HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 19 tra 2024, 10:22.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 107 post(ov)a ] 

Vlast pola-pola s Bošnjacima ili Treći?
Pola-pola 26%  26%  [ 7 ]
Treći 74%  74%  [ 20 ]
Ukupno glasova : 27
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: FBiH: vlast pola-pola ili Treći
PostPostano: 06 lis 2015, 15:30 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 29 tra 2015, 03:10
Postovi: 1060
Lokacija: Sarajevo
Najvažnija stvar je očuvati mir, a ovo za politiku, polako, nije ni Rim izgrađen za 1 dan ...

Nemamo razloga za pesimizam i da gubimo vjeru u bolju budućnost.

Mislim da prije svega EU treba da u pretpristupnom procesu svim narodima u BiH zajamči ravnopravnost kroz pomoć u ostvarivanju prava.

Za početak neka daju novac za RTV centar u Mostaru ...

_________________
Clinton for president !

Love USA !


Vrh
   
 
 Naslov: Re: FBiH: vlast pola-pola ili Treći
PostPostano: 06 lis 2015, 15:38 
Online
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 10:47
Postovi: 35961
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
Bit će bolje i sve tako evo preko 20 godina, država koje se ne digne za toliko poslije rata neće nikada.
Ovo će uvijek biti jad i bijeda, ma samo sabur dok Hrvati i Srbi ne iscure onda ćemo riješavati ravnopravnost.

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: FBiH: vlast pola-pola ili Treći
PostPostano: 06 lis 2015, 15:41 
Offline

Pridružen/a: 19 kol 2015, 11:38
Postovi: 3890
BBC je napisao/la:
Kaftanzoglio je napisao/la:
Stvarno imate neku obrnutu logiku, pa Nijemci u Belgiji upravo sve to imaju što ste nabrojali i žive u miru i idili jer ih ima 1%. Da ih ima 15-20% brzo bi počelo guranje oko javnog novca i političke tuče sa Flamancima i Valoncima. Isto kao u Hrvatskoj, što je neka manjina brojnija, proporcionalno rastu i sukobi.


I dalje muslimanska kanalizacija sa FTV.
Što je najspecijalnije on misli da mi imamo nizak IQ Bošnjaka.



Znači kao Nijemci u Belgiji tvoj ideal BiH bi bio recimo da Hrvati žive jedino u Grudama, ali imaju svoju televiziju, zastupnika u BiH i evropskom parlamentu i onda bi muslimani dovodili svjetske delegacije u Grude i hvalili se kako oni poštuju prava manjina.

Zapravo me zanima pojašnjenje te čarobne riječi "televizija" koja je u BiH sinonim za ravnopravnost ili za potlačenost jednog naroda iako ja recimo uopće ne gledam televiziju, ni hrvatsku, a još manje muslimansku ili srpsku. Da li su u EU te televizije za određeni narod financirane 100% javnim novcem ili djelomično sponzorima i privatnim novcem. Ako je ovo drugo, da li vama sa foruma netko brani da skupite pare i osnujete u BiH svoju televiziju samo za Hrvate?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: FBiH: vlast pola-pola ili Treći
PostPostano: 06 lis 2015, 15:45 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
I dalje muslimanska kanalizacija. Tu maglu ne možeš ni majmunima prodati. Možeš svojim Bošnjacima.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: FBiH: vlast pola-pola ili Treći
PostPostano: 06 lis 2015, 15:52 
Online
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 10:47
Postovi: 35961
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
Da osnujemo svoju TV i plaćamo bošnjačku svojim novcem?
U Belgiji su javne TV kao i u svim višenacionalnim državama.

Šta si se ti svezao Nijemaca i poređenja s njima, pogledaj Valonce njih je 30% približno kao Hrvata u FBiH.
Pogledaj položaj Talijana i Francuza u Švicarskoj brojčano su približno Hrvatima, položaj Francuza u Kanadi itd.

Nema s vama nikakve budućnosti s takvim razmišljanjem, kao ni za ovu nakaradu od države, ovo je primjer zašto treći i jeste jedino rješenje.

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: FBiH: vlast pola-pola ili Treći
PostPostano: 06 lis 2015, 18:31 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 20 sij 2011, 20:26
Postovi: 1431
daramo je napisao/la:
Da osnujemo svoju TV i plaćamo bošnjačku svojim novcem?
U Belgiji su javne TV kao i u svim višenacionalnim državama.

Šta si se ti svezao Nijemaca i poređenja s njima, pogledaj Valonce njih je 30% približno kao Hrvata u FBiH.
Pogledaj položaj Talijana i Francuza u Švicarskoj brojčano su približno Hrvatima, položaj Francuza u Kanadi itd.

Nema s vama nikakve budućnosti s takvim razmišljanjem, kao ni za ovu nakaradu od države, ovo je primjer zašto treći i jeste jedino rješenje.


Primjer zašto treba raditi sa Srbima na dogovoru o liniji. To je jedino trajno i stabilno rješenje za dugotrajan mir i napredak svih. Nikakav Bošnjakistan, nepovezane samoupravne enklave tek kada se primire.

_________________
The only true national autonomy is the freedom of the individual against the state and society.

Mises


Vrh
   
 
 Naslov: Re: FBiH: vlast pola-pola ili Treći
PostPostano: 06 lis 2015, 18:37 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Oni stvarno misle da mogu generirati toliko sranja i izvući se iz toga muljanjem. Ne bi da u svakom hrvatskom domaćinstvu živi jedan FTV urednik. Stvarno su biseri.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: FBiH: vlast pola-pola ili Treći
PostPostano: 06 lis 2015, 19:26 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 lis 2013, 21:41
Postovi: 9853
daramo je napisao/la:
Zar se sa pola-pola nije već pokušalo, dakle samo budala 2 puta pravi istu grešku.


Jest, ali pokušalo se i s Trećim. Oboje je propalo zbog vanjskog faktora jelte...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: FBiH: vlast pola-pola ili Treći
PostPostano: 06 lis 2015, 19:28 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 29 srp 2009, 01:57
Postovi: 1410
Lokacija: Hrvatska republika Herceg Bosna
daramo je napisao/la:
Zar se sa pola-pola nije već pokušalo, dakle samo budala 2 puta pravi istu grešku.


Glasao sam za Treći. Pola-pola ne funkcionira, to smo pokušali već bezbroj puta, gdje se pokazalo da je to pola-pola dok se mora a čim se ukaže prilika ide Platforma.

_________________
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: FBiH: vlast pola-pola ili Treći
PostPostano: 06 lis 2015, 19:28 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 lis 2013, 21:41
Postovi: 9853
Bistrik je napisao/la:
Trol tema za besposlene ljude.

Idite na klix pa otvorite temu i dobit ćete 100 odgovora za 5 minuta ...



Tema nije trol, jer očekujem neku bolju raspravu na ovu temu. Ako ima prigovora protiv trećeg, oni se mogu iznijeti ovde. A gdje drugo da se o ovome priča, ako ne na ovom forumu.

Bošnjaci su pozvani da iznesu argumente i za treću opciju kako sam naveo u uvodnom postu, Hrvati mogu navest argumente za obe opcije, Srbi se mogu uključit ako žele i navest svoja mišljenja, kao i Sejdić i Finci.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: FBiH: vlast pola-pola ili Treći
PostPostano: 06 lis 2015, 19:30 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 lis 2013, 21:41
Postovi: 9853
SarajkaDjevojka je napisao/la:
Pa bar ti znaš Bobo da Kosovo imalo status AP u EX yu.

A ova tema? Em treba :

a) dobiti treći

b) teritorijalno ga zaokružiti nekako da 80% HRVATA OBUHVATI?

I na kraju odcijepiti.

Uostalom di ćeš ti? Kraljeva Sutjeska ce teško u treći. Jedino da ostanes u HercegNovini. :D

A Zriki tek postao konzul? BiH! Hoće bit konzul trećeg? Budimo realni ;)


Odcjepljenje? Sama namećeš drugim ljudima nešto što nisu rekli. Rasprava je radije o ustavnim reformama FBiH nego o separacijama, mada nije limitirana na to. Možete i o separacijama ako želite.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: FBiH: vlast pola-pola ili Treći
PostPostano: 06 lis 2015, 19:32 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 lis 2013, 21:41
Postovi: 9853
Bistrik je napisao/la:
Najvažnija stvar je očuvati mir, a ovo za politiku, polako, nije ni Rim izgrađen za 1 dan ...

Nemamo razloga za pesimizam i da gubimo vjeru u bolju budućnost.

Mislim da prije svega EU treba da u pretpristupnom procesu svim narodima u BiH zajamči ravnopravnost kroz pomoć u ostvarivanju prava.

Za početak neka daju novac za RTV centar u Mostaru ...


Nije najvažnije očuvati mir, to je najlakše. Razmisli malo. Mir se može imat uvijek, govorimo o kvaliteti tog mira.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: FBiH: vlast pola-pola ili Treći
PostPostano: 06 lis 2015, 21:58 
Online
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 10:47
Postovi: 35961
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
Tuta je napisao/la:
Jest, ali pokušalo se i s Trećim. Oboje je propalo zbog vanjskog faktora jelte...


Istina, normalno da su najvažniji vanjski faktori tako je uvjek bilo u BiH za položaj svih naroda.
Čekati priliku i lobirati, iskoristiti položaj Hrvatske u EU i naravno na domaćem polju boriti se za to a ne za pune džepove.

Iako ja ne bi imao ništa ni protiv istinskih i ustavno zagarantirane pola-pola podjele vlasti tipa 2 županije, regije kako se dogovorimo, iako je svima jasno da se s drugom stranom nemoguće dogovoriti, nego saveznike treba tražiti u trećoj strani i vanjskim faktorima.

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: FBiH: vlast pola-pola ili Treći
PostPostano: 06 lis 2015, 22:06 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 srp 2012, 23:08
Postovi: 19084
Lokacija: među zvijezdama
Tuta je napisao/la:
SarajkaDjevojka je napisao/la:
Pa bar ti znaš Bobo da Kosovo imalo status AP u EX yu.

A ova tema? Em treba :

a) dobiti treći

b) teritorijalno ga zaokružiti nekako da 80% HRVATA OBUHVATI?

I na kraju odcijepiti.

Uostalom di ćeš ti? Kraljeva Sutjeska ce teško u treći. Jedino da ostanes u HercegNovini. :D

A Zriki tek postao konzul? BiH! Hoće bit konzul trećeg? Budimo realni ;)


Odcjepljenje? Sama namećeš drugim ljudima nešto što nisu rekli. Rasprava je radije o ustavnim reformama FBiH nego o separacijama, mada nije limitirana na to. Možete i o separacijama ako želite.



A da ti malo čitaš prije no se referiras? Dakle, referiras sam se na Bobin upis o Kosovu koje je samostalna država i koje se izdvojilo iz Srbije.

Citat:
Pa ne znam baš... Ne znam koliko imaš godina, da li si koristio internet negdje koncem 1990-ih. Da jesi, vjerojatno bi se sjećao pisanja Srba na temi o budućnosti Kosova, sjećao bi se parola - NE DAMO KOSOVO, u stilu - U RAT ZA KOSOVO.Na koncu - trt Milojka. Zalud im sve kad veliki nešto odluče. Tako i na klix-u i sličnim portalima. Biće kako odluče veliki igrači i kao što glede Kosova nisu Srbi mogli ništa tako ni glede BiH na koncu neće moći ništa ovaj muslimanski jad od jada, ova očajna sirotinja kruha željna, minijaturnih 1,5 milijuna ljudi razbacanih po enklavama koji su nemoćni do isfrustriranost i isfrustrirani do bezumnosti, te taj svoj očaj pokušavaju liječiti pokušavanjem gaženja jedine grupacije u univerzumu čija temeljna prava i slobode mogu kršiti - BiH Hrvate.

_________________
Sarajevo ljubavi moja! Слава Україні!


Ponesi zastavu!!!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: FBiH: vlast pola-pola ili Treći
PostPostano: 06 lis 2015, 22:17 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 lis 2013, 21:41
Postovi: 9853
SarajkaDjevojka je napisao/la:
Tuta je napisao/la:

Odcjepljenje? Sama namećeš drugim ljudima nešto što nisu rekli. Rasprava je radije o ustavnim reformama FBiH nego o separacijama, mada nije limitirana na to. Možete i o separacijama ako želite.



A da ti malo čitaš prije no se referiras? Dakle, referiras sam se na Bobin upis o Kosovu koje je samostalna država i koje se izdvojilo iz Srbije.

Citat:
Pa ne znam baš... Ne znam koliko imaš godina, da li si koristio internet negdje koncem 1990-ih. Da jesi, vjerojatno bi se sjećao pisanja Srba na temi o budućnosti Kosova, sjećao bi se parola - NE DAMO KOSOVO, u stilu - U RAT ZA KOSOVO.Na koncu - trt Milojka. Zalud im sve kad veliki nešto odluče. Tako i na klix-u i sličnim portalima. Biće kako odluče veliki igrači i kao što glede Kosova nisu Srbi mogli ništa tako ni glede BiH na koncu neće moći ništa ovaj muslimanski jad od jada, ova očajna sirotinja kruha željna, minijaturnih 1,5 milijuna ljudi razbacanih po enklavama koji su nemoćni do isfrustriranost i isfrustrirani do bezumnosti, te taj svoj očaj pokušavaju liječiti pokušavanjem gaženja jedine grupacije u univerzumu čija temeljna prava i slobode mogu kršiti - BiH Hrvate.


Šta ima veze šta si se ti referirala, Bobovčeva poanta nije bila da će Treći bit neovisan, već da će treći bit u sklopu bih ili vani ili ga ne će bit ako tako odluče vanjske sile jelte...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: FBiH: vlast pola-pola ili Treći
PostPostano: 06 lis 2015, 22:32 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 srp 2012, 23:08
Postovi: 19084
Lokacija: među zvijezdama
Pa ako već podredio sa Kosovom, logično mi je da je mislio na neko buduce odcjepljenje. Kosovo je išlo tim scenarijem...a sto se vanjskih sila tice i naklonosti ka promjenama najbolji pokazatelj pat pozicije u BiH je dvadesetogodisnja teznja srpskog naroda za samostalnoscu.. tako uzaludna. Utopijska :D

_________________
Sarajevo ljubavi moja! Слава Україні!


Ponesi zastavu!!!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: FBiH: vlast pola-pola ili Treći
PostPostano: 06 lis 2015, 22:45 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 lis 2013, 21:41
Postovi: 9853
SarajkaDjevojka je napisao/la:
Pa ako već podredio sa Kosovom, logično mi je da je mislio na neko buduce odcjepljenje. Kosovo je išlo tim scenarijem...a sto se vanjskih sila tice i naklonosti ka promjenama najbolji pokazatelj pat pozicije u BiH je dvadesetogodisnja teznja srpskog naroda za samostalnoscu.. tako uzaludna. Utopijska :D


Ja sam mislio da ćemo onako teoretski raspravljat... šta bi bilo kad bi bilo... Ali izgleda da takve rasprave bolje leže neđe u kafani nego ođe na forumu.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: FBiH: vlast pola-pola ili Treći
PostPostano: 06 lis 2015, 22:47 
Offline

Pridružen/a: 17 ruj 2015, 13:47
Postovi: 3605
Posto su Hrvati veoma bitan faktor za ocuvanje unutrasnjeg mira medju narodima ja sam za to da im se da duplo vlasti od onoga koliko ih ima procentualno u udjelu stanovnistva u Federaciji BiH. Nek im se da 40%. Nek vrijedi jedan Hrvat dakle ko dva Hrvata. A Bosnjak nek ostane ko jedan.

Onda sam siguran da ce Hrvati svoju zahvalnost i zadovoljstvo izraziti tako sto ce prekinuti paktiranje s rusilackim faktorom iz manjeg entiteta.

_________________
Recte facti fecisse merces est.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: FBiH: vlast pola-pola ili Treći
PostPostano: 06 lis 2015, 22:48 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
To je muslimanski šovinizam. Nije vam to Alija potpisao, sad kuš.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: FBiH: vlast pola-pola ili Treći
PostPostano: 06 lis 2015, 22:48 
Offline

Pridružen/a: 17 ruj 2015, 13:47
Postovi: 3605
Ja nisam glasao ali bih volio vidjeti rezultate. Zasto postavljac teme nije postavio opciju za neutralne posmatrace kao sto sam ja?

_________________
Recte facti fecisse merces est.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: FBiH: vlast pola-pola ili Treći
PostPostano: 06 lis 2015, 22:49 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Bolje da ne vidiš. Počet će ti se priviđati "ustaše" na sve strane.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: FBiH: vlast pola-pola ili Treći
PostPostano: 06 lis 2015, 22:50 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 lis 2013, 21:41
Postovi: 9853
granica je napisao/la:
Ja nisam glasao ali bih volio vidjeti rezultate. Zasto postavljac teme nije postavio opciju za neutralne posmatrace kao sto sam ja?


Pa rekao sam da vi komentirate, ako bi vas bilo takvih. No prvenstveno me zanimalo hrvatsko mišljenje ovdje, a kako je broj Hrvata koji žele status quo ili manje prava vrlo malen... nije mi imalo smisla stavljat dodatne opcije.

Pola-pola - 30% (6)
Treći - 70% (14)


Vrh
   
 
 Naslov: Re: FBiH: vlast pola-pola ili Treći
PostPostano: 07 lis 2015, 03:16 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 20 sij 2011, 20:26
Postovi: 1431
Na unutarnjem planu nema se sto vise raditi na trecem. Dokazano ne daje plodove objasnjavati Turcima europske principe. Na Trecem valja raditi iskljucivo na vanjskopolitickom planu, a na unutarnjem na razgradjivanju drzave tj. oslobadanju od utjecaja vlasti i birokracije, poglavito sredisnje i entitetske. Taj unutarnji dio je mozda i vazniji. Hebes i Treci ako on nece donijeti ljudima slobodu od birokracije i politicara, poduzetnicku slobodu od poreza i propisa. Onda ce s iz njega i dalje iseljavati umjesto ostajati i vracati.

Treci kao mini Perecija je sranje, time se nista bitnoga ne bi postiglo. Umjesto mundzosa, dobili bi hadezenjarske uhljebe i krvopije. Jest napredak, ali kakav? Saveznike za ogranicavanje utjecaja politicara i njihovih prihljeba na svakodnevni zivot stanovnika moguce je naci i medju Srbima, a moguce manjim dijelom cak i medju Bosnjacima. Jer to je nesto sto bi donijelo dobro svima. Da politika (drzava) jednostavno pusti konacno ljude na miru. Radi se o najnerazvijenijoj, najsiromasnijoj regiji Europe koju je cak i Albanija presisala.

Jedini izlaz joj je potpuna liberalizacija i deregulacija trzista. Pucanstvo nema sto izgubiti. Osim onih prikacenih na drzavnu sisu, politicara i birokrata.

_________________
The only true national autonomy is the freedom of the individual against the state and society.

Mises


Vrh
   
 
 Naslov: Re: FBiH: vlast pola-pola ili Treći
PostPostano: 07 lis 2015, 03:24 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 20 sij 2011, 20:26
Postovi: 1431
Na unutarnjem planu, Treci se moze graditi kroz HNS. Stvarati paralelne institucije. Podici vlastiti NVO-HNS sektor koji bi se bavio savjetovanjem poduzetnika i borbom protiv drzave u korist onih koji se tim institucijama obrate. Mislim na prokazivanje i razaranje svake lude birokratske prepreke za bavljenje bilo kojom vrstom posla kojom se netko naumio baviti u Herceg-Bosni. I galamu po nasim medijima o drzavnim novcima kojima se razbacuje sredisnja drzava i FBiH na uhljebe i propale firme iz Bosnjakistana.

Onoliko koliko Klix lozi raju konstantno ratnim pricama i krvlju, toliko bi nasi mediji trebali biti zainteresirani za sadasnjicu, za financijsko-gospodarsku stranu price. Loziti konstantno citateljstvo da konacno postane osjetljivo na birokratsko nasilje i otimacinu, da zamrzi drzavu.

_________________
The only true national autonomy is the freedom of the individual against the state and society.

Mises


Vrh
   
 
 Naslov: Re: FBiH: vlast pola-pola ili Treći
PostPostano: 07 lis 2015, 08:53 
Offline

Pridružen/a: 19 kol 2015, 11:38
Postovi: 3890
protein je napisao/la:
Na unutarnjem planu nema se sto vise raditi na trecem. Dokazano ne daje plodove objasnjavati Turcima europske principe. Na Trecem valja raditi iskljucivo na vanjskopolitickom planu, a na unutarnjem na razgradjivanju drzave tj. oslobadanju od utjecaja vlasti i birokracije, poglavito sredisnje i entitetske. Taj unutarnji dio je mozda i vazniji. Hebes i Treci ako on nece donijeti ljudima slobodu od birokracije i politicara, poduzetnicku slobodu od poreza i propisa. Onda ce s iz njega i dalje iseljavati umjesto ostajati i vracati.

Treci kao mini Perecija je sranje, time se nista bitnoga ne bi postiglo. Umjesto mundzosa, dobili bi hadezenjarske uhljebe i krvopije. Jest napredak, ali kakav? Saveznike za ogranicavanje utjecaja politicara i njihovih prihljeba na svakodnevni zivot stanovnika moguce je naci i medju Srbima, a moguce manjim dijelom cak i medju Bosnjacima. Jer to je nesto sto bi donijelo dobro svima. Da politika (drzava) jednostavno pusti konacno ljude na miru. Radi se o najnerazvijenijoj, najsiromasnijoj regiji Europe koju je cak i Albanija presisala.

Jedini izlaz joj je potpuna liberalizacija i deregulacija trzista. Pucanstvo nema sto izgubiti. Osim onih prikacenih na drzavnu sisu, politicara i birokrata.


Vrlo dobro rečeno, ali preoptimistično. Ako bi napravili takav treći gdje će se poticati poduzetništvo, a oslobođen od uhljeba onda bi uskoro i Srbi i Muslimani , a i Hrvati iz Hrvatske počeli emigrirati u taj treći.


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 107 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: crni_bombarder, Naša Kvačica i 378 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO