HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 28 ožu 2024, 14:02.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 779 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 ... 32  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Erdogan: "Alija mi je ostavio Bosnu u amanet. Rekao mi je u bolnici: Bosna je ostavština Osmanli
PostPostano: 30 pro 2013, 02:14 
Offline

Pridružen/a: 17 lip 2009, 20:01
Postovi: 13387
Lokacija: ZG
U sukobima sa Bošnjacima je stradalo cca 3000 Hrvata a oko 2500 sa Srbima (vojnici)
cca 170.000 Hrvata je nestalo sa bošnjačkih područja a cca 150.000 sa srpskih
Civilne žrtve - klanja mudžahedina i enorman broj stratišta se odnosi mahom na područja Sjeverne Hercegovine i Srednje Bosne ... Srbi su počistili naše u Posavni i to je otprilike to a i tu je veći broj stradalih od Bošnjaka ...

Ukratko je to to...

_________________
Muslimane ko je kleo, nije dangubio.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Erdogan: "Alija mi je ostavio Bosnu u amanet. Rekao mi je u bolnici: Bosna je ostavština Osmanli
PostPostano: 30 pro 2013, 02:19 
Offline

Pridružen/a: 17 lip 2009, 20:01
Postovi: 13387
Lokacija: ZG
Post ratno je također najgore bilo sa Bošnjacima u Srednjoj Bosni. Dakle tamo su ubijani hrvatski povratnici, policajci, teroristički napadi + vjersko fanatički napad islamističke budaletina i pokolj obitelji Anđelić u Konjicu...
U RS-u se mahom radilo o pljačkanju obnovljenih kuća, imovine, zastrašivanju i sl ...
U svakom slučaju kao agresivniji "sugovornik" su se opet pokazali Bošnjaci...

Dan danas kompletan politički problem Hrvata BIH leži u Sarajevu a ne u Banja Luci...

Al najvažnije je mrzit Srbe i popovat BH Hrvatima što bi trebali, osip dobijem od ovakvih...

_________________
Muslimane ko je kleo, nije dangubio.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Erdogan: "Alija mi je ostavio Bosnu u amanet. Rekao mi je u bolnici: Bosna je ostavština Osmanli
PostPostano: 30 pro 2013, 02:21 
Offline

Pridružen/a: 29 ruj 2013, 13:28
Postovi: 34
Lokacija: Dalmacija
Citat:
U sukobima sa Bošnjacima je stradalo cca 3000 Hrvata a oko 2500 sa Srbima (vojnici)


Vojnici su vojnici, pričamo o civilima, 2136 hrvatskih civila je ubijeno, od toga 1088 od Bošnjaka, ostatak od Srba.

Citat:
cca 170.000 Hrvata je nestalo sa bošnjačkih područja a cca 150.000 sa srpskih


Brojka protjeranih je približno podjednaka, s time da su teritorije sa kojih su Hrvati počišćeni mnogo veće od srednje-bosanskih.

Citat:
Civilne žrtve - klanja mudžahedina i enorman broj stratišta se odnosi mahom na područja Sjeverne Hercegovine i Srednje Bosne ... Srbi su počistili naše u Posavni i to je otprilike to a i tu je veći broj stradalih od Bošnjaka ...


A gdje ti je 50 tisuća Hrvata iz Banjalučke regije? Gdje su Hrvati iz Kupresa i Jajca za vrijeme rata?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Erdogan: "Alija mi je ostavio Bosnu u amanet. Rekao mi je u bolnici: Bosna je ostavština Osmanli
PostPostano: 30 pro 2013, 02:24 
Offline

Pridružen/a: 29 ruj 2013, 13:28
Postovi: 34
Lokacija: Dalmacija
Citat:
Post ratno je također najgore bilo sa Bošnjacima u Srednjoj Bosni. Dakle tamo su ubijani hrvatski povratnici, policajci, teroristički napadi + vjersko fanatički napad islamističke budaletina i pokolj obitelji Anđelić u Konjicu...


Pa naravno da je u srednjoj Bosni bilo najgore jer je tamo ostalo Hrvata. U republici srpskoj nije ostao skoro nijedan pa nije ni moglo biti incidenata. Srbi su to uspjeli temeljito preorati.

Citat:
Dan danas kompletan politički problem Hrvata BIH leži u Sarajevu a ne u Banja Luci...


Da, jer su Hrvati u Federaciji BiH, a Srbi imaju državu u državi.

Citat:
Al najvažnije je mrzit Srbe i popovat BH Hrvatima što bi trebali, osip dobijem od ovakvih...


Pretpostavljam da misliš da ja mrzim Srbe? Iz čega si to zaključio? Molim citat tog mog navodnog upisa.
Pričamo o politici, ne o narodu, pojedincima itd.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Erdogan: "Alija mi je ostavio Bosnu u amanet. Rekao mi je u bolnici: Bosna je ostavština Osmanli
PostPostano: 30 pro 2013, 02:25 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 tra 2012, 18:37
Postovi: 3926
Lokacija: Τριβαλλοί
Čempo je napisao/la:
Kad se sve sumira, ne mogu Hrvati iz srednje Bosne proći gore nego Hrvati iz Posavine, Banjalučke regije, Kupresa, Jajca, Livna zajedno. Srbi su očistili mnogo veće teritorije od hrvatskog življa i pobili barem podjednak broj hrvatskih civila, ako ne i više od Bošnjaka.


O čemu ti pričaš? Kakve te Livno spopalo? Srpska vojska nikad nije prismrdila Livnu, izuev sjevernog dijela livanjskog polja gdje su bila srpska sela.

Nema se tu šta sumirat , Hrvati u srednjj Bosni su opstali tamo gdje su obranili , a di su Hrvati Bugojna, Travnika ,Zenice , Tuzle , Zavidovića? Nema ih nigdje tamo , prošli su ko Hrvati u Posavini i Krajini.

Čempo je napisao/la:
Po novim podatcima u BiH je ubijeno 2163 hrvatskih civila, od toga u Hrvatsko-Bošnjačkom sukobu oko 1088. Tko je pobio ostale, ako nisu Srbi? Marsovci?


Velik dio pobijenih Hrvata tokom 1993 su pripadnici HVO-a koji su ubijeni u zarobljeništvu , a ne ubrajaju se u civilne žrtve. Samo u logorima ArBiH tih mjeseci, od travnja 1993 ubijeno preko 10% svih Hrvata tokom cijelog rata u BiH . Ne računajući ostale zločine. Još jednom to nisu srpski podaci , nego hrvatski.

Čempo je napisao/la:
Ne, nego sam primjer Hrvata koji je zabrinut za svoj narod i koji smatra da su paktovi sa Srbima (koji mu žele mnogo lošije stvari od Bošnjaka, pogotovo Hercegovcima koje zovu najljučim ustašama)
kojima je jedini cilj da se sjebe treća strana sa kojom se u savezništvu pobijedilo u ratu nemaju nikakve budućnosti i da su duboko pogrešni i vražji savezi.


Ako si zabrinut za njih , onda ih pusti da sami vode svoju politiku jer nisu maloumni. To svođenje njih na puke hrvatske graničare s istoka im može samo priušititi sudbinu Srba iz Hrvatske.

A što se tiče tog savezništva 1995 , ispod stola je Franjo Tuđman zajebao te tvoje "saveznike" ko zadnje majmune (istina Bog i Alija pokušao prevariti Tuđmana) Toliko o tome. Franjo i Radovan su jednom za svagda razgraničili Srbe i Hrvate.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Erdogan: "Alija mi je ostavio Bosnu u amanet. Rekao mi je u bolnici: Bosna je ostavština Osmanli
PostPostano: 30 pro 2013, 02:34 
Offline

Pridružen/a: 17 lip 2009, 20:01
Postovi: 13387
Lokacija: ZG
Čempo je napisao/la:
Citat:
U sukobima sa Bošnjacima je stradalo cca 3000 Hrvata a oko 2500 sa Srbima (vojnici)


Vojnici su vojnici, pričamo o civilima, 2136 hrvatskih civila je ubijeno, od toga 1088 od Bošnjaka, ostatak od Srba.


Vojnici nisu ni ljudi ni Hrvati kažeš ? Ok ...

2136-1088=1048 ubijenih od strane Srba.
1088 je veći broj od 1048. Ili i tu vrijede neka druga pravila pored logike i matematike ?! Ah jasno pa argument ide na ruku Srbima čime se privremeno poništavaju matematičke i logičke zakonitosti. Sjajno :sega

Citat:
Citat:
cca 170.000 Hrvata je nestalo sa bošnjačkih područja a cca 150.000 sa srpskih


Brojka protjeranih je približno podjednaka, s time da su teritorije sa kojih su Hrvati počišćeni mnogo veće od srednje-bosanskih.


20.000 razlike nije približno podjednako ili si se opet pozvao na onu zakonitost srbofobnih manijaka iz RH - da matematika i logika ne vrijede kad su u pitanju argumenti koji bi mogli ići "Srbima na ruku"...
Možda da uvedeš novu zakonitost "prostorno čišćenje" - ako u pustinji na 100.000 km2 žive 3 Hrvata i dođu Srbi i protjeraju ih to je genocid, a ako Bošnjaci istjeraju 40.000 Hrvata iz općine veličine 50 km2 to je valjda "omanji incident".
Fascinantno.

Citat:
Civilne žrtve - klanja mudžahedina i enorman broj stratišta se odnosi mahom na područja Sjeverne Hercegovine i Srednje Bosne ... Srbi su počistili naše u Posavni i to je otprilike to a i tu je veći broj stradalih od Bošnjaka ...


A gdje ti je 50 tisuća Hrvata iz Banjalučke regije? Gdje su Hrvati iz Kupresa i Jajca za vrijeme rata?[/quote]
[/quote]

A gdje su saveznici Bošnjaci kad treba branit to isto Jajce i Kupres, Posavinu od Srba ? Šta rade saveznici ? Sjede u Tuzli i nosaju Titove slike po Sarajevu. Gdje su saveznici kad gori Ravno i kad im ajatolah Izetbegović izjavljuje da to nije njihov rat ili kad ga ćope Srbi u zračnoj luci pa vođenje države delegira na Bošnjaka Ejupa Ganića umjesto na Kljujića koji je jelte nedaj Bog eto Hrvat ...

Dosadan si.

_________________
Muslimane ko je kleo, nije dangubio.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Erdogan: "Alija mi je ostavio Bosnu u amanet. Rekao mi je u bolnici: Bosna je ostavština Osmanli
PostPostano: 30 pro 2013, 02:38 
Offline

Pridružen/a: 29 ruj 2013, 13:28
Postovi: 34
Lokacija: Dalmacija
Citat:
O čemu ti pričaš? Kakve te Livno spopalo? Srpska vojska nikad nije prismrdila Livnu, izuev sjevernog dijela livanjskog polja gdje su bila srpska sela.


Prismrdila je itekako, a bome bi i usmrdila da nije bilo hrvatskih vojnika iz Hrvatske.

Citat:
Nema se tu šta sumirat , Hrvati u srednjj Bosni su opstali tamo gdje su obranili , a di su Hrvati Bugojna, Travnika ,Zenice , Tuzle , Zavidovića? Nema ih nigdje tamo , prošli su ko Hrvati u Posavini i Krajini.


Pa svi su bježali iz velikih gradova gdje su bili manjina. Bježali su Srbi iz Zagreba, Sarajeva, Hrvati iz Tuzle, Zenice itd.

Citat:
Velik dio pobijenih Hrvata tokom 1993 su pripadnici HVO-a koji su ubijeni u zarobljeništvu , a ne ubrajaju se u civilne žrtve. Samo u logorima ArBiH tih mjeseci, od travnja 1993 ubijeno preko 10% svih Hrvata tokom cijelog rata u BiH . Ne računajući ostale zločine. Još jednom to nisu srpski podaci , nego hrvatski.


Pa vojnici su vojnici, nisu civili. Nema se što netko tko je ratovao, pucao iz oružja smatrati civilom. Oni su vojnici ubijeni na mučki način, ali mučki način ubojstva ih ne može pretvoriti u civile kad to nisu.

Citat:
Ako si zabrinut za njih , onda ih pusti da sami vode svoju politiku jer nisu maloumni. To svođenje njih na puke hrvatske graničare s istoka im može samo priušititi sudbinu Srba iz Hrvatske.


Nitko ih ne svodi na graničare. Situacija je obrnuta, da nije bilo pomoći iz Hrvatske u svakom smislu vjerojatno nebi bilo Hrvata u BiH ili bi ih bilo u par promila.

Citat:
Franjo i Radovan su jednom za svagda razgraničili Srbe i Hrvate.


Daleko od toga da ja podržavam Franju i njegovu politiku, u Bosni pogotovo. Našao je s kime će se razgraničavat, sa genocidnim monstrumom.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Erdogan: "Alija mi je ostavio Bosnu u amanet. Rekao mi je u bolnici: Bosna je ostavština Osmanli
PostPostano: 30 pro 2013, 02:46 
Offline

Pridružen/a: 17 lip 2009, 20:01
Postovi: 13387
Lokacija: ZG
Čempo je napisao/la:
Citat:
Post ratno je također najgore bilo sa Bošnjacima u Srednjoj Bosni. Dakle tamo su ubijani hrvatski povratnici, policajci, teroristički napadi + vjersko fanatički napad islamističke budaletina i pokolj obitelji Anđelić u Konjicu...


Pa naravno da je u srednjoj Bosni bilo najgore jer je tamo ostalo Hrvata. U republici srpskoj nije ostao skoro nijedan pa nije ni moglo biti incidenata. Srbi su to uspjeli temeljito preorati.


Preorali smo i mi Srbe pa ih nema za vidit u Herceg-Bosni kao ni naših u Posavini i BL... Jbg 1:1.

Citat:
Citat:
Dan danas kompletan politički problem Hrvata BIH leži u Sarajevu a ne u Banja Luci...


Da, jer su Hrvati u Federaciji BiH, a Srbi imaju državu u državi.


Opet pogrešno. Ne zbog toga što su Hrvati u Federaciji već zato što je Bošnjacima zinula guzica za tuđom zemljom, imovinom, gradovima, selima, kulturom i tradicijom, isto kao Srbima '91 kad su poželjeli "letovati na srpskom Jadranu"... Drago mi je da Srbi imaju državu u državi i da im Bošnjaci ne mogu ništa jer da mogu i tu bi pokazali svoju "tolerantnu i multikulti stranu" kao što trenutno pokazuju na nama... Naravno na velikosrpski šovinizam skačeš ko oparen al velikobošnjački te uopće ne zanima iako jedino od njega trenutno postoji direktna opasnost tvome narodu u BIH, al briga tebe ako nije kontra Srba...

Citat:
Citat:
Al najvažnije je mrzit Srbe i popovat BH Hrvatima što bi trebali, osip dobijem od ovakvih...


Pretpostavljam da misliš da ja mrzim Srbe? Iz čega si to zaključio? Molim citat tog mog navodnog upisa.
Pričamo o politici, ne o narodu, pojedincima itd.


Ne zanima me koga ti mrziš ili ne mrziš. Ja znam da si ovdje došao popovat šta i kako bi Hrvati BIH trebali raditi, a veze s vezom nemaš. Sačuvaj dušebrižništvo i dobre namjere za Milanovića i Linića pa na njima oštri političku britvu, nas ostavi na miru ne trebaju nam savjeti prepametnih i "objektivnih" Hrvata iz RH.
Patronizirajući stav prema nama nećeš imati niti ti niti itko drugi i to ti ima bit jasno. Naše želje imaš saslušat i uvažit, a ako ti se ne sviđaju razguli. Radi se o našim gradovima i selima i našim kućama a ne o tvom apartmanu u Trogiru ili stanu u Zagrebu...

_________________
Muslimane ko je kleo, nije dangubio.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Erdogan: "Alija mi je ostavio Bosnu u amanet. Rekao mi je u bolnici: Bosna je ostavština Osmanli
PostPostano: 30 pro 2013, 02:50 
Offline

Pridružen/a: 17 lip 2009, 20:01
Postovi: 13387
Lokacija: ZG
Čempo je napisao/la:

Pa vojnici su vojnici, nisu civili. Nema se što netko tko je ratovao, pucao iz oružja smatrati civilom. Oni su vojnici ubijeni na mučki način, ali mučki način ubojstva ih ne može pretvoriti u civile kad to nisu.


Podržavaš dakle ubijanja zarobljenika i ranjenika pod "normalno ratno ophođenje"... Znače li ti ženevske konvencije i ljudska prava išta ?
Jel ti Ratko Mladić šta u rodu ?

Psihopat...

_________________
Muslimane ko je kleo, nije dangubio.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Erdogan: "Alija mi je ostavio Bosnu u amanet. Rekao mi je u bolnici: Bosna je ostavština Osmanli
PostPostano: 30 pro 2013, 02:52 
Offline

Pridružen/a: 17 lip 2009, 20:01
Postovi: 13387
Lokacija: ZG
Da ti nije bilo Hrvata BIH, nebi ti bilo ni Hrvatske ili bi je bilo u promilima...

_________________
Muslimane ko je kleo, nije dangubio.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Erdogan: "Alija mi je ostavio Bosnu u amanet. Rekao mi je u bolnici: Bosna je ostavština Osmanli
PostPostano: 30 pro 2013, 02:54 
Offline

Pridružen/a: 29 ruj 2013, 13:28
Postovi: 34
Lokacija: Dalmacija
Citat:
Opet pogrešno. Ne zbog toga što su Hrvati u Federaciji već zato što je Bošnjacima zinula guzica za tuđom zemljom, imovinom, gradovima, selima, kulturom i tradicijom, isto kao Srbima '91 kad su poželjeli "letovati na srpskom Jadranu"... Drago mi je da Srbi imaju državu u državi i da im Bošnjaci ne mogu ništa jer da mogu i tu bi pokazali svoju "tolerantnu i multikulti stranu" kao što trenutno pokazuju na nama... Naravno na velikosrpski šovinizam skačeš ko oparen al velikobošnjački te uopće ne zanima iako jedino od njega trenutno postoji direktna opasnost tvome narodu u BIH, al briga tebe ako nije kontra Srba...


Velikobošnjački nacionalizam? Bojite se naroda kojeg nema ni 2 milijuna i koji je sabijen u 3 enklave? Kako me ono nazva? Srbofobom? Ti si onda islamofob i bošnjakofob. I to mnogo manje opravdano nego ja.

Citat:
Naše želje imaš saslušat i uvažit, a ako ti se ne sviđaju razguli.


Vidim da si ti mnogo tolerantniji od Bošnji. Pravi primjer nekoga tko ima pravo drugome popovat da je netolerantan, a sam se obraća netolerantnim i patronizirajućim tonom.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Erdogan: "Alija mi je ostavio Bosnu u amanet. Rekao mi je u bolnici: Bosna je ostavština Osmanli
PostPostano: 30 pro 2013, 02:56 
Offline

Pridružen/a: 17 lip 2009, 20:01
Postovi: 13387
Lokacija: ZG
Aj pali sad u krpe, dovoljno si se izbrukao...

_________________
Muslimane ko je kleo, nije dangubio.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Erdogan: "Alija mi je ostavio Bosnu u amanet. Rekao mi je u bolnici: Bosna je ostavština Osmanli
PostPostano: 30 pro 2013, 03:00 
Offline

Pridružen/a: 29 ruj 2013, 13:28
Postovi: 34
Lokacija: Dalmacija
PCM je napisao/la:
Čempo je napisao/la:

Pa vojnici su vojnici, nisu civili. Nema se što netko tko je ratovao, pucao iz oružja smatrati civilom. Oni su vojnici ubijeni na mučki način, ali mučki način ubojstva ih ne može pretvoriti u civile kad to nisu.


Podržavaš dakle ubijanja zarobljenika i ranjenika pod "normalno ratno ophođenje"... Znače li ti ženevske konvencije i ljudska prava išta ?
Jel ti Ratko Mladić šta u rodu ?

Psihopat...


Ti si pukao ko kokica :zubati.
Rekao sam da se ubojstvo zarobljenog vojnika ne može protumačiti kao ubojstvo civila, a ti mi odgovaraš da podržavam ubijanje ratnih zarobljenika i krvno me povezuješ sa Mladićem? Mislim da bi ti trebao prije u krpe jer te očito počela nervirati istina koju ovdje iznosim. Tu si onda pokazao svoje "tolerantno" lice kojeg očekuješ od druge strane. Ne možeš od drugoga prema kome se odnosiš netolerantno očekivati toleranciju, to si trebao naučiti još kad si bio mali odrpanac.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Erdogan: "Alija mi je ostavio Bosnu u amanet. Rekao mi je u bolnici: Bosna je ostavština Osmanli
PostPostano: 30 pro 2013, 03:03 
Offline

Pridružen/a: 17 lip 2009, 20:01
Postovi: 13387
Lokacija: ZG
Ti nećeš u mojoj kući meni objašnjavat gdje ću postavit televizor i kako će urediti sobu. To je moja kuća i imaš poštovat domaćina. To se zove elementarna kultura al to te očito nisu naučili. Politiku Hrvata BIH će određivati Hrvati BIH a ne samoprozvani "objektivni Hrvati iz RH" koji niti vladaju elementarnim podacima a politički rezoniraju na razini pučkoškolca ... Mostar a ne Zagreb.

Bitno je da su te naučili da mrziš Srbe pa makar to značilo do istrebljenja posljednjeg Hrvata BIH.

_________________
Muslimane ko je kleo, nije dangubio.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Erdogan: "Alija mi je ostavio Bosnu u amanet. Rekao mi je u bolnici: Bosna je ostavština Osmanli
PostPostano: 30 pro 2013, 03:07 
Offline

Pridružen/a: 17 lip 2009, 20:01
Postovi: 13387
Lokacija: ZG
Čempo je napisao/la:
PCM je napisao/la:

Podržavaš dakle ubijanja zarobljenika i ranjenika pod "normalno ratno ophođenje"... Znače li ti ženevske konvencije i ljudska prava išta ?
Jel ti Ratko Mladić šta u rodu ?

Psihopat...


Ti si pukao ko kokica :zubati.
Rekao sam da se ubojstvo zarobljenog vojnika ne može protumačiti kao ubojstvo civila, a ti mi odgovaraš da podržavam ubijanje ratnih zarobljenika i krvno me povezuješ sa Mladićem? Mislim da bi ti trebao prije u krpe jer te očito počela nervirati istina koju ovdje iznosim. Tu si onda pokazao svoje "tolerantno" lice kojeg očekuješ od druge strane. Ne možeš od drugoga prema kome se odnosiš netolerantno očekivati toleranciju, to si trebao naučiti još kad si bio mali odrpanac.


Koju istinu iznoš ?
Onu u kojoj pobijaš sam svoje navode ... Ajde trolleru razguli... Propisno si se izglupirao sa "puno je više Hrvata stradalo od Srba nego od Bošnjaka" pa onda "malo više" pa onda "tu negdje" pa si sad začepio kad si shvatio da si "usro motku" i onda trollaš...

A taj svoj bahati stav zadrži za vlastitu kuću ili lokalnu birtiju premda te vjerovatno ni tamo nitko ne jebe ni 2%...

Mali odrpanac ti po familiji skak'o... ;)

_________________
Muslimane ko je kleo, nije dangubio.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Erdogan: "Alija mi je ostavio Bosnu u amanet. Rekao mi je u bolnici: Bosna je ostavština Osmanli
PostPostano: 30 pro 2013, 03:12 
Offline

Pridružen/a: 17 lip 2009, 20:01
Postovi: 13387
Lokacija: ZG
Ne bi me iznenadilo da je još jedan iz plejade internet Mujaga koji se predstavljaju kao "objektivni Hrvati iz Hrvatske".
Bar smo ih ovdje imali mali miljon... :sega

_________________
Muslimane ko je kleo, nije dangubio.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Erdogan: "Alija mi je ostavio Bosnu u amanet. Rekao mi je u bolnici: Bosna je ostavština Osmanli
PostPostano: 30 pro 2013, 03:16 
Offline

Pridružen/a: 29 ruj 2013, 13:28
Postovi: 34
Lokacija: Dalmacija
Citat:
Ti nećeš u mojoj kući meni objašnjavat gdje ću postavit televizor i kako će urediti sobu. To je moja kuća i imaš poštovat domaćina.


To što si ti zamislio da je državna teritorija i forum tvoja kuća je tvoja zabluda i razoniranje na razini predškolca.

Citat:
To se zove elementarna kultura al to te očito nisu naučili.


:sega

Citat:
Politiku Hrvata BIH će određivati Hrvati BIH a ne samoprozvani "objektivni Hrvati iz RH" koji niti vladaju elementarnim podacima a politički rezoniraju na razini pučkoškolca ... Mostar a ne Zagreb.


Mostar što? Politički rezonatoru.

Citat:
Bitno je da su te naučili da mrziš Srbe pa makar to značilo do istrebljenja posljednjeg Hrvata BIH.


Niti mrzim Srbe niti sam za ikakvo istrebljivanje.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Erdogan: "Alija mi je ostavio Bosnu u amanet. Rekao mi je u bolnici: Bosna je ostavština Osmanli
PostPostano: 30 pro 2013, 03:19 
Offline

Pridružen/a: 29 ruj 2013, 13:28
Postovi: 34
Lokacija: Dalmacija
PCM je napisao/la:
Čempo je napisao/la:
Koju istinu iznoš ?
Onu u kojoj pobijaš sam svoje navode ... Ajde trolleru razguli... Propisno si se izglupirao sa "puno je više Hrvata stradalo od Srba nego od Bošnjaka" pa onda "malo više" pa onda "tu negdje" pa si sad začepio kad si shvatio da si "usro motku" i onda trollaš...


Hrvati u BiH su više stradali od Srba i to je činjenica. Srbi su ih očistili sa više teritorija, a broj protjeranih i ubijanih Hrvata od strane Srba i Bošnjaka je podjednak (po nekim podatcima).


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Erdogan: "Alija mi je ostavio Bosnu u amanet. Rekao mi je u bolnici: Bosna je ostavština Osmanli
PostPostano: 30 pro 2013, 03:31 
Offline

Pridružen/a: 17 lip 2009, 20:01
Postovi: 13387
Lokacija: ZG
Cinjenica je da su Bosnjaci pobili vise Hrvata bilo vojno bilo civila nego Srbi. Dao sam podatke cak i ti u kojima si uspio sam sebe pobiti :sega Cestitke.
Cinjenica je su Bosnjaci protjerali veci broj Hrvata nego Srbi. Dao sam podatke.
Cinjenica je da ne prihvacas nikakve argumente izuzev onih koji tebi idu u prilog a takve nisi ni ponudio pa doskaces kojekakvim vratolomijama u raspravi nebi li ispao manje glup.

Pitanje odnosa Hrvata prema Srbima i Bosnjacima u BIH je pitanje prvenstveno bh Hrvata a ne kojekakvih politickih zgubidana sa viskom slobodnog vremena iz Splita ili Zagreba. Imas Linica i Jovanovica uredjuj si svoje dvoriste a ne nase.

Obicni si troller na kojeg nemam namjeru vise gubiti vrijeme...
Gdje je BBC kad ga covjek treba...

_________________
Muslimane ko je kleo, nije dangubio.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Erdogan: "Alija mi je ostavio Bosnu u amanet. Rekao mi je u bolnici: Bosna je ostavština Osmanli
PostPostano: 30 pro 2013, 05:59 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 13 ožu 2011, 22:11
Postovi: 7952
Čempo je napisao/la:
Po novim podatcima u BiH je ubijeno 2163 hrvatskih civila, od toga u Hrvatsko-Bošnjačkom sukobu oko 1088. Tko je pobio ostale, ako nisu Srbi? Marsovci?

Odakle su ti podaci?
Prema Hagu je poginulo 1675 civila Hrvata.(1230 muskih i 445 zenskih)
Niko nema podatke koliko je poginulo od Srba a koliko od Muslimana.
Kad das izvor, moze dalja rasprava.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Erdogan: "Alija mi je ostavio Bosnu u amanet. Rekao mi je u bolnici: Bosna je ostavština Osmanli
PostPostano: 30 pro 2013, 14:28 
Offline

Pridružen/a: 29 ruj 2013, 13:28
Postovi: 34
Lokacija: Dalmacija
bezimeni12 je napisao/la:
Čempo je napisao/la:
Po novim podatcima u BiH je ubijeno 2163 hrvatskih civila, od toga u Hrvatsko-Bošnjačkom sukobu oko 1088. Tko je pobio ostale, ako nisu Srbi? Marsovci?

Odakle su ti podaci?
Prema Hagu je poginulo 1675 civila Hrvata.(1230 muskih i 445 zenskih)
Niko nema podatke koliko je poginulo od Srba a koliko od Muslimana.
Kad das izvor, moze dalja rasprava.


Pa, razni su izvori, u tome i jest stvar, ali nekako je logično i bez njih da su Hrvati u globalu više stradali od Srba nego od Bošnjaka.
Jedan od takvih podataka je i ovaj, on pokazuje tko je koga koliko ubio u BiH, i Hrvati su tu dosta "uspješni" jer su ubili više Bošnjaka od Srba i više su ubili Bošnjaka nego što su Bošnjaci njih pobili. Isto vrijedi i za Srbe.

slika

Također, vidljivo je da su Srbi ukupno ubili više Hrvata (vojnika i civila) nego Bošnjaci.
Ovaj izvor (IDC) je isti onaj koji je izračunao da je u BiH poginulo oko 98 tisuća ljudi (čime je srušio mitove o 200-300 tisuća poginulih).


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Erdogan: "Alija mi je ostavio Bosnu u amanet. Rekao mi je u bolnici: Bosna je ostavština Osmanli
PostPostano: 30 pro 2013, 15:49 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 tra 2012, 18:37
Postovi: 3926
Lokacija: Τριβαλλοί
Čempo je napisao/la:
Pa, razni su izvori, u tome i jest stvar, ali nekako je logično i bez njih da su Hrvati u globalu više stradali od Srba nego od Bošnjaka.
Jedan od takvih podataka je i ovaj, on pokazuje tko je koga koliko ubio u BiH, i Hrvati su tu dosta "uspješni" jer su ubili više Bošnjaka od Srba i više su ubili Bošnjaka nego što su Bošnjaci njih pobili. Isto vrijedi i za Srbe.

slika

Također, vidljivo je da su Srbi ukupno ubili više Hrvata (vojnika i civila) nego Bošnjaci.

Ovaj izvor (IDC) je isti onaj koji je izračunao da je u BiH poginulo oko 98 tisuća ljudi (čime je srušio mitove o 200-300 tisuća poginulih).


Nemoj lagat, opet lažeš.

IDC nije razbio nikakav mit , odavno se znalo da u BiH nije poginulo 200-300 tisuća ljudi. I k tome riječ je o sarajevskom NVO-om , daleko od nepristrasne "udruge" , što će reći da je bolje uzimati haške podatke.

Uostalom , srpsko-hrvatski rat u BiH trajao je tri i pol godine , dok je aktivna faza hrvatsko-muslimanskog rata trajala 10 mjeseci. I za tih 10 mjeseci broj poginulih i ubijenih na hrvatskoj strani je sličan i veći nego tri i pol godina rata sa Srbima , što dovoljno sve govori.

Sve mi govori da si Mujo ili H-M polutan , radije priznaj.



Ti mene IDC-om ja tebe Ivom Lučićem.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Erdogan: "Alija mi je ostavio Bosnu u amanet. Rekao mi je u bolnici: Bosna je ostavština Osmanli
PostPostano: 30 pro 2013, 16:04 
Offline

Pridružen/a: 17 lip 2009, 20:01
Postovi: 13387
Lokacija: ZG
Ma Mujo 100% i to "iz Dalmacije"...
Nijedne jedine riječi na ikavici čak i da se zalomi :zubati

_________________
Muslimane ko je kleo, nije dangubio.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Erdogan: "Alija mi je ostavio Bosnu u amanet. Rekao mi je u bolnici: Bosna je ostavština Osmanli
PostPostano: 30 pro 2013, 16:13 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 13 ožu 2011, 22:11
Postovi: 7952
Kao prvo,izvor ti nije IDC, jer IDC nema takvu klasifikaciju u svojim podacima.
Kao drugo,IDC se prije promjene imena zvao "Komisija Predsjednistva RBIH o prikupljanju cinjenica o ratnim zlocinima".Kad im je nestalo para onda su se kao fol preko noci pretvorili u NVO.Strasno su neutralni,tako da mnoga srpska stratista nemaju, zivi im iskacu sa spiska o Srebrenici,a tamo su sahranjeni i oni koji su poginuli/umrli nakon rata daleko od Srebrenice.
Gdje je 3000 muslimana koje su pobili muslimani izmedju sebe?
Svakako mozes imati i svoje misljenje, samo reci onda da je to tvoje misljenje i nemoj da ti glavni argument bude da je to tebi logicno..


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Erdogan: "Alija mi je ostavio Bosnu u amanet. Rekao mi je u bolnici: Bosna je ostavština Osmanli
PostPostano: 30 pro 2013, 16:30 
Offline

Pridružen/a: 29 ruj 2013, 13:28
Postovi: 34
Lokacija: Dalmacija
Citat:
Nemoj lagat, opet lažeš.

IDC nije razbio nikakav mit , odavno se znalo da u BiH nije poginulo 200-300 tisuća ljudi. I k tome riječ je o sarajevskom NVO-om , daleko od nepristrasne "udruge" , što će reći da je bolje uzimati haške podatke.




Podatci do kojih je IDC došao su itekako nepristrasni i realni. Brojka je 98 tisuća poginulih.

Citat:
Uostalom , srpsko-hrvatski rat u BiH trajao je tri i pol godine , dok je aktivna faza hrvatsko-muslimanskog rata trajala 10 mjeseci. I za tih 10 mjeseci broj poginulih i ubijenih na hrvatskoj strani je sličan i veći nego tri i pol godina rata sa Srbima , što dovoljno sve govori.


Nije. Aktivni srpsko-hrvatski rat je trajao slično kao i muslimansko-hrvatski (od 4. do 10. mjeseca 92. i od početka 95te do 10 mjeseca te godine), dok je hrvatsko-muslimanski trajao nekih 18 mjeseci.



Ti ratovi su kad se zbroji sličnog intenziteta, s time da je više Hrvata stradalo od Srba (vojnika i civila).

Citat:
Sve mi govori da si Mujo ili H-M polutan , radije priznaj.



Nisam ni jedno ni drugo nego samo iznosim činjenice i imam svoje mišljenje koje se po ovim stvarima razlikuje od tvog.


Citat:
Kao prvo,izvor ti nije IDC, jer IDC nema takvu klasifikaciju u svojim podacima.

Izvor jest IDC jer je ukupan broj žrtava 98 tisuća.

Citat:
Kao drugo,IDC se prije promjene imena zvao "Komisija Predsjednistva RBIH o prikupljanju cinjenica o ratnim zlocinima".Kad im je nestalo para onda su se kao fol preko noci pretvorili u NVO.Strasno su neutralni,tako da mnoga srpska stratista nemaju, zivi im iskacu sa spiska o Srebrenici,a tamo su sahranjeni i oni koji su poginuli/umrli nakon rata daleko od Srebrenice.
Gdje je 3000 muslimana koje su pobili muslimani izmedju sebe?


Ako pogledaš tablicu sa podatcima, vidjet ćeš da je itekako realna. Što se tiče bošnjačko-bošnjačkog sukoba, pa vjerojatno su Abdićevci uračunati pod Srbe.


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 779 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 ... 32  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: crni_bombarder, Naša Kvačica, Tomba17 i 302 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO