HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 29 ožu 2024, 02:33.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Tema je zaključana [ne možeš postati/uređivati postove/odgovarati].  [ 2718 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 109  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Etničke mape Bosne i Hercegovine
PostPostano: 05 svi 2010, 14:34 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 04 svi 2009, 09:57
Postovi: 9486
Lokacija: HR HB
Sultan je napisao/la:

Sad bi ja trebo vjerovati tebi a ne Pusićki i Mesiću...


Sultanija, trebao bi vjerovati svojim očima i potpisanim dokumentima za početak, a oni kažu da su podjelu BiH na Županije i Entitete u Daytonu potpisali Alija, Slobo i Franjo zajedno sa MZ, ili i dalje ostaješ na šupljacima i pričama rekla-kazala, "ja čuo majke mi", piše Dnevni Avaz, kaže Pusićka,...

Kome ćeš ti vjerovati to je tvoja osobna stvar, ali to nije stvar koja nešto potvrđuje...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Etničke mape Bosne i Hercegovine
PostPostano: 05 svi 2010, 14:36 
Offline

Pridružen/a: 15 tra 2010, 06:28
Postovi: 913
Sultan je napisao/la:
pinco je napisao/la:

Koga smatraš pod Bosnu i Hercegovnu, samo Bošnjake ili i ostale?
Iman pridosječaj da će se podilit prvon prilikon...., jedino je pitanje kako, i oće li to bit sutra ili prikosutra.....
Nije mi jasno šta ima koristi satdisfakcija da je R. Srpska dio BiH kad sve ostalo ukazuje na suprotno, bez iti malo izgleda da se situacija promini......, ista situacija sa ostalima......, svaki će pomak, ka etintetima, federacijama, konfederacijama dovest do neminovnoga, realna je opcija da se dogovori sa R. Srpskom OK idete, al uradimo još jedan put granice i to je to, isto i ostali, kasnije više nema plakanja kukanja, zadovoljstva i nezadovoljstva, svak sebi i to je to...., umjetno držanje u zajednici naroda koji neželu bit skupa uvik je u povjesti rezultiralo razdvajanjem kad tad, bolje sad u miru nego sutra opet u nekom ratu...


Đez ba Milan Tarot? :zubati

Post'o ti vidovit ili šta?

Kako bolan razdvajanje? O čemu pričaš? Vi imate problem sa enklavom srednje Bosne, mi sa bosanskom krajinom. Kako ti kao vidoviti misliš da će se riješiti ta vaša enklava srednje Bosne?


U pravu si bolje ste prognozeri, to nije bija vaš rat,bacajte vi cviće na tenkove....... :palacgore1
Za vaše probleme neznan, a i ne zanimaju me, dosta smo rješavali vaše probleme ustupajući teritorij Srbima, da bi oni vama Sarajevo, i sl. šta se tiće srednje Bosne, mogu se stavit karte na stol, pregovarat, ako ne, uvik može ostat stanje kakvo je bilo 95-te, pa ko izgubija ko dobija,
Vi morate svatit da nije sve vaše, da su tu još dva jednako pravna naroda, pa ni tri brata nemože niko prisilit da živi u istoj kući samo zato jel se jednome neda dilit imanje i voli živit u uvjerenju da je sve njegovo.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Etničke mape Bosne i Hercegovine
PostPostano: 05 svi 2010, 14:46 
Offline

Pridružen/a: 15 tra 2010, 06:28
Postovi: 913
Sultan je napisao/la:
caporegime je napisao/la:

babo , babo ša je to fašizam?
-to t je ono ba kad komšije ustaše i ćetnici misle da bosni ne žive bosanci katolici, bosanci pravoslavci i bosanci muslimani.

sinek kad shvatiš da hrvatska nikada nije dijelila bih, ponajviše radi sebe same, možda jednom shvatiš da u svakom trenutku može nekome puknut *** više i odlučiti da je tu neriješenu zavrzlamu najbolje prekinuti na način aleksandra velikog dok je razmišljao šta sa gordijskim čvorom.
onda ti neće pomoći ni slavna armija ni moralna snaga raje koja se bori protiv papaka.
a ti budi glup pa nastavi dokazivati kako te je vrlo lako napunit sa dvije tri informacije koje stalno obrćeš i ko papagaj ponavljaš tlapnje o vječnoj nepodjeljivoj bosni sa jednim temeljenim narodom u zemlji formiranoj po mjeri tog istog temeljnog naroda.


Sad bi ja trebo vjerovati tebi a ne Pusićki i Mesiću...


Vi ste gori od iti jednih koji su dilili, ako kažeš da niste, to znaći da oćete sve za sebe, drugi bi bar nešto dali i drugima, a vi sve sebi....., znaći sve OK, nećemo dilit, al m smo najbrojnijinarod, to je naša država, mi smo Bošnjaci, bosna je naša nacionalna država....
Alija nije dilija Bosnu?
Nije bija n samozvani pretsjednik nakon pristanka mandata? On je bija predstavnik Muslimanskog naroda u BiH, koji se borija za svoj narod,baš ga bila briga za Hrvatima i Srbima......
Da nije bilo pomoći Hrvatske, danas je nebi ni bilo, krojite neke iluzije, da se Hrvatska postavila prema Muslimanima ka Srbija, pitan se štabi bilo sa njima, kad se sitin samo kolko je izbjeglica bilo iz BiH, i kod nas u kući bila Muslimanka iz Mostara, bašme zanima bili ih primili da smo ih smatrali neprijateljma....., Hrvati u srednjoj Bosni nisu tako dobro prošli posli gostoprimstva.......


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Etničke mape Bosne i Hercegovine
PostPostano: 05 svi 2010, 15:04 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 svi 2009, 12:12
Postovi: 21292
Mar-kan je napisao/la:
oliver je napisao/la:
Te zelene planine su oko plavog i kao sto sam ti rekao: uzmi olovku povuci gdje je plavo i vidjeces da su dvije odvojene oblasti ...pa ti zamisljaj prostor :kava

Malo šira slika...zamišljaj ti kud bi kren'o :zubati
slika

Inače ovo je bila i prije kriva karta, srbi su ju malo previše zaplavili, pogledaj Slunj (Hrvatska općina ili sjever Doboja), skrati plavo za 10ak posto (sveukupno) i to je to :zivili


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Etničke mape Bosne i Hercegovine
PostPostano: 05 svi 2010, 15:07 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 svi 2009, 12:12
Postovi: 21292
oliver je napisao/la:
Mar-kan je napisao/la:

Malo šira slika...zamišljaj ti kud bi kren'o :zubati

slika


To vise nama veze. Gleda se ono danas a danas su enklave Vitez-Busovaca-Kiseljak-Zepce pa nema vise zavrtanja pipe kao sto je bilo 1993 a iza vas nema vise Tudzmana i Suska. Kazem ja tebi : nema vise 1993 ili 2001. Vi kukate kako vam danasnje stanje ne odgovara pa ako neces dogovor ne mozes ni nametnuti ono sto zelis pa ti nastavi da se nadas da ce ti Dodik dati nesto sto sam ne mozes/smijes.

Oliver je već izabrao Švedsku, tako da je pitanje aorist :zubati
Sarajevski pašaluk iz dana u dan sve manji, boli a :pepam


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Etničke mape Bosne i Hercegovine
PostPostano: 05 svi 2010, 15:07 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 svi 2009, 12:12
Postovi: 21292
Mar-kan je napisao/la:
Danas je BiH jedna enklava:))

Pogotovo ova zeleno-ekološka zona oko Sarajeva :zivili


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Etničke mape Bosne i Hercegovine
PostPostano: 05 svi 2010, 15:08 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 svi 2009, 12:12
Postovi: 21292
oliver je napisao/la:
Mar-kan je napisao/la:
Danas je BiH jedna enklava:))


U pravu , podjeliti se vise ne moze . Srbija vise nema snage za ono sto hoce, Hrvatska je pokazala da je fasiste bacila na smece pa Bosna i Hercegovina ide naprijed, polako ali bolje nego sto su se to dusmani ikada nadali.


Pusti te islamofašističke :HercegBosanac
MultietniĆaru :zubati


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Etničke mape Bosne i Hercegovine
PostPostano: 05 svi 2010, 15:09 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 svi 2009, 12:12
Postovi: 21292
pinco je napisao/la:
oliver je napisao/la:

U pravu , podjeliti se vise ne moze . Srbija vise nema snage za ono sto hoce, Hrvatska je pokazala da je fasiste bacila na smece pa Bosna i Hercegovina ide naprijed, polako ali bolje nego sto su se to dusmani ikada nadali.


Koga smatraš pod Bosnu i Hercegovnu, samo Bošnjake ili i ostale?
Iman pridosječaj da će se podilit prvon prilikon...., jedino je pitanje kako, i oće li to bit sutra ili prikosutra.....
Nije mi jasno šta ima koristi satdisfakcija da je R. Srpska dio BiH kad sve ostalo ukazuje na suprotno, bez iti malo izgleda da se situacija promini......, ista situacija sa ostalima......, svaki će pomak, ka etintetima, federacijama, konfederacijama dovest do neminovnoga, realna je opcija da se dogovori sa R. Srpskom OK idete, al uradimo još jedan put granice i to je to, isto i ostali, kasnije više nema plakanja kukanja, zadovoljstva i nezadovoljstva, svak sebi i to je to...., umjetno držanje u zajednici naroda koji neželu bit skupa uvik je u povjesti rezultiralo razdvajanjem kad tad, bolje sad u miru nego sutra opet u nekom ratu...

Prije ili kasnije i svima bolje.
Samo što će do tad većina muslimana zbrisati iz BiH :zivili


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Etničke mape Bosne i Hercegovine
PostPostano: 05 svi 2010, 15:10 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 svi 2009, 12:12
Postovi: 21292
Sultan je napisao/la:
caporegime je napisao/la:

babo , babo ša je to fašizam?
-to t je ono ba kad komšije ustaše i ćetnici misle da bosni ne žive bosanci katolici, bosanci pravoslavci i bosanci muslimani.

sinek kad shvatiš da hrvatska nikada nije dijelila bih, ponajviše radi sebe same, možda jednom shvatiš da u svakom trenutku može nekome puknut *** više i odlučiti da je tu neriješenu zavrzlamu najbolje prekinuti na način aleksandra velikog dok je razmišljao šta sa gordijskim čvorom.
onda ti neće pomoći ni slavna armija ni moralna snaga raje koja se bori protiv papaka.
a ti budi glup pa nastavi dokazivati kako te je vrlo lako napunit sa dvije tri informacije koje stalno obrćeš i ko papagaj ponavljaš tlapnje o vječnoj nepodjeljivoj bosni sa jednim temeljenim narodom u zemlji formiranoj po mjeri tog istog temeljnog naroda.


Sad bi ja trebo vjerovati tebi a ne Pusićki i Mesiću...

Da, Pusićka i Mesić su ogromne Hrvatine :zubati
Iako je Mesić doveo Bobana na vlast, a otišao tek kad je sklopljen washingtonski sporazum :zubati
Zašto ga ne uzmete za predsjednika? Evo vam ga :smajl004


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Etničke mape Bosne i Hercegovine
PostPostano: 05 svi 2010, 15:12 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 svi 2009, 12:12
Postovi: 21292
pinco je napisao/la:
Sultan je napisao/la:

Sad bi ja trebo vjerovati tebi a ne Pusićki i Mesiću...


Vi ste gori od iti jednih koji su dilili, ako kažeš da niste, to znaći da oćete sve za sebe, drugi bi bar nešto dali i drugima, a vi sve sebi....., znaći sve OK, nećemo dilit, al m smo najbrojnijinarod, to je naša država, mi smo Bošnjaci, bosna je naša nacionalna država....
Alija nije dilija Bosnu?
Nije bija n samozvani pretsjednik nakon pristanka mandata? On je bija predstavnik Muslimanskog naroda u BiH, koji se borija za svoj narod,baš ga bila briga za Hrvatima i Srbima......
Da nije bilo pomoći Hrvatske, danas je nebi ni bilo, krojite neke iluzije, da se Hrvatska postavila prema Muslimanima ka Srbija, pitan se štabi bilo sa njima, kad se sitin samo kolko je izbjeglica bilo iz BiH, i kod nas u kući bila Muslimanka iz Mostara, bašme zanima bili ih primili da smo ih smatrali neprijateljma....., Hrvati u srednjoj Bosni nisu tako dobro prošli posli gostoprimstva.......


S obzirom što su sve Muslimani radili prije i sada, njih za 30ak godina u BiH neće niti biti.
Kad im maknu vize, što će ostati od trokuta? :zubati


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Etničke mape Bosne i Hercegovine
PostPostano: 05 svi 2010, 16:04 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 20 svi 2009, 16:59
Postovi: 892
Lokacija: Čaršija
bumbar92 je napisao/la:
Sultan je napisao/la:

Sad bi ja trebo vjerovati tebi a ne Pusićki i Mesiću...


Sultanija, trebao bi vjerovati svojim očima i potpisanim dokumentima za početak, a oni kažu da su podjelu BiH na Županije i Entitete u Daytonu potpisali Alija, Slobo i Franjo zajedno sa MZ, ili i dalje ostaješ na šupljacima i pričama rekla-kazala, "ja čuo majke mi", piše Dnevni Avaz, kaže Pusićka,...

Kome ćeš ti vjerovati to je tvoja osobna stvar, ali to nije stvar koja nešto potvrđuje...


Ne radi se o podjeli u Dejtonu, nego o podjeli između Tuđmana i Miloševića i njihovog sastanka u Karađoređevu o čemu postoje dokumenti, knjige , svjedoci...I nije nikakva priča rekla-kazala kako ti kažeš niti šuplja priča. To što ti i tvoji hercegbosanci to negirate iako postoje kao što sam naveo dokumenti, knjige , svjedoci o tome, to je nešto drugo.

I naravno, nećemo vjerovati dokumentima, knjigama, svjedocima nego vama. Bravo...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Etničke mape Bosne i Hercegovine
PostPostano: 05 svi 2010, 16:22 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 17 svi 2009, 10:12
Postovi: 1281
Etnička mapa Brčkog 2008.

slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Etničke mape Bosne i Hercegovine
PostPostano: 05 svi 2010, 16:25 
Offline

Pridružen/a: 08 stu 2009, 13:17
Postovi: 322
Starfucker226 je napisao/la:
Etnička mapa Brčkog 2008.

slika


Znaci nema koridora :biceovodobro


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Etničke mape Bosne i Hercegovine
PostPostano: 05 svi 2010, 16:28 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 13 lip 2009, 08:42
Postovi: 2111
Lokacija: Beograd
oliver je napisao/la:
Starfucker226 je napisao/la:
Etnička mapa Brčkog 2008.

slika


Znaci nema koridora :biceovodobro


Vlazni snovi :evotigana

_________________
Čevo ravno, gnjijezdo junačko,
a krvavo ljudsko razbojište,
mnoge li si vojske zapamtilo,
mnoge li si majke ojadilo!
Ljudske su te kosti zatrpale,
ljudskom si se krvlju opjanilo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Etničke mape Bosne i Hercegovine
PostPostano: 05 svi 2010, 16:36 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 svi 2009, 12:12
Postovi: 21292
Sultan je napisao/la:
bumbar92 je napisao/la:
Sultanija, trebao bi vjerovati svojim očima i potpisanim dokumentima za početak, a oni kažu da su podjelu BiH na Županije i Entitete u Daytonu potpisali Alija, Slobo i Franjo zajedno sa MZ, ili i dalje ostaješ na šupljacima i pričama rekla-kazala, "ja čuo majke mi", piše Dnevni Avaz, kaže Pusićka,...
Kome ćeš ti vjerovati to je tvoja osobna stvar, ali to nije stvar koja potvrđuje neku činjenicu...

Ne radi se o podjeli u Dejtonu, nego o podjeli između Tuđmana i Miloševića i njihovog sastanka u Karađoređevu o čemu postoje dokumenti, knjige , svjedoci...I nije nikakva priča rekla-kazala kako ti kažeš niti šuplja priča. To što ti i tvoji hercegbosanci to negirate iako postoje kao što sam naveo dokumenti, knjige , svjedoci o tome, to je nešto drugo.
I naravno, nećemo vjerovati dokumentima, knjigama, svjedocima nego vama. Bravo...

Ma da?
Ajde daj jednu knjigu, jedan dokaz nepristanog svjedoka?
Ajde molim te :zivili


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Etničke mape Bosne i Hercegovine
PostPostano: 05 svi 2010, 16:40 
Offline

Pridružen/a: 08 stu 2009, 13:17
Postovi: 322
daxt je napisao/la:
oliver je napisao/la:

Znaci nema koridora :biceovodobro


Vlazni snovi :evotigana


Za vlazne snove reci ovima koji su napravili i postavili kartu ako tvrdis da lazu a pokazi prst onome ko je trebao da te vaspita a vidim da nije .


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Etničke mape Bosne i Hercegovine
PostPostano: 05 svi 2010, 16:42 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 17 svi 2009, 10:12
Postovi: 1281
daxt je napisao/la:
Vlazni snovi :evotigana


Baš i nisu vlažni snovi, u etničkom smislu je unutar distrikta Brčko prekinut na dva mjesta, posebno zajebani prekid su muslimanski dijelovi grada Brčko uz Savu.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Etničke mape Bosne i Hercegovine
PostPostano: 05 svi 2010, 16:45 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 13 lip 2009, 08:42
Postovi: 2111
Lokacija: Beograd
Starfucker226 je napisao/la:
daxt je napisao/la:
Vlazni snovi :evotigana


Baš i nisu vlažni snovi, u etničkom smislu je unutar distrikta Brčko prekinut na dva mjesta, posebno zajebani prekid su muslimanski dijelovi grada Brčko uz Savu.


800 000 Srba u krajini koristi Brcko za tranzit,i bosnje ce njih da odseku? Uostalom Srbi drze grad Brcko, o nekim zaseocima sa muyama ne znam :biceovodobro Sto se tice Hrvata voleo bih da ih je i vise u Distriktu.

_________________
Čevo ravno, gnjijezdo junačko,
a krvavo ljudsko razbojište,
mnoge li si vojske zapamtilo,
mnoge li si majke ojadilo!
Ljudske su te kosti zatrpale,
ljudskom si se krvlju opjanilo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Etničke mape Bosne i Hercegovine
PostPostano: 05 svi 2010, 16:48 
Offline

Pridružen/a: 25 kol 2009, 12:34
Postovi: 3774
Sultan je napisao/la:
bumbar92 je napisao/la:

Sultanija, trebao bi vjerovati svojim očima i potpisanim dokumentima za početak, a oni kažu da su podjelu BiH na Županije i Entitete u Daytonu potpisali Alija, Slobo i Franjo zajedno sa MZ, ili i dalje ostaješ na šupljacima i pričama rekla-kazala, "ja čuo majke mi", piše Dnevni Avaz, kaže Pusićka,...

Kome ćeš ti vjerovati to je tvoja osobna stvar, ali to nije stvar koja potvrđuje neku činjenicu...


Ne radi se o podjeli u Dejtonu, nego o podjeli između Tuđmana i Miloševića i njihovog sastanka u Karađoređevu o čemu postoje dokumenti, knjige , svjedoci...I nije nikakva priča rekla-kazala kako ti kažeš niti šuplja priča. To što ti i tvoji hercegbosanci to negirate iako postoje kao što sam naveo dokumenti, knjige , svjedoci o tome, to je nešto drugo.

I naravno, nećemo vjerovati dokumentima, knjigama, svjedocima nego vama. Bravo...


ti si, debeli, očito neizlječivo glup čovjek.
ko tokmak.
nit ima dokumenata niti svjedoka. o knjigama neću jer svaki idiot može napisati knjigu u kojoj nešto tvrdi.
više ima dokaza o postojanju jetija ili vanzemaljaca nego o dogovru u karađorđevu.
uostalom, ako je tuđman dijelio bih sa miloševićem, kako to da je mino svega ostalog, tuđmanova vojska u toj bih porazlila srbe i faktički omogućila bih da postoji?
nemoj mi samo počet srat o slavnoj oslobodilačkoj armiji jer se ta tvoja armija vukla na krilima pobjeda hrvatske vojske.
stvar je u tome da ste vi nekim čudom preživjeli, (najmanje je tome zaslužna vaša "hrabra borba"), stvorili nabrzaka naciju pa vam još samo fali neko mitomansko uvjerenje eto kako ste preživjeli unatoč vatri sa dvije strane odnosno stvorili naciju u pobjedonosnoj oslobodilačkoj borbi.
bez hrvatske bih ne bi postojala, počev od sve vrste pomoći, smještaja izbjeglica pa do oružane pobjede HV-a nad srbima.
sve do angažmana HV-a tvoja armija je skupljavši se u korpusima uspijeval eventualno zauzimati poneke brežuljke poo nebitnim dijelovima ratišta.

a sad, debeljucane, pojasni mi kako to da je tvoj babo mesić ako je sve o karađorđevu znao već tada, 90' uredno bio u vrhu vlasti cijelo vrijeme i ništa tada nije govorio, pa i za vrijeme rata sa muslićima a izbačen debelo nakon postizanja dogovora hrvata i muslimana?
nije "a" rekao, a kad je dobio nogu u dupe, odjednom postade veliki dušebrižnik bosne i hercegovine.
izgleda da je jedina mesićeva svrha da služi kao indikator debiliteta koji se mjeri količinom uvjerenja u njegove idiotske izjave.

_________________
Šta je PIČKE? Di vam je ponos kojeg zazivate!?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Etničke mape Bosne i Hercegovine
PostPostano: 05 svi 2010, 16:56 
Offline

Pridružen/a: 08 stu 2009, 13:17
Postovi: 322
daxt je napisao/la:
Starfucker226 je napisao/la:

Baš i nisu vlažni snovi, u etničkom smislu je unutar distrikta Brčko prekinut na dva mjesta, posebno zajebani prekid su muslimanski dijelovi grada Brčko uz Savu.


800 000 Srba u krajini koristi Brcko za tranzit,i bosnje ce njih da odseku? Uostalom Srbi drze grad Brcko, o nekim zaseocima sa muyama ne znam :biceovodobro Sto se tice Hrvata voleo bih da ih je i vise u Distriktu.


Koridora vise nema pa ti guslaj kome hoces. Pogledaj malo bolje kartu pa vidjeces sta drzis :zubati

slika[/quote]


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Etničke mape Bosne i Hercegovine
PostPostano: 05 svi 2010, 16:57 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 17 svi 2009, 10:12
Postovi: 1281
daxt je napisao/la:
800 000 Srba u krajini koristi Brcko za tranzit,i bosnje ce njih da odseku?


Nisam mislio na to, nego da je koridor prekinut u etničkom smislu. Kad bi došlo do nekih žešćih sukoba, sumnjam da bi muslimani mogli držati pod kontrolom bilo koji dio koridora.

Citat:
Uostalom Srbi drze grad Brcko, o nekim zaseocima sa muyama ne znam


Srbi su većina u gradu, ali muslimana nema puno manje i većina su u nekim dijelovima grada.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Etničke mape Bosne i Hercegovine
PostPostano: 05 svi 2010, 17:10 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 13 lip 2009, 08:42
Postovi: 2111
Lokacija: Beograd
Starfucker226 je napisao/la:
daxt je napisao/la:
800 000 Srba u krajini koristi Brcko za tranzit,i bosnje ce njih da odseku?


Nisam mislio na to, nego da je koridor prekinut u etničkom smislu. Kad bi došlo do nekih žešćih sukoba, sumnjam da bi muslimani mogli držati pod kontrolom bilo koji dio koridora.

Citat:
Uostalom Srbi drze grad Brcko, o nekim zaseocima sa muyama ne znam


Srbi su većina u gradu, ali muslimana nema puno manje i većina su u nekim dijelovima grada.


Obzirom da smo mi Srbi 1991 cinili 10% stanovnistva Brckog, sadasnja situacija je sjajna :zubati samo me Hrvati brinu, trebalo bi da podignu malo procenat hriscana u Distriktu :smajl004

_________________
Čevo ravno, gnjijezdo junačko,
a krvavo ljudsko razbojište,
mnoge li si vojske zapamtilo,
mnoge li si majke ojadilo!
Ljudske su te kosti zatrpale,
ljudskom si se krvlju opjanilo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Etničke mape Bosne i Hercegovine
PostPostano: 05 svi 2010, 20:46 
Offline

Pridružen/a: 31 svi 2009, 08:53
Postovi: 609
Mar-kan je napisao/la:
Malo šira slika...zamišljaj ti kud bi kren'o :zubati

slika


ova karta je krivotvorena , ne zelim sada u detalje ulaziti , ali mnoga podrucja u Hr pa i u BiH su plava a ne bi trebala .
Baranja,Slunj,Zap Slav... pa kod Mostara,Doboj,istoc bosne...

_________________
Zadar glavni grad Hrvatske


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Etničke mape Bosne i Hercegovine
PostPostano: 05 svi 2010, 20:51 
Offline

Pridružen/a: 25 ožu 2010, 10:53
Postovi: 867
frane je napisao/la:
Mar-kan je napisao/la:
quote]

ova karta je krivotvorena , ne zelim sada u detalje ulaziti , ali mnoga podrucja u Hr pa i u BiH su plava a ne bi trebala .


ma bila krivotvorena ili ne, koga briga kad više ne važi, možeš s njom gu*****obrisati
ajd živio :zivili

_________________
"1+1=2"


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Etničke mape Bosne i Hercegovine
PostPostano: 05 svi 2010, 20:53 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 14:45
Postovi: 32057
frane je napisao/la:
Mar-kan je napisao/la:
Malo šira slika...zamišljaj ti kud bi kren'o :zubati

slika


ova karta je krivotvorena , ne zelim sada u detalje ulaziti , ali mnoga podrucja u Hr pa i u BiH su plava a ne bi trebala .


Karta kao karta uopće nije bitna,poanta je da jedan forumaš skonta gdje se nalazi njegova trokutana,da ne može prdnuti gdje god da krene...al čo'ek slabo konta :zubati


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Tema je zaključana [ne možeš postati/uređivati postove/odgovarati].  [ 2718 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 109  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 250 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO