HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 19 tra 2024, 03:44.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 355 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5 ... 15  Sljedeća

Moj kandidat je
dr. Dragan Čović (HDZ - Hrvatski Narodni Sabor) 83%  83%  [ 34 ]
Martin Raguž (HDZ1990) 17%  17%  [ 7 ]
Ukupno glasova : 41
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Opći izbori 2014. - Kandidati za hrvatskog člana Predsjedništva
PostPostano: 02 lip 2014, 09:15 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 ruj 2010, 19:45
Postovi: 4623
Lokacija: Kamenjarski krš
Bobovac je napisao/la:
vipera ammodytes je napisao/la:
Dosta ste i vi krali! Sad je malo red i na nas!


Nijesi valjda Raguževac? Nije valjda da ti je glad zakucala na vrata pa moraš za poslom na jednu stranu? Jadan on s tobom a još jadniji ti sa njim.


Vi sa Čovom, Čova s vama, svijet je vama pod nogama!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Opći izbori 2014. - Kandidati za hrvatskog člana Predsjedništva
PostPostano: 02 lip 2014, 09:29 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 18:58
Postovi: 35314
Lokacija: Gl. grad regije
vipera ammodytes je napisao/la:
Bobovac je napisao/la:

Nijesi valjda Raguževac? Nije valjda da ti je glad zakucala na vrata pa moraš za poslom na jednu stranu? Jadan on s tobom a još jadniji ti sa njim.


Vi sa Čovom, Čova s vama, svijet je vama pod nogama!!


Pa dobro, ako si već otkrio karte, daj nam onda insajderske informacije. što nam to lijepoga Raguž donosi?

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Opći izbori 2014. - Kandidati za hrvatskog člana Predsjedništva
PostPostano: 02 lip 2014, 09:49 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 ruj 2010, 19:45
Postovi: 4623
Lokacija: Kamenjarski krš
Čuj otkrio karte, dokle ste vi ovdje dogurali da kad netko kaže da nije za HDZ onda on 'je otkrio karte'.
Ja opet ponavljam, ratujući sa islamofašistima poprimate sve više njihove karakteristike.

Ja znam da Čova svake godine nečeg lijepog donese, pa jedne godine je to vila u Tučepima, druge godine je to vila na Barama, pa treće godine je to hotel u Međugorju, pa četvrte je godine to megahotel u Mostaru, ali hebaji ga , to je lijepo za njega i njegovu najbližu kamarilu ali nije za raju (u prijevodu na hrvatskom 'kmetove').

Ja sam za neko moderno, uređeno društvo, koliko toliko a ne za srednjovjekovno koje preferira Čovke.

Šta Čovketova sestrinska stranka može napraviti najbolje se vidi iz primjera Hrvatske.
Treba baš biti dobro sposoban pa na koljena baciti zemlju sa onakvim resursima, šume, vode, otoci, obala, klima, ravnica.

Čovke bio ministar financija FBIH još davn 1998, ej 1998.
A danas 16 godina poslije vi njega opet na pijedestal stavljate.

Hebote, kako ona izreka ide:
Možete vi otići iz komunizma ali ne može komunizam otići iz vas!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Opći izbori 2014. - Kandidati za hrvatskog člana Predsjedništva
PostPostano: 02 lip 2014, 09:53 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 ruj 2010, 19:45
Postovi: 4623
Lokacija: Kamenjarski krš
Dragan Čović
Državnik novog kova

slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Opći izbori 2014. - Kandidati za hrvatskog člana Predsjedništva
PostPostano: 02 lip 2014, 10:08 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 24 ruj 2009, 10:09
Postovi: 24632
Lokacija: Heartbreak Hotel
A štoćeš, znaš kako je, svi političari kradu. E pa kad već kradu onda ćemo bar težiti da možemo birati one političare kza oje mi hoćemo da nas kradu, isto kao što muslimani sebi biraju one koje oni žele da ih kradu, a Srbi pak one koje oni žele da ih kradu. Ako mi želimo bar da nam muslimani ne biraju one koji će nas krasti, već da mi to sami činimo, ako taj minimum prava i sloboda ne možemo imati već o tomu odlučuju muslimani za naše dobro pa nam biraju Lijanoviće, Komšiće, Budimire, Jurišiće, Raguže..., e onda stvarno...
Za Čovića kakav da je, opravdano ili neopravdano, glasuje većina hrvatskog naroda. Na idućim izborima će za njega glasovati čak velika većina. A tko je tomu kriv? Upravo Raguž koji je slizavanjem sa muslimanima i američkim *** odbio od sebe Hrvate i na taj način uništio HDZ1990 kao potencijalno dostojnu oporbu čovićevom HDZ-u.

_________________
"Uzalud vam sav tisak i sve radio postaje, našim srcima nikad nećete ovladati", nadbiskup Alojzije Stepinac, Zagreb, 1942.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Opći izbori 2014. - Kandidati za hrvatskog člana Predsjedništva
PostPostano: 02 lip 2014, 10:17 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 21 lis 2013, 08:36
Postovi: 791
Bobovac je napisao/la:
A štoćeš, znaš kako je, svi političari kradu. E pa kad već kradu onda ćemo bar težiti da možemo birati one političare kza oje mi hoćemo da nas kradu, isto kao što muslimani sebi biraju one koje oni žele da ih kradu, a Srbi pak one koje oni žele da ih kradu. Ako mi želimo bar da nam muslimani ne biraju one koji će nas krasti, već da mi to sami činimo, ako taj minimum prava i sloboda ne možemo imati već o tomu odlučuju muslimani za naše dobro pa nam biraju Lijanoviće, Komšiće, Budimire, Jurišiće, Raguže..., e onda stvarno...
Za Čovića kakav da je, opravdano ili neopravdano, glasuje većina hrvatskog naroda. Na idućim izborima će za njega glasovati čak velika većina. A tko je tomu kriv? Upravo Raguž koji je slizavanjem sa muslimanima i američkim *** odbio od sebe Hrvate i na taj način uništio HDZ1990 kao potencijalno dostojnu oporbu čovićevom HDZ-u.

:palacgore1


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Opći izbori 2014. - Kandidati za hrvatskog člana Predsjedništva
PostPostano: 02 lip 2014, 10:21 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 18:58
Postovi: 35314
Lokacija: Gl. grad regije
vipera ammodytes je napisao/la:
Dragan Čović
Državnik novog kova


Nekad baš djeluješ retardirano. Ja te pitam o Ragužu a ti opet o Čoviću. Mene zanima zašto glasati za Raguža by Vipera?

Evo ja se sad mogu sjetiti 4-5 stvari, da vidim možeš li ti?

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Opći izbori 2014. - Kandidati za hrvatskog člana Predsjedništva
PostPostano: 02 lip 2014, 10:30 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 ruj 2010, 19:45
Postovi: 4623
Lokacija: Kamenjarski krš
-Novo lice na političkoj sceni
- Nije (mogao ili htio nebitno sad)dosad još stvoriti koruptivnu hobotnicu kao što je stvorio tvoj uzor
-priča engleski za razliku od tvog idola koji ne zna beknuti dvije prostoproširene rečenice na engleskom ili bilo kojem drugom jeziku
-opozicija je HDZ-u
- nijednom dosad nije spomenuo očuvanje dvoentiteske BiH


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Opći izbori 2014. - Kandidati za hrvatskog člana Predsjedništva
PostPostano: 02 lip 2014, 10:36 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 24 ruj 2009, 10:09
Postovi: 24632
Lokacija: Heartbreak Hotel
vipera ammodytes je napisao/la:
-Novo lice na političkoj sceni


Jel ti zahebavaš?? :D

Reci za je tako. :D

_________________
"Uzalud vam sav tisak i sve radio postaje, našim srcima nikad nećete ovladati", nadbiskup Alojzije Stepinac, Zagreb, 1942.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Opći izbori 2014. - Kandidati za hrvatskog člana Predsjedništva
PostPostano: 02 lip 2014, 10:37 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 18:58
Postovi: 35314
Lokacija: Gl. grad regije
vipera ammodytes je napisao/la:
-Novo lice na političkoj sceni
- Nije (mogao ili htio nebitno sad)dosad još stvoriti koruptivnu hobotnicu kao što je stvorio tvoj uzor
-priča engleski za razliku od tvog idola koji ne zna beknuti dvije prostoproširene rečenice na engleskom ili bilo kojem drugom jeziku
-opozicija je HDZ-u
- nijednom dosad nije spomenuo očuvanje dvoentiteske BiH


Novo lice od 92., izgrađivao koruptivni HDZ dok je ovaj vladao svim i svačim (do 2006.), ne spominju dvoentitetsku ni Čovićevci. Nemam pojma o znanju stranih jezika ni Raguža ni Čovića. Nisam nikad niti jednog čuo, ajde daj neki link. Lijepo je što je opozicija, ali imamo mi i HSS i HRS koji su opozicija a nisu sluge Amerima.

http://hr.wikipedia.org/wiki/Martin_Ragu%C5%BE

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Opći izbori 2014. - Kandidati za hrvatskog člana Predsjedništva
PostPostano: 02 lip 2014, 10:39 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 18:58
Postovi: 35314
Lokacija: Gl. grad regije
Bobovac je napisao/la:
vipera ammodytes je napisao/la:
-Novo lice na političkoj sceni


Jel ti zahebavaš?? :D

Reci za je tako. :D


Pa rekao sam mu da ponekad djeluje kao retard.

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Opći izbori 2014. - Kandidati za hrvatskog člana Predsjedništva
PostPostano: 04 lip 2014, 10:23 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Kukić je nepouzdan Latin muslimanima. Neće on puno njihovih glasova vidjeti.

Citat:
"Na putu smo, nastavi li vrli reis istim tempom, da dobijemo svoga, bosanskohercegovačkog Mursija. Nedostaju mu samo još Muslimanska braća – a utemelji li i njih, što ne treba isključivati, daleko nismo ni od Egipta pred najnovije klanje," izjavljuje u svom komentaru profesor Slavo Kukić

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Opći izbori 2014. - Kandidati za hrvatskog člana Predsjedništva
PostPostano: 04 lip 2014, 11:01 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29
Postovi: 68994
Lokacija: hrvatsko-hrvatska Federacija
Lol Martin Raguž novo lice.

_________________
Fun fact: I HDZ i SDA su osnovani u Zagrebu.
Vojni proračun Bošnji je manji od proračuna Dinama

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Opći izbori 2014. - Kandidati za hrvatskog člana Predsjedništva
PostPostano: 04 lip 2014, 12:03 
Offline

Pridružen/a: 17 lip 2009, 20:01
Postovi: 13476
Lokacija: ZG
vipera ammodytes je napisao/la:
-Novo lice na političkoj sceni
- Nije (mogao ili htio nebitno sad)dosad još stvoriti koruptivnu hobotnicu kao što je stvorio tvoj uzor
-priča engleski za razliku od tvog idola koji ne zna beknuti dvije prostoproširene rečenice na engleskom ili bilo kojem drugom jeziku
-opozicija je HDZ-u
- nijednom dosad nije spomenuo očuvanje dvoentiteske BiH


Ili jednom rijeci - ***.

_________________
Muslimane ko je kleo, nije dangubio.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Opći izbori 2014. - Kandidati za hrvatskog člana Predsjedništva
PostPostano: 04 lip 2014, 13:43 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Citat:
Tko su kandidati za hrvatskog člana Predsjedništva BiH na predstojećim izborima?
Objavljeno 31.05. - 13:51

Prema podatcima Središnjeg izbornog povjerenstva BiH tri stranke s hrvatskim predznakom prijavile su kako će se natjecati i za Predsjedništvo BiH- HDZ BiH, HDZ 1990 i HSP. Uz te stranke moguće je i da kandidata za hrvatskog člana kolektivnog šefa države istaknu SDP i Demokratska fronta Željka Komšića, koje su, također, prijavile sudjelovanje u utci za „državni vrh“, piše Hrvatski medijski servis(HMS).

Na listi neovisnih kandidata nema pretendenata za hrvatsku stolicu u bh.

Kako nije implementirana presuda u predmetu „Sejdić- Finci“ u Ustav i Izborni zakon BiH, pripadnici nacionalnih manjina neće se moći kandidirati za izbor u Predsjedništvo BiH. Na snazi je sustav prema kojem se biraju tri člana Predsjedništva, jedan „iz reda srpskog naroda iz Republike Srpske i 2 iz Federacije BiH, jedan iz reda hrvatskog i jedan iz reda bošnjačkog naroda“.

Kako je Federacija BiH jedna izborna jedinica za izbor hrvatskog i bošnjačkog člana Predsjedništva BiH, u kojoj su Bošnjaci više nego trostruko brojnijih od Hrvata i dalje postoji mogućnost da bošnjački birači izaberu Hrvata „po svojoj mjeri“, te da, ponovo, bude nadglasana izborna volja građana hrvatske nacionalnosti.

To se, podsjetimo dogodilo na izborima 2006. i 2010. godine kada je kandidat SDP-a Željko Komšić većinom glasova Bošnjaka izabran za hrvatskog člana Predsjedništva BiH.

Komšić se ne može ponovo kandidirati

Prema ustavnim i izbornim odredbama nakon dva uzastopna izbora u Predsjedništvo BiH , kandidat se ne može ponovo kandidirati. Demokratska fronta, ne može, dakle ,ponovo kandidirati svog šefa za hrvatskog člana Predsjedništva BiH. Osim Komšića Demokratska fronta nema u svojim redovima ni jedno poznato ime, pa time ni velike izglede da kandidirajući nekog od svojih članova ova stranka dobije nasljednika svog šefa na poziciji hrvatskog, kao ni bošnjačkog člana Predsjedništva BiH.

Kukić se nameće

No, DF će sigurno istaći kandidata budući je stavila „križić“na svojoj prijavi za izbore dostavljenoj Središnjem izbornom povjerenstvu. Kako sarajevski akademik Slavo Kukić, nakon što ga je SDP „potrošio pa odbacio“, u svojim medijskim istupima sada napadno hvali Komšića, nije isključeno da Komšić kandidira upravo Kukića za poziciju svog nasljednika. Uostalom Kukić je nedavno i sam potvrdio kako će se kandidirati za hrvatskog člana Predsjedništva BiH „ispred neke političke stranke ili kao neovisni kandidat“, ako se za tu poziciju kandidira i predsjednik HDZ BiH Dragan Čović kako bi ga kako je rekao pobijedio „prsa u prsa“.

Kako se Kukić nije kandidirao kao neovisni kandidat, ostala je samo ova druga solucija -da bude kandidat DF-a. U tom slučaju ne bi se vodila borba prsa u prsa, kako tvrdi Kukić, jer bi Čović, nesumnjivo, dobio apsolutnu većinu glasova hrvatskih birača, dok Kukić može računati samo na glasove Bošnjaka nakolonjenih Komšiću, uz mogućnost da dobije i po koji hrvatski glas.

Lidija Korać ili Domazet

Lider SDP-a Zlatko Lagumdžija do sada nije ima hrabrosti okušati se u utrci za bošnjačkog člana Predsjedništva BiH, a nakon katastrofalnih rezulatata vladavine njegove stranke i „Platforme“, kuraži da ukrsti koplja s Izetbegovićem, Radončićem i Cerićem imat će još manje. Zato je vjerojatnije da SDP ponovo pokuša „oteti“ hrvatsku poziciju u državnom vrhu bošnjačkim glasovima. Špekulira se kako bi Lagumdžijin SDP mogao za člana Predsjedništva BiH kandidirati Lidiju Korać ili profesora Antu Domazeta.

Jurišićeve i Raguževe šanse

HSP i HDZ 1990., također, su najavili kandidaturu za hrvatskog člana Predsjedništva. Iako imena kandidata nisu objavili s gotovo stopostotnom sigurnošću može se tvrditi kako će kandidat HSP-a biti predsjednik ove stranke Zvonko Jurišić. Njegovi izgledi da bude izabran za hrvatskog člana Predsjedništva BiH jedaki su šansama da BiH ove godine postane članicom EU. Kandidat „Devedesetke“ sasvim je izvijesno bit će predsjednik ove stranke Martin Raguž. Kao kandidat koalicije „HDZ 1990- HSP-a“ Raguž je na prošlim izborima dobio oko 60. 000 glasova. No, Raguževe šanse da ostvari toliki broj glasova hrvatskih birača znatno su smanjene, nakon što su „Devedesetku“ napustili brojni istaknuti dužnosnici.

Budimir sada obećaje kako “neće izdat državu BiH”

Među kandidatima za hrvatskog člana Predsjedništva bit će i Živko Budimir. Nakon što je prihvatio da bude nezakonito izabran, i bez podrške većine hrvatskih izaslanika u Domu naroda Federalnog parlamenta na dužnost predsjednika Federacije, budimir se nada kako će on biti “novi Komšić”, čemu je prilagodio i svoju retoriku. Do prije tri godine Budimir se kleo “kako neće izdat on” hrvatske nacionalne interese, a sada naglašava kako mu je najveća svetinja država BiH. Unitarističkom retorikom Budimir se želi dopasti bošnjačkim biračima, budući mu je jasno kako među hrrvatskim nema nikakvih izgleda.

Koga će kandidirati HDZ BiH

Nema sumnje kako će i na ovim izborima najveći broj građana hrvatske nacionalnosti glasati za kandidata HDZ BiH, kojem je u posljednje četiri godine, dodatno porastao rejting među bh Hrvatima, što je dijelom zasluga i politike majorizacije Hrvata koju provodi SDP sa svojim satelitima. Kandidatkinja ove stranke na prošlim izborima Borjana Krišto osvojila je više od 100 tisuća glasova, ili većinu među hrvatskim biračima, a kandidira li je HDZ BiH ponovo njezin rezulat pratit će rezulat HDZ BiH. Osim Borjane Krišto HDZ BiH mogao bi kandidirati još nekoliko svojih uglednih dužnosnika koji mogu ostvariti izborni rezultat jednak ili bolji od dopredsjednice ove stranke kao što su Nikola Lovrinović, Dragan Vrankić, Marinko Ćavara, Vjekoslav Bevanda,….. Nema sumnje kako bi najveći broj glasova za Predsjedništvo BiH, HDZ BiH ostvario ukoliko bi se za „državni vrh“ kandidirao njezin lider Dragan Čović. No, on kaže kako nije posebno zainteresiran za tu funkciju na kojoj je već bio. No, mogućnost da Čovi, pak, bude kandidat HDZ BiH za državno predsjedništvo , ne treba odbacivati/HMS/

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Opći izbori 2014. - Kandidati za hrvatskog člana Predsjedništva
PostPostano: 05 lip 2014, 13:27 
Offline

Pridružen/a: 11 sij 2011, 12:22
Postovi: 2999
vipera ammodytes je napisao/la:
Ja opet ponavljam, ratujući sa islamofašistima poprimate sve više njihove karakteristike.

Sorry izdvojit ću ovaj dio, jer se u potpunosti slažem samo s ovim dijelom posta.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Opći izbori 2014. - Kandidati za hrvatskog člana Predsjedništva
PostPostano: 05 lip 2014, 13:32 
Offline

Pridružen/a: 11 sij 2011, 12:22
Postovi: 2999
vipera ammodytes je napisao/la:
-Novo lice na političkoj sceni
- Nije (mogao ili htio nebitno sad)dosad još stvoriti koruptivnu hobotnicu kao što je stvorio tvoj uzor
-priča engleski za razliku od tvog idola koji ne zna beknuti dvije prostoproširene rečenice na engleskom ili bilo kojem drugom jeziku
-opozicija je HDZ-u
- nijednom dosad nije spomenuo očuvanje dvoentiteske BiH


A postajemo takvi, zbog ovakvih.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Opći izbori 2014. - Kandidati za hrvatskog člana Predsjedništva
PostPostano: 05 lip 2014, 22:48 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Već sam se prepao neće. Ljiljan uvijek daje materijala za duboku mržnju između nacija. To treba koristiti.

Citat:
lan Predsjedništva BiH i predsjednik Demokratske fronte Željko Komšić, izjavio je da će ta stranka imati svog kandidata za Predsjedništvo na izborima u oktobru te da će on biti iz reda hrvatskog naroda.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Opći izbori 2014. - Kandidati za hrvatskog člana Predsjedništva
PostPostano: 05 lip 2014, 22:50 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Ovo je za pojedine Posavce koji bi malo daidžaisali.

Citat:
Komšić je gostujući na FTV-u kazao da će Demokratska fronta imati i kandidata za potpredsjednika entiteta Republika Srpska, također iz reda hrvatskog naroda.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Opći izbori 2014. - Kandidati za hrvatskog člana Predsjedništva
PostPostano: 05 lip 2014, 23:09 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 27 lis 2010, 15:06
Postovi: 27386
BBC je napisao/la:
Već sam se prepao neće. Ljiljan uvijek daje materijala za duboku mržnju između nacija. To treba koristiti.

Citat:
lan Predsjedništva BiH i predsjednik Demokratske fronte Željko Komšić, izjavio je da će ta stranka imati svog kandidata za Predsjedništvo na izborima u oktobru te da će on biti iz reda hrvatskog naroda.


To je bilo za očekivati. Ako se ne dogovore s onim DEPO profesorom, mogla bi biti ova Karolina Karačić (Hrvatica?). On i Zlaja, dvije najveće kukavice, od rata pa na ovamo.

_________________
- Sarajevo drugi u svijetu po broju izdanih radnih viza za Njemačku 2022.
- Luka Mišetić: Haag nigdje i nikad nije tvrdio da je Herceg-Bosna UZP.
- Reis: Država nam curi kroz prste poput pijeska.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Opći izbori 2014. - Kandidati za hrvatskog člana Predsjedništva
PostPostano: 06 lip 2014, 02:25 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 27 lis 2010, 15:06
Postovi: 27386
Citat:
Na konstataciju da se prof. dr. Slavo Kukić nije kanidirao kao nezavisni kandidat, iako je to najavljivao, te na pitanje da li će eventualno biti kandidat ispred DF-a, Komšić je kazao da se nije u posljednjih desetak dana čuo s njim, te da na to pitanje još nema odgovor.


Neznam dali mu je Zlaja dao nogu.

_________________
- Sarajevo drugi u svijetu po broju izdanih radnih viza za Njemačku 2022.
- Luka Mišetić: Haag nigdje i nikad nije tvrdio da je Herceg-Bosna UZP.
- Reis: Država nam curi kroz prste poput pijeska.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Opći izbori 2014. - Kandidati za hrvatskog člana Predsjedništva
PostPostano: 06 lip 2014, 07:39 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 lis 2009, 18:58
Postovi: 35314
Lokacija: Gl. grad regije
Ne kužim zašto Komšić (DF) ide na hrvatskog koji mu je dvojben a može muslimanskog postavit, ima ih na izbor, recimo Grebo.

_________________
Ako se ovako nastavi, a hoće, imam pametnija posla no da ispravljam krive Drine ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Opći izbori 2014. - Kandidati za hrvatskog člana Predsjedništva
PostPostano: 06 lip 2014, 09:03 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29
Postovi: 68994
Lokacija: hrvatsko-hrvatska Federacija
Pa odmah priznaje da mu nije bitan kadar, nego nacionalnost.

_________________
Fun fact: I HDZ i SDA su osnovani u Zagrebu.
Vojni proračun Bošnji je manji od proračuna Dinama

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Opći izbori 2014. - Kandidati za hrvatskog člana Predsjedništva
PostPostano: 06 lip 2014, 10:08 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 24 ruj 2009, 10:09
Postovi: 24632
Lokacija: Heartbreak Hotel

_________________
"Uzalud vam sav tisak i sve radio postaje, našim srcima nikad nećete ovladati", nadbiskup Alojzije Stepinac, Zagreb, 1942.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Opći izbori 2014. - Kandidati za hrvatskog člana Predsjedništva
PostPostano: 06 lip 2014, 10:30 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Jel to Komšić javno na TV rekao da će možda u koaliciju sa Radončićem poslije izbora ?
Vidim muslimani (bar oni normalniji koji prate stvari) na komentarima popizidli zbog toga.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 355 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5 ... 15  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 384 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO