HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 23 tra 2024, 22:23.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 1012 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 37, 38, 39, 40, 41  Sljedeća

Slažete li se sa izborom generalnog konzula BiH u Chickagu iz reda hrv. naroda?
Da 60%  60%  [ 50 ]
Ne 7%  7%  [ 6 ]
Svejedno mi je samo da nije neko kao Nerkez Arifhodžić 11%  11%  [ 9 ]
Svejedno mi je samo da posjeduje diplomatske vještine 4%  4%  [ 3 ]
Trebalo je izbor prepustiti bošnjačkim strankama 6%  6%  [ 5 ]
Trebalo je izbor prepustiti Jasmili Žbanić i Slavi Kukuću 12%  12%  [ 10 ]
Ukupno glasova : 83
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Ivan Šušnjar novi generalni konzul u Čikagu
PostPostano: 31 srp 2016, 12:19 
Offline

Pridružen/a: 20 pro 2011, 19:02
Postovi: 8531
Citan poskok ovih dana, posebno Ex-yu i Hrvatska, i sto reci, vracas se Ivane u stare dane, jel' tako. Fino i javno promini naziv rubrike Hrvatska opet u perecija, i dosli smo do objektivne faze tvog djelovanja.

_________________
Oj Hrvati, svi na desno krilo....


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ivan Šušnjar novi generalni konzul u Čikagu
PostPostano: 31 srp 2016, 13:17 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 lis 2010, 13:26
Postovi: 6897
Lokacija: Ulica Rajkovačića i Čalušića bb
nisam otvorio taj portal ima sad već mjesec dana,ako ne i više niti imam potrebu upravo zbog tih i takvih vijesti... :neznam

_________________
Vuk dlaku mijenja, ćud nikada.

Glas za HDZ jeste glas za Voju Stanimirovića.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ivan Šušnjar novi generalni konzul u Čikagu
PostPostano: 27 kol 2016, 10:54 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 27 lis 2010, 15:06
Postovi: 27472
Ode Zriki u CZ.

_________________
- Sarajevo drugi u svijetu po broju izdanih radnih viza za Njemačku 2022.
- Luka Mišetić: Haag nigdje i nikad nije tvrdio da je Herceg-Bosna UZP.
- Reis: Država nam curi kroz prste poput pijeska.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ivan Šušnjar novi generalni konzul u Čikagu
PostPostano: 27 kol 2016, 20:54 
Offline

Pridružen/a: 17 vel 2011, 13:09
Postovi: 3485
Sad ce sarajkađevojka staviti u potpis-" buduća ambasadorica u duvnuslika".
Opet jovonanovo. :sega


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ivan Šušnjar novi generalni konzul u Čikagu
PostPostano: 11 ruj 2016, 19:39 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Emt otvorila temu o njemu na klislam.
Ne uvažavamo reklamacije, nisi se žalila kad je Komšić 8 godina muslimane uvaljivao u veleposlanstva kao "Hrvate".

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ivan Šušnjar novi generalni konzul u Čikagu
PostPostano: 14 ruj 2016, 14:05 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 20 ožu 2013, 10:16
Postovi: 1254
BBC je napisao/la:
Emt otvorila temu o njemu na klislam.
Ne uvažavamo reklamacije, nisi se žalila kad je Komšić 8 godina muslimane uvaljivao u veleposlanstva kao "Hrvate".


Ova ti je za 10 :smajl007

_________________
I svjetlost sviječe je jača od potpune tame...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ivan Šušnjar novi generalni konzul u Čikagu
PostPostano: 01 pro 2016, 12:29 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
BBC vas informira koliko su muslimani pokvareni i lažljivi.
Čeka se koja "pametna" od Sarajke Emt.

Citat:
Bivšem konzulu BiH u Parizu 11 mjeseci zatvora
Objavljeno 30.11. - 11:50

Bivši konzul BiH u Parizu Velid Hamidičević prihvatio je sporazum o priznanju krivice i osuđen je na 11 mjeseci zatvora zbog zloupotrebe položaja i ovlaštenja.

Sud BiH je prihvatio sporazum kojim je Hamidičević priznao krivicu da je od prosinca 2014. godine do lipnja prošle godine kao savjetnik za konzularne poslove u veleposlanstvu BiH u Parizu, mimo redovitih procedura i provjere podataka, u zamjenu za novac omogućio većem broju osoba izdavanje dokumenata za putovanje iz Francuske u BiH.

Na taj način, kako se navodi u presudi, nezakonito je stekao više od 10.000 KM, prenosi Birn.

Predsjedavajuća Sudskog vijeća Hasija Mašović rekla je da je sporazum o priznanju krivice prihvaćen budući da postoji dovoljno dokaza da je Hamidičević počinio djelo, kao i da je kazna od 11 mjeseci prihvatljiva s obzirom na sve olakšavajuće i otežavajuće okolnosti.

“Sud, međutim, nije prihvatio konstataciju Tužiteljstva BiH da je optuženi znao da se osobe kojima je izdavao putne listove bave kriminalnim radnjama, jer Tužiteljstvo to nije dokazivalo niti je to navedeno u činjeničnom opisu optužnice”, navela je Mašović. Suđenje Hamidičeviću za zloupotrebu položaja počelo je u travnju. /Srna/HMS/

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ivan Šušnjar novi generalni konzul u Čikagu
PostPostano: 26 lip 2017, 18:29 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 srp 2012, 23:08
Postovi: 19084
Lokacija: među zvijezdama
Zriki, jesi ti stvarno toliko glup? Dado tvrdi da si genije, ali ja ne mogu ipak da se otmem svom sudu/dojmu. Dakle, ovo s tobom postaje tragikomedija. Pojedi kotlinsko *** jednostavno. Progutaj ga začepljena nosa, ako misliš bilo što napraviti u diplomaciji.
I spusti se u Sarajevo, nadji kakvu curku svojih godina "random pravnicu" što bi rekao vrli ministar za moju rodicu danas. Uvjetno rečeno i šetkaj se i šarmiraj da te kotlina upozna. Po čaršiji. Jebala te Guča i četnička šajkača retardu :)



Citat:
Klix, portal koji je sebi umislio da kreira unutarnju i vanjsku politiku, smatra kako je Dragan Čović davno trebao odustati od imenovanja Ivana Šušnjara na mjesto Veleposlanika u Češkoj. I umjesto da budu na strani svog Predsjedništva, pa i svog potencijalnog veleposlanika, Klix ne propituje razloge izostanka agremana, nego jednostavno sugerira da treba imenovati novog. I prihvatiti očito poniženje koje nam je priredila Češka republika.

BiH nema svog veleposlanika u Češkoj, a samim tim ni u Slovačkoj. Razlog je tome je podanički odnos koji Češka ima prema Sjedinjenim Američkim državama koje su javno odbile dati agreman Ivanu Šušnjaru za mjesto konzula u Čikagu. 

Iako je suverena država, Češka očito dozvoljava da joj druge države diktiraju odnose sa susjedima, i navodnim prijateljima. 

Zbog neopravdanog izostanka agremana veleposlanstvo BiH u Češkoj nema veleposlanika, a sudeći prema odgovoru iz Čovićevog kabineta, ovo bi stanje moglo ostati trajno. 

Evo kako cijelu stvar vidi Klix, inače jedan od medijskih promotora hajke na Šušnjara, što kroz tekstove što kroz komentare razjarane sarajevske publike: 

"BiH trenutno nema ambasadore u tri države Evrospke unije, a razlog tome je prije svega politička trgovina pozicijama. Tako BiH nema ambasadora u Češkoj Republici, Slovačkoj i Sloveniji.
Država Bosna i Hercegovina više od sedam mjeseci, otkako je bivša ambasadorica Danka Savić napustila Prag, nema ambasadora u Češkoj, jer ranije imenovani kandidat Ivan Šušnjar, vlasnik portala Poskok.info iz Posušja, nikada nije dobio agreman. 

Šušnjara je u ljeto prošle godine za ambasadora BiH u Češkoj, koji nerezidentno pokriva i Slovačku, imenovao hrvatski član Predsjedništva BiH Dragan Čović.

Budući da odgovor zemlje domaćina nije stigao u razumnom roku od najduže tri mjeseca, što se u diplomatskoj komunikaciji tumači kao odbijenica, očekivalo se da će Dragan Čović, u međuvremenu, odabrati novog kandidata, jer su i Slovačka i Češka za BiH iznimno važne diplomatske destinacije.

Na naše pitanje da li je hrvatski član Predsjedništva BiH predložio novog ambasadora u Češkoj Republici ili je ostao pri imenovanju Ivana Šušnjara, iz Čovićevog ureda su dali neodređen odgovor.

"Postupak imenovanja uredno se provodi u skladu s diplomatskom procedurom uređenom Odlukom Predsjedništva BiH o postupku imenovanja ambasadora i drugih međunarodnih predstavnika BiH i odredbama Bečke konvencije o diplomatskim odnosima", poručili su iz ureda hrvatskog člana Predsjedništva BiH i tako (ne)izravno potvrdili da je Ivan Šušnjar još uvijek kandidat za bh. ambasadora u Češkoj.

Podsjetimo da je Dragan Čović najprije, prije dvije godine, imenovao Ivana Šušnjara za generalnog konzula BiH u Chicagu, ali su mu vlasti Sjedinjenih Američkih Država uskratile dobrodošlicu. 

Činjenica da je Ambasada SAD-a javno i u diplomatskoj praksi krajnje neuobičajeno u februaru 2016. potvrdila da Ivan Šušnjar neće biti generalni konzul BiH u Chicagu, nije navela Dragana Čovića da odustane od njegove ambasadorske karijere, čak i po cijenu održavanja dobrih, prijateljskih odnosa sa Češkom i Slovačkom." piše na Klixu. 

Dnevnik.ba


_________________
Sarajevo ljubavi moja! Слава Україні!


Ponesi zastavu!!!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ivan Šušnjar novi generalni konzul u Čikagu
PostPostano: 26 lip 2017, 20:15 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 lip 2017, 01:01
Postovi: 1068
Dzabe seks dzihad,ništa od islam Bej Ha.Zalud bule daju kjafirima.Uzalud znoj i stenjanje draga gospodjice Sarajka.Na to padne tek po koji rahitični niski činovnik iz deformisane eurupe.

_________________
"Ovdje mjenjamo žive za žive, a mrtve za mrtve".


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ivan Šušnjar novi generalni konzul u Čikagu
PostPostano: 26 lip 2017, 20:33 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 srp 2012, 23:08
Postovi: 19084
Lokacija: među zvijezdama
Smrdljive guča četkinuše i srbofilija su Zrikija koštale karijere moj ti retardu :D Zna Šušnjo da sam ja u pravu. A ti degenerik. I Rvatine vole Sarajke. Pa nije im zalud prva dama osam godina bila Sabina a ne Saveta :D

_________________
Sarajevo ljubavi moja! Слава Україні!


Ponesi zastavu!!!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ivan Šušnjar novi generalni konzul u Čikagu
PostPostano: 26 lip 2017, 20:57 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 lip 2017, 01:01
Postovi: 1068
Odmah prelazite na vređanje po starom islamskom običaju.Opet vam kažem gospođice,zalud stenjanje i podmazivanje,konvertitska mocarela nije atraktivna nijednom ambicioznom Hrvatu ili Srbinu,onim inferiornim tipa Vlado Rus i gosn Karamarko,možda.Tipičan islamski zetonja.slika :D
slika

_________________
"Ovdje mjenjamo žive za žive, a mrtve za mrtve".


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ivan Šušnjar novi generalni konzul u Čikagu
PostPostano: 26 lip 2017, 21:09 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 27 lis 2010, 15:06
Postovi: 27472
SarajkaDjevojka je napisao/la:
Smrdljive guča četkinuše i srbofilija su Zrikija koštale karijere


A dežurni ksenofobični potpisnisci svega i svačega u smrdljivoj saraj kotlini
su samo radili svoj posao, jelda?

_________________
- Sarajevo drugi u svijetu po broju izdanih radnih viza za Njemačku 2022.
- Luka Mišetić: Haag nigdje i nikad nije tvrdio da je Herceg-Bosna UZP.
- Reis: Država nam curi kroz prste poput pijeska.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ivan Šušnjar novi generalni konzul u Čikagu
PostPostano: 26 lip 2017, 21:27 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 srp 2012, 23:08
Postovi: 19084
Lokacija: među zvijezdama
novem je napisao/la:
SarajkaDjevojka je napisao/la:
Smrdljive guča četkinuše i srbofilija su Zrikija koštale karijere


A dežurni ksenofobični potpisnisci svega i svačega u smrdljivoj saraj kotlini
su samo radili svoj posao, jelda?


Pa naravno. Zriki ako je ikad razmišljao o diplomatskoj karijeri trebao je ograničiti lajanje. To on odlično zna. Gdje će mene u Čehi i Slovačkoj zastupati srbofil i trolčina sa poskok portala? Bi Li ti da te Bagtijar zastupa ako ga Kirba imenuje u HR?

_________________
Sarajevo ljubavi moja! Слава Україні!


Ponesi zastavu!!!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ivan Šušnjar novi generalni konzul u Čikagu
PostPostano: 26 lip 2017, 21:35 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 lip 2017, 01:01
Postovi: 1068
Pa koga bi ti da te zastupa?Abu Hamza?

_________________
"Ovdje mjenjamo žive za žive, a mrtve za mrtve".


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ivan Šušnjar novi generalni konzul u Čikagu
PostPostano: 26 lip 2017, 21:37 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 27 lis 2010, 15:06
Postovi: 27472
SarajkaDjevojka je napisao/la:
novem je napisao/la:

A dežurni ksenofobični potpisnisci svega i svačega u smrdljivoj saraj kotlini
su samo radili svoj posao, jelda?


Pa naravno. Zriki ako je ikad razmišljao o diplomatskoj karijeri trebao je ograničiti lajanje. To on odlično zna. Gdje će mene u Čehi i Slovačkoj zastupati srbofil i trolčina sa poskok portala? Bi Li ti da te Bagtijar zastupa ako ga Kirba imenuje u HR?


Tebe su godinama unazad zastupali kojekavi muslimansko-bošnjački likovi s lažnim nacionalnim prestavljanjima i kojekavim skandalima, a sumnjam da si njih i jednu jedinu riječ izgubila. Tako da ti je sadašnje u tom kontekstu neosnovano spominjanje Zrikija licemjerno.

Nisam nikad čuo da se u Šeheru provodila hajka-kampanja protiv nekog skandal diplomate, a bilo ih je nekoliko, dočim su se oglasili kad je samo spomenuto ime Zrikija. Vi ste jednostavno lažljivi predstavnici nečeg što nema, umišljeni multi-kulti smutljivci, koji se samo selektivno oglašavaju, a to se jasno vidjelo na tom primjeru. Fuj saraj kloaka.

_________________
- Sarajevo drugi u svijetu po broju izdanih radnih viza za Njemačku 2022.
- Luka Mišetić: Haag nigdje i nikad nije tvrdio da je Herceg-Bosna UZP.
- Reis: Država nam curi kroz prste poput pijeska.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ivan Šušnjar novi generalni konzul u Čikagu
PostPostano: 26 lip 2017, 21:59 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 srp 2012, 23:08
Postovi: 19084
Lokacija: među zvijezdama
novem je napisao/la:
SarajkaDjevojka je napisao/la:

Pa naravno. Zriki ako je ikad razmišljao o diplomatskoj karijeri trebao je ograničiti lajanje. To on odlično zna. Gdje će mene u Čehi i Slovačkoj zastupati srbofil i trolčina sa poskok portala? Bi Li ti da te Bagtijar zastupa ako ga Kirba imenuje u HR?


Tebe su godinama unazad zastupali kojekavi muslimansko-bošnjački likovi s lažnim nacionalnim prestavljanjima i kojekavim skandalima, a sumnjam da si njih i jednu jedinu riječ izgubila. Tako da ti je sadašnje u tom kontekstu neosnovano spominjanje Zrikija licemjerno.

Hajde ne tupi, kao da Zriki moralna vertikala neka a ne prodana duša HDZ -u pa da suze lijem za njim. Imao je on protiv HDZ - a istupa more...pa sad nista... Ako Čho htjeo narodnog čovjeka, na ovom forumu ima deset podobniji.
Zriki je pretjerivao. Sad po meni postoje dvije opcije. .. HDZ je definitivno Zrikijevo lajanje protiv stranke kanalisao i usmjerio u samo jednom pravcu. Dakle kupio ga. Da li je Čović znao za ovu pat poziciju u kojoj će se Zriks naći sa oba imenovanja? Vjerovatno jeste. No pustio ga je. ... imenovanja poslato, jbg ne prolaziš. Kotlina kriva.
Ja lično Zrikavca ne mrzim. Ali u onu glupu priču da preko termina upao kao kandidat za Čikago još, takodjer ne vjerujem.
Kako god, negativno se izofirao neka probe ublažiti posljedice. Inače će biti vječni kandidat. I predmet zajebancije.

_________________
Sarajevo ljubavi moja! Слава Україні!


Ponesi zastavu!!!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ivan Šušnjar novi generalni konzul u Čikagu
PostPostano: 26 lip 2017, 22:20 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 27 lis 2010, 15:06
Postovi: 27472
SarajkaDjevojka je napisao/la:
novem je napisao/la:

Tebe su godinama unazad zastupali kojekavi muslimansko-bošnjački likovi s lažnim nacionalnim prestavljanjima i kojekavim skandalima, a sumnjam da si njih i jednu jedinu riječ izgubila. Tako da ti je sadašnje u tom kontekstu neosnovano spominjanje Zrikija licemjerno.

Hajde ne tupi, kao da Zriki moralna vertikala neka a ne prodana duša HDZ -u pa da suze lijem za njim. Imao je on protiv HDZ - a istupa more...pa sad nista... Ako Čho htjeo narodnog čovjeka, na ovom forumu ima deset podobniji.
Zriki je pretjerivao. Sad po meni postoje dvije opcije. .. HDZ je definitivno Zrikijevo lajanje protiv stranke kanalisao i usmjerio u samo jednom pravcu. Dakle kupio ga. Da li je Čović znao za ovu pat poziciju u kojoj će se Zriks naći sa oba imenovanja? Vjerovatno jeste. No pustio ga je. ... imenovanja poslato, jbg ne prolaziš. Kotlina kriva.
Ja lično Zrikavca ne mrzim. Ali u onu glupu priču da preko termina upao kao kandidat za Čikago još, takodjer ne vjerujem.
Kako god, negativno se izofirao neka probe ublažiti posljedice. Inače će biti vječni kandidat. I predmet zajebancije.


Jedno je sigurno, kad samozvani saraj potpisnici prave neku peticiju, odmah znaš da iz nje dopire neki vonj, vješto umotan u tobožnjoj borbi za jedakost. Isti ti šute i smrde kad im netko iz redova vlastitog naroda blati ime države u koju se toliko zaklinju. Saraj šovnizam, koji je, kao kroz primjer Zrikija jasno došao do izražaja. A to je samo jedan u nizu bezbroj.

_________________
- Sarajevo drugi u svijetu po broju izdanih radnih viza za Njemačku 2022.
- Luka Mišetić: Haag nigdje i nikad nije tvrdio da je Herceg-Bosna UZP.
- Reis: Država nam curi kroz prste poput pijeska.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ivan Šušnjar novi generalni konzul u Čikagu
PostPostano: 26 lip 2017, 22:34 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 srp 2012, 23:08
Postovi: 19084
Lokacija: među zvijezdama
Saraj šovinizam koji je bilo lako predvidjeti radi istupa. .. ali prije prevara HDZ-A :)
Mislim, imenovati lika u diplomaciju sa namjerom da ne prodje, a kupiti ga jeftino i spriječiti lajanje poskoka. ... meni je ta opcija izglednija puno da polučila uspjeh.

_________________
Sarajevo ljubavi moja! Слава Україні!


Ponesi zastavu!!!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ivan Šušnjar novi generalni konzul u Čikagu
PostPostano: 26 lip 2017, 22:36 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 27 lis 2010, 15:06
Postovi: 27472
SarajkaDjevojka je napisao/la:
Saraj šovinizam koji je bilo lako predvidjeti radi ustupa. .. ali prije prevara HDZ-A :)
Mislim, imenovati lika u diplomaciju sa namjerom da ne prodje, a kupiti ga jeftino i spriječiti lajanje poskoka. ... meni je ta opcija izglednija puno.


Ja mislim da ti puno stvari ne znaš, odnosno tvojim rječnikom "vjerujem" ili "izglednije".
Samo natucaš zbrda-zdola svoje "opcije".

_________________
- Sarajevo drugi u svijetu po broju izdanih radnih viza za Njemačku 2022.
- Luka Mišetić: Haag nigdje i nikad nije tvrdio da je Herceg-Bosna UZP.
- Reis: Država nam curi kroz prste poput pijeska.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ivan Šušnjar novi generalni konzul u Čikagu
PostPostano: 26 lip 2017, 22:40 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 srp 2012, 23:08
Postovi: 19084
Lokacija: među zvijezdama
Pa tako i ti. Ti eto sa sigurnošću znaš da Zriks nije jeftino kupljen. Podignut na krila odlaska u Čikago i osramoćen kad su odbili njegovo imenovanje.
Sad nanovo 7 mjeseci čekanja. A tri obično traje procedura :)

_________________
Sarajevo ljubavi moja! Слава Україні!


Ponesi zastavu!!!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ivan Šušnjar novi generalni konzul u Čikagu
PostPostano: 26 lip 2017, 22:46 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 27 lis 2010, 15:06
Postovi: 27472
SarajkaDjevojka je napisao/la:
Pa tako i ti. Ti eto sa sigurnošću znaš da Zriks nije jeftino kupljen. Podignut na krila odlaska u Čikago i osramoćen kad su odbili njegovo imenovanje.
Sad nanovo 7 mjeseci čekanja. A tri obično traje procedura :)


"vjerujem", "vjerovatno", "opcija", izglednije". Nedostaje samo
"kristalna kugla mi je potvrdila". :zubati

_________________
- Sarajevo drugi u svijetu po broju izdanih radnih viza za Njemačku 2022.
- Luka Mišetić: Haag nigdje i nikad nije tvrdio da je Herceg-Bosna UZP.
- Reis: Država nam curi kroz prste poput pijeska.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ivan Šušnjar novi generalni konzul u Čikagu
PostPostano: 26 lip 2017, 22:50 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 srp 2012, 23:08
Postovi: 19084
Lokacija: među zvijezdama
A čuj, lik ima preko 4 banke. Neškolovan kadar za diplomaciju i bez iskustva. Bez ikakve i realne šanse da bude zaista imenovan. Ne treba vidovitost za njegovu poziciju predvidjeti i budućnost :D

_________________
Sarajevo ljubavi moja! Слава Україні!


Ponesi zastavu!!!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ivan Šušnjar novi generalni konzul u Čikagu
PostPostano: 26 lip 2017, 22:55 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 27 lis 2010, 15:06
Postovi: 27472
SarajkaDjevojka je napisao/la:
A čuj, lik ima preko 4 banke. Neškolovan kadar za diplomaciju i bez iskustva. Bez ikakve i realne šanse da bude zaista imenovan. Ne treba vidovitost za njegovu poziciju predvidjeti i budućnost :D


Opet se upuštaš u prognoze a nisi se osigurala s kristalnom kuglom. =))
Vidovito je da previše visenja na klix forumu ostavlja posljedice. :zubati

_________________
- Sarajevo drugi u svijetu po broju izdanih radnih viza za Njemačku 2022.
- Luka Mišetić: Haag nigdje i nikad nije tvrdio da je Herceg-Bosna UZP.
- Reis: Država nam curi kroz prste poput pijeska.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ivan Šušnjar novi generalni konzul u Čikagu
PostPostano: 26 lip 2017, 22:58 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 srp 2012, 23:08
Postovi: 19084
Lokacija: među zvijezdama
Ma kliks Šušnjara ne razmatra niti pominje. Forum. Aktuelan je neki Hafis Mostarac.

_________________
Sarajevo ljubavi moja! Слава Україні!


Ponesi zastavu!!!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Ivan Šušnjar novi generalni konzul u Čikagu
PostPostano: 26 lip 2017, 23:03 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 lip 2017, 01:01
Postovi: 1068
Pa što si onda došla da razglabaš o njemu?

_________________
"Ovdje mjenjamo žive za žive, a mrtve za mrtve".


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 1012 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 37, 38, 39, 40, 41  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Hagresor i 207 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO