HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 18 tra 2024, 19:24.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 322 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Lejla Čolak
PostPostano: 26 lis 2016, 17:08 
Offline

Pridružen/a: 30 lip 2016, 15:26
Postovi: 7774
Gadljiva je politika u Bošnjakistanu, nema tu "liberala" koji bi stali u obranu gospođe Čolak kao ni onih koji bi napali Kaplana.
To je jako zabrinjavajuće


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Lejla Čolak
PostPostano: 26 lis 2016, 17:09 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 lis 2013, 21:41
Postovi: 9853
bobanovski je napisao/la:
Gadljiva je politika u Bošnjakistanu, nema tu "liberala" koji bi stali u obranu gospođe Čolak kao ni onih koji bi napali Kaplana.
To je jako zabrinjavajuće


Da Bog da ti liberali na vlasti u Hrvatskoj bili.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Lejla Čolak
PostPostano: 26 lis 2016, 17:15 
Offline

Pridružen/a: 30 lip 2016, 15:26
Postovi: 7774
Tuta je napisao/la:
bobanovski je napisao/la:
Gadljiva je politika u Bošnjakistanu, nema tu "liberala" koji bi stali u obranu gospođe Čolak kao ni onih koji bi napali Kaplana.
To je jako zabrinjavajuće


Da Bog da ti liberali na vlasti u Hrvatskoj bili.

Pa normalno društvo je valjda neka sredina


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Lejla Čolak
PostPostano: 26 lis 2016, 17:17 
Offline

Pridružen/a: 21 stu 2015, 17:34
Postovi: 3541
Lokacija: Folklorni srboćetnik, praktični muslimanski Bunjevac
bobanovski je napisao/la:
Tuta je napisao/la:

Da Bog da ti liberali na vlasti u Hrvatskoj bili.

Pa normalno društvo je valjda neka sredina


Tuta je zakleti konzervativac.

_________________
Robi lopove vrati bodove!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Lejla Čolak
PostPostano: 26 lis 2016, 17:19 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 srp 2012, 23:08
Postovi: 19084
Lokacija: među zvijezdama
Robbie MO je napisao/la:
SarajkaDjevojka je napisao/la:
Ti si prototip guslara. Svaki iole suvisao razgovor s tobom je nemoguć. Ja ne odobravam niti podržavam DeGene koji joj pišu te umobolne komentare, no jedno je kristalno jasno... Ta žena ima potrebno ( bolesnu) za medijskom pažnjom i prikuplja dokaze kako bi se doživotno skrasila negdje vani. Zaštićena s drugim identitetom.



Nisi cula za aktivizam? Zelju za promjenom drustva? Mozda i samopostovanje, kroz nedozvoljavanje da nasilnici "pobjede" i usutkaju te?

Jeli i Rosa Parks imala bolesnu zelju za pozornoscu, jer se poslije scene u autobusu nastavila slikati se za kamere i javno drzati nastupe za prava crnaca?

"Dali su joj da sjedne, pa sta sad hoce?" (??)


Lejla Čolak borac za ljudska prava i aktivistkinja? Meni više liči na osobu koja je negativnu medijsku pozornost iskoristila da se ekspresno ispali iz države. Znači sam taj postupak ekspresnog ispaljivanja demantira njenu borbu i želju da svojim promjerom učini neku promjenu i poradi na osvještenju društva.
Zbogom žohari, primitivci i sl obraća se u svom navodno oproštajnom pismu. Ja bi još dodala " Poslužili ste mi dobro svojim angažmanom na društvenim mrežama i bolesnim komentarima da se ispalim"
"Zašto se nisam ispalila iz BiH kao anonimac? Pa frustirajuće je bilo da ostanem nepoznata širem auditorijumu publike" ja Lejla Čolak nažalost nisam dovoljno lijepa, da bi moj Twitter nalog pohodile stotine i hiljade pratilaca, a nisam dovoljno ni talentirana da bi neko bio zadivljen mojom pisanom riječju... Pa sam našla način kako da se ipak istaknem i izdvojim iz mase" Hvala vam na pažnji i zbogom! !!!"

Degradirajuće je istinsku aktivistkinja porediti sa Lejlom Čolak.

_________________
Sarajevo ljubavi moja! Слава Україні!


Ponesi zastavu!!!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Lejla Čolak
PostPostano: 26 lis 2016, 17:20 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 ruj 2016, 18:10
Postovi: 1624
Što je odlika istinske aktivistkinje? Da joj Sarajevo plješće?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Lejla Čolak
PostPostano: 26 lis 2016, 17:27 
Offline

Pridružen/a: 30 lip 2016, 15:26
Postovi: 7774
SarajkaDjevojka je napisao/la:
Robbie MO je napisao/la:


Nisi cula za aktivizam? Zelju za promjenom drustva? Mozda i samopostovanje, kroz nedozvoljavanje da nasilnici "pobjede" i usutkaju te?

Jeli i Rosa Parks imala bolesnu zelju za pozornoscu, jer se poslije scene u autobusu nastavila slikati se za kamere i javno drzati nastupe za prava crnaca?

"Dali su joj da sjedne, pa sta sad hoce?" (??)


Lejla Čolak borac za ljudska prava i aktivistkinja? Meni više liči na osobu koja je negativnu medijsku pozornost iskoristila da se ekspresno ispali iz države. Znači sam taj postupak ekspresnog ispaljivanja demantira njenu borbu i želju da svojim promjerom učini neku promjenu i poradi na osvještenju društva.
Zbogom žohari, primitivci i sl obraća se u svom navodno oproštajnom pismu. Ja bi još dodala " Poslužili ste mi dobro svojim angažmanom na društvenim mrežama i bolesnim komentarima da se ispalim"
"Zašto se nisam ispalila iz BiH kao anonimac? Pa frustirajuće je bilo da ostanem nepoznata širem auditorijumu publike" ja Lejla Čolak nažalost nisam dovoljno lijepa, da bi moj Twitter nalog pohodile stotine i hiljade pratilaca, a nisam dovoljno ni talentirana da bi neko bio zadivljen mojom pisanom riječju... Pa sam našla način kako da se ipak istaknem i izdvojim iz mase" Hvala vam na pažnji i zbogom! !!!"

Degradirajuće je istinsku aktivistkinja porediti sa Lejlom Čolak.

Nadam se uskoro gay paradi u Sarajevu čisto da se vidi kako bi to prošlo u toj islamističkoj vukojebini.
Lejla nije nikoga uvrijedila niti napadala, spomenila je samo hijab kako joj smeta i kako je uvreda za ženu.
U čemu je problem i kakvi su pravi aktivisti :D? probosanski? :D


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Lejla Čolak
PostPostano: 26 lis 2016, 17:32 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 srp 2012, 23:08
Postovi: 19084
Lokacija: među zvijezdama
Robbie MO je napisao/la:
Medju Hrvatima i Srbima ljevicari i liberali su oni koji kritiziraju hrvatski i srpski nacionalizam. Medju Muslimanima liberali su oni koji kritiziraju - opet hrvatski i srpski nacionalizam. Bosnjacki nacinalizam je za te samoproglasene sarajevske liberale "Dobri Nacionalizam", kako ga zovu na Poskoku. Pomijesan i sa rasizmom malog Sarajeva (270 000!) prema gradovima u BiH koji su jos manji, a pogotovo selima. Oni vlastite izbjeglice iz Podrinja zovu "seljacima", nesto sto nikad Hrvati Mostara ne rade sa svojim ratnim "imigrantima". U Zagrebu i Beogradu te pojave agresivnog vrijedjanja i omalovazavanja sela nema ni 1/10 koliko u Sarajevu.
Moze se sabrati citav rjecnik sarajevskih uvreda-fraza za ljude sa sela. U Londonu ili New Yorku necete od nikoga cuti uvredljive nazive ili bilo kakvu vrstu podcjenjivanja prema ljudima koji zive u manjim gradovima, selima, ili gdje god vec zive. Ne zato sto se suzdrzavaju ili radi politicke korektnosti nego zato sto takva kultura uopce ne postoji. Postoji naravno rasizam ali ne rasizam i ta neka iracionalna mrznja i fobija prema selu. Nerijetko upravo sirotinja zivi u velikim naseljima. Iako sam iz grada, sto ima ponekih prednosti i ponekih mana, osjecam mucninu od tog sarajevskog podcjenjivanja i ismijavanje ljudi koji zive u naseljima s par tisuca stanovnika odnosno manjim zajednicama. Jedina pogodnost grada je koncentracija besplatnih drzavnih usluga, a to je bitno samo malogradjanskoj sirotinji koja nema auto pa se mora vozit tramvajima, koji su u Sarajevu na nivou stocnih vagona (valjda sam se navikao na vlakove i tramvaje u vecim gradovima). U starosti cu se sigurno izgraditi svoju bazu u nekom manjem mjestu, za to je potrebno imati lovu ali benefiti su brojni: vise prostora, veca privatnost...

Ovo kao sumiraš onu temu od Bach-a na klixu? " Zašto ne volimo Sarajevo ili Sarajevo od kozije ćuprije do Marin Dvora" :D :D :D
Zagrebčani itekako imaju predrasude prema Hercegovcima. Otvorenih i mnogo većih nego Sarajlije kad je Podrinje u pitanju.To nisu puste tlapnje i neću koristiti argumentaciju ("kako ja poznajem ljude. ..i rodjene Zagrebčane") nego ću te poslati na HR forum čiji je vlasnik momak iz ZG i na kojem obitavaju forumašice koje i ovdje navraćaju. Balkan politika. Mislim da ćeš se šokirati i definitivno ti ne živiš u ZG. Što se Mostara bilo bi zanimljivo čuti Bobinu opservaciju na ovu temu i odnos ljudi iz Čapljine prema Bosancima. Junuza i sl. Ti nisi mjerodavan. :D

Ostatak posta je sumiranje teme. Ništa više :D

http://forum.klix.ba/zasto-ne-volimo-bo ... 88085.html

_________________
Sarajevo ljubavi moja! Слава Україні!


Ponesi zastavu!!!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Lejla Čolak
PostPostano: 26 lis 2016, 17:32 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:39
Postovi: 58741
Lokacija: DAZP HQ
http://www.klix.ba/tagovi/lejla-colak/31749

tekstovi klix.ba na ovu temu. =)) :klanjam

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Lejla Čolak
PostPostano: 26 lis 2016, 17:37 
Offline

Pridružen/a: 30 lip 2016, 15:26
Postovi: 7774
Leeroy Jenkins je napisao/la:
bobanovski je napisao/la:
Pa normalno društvo je valjda neka sredina


Tuta je zakleti konzervativac.

simpatičan momak, srčan


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Lejla Čolak
PostPostano: 26 lis 2016, 17:37 
Offline

Pridružen/a: 11 tra 2016, 16:17
Postovi: 7949
Lokacija: Сарај Чадор
lejela colak:

slika

_________________
Skidanje okova je imperativ.

Takozvana "rs" je genocidna tvorevina.

The so-called "republic of srpska" is a genocidal ramshackle pseudo-state.

Ko je zrinyia na sigetu posjek'o..


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Lejla Čolak
PostPostano: 26 lis 2016, 17:39 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29
Postovi: 68968
Lokacija: hrvatsko-hrvatska Federacija
SarajkaDjevojka je napisao/la:
Robbie MO je napisao/la:
Medju Hrvatima i Srbima ljevicari i liberali su oni koji kritiziraju hrvatski i srpski nacionalizam. Medju Muslimanima liberali su oni koji kritiziraju - opet hrvatski i srpski nacionalizam. Bosnjacki nacinalizam je za te samoproglasene sarajevske liberale "Dobri Nacionalizam", kako ga zovu na Poskoku. Pomijesan i sa rasizmom malog Sarajeva (270 000!) prema gradovima u BiH koji su jos manji, a pogotovo selima. Oni vlastite izbjeglice iz Podrinja zovu "seljacima", nesto sto nikad Hrvati Mostara ne rade sa svojim ratnim "imigrantima". U Zagrebu i Beogradu te pojave agresivnog vrijedjanja i omalovazavanja sela nema ni 1/10 koliko u Sarajevu.
Moze se sabrati citav rjecnik sarajevskih uvreda-fraza za ljude sa sela. U Londonu ili New Yorku necete od nikoga cuti uvredljive nazive ili bilo kakvu vrstu podcjenjivanja prema ljudima koji zive u manjim gradovima, selima, ili gdje god vec zive. Ne zato sto se suzdrzavaju ili radi politicke korektnosti nego zato sto takva kultura uopce ne postoji. Postoji naravno rasizam ali ne rasizam i ta neka iracionalna mrznja i fobija prema selu. Nerijetko upravo sirotinja zivi u velikim naseljima. Iako sam iz grada, sto ima ponekih prednosti i ponekih mana, osjecam mucninu od tog sarajevskog podcjenjivanja i ismijavanje ljudi koji zive u naseljima s par tisuca stanovnika odnosno manjim zajednicama. Jedina pogodnost grada je koncentracija besplatnih drzavnih usluga, a to je bitno samo malogradjanskoj sirotinji koja nema auto pa se mora vozit tramvajima, koji su u Sarajevu na nivou stocnih vagona (valjda sam se navikao na vlakove i tramvaje u vecim gradovima). U starosti cu se sigurno izgraditi svoju bazu u nekom manjem mjestu, za to je potrebno imati lovu ali benefiti su brojni: vise prostora, veca privatnost...

Ovo kao sumiraš onu temu od Bach-a na klixu? " Zašto ne volimo Sarajevo ili Sarajevo od kozije ćuprije do Marin Dvora" :D :D :D
Zagrebčani itekako imaju predrasude prema Hercegovcima. Otvorenih i mnogo većih nego Sarajlije kad je Podrinje u pitanju.To nisu puste tlapnje i neću koristiti argumentaciju ("kako ja poznajem ljude. ..i rodjene Zagrebčane") nego ću te poslati na HR forum čiji je vlasnik momak iz ZG i na kojem obitavaju forumašice koje i ovdje navraćaju. Balkan politika. Mislim da ćeš se šokirati i definitivno ti ne živiš u ZG. Što se Mostara bilo bi zanimljivo čuti Bobinu opservaciju na ovu temu i odnos ljudi iz Čapljine prema Bosancima. Junuza i sl. Ti nisi mjerodavan. :D

Ostatak posta je sumiranje teme. Ništa više :D

http://forum.klix.ba/zasto-ne-volimo-bo ... 88085.html




Ne znam tko je Bach, osim pogleda na par politickih tema ne idem po Klixu, iskljucivo sam ovdje, "kupujem domace". Ali bih rado procitao taj njegov tekst, pa daj link.
Cinjenica je netko napisao slican tekst ovome sto sam gore napisao, potvrdjuje da je opservacija ocita i cinjenicna. Ne radi se o misljenju, nego promatranju ocitih stvari, koje nisam ni ja ni taj bach izmislio.
Eto ja ili taj lik smo jedini koji vidimo sarajevski rasizam prema selu?

_________________
Fun fact: I HDZ i SDA su osnovani u Zagrebu.
Vojni proračun Bošnji je manji od proračuna Dinama

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Lejla Čolak
PostPostano: 26 lis 2016, 17:40 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 srp 2012, 23:08
Postovi: 19084
Lokacija: među zvijezdama
bobanovski je napisao/la:
SarajkaDjevojka je napisao/la:

Lejla Čolak borac za ljudska prava i aktivistkinja? Meni više liči na osobu koja je negativnu medijsku pozornost iskoristila da se ekspresno ispali iz države. Znači sam taj postupak ekspresnog ispaljivanja demantira njenu borbu i želju da svojim promjerom učini neku promjenu i poradi na osvještenju društva.
Zbogom žohari, primitivci i sl obraća se u svom navodno oproštajnom pismu. Ja bi još dodala " Poslužili ste mi dobro svojim angažmanom na društvenim mrežama i bolesnim komentarima da se ispalim"
"Zašto se nisam ispalila iz BiH kao anonimac? Pa frustirajuće je bilo da ostanem nepoznata širem auditorijumu publike" ja Lejla Čolak nažalost nisam dovoljno lijepa, da bi moj Twitter nalog pohodile stotine i hiljade pratilaca, a nisam dovoljno ni talentirana da bi neko bio zadivljen mojom pisanom riječju... Pa sam našla način kako da se ipak istaknem i izdvojim iz mase" Hvala vam na pažnji i zbogom! !!!"

Degradirajuće je istinsku aktivistkinja porediti sa Lejlom Čolak.

Nadam se uskoro gay paradi u Sarajevu čisto da se vidi kako bi to prošlo u toj islamističkoj vukojebini.
Lejla nije nikoga uvrijedila niti napadala, spomenila je samo hijab kako joj smeta i kako je uvreda za ženu.
U čemu je problem i kakvi su pravi aktivisti :D? probosanski? :D


LOL moždanog driblinga. Pa tu priču o aktivizmu možete prosipati nekom maloumnom jedino... popusti bolan. Martin L.K i Rosa se roštiljaju zbog tih nemuštih poredjenja :D

_________________
Sarajevo ljubavi moja! Слава Україні!


Ponesi zastavu!!!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Lejla Čolak
PostPostano: 26 lis 2016, 17:42 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 srp 2012, 23:08
Postovi: 19084
Lokacija: među zvijezdama
Imaš link Robi u postu te teme. Upravo se Podrinje uzima za primjer. Meni tvoj post liči na sumiranje teme. Pogledaj i uvjeri se.

http://forum.klix.ba/zasto-ne-volimo-bo ... 88085.html

_________________
Sarajevo ljubavi moja! Слава Україні!


Ponesi zastavu!!!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Lejla Čolak
PostPostano: 26 lis 2016, 17:49 
Offline

Pridružen/a: 10 lip 2015, 23:16
Postovi: 6025
Tuta je napisao/la:
PCM je napisao/la:

Misliš reći ostatci ostataka sarajevskih Srba?


Da. Čaršijski Srbi koji su ostali, kao Kojović. Primjerice Vuk Bačanović bi bio suprotnost tome, ima naravno i takvih ali su manjina.

Jovan Divljak Bogic Bogicevic i ina druga govor u mix brakovima.

_________________
Kako smo svi opljackani.Film "Tezina lanaca" https://youtu.be/waEYQ46gH08

Film o propasti imperije duge 1.123 g. Vizantijska lekcija https://youtu.be/_fLuI92iHR4


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Lejla Čolak
PostPostano: 26 lis 2016, 17:50 
Offline

Pridružen/a: 30 lip 2016, 15:26
Postovi: 7774
SarajkaDjevojka je napisao/la:
bobanovski je napisao/la:
Nadam se uskoro gay paradi u Sarajevu čisto da se vidi kako bi to prošlo u toj islamističkoj vukojebini.
Lejla nije nikoga uvrijedila niti napadala, spomenila je samo hijab kako joj smeta i kako je uvreda za ženu.
U čemu je problem i kakvi su pravi aktivisti :D? probosanski? :D


LOL moždanog driblinga. Pa tu priču o aktivizmu možete prosipati nekom maloumnom jedino... popusti bolan. Martin L.K i Rosa se roštiljaju zbog tih nemuštih poredjenja :D

Slavo Kukić je kladim se tebi pravi primjer aktivista i borca za ljudska prava?
:D
Padaju vam te maske uskoro


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Lejla Čolak
PostPostano: 26 lis 2016, 17:50 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 srp 2012, 23:08
Postovi: 19084
Lokacija: među zvijezdama
I da dodam žena u tim video uradcima koje štanca ne izgleda uopće ni potresena ni uplašena. Naprotiv. .. sva pažnja joj je usmjerena kako da pozamašan nos prikrije i ostavi dojam.
Kao nekad Martina kad je vodila onu emisiju " biram goste"
Frizura ko kaciga puna laka i položaj glave istreniran pred ogledalom :)))

_________________
Sarajevo ljubavi moja! Слава Україні!


Ponesi zastavu!!!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Lejla Čolak
PostPostano: 26 lis 2016, 17:53 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:39
Postovi: 58741
Lokacija: DAZP HQ
Zagreb je otvoren grad, tu normalan čovjek nema nikakvih problema, niti se u Zagrebu previše analizira tko je otkud, osim što dio stanovništva voli isticati svoje regionalno podrijetlo. Zagreb je pravi hrvatski melting pot.

što se tiče ove teme...Bošnjaci si takvu kašu kuhaju da nisu ni svjesni što ih čeka u budućnosti. dođe li do novih tektonskih poremećaja kupat će se u moru krvi, što između sebe, što od susjeda. promatrajući s ove vremenske distance i gledajući islamistički smjer kojim se kreću, mogu svakom umirovljenom HVO-ovcu koji je poštedio muslimana poručiti- ruka ti se osušila.

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Lejla Čolak
PostPostano: 26 lis 2016, 17:57 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 srp 2012, 23:08
Postovi: 19084
Lokacija: među zvijezdama
Možeš anonimno. Šteta je tog "aktivizma" dudu. .istupi javno :D
Zanimljivo bi bilo odgledati završetak aktivističkog djelovanja. A o ZG znam dovoljno i lično. To što ti voliš uljepšavati stvarnost i to pretjerano problem je koji ima naziv. I ne mislim na pretjerivanja. . Nwgo više stil " živim u paralelnom svemiru "

P.S navijači torcide i Bb-ijevci es bukvalno kolju medjusobno gdje stignu. ..

_________________
Sarajevo ljubavi moja! Слава Україні!


Ponesi zastavu!!!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Lejla Čolak
PostPostano: 26 lis 2016, 18:01 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:39
Postovi: 58741
Lokacija: DAZP HQ
SarajkaDjevojka je napisao/la:
Možeš anonimno. Šteta je tog "aktivizma" dudu. .istupi javno :D
Zanimljivo bi bilo odgledati završetak aktivističkog djelovanja. A o ZG znam dovoljno i lično. To što ti voliš uljepšavati stvarnost i to pretjerano problem je koji ima naiv.


znaš ti kitu labudovu o Zagrebu, da znaš ne bi gluposti pisala. ako baš moramo secirati Zagreb po regionalnom podrijetlu, Hercegovci su vjerojatno najdominantnija zajednica u njemu, posebno ekonomski. to što neki dojdeki moraju raditi za Hercegovce, pa ih to frustira je drugi par rukava. nisu svi za direktore i poduzetnike.

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Lejla Čolak
PostPostano: 26 lis 2016, 18:05 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 lis 2013, 21:41
Postovi: 9853
OZNA sve dozna... Lejla nije Hrvatica ni porijeklom ni u bilo kojem smislu...

https://www.instagram.com/p/9x6g8knW5y/ ... lejlacolak


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Lejla Čolak
PostPostano: 26 lis 2016, 18:21 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29
Postovi: 68968
Lokacija: hrvatsko-hrvatska Federacija
Ali sutnja Klixa je od svega najjaca. Ta sutnja bi bila bezobrazna da je Lejla neka nasumicna djevojka koja je primila 1000 prijetnji smrcu, a ne njihova novinarka koja je do prije par dana sjedila s njima u redakciji!

_________________
Fun fact: I HDZ i SDA su osnovani u Zagrebu.
Vojni proračun Bošnji je manji od proračuna Dinama

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Lejla Čolak
PostPostano: 26 lis 2016, 18:23 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:39
Postovi: 58741
Lokacija: DAZP HQ
Robbie MO je napisao/la:
Ali sutnja Klixa je od svega najjaca. Ta sutnja bi bila bezobrazna da je Lejla neka nasumicna djevojka koja je primila 1000 prijetnji smrcu, a ne njihova novinarka koja je do prije par dana sjedila s njima u redakciji!


bolesno društvo, prebolesno, treba se toga riješiti, ni zid tu ne pomaže.

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Lejla Čolak
PostPostano: 26 lis 2016, 18:25 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 srp 2012, 23:08
Postovi: 19084
Lokacija: među zvijezdama
dudu je napisao/la:
SarajkaDjevojka je napisao/la:
Možeš anonimno. Šteta je tog "aktivizma" dudu. .istupi javno :D
Zanimljivo bi bilo odgledati završetak aktivističkog djelovanja. A o ZG znam dovoljno i lično. To što ti voliš uljepšavati stvarnost i to pretjerano problem je koji ima naiv.


znaš ti kitu labudovu o Zagrebu, da znaš ne bi gluposti pisala. ako baš moramo secirati Zagreb po regionalnom podrijetlu, Hercegovci su vjerojatno najdominantnija zajednica u njemu, posebno ekonomski. to što neki dojdeki moraju raditi za Hercegovce, pa ih to frustira je drugi par rukava. nisu svi za direktore i poduzetnike.


Uljudnost na nivou s tm k.Imam i finu repliku ali neću zbog starih dana. . Što reći. ..ako si dominantno zastupljen. .ne mora značiti da si prihvaćen. Kao ni Sanďžo u Sa. :D

_________________
Sarajevo ljubavi moja! Слава Україні!


Ponesi zastavu!!!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Lejla Čolak
PostPostano: 26 lis 2016, 18:28 
Offline

Pridružen/a: 10 lip 2015, 23:16
Postovi: 6025
Dudu imaš predlog kako se rešiti tako bolesnog društva. Podeli ga sa opcilistem.

Vidim Robbie je uzeo makaze i metlu. Demokracija i pluralizam mišljenja ne stanuju ovde.

_________________
Kako smo svi opljackani.Film "Tezina lanaca" https://youtu.be/waEYQ46gH08

Film o propasti imperije duge 1.123 g. Vizantijska lekcija https://youtu.be/_fLuI92iHR4


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 322 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Tomba17 i 267 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO