HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 24 tra 2024, 22:29.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 232 post(ov)a ] 
Stranica 1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Sljedeća

Najizgledniji kandidat:
1. DF/SPP: Slavo Kukić 32%  32%  [ 22 ]
2. DF/SPP: Živko Budimir 24%  24%  [ 16 ]
3. NSRzB: Jerko Lijanović 10%  10%  [ 7 ]
4. SDA: Ivica Šarić 4%  4%  [ 3 ]
5. SBB: Dragan Vikić 3%  3%  [ 2 ]
6. SDP: Marin Ivanišević 4%  4%  [ 3 ]
7. SBiH: Gradimir Gojer 3%  3%  [ 2 ]
8. SDU: Stjepan Kljujić/Ivo Komšić 13%  13%  [ 9 ]
9. HNV: Daidža Jeleč/Drago Bojić 6%  6%  [ 4 ]
Ukupno glasova : 68
Autor/ica Poruka
 Naslov: Kandidati bošnjačkih stranki za hrvatskog člana predsjedništva na izborima 2014.
PostPostano: 11 tra 2013, 09:57 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 08:25
Postovi: 43997
Lokacija: Folklorni Jugoslaven, praktični Hrvat
Ako ne dođe do implementacije Sejdić-Finci, moglo bi doći do bizarne utrke muslimanskih stranki i za to mjesto, što bi čak moglo i razvodniti njihove glasove i na kraju čak i poništiti brojčanu prednost. :smijeh

Mislim da ne postoji zakonska prepreka da jedna stranka kandidira kandidata i za bošnjačko, srpsko i za hrvatsko mjesto - mada je to naravno opasna igra i za samu stranku jer tako dijele i svoje biračko tijelo.

_________________
sklon'se bona Zineta sa penđera, vidiš da te vlasi oćima kurišu
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kandidati bošnjačkih stranki za hrvatskog člana predsjedništva na izborima 2014.
PostPostano: 11 tra 2013, 19:50 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 vel 2012, 14:37
Postovi: 954
Lokacija: AID Headquarters
Bosnjaci ce nakon izdaje od strane tandema Lagumdzija-Radoncic plebiscitarno dati podrsku svojoj stozernoj stranci, SDA.


Lokalni izbori su bili vrlo dobar pokazatelj. Dakle uzalud vam trud poklapaci. :kava

_________________
Bismillah ir rahmani rahim, rabbi yessir, velatuassir, rabbi temim, bil hajr - Amin!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kandidati bošnjačkih stranki za hrvatskog člana predsjedništva na izborima 2014.
PostPostano: 11 tra 2013, 19:54 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Melcher je napisao/la:
Bosnjaci ce nakon izdaje od strane tandema Lagumdzija-Radoncic plebiscitarno dati podrsku svojoj stozernoj stranci, SDA.


Lokalni izbori su bili vrlo dobar pokazatelj. Dakle uzalud vam trud poklapaci. :kava



Samo vi izaberite. Tu će biti 2 muslimana pa se dogovarajte između sebe.

slika

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kandidati bošnjačkih stranki za hrvatskog člana predsjedništva na izborima 2014.
PostPostano: 11 tra 2013, 19:58 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 vel 2012, 14:37
Postovi: 954
Lokacija: AID Headquarters
Znam da bi najradije gledali film kako se Bosnjaci izmedu sebe glodu do neprepoznatljivosti i do konacnog istrebljenja. No necete ga gledati.


Lukavi latini, ko vas ne zna....

_________________
Bismillah ir rahmani rahim, rabbi yessir, velatuassir, rabbi temim, bil hajr - Amin!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kandidati bošnjačkih stranki za hrvatskog člana predsjedništva na izborima 2014.
PostPostano: 11 tra 2013, 19:59 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
A dramatike. Vi Bošnjaci niste normalni.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kandidati bošnjačkih stranki za hrvatskog člana predsjedništva na izborima 2014.
PostPostano: 11 tra 2013, 20:08 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 20 ožu 2013, 10:16
Postovi: 1254
Primjer bošnjačke sloge su odnosi SDA i SDP... :smajl007

_________________
I svjetlost sviječe je jača od potpune tame...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kandidati bošnjačkih stranki za hrvatskog člana predsjedništva na izborima 2014.
PostPostano: 11 tra 2013, 21:43 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 24 ruj 2009, 10:09
Postovi: 24669
Lokacija: Heartbreak Hotel
Pa ja mislim da je od svih navedenih Muslimani muslimanima najdraži Dragan Vikić, samo šteta što nije u kakvoj drugoj stranci. I šteta što se nije izjašnjavao kao Hrvat... ali to su ipak detalji.

_________________
"Uzalud vam sav tisak i sve radio postaje, našim srcima nikad nećete ovladati", nadbiskup Alojzije Stepinac, Zagreb, 1942.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kandidati bošnjačkih stranki za hrvatskog člana predsjedništva na izborima 2014.
PostPostano: 11 tra 2013, 22:20 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 18:58
Postovi: 35318
Lokacija: Gl. grad regije
Melcher je napisao/la:
Znam da bi najradije gledali film kako se Bosnjaci izmedu sebe glodu do neprepoznatljivosti i do konacnog istrebljenja. No necete ga gledati.


Lukavi latini, ko vas ne zna....


Jednog dana kad se otvore arhivi, možda se sazna ko je sve naš... Možda bude iznenađenja. Eh, nakon Lucića, evo pade još jedan kapitalac.

http://www.bosnjaci.net/prilog.php?pid=48572

Citat:
Ne znam da li će ovu moju kolumnu fra Petar Jeleč pročitati i da li će ova kolumna u njemu povećati njegovu mržnju i netrpeljivost prema islamu, „starim“ i „novim“ muslimanima i Bošnjacima, ali znam da fra Petar Jeleč snažno i pozitivno utječe na nacionalno i duhovno buđenje Bošnjaka i zato ga molim da nastavi sa svojim „mudrim mislima“, „mračnim snovima“ i „svjetlim riječima“ liječiti bolest naivnosti kod Bošnjaka, jer kao i u slučaju drugih nacija, i definicija bošnjačke nacije ne nastaje iz njih samih, već iz definicije njihovih neprijatelja. Zato nam je važno svjedočenje fra Petra Jeleča o bošnjačkom nacionalizmu i zato nam je važno da se naš bošnjački novinar hadži Bedrudin Gušić oduševljava „mudrim“ i „radikalnim“ porukama fra Petra Jeleča.


Ovi nadnacionalisti samo povećavaju rascjep.

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kandidati bošnjačkih stranki za hrvatskog člana predsjedništva na izborima 2014.
PostPostano: 11 tra 2013, 22:29 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Tako daidže prolaze. Prvo im na nos nabiju da imaju slobodu govora po nekoj povelji koju im dao turski sultan. Onda ga oderu.
Jeleč će kao i svaka daidžanska pizda praviti se da nije vidio taj članak i prešutiti će kao prava kukavica.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kandidati bošnjačkih stranki za hrvatskog člana predsjedništva na izborima 2014.
PostPostano: 11 tra 2013, 22:51 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 29 lis 2011, 03:29
Postovi: 2574
Lokacija: Glavni stan
BBC je napisao/la:
Tako daidže prolaze. Prvo im na nos nabiju da imaju slobodu govora po nekoj povelji koju im dao turski sultan. Onda ga oderu.


Koliko neki daidže moraju biti morbidni kad se i danas prikazuje ahdnamu kao nešto što je dalo prava katolicima pod turskom vlasti u Bosni. A nakon što je ona izdana, još 130 godina se vodila borba katolika protiv Turaka u sjeverozapadnoj Bosni, u kojoj su porušene skoro sve crkve, narod pobijen i protjeran, a na nekad gusto naseljenom području ostala spaljena zemlja. To su plodovi njihove ahdname...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kandidati bošnjačkih stranki za hrvatskog člana predsjedništva na izborima 2014.
PostPostano: 11 tra 2013, 22:56 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 stu 2009, 11:36
Postovi: 24644
Lokacija: СРПСКА
Bobovac je napisao/la:
Pa ja mislim da je od svih navedenih Muslimani muslimanima najdraži Dragan Vikić, samo šteta što nije u kakvoj drugoj stranci. I šteta što se nije izjašnjavao kao Hrvat... ali to su ipak detalji.

I meni je on pao na pamet jer je kao srpsko/hrvatski mikser i Muslimani idealan za to mada ću glasati za gospodina Živka koji je već etabliran kao prekaljeni borac za njihovu stvar pošto je pokazao neviđenju agilnost u vjernosti njihovim cvjećarskim ambicijama, ovaj put sa Hrvatima u ulozi cvijeća.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kandidati bošnjačkih stranki za hrvatskog člana predsjedništva na izborima 2014.
PostPostano: 12 tra 2013, 13:42 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 stu 2009, 11:36
Postovi: 24644
Lokacija: СРПСКА
Gospođice Emt, ko je od ovih kandidata vama najbliži po svjetonazoru, odnosno, za koga od njih ćete glasati na sljedećim izborima :D


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kandidati bošnjačkih stranki za hrvatskog člana predsjedništva na izborima 2014.
PostPostano: 24 srp 2013, 13:20 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 08:25
Postovi: 43997
Lokacija: Folklorni Jugoslaven, praktični Hrvat
Danas članak u Dnevnom Listu o mogućim kombinacijama za sva tri člana predsjedništva. Što se tiče hrvatskog člana, novinar misli da bi se mogli kandidirati i Čović i Raguž. SDP navodno nema namjeru isturiti kandidata iz reda hrvatskog naroda (ako ne dođe do implementacije Sejdić-Finci). Ne piše ništa za SDA, osim da će Izetbegović opet biti kandidat iz redova Bošnjaka. SBiH će nominirati Gradimira Gojera ("Hrvat"), a za Demokratsku Frontu ništa ne piše, osim što već znamo da Komšić ne može odraditi tri mandata zaredom. SBB će opet kandidirati Fahru iz redova Bošnjaka, pa otpada opcija Dragana Vikića za kandidata iz redova hrvatskog naroda (doduše, ne znam je li i dalje u stranci).

Za očekivati je da će NSRzB opet istaknuti Lijana (ili Kukića), a SPP Budimira (ako ne bude u zatvoru).

Uglavnom previše nepoznanica, no izgleda da će mnoge stranke ipak istaknuti samo jednog kandidata, pa bi bošnjačke stranke ipak mogle izbjeći vrhunac prljavosti - da nominiraju kandidate za bošnjačku i hrvatsku poziciju, a SDP-u fali Hrvata, nakon razlaza sa Komšićem i Kukićem. Nejasno je hoće li NSRzB, DF i SPP surađivati na projektu izbora nekog zajedničkog kandidata za hrvatsko mjesto (Kukić ili Budimir).

_________________
sklon'se bona Zineta sa penđera, vidiš da te vlasi oćima kurišu
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kandidati bošnjačkih stranki za hrvatskog člana predsjedništva na izborima 2014.
PostPostano: 24 srp 2013, 16:28 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 15 srp 2010, 16:04
Postovi: 1885
Lokacija: Stara Hercegovina
Ministry of Sound je napisao/la:
...Uglavnom previše nepoznanica, no izgleda da će mnoge stranke ipak istaknuti samo jednog kandidata, pa bi bošnjačke stranke ipak mogle izbjeći vrhunac prljavosti - da nominiraju kandidate za bošnjačku i hrvatsku poziciju, a SDP-u fali Hrvata, nakon razlaza sa Komšićem i Kukićem. ....

:palacgore1

_________________
Čovjek je neprijatelj onoga što ne poznaje. (Ali ibn Ebu Talib)

Borba za slobodu čovjeka i nije drugo nego borba za oslobođenje od predrasuda. (Miroslav Krleža)


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kandidati bošnjačkih stranki za hrvatskog člana predsjedništva na izborima 2014.
PostPostano: 26 srp 2013, 09:26 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 ruj 2010, 19:54
Postovi: 161
Zar doista u svakoj stranci ima Hrvat posve lojalan Bošnjacima, ja sam mislio da su to iznimke... :(


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kandidati bošnjačkih stranki za hrvatskog člana predsjedništva na izborima 2014.
PostPostano: 26 srp 2013, 09:48 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 24 ruj 2009, 10:09
Postovi: 24669
Lokacija: Heartbreak Hotel
Michael.Collins je napisao/la:
Zar doista u svakoj stranci ima Hrvat posve lojalan Bošnjacima, ja sam mislio da su to iznimke... :(


Pa kako neće biti, ako zafali nekoj stranci par Hrvata kupe ih ili iznajme na koju godinu i problem riješen.

_________________
"Uzalud vam sav tisak i sve radio postaje, našim srcima nikad nećete ovladati", nadbiskup Alojzije Stepinac, Zagreb, 1942.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kandidati bošnjačkih stranki za hrvatskog člana predsjedništva na izborima 2014.
PostPostano: 26 srp 2013, 10:09 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 12:10
Postovi: 4466
Bobovac je napisao/la:
Michael.Collins je napisao/la:
Zar doista u svakoj stranci ima Hrvat posve lojalan Bošnjacima, ja sam mislio da su to iznimke... :(


Pa kako neće biti, ako zafali nekoj stranci par Hrvata kupe ih ili iznajme na koju godinu i problem riješen.


A Hrvati, stari poštenjaci, nikad se nisu dali prodati...

_________________
Srpska deca, srpski voz, srpski vratovi, srpski mostovi


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kandidati bošnjačkih stranki za hrvatskog člana predsjedništva na izborima 2014.
PostPostano: 26 srp 2013, 10:21 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:39
Postovi: 58886
Lokacija: DAZP HQ
to Hrvati pod navodnicima jer ako netko Komšića i slične smatra Hrvatima onda ima problema s razumjevanjem značenja tog pojma. jedina veza Komšića s hrvatstvom je njegovo antihrvatstvo.

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kandidati bošnjačkih stranki za hrvatskog člana predsjedništva na izborima 2014.
PostPostano: 26 lis 2013, 11:29 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 08:25
Postovi: 43997
Lokacija: Folklorni Jugoslaven, praktični Hrvat
Dnevni List, pa uzmite sa rezervom, ali smo dobro pogodili u anketi. Zlobna upadica o ustavnim promjenama koje bi kao trebale 2osigurati izbor HDZ-ovog kandidata", čista sarajevska retorika.

Citat:
ČOVIĆ I BUDIMIR IDU U UTRKU ZA ČLANA PREDSJEDNIŠTVA?

MOSTAR – U utrku za hrvatskog člana Predsjedništva na izborima 2014. najvjerojatnije će ići predsjednik HDZ-a BiH Dragan Čović i predsjednik SPP-a i aktualni predsjednik Federacije Živko Budimir.

Budimir je već otkrio kako će se kandidirati, dok je informacija o mogućoj Čovićevoj kandidaturi procurila iz Središnjice HDZ-a BiH.

Već bio u Predsjedništvu

Predsjednik HDZ-a BiH ulaže velike napore da kroz implementaciju presude “Sejdić - Finci” osigura način da Hrvatima drugi narodi ne biraju člana Predsjedništva, kao što se to dogodilo s izborom Željka Komšića. Ako prođe Čovićev prijedlog rješenja, mnogi tvrde kako bi u tom slučaju bila osigurana mogućnost da u Predsjedništvo bude biran netko iz HDZ-a.

U HDZ-u, kažu upućeni, prevladava mišljenje kako nitko osim predsjednika ne može nositi liste i biti kandidat za Predsjedništvo te računaju kako jedini on ima šanse pobijediti za člana Predsjedništva. Uz sve to, ako budu usvojene ustavne izmjene vezane za presudu “Sejdić - Finci” onako kako to zagovaraju u HDZ-u, u toj stranci drže da je za to upravo najzaslužniji Čović te da bi zbog toga trebao biti nagrađen mjestom u Predsjedništvu.

Međutim, izvori iz HDZ-a BiH navode kako se, ako ne prođu izmjene Ustava kojima se jamči izbor HDZ-ovog kadra u Predsjedništvo, Čović neće upustiti u izbornu avanturu za Predsjedništvo niti riskirati poraz.

Čović je već jednom bio član Predsjedništva BiH. U jesen 2002. godine pobijedio je na izborima s osvojenih 114.000 glasova Hrvata. Međutim, u ožujku 2005. s te dužnosti smijenio ga je visoki predstavnik Paddy Ashdown. Visoki predstavnik tada je primijenio bonske ovlasti, jer nije uspio uvjeriti Čovića da sam odstupi s funkcije, ali mu nije zabranio političko djelovanje. Čović je tada smijenjen jer se protiv njega na Sudu BiH vodio proces za zloporabu položaja i ovlasti iz 2000. godine kada je bio ministar financija Federacije BiH u kojem je bio optužen zajedno s braćom Lijanović. Sud BiH ga je osudio, a u žalbenom postupku se proglasio nenadležnim, da bi se ovaj slučaj završio 2012. godine na Županijskom sudu u Sarajevu koji je oslobodio Čovića.

Preuzeti odgovornost

Što se tiče Budimira, on je ranije najavio kako ima namjeru kandidirati se na sljedećim izborima jer za to, kao predsjednik stranke, kaže, ima obvezu.

“Više puta sam iznosio stav da čelnici stranaka moraju preuzeti i najveću odgovornost u institucijama BiH s obzirom da upravo oni određuju političke stavove koje njihove stranke provode u tim institucijama. To će svakako biti sukladno i odluci stranačkih tijela, a sadašnja promišljanja u stranci su da je moja kandidatura za člana Predsjedništva logičan slijed, što se podudara i s mojim mišljenjem. Vjerujem da upravo na toj poziciji mogu najviše postići u realizaciji stranačkih ciljeva i napretka BiH”, kazao je Budimir.

_________________
sklon'se bona Zineta sa penđera, vidiš da te vlasi oćima kurišu
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kandidati bošnjačkih stranki za hrvatskog člana predsjedništva na izborima 2014.
PostPostano: 26 lis 2013, 12:05 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:11
Postovi: 23320
Lokacija: Multietnička federalna jedinica sa hrvatskom većinom
Kukić vodi u anketi. Zanimljivo. Udarna igla velikobošnjačkih kukavičijih jaja ima najviše šansi. A i nema nekakvu konkurenciju - Jurišić, mesari, Budimir i bivše i sadašnje SDP-ove lopine.

_________________
Safe European Home


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kandidati bošnjačkih stranki za hrvatskog člana predsjedništva na izborima 2014.
PostPostano: 26 lis 2013, 12:25 
Offline

Pridružen/a: 21 svi 2013, 16:03
Postovi: 970
Lokacija: Hilafet, Sarajevo
Upozorenja: -2
Glasao sam za Budimira, definitivno nas je zadužio sa druge strane Slavo tek treba da se dokaže ali da je potencijal je. :kava

_________________
"Allah je naš cilj, Kur'an je naš zakon, Poslanik je naš lider, Džihad je naš način, a smrt na Allahovom putu naša najveća težnja."


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kandidati bošnjačkih stranki za hrvatskog člana predsjedništva na izborima 2014.
PostPostano: 27 lis 2013, 20:45 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 lis 2013, 21:41
Postovi: 9853
vezista je napisao/la:
Primjer bošnjačke sloge su odnosi SDA i SDP... :smajl007


Baci im kost i uživaj u borbi pasa. Ja bi ko trećeg psa dodo i Radončića, on je mali pekinezer u usporedbi s ovim rotvajlerima.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kandidati bošnjačkih stranki za hrvatskog člana predsjedništva na izborima 2014.
PostPostano: 27 lis 2013, 20:49 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 lis 2013, 21:41
Postovi: 9853
Ko drugi nego ja je napisao/la:
Glasao sam za Budimira, definitivno nas je zadužio sa druge strane Slavo tek treba da se dokaže ali da je potencijal je. :kava


Ne znam da je ikoga Budimir ičim zadužio, ali ako ti tako misliš onda mu svaka čast. Ja sumnjam da je on sposoban ikoga zadužit. On samo dobro laje po Dodiku i Republici Srpskoj, dakle neka tipična muslimanska retorika. A dobro sam se nasmijao kad su ga novinari pitali što misli o Dodiku koji mu je rekao da je izdajica, a Budimir odgovorio neka prvo pogleda kako je on došao na vlast :D Dakle, zna da je bio samo jezičak na vazi.

A da se vratim na njegova zaduženja, malo vam je, ovim političkim kaosom nanio više štete nego koristi... to je kao u Kur'anu kad Muhammed s. a. v. s. priča o alkoholu.... više štete nego koristi.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kandidati bošnjačkih stranki za hrvatskog člana predsjedništva na izborima 2014.
PostPostano: 24 stu 2013, 13:41 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 08:25
Postovi: 43997
Lokacija: Folklorni Jugoslaven, praktični Hrvat
Budimir je dakle potvrdio vlastitu kandidaturu (ako mu suđenje ne pokvari planove):

Citat:
Naše su procjene da će moja kandidatura za člana Predsjedništva BiH polučiti i izborom za člana Predsjedništva, odnosno da će SPP nakon ovih izbora imati i člana Predsjedništva te biti zastupljen i u izvršnoj vlasti na svim razinama.


Moj pik je netko tko nije u anketnom pitanju, a to je Damir Marjanović (ministar znanosti KS u ostavci), ispred DF-a, doduše njegovo nacionalno izjašnjavanje je nepoznato, mada je to barem u BiH najmanji problem za promjeniti po potrebi. Dotični bi bez problema osvojio minimum 150.000 glasova.

Za Budimira ne znam, možda bi mogao osvojiti sličan broj glasova kao i kandidat kojeg Lijanovići uvijek istaknu za hrvatskog člana predsjedništva.

_________________
sklon'se bona Zineta sa penđera, vidiš da te vlasi oćima kurišu
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kandidati bošnjačkih stranki za hrvatskog člana predsjedništva na izborima 2014.
PostPostano: 24 stu 2013, 16:21 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 13 ruj 2013, 18:29
Postovi: 377
Lokacija: Mostar
Michael.Collins je napisao/la:
Zar doista u svakoj stranci ima Hrvat posve lojalan Bošnjacima, ja sam mislio da su to iznimke... :(


Ti kao da si s Marsa pao. Kad se veliki broj Hrvata Zapadne Hercegovine u doba druge Jugoslavije mogao prodati UDBA-i i biti lojalan komunističkoj miliciji, što bi onda bilo problem da Hrvati ili ex-Hrvati nastanjeni na prostoru Bošnjakistana budu lojalni BI-jevcima. Neću reći Bošnjacima jer je to neispravno i nekorektno.


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 232 post(ov)a ]  Stranica 1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Aquinas_, Bošnjak..007, goran2hr, Marko80, Naša Kvačica i 232 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO