HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 25 tra 2024, 11:43.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 133 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Karamatić: Hrvatska će pomoći da reaktiviramo Herceg Bosnu
PostPostano: 15 lis 2017, 10:56 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 10:47
Postovi: 36050
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
Sve što treba davno je zapisao HVO kao što je i tebi VRS napisao kartu za Štokholm pa otamo samo možeš kmeeečati.

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Karamatić: Hrvatska će pomoći da reaktiviramo Herceg Bosnu
PostPostano: 15 lis 2017, 13:10 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 pro 2010, 15:32
Postovi: 6244
Lokacija: Izvan sebe
s one strane dinare je napisao/la:
Planine vranica i vlasic same zauzimaju pola SBZ, kad se ovo sranje bude raspadalo to slobodno pisite 1/1 hrvatsko.
Ako vec nece ici spajanje hrvatske teritorije u SBZ preko muslimanskih kasaba ici ce preko i kroz planine. Kako god okrenes bit ce hrvatska granica ispred sarajeva (kiseljak) i zenice (vitez). I to vam je ako budete dobri. Jako dobri.

Nadam se da ce hrvatska kupiti i tenkove treba biti spreman. Nesto puno pokusavaju zakucati posljednji ekser na HZHB.

_________________
Da je pravda i demokracija, bila bi Herceg-Bosna a ne Federacija.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Karamatić: Hrvatska će pomoći da reaktiviramo Herceg Bosnu
PostPostano: 15 lis 2017, 22:30 
Offline

Pridružen/a: 27 pro 2016, 23:52
Postovi: 790
Ceha je napisao/la:
Općina Žepče je prije rata imala 290 km2, ali danas ima 395.
Harmija je držala kojih 100ak km2 na jugu, ali je HVO držao više od toga na zapadu Maglaja.
https://upload.wikimedia.org/wikipedia/ ... 2013_1.gif
Žepče stalno krivo crtate, jbg.
Usora ima 50km2, tako da je to zbirno oko (nešto manje) 1% BiH.
(BiH ima 51.129km2)
Petrovac će kroz neko vrijeme vjerojatno postati muslimanski, no još nije.
Ako gledaš po selima, ubroji i više od polovice Vareša, jesu sela polupusta, ali su hrvatska.
Uzmi jedan kriterij za sve.

Zbrojao si 11850 km2 u trokutu i Bihaću?
USK ima 4125
TK 2649
ZDK 3343
BPK 505 (sa crtom =)) )
SK 1277

Suma je 11.899.
Dakle po tebi jedini hr. teritorij u 5 zelenih županija je Usora od 50 km2?
I to ne čak ni cijela =))
Odbij još 400ak km2 u Žepču (395 je samo Žepče, ako oduzimaš 100ku s juga, dodaj preko 100ke na sjeveru).
Možeš oduzeti i 750km2 u Petrovcu, gdje su Srbi još uvijek većina, a možeš (kad već zbrajaš sela) oduzeti i Vareš ili njegov sjever.
To ti je oko 2,5-3-3,5% što ti je promaklo u računici.
HVO se povukao s juga i zapada Bihaća i juga Petrovca, to je istina.

SBŽ,
DVakuf je zelen, da. U Daytonu je HVO držao zapad općine, ali se iz te šume povukao.
Bugojno je etnički očišćeno, iako tu ima hr. sela i 20ak posto u pučanstvu.
Travnik je izgubio neka sela, a neka dobio. Većinu općine je držala harmija, ali danas je Hrvata trećina i drže jug i sjever općine.
Proširio se hr. prostor povratkom Ovčareva i sličnih podvlašićkih sela. Danas je više od pola općine u rukama Hrvata.
Hrvatski etnički prostor se proširio i u Uskoplju, bez obzira što je za vrijeme rata harmija držala većinu pustih brda.
Danas naselje Uskoplje-Gornji Vakuf ima hr. većinu.
U Vitezu je većinu brda u općini isto držala harmija. No hrvatska većina se proširila.
Jajce je danas miješano, no u gradu su još uvijek Hravati većina.
Iz Kreševa se harmija povukla (kao i HV s juga Petrovca npr), tu je hr. vlast, a većina naselja (s iznimkom 4 rubna) su hrvatska. Cijelo Kreševo ima 150km2.
U Novom Travniku su se Hrvati vratili u naselja na sjeverozapadu.
U Kiseljaku muslimani nikad nisu držali trećinu općine. Držali ste rubnih 10ak km2 prema Busovači. Koliko je i HVO držao u susjednoj općini Visoko.
U Fojnici se isto dogodilo povećanje hr. prostora u odnosu na Dayton.
U Busovači nikad nije bilo 2/3 općine pod harmijom.
Bili su Kaćuni i neka rubna naselja prema Fojnici.

Konjic je danas cijeli muslimanski, nažalost da. Ima jedno hr. selo na njegovom zapadu prema Rami, kao i neke hr. enklave.
Rama je bila cijela pod kontrolom HVOa, osim 2 sela sjeveroistočno od Hera.
Negdje između 2/3 ii 1/2 Jablanice su bile pod harmijom u ratu. Takvo stanje je i danas.
Što se Mostara tiče, jbg. budi dosljedan. Gledaš povlačenja samo kad idu tebi na korist.

Smješnu brojku od 32,9% si dobio na sljedeći način;
*pripojio si cijelo Žepče s hr. selima na zapadu Maglaja muslimanima (oko 1%)
*u Travniku si smanjio udio HVOa i zaboravio pola općine (cca 0,5%) koje drže Hrvati
*u svakoj općini SBŽa si "malo" gricnuo hrvatski dio, slobodno pogledaj ovo; https://upload.wikimedia.org/wikipedia/ ... c_2013.png i ovo;
https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/c/c2/SBŽ_2013.png uzeo si 80ak km iz Novog Travnika, 50ak iz Busovače, 40ak iz Kiseljaka, 40ak iz Fojnice (i još 50ak ako računaš hr. grunt na sjeverozapadu općine), 80ak iz Kreševa... Kad zbrojiš (80+50+40+40+80) 290, što je preko dodatnih 0,5% BiH.
*od 6% koliko iznosi SBŽ, Hrvatima si "dao" 20km2 u Travniku, 100km2 u Uskoplju, 60km2 u Vitezu, 280 u Jajcu, 25km2 u NTravniku, 110 u Kiseljaku, 90km2 u Fojnici, 60km2 u Busovači i 60 u Kreševu= (100+60+280+25+110+90+60+60) 795, cca 800km2. Dakle, 1,5% ili manje od frtalja cijele županije. HVO je u držao oko https://hr.wikipedia.org/wiki/Daytonski_sporazum 1100km2, a kasnije su Hrvati vratili neke dijelove (sjever Travnika, veći komadi u Kreševu, Fojnici...) što daje oko pola županije.
Prepolovio si hr. prosto bez da si okom trepnuo.
*U Jablanici je hr. prostora nešto više, dio Konjica (barem jedno zapadno selo) je hrvatski, a u Rami ste manjina, koje nema (slično Hrvatima u Konjicu).
*U Mostaru se također vaš postotak smanjio https://commons.wikimedia.org/wiki/File ... Z_2013.png

Dakle, u SBŽu si zamračio 1,5%, 1% u ZDKu i barem pola posto u HNŽu.
Nemate ni 30% teritorija.
Toliko ste negdje imali za vrijeme potpisivanja Daytona, ali se onda HVO povukao s nekih kota (zapad Donjeg Vakufa, jug Petrovca i Bihaća...) no isto su se hr. prostori proširili npr. na sjeveru Travnika, jugu Kreševa, zapadu/središtu Fojnice, zapadu Novog Travnika...
Mostar da ni ne spominjem.

Ti crtaj sta hoces bmk govorim okvirno i ovaj moj tekst je samo replika na 23%. Sads je direktno pod kontrolom vise od 32% Bosne, zato sto se kupuje mnogo zemlje. Od vas puno jer idete vani i onaj ko ima tamo posao i porodicu nikads se nece vrstiti daobradjuje zarasle hektare. U Brckom je takvih bar 5-6 sela. A imas primjere oko Prijedora, Sarajeva-Pala i td. Upstalom mnoga prijeratna sela u Podrinju su ponovo u rukama Bosnjaka i to je prilicno dobra teritorija. Mada ta sranja koliko ko procenata kontrolise du gluposti. Na nivou drzave svi kontrolisu sve. Na nivou entiteta zna se kako ide. Na nivou opcine su to vladajuce koalicije pa sve do pojedinacnih domova. U mojoj kuci sam ja gazda i tako je kod svakoga. Ovisi sve sa kog aspekta se gleda. To su sve naklapanja i siljenje kurca u vrijeme mira. U slucaju rata sve to pada u vodu i onaj kp je jaci uzima odredjenu teritoriju. Sto se mene tice bmk za mapama i sl.glupostima.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Karamatić: Hrvatska će pomoći da reaktiviramo Herceg Bosnu
PostPostano: 15 lis 2017, 22:41 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 svi 2009, 12:12
Postovi: 21673
ludi mujo je napisao/la:
Ti crtaj sta hoces

Nema potrebe, dovoljno ste sami sebe zeznuli.
ludi mujo je napisao/la:
bmk govorim okvirno i ovaj moj tekst je samo replika na 23%.

"Okvirno" si fulao preko 3%.
Poanta je da vas je sve manje i manje.
ludi mujo je napisao/la:
Sads je direktno pod kontrolom vise od 32% Bosne, zato sto se kupuje mnogo zemlje.

Ako računaš i grunt, onda vas je još manje.
U Konjicu je hrvatski grunt, pola Sanskog Mosta i Ključa je srpski.
O ostatku da ne pričam.
ludi mujo je napisao/la:
Od vas puno jer idete vani i onaj ko ima tamo posao i porodicu nikads se nece vrstiti daobradjuje zarasle hektare. U Brckom je takvih bar 5-6 sela. A imas primjere oko Prijedora, Sarajeva-Pala i td. Upstalom mnoga prijeratna sela u Podrinju su ponovo u rukama Bosnjaka i to je prilicno dobra teritorija.

Svi iseljavaju, jedino vi ne=))
ludi mujo je napisao/la:
Mada ta sranja koliko ko procenata kontrolise du gluposti. Na nivou drzave svi kontrolisu sve. Na nivou entiteta zna se kako ide. Na nivou opcine su to vladajuce koalicije pa sve do pojedinacnih domova. U mojoj kuci sam ja gazda i tako je kod svakoga. Ovisi sve sa kog aspekta se gleda. To su sve naklapanja i siljenje kurca u vrijeme mira. U slucaju rata sve to pada u vodu i onaj kp je jaci uzima odredjenu teritoriju. Sto se mene tice bmk za mapama i sl.glupostima.

Prečesto te boli kita, odi kod doktora.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Karamatić: Hrvatska će pomoći da reaktiviramo Herceg Bosnu
PostPostano: 16 lis 2017, 07:27 
Offline

Pridružen/a: 27 pro 2016, 23:52
Postovi: 790
Ceha je napisao/la:
ludi mujo je napisao/la:
Ti crtaj sta hoces

Nema potrebe, dovoljno ste sami sebe zeznuli.
ludi mujo je napisao/la:
bmk govorim okvirno i ovaj moj tekst je samo replika na 23%.

"Okvirno" si fulao preko 3%.
Poanta je da vas je sve manje i manje.
ludi mujo je napisao/la:
Sads je direktno pod kontrolom vise od 32% Bosne, zato sto se kupuje mnogo zemlje.

Ako računaš i grunt, onda vas je još manje.
U Konjicu je hrvatski grunt, pola Sanskog Mosta i Ključa je srpski.
O ostatku da ne pričam.
ludi mujo je napisao/la:
Od vas puno jer idete vani i onaj ko ima tamo posao i porodicu nikads se nece vrstiti daobradjuje zarasle hektare. U Brckom je takvih bar 5-6 sela. A imas primjere oko Prijedora, Sarajeva-Pala i td. Upstalom mnoga prijeratna sela u Podrinju su ponovo u rukama Bosnjaka i to je prilicno dobra teritorija.

Svi iseljavaju, jedino vi ne=))
ludi mujo je napisao/la:
Mada ta sranja koliko ko procenata kontrolise du gluposti. Na nivou drzave svi kontrolisu sve. Na nivou entiteta zna se kako ide. Na nivou opcine su to vladajuce koalicije pa sve do pojedinacnih domova. U mojoj kuci sam ja gazda i tako je kod svakoga. Ovisi sve sa kog aspekta se gleda. To su sve naklapanja i siljenje kurca u vrijeme mira. U slucaju rata sve to pada u vodu i onaj kp je jaci uzima odredjenu teritoriju. Sto se mene tice bmk za mapama i sl.glupostima.

Prečesto te boli kita, odi kod doktora.

Nas je sve manje i gubimo teritoriju a vas nema ni 300 000. I ti bi izuzimao sela iz pojedinih opcina i spajao u neku zamisljenu nepovezanu cjelinu. Zar ste toliko ograniceni da ne shvatate da ste jedino jos dominantni u Sirokom, Grudama, dijelu Mostara i sl. Ostatak su krajevi gdje Hrvati odlaze vise nego i Srbi i Bosnjaci. Kad si toliko siguran objavi broj prvacica u opcina u Federaciji pa da vidimo kako ko stoji. Ono sto u Dejtonu nisi ovjerio nikad neces posebno ako u novembru presuda bude potvrdna. Sve ostalo je domen SF ala srpski mitovi.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Karamatić: Hrvatska će pomoći da reaktiviramo Herceg Bosnu
PostPostano: 16 lis 2017, 13:16 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 pro 2010, 15:32
Postovi: 6244
Lokacija: Izvan sebe
ludi mujo je napisao/la:
Ceha je napisao/la:
Nema potrebe, dovoljno ste sami sebe zeznuli.

"Okvirno" si fulao preko 3%.
Poanta je da vas je sve manje i manje.

Ako računaš i grunt, onda vas je još manje.
U Konjicu je hrvatski grunt, pola Sanskog Mosta i Ključa je srpski.
O ostatku da ne pričam.

Svi iseljavaju, jedino vi ne=))

Prečesto te boli kita, odi kod doktora.

Nas je sve manje i gubimo teritoriju a vas nema ni 300 000. I ti bi izuzimao sela iz pojedinih opcina i spajao u neku zamisljenu nepovezanu cjelinu. Zar ste toliko ograniceni da ne shvatate da ste jedino jos dominantni u Sirokom, Grudama, dijelu Mostara i sl. Ostatak su krajevi gdje Hrvati odlaze vise nego i Srbi i Bosnjaci. Kad si toliko siguran objavi broj prvacica u opcina u Federaciji pa da vidimo kako ko stoji. Ono sto u Dejtonu nisi ovjerio nikad neces posebno ako u novembru presuda bude potvrdna. Sve ostalo je domen SF ala srpski mitovi.

Bas nas u konacnici briga za presudu, jedino nas je briga za nase ljude da ne came u zatvoru ni krivi ni duzni.

_________________
Da je pravda i demokracija, bila bi Herceg-Bosna a ne Federacija.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Karamatić: Hrvatska će pomoći da reaktiviramo Herceg Bosnu
PostPostano: 16 lis 2017, 14:19 
Offline

Pridružen/a: 11 tra 2016, 16:17
Postovi: 7949
Lokacija: Сарај Чадор
Ceha opet s svojim geomegalomanijama.. =))

_________________
Skidanje okova je imperativ.

Takozvana "rs" je genocidna tvorevina.

The so-called "republic of srpska" is a genocidal ramshackle pseudo-state.

Ko je zrinyia na sigetu posjek'o..


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Karamatić: Hrvatska će pomoći da reaktiviramo Herceg Bosnu
PostPostano: 16 lis 2017, 19:53 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 24 vel 2017, 13:26
Postovi: 1198
novovrijeme je napisao/la:
Pogledajte od 49:30 min
https://www.youtube.com/watch?v=i9CRpLSsEho
=))
Jebo Covica za ovog kralja glasajte.


Pogledao sam emisiju. Dojma sam da je Muslimanka potpuno izdominirala drugu dvojicu. Karamatic je pao u zamku da se brani negirajuci prisustvo HV-a u sukobu s Muslimanima (to nam je kao narodu na sramotu sto se HV nije ukljucio, a ne na ponos) i da ponavlja mantre da Hrvati nisu bili protiv RBiH, da nisu rusili tu "drzavu", sto nam je isto na sramotu.

Zasto bi se sramili argumentirati da
- ta RBiH nije postojala osim na papiru, da to nije ni bila drzava,
- da je pretrpjela drzavni udar koji ju je pretvorio u paradrzavu samo jednog naroda, cije je vodstvo koristilo medjunarodno priznanje bivse SRBiH kao pokrice za teritorijalne pretenzije na teritorij susjednih tada jos nepriznatih drzava (bit ce priznate u Daytonu kao ravnopravne toj muslimanskoj)
- da ne pristajanje na RBiH nije nikakav zlocin i sramota, vec razuman izbor na kojega slobodan narod ima pravo

Jedini trenutak kada je Karamatic izrekao nesto da valja je kad joj je odbrusio o 23%, ali to je bilo vise zbog toga sto ga je ona izbacila iz takta, ne kao promisljeni argument.

_________________
Djela su bitnija od rijeci.

Muslimanski SDP i Sejdo Komsic vode BiH u raspad. Njihov sam fan.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Karamatić: Hrvatska će pomoći da reaktiviramo Herceg Bosnu
PostPostano: 16 lis 2017, 21:34 
Offline

Pridružen/a: 30 lip 2016, 15:26
Postovi: 7774
iJozo je napisao/la:
novovrijeme je napisao/la:
Pogledajte od 49:30 min
https://www.youtube.com/watch?v=i9CRpLSsEho
=))
Jebo Covica za ovog kralja glasajte.


Pogledao sam emisiju. Dojma sam da je Muslimanka potpuno izdominirala drugu dvojicu. Karamatic je pao u zamku da se brani negirajuci prisustvo HV-a u sukobu s Muslimanima (to nam je kao narodu na sramotu sto se HV nije ukljucio, a ne na ponos) i da ponavlja mantre da Hrvati nisu bili protiv RBiH, da nisu rusili tu "drzavu", sto nam je isto na sramotu.

Zasto bi se sramili argumentirati da
- ta RBiH nije postojala osim na papiru, da to nije ni bila drzava,
- da je pretrpjela drzavni udar koji ju je pretvorio u paradrzavu samo jednog naroda, cije je vodstvo koristilo medjunarodno priznanje bivse SRBiH kao pokrice za teritorijalne pretenzije na teritorij susjednih tada jos nepriznatih drzava (bit ce priznate u Daytonu kao ravnopravne toj muslimanskoj)
- da ne pristajanje na RBiH nije nikakav zlocin i sramota, vec razuman izbor na kojega slobodan narod ima pravo

Jedini trenutak kada je Karamatic izrekao nesto da valja je kad joj je odbrusio o 23%, ali to je bilo vise zbog toga sto ga je ona izbacila iz takta, ne kao promisljeni argument.

Slažem se, btw treba stalno ponavljati kako je Republika BiH pod ljiljanima nepostojeća i citirati onu deklaraciju o muslimanskoj državi, ta akcija u Posavini po islamistima je legitimna a i to je teoretski agresija ako je HV sudjelovao, valjda Srbi nisu građani BiH.
Treba ponavljati i o kampovimaislamističkim, pričati o ISIL-u u srednjoj Bosni i veličati HVO.

Muslimani misle da imaju dan danas Republiku a ne trećinu države, oni dan danas misle da je Alija bio predsjednik cijele države a ne trokuta Sarajevo-Zenica-Tuzla


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Karamatić: Hrvatska će pomoći da reaktiviramo Herceg Bosnu
PostPostano: 17 lis 2017, 00:41 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 svi 2009, 12:12
Postovi: 21673
ludi mujo je napisao/la:
Nas je sve manje i gubimo teritoriju a vas nema ni 300 000. I ti bi izuzimao sela iz pojedinih opcina i spajao u neku zamisljenu nepovezanu cjelinu. Zar ste toliko ograniceni da ne shvatate da ste jedino jos dominantni u Sirokom, Grudama, dijelu Mostara i sl. Ostatak su krajevi gdje Hrvati odlaze vise nego i Srbi i Bosnjaci. Kad si toliko siguran objavi broj prvacica u opcina u Federaciji pa da vidimo kako ko stoji. Ono sto u Dejtonu nisi ovjerio nikad neces posebno ako u novembru presuda bude potvrdna. Sve ostalo je domen SF ala srpski mitovi.

Bilo kakva općina koju ja nacrtam je ekonomski održiva, jbg.
Za ostatak =))
Kraj studenog je blizu.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Karamatić: Hrvatska će pomoći da reaktiviramo Herceg Bosnu
PostPostano: 19 lis 2017, 00:27 
Offline

Pridružen/a: 27 pro 2016, 23:52
Postovi: 790
Ceha je napisao/la:
ludi mujo je napisao/la:
Nas je sve manje i gubimo teritoriju a vas nema ni 300 000. I ti bi izuzimao sela iz pojedinih opcina i spajao u neku zamisljenu nepovezanu cjelinu. Zar ste toliko ograniceni da ne shvatate da ste jedino jos dominantni u Sirokom, Grudama, dijelu Mostara i sl. Ostatak su krajevi gdje Hrvati odlaze vise nego i Srbi i Bosnjaci. Kad si toliko siguran objavi broj prvacica u opcina u Federaciji pa da vidimo kako ko stoji. Ono sto u Dejtonu nisi ovjerio nikad neces posebno ako u novembru presuda bude potvrdna. Sve ostalo je domen SF ala srpski mitovi.

Bilo kakva općina koju ja nacrtam je ekonomski održiva, jbg.
Za ostatak =))
Kraj studenog je blizu.

Jest odrziva je na ovom forumu i u tvojoj glavi. Kad bi tu Hrvati planirali zivjeti i ne odseljavali se te imali mnogo vise djece kao garant buducnosti (stanje najbolje pokazuju podaci skola ) mozda, opet kazem MOZDA uz nas pristanak bi i bile odrzive. Ovako..Tanko tanjusno.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Karamatić: Hrvatska će pomoći da reaktiviramo Herceg Bosnu
PostPostano: 19 lis 2017, 10:07 
Offline

Pridružen/a: 22 ožu 2011, 00:44
Postovi: 1618
Lokacija: big shit
Karamatić: BiH je međunarodni protektorat (VIDEO)
Bosna i Hercegovina je međunarodni protektorat, izjavio je gostujući u emisiji Telering delegat Predstavničkog doma Parlamentarne skupštine BiH Mario Karamatić.
Mario Karamtić - Foto: RTRS
Mario KaramtićFoto: RTRS

- Mi imamo dva doma Parlamentarne skupštine, tri člana Predsjedništva koja predstavljaju tri naroda, Savjet ministara koji čine predstavnici tri konstitutivna naroda i iz reda ostalih. Dakle, svi mi kada donosimo neku odluku, upregnemo sve svoje kapacitete, ali onda dođe neko za koga kažu da je visoki predstavnik, a obično je to neki trećerazredni birokrata iz EU i kaže "Ne, to više nije tako" i njegova riječ bude završna. Ne znam o kakvom suverenitetu tu možemo govoriti - rekao je Karamatić.

On je rekao da je uvjeren da Bosni i Hercegovini ne treba OHR i da bi narodi mnogo bolje živjeli kada bi, kako kaže, pokazali izlaz na vrata gospodi iz međunarodne zajednice.

- Dio političkih elita u BiH doživljava OHR kao starijeg brata koji će uvijek stati na njihovu stranu i istući ove ostale. Postoje stranke koje se više bave hodanjem po ambasadama, nego sazivanjem svojim stranačkih tijela - naglasio je Karamatić.

Pogledajte šta je još Karamatić rekao gostujući u emisiji Telering:


_________________
Potpisi Alija neka je ko avlija!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Karamatić: Hrvatska će pomoći da reaktiviramo Herceg Bosnu
PostPostano: 21 lis 2017, 18:02 
Offline

Pridružen/a: 27 pro 2016, 23:52
Postovi: 790
Karamatic je smrad koji nece preci cenzus iduce godine. A gostovao je u emisiji jos vece smrada i poltrona. Nikad se ova drzava nece raspasti dok ima ko da je brani. Da je sudjeno vec bi se desilo.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Karamatić: Hrvatska će pomoći da reaktiviramo Herceg Bosnu
PostPostano: 21 lis 2017, 21:22 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 lip 2017, 01:01
Postovi: 1068
ludi mujo je napisao/la:
Karamatic je smrad koji nece preci cenzus iduce godine. A gostovao je u emisiji jos vece smrada i poltrona. Nikad se ova drzava nece raspasti dok ima ko da je brani. Da je sudjeno vec bi se desilo.
A ko je brani?Muslimani?Jel je vi držite u životu? :D
Vi ste najveće pizdure koje postoje na Balkanu.

_________________
"Ovdje mjenjamo žive za žive, a mrtve za mrtve".


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Karamatić: Hrvatska će pomoći da reaktiviramo Herceg Bosnu
PostPostano: 21 lis 2017, 21:29 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650
ludi mujo je napisao/la:
Karamatic je smrad koji nece preci cenzus iduce godine. A gostovao je u emisiji jos vece smrada i poltrona. Nikad se ova drzava nece raspasti dok ima ko da je brani. Da je sudjeno vec bi se desilo.


Eto ti znas kako ce proci Karamatic.
Ja dajem ruku u vatru da ce biti druga hrvatska stranka po jacini.
Tzv. BiH u zivotu drze stranci. Da je samo do vas sutra bi se raspala pa kmečite preko granice. Milion debilnih Bosnjaka Srbi i Hrvati mogu popiti sto bi Mesa rekao.

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Karamatić: Hrvatska će pomoći da reaktiviramo Herceg Bosnu
PostPostano: 21 lis 2017, 21:46 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 10:47
Postovi: 36050
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
Na kojim izborima uopće?
Karamatić je samo zadužen da govori ono što i HNS i Hrvati misle.

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Karamatić: Hrvatska će pomoći da reaktiviramo Herceg Bosnu
PostPostano: 21 lis 2017, 21:48 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 19 kol 2016, 02:44
Postovi: 1443
Lokacija: Velika župa Vrhbosna
Citat:
Tzv. BiH u zivotu drze stranci. Da je samo do vas sutra bi se raspala pa kmečite preko granice. Milion debilnih Bosnjaka Srbi i Hrvati mogu popiti sto bi Mesa rekao.


To je ono kad pjano pred zadrugom maše pesnicama, i viče, ja bih sredio i Tysona i Alija i Parkera .... :ucelo
Jednom je bila JNA i proletio zec kroz noge. Sve ste dobili na pladnju, nema više toga. Nemate vi Srbi 100 do 200 tisuća momaka da položite na oltar domovine, niti da kao Rusi bacite nekoliko armijskih grupa u igru. Da zapuca, ostao bi dio časnika VS i gomila drugo i treće-pozivaca sluđenih mogućnošću da nema više tople ženine pizde, i da mogu zijanit. Opekli su se i Srbi i teško ćete ih motivirat da se angažiraju izvan najnužnije obrane.


slika

_________________
Ljubi sestre Hrvatice ! Poštuj braću Hrvate !

Brat je mio, koje vjere bio, kada bratski čini i postupa ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Karamatić: Hrvatska će pomoći da reaktiviramo Herceg Bosnu
PostPostano: 21 lis 2017, 22:13 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650
Baron je napisao/la:
Citat:
Tzv. BiH u zivotu drze stranci. Da je samo do vas sutra bi se raspala pa kmečite preko granice. Milion debilnih Bosnjaka Srbi i Hrvati mogu popiti sto bi Mesa rekao.


To je ono kad pjano pred zadrugom maše pesnicama, i viče, ja bih sredio i Tysona i Alija i Parkera .... :ucelo
Jednom je bila JNA i proletio zec kroz noge. Sve ste dobili na pladnju, nema više toga. Nemate vi Srbi 100 do 200 tisuća momaka da položite na oltar domovine, niti da kao Rusi bacite nekoliko armijskih grupa u igru. Da zapuca, ostao bi dio časnika VS i gomila drugo i treće-pozivaca sluđenih mogućnošću da nema više tople ženine pizde, i da mogu zijanit. Opekli su se i Srbi i teško ćete ih motivirat da se angažiraju izvan najnužnije obrane.


Vidicemo Mujkane kad ostanete sami a ostacete, MZ se povlaci. Lako je lajati ispod suknje. Navuki ste mnogo mrznje na sebe, daleko vise nego 1992., jednog dana ce vam se to vratiti.

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Karamatić: Hrvatska će pomoći da reaktiviramo Herceg Bosnu
PostPostano: 21 lis 2017, 22:22 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 19 kol 2016, 02:44
Postovi: 1443
Lokacija: Velika župa Vrhbosna
Citat:
Vidicemo Mujkane kad ostanete sami a ostacete, MZ se povlaci. Lako je lajati ispod suknje. Navuki ste mnogo mrznje na sebe, daleko vise nego 1992., jednog dana ce vam se to vratiti.


Lijepo vas je Bora upozoravo, i sad vas upozorava, a vi ne slušate ...



Pogledaj dom svoj, andjele
I skini paucinu s ociju
Videces prizore potresne
Videces nesrecne i bolesne
Videces cemer, smrt i jad

Pogledaj stado, andjele
Sve sami bogalji i prosjaci
Slepi tumaraju u gomili
Svima su kicmu polomili
Od tebe ocekuju spas


Pogledaj bagru, andjele
Njihova dusa je prokleta
Svima su stavili amove
Sebi sagradili hramove
Ruke im ogrezle u krv

_________________
Ljubi sestre Hrvatice ! Poštuj braću Hrvate !

Brat je mio, koje vjere bio, kada bratski čini i postupa ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Karamatić: Hrvatska će pomoći da reaktiviramo Herceg Bosnu
PostPostano: 21 lis 2017, 22:24 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 lip 2017, 01:01
Postovi: 1068
novovrijeme je napisao/la:
Baron je napisao/la:

To je ono kad pjano pred zadrugom maše pesnicama, i viče, ja bih sredio i Tysona i Alija i Parkera .... :ucelo
Jednom je bila JNA i proletio zec kroz noge. Sve ste dobili na pladnju, nema više toga. Nemate vi Srbi 100 do 200 tisuća momaka da položite na oltar domovine, niti da kao Rusi bacite nekoliko armijskih grupa u igru. Da zapuca, ostao bi dio časnika VS i gomila drugo i treće-pozivaca sluđenih mogućnošću da nema više tople ženine pizde, i da mogu zijanit. Opekli su se i Srbi i teško ćete ih motivirat da se angažiraju izvan najnužnije obrane.


Vidicemo Mujkane kad ostanete sami a ostacete, MZ se povlaci. Lako je lajati ispod suknje. Navuki ste mnogo mrznje na sebe, daleko vise nego 1992., jednog dana ce vam se to vratiti.

Borba protiv terorista i zaštita demokratije i ljudskih prava nemaju alternativu. :tank
Islamska pošast ugrožava Evropske vrednosti i mi Evropski narodi koji se nalazimo na braniku civilizacije moramo se sa varvarima obračunati nemilosrdno.

_________________
"Ovdje mjenjamo žive za žive, a mrtve za mrtve".


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Karamatić: Hrvatska će pomoći da reaktiviramo Herceg Bosnu
PostPostano: 21 lis 2017, 22:27 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 19 kol 2016, 02:44
Postovi: 1443
Lokacija: Velika župa Vrhbosna
Citat:
Borba protiv terorista i zaštita demokratije i ljudskih prava nemaju alternativu. :tank
Islamska pošast ugrožava Evropske vrednosti i mi Evropski narodi koji se nalazimo na braniku civilizacije moramo se sa varvarima obračunati nemilosrdno.


Slažem se, ali što ćemo sa pravoslavnim teroristima i genocidnim ubojicama ?
Nespojivo sa demokracijom i ljudskim pravima.

_________________
Ljubi sestre Hrvatice ! Poštuj braću Hrvate !

Brat je mio, koje vjere bio, kada bratski čini i postupa ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Karamatić: Hrvatska će pomoći da reaktiviramo Herceg Bosnu
PostPostano: 21 lis 2017, 22:30 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 19 kol 2016, 02:44
Postovi: 1443
Lokacija: Velika župa Vrhbosna
Da nas neće spašavat ovaj ofucani Gandalf sa šubarom ? :smajl025

Čekaj pa to je Saruman nakon propasti Isengarda ...

slika

_________________
Ljubi sestre Hrvatice ! Poštuj braću Hrvate !

Brat je mio, koje vjere bio, kada bratski čini i postupa ...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Karamatić: Hrvatska će pomoći da reaktiviramo Herceg Bosnu
PostPostano: 21 lis 2017, 22:30 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 lip 2017, 01:01
Postovi: 1068
Baron je napisao/la:
Citat:
Borba protiv terorista i zaštita demokratije i ljudskih prava nemaju alternativu. :tank
Islamska pošast ugrožava Evropske vrednosti i mi Evropski narodi koji se nalazimo na braniku civilizacije moramo se sa varvarima obračunati nemilosrdno.


Slažem se, ali što ćemo sa pravoslavnim teroristima i genocidnim ubojicama ?
Nespojivo sa demokracijom i ljudskim pravima.
Nad ISIL-om se ne može učiniti genocid.Pravoslavlje i terorizam su ne spojivi.To što ti nazivaš borbu protiv terorista,terorizmom to je zato što podržavaš teroriste i terorizam.
Usput.Jesi li napunio kante?

_________________
"Ovdje mjenjamo žive za žive, a mrtve za mrtve".


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Karamatić: Hrvatska će pomoći da reaktiviramo Herceg Bosnu
PostPostano: 21 lis 2017, 22:32 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650
Baron je napisao/la:
Citat:
Borba protiv terorista i zaštita demokratije i ljudskih prava nemaju alternativu. :tank
Islamska pošast ugrožava Evropske vrednosti i mi Evropski narodi koji se nalazimo na braniku civilizacije moramo se sa varvarima obračunati nemilosrdno.


Slažem se, ali što ćemo sa pravoslavnim teroristima i genocidnim ubojicama ?
Nespojivo sa demokracijom i ljudskim pravima.


Kako smo "genocidisali" Naciste u WWII tako smo "genocidilsali" i Islamiste 1992-95. I Turke smo pobili i Austrougare.
Tako ce proci svako ko udari na Srbina.

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Karamatić: Hrvatska će pomoći da reaktiviramo Herceg Bosnu
PostPostano: 21 lis 2017, 22:33 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 19 kol 2016, 02:44
Postovi: 1443
Lokacija: Velika župa Vrhbosna
Citat:
Nad ISIL-om se ne može učiniti genocid.Pravoslavlje i terorizam su ne spojivi.To što ti nazivaš borbu protiv terorista,terorizmom to je zato što podržavaš teroriste i terorizam.
Usput.Jesi li napunio kante?


Nad četnicima se također ne može počiniti genocid. Puni ste sranja, ali vas nigdje nije bilo da ratujete sa ISIL-om po Siriji. Nego ga izmišljate nad tuđim ženama i djecom i nad tuđom zemljom.

_________________
Ljubi sestre Hrvatice ! Poštuj braću Hrvate !

Brat je mio, koje vjere bio, kada bratski čini i postupa ...


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 133 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Lutorčina, Naša Kvačica, pakovic, Patriota i 496 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO