nanosite stetu samoonome za sto se vi kao zalazete.

Mislim, da mozete unistiti multikullti BiH, ali tako sto unistite sami sebe, pa ono sto preostane da budu monokulti BiH. Na to se svodi cjelokupan vas opus. :neznam I to vas pizdi. :smajl007


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Crkva protiv Trećeg
PostPostano: 23 vel 2017, 12:12 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 vel 2017, 09:23
Postovi: 972
seherzada_begovica je napisao/la:
BBC je napisao/la:
Ja sam čuo da na zapadu postoji gotov plan o oduzimanju konstitutivnosti od Hrvata. Samo malo sabura i sve će to leći na svoje mjesto.
I ne zaboraviti 5 puta dnevno klanjati. Jer allah ne nagrađuje lijene ljude.


Pazite se Petrichevih amandmana!

Iliti, morate uzeti u obzir da su se svi urotili protiv vas, od zapada do istoka, ukljucujuci Vatikan i Meku. Nemojte se na nas ljutiti ako konsitutivnost koju vi kao trazite ne ispadne onim sto ste ocekivali. :D (mi i vi, u politickom smislu)


Vi puno stvari ne uzimate u obzir, pa upravo je trenutak kad stvari idu prema tome da će se svi urotiti protiv vas, protiv muslimana u cijelom svijetu.
Došao Tramp, Putin vas nije nikad volio, ni mama Merkel vas više ne štiti, Kolinda svako malo o islamskom ekstremizmu, ovi na zapadu po malo upijaju i mijenjaju mišljenje.

Samo polako, iliti još malo sabura. :kava

_________________
Hrvatska politika mora i može bolje
neka uzor bude Izrael.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Crkva protiv Trećeg
PostPostano: 23 vel 2017, 12:44 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 04 stu 2015, 12:44
Postovi: 1113
BAN-2020 je napisao/la:
seherzada_begovica je napisao/la:

Pazite se Petrichevih amandmana!

Iliti, morate uzeti u obzir da su se svi urotili protiv vas, od zapada do istoka, ukljucujuci Vatikan i Meku. Nemojte se na nas ljutiti ako konsitutivnost koju vi kao trazite ne ispadne onim sto ste ocekivali. :D (mi i vi, u politickom smislu)


Vi puno stvari ne uzimate u obzir, pa upravo je trenutak kad stvari idu prema tome da će se svi urotiti protiv vas, protiv muslimana u cijelom svijetu.
Došao Tramp, Putin vas nije nikad volio, ni mama Merkel vas više ne štiti, Kolinda svako malo o islamskom ekstremizmu, ovi na zapadu po malo upijaju i mijenjaju mišljenje.

Samo polako, iliti još malo sabura. :kava


Znas, "islamski ekstremizam" nije konstrukcija napravljena za vase potrebe. Kano sto znas, to je napravljeno za potrebe riktanja npr. Donaldovih 7 zemalja, na cijoj listi nema cak niti Afgana ili Saudijske.

Ali ne bih ja tu da bistrim visoku politiku sa vama, to je isprazno, fantazirati neke mega-kolovrtljaje. Drzimo se mi nase BiH emigracije i imigracije!

Pitanje koje bih ja sebi postavila, da sam na vasem mjestu, je pitanje zasto ste se opsjeli sa hrvatskim radikalnim politickim putem, onim kojim se katolicanstvo zakucava samo u zapadnu Hercegovinu +/-. To je put nebrige o katolicanstvu Bos. Krajine, Posavine, pa sad aktuenlno i srednje Bosne. Ne sumnjam da ce takovi izbor politike dovesti vas i do sudara sa samom katolickom crkvom.

Jbt. sa svima ste se sudarili, ta vasa politicka opcija, ali i dalje istrajavate na tomu, iako vam to nanosi najvecu stetu. Mislim da je tu u pitanju neka vrst psiholoskog poremecaja u smislu "ja cu gurati svoje, pa makar crknuo, makar se sa svima sudario, ja sam ja".

To mi je najzanimljivije... nakon ovoga sto mi je odbojna stetnost koju proizvodite.


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 677 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 28  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Navodni Poslanik i 205 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO