HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 23 tra 2024, 18:53.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Tema je zaključana [ne možeš postati/uređivati postove/odgovarati].  [ 2718 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 105, 106, 107, 108, 109
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Etničke mape Bosne i Hercegovine
PostPostano: 10 kol 2012, 15:52 
Online
Avatar

Pridružen/a: 24 ruj 2009, 10:09
Postovi: 24665
Lokacija: Heartbreak Hotel
Ceha je napisao/la:
Da ispravim poštara.slika
Bome namučio se čovjek s nekim od ovih seočića :zubati


Kad vidim ove zemljivode, nekako mi uvijek na prvu loptu padne na pamet tako olako prožerdana 2 sela u općini Mrkonjić - Liskovica i Majdan u kojemu je živio veliki broj Hrvata (cc 1500) od kojih su mnogi cijeli period 1992-1995 živjeli u svojim domovima da bi onda nakon oslobođenja morali da iste napuste.
A u isto vrijeme općini Jajce je dodano veliko muslimansko selo odmah do Liskovice... koji kreteni...!!!

_________________
"Uzalud vam sav tisak i sve radio postaje, našim srcima nikad nećete ovladati", nadbiskup Alojzije Stepinac, Zagreb, 1942.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Etničke mape Bosne i Hercegovine
PostPostano: 10 kol 2012, 16:02 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 srp 2012, 09:24
Postovi: 151
novem je napisao/la:
MRSHO je napisao/la:
Broj Hrvata po općinama (1991.)

slika


Top lista općina gdje su Hrvati preko 10.000 stanovnika:

1 Mostar 43037
2 Sarajevo 32246
3 Livno 29324
4 Banja Luka 29026
5 Široki Brijeg 26684
6 Ljubuški 26127
7 Travnik 26118
8 Tomislavgrad 25976
9 Zenica 22510

10 Brčko 22252
11 Derventa 21952
12 Orašje 21308
13 Tuzla 20398
14 Posušje 16963
15 Kakanj 16556
16 Odžak 16338
17 Grude 16210
18 Bugojno 16031
19 Jajce 15811

20 Čapljina 14969
21 Čitluk 14823
22 Bosanski Šamac 14731
23 Bosanski Brod 13993
24 Doboj 13264
25 Vitez 12675
26 Kiseljak 12550
27 Prozor 12259
28 Novi Travnik 12162
29 Konjic 11513
30 Gornji Vakuf 10706
31 Kotor Varoš 10695

slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Etničke mape Bosne i Hercegovine
PostPostano: 10 kol 2012, 17:21 
Online
Avatar

Pridružen/a: 08 svi 2009, 12:12
Postovi: 21638
Bobovac je napisao/la:
Ceha je napisao/la:
Da ispravim poštara.slika
Bome namučio se čovjek s nekim od ovih seočića :zubati

Kad vidim ove zemljivode, nekako mi uvijek na prvu loptu padne na pamet tako olako prožerdana 2 sela u općini Mrkonjić - Liskovica i Majdan u kojemu je živio veliki broj Hrvata (cc 1500) od kojih su mnogi cijeli period 1992-1995 živjeli u svojim domovima da bi onda nakon oslobođenja morali da iste napuste.
A u isto vrijeme općini Jajce je dodano veliko muslimansko selo odmah do Liskovice... koji kreteni...!!!

Po Holbrooku je granicu crtao Silajdžić, a naši su mu to pustili (čitaj Tuđman, ljigavce poput Granića ne brojim) jer su vjerovali da će pola BiH doć nama (konfederacija), pa da nije bitno koja točno sela drže. Vjerojatno se računalo sliti te stanovnike i u okolne gradiće (npr. grad Jajce), pa zato. Na kraju ispala greška.
A cijela granica je takva. Imaš Sv.Stjepan Krst kod Stocca. Komušinu kod Teslića.
Koteze, Mišljen i Prhinje kod Ravnog. Kod Usore imaš par hrvatskih zasoka koji iz kojih smo se isto povukli nakon Daytona.
Komotno se iz Posavine barem sjeverna polovica šamačke općine (da nije ovako rascjepkano) mogla izvući. Oko Oštre Luke, iako je to hrvatsko selo smo se isto povlačili. Jenjić isto. Brod, hrvatski komad istočne Dervente i sjevernog Doboja, neka sela na sjeveru Modriče...
Ono, sveskupa Srbe ne bi ništa previše koštalo.
Pazi po planu kontaktne skupine je i gradić Modriča trebao ući u fBiH. Srpski koridor je trebao preko Čardaka ići...
Ma.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Etničke mape Bosne i Hercegovine
PostPostano: 10 kol 2012, 17:33 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Što mi ovi crtači karata i dijelitelji Bosne idu na živce.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Etničke mape Bosne i Hercegovine
PostPostano: 10 kol 2012, 17:42 
Online
Avatar

Pridružen/a: 08 svi 2009, 12:12
Postovi: 21638
BBC je napisao/la:
Što mi ovi crtači karata i dijelitelji Bosne idu na živce.

Jedne i jedine ? :zubati
A gle, popušilli su pola Mostara, u HNŽu ih se nalazi samo u 2 nac. parka, u SBŽu ih je jedva 1/3 (ili manje) u Vitezu i Kiseljaku, jedinim mjestima koja nešto rade, u svim mjestima doživljavaju slobodan pad. Zar ne misliš da se ne bi i oni trebali malo tješititi, kako je to bilo nekad, kad su držali više od frtalj BiH ?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Etničke mape Bosne i Hercegovine
PostPostano: 10 kol 2012, 18:32 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 ruj 2009, 16:26
Postovi: 22751
Ma karta mu je za onu stvar.

evo još nekoliko primjera iz Tuzle

Za Husino je stavio da 1/4 čine bošnjaci, onda je označio i naselje Cerik potpuno zeleno, no istina je da MZ i naselje Husino nemaju istu etničku sliku, jer naselja Husino i Cerik čine mz Husino. Tu je i naselje Orašje također zazelenio no istina je da tu ima muslimana koliko ima prstiju na rukama jedne ruke... pisao sam vec da je pomiješao d i g pasce, pa donje dubrave itd greška do greške.

Ocjena 1

_________________
Sanjam da pripojim RH BiH


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Etničke mape Bosne i Hercegovine
PostPostano: 11 kol 2012, 10:41 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 srp 2012, 09:24
Postovi: 151
nepismeni, ne broje se mjesne zajednice nego popisna naselja,

ako si nepismen nisi ćorav, evo pregleda za opštinu Tuzla, po POPISNIM naseljima
slika

a evo po mjesnim zajednicama, o čemu ti prdiš, a nemaš pojma
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Etničke mape Bosne i Hercegovine
PostPostano: 11 kol 2012, 12:55 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 ruj 2009, 16:26
Postovi: 22751
Hajde pogledaj sada ponovo navedena naselja pa mi reci koliko ima muslimana u tim naseljima i kako si ta naselja obojio :)

Evo za primjer MZ Par Selo (naselja Par Selo, D.Pasci, Orašje i čini mi se Ravna Trešnja) 10 muslimana / bošnjaka (ustvari bošnjakinja udanih za hrvate)

Ono što si ti uradio to je da si na svoju ruku 'jugoslavene' počeo brojati pod bošnjake :D po tebi je onda i Dragan Čović bošnjak :)

Husino 8 muslimana (muslimanki) :) pa pogledaj svoju kartu.

Koji ste vi fašistički falsifikatori i retardi.

_________________
Sanjam da pripojim RH BiH


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Etničke mape Bosne i Hercegovine
PostPostano: 11 kol 2012, 14:43 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 srp 2012, 09:24
Postovi: 151
halo, jesil ti toliko sjeban u mozak

NEMA MJESNE ZAJEDNICE PAR SELO, jadan ne bio !!!!!!!!!!!!!!!!!
samo su POPISNA NASELJA U IGRI, jadan bio !!!!!!!!!!!!!!!
a da se vidi ko je retardiran evo i moje karte u krupnom planu Tuzle, gdje sam čak nastojao prikazati i te DETALJE o učešću pojedinih etničkih skupina u većinskim
a evo i CROSTAT Gisdata koja je samo označavala većinske etničke grupe u naseljima
pa vidim jado, ima li ijedna moja greška


slika

slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Etničke mape Bosne i Hercegovine
PostPostano: 11 kol 2012, 15:20 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 ruj 2009, 16:26
Postovi: 22751
Jaran je napisao/la:
halo, jesil ti toliko sjeban u mozak


Momak nemoj da te ja sjebem u taj tvoj retardirani mozak u pola Tuzle.

Karta ti je falsifikat i ništa više, jugoslavene iz 91 godine si brojao kao bošnjake, poznajem dobro hrvatska naselja okolo Tuzle u njima sam često, skoro u svakom selu imam poznanike!

I opet ti kažem pomiješao si lokacijski donje i gornje pasce. Donji Pasci su etnički hrvatski prostor i naslanjaju na Par Selo, Orašje, D.Dubrave-Raskršeće i Spreču također hrvatska naselja. Gornji Pasci (muslimanski) se nalaze između D.Pasaca, Spreče, Petrovica i Husina

Što se tiče MZ Par Selo nju čine naselja Par Selo, Donji (hrvatski) Pasci i Orašje, nisam siguran da li se Ravna Trešnja (srbi) vodi za zasebno naselje ili je svrstana u d.pasce. Vidim stavio si Vršne, a nisi stavio R.Trešnju, pa nema D.Male, Luga, Spreče itd u općini Živinice...

slika

_________________
Sanjam da pripojim RH BiH


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Etničke mape Bosne i Hercegovine
PostPostano: 11 kol 2012, 15:26 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 21 kol 2011, 15:34
Postovi: 15313
Lokacija: Misao svijeta
ManInBlack je napisao/la:
Jaran je napisao/la:
halo, jesil ti toliko sjeban u mozak


Momak nemoj da te ja sjebem u taj tvoj retardirani mozak u pola Tuzle.

Karta ti je falsifikat i ništa više, jugoslavene iz 91 godine si brojao kao bošnjake, poznajem dobro hrvatska naselja okolo Tuzle u njima sam često, skoro u svakom selu imam poznanike!

I opet ti kažem pomiješao si lokacijski donje i gornje pasce.

Što se tiče MZ Par Selo nju čine naselja Par Selo, Donji (hrvatski) Pasci i Orašje, nisam siguran da li se Ravna Trešnja (srbi) vodi za zasebno naselje ili je svrstana u d.pasce. Vidim stavio si Vršne, a nisi stavio R.Trešnju, pa nema D.Male, Luga, Spreče itd u općini Živinice...

slika


MiB , Bošnjina delirija je jasna, strah ga je pošto smo ih onako poklopili u Mostaru da im se isto ne dogodi i u Tuzli :D .

_________________
Te kad mi jednom s dušom po svemiru se krene,
Zaorit ću ko grom:
O, gledajte ju divnu, vi zvijezde udivljene,
To moj je, moj je dom!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Etničke mape Bosne i Hercegovine
PostPostano: 11 kol 2012, 15:32 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 ruj 2009, 16:26
Postovi: 22751
Zadar1993 je napisao/la:

MiB , Bošnjina delirija je jasna, strah ga je pošto smo ih onako poklopili u Mostaru da im se isto ne dogodi i u Tuzli :D .


Ma biti će njemu poklapanje iza ušiju ako mi pukne živac. Mi smo ti stari jarani sa jednog foruma gdje sam glumio velikog bošnjaka, on glupan se onda otkrio ništa ne sumnjajući ;)

_________________
Sanjam da pripojim RH BiH


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Etničke mape Bosne i Hercegovine
PostPostano: 11 kol 2012, 15:38 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 srp 2012, 09:24
Postovi: 151
ManInBlack je napisao/la:
Jaran je napisao/la:
halo, jesil ti toliko sjeban u mozak


Momak nemoj da te ja sjebem u taj tvoj retardirani mozak u pola Tuzle.

Karta ti je falsifikat i ništa više, jugoslavene iz 91 godine si brojao kao bošnjake, poznajem dobro hrvatska naselja okolo Tuzle u njima sam često, skoro u svakom selu imam poznanike!

I opet ti kažem pomiješao si lokacijski donje i gornje pasce. Donji Pasci su etnički hrvatski prostor i naslanjaju na Par Selo, Orašje, D.Dubrave-Raskršeće i Spreču također hrvatska naselja. Gornji Pasci (muslimanski) se nalaze između D.Pasaca, Spreče, Petrovica i Husina

Što se tiče MZ Par Selo nju čine naselja Par Selo, Donji (hrvatski) Pasci i Orašje, nisam siguran da li se Ravna Trešnja (srbi) vodi za zasebno naselje ili je svrstana u d.pasce. Vidim stavio si Vršne, a nisi stavio R.Trešnju, pa nema D.Male, Luga, Spreče itd u općini Živinice...



o glupi retardu
imaš kartu GISDATE CROSTATA koja je identična mojoj
imaš spisak naselja sa brojem stanovnika i nacionalnu strukturu, gdje svaki krele poput tebe može sam da izračuna udio svake nacije pa i jugoslovena u svakom naselju
i pored svega ti prdiš i dalje svoju retardiranu priču



bog te jebo, jel moguće da si toliki retard da i dalje prdiš o MJESNOJ ZAJEDNICI
i niko od ovih tvojih neće da ti kaže koliki si glupan
pa idiote jedan, na karti NEMA mjesnih zajednica, nego su POPISNA naseljam čiji spisak imaš na datoj stranici, i tamo iMAJU Vršani, a Ravne Trešnje NEMA
tako je kako je, idiote, žali se onima koji su odrfeđivali popisna naselja


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Etničke mape Bosne i Hercegovine
PostPostano: 11 kol 2012, 15:41 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 21 kol 2011, 15:34
Postovi: 15313
Lokacija: Misao svijeta
ManInBlack je napisao/la:
Zadar1993 je napisao/la:

MiB , Bošnjina delirija je jasna, strah ga je pošto smo ih onako poklopili u Mostaru da im se isto ne dogodi i u Tuzli :D .


Ma biti će njemu poklapanje iza ušiju ako mi pukne živac. Mi smo ti stari jarani sa jednog foruma gdje sam glumio velikog bošnjaka, on glupan se onda otkrio ništa ne sumnjajući ;)


A predivno :zubati

_________________
Te kad mi jednom s dušom po svemiru se krene,
Zaorit ću ko grom:
O, gledajte ju divnu, vi zvijezde udivljene,
To moj je, moj je dom!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Etničke mape Bosne i Hercegovine
PostPostano: 11 kol 2012, 15:43 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 ruj 2009, 16:26
Postovi: 22751
Koliko ja vidim na toj karti su naselja isključivo crvene boje, a ti si na svojim dodao zelenu ;) to više govori o tebi nego o meni. I na toj drugoj karti je greška na relaciji d i g pasci.

_________________
Sanjam da pripojim RH BiH


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Etničke mape Bosne i Hercegovine
PostPostano: 11 kol 2012, 15:50 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 ruj 2009, 16:26
Postovi: 22751
Zadar1993 je napisao/la:
ManInBlack je napisao/la:

Ma biti će njemu poklapanje iza ušiju ako mi pukne živac. Mi smo ti stari jarani sa jednog foruma gdje sam glumio velikog bošnjaka, on glupan se onda otkrio ništa ne sumnjajući ;)


A predivno :zubati


Imam ga duže vrijeme na piku, ali mrsko mi prljati ruke od ***. Ali ništa ne garantiram, ipak sam ja vojni veteran kojemu zna puknuti živac.

Jarane, odjebaus, prije nego što dobiješ ban, ova tema će biti obrisana jer sadrži karte retardiranoga falsifikatora.

_________________
Sanjam da pripojim RH BiH


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Etničke mape Bosne i Hercegovine
PostPostano: 11 kol 2012, 15:50 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 26 srp 2012, 09:24
Postovi: 151
bog te jebo glupana
gdje je dodata zelena a da nema u tom naselju Bošnjaka


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Etničke mape Bosne i Hercegovine
PostPostano: 11 kol 2012, 16:05 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 ruj 2009, 16:26
Postovi: 22751
Nema bošnjaka u tima naseljima.
91 godine broj muslimana u
Husinu je bio 8 ili 0,5% ukupnog stanovništva (pogledaj sada tvoj grafikon)
u Par Selu je bila jedna osoba (muslimanka) ili 0,11% ukupnog stanovništva
uD.Pascima je bila jedna osoba (muslimanka) ili 0,15% ukupnog stanovništva
u Orašju je tokođer bila jedna osoba (muslimanka) ili 0,21 % od ukupnog stanovništva.

Na spisku nigdje bošnjaka ;) ovim brojevima treba dodati još par muslimanki koje su se tada izjasnile kao jugoslavenke, no to ne mijenja drastično udio stanovništva, jer njihova djeca se danas izjašnjavaju kao hrvati.


Pogledaj sada svoje karte i grafikone.

_________________
Sanjam da pripojim RH BiH


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Tema je zaključana [ne možeš postati/uređivati postove/odgovarati].  [ 2718 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 105, 106, 107, 108, 109

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Nakba, Naša Kvačica i 204 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO