HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 19 tra 2024, 03:59.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Tema je zaključana [ne možeš postati/uređivati postove/odgovarati].  [ 199 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Podela BiH
PostPostano: 23 svi 2017, 00:24 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 stu 2009, 11:36
Postovi: 24644
Lokacija: СРПСКА
Dabome, gospođice Saro. kažu da je to tvrdio i rahmetlija iz Bradine pa sad paga u najgorim mukama i odozdo gleda u 100 % četničku Banja Luku, a ne hrvacki stolni grad u kojem stoluju najodličniji hrvatski muževi koji zajedno s njim pagaju u tim mukama :thumbup


Dakle čuvajte mi moju Otadžbinu Bosnu i Hercegovinu od daljnjih podela, dragovići moji, jer i ovu današnju podelu na Republiku Srpsku i muslimansko-hrvatsku federaciju na način da se radi o skoro dve države teško da mogu podneti i srce mi se cepa kad vidim moju Otadžbinu čija su ta dva dela tako otuđeni jedan od drugog da vam ne mogu opisati moj očaj i beznađe zbog toga :D


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Podela BiH
PostPostano: 23 svi 2017, 01:01 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 tra 2016, 00:13
Postovi: 6668
SarajkaDjevojka je napisao/la:
Agathonikos je napisao/la:
Ma u dva skoka je možete preskočiti.
Ali je zato Dunav nepremostiv i nema te sile koja ga može preploviti a za Drinu kažu da pola godine moraš jedriti da bi je preplovio.


Drina je granica šjor Aga, no sad smo kod Save :D

"krila su joj Morava i Drina" :D

_________________
Na nama koplja se lome i vatra se gasi jer mi smo jaki,rodjeni sa vukovima.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Podela BiH
PostPostano: 23 svi 2017, 02:58 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 tra 2016, 00:13
Postovi: 6668
Došla DaskaDevojka da se naslađuje godišnjicom smrti beba u BL zbog nedostatka kiseonika.

_________________
Na nama koplja se lome i vatra se gasi jer mi smo jaki,rodjeni sa vukovima.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Podela BiH
PostPostano: 23 svi 2017, 14:27 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19705
SarajkaDjevojka je napisao/la:
Puls Karmelo ako Distrikt pripadne federaciji, a hoće, srpska će biti cela iz dva dela :D

Mjesta poput Omerbegovače i Maoče su vaši, a naš dio DB ide nama u slučaju (ponovne) podjele Brčkog. U Dejtonu grad je pripao RS, nadam se da će grad Brčko da bude teritorijalno uređeno jednog dana kao poslije Dejtona što je bilo urađeno (tri opštine, a srpska glavna, kao u slučaju Doboja što je urađeno).

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Podela BiH
PostPostano: 23 svi 2017, 17:36 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19705
SarajkaDjevojka je napisao/la:
Što se Brčkog tiče za njega se bum ginulo. A vi imate nešto malo bijeljenskih Srba iza kao podršku, dok Posavci Hrvati i Bošnjaci imaju TK sa 500k ljudi, prelaz preko u Orašju i dosta finih kombiniranih hrvatsko - muslimanskih sela. Da uzmete Brčko bukvalno bi morali tenkovima na Raču vi iz Srbije. Druge opcije nema.

Ako dođe opet do belaja, u Brčkom, vaši bi bili bili okruženi sa 3 pravca, gospođice Sarajka. :D

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Podela BiH
PostPostano: 23 svi 2017, 17:49 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 tra 2016, 00:13
Postovi: 6668
Zanimljivo,uvek razmišljaju kako će ih Hrvati napasti iako ovi to ne planiraju.
I kako će oni napasti Srbe.Nije im do sad palo na pamet da ćemo mi njih napasti?Izbora za lake mete je na pretek.Upravo zbog RS granice kakva jeste.

_________________
Na nama koplja se lome i vatra se gasi jer mi smo jaki,rodjeni sa vukovima.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Podela BiH
PostPostano: 23 svi 2017, 17:56 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19705
SarajkaDjevojka je napisao/la:
Agathonikos je napisao/la:
Pa uzeto je Brčko, gospođice Saro. Baš nekidan prolazim tim lepim srpskim gradom, skoro da nema kafića iz kojeg ne trešti neka od četničkoglazbenih uradaka. Kao lafo neki district a osećaj kao da si u po Bileće :D


Ni bijeljenskom cestom... iako je i to je već predgradje :D
Centar je bośnjački kao i granični prijelaz u dijelu grada gdje su Bošnjaci. .. kad idete od centra putem duž Save i prema Rijekama, Ivicima. .. s druge strane protiče rijeka Brka. . Imate naselje Klanac. ... ovamo opet Brod. . To je sve bošnjačko 100% :D
Onda ide par HR sela pa opet mi do Srebrenika . .. pa prodjete Srebrenik naš. .. i opet naša i HR sela Hrgovi i odvajanje za Gradačac pa tako do Mihatovića i Šićkog. . Predgradja Tuzle :D

I tako. ..

Prema BN pustinja... jedina šansa odbrane koridora odgovorno tvrdim su srpski tenkovi na Rači.

Na pustinji je nikla Ilićka koja se nalazi na putu kad se krene ka Bijeljini. Sad je to jedan od najnaseljenijih dijelova Brčkog. Imaš i Donji Brezik (koji je do Ilićke), a koji baš kao i Potočari (koji su na putu za Majevicu) postaju dio grada usljed urbanizacije. Imaš i Srpsku Varoš koja je uzduž pokraj Save, kao i srpska mjesta u zapadnom dijelu Brčkog (poput Grbavice, Bukvika, Vučilovca, Krepšića itd.). Istok, zapad, sjever i jug, gospođice Sarajka. :D

Sve strane pokrivene crveno, plavo, bijelom bojom.

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Podela BiH
PostPostano: 23 svi 2017, 18:03 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19705
SarajkaDjevojka je napisao/la:
Agathonikos je napisao/la:
Jao sile i udarca :D


Jah. .. da nastavim opis koridora. . Preko Save Gunja, Bošnjaci, Županja i Slavonija. .. na odvajanju prema Tuzli imate i Orašje i dosta hrvatskih sela i opet granični prijelaz pod našom kontrolommmmm :D

Ozbiljno vam kažem da u ovim okolnostima uzmete vi iz RS koridor ravno je ludilu :D

Izuzev da se prekodrinaši mobiliziraju i predju Raču i Pavlovića most :D

Džabe kad je most na Savi u Brčkom slaba karika u slučaju ponovnog izbijanja rata. :D

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Podela BiH
PostPostano: 23 svi 2017, 18:04 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19705
SarajkaDjevojka je napisao/la:
Na kladionici staviti na BN,( protiv TK) i onaj vaš dio do Srbije u odbrani koridora je glupost. Zatjerali bi vas Tuzlaci do Begeša :)

Misliš mudžahedini.

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Podela BiH
PostPostano: 23 svi 2017, 18:08 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19705
SarajkaDjevojka je napisao/la:
Carmello Šešelj je napisao/la:
Odbrane od čega? Bombaša samoubica?

Shvati da ovde neće više biti rata. Razgraničili smo se.


Shvati ti da VI Brčko nikad nećete dobiti. Nikad... ni pod kakvim uvjetima. .. Bio rat ili se raspakovao Dejton.

Ne možeš dobiti nešto što si već dobio. Nešto izgubiš, nešto dobiješ. U slučaju Srba, izgubiš Sarajevo dobiješ većinu u Brčkom. :aleale

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Podela BiH
PostPostano: 23 svi 2017, 18:11 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19705
SarajkaDjevojka je napisao/la:
Agathonikos je napisao/la:
Ma talašika, gopođice Saro. Velim vam, u slučaju rata Brčko je za nas važnije 1000 puta neko za vas tamo neke Gunjiće i Bošnjačići tako da za njega ne mislimo štedeti ni sebe a posebno ne vas :D


Ja vam tvrdim da je koridor jednako važan i nama i Hrvatima u Posavini. Mi smo tu prirodni saveznici. Ovi Hercegovci su druge priča. .. no Slavonac mrzi Srbina više od bilo čega. A i TK vam je na vratu :D

Za šta su postojale 3 brčanske opštine (od kojih jedna, ali glavna srpska) nego da svako dobije dio tog strateškog kolača. Onda je došao Distrikt. Da se ja pitam, ja bi Brčko ponovo vratio na entitete. Osim toga, tako je po izvornom Dejtonu iz 1995.

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Podela BiH
PostPostano: 23 svi 2017, 19:03 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 tra 2016, 00:13
Postovi: 6668
Ostaće oni bez cele Tuzle ako se zagovna a ne bez Brčkog.
Kako oni rat zamišljaju,čudo da su ostali živi prošli put.


A i poimanje mira im je čudno.Eto Vlah ipak vlada Srebrenicom.

_________________
Na nama koplja se lome i vatra se gasi jer mi smo jaki,rodjeni sa vukovima.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Podela BiH
PostPostano: 23 svi 2017, 20:20 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 lip 2009, 14:18
Postovi: 8425
Vladimir RUS je napisao/la:
SarajkaDjevojka je napisao/la:

Ni bijeljenskom cestom... iako je i to je već predgradje :D
Centar je bośnjački kao i granični prijelaz u dijelu grada gdje su Bošnjaci. .. kad idete od centra putem duž Save i prema Rijekama, Ivicima. .. s druge strane protiče rijeka Brka. . Imate naselje Klanac. ... ovamo opet Brod. . To je sve bošnjačko 100% :D
Onda ide par HR sela pa opet mi do Srebrenika . .. pa prodjete Srebrenik naš. .. i opet naša i HR sela Hrgovi i odvajanje za Gradačac pa tako do Mihatovića i Šićkog. . Predgradja Tuzle :D

I tako. ..

Prema BN pustinja... jedina šansa odbrane koridora odgovorno tvrdim su srpski tenkovi na Rači.

Na pustinji je nikla Ilićka koja se nalazi na putu kad se krene ka Bijeljini. Sad je to jedan od najnaseljenijih dijelova Brčkog. Imaš i Donji Brezik (koji je do Ilićke), a koji baš kao i Potočari (koji su na putu za Majevicu) postaju dio grada usljed urbanizacije. Imaš i Srpsku Varoš koja je uzduž pokraj Save, kao i srpska mjesta u zapadnom dijelu Brčkog (poput Grbavice, Bukvika, Vučilovca, Krepšića itd.). Istok, zapad, sjever i jug, gospođice Sarajka. :D

Sve strane pokrivene crveno, plavo, bijelom bojom.


Već analizirano na temi krah demografske politike muslimana, ali da se podsjetimo:

Grad Brčko
1991: ukupno 41.406, Srbi 8.253 (19,9%)
2013: ukupno 39.893, Srbi 19.420 (48,7%)
+11.167 Srba

Predgrađa

Grbavica
1991: ukupno 557, Srbi 499 (89,6%)
2013: ukupno 1.527, Srbi 1.503 (98,4%)
+1.004 Srba

Gredice
1991: ukupno 303, Srbi 168 (55,4%)
2013: ukupno 1.109, Srbi 1.046 (94,3%)
+878 Srba

Potočari
1991: ukupno 893, Srbi 838 (93,8%)
2013: ukupno 1.063, Srbi 1.046 (98,4%)
+208 Srba

Koridor

Gorice
1991: ukupno 1.097, Srbi 174 (15,9%)
2013: ukupno 654, Srbi 403 (61,6%)
+229 Srba, postali apsolutna većina

Krepšić
1991: ukupno 1.156, Srbi 383 (33,1%)
2013: ukupno 696, Srbi 439 (63,1%)
+56 Srba, ali postali apsolutna većina

Brezovo Polje
1991: ukupno 1.393, Srbi 89 (6,4%)
2013: ukupno 1.292, Srbi 562 (43,5%)
+473 Srba, polovina stanovništva, a 1991. skoro bez Srba

slika

I to su sarajevski frizirani podaci, koji ipak prikazuju srpsku većinu na koridoru uz Savu.
U realnosti je još povoljnije - Srbi su apsolutna većina preko 50% i u Brčkom i u Brezovom Polju


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Podela BiH
PostPostano: 23 svi 2017, 21:11 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 stu 2009, 11:36
Postovi: 24644
Lokacija: СРПСКА
Opet priče o podeli moje države. Sve se svodi na to ko će koga nadjačati, bilo s puškom i bajonetom u ratu ili kurcem i pičkom u miru. Pravi smo nikogovići i primitivci. Umesto da pružimo ruke jedni drugima i visoko uzdignuta čela krenemo ka boljoj budućnosti ispunjenoj blagostanjem, srećom i raznoraznim izobiljem u kojem bi uživali i mi i mlada pokolenja posle nas.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Podela BiH
PostPostano: 23 svi 2017, 22:17 
Offline

Pridružen/a: 02 tra 2013, 17:46
Postovi: 6815
Lokacija: Srpska Republika Bosna i Hercegovina
Stop dodatnim podjelama na etničkoj osnovi !

_________________
Cura bula a ja mlado vlaše


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Podela BiH
PostPostano: 23 svi 2017, 23:10 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 svi 2009, 12:12
Postovi: 21532
Carmello Šešelj je napisao/la:
@Topograf amater etuzijasta,
Samo ti nastavi da živiš u svojoj dimenziji, dok broj Hrvata u BiH pada na ispod 400k, i dok Hrvatska pada na ispod 4 miliona. Ne bih da te dalje uznemiravam u tvojim sanjarenjima. U galaksiji u kojoj ti živiš, verovatno si u pravu.

A ti sanjari o svom srcu. Još malo pa će bit u Srbiji, samo što nije...
Agathonikos je napisao/la:
Ceha je napisao/la:
@Gospon Aga, pa nemojte. Vi ste ionako iz hrvatskog Livna, a di ste sad ?
Muslimani ne žele do nas, ne brini se. Više ih ima u Srbiji, nego u RH.

Bome nijesam. Ja sam iz srpske Banja Luke a moji su iz lijevanjskog kraja i to onog koji je i prije rata a i danas je etnički 100% srpski :thumbup

U tom selu je danas više vukova nego Srba :D

@Nebitan lik, ne bi.
Rekao sam ti, cijela RH, banovinska granica u Poneretlju i Posavini te dubrovačko zaleđe, možda i Boka i za nas je ok. Nosite si muslimane.
Carmello Šešelj je napisao/la:
Ima ružan oblik, slažem se. Kada se pripoji Srbiji, to više neće biti slučaj.
Kad se BiH bude delila, misliš da će Distrikt preživeti podelu ili ceo pripasti Federaciji!? neće biti nikakvih enklava.

Neće biti enklava, a ni banjalučkih ni trebinjskih Srba.

Dubrovnik je spojen unutrašnjim vodama s ostatkom RH.
A i Most je poprilično blizu.
Robbie MO je napisao/la:
Naravno podrazumijeva se da bi NP bio sarajevska eksklava, isto kao i USK. I to samo NP, ne i ostale sandzacke opcine. Mada to bi bilo veliko postignuce jer Novi Pazar nema unutarnje i medjunarodnim ugovorima priznanje za razliku od RS, Federacije i kantona.
Postoje drzave u svijetu s diskontinuitetom teritorija, a takvu ce drzavu dobiti i Bosnjaci, ako ikad dobiju vlastititu drzavu u kojoj ce moci nesto odlucivati, i gdje im nece biti zabranjen bosanski jezik.

Da nismo politički korektni, nazvali bi to pravim imenom.
Bantustan.
Rezervat.
No opet, ili to ili Anatolija.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Podela BiH
PostPostano: 23 svi 2017, 23:30 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 stu 2009, 11:36
Postovi: 24644
Lokacija: СРПСКА
Ceha je napisao/la:
Neće biti enklava, a ni banjalučkih ni trebinjskih Srba.


Mislite, zagrebačkih Hrvata?
I ja mislim da ih neće biti.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Podela BiH
PostPostano: 23 svi 2017, 23:35 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 svi 2009, 12:12
Postovi: 21532
Agathonikos je napisao/la:
Mislite, zagrebačkih Hrvata?
I ja mislim da ih neće biti.

Gospon Aga, sjetite se samo vukova svoga sela :D


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Podela BiH
PostPostano: 23 svi 2017, 23:40 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 stu 2009, 11:36
Postovi: 24644
Lokacija: СРПСКА
To nije selo već ogromna oblast koja nikad neće biti vaša jer vas jednostavno tamo nema niti će vas ikad biti. Dakle, bilo i ostaje 100% srpsko i toćka.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Podela BiH
PostPostano: 23 svi 2017, 23:41 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 lip 2009, 14:18
Postovi: 8425
Ceha je napisao/la:
Agathonikos je napisao/la:
Mislite, zagrebačkih Hrvata?
I ja mislim da ih neće biti.

Gospon Aga, sjetite se samo vukova svoga sela :D


http://slobodnadalmacija.hr/novosti/bih ... vet-tisuca

Taj mizerni broj od 9335 je prema podacima katoličke crkve za kraj prošle godine pao na 8600.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Podela BiH
PostPostano: 23 svi 2017, 23:46 
Offline

Pridružen/a: 02 srp 2015, 15:00
Postovi: 258
:ohmy

Pa, čekaj, bre, Ceha... ti bi hteo sve, čoveče. Najrađe bi rekao NDH plus Istra i ono što je Pavelić prepustio Žabarima ali ne želiš Bošnjake/Muslimane te ih "velikodušno" ostavljaš nama. Ono kao: "Podelimo tortu na sledeći način-ja ću kašikom pograbiti fil, postrugati glazuru, olizati šlag i smazati višnju... a vama prepuštam suvi patišpanj!"

Čoveče, istorijski sporazumi se donose kompromisom, teškim izborima, gutanjem žaba, uključuju dobitke ali i gubitke za obe strane... i med ali i gorke pilule... a ti bi, što bi rekli Anglosaksonci "cherrypicking" sistemom (probrati sebi sve što valja ostalo dati drugom i nazvati to "fer podelom"). A najteži izbori u startu su bolni-ali dugoročno daju slatke plodove...

Podsećaš me na ove moje KOBV graničare kojima ne mogu da dokažem da je realpolitik, prirodni zakoni i svrsishodnost jedini trajni i konačni način rešavanja problema. "Moramo obuhvatiti sve do poslednjeg Srbina!"

Uostalom, i taj tvoj plan bi obuhvatio sve Hrvate ali ne bi rešio ono što sam ja naveo-geostrateški prioritet: mi bi vam i dalje ostali vaš celokupni trbuh, do grla, svo vaše tzv. "meso", sva sadržina. A vi bi nas obuhvatali vašim pipcima, kracima sa obe strane golicali njima ili stezali, ograđujući nas tankim južnim krakom od tako nam blizu Jadrana...

Svesni smo svi-ideal za vas je NDH plus Istra i sav žabarski plen a za nas Srbija do Zagreba. A kako u životu nema idealnog, kao što je "Istina uvek negde na sredini" - tako je i konačno rešenje i raspetljavanje za nas bilo-takođe na nekoj sredini ova dva ideala.

Bilo bi teško, bilo bi mučno, narod bi se opirao, bunio protiv preseljenja, neki bi se obesili... ali žandarmi i vojska bi obavili pos'o, gorštacima/ravničarima/primorcima bi bila dodeljena analogna imanja u svojoj nacionalnoj državi i posle jedne generacije bi se svi svikli na novo okruženje. Kao kada dete kazniš za njegovo buduće dobro.

I nakon toga mogli bi i vi i mi da se konačno okrenemo sebi, samorazvou i samounapređivanju, neopterećeni stalnim pretećim ljuljanjem Damoklovog mača nad čelom... čak bi, preko tako jasno konsenzusom utvrđene ograde, mogli postati ono najbolje što možemo-dobre komšije...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Podela BiH
PostPostano: 23 svi 2017, 23:50 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 stu 2009, 11:36
Postovi: 24644
Lokacija: СРПСКА
Vujadin je napisao/la:

http://slobodnadalmacija.hr/novosti/bih ... vet-tisuca

Taj mizerni broj od 9335 je prema podacima katoličke crkve za kraj prošle godine pao na 8600.



8600 Hrvata u Republici Srpskoj?
I onda se neko nađe i kaže da Republika Srpska nije multietnična a svi znamo da je ona svetli primer multietničnosti i suživota u različitosti.
Doduše, odbijmo ostale katolike od Hrvata i verovatno ćemo dobiti i manji broj ali i kao takav može poslužiti kao svetli primer tolerantnosti koji vlada u tom demokratskom delu moje države.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Podela BiH
PostPostano: 24 svi 2017, 00:02 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 lip 2009, 14:18
Postovi: 8425
Moramo očuvati našu multikulturalnost, multietničnost i bogatstvo u različitosti jer samo tako možemo u 21. vek. :smajl016


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Podela BiH
PostPostano: 24 svi 2017, 00:21 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 stu 2009, 11:36
Postovi: 24644
Lokacija: СРПСКА
Apsolutno. Čak i da po predviđanjima RKC uskoro i nestanu, moramo se ponašati kao da su još među nama kako bi duh multietničnosti i tolerancije večno lebdeo nad nama jer lepo je biti humanista i čovekoljub.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Podela BiH
PostPostano: 24 svi 2017, 00:29 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 lip 2009, 14:18
Postovi: 8425
Agathonikos je napisao/la:
Apsolutno. Čak i da po predviđanjima RKC uskoro i nestanu, moramo se ponašati kao da su još među nama kako bi duh multietničnosti i tolerancije večno lebdeo nad nama jer lepo je biti humanista i čovekoljub.


Tako je. Mene duboko žaloste predviđanja rkc i evo od muke ne mogu da spavam. :sad

Ali šta god da bude, duh tolerancije i multietničnosti će večno lebdeti nad nama.


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Tema je zaključana [ne možeš postati/uređivati postove/odgovarati].  [ 199 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 439 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO