HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 18 tra 2024, 17:14.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 100 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Ekonomska situacija u RS
PostPostano: 21 svi 2016, 10:03 
Offline

Pridružen/a: 21 svi 2016, 06:33
Postovi: 17
SarajkaDjevojka je napisao/la:
Svaku temu sjebu debili s viškom slobodnog vremena. Prijaviti svaki trol post ne vrijedi. Jerbo Ministru je korisno da BBC spava na forumu i uništava sve što se moze uništiti. Podforum svijet je u totalnom kaosu. Politika takodjer. Forum polako gubi svrhu radi kratkih trolerskih debilnih komentara.

Forumska elita i hrvatskog identiteta uopće ne komentira. Gospodin SDS navrati na temu o NBA. Zadar, doc i ostali mladi obrazovani ljudi ne dolaze uopće. U moru nebuloznih i redovitih spinova neda se ljudima tražiti post koji vrijedi. To je isto kao da tražiš iglu u plastu sijena.


Ali zato je našao vremena da briše moje postove. Čudi me da me opet nije banovao, no dajem mu 48 sati. Ipak je vikend.

A nivo rasprave je baš onakav kakav i treba biti. Nizak, odnosno njihov. :kava


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ekonomska situacija u RS
PostPostano: 21 svi 2016, 10:06 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
A stvarno su kraljevi jbt.

Prvo se nadaju da će biti begovi, a mi raja, pa kad vide da od toga nema ništa, onda se nadaju će nas proterati, pa onda čvrsto veruju kako će Amerika ukinuti RS, pa nakon toga saburaju da izumremo, pa se posle nadaju da će izbiti građanski rat u RS zbog demonstracija opozicije. I evo sada nove nade, RS će se zbog ekonomske krize samoukinuti i pripojiti Vilajetu, jer je Srbima neophodan muslimanski ekonomski know-how da bi se iščupali iz krize.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ekonomska situacija u RS
PostPostano: 21 svi 2016, 10:13 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 srp 2012, 23:08
Postovi: 19084
Lokacija: među zvijezdama
Zato ste vas dvojca genijalni ... Karmelo obećava hladnokrvno servisiranje duga RS.. i to mrtav hladan.. od Srbije. Jeste pa lik nije u stanju taj dug u eurima ni pretvoriti u srpski dinar.

A o tebi BBC i tvom doprinosu hrvatskom pitanju kao širokom interesovanju za sve teme od uredjenja doma, genetike, ekonomije preko politike.. suvišno je trošiti riječi. Debilčići i .

_________________
Sarajevo ljubavi moja! Слава Україні!


Ponesi zastavu!!!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ekonomska situacija u RS
PostPostano: 21 svi 2016, 10:14 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 20 ruj 2014, 12:08
Postovi: 4787
Lokacija: Bosna
Nigdje nije bajno, ali kad govorimo o Šumskom entitetu to je već posebna priča. Ima nekog blještavila po BL, Bijeljini i sl. ali ostalo je za plakat, pustinja na sve strane, nigdje nikog, siromaštvo, prljavština...Dovoljno je proći istokom i imaš osjećaj kao da je vrijeme stalo.
Nešto kao Vareš u FBiH.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ekonomska situacija u RS
PostPostano: 21 svi 2016, 10:16 
Offline

Pridružen/a: 21 svi 2016, 06:33
Postovi: 17
Carmello Šešelj je napisao/la:
A stvarno su kraljevi jbt.

Prvo se nadaju da će biti begovi, a mi raja, pa kad vide da od toga nema ništa, onda se nadaju će nas proterati, pa onda čvrsto veruju kako će Amerika ukinuti RS, pa nakon toga saburaju da izumremo, pa se posle nadaju da će izbiti građanski rat u RS zbog demonstracija opozicije. I evo sada nove nade, RS će se zbog ekonomske krize samoukinuti i pripojiti Vilajetu, jer je Srbima neophodan muslimanski ekonomski know-how da bi se iščupali iz krize.


A ko je to rekao? Ili si to po starom srbskom običaju izmislio, 'nako?

Eto baš Federaciji fali hrpa penzionera, zadrtih šovinista, kriminalaca i neobrazovane sirotinje.

Već imamo viška tih kategorija, koji ćete nam ***?

Ne dragi moj, ostajete gdje jeste, ništa se ne mijenja, pa da vidimo kako će se srpski know-how snaći sa krizom. Mislim, očito se izvrsno snalazite.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ekonomska situacija u RS
PostPostano: 21 svi 2016, 10:16 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
SarajkaDjevojka je napisao/la:
Uredno sam prijavila sve BBC-ove postove i od Karmela. Ako ih ne obrišu. ... politika je postala mjesto za izdrkavanje frustriranih debila.

Pa svako onaj ko ulozi trud i napise bilo što u budućnosti neka se zapita vrijedi li. I s vremena na vrijeme.

A i ti si izgleda jedna od onih koji smatraju da su forumi jako bitna stvar i da pisanje na njima ima uticaj na zbivanja u stvarnom svetu. Forumi služe da se prekrati vreme, kada ti je dosadno. Nisu instrument menjanja društvene stvarnosti ilj državnog uređenja.

Glupo je i besmisleno da "ulažeš trud" da bi pisala postove na forumu. Imaš milijardu pametnijih stvari u koje bi trebala da uložiš trud.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ekonomska situacija u RS
PostPostano: 21 svi 2016, 10:23 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 srp 2012, 23:08
Postovi: 19084
Lokacija: među zvijezdama
Carmello Šešelj je napisao/la:
SarajkaDjevojka je napisao/la:
Uredno sam prijavila sve BBC-ove postove i od Karmela. Ako ih ne obrišu. ... politika je postala mjesto za izdrkavanje frustriranih debila.

Pa svako onaj ko ulozi trud i napise bilo što u budućnosti neka se zapita vrijedi li. I s vremena na vrijeme.

A i ti si izgleda jedna od onih koji smatraju da su forumi jako bitna stvar i da pisanje na njima ima uticaj na zbivanja u stvarnom svetu. Forumi služe da se prekrati vreme, kada ti je dosadno. Nisu instrument menjanja društvene stvarnosti ilj državnog uređenja.

Glupo je i besmisleno da "ulažeš trud" da bi pisala postove na forumu. Imaš milijardu pametnijih stvari u koje bi trebala da uložiš trud.


Ako napišem uvodan post ozbiljan sa pitanjem.. očekujem i ozbiljan komentar na temu i pojašnjenje. Možemo se zezati oko milion drugih stvari.. ali ova tema jednostavno bi trebala biti ozbiljna. Takodjer bi nekog od struke.. lidera, ministra, wind.. pa onda možete opušteno cavrljati. Medjutim ovo je namjerno spinanje da bi se skrenula pozornost s uvoda jer sam Svarogu pojasnila bit.

_________________
Sarajevo ljubavi moja! Слава Україні!


Ponesi zastavu!!!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ekonomska situacija u RS
PostPostano: 21 svi 2016, 10:24 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
BBC je napisao/la:
Saad razmišljaš kao Bošnjak Carmello. Da se ti ne udvaraš Sarajki, Vlado će se naljutiti.

Nisam toliko nerealan, svestan sam da nju ne može da osvoji neko ko ne ume da konvertuje iznos u eurima u dinare. Da sam barem na 24% njene pameti, pa da saburam i nadam se da će je Valentin Inzko naterati da se uda za mene.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ekonomska situacija u RS
PostPostano: 21 svi 2016, 10:29 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Inače za Emt. Čim si stavila temu na podforum "Politika" ne "Gospodarstvo" izložila si je chatu i trolanju. Sama pala, sama se ubila.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ekonomska situacija u RS
PostPostano: 21 svi 2016, 10:32 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
SarajkaDjevojka je napisao/la:
Carmello Šešelj je napisao/la:
A i ti si izgleda jedna od onih koji smatraju da su forumi jako bitna stvar i da pisanje na njima ima uticaj na zbivanja u stvarnom svetu. Forumi služe da se prekrati vreme, kada ti je dosadno. Nisu instrument menjanja društvene stvarnosti ilj državnog uređenja.

Glupo je i besmisleno da "ulažeš trud" da bi pisala postove na forumu. Imaš milijardu pametnijih stvari u koje bi trebala da uložiš trud.



Ako napišem uvodan post ozbiljan sa pitanjem.. očekujem i ozbiljan komentar na temu i pojašnjenje. Možemo se zezati oko milion drugih stvari.. ali ova tema jednostavno bi trebala biti ozbiljna. Takodjer bi nekog od struke.. lidera, ministra, wind.. pa onda možete opušteno cavrljati. Medjutim ovo je namjerno spinanje da bi se skrenula pozornost s uvoda jer sam Svarogu pojasnila bit.

A eto meni došlo da se zajebavam, što nije u redu sa moje strane, jer vidim da si smrtno ozbiljno zabrinuta i da majčinski strepiš nad ekonomskim stanjem u RS. Sa takvom iskrenom brigom, neiskvarenom i bez zadnjih namera, haram je sprdati se, slažem se.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ekonomska situacija u RS
PostPostano: 21 svi 2016, 10:32 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 srp 2012, 23:08
Postovi: 19084
Lokacija: među zvijezdama
Carmello Šešelj je napisao/la:
BBC je napisao/la:
Saad razmišljaš kao Bošnjak Carmello. Da se ti ne udvaraš Sarajki, Vlado će se naljutiti.

Nisam toliko nerealan, svestan sam da nju ne može da osvoji neko ko ne ume da konvertuje iznos u eurima u dinare. Da sam barem na 24% njene pameti, pa da saburam i nadam se da će je Valentin Inzko naterati da se uda za mene.


Tebi bi i 15% prestavljalo opterećenje. To je ona cifra koliko je Hrvata u BiH po popisu. A 24 je u procentima pretpostavljam teritorija na koju je strpano 50+ Bošnjaka po Čehi i Čehićima :D fin način za zapamtiti brojeve kad već računati ne znaš :D

_________________
Sarajevo ljubavi moja! Слава Україні!


Ponesi zastavu!!!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ekonomska situacija u RS
PostPostano: 21 svi 2016, 10:33 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
A što je ona htjela diskutirati u biti ? Preseljenja administracije nekoliko tvrtki. Ne kužim stvarno.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ekonomska situacija u RS
PostPostano: 21 svi 2016, 10:36 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 srp 2012, 23:08
Postovi: 19084
Lokacija: među zvijezdama
Carmello Šešelj je napisao/la:
SarajkaDjevojka je napisao/la:


Ako napišem uvodan post ozbiljan sa pitanjem.. očekujem i ozbiljan komentar na temu i pojašnjenje. Možemo se zezati oko milion drugih stvari.. ali ova tema jednostavno bi trebala biti ozbiljna. Takodjer bi nekog od struke.. lidera, ministra, wind.. pa onda možete opušteno cavrljati. Medjutim ovo je namjerno spinanje da bi se skrenula pozornost s uvoda jer sam Svarogu pojasnila bit.

A eto meni došlo da se zajebavam, što nije u redu sa moje strane, jer vidim da si smrtno ozbiljno zabrinuta i da majčinski strepiš nad ekonomskim stanjem u RS. Sa takvom iskrenom brigom, neiskvarenom i bez zadnjih namera, haram je sprdati se, slažem se.

Hebe mi se za RS. To sam na prvoj strani pojasnila. I za srpski bolesni nacio-mazohizam. Nego ne želim da FBiH i BiH plaćaju vaše poremećaje koji su neizlječivi. Zato i pitam što servisira država a što entitet. Ono što servisira entitet ne zanima me. Ali banke recimo da. Država.

_________________
Sarajevo ljubavi moja! Слава Україні!


Ponesi zastavu!!!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ekonomska situacija u RS
PostPostano: 21 svi 2016, 10:38 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
SarajkaDjevojka je napisao/la:
Carmello Šešelj je napisao/la:
Nisam toliko nerealan, svestan sam da nju ne može da osvoji neko ko ne ume da konvertuje iznos u eurima u dinare. Da sam barem na 24% njene pameti, pa da saburam i nadam se da će je Valentin Inzko naterati da se uda za mene.


Tebi bi i 15% prestavljalo opterećenje. To je ona cifra koliko je Hrvata u BiH po popisu. A 24 je u procentima pretpostavljam teritorija na koju je strpano 50+ Bošnjaka po Čehi i Čehićima :D fin način za zapamtiti brojeve kad već računati ne znaš :D

Fin, nego šta. Kad već ne mogu da ukinem RS pisanjem na forumu, barem ću da naučim da brojim.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ekonomska situacija u RS
PostPostano: 21 svi 2016, 10:39 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Mislim da je nju pogodilo što su vam nedavno morali 3 banke od svog bošnjačkog novca sanirati. Ali nek se sama izjasni.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ekonomska situacija u RS
PostPostano: 21 svi 2016, 10:41 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 srp 2012, 23:08
Postovi: 19084
Lokacija: među zvijezdama
BBC je napisao/la:
A što je ona htjela diskutirati u biti ? Preseljenja administracije nekoliko tvrtki. Ne kužim stvarno.



Za tebe sa posebnim potrebama. Dodik se zaduži kod MMF-a ili zamoli banjalučkog muftiju da zapisima pokriva već postojeća dugovanja.

Što je u nadležnosti entiteta rs i nekog Jovana iz BL a što će se prebiti preko ledja i Anti u Livnu i Hasanu u Zenici. Jasno?

_________________
Sarajevo ljubavi moja! Слава Україні!


Ponesi zastavu!!!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ekonomska situacija u RS
PostPostano: 21 svi 2016, 10:44 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Mislim da si sve pomiješala. Svaki entitet svoje plaća. No dobro, ako mislite da je to zlo blokirajte IMF, imate tu moć. Da vidimo koliko muda imate.

Inače Hrvatima je veći problem ono što muslimani uzimaju od IMF-a i ostalih banaka, i troše na svoje "šehidske" obitelji, "zlatne ljiljane" i ostale muslimanske parazite.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ekonomska situacija u RS
PostPostano: 21 svi 2016, 10:48 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
Mislim da nema smisla da vam budemo na grbači, iako je Bosna država već hiljadu godina, možda bih ipak i imao razumevanja kada bi se otcepili od RS. Kočimo vas u razvoju jbg.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ekonomska situacija u RS
PostPostano: 21 svi 2016, 10:49 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 srp 2012, 23:08
Postovi: 19084
Lokacija: među zvijezdama
Banke recimo ne. Takve stvari su u nadleznisti drzave. Koje jos? Koliko sam shvatila iz prilozenog. I ova Dodikova manipulacija sa bankama pogodiće i Hasana i Antu.

_________________
Sarajevo ljubavi moja! Слава Україні!


Ponesi zastavu!!!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ekonomska situacija u RS
PostPostano: 21 svi 2016, 10:51 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Mi Srbima tu manipulaciju opraštamo. Sve dok radi zlo našem većem neprijatelju.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ekonomska situacija u RS
PostPostano: 21 svi 2016, 10:58 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 srp 2012, 23:08
Postovi: 19084
Lokacija: među zvijezdama
Budale nit j.....nit kući vodi. Ja i vas dva.

_________________
Sarajevo ljubavi moja! Слава Україні!


Ponesi zastavu!!!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ekonomska situacija u RS
PostPostano: 21 svi 2016, 11:01 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Bjež bona, dosadna si. Nedavno si navijala da Bošnjaci Hrvatima izaberu Raguža. Koji *** je vama Bošnjacima, zašto ste tako nenormalni i ne znate kud udarate.
Ako ste se navikli na jedan lud i nelogičan obrazac ponašanja tamo gdje ste vi većina druge narode te nebuloze ne zanimaju. Zamarate.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ekonomska situacija u RS
PostPostano: 21 svi 2016, 11:09 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
Samo želimo da te podstaknemo da odeš na google.at i istražiš to što te zanima u vezi ekonomskih prilika, umesto što smaraš na forumu sa pitanjima za koje si sama mogla da dođeš do odgovora sa 15 minuta guglanja.

Mada, meni čak ni to nije primarni razlog, jednostavno mi se trenutno zajebava i troluje. Tako mi došlo.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ekonomska situacija u RS
PostPostano: 21 svi 2016, 11:11 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 13 lip 2009, 08:42
Postovi: 2112
Lokacija: Beograd
SarajkaDjevojka je napisao/la:
Banke recimo ne. Takve stvari su u nadleznisti drzave. Koje jos? Koliko sam shvatila iz prilozenog. I ova Dodikova manipulacija sa bankama pogodiće i Hasana i Antu.



Pa da,fbih ce da plati 2/3 od tih 300 miliona stete :aleale

_________________
Čevo ravno, gnjijezdo junačko,
a krvavo ljudsko razbojište,
mnoge li si vojske zapamtilo,
mnoge li si majke ojadilo!
Ljudske su te kosti zatrpale,
ljudskom si se krvlju opjanilo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ekonomska situacija u RS
PostPostano: 21 svi 2016, 11:39 
Offline

Pridružen/a: 22 ožu 2011, 00:44
Postovi: 1618
Lokacija: big shit
Ukupan dug Federacije BiH skoro 6,2 milijarde KM
http://www.klix.ba/biznis/finansije/uku ... /160429084

Federacija propada Mujo,Haso i Fata zbog kraha i visoke zaduzenosti sele u Anadoljiu

_________________
Potpisi Alija neka je ko avlija!


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 100 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Patriota i 390 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO