HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 19 tra 2024, 12:48.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 652 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 ... 27  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Presuda hercegbosanskoj šestorki
PostPostano: 09 pro 2017, 15:33 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 sij 2011, 11:38
Postovi: 2611
Ceha je napisao/la:
Meni je žao.
Ne radi njih, dugo vremena mi je jasno što su.
Nego radi nas samih.
Što smo sve radili i koliko smo im pomogli.
Ovo je račvanje i to je dobro.
Nije dobro ako će biti s*anja.


Ma ne treba to tako gledati. Sve dobro što ikad napraviš napravio si zbog sebe, ne zbog drugih.
Od malena se bavim proučavanjem altruizma i sve psihološke knjige o istom govore baš o tome.
Pisala sam malo o tome ovdje.
Mi smo njima pomogli jer smo imali zajedničkog neprijatelja, jer smo htjeli i nitko nije to gledao s obzirom na budućnost ili neku zahvalnost.
Činjenica jest da ja ne vidim prostor za poboljšavanje naših odnosa uopće.
Ja se njih ne bojim toliko koliko se bojim nas, odnosno naših elita.
Među njima skupmo nemaš dvije osobe koje bi imale dva kralješka.
Da budu primati, pa još k tome uspravni, odavno prevazilazi sva moja očekivanja.
Nisam očekivala da ne reteriraju. Očekivala sam da barem sebi priznaju da iza ovoga stoje naši saveznici, SAD i drugi. I da shvate svoj položaj pred istima. A ne da narod farbaju kako smo uvažavani.
Nadalje, postoji semantička razlika između poštovanja nečega i priznavanja nečega.
Ja znam da mi to moramo priznati, slagali se ili ne, zakon o suradnji s tim pravnim monstrumom od suda je ustavni zakon već dvajest i kusur godina.
Ali postoje nijanse.
Čitam M. Brkića u Večernjem kaže da će se poduzeti sve moguće u postupku revizije, a kladila bih se da neće poduzeti ništa.
Iako svatko bi trebao znati koje su šanse. Pogotovo jer su žalbeni suci i suci revizijskog vijeća jedni te isti ljudi.
Ono što je sada još važnije od toga jest da nas ovo ne poremeti u ionako nedovoljnom lobiranju za Hrvate u BiH.

P.S. Možda je moj prethodni upis i bio pomalo patetičan, ali i svi moji upisi u budućnosti bit će takvi,
barem oni u kojima gubiš sve iluzije.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Presuda hercegbosanskoj šestorki
PostPostano: 09 pro 2017, 16:27 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 sij 2011, 11:38
Postovi: 2611
Proučavala sam malo smisao govora našeg uvaženog premijera, pogotovo onaj u kojem je reterirao a da nije reterirao.
Pa tako on kaže. Ne priznajemo da smo agresori na BiH (međunarodni sukob, jel) i ne sviđa nam se dio o UZP-u, pogotovo onaj u kojem se spominje Tuđman. Ali neka ova šestorka odgovara, s time nemamo problem (valjda po individualnoj i zapovjednoj odgovornosti). Pa dobro. S time ni ja nemam problem.
Ali vrag je u detaljima. Nije spomenuo ono što Praljkova odvjetnica tvrdi, a to je da je dotični osuđen isključivo po UZP-u.
Pa na kraju nije jasno priznajemo li mi UZP kao pravni koncept ili ne? Jer osudu Praljku u svakom slučaju priznajemo.
I takve cirkuse je jadno pučanstvo prisiljeno slušati 24 sata dnevno.
I to od osobe koja se pravi Titan prema svemu i svima unutar Hrvatske, a prema van je da ne kažem što.
I barem da je jedini. Ali to je obrazac ponašanja u cijeloj kasti.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Presuda hercegbosanskoj šestorki
PostPostano: 09 pro 2017, 18:33 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 svi 2009, 12:12
Postovi: 21532
Anemični je idiot.
Realno.
I trebalo bi ga maknuti što prije.
Samo tko će onda doći poslije njega?
Njonjo?
Onako :ucelo
U što se pretvorio HDZ. :ucelo

U presudi su osuđeni samo po "UZP"u, da.
S time da su i izbili većinu ovih gluposti koje muslimanski trolovi taqqijaju, npr. događanja u Rami/Prozoru nisu obuhvaćeni čak ni ovim nakaradnim UZPom, rušenje mosta preko kojeg prolazi vojska nije ratni zločin... itd.

Ne znam, mislim da bi ovo bilo drugačije da je MOST još uvijek u vladi.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Presuda hercegbosanskoj šestorki
PostPostano: 09 pro 2017, 20:18 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 tra 2016, 00:13
Postovi: 6668
Ahhhhh..Plenki..kad se pojavio..Plenki ovo,Plenki ono. ...Tako je bilo i za čoKolindu.
Plenky.
Planky.The best boy.

Туђа рука свраб не чеше.

_________________
Na nama koplja se lome i vatra se gasi jer mi smo jaki,rodjeni sa vukovima.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Presuda hercegbosanskoj šestorki
PostPostano: 09 pro 2017, 23:17 
Offline

Pridružen/a: 30 lip 2016, 15:26
Postovi: 7774
Mi Hrvati smo izgubili muda, tijekom pljačke Hercegovačke banke smo *** iz EUFOR-a trebali vezati za bandere kao i Srbi ili uhititi Inzka zbog rušenja Ustava 2010.

Nakon ove presude bi odjebao NATO, dovukao Ruse na Jadran jer RH kontrolira dobar dio Jadrana i pošteno ih napušio kurcem.
Nitko ne poštuje kmetove, pogotovo hrvatske kmetove poput Plenkovića a sa ovim Soroševcima bi se trebali obračunati kao Putin.

pod mač bato


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Presuda hercegbosanskoj šestorki
PostPostano: 09 pro 2017, 23:19 
Offline

Pridružen/a: 30 lip 2016, 15:26
Postovi: 7774
Mislim da trebamo prestati izigravati neke pozitivce koji poštuju Ustav, vladavinu prava..nitko ne poštuje pickice ma koliko bili u pravu.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Presuda hercegbosanskoj šestorki
PostPostano: 09 pro 2017, 23:45 
Online
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 10:47
Postovi: 35973
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
Eno netko podera generalov plakat na placu, svu tu plaćenu soroševsku gamad na bandere.

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Presuda hercegbosanskoj šestorki
PostPostano: 10 pro 2017, 00:05 
Offline

Pridružen/a: 03 sij 2012, 23:08
Postovi: 4974
Kačamak je napisao/la:
Ahhhhh..Plenki..kad se pojavio..Plenki ovo,Plenki ono. ...Tako je bilo i za čoKolindu.
Plenky.
Planky.The best boy.

Туђа рука свраб не чеше.


Bolje nemamo kume. Desno razni hasani. Lijevo jos veci izdajnici. Neznam. Posaljite nam nekog seselja.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Presuda hercegbosanskoj šestorki
PostPostano: 10 pro 2017, 00:22 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 stu 2014, 21:01
Postovi: 1588
Sve vlade na ovim prostorima su postavljene od strane novog svetskog poretka, a što je najgore i dobar deo opozicije je pod kontrolom tih istih globalista odnosno centralne banke.

Ono malo šake jada u opoziciji kritikuje taj zločinački projekat globalne pljačke koji sprovode S.A.D. i njene sluge u EU.
E sad mi ne znamo da li oni kritikuju da bi postigli maksimalnu cenu po kojoj će se prodati gospodarima ili kritikuju zato što stoje iza svojih reči istine.

Vučić je bio borac protiv NSP, pa je postao njihov najverniji sluga. Kolinda će i sutra nastaviti da napada Vučića i on će njoj uzvatiti, ali kada obuku masonsku odeždu, onda sva neprijateljstva izmedju njih nestaju, jer onda služe istom gospodaru.

_________________
Република Српска & Herceg Bosna against Mordor.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Presuda hercegbosanskoj šestorki
PostPostano: 10 pro 2017, 00:33 
Offline

Pridružen/a: 08 pro 2017, 21:27
Postovi: 6285
bobanovski je napisao/la:
Mi Hrvati smo izgubili muda, tijekom pljačke Hercegovačke banke smo *** iz EUFOR-a trebali vezati za bandere kao i Srbi ili uhititi Inzka zbog rušenja Ustava 2010.

Nakon ove presude bi odjebao NATO, dovukao Ruse na Jadran jer RH kontrolira dobar dio Jadrana i pošteno ih napušio kurcem.
Nitko ne poštuje kmetove, pogotovo hrvatske kmetove poput Plenkovića a sa ovim Soroševcima bi se trebali obračunati kao Putin.

pod mač bato

Mislim da je počelo Rusko uplitanje( što ne smatram lošim) u Hrvatsku kao i u njen narod u bih . Doslovno se osjeti njihov prodor(medijski,Ivancov i njegove izjave, Agrokor,Ina). Zajedno s Kinezima mislim da mogu napraviti dobru stvar ovamo i da su realna zamjena za masonski zapad !!!

_________________
"Sretni robovi su najljuci neprijatelji slobode" !!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Presuda hercegbosanskoj šestorki
PostPostano: 10 pro 2017, 10:11 
Online
Avatar

Pridružen/a: 30 pro 2010, 15:32
Postovi: 6235
Lokacija: Izvan sebe
Diablo je napisao/la:
bobanovski je napisao/la:
Mi Hrvati smo izgubili muda, tijekom pljačke Hercegovačke banke smo *** iz EUFOR-a trebali vezati za bandere kao i Srbi ili uhititi Inzka zbog rušenja Ustava 2010.

Nakon ove presude bi odjebao NATO, dovukao Ruse na Jadran jer RH kontrolira dobar dio Jadrana i pošteno ih napušio kurcem.
Nitko ne poštuje kmetove, pogotovo hrvatske kmetove poput Plenkovića a sa ovim Soroševcima bi se trebali obračunati kao Putin.

pod mač bato

Mislim da je počelo Rusko uplitanje( što ne smatram lošim) u Hrvatsku kao i u njen narod u bih . Doslovno se osjeti njihov prodor(medijski,Ivancov i njegove izjave, Agrokor,Ina). Zajedno s Kinezima mislim da mogu napraviti dobru stvar ovamo i da su realna zamjena za masonski zapad !!!

Rusi ce se drzati srba, oni su vjerniji saveznici, a kineze u osnovi ne interesuje (, ili bolje receno nesmiju da se uplicu u evropi,) utjecaj u evropi osim kupovine firmi i razlicitih licenci.

_________________
Da je pravda i demokracija, bila bi Herceg-Bosna a ne Federacija.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Presuda hercegbosanskoj šestorki
PostPostano: 10 pro 2017, 11:06 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Ne palite se na novoregistrirane. Prozirno previše.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Presuda hercegbosanskoj šestorki
PostPostano: 10 pro 2017, 11:21 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 stu 2014, 21:01
Postovi: 1588
Old Fridolin je napisao/la:
Diablo je napisao/la:
Mislim da je počelo Rusko uplitanje( što ne smatram lošim) u Hrvatsku kao i u njen narod u bih . Doslovno se osjeti njihov prodor(medijski,Ivancov i njegove izjave, Agrokor,Ina). Zajedno s Kinezima mislim da mogu napraviti dobru stvar ovamo i da su realna zamjena za masonski zapad !!!

Rusi ce se drzati srba, oni su vjerniji saveznici, a kineze u osnovi ne interesuje (, ili bolje receno nesmiju da se uplicu u evropi,) utjecaj u evropi osim kupovine firmi i razlicitih licenci.

Pa i Turska je saveznik Rusije, a mi mislimo sve najgore o Turskoj.

Što se tiče Kine, niko na zapadu ne voli ako se neka druga ili treća strana meša u njihovu koloniju, jer najidealnije bi bilo kada bi postojao samo monopol zapadnih sila ili one zapadne sile kojoj je dodeljen Balkan.
Tako je recimo EU počela da se buni kada je Srbija potpisala dogovor sa Kinom o izgradnji brzih pruga BG-Budimpešta.

_________________
Република Српска & Herceg Bosna against Mordor.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Presuda hercegbosanskoj šestorki
PostPostano: 10 pro 2017, 11:32 
Offline

Pridružen/a: 08 pro 2017, 21:27
Postovi: 6285
Kakav mentalni sklop moraš imati u glavi pa da nakon svega još uvijek podržavaš zapad?? 30 godina zatiranja osnovnih ljudskih prava kao i najave da će tako ostati. Sramotne presude našim herojima koja je bila u režiji zapada itd. Tko se danas od stranih ambasadora javlja za ravnopravnost Hrvata osim Ivancova??

_________________
"Sretni robovi su najljuci neprijatelji slobode" !!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Presuda hercegbosanskoj šestorki
PostPostano: 10 pro 2017, 11:32 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Vidiš da si (pra)stari klon. Brzo se izletite.
Kaže se "veleposlaniK", ne "ambasador".

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Presuda hercegbosanskoj šestorki
PostPostano: 10 pro 2017, 13:36 
Offline

Pridružen/a: 30 lip 2016, 15:26
Postovi: 7774
ok, ovaj je detektiran


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Presuda hercegbosanskoj šestorki
PostPostano: 10 pro 2017, 17:59 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Šibenik.

slika

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Presuda hercegbosanskoj šestorki
PostPostano: 11 pro 2017, 00:40 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 svi 2009, 12:12
Postovi: 21532
Nisam vidio ovaj post, pa :D
snowflake je napisao/la:
Ceha je napisao/la:
Meni je žao.
Ne radi njih, dugo vremena mi je jasno što su.
Nego radi nas samih.
Što smo sve radili i koliko smo im pomogli.
Ovo je račvanje i to je dobro.
Nije dobro ako će biti s*anja.

Ma ne treba to tako gledati. Sve dobro što ikad napraviš napravio si zbog sebe, ne zbog drugih.
Od malena se bavim proučavanjem altruizma i sve psihološke knjige o istom govore baš o tome.

Imaš tu pravo, samo problem je što je to bilo previše.
Pomozi sirotu na svoju sramotu.
snowflake je napisao/la:
Pisala sam malo o tome ovdje.
Mi smo njima pomogli jer smo imali zajedničkog neprijatelja, jer smo htjeli i nitko nije to gledao s obzirom na budućnost ili neku zahvalnost.

Očekivao se neki ljudski odnos.
Gle, komotno se moglo pustiti Srbe da pokolju cijeli Bihać, pa da se onda uleti i makne zločince.
Imala bi etnički čisti hrvatski prostor sve do rijeke Bosne.
Iako bi se trebalo živjeti sa spoznajom da si mogao spasiti stotine tisuća ljudi od noža...

Pazi ovo;
http://www.forum.hr/showpost.php?p=6695 ... count=7296
http://www.forum.hr/showpost.php?p=6695 ... count=7297
A i za dragog Amiića, on je iz Teočka, a s*re po Hrvatima.

Pomogli smo im više, puno više nego što bi dobili po poslovici neprijatelj mog neprijatelja.
Drugi bi zatvorio pipe čim je ispaljen prvi metak na HVO, a ne im pomagat dok oni čiste 170 tisuća Hrvata...
snowflake je napisao/la:
Činjenica jest da ja ne vidim prostor za poboljšavanje naših odnosa uopće.
Ja se njih ne bojim toliko koliko se bojim nas, odnosno naših elita.
Među njima skupmo nemaš dvije osobe koje bi imale dva kralješka.

To je nažalost isto istina.
snowflake je napisao/la:
Da budu primati, pa još k tome uspravni, odavno prevazilazi sva moja očekivanja.
Nisam očekivala da ne reteriraju. Očekivala sam da barem sebi priznaju da iza ovoga stoje naši saveznici, SAD i drugi. I da shvate svoj položaj pred istima. A ne da narod farbaju kako smo uvažavani.
Nadalje, postoji semantička razlika između poštovanja nečega i priznavanja nečega.
Ja znam da mi to moramo priznati, slagali se ili ne, zakon o suradnji s tim pravnim monstrumom od suda je ustavni zakon već dvajest i kusur godina.
Ali postoje nijanse.

Slažem se.
snowflake je napisao/la:
Čitam M. Brkića u Večernjem kaže da će se poduzeti sve moguće u postupku revizije, a kladila bih se da neće poduzeti ništa.
Iako svatko bi trebao znati koje su šanse. Pogotovo jer su žalbeni suci i suci revizijskog vijeća jedni te isti ljudi.
Ono što je sada još važnije od toga jest da nas ovo ne poremeti u ionako nedovoljnom lobiranju za Hrvate u BiH.

Presuda je donesena 3:2.
Zapravo, da se napraviti puno toga.
Ali tko će to raditi?
Rodbina Pusićke?
Briselski Plenky?
snowflake je napisao/la:
P.S. Možda je moj prethodni upis i bio pomalo patetičan, ali i svi moji upisi u budućnosti bit će takvi,
barem oni u kojima gubiš sve iluzije.

Ja nisam izgubio nadu.
Tu treba napraviti par stvari.
Prvo, da Generalova žrtva ne bude uzaludna. Njegov glas se treba čuti.
Drugo, treba se organizirati, a čini mi se da se to sada događa.
Svima je jasno da nagodinu počinje s*anje u BiH.
Na nama je da se pobrinemo kako će to biti.

Zajebi Plenkya.
Zajebi Pusićku.
Da moram psovati.
Srbi (koliko god to ne volio reć) imaju pravo.
Ovo je Balkan.
Razumije se samo jezik sile.
I da citiram udbaša Manolića, gdje je naša čizma, tu je naše.
Nema tu previše filozofije.
Za "naše", ako je potrebno govoriti mitom i korupcijom, neka bude tako.
Preživjeli su Hrvati i svjetska carstva, pa ih neće valjda par muslimana za*ebavati (iako su raselili 170 tisuća ljudi, više nego Srbi)...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Presuda hercegbosanskoj šestorki
PostPostano: 11 pro 2017, 04:13 
Offline

Pridružen/a: 01 sij 2015, 21:05
Postovi: 2993
snowflake je napisao/la:
Proučavala sam malo smisao govora našeg uvaženog premijera, pogotovo onaj u kojem je reterirao a da nije reterirao.
Pa tako on kaže. Ne priznajemo da smo agresori na BiH (međunarodni sukob, jel) i ne sviđa nam se dio o UZP-u, pogotovo onaj u kojem se spominje Tuđman. Ali neka ova šestorka odgovara, s time nemamo problem (valjda po individualnoj i zapovjednoj odgovornosti). Pa dobro. S time ni ja nemam problem.
Ali vrag je u detaljima. Nije spomenuo ono što Praljkova odvjetnica tvrdi, a to je da je dotični osuđen isključivo po UZP-u.
Pa na kraju nije jasno priznajemo li mi UZP kao pravni koncept ili ne? Jer osudu Praljku u svakom slučaju priznajemo.
I takve cirkuse je jadno pučanstvo prisiljeno slušati 24 sata dnevno.
I to od osobe koja se pravi Titan prema svemu i svima unutar Hrvatske, a prema van je da ne kažem što.
I barem da je jedini. Ali to je obrazac ponašanja u cijeloj kasti.

Trebaš kužiti kontekst izjave. Rekao je tu izjavu u nadi da će EU mediji tako pohvatati i njegove kolege u Brisela koji to čitaju.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Presuda hercegbosanskoj šestorki
PostPostano: 11 pro 2017, 08:14 
Offline

Pridružen/a: 19 kol 2015, 11:38
Postovi: 3890
Ceha je napisao/la:
Nisam vidio ovaj post, pa :D
snowflake je napisao/la:
Ma ne treba to tako gledati. Sve dobro što ikad napraviš napravio si zbog sebe, ne zbog drugih.
Od malena se bavim proučavanjem altruizma i sve psihološke knjige o istom govore baš o tome.

Imaš tu pravo, samo problem je što je to bilo previše.
Pomozi sirotu na svoju sramotu.
snowflake je napisao/la:
Pisala sam malo o tome ovdje.
Mi smo njima pomogli jer smo imali zajedničkog neprijatelja, jer smo htjeli i nitko nije to gledao s obzirom na budućnost ili neku zahvalnost.

Očekivao se neki ljudski odnos.
Gle, komotno se moglo pustiti Srbe da pokolju cijeli Bihać, pa da se onda uleti i makne zločince.
Imala bi etnički čisti hrvatski prostor sve do rijeke Bosne.
Iako bi se trebalo živjeti sa spoznajom da si mogao spasiti stotine tisuća ljudi od noža...



Ne mora se zbrinjavanje izbjeglica iz BiH ni gledati kao altruizam, nego i kao direktna vojna pomoć Hrvatima u BiH. Onaj musliman koji je u hotelu u Hrvatskoj jeo paštetu i pio kavu nije bio na položajima i pucao na Hrvate. A da im je zabranjen ulazak i prolaz kroz Hrvatsku jedan dio bi upravo to radio.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Presuda hercegbosanskoj šestorki
PostPostano: 11 pro 2017, 10:29 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 svi 2009, 12:12
Postovi: 21532
Kaftanzoglio je napisao/la:
Ne mora se zbrinjavanje izbjeglica iz BiH ni gledati kao altruizam, nego i kao direktna vojna pomoć Hrvatima u BiH. Onaj musliman koji je u hotelu u Hrvatskoj jeo paštetu i pio kavu nije bio na položajima i pucao na Hrvate. A da im je zabranjen ulazak i prolaz kroz Hrvatsku jedan dio bi upravo to radio.

Nisam pucao na to.
Nego na naoružavanje aBiH za vrijeme HM rata.
Odi si pogledati, ovo još uvijek radi http://www.slobodanpraljak.com/
Ima tu gomila dokumenata.

RH ne samo da je zbrinjavala izbjeglice, nego je obučavala raznorazne musliće, od njih radila ratne formacije, da bi i oni bili u stanju nešto obraniti.
Onda su ti isti samo okrenuli puške na Hrvate.

Pa "legendarni" je primjer mostarskog Bijelog Polja. Vojarna na sjeveru grada, omjer bio 60:40. 60% vojarne su činili "Hrvati islamske vjere". Pa su preko noći poklali svoje kolege i pustili "velikobošnjačku" hArmiju u vojarnu, a njihovi planeri su si osigurali cestu kojom će napasti nezauzeti ostatak Mostara.
Tek nakon toga je krenulo micanje "Hrvata islamske vjere" iz HVOa (ona priča sa zatvorima).
A to je bilo na pola HM rata.
I unatoč tome RH je svejedno naoružavala musliće...
Onak, žešći debilizam.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Presuda hercegbosanskoj šestorki
PostPostano: 11 pro 2017, 10:36 
Online
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 10:47
Postovi: 35973
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
Muslimanske Horde Zla provociraju u Vitezu

slika

Vidi zastave palestinskih Arapa, dvije zastave dva izmišljena naroda, palestinskih Arapa tzv. Palestinaca i bosanskih Muslimana tzv. Bošnjaka.

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Presuda hercegbosanskoj šestorki
PostPostano: 11 pro 2017, 13:12 
Online
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 10:47
Postovi: 35973
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
Evo iste ekipe i u Zagrebu tzv. Inicijativa mladih za ljudska prava

slika

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Presuda hercegbosanskoj šestorki
PostPostano: 11 pro 2017, 14:22 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 stu 2009, 11:36
Postovi: 24644
Lokacija: СРПСКА
Gradskoj čistoći grada Zagreba kao da je gospodin Bakir direktor. Ugledajte fotografije.

http://www.zagreb.info/aktualno/zg/dok- ... rga/165528


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Presuda hercegbosanskoj šestorki
PostPostano: 11 pro 2017, 15:31 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 svi 2009, 12:12
Postovi: 21532
daramo je napisao/la:
Evo iste ekipe i u Zagrebu tzv. Inicijativa mladih za ljudska prava
slika

Soroš.
Agathonikos je napisao/la:
Gradskoj čistoći grada Zagreba kao da je gospodin Bakir direktor. Ugledajte fotografije.
http://www.zagreb.info/aktualno/zg/dok- ... rga/165528

Bandić.

Svako s*anje ima svoje ime i prezime.


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 652 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 ... 27  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: crni_bombarder, Teuton i 413 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO