HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 28 ožu 2024, 10:51.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 36803 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 425, 426, 427, 428, 429, 430, 431 ... 1473  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 10 lis 2017, 18:59 
Offline

Pridružen/a: 27 pro 2016, 23:52
Postovi: 790
Carmello Šešelj je napisao/la:
Citat:
Ti si glup retarde jedan i bmk za tobom ja cu da komentarisem a ti zaobidji moje komentare. Samo dokazujes moje tvrdnje da vam nisu nanijeli gubitke na Kosovu nego su vam unistili tek par tenkova, tako da vi dole pred sobom niste ni inali pravu vojsku vec grupe slabonaoruzanih ljudi. Svrha bombardovanja teritorije Srbije a ne Kosova jeste da se na taj nacin Sloba natjera na kapitulaciju i zato su gadjani vec zacrtani ciljevi. Da se vas pitalo vec prvog dana bi se predali nego je Milosevic bio budala pa odugovlacio neminovno. Jedna NATO baza vas je poslala u kameno doba, srusili ste jedan avion srecom i to je sve. I niste se branili nego krili ko picke, pocevsi od vojske koja se kamuflirala ko jazavac a zatim i sam narod. Sam si dokaz isfrustrirane budale koja masta o nekakvim cudima i oslobadjanjima Kosova, koje i nije vase, a drzava mu u sve vecim *** i godisnje gubi 70 000 ljudi. Ubij se glupane.

A ne, ne. Prvih mesec dana su gađali isključivo vojne ciljeve, uz napad albaske kopnene vojske, iz Albanije, zajedno sa SAS, Rendžerima i ostalim NATO specijalnim jedinicama (bitka za karaulu Košare), pa kad su shvatili da avioni ne pogađaju ništa, da kopneni napad nije uspeo i da je VJ ostala praktično netaknuta, onda su počeli da gađaju civilne ciljeve i da nam ruše infrastrukturu i fabrike, da bi nas primorali da potpišemo Kumanovski sporazum. Znači prvo su pokušali da nam unište vojsku, pa kad su videli da to ne ide, tek onda su počeli da gađaju civilne ciljeve, što je ratni zločin. I potpisali smo Kumanovski sporazum, po kojem KiM i dalje ostaje deo Srbije, tek kada smo ostali bez PVO raketa, pa su Ameri mogli da dovedu B-52 bombardere i da nam zaprete tepih bombardovanjem Beograda, u kojem bi izginulo stotine hiljada ljudi.

I nismo oborili jedan avion, nego dva. A to je i više nego solidan uspeh, uzimajući u obzir da smo imali 16 poluispravnih MiG 29 i pvo sisteme iz šezdesetih godina protiv hiljadu aviona, uz podršku Avaksa, satelita i ostalih pizdi materini, i u uslovima da kad upališ radar, za minut te detektuje HARM raketa i uništi te. Irak npr., sa mnogo boljim naoružanjem, nije skinuo nijedan avion u Pustinjskooj oluji.

Ako smo se borili za KiM dok nam nije nestalo municije protiv najjače vojne alijanse u istoriji sveta, onda budi siguran da nećemo samo da gledamo i ne preduzmemo ništa kada Ameri odjebu Šiptare ili odu odavde, a to će se desiti kad tad.

A sad stvarno odjebi, ideš na ignore, raspravljati sa idiotima je zabavno do neke mere, ali ti si mi dosadan, pa neću više.

Ti si glup i zadojen jer vrtis istu pricu. Na Kosarama je vodjena bitka u kojoj ste izgubili oba dominantna vrha. Albanska armija je usla na Kosare a vi ste se povukli uz velike gubitke. Bilo vas je ukupno u tom ratu bar 5x vise bez policije. Ameri su davali samo podrsku iz zraka kako bi bar donekle izbalansirali ogromnu prednost za vas. Imali ste vi municije i vise nego dovoljno gledao sam na Cirilici mnoge vase generale zato ne seri. Da su Ameri stvarno htjeli uci usli bi kroz ravnicu sa sjevera direktno u Bg. Cilj je bio oslabiti VJ i sprijeciti pokolje nad civilnim stanovnistvom Albanske nacionalnosti. Da je rat nastavjen Albanci bi dobili puno vise oruzja i usli na Kosovo. Zato tonac zahvali Amerima sto su prekinuli tu agoniju da vas Albanci ne poraze, ovako imate satisfakciju da ste izgubili od NATO-a, iako ste jedinu ozbiljnu bitku , upravo tu na Kosarama izgubili od Albanaca. Nejse, bit ce repriza, kad se formira Armija Republike Kosovo uzet ce vam i Bujanovac i Presevo.
Sto se Iraka tice, puno je lakse kamuflazu raditi u sumama i brdima nego u jebenoj goloj pustinji, samim tim doci u priliku da pucas eventualno na neki avion je mnogo veca sansa, a time i za pogodak.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 10 lis 2017, 18:59 
Offline

Pridružen/a: 27 pro 2016, 23:52
Postovi: 790
Carmello Šešelj je napisao/la:
Citat:
Ti si glup retarde jedan i bmk za tobom ja cu da komentarisem a ti zaobidji moje komentare. Samo dokazujes moje tvrdnje da vam nisu nanijeli gubitke na Kosovu nego su vam unistili tek par tenkova, tako da vi dole pred sobom niste ni inali pravu vojsku vec grupe slabonaoruzanih ljudi. Svrha bombardovanja teritorije Srbije a ne Kosova jeste da se na taj nacin Sloba natjera na kapitulaciju i zato su gadjani vec zacrtani ciljevi. Da se vas pitalo vec prvog dana bi se predali nego je Milosevic bio budala pa odugovlacio neminovno. Jedna NATO baza vas je poslala u kameno doba, srusili ste jedan avion srecom i to je sve. I niste se branili nego krili ko picke, pocevsi od vojske koja se kamuflirala ko jazavac a zatim i sam narod. Sam si dokaz isfrustrirane budale koja masta o nekakvim cudima i oslobadjanjima Kosova, koje i nije vase, a drzava mu u sve vecim *** i godisnje gubi 70 000 ljudi. Ubij se glupane.

A ne, ne. Prvih mesec dana su gađali isključivo vojne ciljeve, uz napad albaske kopnene vojske, iz Albanije, zajedno sa SAS, Rendžerima i ostalim NATO specijalnim jedinicama (bitka za karaulu Košare), pa kad su shvatili da avioni ne pogađaju ništa, da kopneni napad nije uspeo i da je VJ ostala praktično netaknuta, onda su počeli da gađaju civilne ciljeve i da nam ruše infrastrukturu i fabrike, da bi nas primorali da potpišemo Kumanovski sporazum. Znači prvo su pokušali da nam unište vojsku, pa kad su videli da to ne ide, tek onda su počeli da gađaju civilne ciljeve, što je ratni zločin. I potpisali smo Kumanovski sporazum, po kojem KiM i dalje ostaje deo Srbije, tek kada smo ostali bez PVO raketa, pa su Ameri mogli da dovedu B-52 bombardere i da nam zaprete tepih bombardovanjem Beograda, u kojem bi izginulo stotine hiljada ljudi.

I nismo oborili jedan avion, nego dva. A to je i više nego solidan uspeh, uzimajući u obzir da smo imali 16 poluispravnih MiG 29 i pvo sisteme iz šezdesetih godina protiv hiljadu aviona, uz podršku Avaksa, satelita i ostalih pizdi materini, i u uslovima da kad upališ radar, za minut te detektuje HARM raketa i uništi te. Irak npr., sa mnogo boljim naoružanjem, nije skinuo nijedan avion u Pustinjskooj oluji.

Ako smo se borili za KiM dok nam nije nestalo municije protiv najjače vojne alijanse u istoriji sveta, onda budi siguran da nećemo samo da gledamo i ne preduzmemo ništa kada Ameri odjebu Šiptare ili odu odavde, a to će se desiti kad tad.

A sad stvarno odjebi, ideš na ignore, raspravljati sa idiotima je zabavno do neke mere, ali ti si mi dosadan, pa neću više.

Ti si glup i zadojen jer vrtis istu pricu. Na Kosarama je vodjena bitka u kojoj ste izgubili oba dominantna vrha. Albanska armija je usla na Kosare a vi ste se povukli uz velike gubitke. Bilo vas je ukupno u tom ratu bar 5x vise bez policije. Ameri su davali samo podrsku iz zraka kako bi bar donekle izbalansirali ogromnu prednost za vas. Imali ste vi municije i vise nego dovoljno gledao sam na Cirilici mnoge vase generale zato ne seri. Da su Ameri stvarno htjeli uci usli bi kroz ravnicu sa sjevera direktno u Bg. Cilj je bio oslabiti VJ i sprijeciti pokolje nad civilnim stanovnistvom Albanske nacionalnosti. Da je rat nastavjen Albanci bi dobili puno vise oruzja i usli na Kosovo. Zato tonac zahvali Amerima sto su prekinuli tu agoniju da vas Albanci ne poraze, ovako imate satisfakciju da ste izgubili od NATO-a, iako ste jedinu ozbiljnu bitku , upravo tu na Kosarama izgubili od Albanaca. Nejse, bit ce repriza, kad se formira Armija Republike Kosovo uzet ce vam i Bujanovac i Presevo.
Sto se Iraka tice, puno je lakse kamuflazu raditi u sumama i brdima nego u jebenoj goloj pustinji, samim tim doci u priliku da pucas eventualno na neki avion je mnogo veca sansa, a time i za pogodak.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 10 lis 2017, 19:17 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
Gde sam ja rekao da su Ameri hteli da uđu Bg? Zašto Albanska armija i NATO specijalne jedinice, uz potpunu prevlast u vazduhu nisu onda nastavili dalje od Košara, nego stali tu, na karauli? Zašto su na kraju Ameri potpisali sporazum po kojem KiM ostaje deo Srbije, a zacrtani cilj im je bio da mi potpišemo kapitulaciju i odmah priznamo nezavisno KiM? I kad sam rekao da smo ostali bez municije, mislio sam na pvo rakete, a ne metke i granate. Ajde ne seri više, vi kukavice ne bi smeli ni pola minuta da ratujete sa NATO, a ne da izdržite tri meseca protiv tolike sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 10 lis 2017, 20:06 
Offline

Pridružen/a: 02 tra 2013, 17:46
Postovi: 6791
Lokacija: Srpska Republika Bosna i Hercegovina
ludi mujo je napisao/la:
Srpsčanin je napisao/la:
Pa eto paradokos svoje vrste.Svugdje vam ide u stranjskim zemljama a ubosni koja je vasa i koju je Alija testamentom ostavio Erdoganu,nikako.

50% i sve nas je vise InsAllah.

Ajde neka ti bude da vas je 50 % ali nekako ste se cudno rasporedili,zgusnuli,sabili u tjeskobu a i iz te tjeskobe mnogi bi se još večaras ispalili missim prije veceras nego sutra, prije sutra nego prekosutra... Mislim da i mi imamo izvjesnih zasluga u tome :zubati

_________________
Cura bula a ja mlado vlaše


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 11 lis 2017, 15:55 
Offline

Pridružen/a: 27 pro 2016, 23:52
Postovi: 790
Srpsčanin je napisao/la:
ludi mujo je napisao/la:
50% i sve nas je vise InsAllah.

Ajde neka ti bude da vas je 50 % ali nekako ste se cudno rasporedili,zgusnuli,sabili u tjeskobu a i iz te tjeskobe mnogi bi se još večaras ispalili missim prije veceras nego sutra, prije sutra nego prekosutra... Mislim da i mi imamo izvjesnih zasluga u tome :zubati

Eto Srbija je siroka i jaka pa svake godine erodira za 70 000 ljudi. Vi ste jos gori, sve sto valja je oko BL i BN, ostalo goli *** sa sve vecim iseljavanjem . Zato ne lupaj gluposti , razmisli dobro kad diskutujes.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 11 lis 2017, 16:10 
Offline

Pridružen/a: 27 pro 2016, 23:52
Postovi: 790
Carmello Šešelj je napisao/la:
Gde sam ja rekao da su Ameri hteli da uđu Bg? Zašto Albanska armija i NATO specijalne jedinice, uz potpunu prevlast u vazduhu nisu onda nastavili dalje od Košara, nego stali tu, na karauli? Zašto su na kraju Ameri potpisali sporazum po kojem KiM ostaje deo Srbije, a zacrtani cilj im je bio da mi potpišemo kapitulaciju i odmah priznamo nezavisno KiM? I kad sam rekao da smo ostali bez municije, mislio sam na pvo rakete, a ne metke i granate. Ajde ne seri više, vi kukavice ne bi smeli ni pola minuta da ratujete sa NATO, a ne da izdržite tri meseca protiv tolike sile.

Pa rat nije ni nastavljen jer su vas primorali na kapitulaciju. Njihov cilj je bio uzeti Kosare( sto su i uzeli) i napredovati cini mi se prema Djakovici ali se stalo jer je ubrzo potpisan sporazum. Mi se i ne kurcimo, vi ste imali mnogo opreme koju ste iskoristili protiv nas 92-95 i opet smo opstali, a razlika je ogromna u MTS bila. I vecinu toga sto ste imali nije bilo vase nego ste na prevaru izvukli iz bivsih jugoslovenslih republika. Dakle i 99-e ste mislili da mozete, ono sto ste imali u arsenalu to ste koristili nad civilima i kad je svijet vidio da ce biti novih pokolja u sukobu koji je sve ne samo ravnopravan stali su na stranu Albanaca. To ti je kao u skoli kad debeljuca iz 6-og razreda udara cvrge klincima iz 3-eg onda dodje onaj iz srednje i lupi mu jednu iza usiju. Prosto. I opet dokazujes da si zadojen i ogranicen ali i kontradiktoran jer konstantno pises iznova i opovrgavas moje navode. Dzaba se trudis u tu vasu pricu ni mnogi Srbi( bar koje poznajem) ne vjeruju. Amerika ce otici sa Kosova kad Trepca presusi ili toliko zavladaju Evropom da im to vise strateski nije bitno, ili ako se Srbija toliko priblizi Americi da im postanete drazi od Albanaca, ili eventualno ako odsele na Mars pa Zemlju odjebu. Ovo zadnje vam je najveca nada.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 11 lis 2017, 17:01 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
Bitka na Kosarama je trajala od 9. aprila do 10. juna. Tri meseca. Kumanovski sporazum je potpisan 9. juna. Znaci on su usli tamo tek nakon sto smo potpisali tehnicki sporazum, dan nakon zavrsetka rata. Nikakva siptarska pobeda, nego su se usetali u napustenu karaulu, dan nakon kraja rata.

Sto se tice Amerike, da si nekom 1975. rekao da ce SSSR da se raspadne za 15 godina, isto bi mu se smejao. Nista ne traje vecno.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 11 lis 2017, 20:29 
Offline

Pridružen/a: 27 pro 2016, 23:52
Postovi: 790
Carmello Šešelj je napisao/la:
Bitka na Kosarama je trajala od 9. aprila do 10. juna. Tri meseca. Kumanovski sporazum je potpisan 9. juna. Znaci on su usli tamo tek nakon sto smo potpisali tehnicki sporazum, dan nakon zavrsetka rata. Nikakva siptarska pobeda, nego su se usetali u napustenu karaulu, dan nakon kraja rata.

Sto se tice Amerike, da si nekom 1975. rekao da ce SSSR da se raspadne za 15 godina, isto bi mu se smejao. Nista ne traje vecno.

Klasican primjer iskompleksiranog Srbina.Laze u svakoj recenicu. Vec prvih dana aprila su pale obje kote, a vi se povukli sa ,,zvanicnim,, gubitcima preko 100 ljudi. Stvarni gubitci su ko zna koliki. Udli su bar kilometar unutar vaseg podrucja.Dakle cista pobjeda Albanaca, a onda ste dovukli sve zivo i uskladili nekako linije. Nije isto ubijati Jasarija i civile i ratovati sa koliko toliko opremljenim protivnikom.Znaci tonac ako si motao kablove i bio daleko od dogadjaja onda se informisi. Ovo je doba tehnologije i jedan klik do informacija dijeli svakog. Postoje svjedoci, snimci, tekstovi i td. i sve je jasno, nije ovo 14 vijek, Obilic, Marko Kraljevic, guslanje i prekrajanje historije.
Sto se Amerike tice, to je budalastinja, da propadne No1 sila a da opstane Srbija hiljadugodisnja.
Groteska..hahaha


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 11 lis 2017, 20:32 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
ludi mujo je napisao/la:
Carmello Šešelj je napisao/la:
Bitka na Kosarama je trajala od 9. aprila do 10. juna. Tri meseca. Kumanovski sporazum je potpisan 9. juna. Znaci on su usli tamo tek nakon sto smo potpisali tehnicki sporazum, dan nakon zavrsetka rata. Nikakva siptarska pobeda, nego su se usetali u napustenu karaulu, dan nakon kraja rata.

Sto se tice Amerike, da si nekom 1975. rekao da ce SSSR da se raspadne za 15 godina, isto bi mu se smejao. Nista ne traje vecno.

Klasican primjer iskompleksiranog Srbina.Laze u svakoj recenicu. Vec prvih dana aprila su pale obje kote, a vi se povukli sa ,,zvanicnim,, gubitcima preko 100 ljudi. Stvarni gubitci su ko zna koliki. Udli su bar kilometar unutar vaseg podrucja.Dakle cista pobjeda Albanaca, a onda ste dovukli sve zivo i uskladili nekako linije. Nije isto ubijati Jasarija i civile i ratovati sa koliko toliko opremljenim protivnikom.Znaci tonac ako si motao kablove i bio daleko od dogadjaja onda se informisi. Ovo je doba tehnologije i jedan klik do informacija dijeli svakog. Postoje svjedoci, snimci, tekstovi i td. i sve je jasno, nije ovo 14 vijek, Obilic, Marko Kraljevic, guslanje i prekrajanje historije.
Sto se Amerike tice, to je budalastinja, da propadne No1 sila a da opstane Srbija hiljadugodisnja.
Groteska..hahaha

https://en.wikipedia.org/wiki/Battle_of_Košare


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 11 lis 2017, 21:02 
Offline

Pridružen/a: 27 pro 2016, 23:52
Postovi: 790
Carmello Šešelj je napisao/la:
ludi mujo je napisao/la:
Klasican primjer iskompleksiranog Srbina.Laze u svakoj recenicu. Vec prvih dana aprila su pale obje kote, a vi se povukli sa ,,zvanicnim,, gubitcima preko 100 ljudi. Stvarni gubitci su ko zna koliki. Udli su bar kilometar unutar vaseg podrucja.Dakle cista pobjeda Albanaca, a onda ste dovukli sve zivo i uskladili nekako linije. Nije isto ubijati Jasarija i civile i ratovati sa koliko toliko opremljenim protivnikom.Znaci tonac ako si motao kablove i bio daleko od dogadjaja onda se informisi. Ovo je doba tehnologije i jedan klik do informacija dijeli svakog. Postoje svjedoci, snimci, tekstovi i td. i sve je jasno, nije ovo 14 vijek, Obilic, Marko Kraljevic, guslanje i prekrajanje historije.
Sto se Amerike tice, to je budalastinja, da propadne No1 sila a da opstane Srbija hiljadugodisnja.
Groteska..hahaha

https://en.wikipedia.org/wiki/Battle_of_Košare

Izvor wikipedia.
Hajde ba cobane idi mitomanisi. Ljudi napisali doktorate, snimili filmove on kaci link stranice sa slobodnim kreiranjem tekstova
Ti si veci noj od Rusa.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 11 lis 2017, 21:12 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
Imaš dole reference, pa ih čitaj, ako te ne mrzi.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 13 lis 2017, 23:15 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 stu 2014, 21:01
Postovi: 1588
ludi mujo, što bi rekao Mario, te gluposti može pričati u svojih 23%.


ratko_oric je napisao/la:
Blitz je napisao/la:
Ruku na srce Bošnjaci su ljudi naše krvi, dakle Srbi koji su prihvatili islam i izgubili vremenom svoj nacionalni identitet, danas su otišli dalje pa su izgubili i naš zajednički slovenski identitet.
Mi i Hrvati odemo na poljski marš nezavisnosti ili slične skupove u Evropi, a gde su naša slovenska braća Bošnjaci ?
Naša slovenska braća Bošnjaci se solidarišu sa islamskim migrantima i ostalim neslovenskim i neevropskim islamistima iz Azije i Afrike.
Ne samo to, nego današnji Bošnjaci su otišli i korak dalje, izgubivši i svoj evropski identitet, i naravno da ne mislim na ovaj veštački EU identitet od juče, već na zajednički koji se tiče svih evropskih nacija i koji će nadživeti veštačku tvorevinu EU.



Evo ti brace, pa s njima palamudi o "evropskom identitetu".

http://www.bosanski-nacionalisti.org/




A nije da nismo imali vec taj...."evropski identitet" za koji se ti i braca zalazete.
slika


Projekat je propao, ne jedom, vec dva put. A propasce i opet (samo ne kazem da nam se necete svima posrati u bascu prije nego sto propadne).


Za one koji ne govore njemacki: plakat zagovara "evropsku" pobjedu nad "Azijatima".


Veoma slicno, kaj, ne..

Nemoj da teraš vodu na tu propalu vodenicu čim neko spomene neki nadnacionalni identitet, bilo da sam mislio na slovenski ili evropski.
Pa i EU ima svoju viziju evropskog identiteta, koji mi odbacujemo, jer je lažna tvorevina, kao sovjetska recimo i tako će i proći.

A šta se dešava sa vašim slovenskim identitetom ?

_________________
Република Српска & Herceg Bosna against Mordor.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 14 lis 2017, 19:38 
Offline

Pridružen/a: 02 tra 2013, 17:46
Postovi: 6791
Lokacija: Srpska Republika Bosna i Hercegovina
Dok mi govorimo Dodik atakuje,riječi su potpredsjednika Republike Srpske
ttp://www.source.ba/clanak/BiH/450217/D ... Tuzilastvo

_________________
Cura bula a ja mlado vlaše


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 16 lis 2017, 14:55 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 04 stu 2015, 12:44
Postovi: 1113
Srbeki svakodnevno intenzivno rade na svom samounistenju:

slika

slika

Zanimljivo ih je gledati kako koprcaju kuhajuci se u vreloj vodi! =))


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 16 lis 2017, 15:30 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 sij 2013, 13:46
Postovi: 8149
Lokacija: Republic of Srpska
Kučkice sve što gledaš ovih decenija je sopstvena zabluda o postojanju, porijeklju i imenu. Vječito lutanje, vječito izigravanje žrtve, plač, suze, strah.. Jad, čemer.

_________________
[img]https://oi39.tinypic.com/f21vf4.jpg[/img]


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 16 lis 2017, 16:03 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 04 stu 2015, 12:44
Postovi: 1113
storaB je napisao/la:
Kučkice sve što gledaš ovih decenija je sopstvena zabluda o postojanju, porijeklju i imenu. Vječito lutanje, vječito izigravanje žrtve, plač, suze, strah.. Jad, čemer.


Dali ste Bosnu za Srpsku = rezultat gornje dvije mape.

Od najbolje pozicije, do najgore pozicije, svojom zaslugom, za 50 godina. :neznam

Zapadni pravoslavci su teski mutavi volovi! =))


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 16 lis 2017, 17:41 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650
seherzada_begovica je napisao/la:
storaB je napisao/la:
Kučkice sve što gledaš ovih decenija je sopstvena zabluda o postojanju, porijeklju i imenu. Vječito lutanje, vječito izigravanje žrtve, plač, suze, strah.. Jad, čemer.


Dali ste Bosnu za Srpsku = rezultat gornje dvije mape.

Od najbolje pozicije, do najgore pozicije, svojom zaslugom, za 50 godina. :neznam

Zapadni pravoslavci su teski mutavi volovi! =))


Pa dobro dalo bi se diskutovati koliko smo mutavi i koliko su npr. Kladanj i Breza bili srpski prije rata ali cinjenica je da su Bosnjaci islamizirana ***. Nadam se da se bar oko toga mozemo sloziti?

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 16 lis 2017, 18:57 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 04 stu 2015, 12:44
Postovi: 1113
novovrijeme je napisao/la:
seherzada_begovica je napisao/la:

Dali ste Bosnu za Srpsku = rezultat gornje dvije mape.

Od najbolje pozicije, do najgore pozicije, svojom zaslugom, za 50 godina. :neznam

Zapadni pravoslavci su teski mutavi volovi! =))


Pa dobro dalo bi se diskutovati koliko smo mutavi i koliko su npr. Kladanj i Breza bili srpski prije rata ali cinjenica je da su Bosnjaci islamizirana ***. Nadam se da se bar oko toga mozemo sloziti?


Svaki nacionalizam se moze smatrati ***, manje ili vise.

Srpcanski tu ima jos jednu omamljujucu dozu mutavosti, zato sto zapadni pravoslavci su indoktrinirani fantazijama i mastarijama, umjesto svojim realnim potrebama i interesima. Zato ste od najperspektivnije zajednice i dosli do one koja se bori za opstanak. Simply, Srbijanci su vas iskoristili za svoje potrebe, i to sto je najtuznije, bezuspjesno.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 16 lis 2017, 20:09 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 lip 2012, 23:09
Postovi: 15562
Čestitke jer Vam je 1000 post na nivou debilnosti svih ostalih.

_________________
+ Gledaj orle od miline, Gračanicu kraj Prištine... +


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 16 lis 2017, 20:17 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 04 stu 2015, 12:44
Postovi: 1113
Metemma je napisao/la:
Čestitke jer Vam je 1000 post na nivou debilnosti svih ostalih.


Nisam ja kriva sto vas reala pogadja, pa se pokusavate braniti ignoriranjem. Srbeki su nadaleko poznati po ignoriranju reale, i onda kako gornje slike pokazuju, zavrse kao debili. :neznam


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 16 lis 2017, 20:22 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 04 stu 2015, 12:44
Postovi: 1113
Npr. Srbeki su:
- prvi put, u ww1, htjeli da Srbija predje Drinu, izgubili
- drugi put, u ww2, htjeli da Srbija predje Drinu, izgubili
- treci put, 90-tih, htjeli da Srbija predje Drinu, izgubili
- ponovno, i po cetvrti put, Srbeki fantaziraju da Srbija predje Drinu.

Kako to nazvati drugacije do mutavoscu i debilizmom? =))


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 16 lis 2017, 20:43 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
Srce, vojni posao prelaska preko Drine je realizovan. Izboren je konfederalni status RS sa ostatkom BiH. Sad idemo mirnim sredstvima, i kad tad ċe se RS pripojiti Srbiji. Mirno i bez incidenata. Osim ako vi ne napadnetee, gađajući nas sarajevskom kaldrmom i karabinima sa optikom. Niste dobili nijednu bitku ni kada ste se branili, a kamoli sada kada bi vi morali da napadate, što je deset puta teže od odbrane, pogotovo napad strane koja nema vojsku.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 16 lis 2017, 20:47 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650
seherzada_begovica je napisao/la:
novovrijeme je napisao/la:

Pa dobro dalo bi se diskutovati koliko smo mutavi i koliko su npr. Kladanj i Breza bili srpski prije rata ali cinjenica je da su Bosnjaci islamizirana ***. Nadam se da se bar oko toga mozemo sloziti?


Svaki nacionalizam se moze smatrati ***, manje ili vise.

Srpcanski tu ima jos jednu omamljujucu dozu mutavosti, zato sto zapadni pravoslavci su indoktrinirani fantazijama i mastarijama, umjesto svojim realnim potrebama i interesima. Zato ste od najperspektivnije zajednice i dosli do one koja se bori za opstanak. Simply, Srbijanci su vas iskoristili za svoje potrebe, i to sto je najtuznije, bezuspjesno.


Apsolutno se slazem, nacionalizam je zlo koje unistava drustvo i zajednicu kao takvu i zato mi nasim Muslimani komsijama od sutra dopremamo vodu u Sarajevo. Nas srce boli na pomisao kako ste prinudjeni da toaletnim papirom brisete obraz odnosno dušu bosansku.

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 16 lis 2017, 20:59 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 lip 2012, 23:09
Postovi: 15562
seherzada_begovica je napisao/la:
- drugi put, u ww2, htjeli da Srbija predje Drinu, izgubili


Jebo budalu...

_________________
+ Gledaj orle od miline, Gračanicu kraj Prištine... +


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 16 lis 2017, 21:05 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 04 stu 2015, 12:44
Postovi: 1113
Carmello Šešelj je napisao/la:
Srce, vojni posao prelaska preko Drine je realizovan. Izboren je konfederalni status RS sa ostatkom BiH. Sad idemo mirnim sredstvima, i kad tad ċe se RS pripojiti Srbiji. Mirno i bez incidenata. Osim ako vi ne napadnetee, gađajući nas sarajevskom kaldrmom i karabinima sa optikom. Niste dobili nijednu bitku ni kada ste se branili, a kamoli sada kada bi vi morali da napadate, što je deset puta teže od odbrane, pogotovo napad strane koja nema vojsku.


BiH uopce ne mora napadati.

- 1918. imali ste potpunu kontrolu nad BiH u svim segmentima drustva i drzave, stavise bili ste vecina
- 1945. vec ste izgubili drustvenu kontrolu, ali ste i dalje kontrolirali drzavni aparat
- 1995. izgubili ste rat, kojim niste sprijecili nezavisnost BiH, niti ste uspjeli promjeniti statisticke tokove
- do 2005. izgubili ste kontrolu nad srpskom vojskom, policijom, sudstvom, novcem, itd. itd.
- do 2017. izgubili ste i ekonomiju, rasprodali sve, i poceli gubiti stanovnistvo rapidno

Vi vase negativne tokove u BiH niste mogli zaustaviti prirodnim putem, pokusali stesilom 90-tih nametnuti promjenu, i tu zgubili.

Strateski gledano, Srbeki u BiH su srbijanska dijaspora, koja je 1918. lako mogla naciniti BiH pokrajinom Srbije. Danas je to dijaspora, koja Srbiji ne moze donijeti nista, osim kao moneta za potkusurivanje, ili popunjavanje demografije na juznom frontu.


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 36803 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 425, 426, 427, 428, 429, 430, 431 ... 1473  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: iprodano, Jean Luc Picard, Ronaldinho i 308 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO