HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 25 tra 2024, 08:41.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 101 post(ov)a ] 
Stranica 1, 2, 3, 4, 5  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Posledice rahat patnje
PostPostano: 21 kol 2014, 11:25 
Offline

Pridružen/a: 29 ožu 2013, 06:32
Postovi: 6304
Čitajući"ludi uradak klixa" odlučio sam da otvorim ovu temu a vi je ili obrišite ili ignorišite ili imajte snage da se o ovom ozbiljno i bez laži porazgovara.
Oni smatraju pod rahat patnjom otežavanje života i agoniju svih ljudi u bih sve dok ili Srbi i Hrvati ne odustanu od svojih nacionalnih ciljeva ili dok se ne isele u SR i HR.
Koji su rezultati njihove strategije?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Posledice rahat patnje
PostPostano: 21 kol 2014, 11:49 
Offline

Pridružen/a: 11 sij 2011, 12:22
Postovi: 2999
Rezultati takve politike će se tek zbrajati u narednom periodu, ako se nešto drastično ne promijeni u bošnjačkom pristupu ili viđenju BiH, posljedice će biti još poraznije. Naime, neće nestati Hrvati i Srbi iz BiH, moguće da ova države nestane s karte svijeta.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Posledice rahat patnje
PostPostano: 21 kol 2014, 13:02 
Offline

Pridružen/a: 29 ožu 2013, 06:32
Postovi: 6304
Crvena Sonja je napisao/la:
Rezultati takve politike će se tek zbrajati u narednom periodu, ako se nešto drastično ne promijeni u bošnjačkom pristupu ili viđenju BiH, posljedice će biti još poraznije. Naime, neće nestati Hrvati i Srbi iz BiH, moguće da ova države nestane s karte svijeta.

Slažem se sa tobom,ali oni misle potpuno drugačije i čvrsto veruju u to.Imaju li Hrvati i Srbi bilo kakve argumente koji idu nama u prilog ili njima u prilog?
Po ćutanju forumaša se može zaključiti da su izgleda Muslimani na žalost upravu?Ili se radi o nekoj latinskoj taktici.Ili..Bog zna.
U svakom slučaju pohvala tebi na hrabrosti da prva počneš sa temom.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Posledice rahat patnje
PostPostano: 21 kol 2014, 13:37 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 21 lis 2013, 08:36
Postovi: 791
Moje osobno iskustvo s Muslimanima koje poznajem a žive u USK, Zagrebu i Šeheru je da će najbolje proći ljudi u USK. Ove koje znam iz Šehera (radi se o dobro stojećim ljudima) te njihovi rođaci u Zg su tolko puni mržnje i tolko zabrazdili na vjeru i pritom potpuno razjebali svoju djecu tom istom vjerom da će sami sebe ugušiti tom mržnjom. To je baš odgovor na tvoju temu. Mokri snovi i sve jača frustracija neispunjenjem tih snova ih guši sve više i više dok ne puknu. A Na koji način?, recite vi meni.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Posledice rahat patnje
PostPostano: 21 kol 2014, 13:39 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 21 lis 2013, 08:36
Postovi: 791
Oni forumaši Bošnjaci koje vrijeđa šta pišem Muslimani nek se ne vrijeđaju. Ljude koje ja znam sebe zovu Muslimani. Sad kad je bio popis smije se lik pokazujući na svoju staru majku i kaže "Sad je Bošnjakinja".


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Posledice rahat patnje
PostPostano: 21 kol 2014, 14:01 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 sij 2010, 17:54
Postovi: 13159
Rahat patnja...

Neolimpijska disciplina koja ima jednostavna pravila - kome duze ostane glava iznad u bazenu punom fekalne mase koja stalno pristize preko cevi dobrih gabarita.

Nema veze sto si ti u ***...u *** je i drugi, i treci... postoji solidarnost, ali i takmicarski duh da ti nosina ostane sto duze na povrsini. Snifaces smrad, ali cete radovati i pomisao kako li ce biti komsijama kad zarone ispod.

Za uspeh se preporucuje bokserski krivi nos utrnulih hemijskih receptora, dobra utreniranost sinhronizovanih pokreta rukama, spiralno vrtenje nogama i mesanje dupetom...sve u svemu, profi fekalni plivac...

Nekad je bila deviza - rahat patnja dok se boje ne istope... boje su se istopile i brze nego sto su mogli da farbaju...

_________________
Pokaj se Grobi! Mali korak za tebe, veliki za Srpstvo!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Posledice rahat patnje
PostPostano: 21 kol 2014, 14:04 
Offline

Pridružen/a: 20 kol 2014, 17:43
Postovi: 126
imamo mi to svi u sebi to da nam je drago kad je drugome lose ili losije

ovdje se samo prebacuje na kolektivitet ali se ustvari radi o duboko usadjenom mentalnom sklopu tih podneblja

nista vi cetnici tu niste bolji


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Posledice rahat patnje
PostPostano: 21 kol 2014, 14:06 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
DzoniBG je napisao/la:
Rahat patnja...

Neolimpijska disciplina koja ima jednostavna pravila - kome duze ostane glava iznad u bazenu punom fekalne mase koja stalno pristize preko cevi dobrih gabarita.

Nema veze sto si ti u ***...u *** je i drugi, i treci... postoji solidarnost, ali i takmicarski duh da ti nosina ostane sto duze na povrsini. Snifaces smrad, ali cete radovati i pomisao kako li ce biti komsijama kad zarone ispod.

Za uspeh se preporucuje bokserski krivi nos utrnulih hemijskih receptora, dobra utreniranost sinhronizovanih pokreta rukama, spiralno vrtenje nogama i mesanje dupetom...sve u svemu, profi fekalni plivac...

Nekad je bila deviza - rahat patnja dok se boje ne istope... boje su se istopile i brze nego sto su mogli da farbaju...


Mislim da to vuče korijene iz osmanizma, kad su stoljećima živjeli na isti način. Nema prosperiteta, nemaš gdje ni žuriti. Razlika između onda i danas je da im danas malo zajebano, nema kmetova da ih izdržavaju u izležavanju i ispijanju kaHva.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Posledice rahat patnje
PostPostano: 21 kol 2014, 14:06 
Offline

Pridružen/a: 29 ožu 2013, 06:32
Postovi: 6304
Ali oni tvrde da se njima to isplatiDa je vreme na njihovoj strani.Da će oni izaći kao dobitnici a da će Hrvati nestati isto tako i Srbi bar deo a ostali koji ostanu da će pristati na unitarnu BiH.
Koliko im je ta taktika uspela?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Posledice rahat patnje
PostPostano: 21 kol 2014, 14:06 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 04 svi 2009, 09:57
Postovi: 9562
Lokacija: HR HB
Sadašnji status uhljeba koji su utopljeni u jedan od nivoa administracije Federacije i lagano guzovače sisaju tu kravu muzaru, redovna plaća i ostalo,... naslađujući se svima koji pate, konkretno misle na Hrvate, ali u praksi na sve oko sebe, to im se zove rahat-patnja. Oni "rahat", a svi drugi "patnja".
Federacija im je centar svemira, jer su tu sada uhljebljene partijske hadžije sanjaju islamski kalifat idući naravno "Alijinim stazama revolucije", sanjajući bar 100%FBiH sa vikendicom u Neumu s pogledom na luku u koju dolazi tanker sa naftom,... jedući lišće ako treba.
Jasno od toga nema ništa, klasični naci-šupljak za ložionu gladnih masa, već im se cijela priča opravda na redovno kapanje plaće, jer i to je sad statusni simbol za uspijeh. Taki vakat doš'o. Ali se zato krade od Županija nemilice i za to su još uvijek rahat.
Narod je takav kakav je, jadan, izbezumljen i poslušan,...pa će u to ime patiti i patiti dok će se stranački žbirovi rahatiti i rahatiti.

Onda kad je izmuzu i kada Federacija atrofira ide ružni dio njihovog kraja,...takvi su u stanju zaratiti ili prirediti neki ratni igrokaz koji će im poslužiti da kao sipa puste crnilo po narodu da pobjegnu sa kesom para zatirući sebi trag, ironično vjerovatno do Hrvatske (agresora;) gdje će do tada kobogda kupiti nešto nekretnine i početi živjeti normalno kao svi građani EU i zgražavati se nad sudbinom Tamnog vilajeta.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Posledice rahat patnje
PostPostano: 21 kol 2014, 14:21 
Offline

Pridružen/a: 20 kol 2014, 17:43
Postovi: 126
hrvati pate? kako to tacno ide s procentualnom zastupljenoscu u odredjenim institucijama u - primjera radi - tuzlanskom kantonu?

ili USK?

da se ne pravimo ludi nista bolje nego biti pripadnik manjinskog naroda u odredjenim sredinama (svestrano)

drugo je to sto cetnik mrzi i sto je - nastranu odredjena doza simpatije koja coeka spopadne kad vidi dvorsku ludu - poprilicno udaren pa misli to sta misli

(al odavno si medjusobno lizete pakshu - kud ces bolji dokaz od onog sranja od dokumentarca koji je bilesi napravio savez "logorasa" rs)


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Posledice rahat patnje
PostPostano: 21 kol 2014, 14:37 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Rahat patnja je i vječito kloniranje po forumima i doživljavanje neuspjeha sa propagandom.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Posledice rahat patnje
PostPostano: 21 kol 2014, 14:39 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 04 svi 2009, 09:57
Postovi: 9562
Lokacija: HR HB
sinovi sadake je napisao/la:
hrvati pate? kako to tacno ide s procentualnom zastupljenoscu u odredjenim institucijama u - primjera radi - tuzlanskom kantonu?

ili USK?

da se ne pravimo ludi nista bolje nego biti pripadnik manjinskog naroda u odredjenim sredinama (svestrano)

drugo je to sto cetnik mrzi i sto je - nastranu odredjena doza simpatije koja coeka spopadne kad vidi dvorsku ludu - poprilicno udaren pa misli to sta misli

(al odavno si medjusobno lizete pakshu - kud ces bolji dokaz od onog sranja od dokumentarca koji je bilesi napravio savez "logorasa" rs)


to je parola uhljeba, raznih boja ali muslimanske naci politike najprije i njihovih podgužnjaka,... ali ne pravi se lud i da si s Marsa pao zna se čija je to krilatica i zbog čega,...to sa četnicima skoro da nema veze, tu su Hrvati i njihovo čišćenje iz Federacije fokus, Srbima možete da duvate u jajca.

Radije bi iskrenom neprijatelju poljubio pakšu, nego lažnom prijatelju obraz,... jebote pa vi ste sjebali svaki dogovor koji je potpisan sa vama, dakle nema dogovora više, ćeramo se dok ne iskapamo ili mi ili vi, jerbo ste sami to tražili.

Dakle, sudba nam je takva, scenarij rahat-patnja, pa eto da vidimo... :kava

ps. ovo što bbc reče, baš šta se više kloniraš i pokušavaš nekom nešto utjerati u glavu ovde, idi rahati se u hladu.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Posledice rahat patnje
PostPostano: 21 kol 2014, 14:40 
Offline

Pridružen/a: 20 kol 2014, 17:43
Postovi: 126
BBC je napisao/la:
Rahat patnja je i vječito kloniranje po forumima i doživljavanje neuspjeha sa propagandom.


cuo sam dassi otvorio treci entitet ida jebes ko zmaj otkako seres po hercegbosni :kava

nemozes mi nista :no


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Posledice rahat patnje
PostPostano: 21 kol 2014, 14:40 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Nije moj cilj treći entitet. A vi mi pomažete u tome. To je sva ljepota "biti ja".

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Posledice rahat patnje
PostPostano: 21 kol 2014, 14:42 
Offline

Pridružen/a: 29 ožu 2013, 06:32
Postovi: 6304
Pustite izludelog Muslimana.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Posledice rahat patnje
PostPostano: 21 kol 2014, 14:42 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 21 lis 2013, 08:36
Postovi: 791
sinovi sadake je napisao/la:
BBC je napisao/la:
Rahat patnja je i vječito kloniranje po forumima i doživljavanje neuspjeha sa propagandom.


cuo sam dassi otvorio treci entitet ida jebes ko zmaj otkako seres po hercegbosni :kava

nemozes mi nista :no


Ej, kak si se zval prije sadako?

Jel znaš možda Sarajku iz Beča, ta cura mi fali. Pametna, fina, zgodna.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Posledice rahat patnje
PostPostano: 21 kol 2014, 14:44 
Offline

Pridružen/a: 20 kol 2014, 17:43
Postovi: 126
bumbar92 je napisao/la:
sinovi sadake je napisao/la:
hrvati pate? kako to tacno ide s procentualnom zastupljenoscu u odredjenim institucijama u - primjera radi - tuzlanskom kantonu?

ili USK?

da se ne pravimo ludi nista bolje nego biti pripadnik manjinskog naroda u odredjenim sredinama (svestrano)

drugo je to sto cetnik mrzi i sto je - nastranu odredjena doza simpatije koja coeka spopadne kad vidi dvorsku ludu - poprilicno udaren pa misli to sta misli

(al odavno si medjusobno lizete pakshu - kud ces bolji dokaz od onog sranja od dokumentarca koji je bilesi napravio savez "logorasa" rs)


to je parola uhljeba, raznih boja ali muslimanske naci politike najprije i njihovih podgužnjaka,... ali ne pravi se lud i da si s Marsa pao zna se čija je to krilatica i zbog čega,...to sa četnicima skoro da nema veze, tu su Hrvati i njihovo čišćenje iz Federacije fokus, Srbima možete da duvate u jajca.

Radije bi iskrenom neprijatelju poljubio pakšu, nego lažnom prijatelju obraz,... jebote pa vi ste sjebali svaki dogovor koji je potpisan sa vama, dakle nema dogovora više, ćeramo se dok ne iskapamo ili mi ili vi, jerbo ste sami to tražili.

Dakle, sudba nam je takva, scenarij rahat-patnja, pa eto da vidimo... :kava


dobro, nadajmo se onda samo da nece biti opet za nozeve i kame jer mislim da bi bilo deset puta gore nego devedesetih posto su sad svi nabrijani do jaja


Citat:
to je parola uhljeba, raznih boja


istina

ali onda dodas ovo

Citat:
muslimanske naci politike


sto nema veze s vezom jer naci politika ne znaci garantovanje radnih mjesta pripadnicima odredjenih naroda u sredinama u kojima su manjina..vec naprotiv. kakva ste stoka svi skupa zna se da bi hrvat u tz kantonu, ili bosnjak u zapadnoj hercegovini, dobio radno mjesto u institucijama tek u limburgu mjesecu da nije tog zakona i konstitutivnosti na cjelokupnoj teritoriji bih.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Posledice rahat patnje
PostPostano: 21 kol 2014, 14:45 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 sij 2010, 17:54
Postovi: 13159
sinovi sadake je napisao/la:
imamo mi to svi u sebi to da nam je drago kad je drugome lose ili losije

ovdje se samo prebacuje na kolektivitet ali se ustvari radi o duboko usadjenom mentalnom sklopu tih podneblja

nista vi cetnici tu niste bolji


O slicnosti mentaliteta mogli bi da pricamo na razlicite nacine... cak i da se slozimo... ali to ovde nije tema...

Govorimo o jednoj nihilistickoj i nistavnoj politici koja se dugo emitovala iz Sarajeva, i jos ne menja frekvenciju FM talasa... cekajuci Godoa, dok se kauri samoistrebe, RS propadne, cetnici polako uhvate tutanj preko Drine, Hrvatima montira mutirani Komsic, enklave u SB progutaju, kamenjarci isele u Hrvatsku... dobri Bosnjani ce sedeti i cesljati vunu uzduz i popreko...

Proslo je neko vreme, kolonijalni gubernator je prekinuo da ukida nadleznosti RS, EU sve kritickije govori o vlasti u Sarajevu...Sinovi sadake su ostali bez sadake, nema milijardi na racun dzenosajda... slali su u crnu rupu, i zavrnuli slavinu...

Rahat patnja u samrtnickom ropcu je pocela da pravi nerede ovog proleca, da pali i rusi... kao deriste kome uzmes igracku, place i kuka - mama, tata, pa nije ovako trebalo da bude... hocu moju igracku nazad...

Infantilnost i nezrelost carsijske politike je u 20 godina porodilo armiju botova koji nisu u stanju da sagledaju koliko pocetne premise pogresne, i sledstveno svi zakljucci... to sto se vi kunete u Bosnu, drzavu... to su prazne reci, koje niko vise nece da slusa... vas ni ta sama drzava ne zanima, jer da vas zanima, ne bi bila zapustena kao cenifa na tuzlanskoj autobuskoj stanici gde se pre par godina zamalo nisam udavio od smrada, dok mi je ciganka ispred zicala jednu marku...

Dokle god politika bude sracunata kako zajebati ove druge i trece... nece se nista pomeriti... cak i neki mucenik kad zagine u saobracajci, ako mu ime nije "nase"...ko ga jebe...

E to su ti direktni rezultati rahat patnje... nemrdanje kurca da se ista uradi na racun svih...

_________________
Pokaj se Grobi! Mali korak za tebe, veliki za Srpstvo!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Posledice rahat patnje
PostPostano: 21 kol 2014, 14:45 
Offline

Pridružen/a: 29 ožu 2013, 06:32
Postovi: 6304
Šta se može učiniti da ta tkz.rahat patnja njima bude teža nego drugim narodima?Da im izađe na nos.
Ne moramo pisati javno.Može svako razmisliti i učiniti nešto u okviru svojih mogućnosti .


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Posledice rahat patnje
PostPostano: 21 kol 2014, 14:48 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Odustali su oni davno od rahat patnje (i sabura, bitno dodati). Zato toliko prijete ratom jer su pogubili živce.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Posledice rahat patnje
PostPostano: 21 kol 2014, 14:48 
Offline

Pridružen/a: 20 kol 2014, 17:43
Postovi: 126
DzoniBG je napisao/la:
sinovi sadake je napisao/la:
imamo mi to svi u sebi to da nam je drago kad je drugome lose ili losije

ovdje se samo prebacuje na kolektivitet ali se ustvari radi o duboko usadjenom mentalnom sklopu tih podneblja

nista vi cetnici tu niste bolji


O slicnosti mentaliteta mogli bi da pricamo na razlicite nacine... cak i da se slozimo... ali to ovde nije tema...

Govorimo o jednoj nihilistickoj i nistavnoj politici koja se dugo emitovala iz Sarajeva, i jos ne menja frekvenciju FM talasa... cekajuci Godoa, dok se kauri samoistrebe, RS propadne, cetnici polako uhvate tutanj preko Drine, Hrvatima montira mutirani Komsic, enklave u SB progutaju, kamenjarci isele u Hrvatsku... dobri Bosnjani ce sedeti i cesljati vunu uzduz i popreko...

Proslo je neko vreme, kolonijalni gubernator je prekinuo da ukida nadleznosti RS, EU sve kritickije govori o vlasti u Sarajevu...Sinovi sadake su ostali bez sadake, nema milijardi na racun dzenosajda... slali su u crnu rupu, i zavrnuli slavinu...

Rahat patnja u samrtnickom ropcu je pocela da pravi nerede ovog proleca, da pali i rusi... kao deriste kome uzmes igracku, place i kuka - mama, tata, pa nije ovako trebalo da bude... hocu moju igracku nazad...

Infantilnost i nezrelost carsijske politike je u 20 godina porodilo armiju botova koji nisu u stanju da sagledaju koliko pocetne premise pogresne, i sledstveno svi zakljucci... to sto se vi kunete u Bosnu, drzavu... to su prazne reci, koje niko vise nece da slusa... vas ni ta sama drzava ne zanima, jer da vas zanima, ne bi bila zapustena kao cenifa na tuzlanskoj autobuskoj stanici gde se pre par godina zamalo nisam udavio od smrada, dok mi je ciganka ispred zicala jednu marku...

Dokle god politika bude sracunata kako zajebati ove druge i trece... nece se nista pomeriti... cak i neki mucenik kad zagine u saobracajci, ako mu ime nije "nase"...ko ga jebe...

E to su ti direktni rezultati rahat patnje... nemrdanje kurca da se ista uradi na racun svih...



ti se bogami pravis ko da nisu iz rs.a blokirali sve zivo i mrtvo i to u tolikoj mjeri u kojoj su mogli, tj. u kojoj im je bilo dozvoljeno.




Citat:
Dokle god politika bude sracunata kako zajebati ove druge i trece... nece se nista pomeriti... cak i neki mucenik kad zagine u saobracajci, ako mu ime nije "nase"...ko ga jebe...

E to su ti direktni rezultati rahat patnje... nemrdanje kurca da se ista uradi na racun svih...


ali to je to. samo nek se ima osjecaj da se gone neispunjeni ratni ciljevi.

opet.

strah je vazan faktor. ne kod politicara, oni se koriste strahom, vec kod prostog puka koji je svasta prezivio. iz straha se radja mrznja.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Posledice rahat patnje
PostPostano: 21 kol 2014, 14:50 
Offline

Pridružen/a: 20 kol 2014, 17:43
Postovi: 126
chat nick je napisao/la:
Šta se može učiniti da ta tkz.rahat patnja njima bude teža nego drugim narodima?Da im izađe na nos.
Ne moramo pisati javno.Može svako razmisliti i učiniti nešto u okviru svojih mogućnosti .



tesko. dotjerali ste ih u ratu uza zid i sta onda bi? umalo vas na kraju zubima ne rastrgase. ali dobro, ti si tad ladio muda po beogradu ko sto ih ladis i sad.

pripazi se malo. ovih 33 posto je minimum.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Posledice rahat patnje
PostPostano: 21 kol 2014, 14:58 
Offline

Pridružen/a: 29 ožu 2013, 06:32
Postovi: 6304
BBC je napisao/la:
Odustali su oni davno od rahat patnje (i sabura, bitno dodati). Zato toliko prijete ratom jer su pogubili živce.

Pogubili živce jesu to si upravu samo odustali nisu to im se vidi na temi Butmirski sporazum.
Sve je u stilu Hrvati će dobiti treći ali u qrcu,Hrvati se tope nestaju zato im se žuri za svojim entitetom,rahat patnja bla bla..
Srbi pasoši curenje u Srbiju...
Otprilike kao da su besmrtni i čekaju da erozija od brda napravi ravnicu.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Posledice rahat patnje
PostPostano: 21 kol 2014, 15:00 
Offline

Pridružen/a: 29 ožu 2013, 06:32
Postovi: 6304
I Hrvata ima 300000 Srba milion njih dva miliona samo polako sve će doći na svoje.


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 101 post(ov)a ]  Stranica 1, 2, 3, 4, 5  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: goran2hr, iprodano, Naša Kvačica, Tomba17 i 500 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO