HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 28 ožu 2024, 15:36.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 236 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 6, 7, 8, 9, 10  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Turcin se ulizuje Srbima
PostPostano: 18 lis 2017, 11:50 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 lip 2017, 01:01
Postovi: 1068
ludi mujo je napisao/la:
Carmello Šešelj je napisao/la:
Ako Turci budu insistirali na tom pravcu, Srbija neće učestvovati u tom projektu. Pa vi sami sa njima pregovarajte i ubedite ih da vam finansiraju taj put, za koji je pitanje da li ćemu biti dozvoljena konekcija sa auto putem Gradiška-BL-Doboj-Brčko-Bijeljina-Rača, pa se vozite od Sa do Ze i TZ autoputevima, ali oni neće biti povezani sa autoputevima kroz RS, pa će svi vaši autoputevi biti slepa creva, makar je to ogroman skok u odnosu na ovo što imate danas.

Još samo da zatvorite finansijsku konstrukciju, jal bankarski, jal Padišahovom sadakom, i možete odmah da gradite. Moja procena je, za nekih 10 do 20 godina.

Mi cemo sami spojiti Mostar-Sarajevo i onda Sa-Tz-Brcko i dalje za Hr. Od Brckog do autoputa u Hr je mala dionica. Dakle boli na *** hoce li taj autoput ici. Nama bi odg. i da ne bude nek u Istocnoj Bosni ostane pustos sa cistim zrakom i prirodom pa kad Arapi pokupuju sve ono sto Srbi prodaju okp Sarajeva nek se dalje prebace. Uz Mileta na vlasti ici ce mnogo brze. SNSD-ov nacelnik je prodao cak i zemlju na Zlatistu gdje je trebao biti onaj krst dakle za pare ide sve. Kad ste prodali Albancina na Kosovu i ovdje cete. Bitno je samo cijenu dobru dati.
Ivan sedlo vam je granica mooooj Mujane.Kuda dalje za Hr?Koja Hr?Kupiće Arapi sve.Kupili Zlatište.Moj Mujo da je jutros počeo rat u 15h bi na tom istom Zlatištu imao iste one haubice.Nismo menjali model.Kakvi Arapi?Idi se leči.Bolestan si.Vi ste svi kolektivno bolesni.Zbog te bolesti će te i pocrkati.Dovoljno je da vam vodu zavrnemo i napravimo šumski požar nad Sarajevom i podavili bi vas dimom bez metka ispaljenog.Ili da pustimo požar da se proširi na grad.
E moj Mujane kobilin sine. :laugh

_________________
"Ovdje mjenjamo žive za žive, a mrtve za mrtve".


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Turcin se ulizuje Srbima
PostPostano: 18 lis 2017, 13:53 
Offline

Pridružen/a: 27 pro 2016, 23:52
Postovi: 790
sivi vuk je napisao/la:
ludi mujo je napisao/la:
Mi cemo sami spojiti Mostar-Sarajevo i onda Sa-Tz-Brcko i dalje za Hr. Od Brckog do autoputa u Hr je mala dionica. Dakle boli na *** hoce li taj autoput ici. Nama bi odg. i da ne bude nek u Istocnoj Bosni ostane pustos sa cistim zrakom i prirodom pa kad Arapi pokupuju sve ono sto Srbi prodaju okp Sarajeva nek se dalje prebace. Uz Mileta na vlasti ici ce mnogo brze. SNSD-ov nacelnik je prodao cak i zemlju na Zlatistu gdje je trebao biti onaj krst dakle za pare ide sve. Kad ste prodali Albancina na Kosovu i ovdje cete. Bitno je samo cijenu dobru dati.
Ivan sedlo vam je granica mooooj Mujane.Kuda dalje za Hr?Koja Hr?Kupiće Arapi sve.Kupili Zlatište.Moj Mujo da je jutros počeo rat u 15h bi na tom istom Zlatištu imao iste one haubice.Nismo menjali model.Kakvi Arapi?Idi se leči.Bolestan si.Vi ste svi kolektivno bolesni.Zbog te bolesti će te i pocrkati.Dovoljno je da vam vodu zavrnemo i napravimo šumski požar nad Sarajevom i podavili bi vas dimom bez metka ispaljenog.Ili da pustimo požar da se proširi na grad.
E moj Mujane kobilin sine. :laugh

Na Kosovo ne mozes dacse pomolis a ti bi iznad Sarajeva haubice. E glupane glupi. Prosla u vremena kad ste u Sarajevu drzali nekoliko kasarni i neometano pod izgovorom vjezbi izvlacili oruzje i kopali rovove. Sutra dacse zarati sa tog Zlatista bi tukli Pale i ono malo bagre sto je ostalo oko Sarajeva. 1992 uz svu snagu i nacionalni naboj niste nas mogli istrijebit sada bi. Koliko treba biti glup pa doci i tu komentarisat srbocetnicku politiku.
Kad napravimo domaci model VBR-a i PVO ni ptica nece moci proletjeti, a one muzejske kante iz rusije cemo srusiti cim prelete Drinu. Zato glasaj za Mileta i gledaj uzivo raspad RS-a mirnim putem.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Turcin se ulizuje Srbima
PostPostano: 18 lis 2017, 13:58 
Online
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 10:47
Postovi: 35587
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
Evo malo blagostanja Mujinog rezervata za poštene radnike, a ovi bi da grada autoceste sve u šesnaest i kupuju hrvatsku zemlju :smijeh
Oglas iz Brčkog

slika

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Turcin se ulizuje Srbima
PostPostano: 18 lis 2017, 14:12 
Offline

Pridružen/a: 14 srp 2017, 14:37
Postovi: 164
daramo je napisao/la:
Evo malo blagostanja Mujinog rezervata za poštene radnike, a ovi bi da grada autoceste sve u šesnaest i kupuju hrvatsku zemlju :smijeh
Oglas iz Brčkog

slika


Znaci Bosnje bjeze i iz Brckog u zemlje snova, ja mislio oni doseljavaju i jacaju u Brckom. Jesu propali, pasce ispod miliona za par godina ako ovako nastave.
A mozda bismo se svi mi trebali iseliti, 6 dana u sedmici da radis za 400 maraka. Tugo moja, u sta se pretvori Bosna ponosna :D


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Turcin se ulizuje Srbima
PostPostano: 18 lis 2017, 15:05 
Offline

Pridružen/a: 27 pro 2016, 23:52
Postovi: 790
Novembar je mjesec odluka. Zakucavanje paratvorevina u vidu presuda Mladicu i zlocincima HB.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Turcin se ulizuje Srbima
PostPostano: 18 lis 2017, 15:11 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 lip 2012, 23:09
Postovi: 15562
ludi mujo je napisao/la:
Novembar je mjesec odluka. Zakucavanje paratvorevina u vidu presuda Mladicu i zlocincima HB.


Samo još to, samo još to i put vam se otvara! :smijeh

_________________
+ Gledaj orle od miline, Gračanicu kraj Prištine... +


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Turcin se ulizuje Srbima
PostPostano: 18 lis 2017, 16:17 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19704
ludi mujo je napisao/la:
Vladimir RUS je napisao/la:
Mujo, ne znam da li si kao Mujo iz viceva, ali sve mi se cini da jesi i to jos gluplji jer nista ne kontas.

Nisam spomenuo Grcicu u kontekstu industrijske zone vec najveceg naselja u Brckom.

Donji Brezik (a i Gornji Brezik) nije najveca, ali nije ni.mala mjesna zajednica kao sto bi ti zelio da jeste.

Da, Potocari najgusce naseljena mjesna zajednica u Brckom po kvadratnom kilometru.

Direktori nije isto sto i vlasnistvo. Uvoze sirovine, preradjuju, pakuju, zaposljavaju radnike, placaju poreze, prodaju, izvoze, samo toliko. Nisu oni krivi sto domaci proizvodjaci suncokreta i secerne repe ne mogu da podmire ni 10 odsto Bimalove i seceranine potrebe za tim sirovinama pa isti su primorani da uvoze da bi izvozili.

Bosnaplod je do juce bila propala firma sa ogromnim zastarjelim kapacitetima, a sada je mala firma s obzirom da sada ima samo 7000 kvadrata proizvodnog prostora u sta je ulozeno 7 miliona KM sto je daleko i od kapaciteta i od velicine investicije koju ti pominjes. To ti je stari kapacitet. Arapin vas je zajebao ako vam je toliko obecao, a masine za proizvodnju su iz Srbije tako da hvala mu sto nam puni dzepove i drzi fabriku u vecinski srpskom dijelu.

Ostalo nebi komentarisao, nemam vremena, a i ponavljas se kao pokvarena ploca.

Koliko si ti retardiran covjek. Prvo pises kako je Brezik uz Grcicu najveca mj
zajednica, a onda kad si skontao koliku si glupost izvalio pises kako nije najveca ali nije ni mala. Shvati glupane Studen nije jedini vlasnik Bimala, nego i ljudi iz Austrije, otuda i pozicije direktora. Mnogo toga domaci proizvodjaci mogu ali ovi uvoze poluproizvod. Bosnaplod je retarde samo u pocetnoj fazi ulozio iznos koji pominjes, ljudi su samo ove godine zasadili deseibe dunuma voca. A imaju preko 500 dunuma samo visnje. Proizvodni kapaciteti sve vise se osposobljavaju. A sam podarak da su sva bosnjacka sela imala priliku da sljivu i dr voce izvezu u Bosnaplod pokazuje da ce nas narod jos vise jacati. A vi jedite zidove i pravite svadbe u Tesli.hahah Masine su iz Srbije ali kakve veze ti imas sa Srbijom kretenu glupi, jel to tvoja firma. Hoce li tebi dio tog novca pripasti. Cuj drzi fabriku u srpskom dijelu i vi imate od toga koristi??? Ja gluplje izjave u zivotu nisam cuo. Ti kralju sa svakim novim komentarom pokazujes koliko glupost moze biti velika. Znaci Bingo u Banja Luci npr. donosi korist Srbima u BL tako sto im puni dzepove. O jebo te sunce zar mozes biti toliko glup. Al vi imate HIT Tv koja ima 10 zaposlenih i koju starci gledaju kad treba cut kad ce podsticaj, regres i sl. Hahahah

Mujo ti se necim fiksas cim citas ono sto nisam ni napisao. :zubati

Ako si na necem gadnom, skidaj se sto prije dok jos nije kasno posto vidim da si u gadnom tripu, a i ja cim moram da uzvratim na tvoj verbalni rat zarad izazivanja verbalnog rata.
:zubati

Ne da mi se vise odgovarati na tvoje konstrukcije.

Eto i sam si nesto priznao, da je Bosnaplod tek na pocetku, kao i mnoge male firme sto Bosnaplod i jeste s obzirom da tek sada krece u osvajanje trzista i to sa novim proizvodima.

Mujice, Marbo produkt je prodat Pepsiju za 200 miliona evra. Ta firma prije 20 godina nije ni postojala, a prodata za te pare. Bosnaplod je bio decenijama jaka firma, ali prodata je za bukvalno dzabe da bi Arapi ulozili nekoliko miliona evra, ako i toliko s obzirom da su od prije koju godinu vlasnici i Hercegovinavina. To mora da je novac od profita iz te firme tako da ta mala strana investicija, pitanje je koliko je strana investicija.

Dok vi Bosnje se zadovoljavate malim investicijama i investitorima koji domaci kapital predstavljaju kao strani, daleko cete dogurati.

Imaju i neki "seljaci" po nekoliko stotina dunuma pa se ne hvale u kontekstu mega projekta. :zubati

Taj Bosnaplod je sada mali i zaposljava mali broj ljudi i blijeda je sijenka "onog" Bosnaploda od prije rata mada i prije nije bio bog zna sta prepoznatljiv kao simbol Brckog broj 1, a kamoli prepoznatljiv u bivsoj Jugoslaviji.

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Turcin se ulizuje Srbima
PostPostano: 18 lis 2017, 16:46 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 lip 2017, 01:01
Postovi: 1068
ludi mujo je napisao/la:
sivi vuk je napisao/la:
Ivan sedlo vam je granica mooooj Mujane.Kuda dalje za Hr?Koja Hr?Kupiće Arapi sve.Kupili Zlatište.Moj Mujo da je jutros počeo rat u 15h bi na tom istom Zlatištu imao iste one haubice.Nismo menjali model.Kakvi Arapi?Idi se leči.Bolestan si.Vi ste svi kolektivno bolesni.Zbog te bolesti će te i pocrkati.Dovoljno je da vam vodu zavrnemo i napravimo šumski požar nad Sarajevom i podavili bi vas dimom bez metka ispaljenog.Ili da pustimo požar da se proširi na grad.
E moj Mujane kobilin sine. :laugh

Na Kosovo ne mozes dacse pomolis a ti bi iznad Sarajeva haubice. E glupane glupi. Prosla u vremena kad ste u Sarajevu drzali nekoliko kasarni i neometano pod izgovorom vjezbi izvlacili oruzje i kopali rovove. Sutra dacse zarati sa tog Zlatista bi tukli Pale i ono malo bagre sto je ostalo oko Sarajeva. 1992 uz svu snagu i nacionalni naboj niste nas mogli istrijebit sada bi. Koliko treba biti glup pa doci i tu komentarisat srbocetnicku politiku.
Kad napravimo domaci model VBR-a i PVO ni ptica nece moci proletjeti, a one muzejske kante iz rusije cemo srusiti cim prelete Drinu. Zato glasaj za Mileta i gledaj uzivo raspad RS-a mirnim putem.

Hahahaha opet VBRovi!?Kako si smesan.Pisamo po tebi i po tvojim VBRovima,po tvojim gazijama,sehidima,alahu,celoj deformisanoj gomili ljudskog otpada koji sacinjavate :D

_________________
"Ovdje mjenjamo žive za žive, a mrtve za mrtve".


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Turcin se ulizuje Srbima
PostPostano: 18 lis 2017, 17:54 
Offline

Pridružen/a: 27 pro 2016, 23:52
Postovi: 790
Vladimir RUS je napisao/la:
ludi mujo je napisao/la:
Koliko si ti retardiran covjek. Prvo pises kako je Brezik uz Grcicu najveca mj
zajednica, a onda kad si skontao koliku si glupost izvalio pises kako nije najveca ali nije ni mala. Shvati glupane Studen nije jedini vlasnik Bimala, nego i ljudi iz Austrije, otuda i pozicije direktora. Mnogo toga domaci proizvodjaci mogu ali ovi uvoze poluproizvod. Bosnaplod je retarde samo u pocetnoj fazi ulozio iznos koji pominjes, ljudi su samo ove godine zasadili deseibe dunuma voca. A imaju preko 500 dunuma samo visnje. Proizvodni kapaciteti sve vise se osposobljavaju. A sam podarak da su sva bosnjacka sela imala priliku da sljivu i dr voce izvezu u Bosnaplod pokazuje da ce nas narod jos vise jacati. A vi jedite zidove i pravite svadbe u Tesli.hahah Masine su iz Srbije ali kakve veze ti imas sa Srbijom kretenu glupi, jel to tvoja firma. Hoce li tebi dio tog novca pripasti. Cuj drzi fabriku u srpskom dijelu i vi imate od toga koristi??? Ja gluplje izjave u zivotu nisam cuo. Ti kralju sa svakim novim komentarom pokazujes koliko glupost moze biti velika. Znaci Bingo u Banja Luci npr. donosi korist Srbima u BL tako sto im puni dzepove. O jebo te sunce zar mozes biti toliko glup. Al vi imate HIT Tv koja ima 10 zaposlenih i koju starci gledaju kad treba cut kad ce podsticaj, regres i sl. Hahahah

Mujo ti se necim fiksas cim citas ono sto nisam ni napisao. :zubati

Ako si na necem gadnom, skidaj se sto prije dok jos nije kasno posto vidim da si u gadnom tripu, a i ja cim moram da uzvratim na tvoj verbalni rat zarad izazivanja verbalnog rata.
:zubati

Ne da mi se vise odgovarati na tvoje konstrukcije.

Eto i sam si nesto priznao, da je Bosnaplod tek na pocetku, kao i mnoge male firme sto Bosnaplod i jeste s obzirom da tek sada krece u osvajanje trzista i to sa novim proizvodima.

Mujice, Marbo produkt je prodat Pepsiju za 200 miliona evra. Ta firma prije 20 godina nije ni postojala, a prodata za te pare. Bosnaplod je bio decenijama jaka firma, ali prodata je za bukvalno dzabe da bi Arapi ulozili nekoliko miliona evra, ako i toliko s obzirom da su od prije koju godinu vlasnici i Hercegovinavina. To mora da je novac od profita iz te firme tako da ta mala strana investicija, pitanje je koliko je strana investicija.

Dok vi Bosnje se zadovoljavate malim investicijama i investitorima koji domaci kapital predstavljaju kao strani, daleko cete dogurati.

Imaju i neki "seljaci" po nekoliko stotina dunuma pa se ne hvale u kontekstu mega projekta. :zubati

Taj Bosnaplod je sada mali i zaposljava mali broj ljudi i blijeda je sijenka "onog" Bosnaploda od prije rata mada i prije nije bio bog zna sta prepoznatljiv kao simbol Brckog broj 1, a kamoli prepoznatljiv u bivsoj Jugoslaviji.

Pogledaj retarde citat iz tvog posta: ,,Mujo najvece mjesne zajednice u Brckom su Grcica, Donji Brezik... ,, pa vidi sta si izvalio pa se ispravljas.O ostalim izvalama da ne pricam. Kad bi to znao sta je BBI banka, ko je vlasnik, koliki kapital ima i ko stoji iza kupovine Bosnaploda, te koliko ne znas puno bi ti laksi zivot bio, jer manji bi konj ispadao.
Konj sa kojim se i vlastiti sunarodnici sprdaju. S kretenom kao ti treba zaista prestat diskutovat.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Turcin se ulizuje Srbima
PostPostano: 18 lis 2017, 17:58 
Offline

Pridružen/a: 27 pro 2016, 23:52
Postovi: 790
sivi vuk je napisao/la:
ludi mujo je napisao/la:
Na Kosovo ne mozes dacse pomolis a ti bi iznad Sarajeva haubice. E glupane glupi. Prosla u vremena kad ste u Sarajevu drzali nekoliko kasarni i neometano pod izgovorom vjezbi izvlacili oruzje i kopali rovove. Sutra dacse zarati sa tog Zlatista bi tukli Pale i ono malo bagre sto je ostalo oko Sarajeva. 1992 uz svu snagu i nacionalni naboj niste nas mogli istrijebit sada bi. Koliko treba biti glup pa doci i tu komentarisat srbocetnicku politiku.
Kad napravimo domaci model VBR-a i PVO ni ptica nece moci proletjeti, a one muzejske kante iz rusije cemo srusiti cim prelete Drinu. Zato glasaj za Mileta i gledaj uzivo raspad RS-a mirnim putem.

Hahahaha opet VBRovi!?Kako si smesan.Pisamo po tebi i po tvojim VBRovima,po tvojim gazijama,sehidima,alahu,celoj deformisanoj gomili ljudskog otpada koji sacinjavate :D

Pisamo ti se po sv savi, po sv pavlu patriharhu,po svim manastirima, po caru lazaru i svim srpskim kvazi junacima. Pisamo ti se po komplet bolesnoj popovskoj pedofilskoj vjeri.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Turcin se ulizuje Srbima
PostPostano: 18 lis 2017, 18:03 
Online
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 10:47
Postovi: 35587
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
Kad musliman spominje pedofilsku vjeru :smijeh

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Turcin se ulizuje Srbima
PostPostano: 18 lis 2017, 20:57 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 09 vel 2010, 19:22
Postovi: 5990
Ko nas bre zavadi

_________________
Neki Fadil


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Turcin se ulizuje Srbima
PostPostano: 18 lis 2017, 21:02 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 lip 2017, 01:01
Postovi: 1068
slika
Mujin VBR. =))
slika

_________________
"Ovdje mjenjamo žive za žive, a mrtve za mrtve".


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Turcin se ulizuje Srbima
PostPostano: 19 lis 2017, 16:23 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19704
ludi mujo je napisao/la:
Vladimir RUS je napisao/la:
Mujo ti se necim fiksas cim citas ono sto nisam ni napisao. :zubati

Ako si na necem gadnom, skidaj se sto prije dok jos nije kasno posto vidim da si u gadnom tripu, a i ja cim moram da uzvratim na tvoj verbalni rat zarad izazivanja verbalnog rata.
:zubati

Ne da mi se vise odgovarati na tvoje konstrukcije.

Eto i sam si nesto priznao, da je Bosnaplod tek na pocetku, kao i mnoge male firme sto Bosnaplod i jeste s obzirom da tek sada krece u osvajanje trzista i to sa novim proizvodima.

Mujice, Marbo produkt je prodat Pepsiju za 200 miliona evra. Ta firma prije 20 godina nije ni postojala, a prodata za te pare. Bosnaplod je bio decenijama jaka firma, ali prodata je za bukvalno dzabe da bi Arapi ulozili nekoliko miliona evra, ako i toliko s obzirom da su od prije koju godinu vlasnici i Hercegovinavina. To mora da je novac od profita iz te firme tako da ta mala strana investicija, pitanje je koliko je strana investicija.

Dok vi Bosnje se zadovoljavate malim investicijama i investitorima koji domaci kapital predstavljaju kao strani, daleko cete dogurati.

Imaju i neki "seljaci" po nekoliko stotina dunuma pa se ne hvale u kontekstu mega projekta. :zubati

Taj Bosnaplod je sada mali i zaposljava mali broj ljudi i blijeda je sijenka "onog" Bosnaploda od prije rata mada i prije nije bio bog zna sta prepoznatljiv kao simbol Brckog broj 1, a kamoli prepoznatljiv u bivsoj Jugoslaviji.

Pogledaj retarde citat iz tvog posta: ,,Mujo najvece mjesne zajednice u Brckom su Grcica, Donji Brezik... ,, pa vidi sta si izvalio pa se ispravljas.O ostalim izvalama da ne pricam. Kad bi to znao sta je BBI banka, ko je vlasnik, koliki kapital ima i ko stoji iza kupovine Bosnaploda, te koliko ne znas puno bi ti laksi zivot bio, jer manji bi konj ispadao.
Konj sa kojim se i vlastiti sunarodnici sprdaju. S kretenom kao ti treba zaista prestat diskutovat.

Mujice mulice sijeces tekst.

BBI banka je jedina banka u BiH koja ima prefiks islamska. U vas borci se zovu sehidi, a jedna vasa banka hvali se kako je islamska, dok je iz Sarajeva protjeran Djed Mraz. Jos samo da uvedete serijat pa da znamo kako da nazovemo vas dio teritorije (Islamska drzava Bosnjakistan). Ta ista banka je davalac kredita (kreditor) posla sto dodatno govori o tome da cak nije rijec o isplati od profita iz Hercegovina vina koje je u vlasnistvu tih istih Arapa vec o kreditu koji ce tek biti otplacen, sigurno ne iz dzepa tog investitora. Toliko o arapskoj investiciji posto rijec je o investiciji koju finansira jedna domaca kompanija iz Hercegovine i jedna domaca banka sa sjedistem u Sarajevu. Nista tu arapsko nije, osim arapskih koordinatora posla koji koriste povjerenje koje tek treba da opravdaju. Globalni kapitalizam toliko dobro osmisljen da se investitor nikako ne oznoji i pritom preuzme sve zasluge. Samo u banana drzavi ove stvari mogu proci kao strane investicije.

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Turcin se ulizuje Srbima
PostPostano: 19 lis 2017, 16:56 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650
Mujo je malo nervozan garant su klanjaču ispred njega smdile čarape pa se nadisao isparenja. :sad

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Turcin se ulizuje Srbima
PostPostano: 19 lis 2017, 17:25 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 svi 2009, 17:09
Postovi: 18463

Posle Erdoganove posete jedna emisija je posvećena događaju.
Bošnje se iščuđavaju kako Srbija privlači više turskih investicija od BiH. Primećuje se da Bošnjaci najviše respektuju Vučića. Srbima i Hrvatima je odvratan. I respektuju ga kao neprijatelja. Esad Duraković ranije, Fatmir Alispahić, Šaćir Filandra nedavno je rekao da se zahvaljuući Vučićevoj sposobnosti pravi nova Jugoslavija ili Velika Srbija, i da će tu BiH biti žrtva...
Inače, muftija Zukorlić podržava gradnju puta preko Višegrada...

_________________
Bože spasi, Bože hrani, Srpskog Kralja, srpski rod!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Turcin se ulizuje Srbima
PostPostano: 19 lis 2017, 18:30 
Offline

Pridružen/a: 27 pro 2016, 23:52
Postovi: 790
Vucic igra kako Evropa svira a Erdoan dirigira. Ili ce piti kahvu ili ce na kolac. Od okorjelog cetnika do pragmatika koji lezbu u konzervativnoj Srbiji stavi za premijerku. Politika stapa i sargarepe djeluje. Ili to ili neki novi 5 oktobar.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Turcin se ulizuje Srbima
PostPostano: 19 lis 2017, 20:48 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
aleksije radicevic je napisao/la:

Posle Erdoganove posete jedna emisija je posvećena događaju.
Bošnje se iščuđavaju kako Srbija privlači više turskih investicija od BiH. Primećuje se da Bošnjaci najviše respektuju Vučića. Srbima i Hrvatima je odvratan. I respektuju ga kao neprijatelja. Esad Duraković ranije, Fatmir Alispahić, Šaćir Filandra nedavno je rekao da se zahvaljuući Vučićevoj sposobnosti pravi nova Jugoslavija ili Velika Srbija, i da će tu BiH biti žrtva...
Inače, muftija Zukorlić podržava gradnju puta preko Višegrada...

Użivao sam gledajući ovo. Kollika količina defetizma i beznađa, to je fenomenalno. Oni ladno opisuju AV-a kao nekog svetskog mega cara, a sebe kao naivnu gomilu nesposobnih budala, koji ne znaju ništa drugo nego da ispruże ruku i traże sadaku.

Najjači momenat u emisiji je kad mufty kaže da bi izgradnja auto puta BG-SA preko Tuzle bila još jedan dokaz njihovog mahalskog mentaliteta. :D


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Turcin se ulizuje Srbima
PostPostano: 19 lis 2017, 23:24 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 svi 2009, 17:09
Postovi: 18463
Carmello Šešelj je napisao/la:
Użivao sam gledajući ovo. Kollika količina defetizma i beznađa, to je fenomenalno. Oni ladno opisuju AV-a kao nekog svetskog mega cara, a sebe kao naivnu gomilu nesposobnih budala, koji ne znaju ništa drugo nego da ispruże ruku i traże sadaku.

Najjači momenat u emisiji je kad mufty kaže da bi izgradnja auto puta BG-SA preko Tuzle bila još jedan dokaz njihovog mahalskog mentaliteta. :D

To poštovanje prema AV-u počelo je 2015. kada je pažnju sa "20 godina Srebrenice" skrenuo na sebe i još naveo mnoge da se njemu izvinjavaju. Obećao je pare za Srebrenicu, ali eto, desilo se da srpski načelnik i administracija preuzmu opštinu taman kad su pare počele da stižu. :D
Pre toga, prošetao se u cipelama po najvažnijoj džamiji. Istina, to su neki trikovi koje je uspešno izveo nad njima, ali daleko od toga da je neki genije...
Emisija mi je indikativna. Gostuju hožda, turkolog i politikolog a ne neki ekonomista koji bi imao vrlo praktičan odgovor na pitanje: šta treba da se preduzme da bi se privukle investicije?!

_________________
Bože spasi, Bože hrani, Srpskog Kralja, srpski rod!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Turcin se ulizuje Srbima
PostPostano: 20 lis 2017, 11:23 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
aleksije radicevic je napisao/la:
..
Emisija mi je indikativna. Gostuju hožda, turkolog i politikolog a ne neki ekonomista koji bi imao vrlo praktičan odgovor na pitanje: šta treba da se preduzme da bi se privukle investicije?!

Dobro, da budemo iskreni, skoro svo vreme i jesu pričali o ekonomiji, makar niko od njih nema blage veze sa ekonomijom. Uglavnom, zaključak im je da Turska sto puta više ulaže u Srbiju, nego u BiH, zato što Srbija, za razliku od BiH, ima auto puteve i infrastrukuturu. I da su zajednički zaključili da u politici nema mesta emocijama, i da to što su oni mahom turkofili, neće nimalo uticati na to gde idu turske investicije, nego činjenica, da su za, razliku od Srbije, zabačena vukojebina bez ikakve infrastrukuture i saobraćajnog značaja, ne nalaze se ni na jednom putnom pravcu koji je nemoguće zaobići, za razliku od Srbije, pa čak ni krštenog vodovoda u glavnom gradu nemaju. Mufty, kao i obično, na vrhunskom retoričkom nivou. Ubedljivo najjači demagog u Srbiji, posle AV-a, naravno, koji je nesumnjivi kralj demagogije i patetičarstva na ovim prostorima, a i šire.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Turcin se ulizuje Srbima
PostPostano: 30 lis 2017, 17:21 
Offline

Pridružen/a: 25 lis 2017, 17:25
Postovi: 147


Ovako to, dakle, izgleda kad se "Turcin ulizuje Srbima."



Koji raspad pameti, koje gubljenje i zadnje mrvice veze sa stvarnoscu..koja bijeda, jad, i cemer od mitologije..nacionalne..etnicke..vjerske..ma uopsteno svijesti. (mislim na otvaraca teme i naslov koji sam po sebi pokazuje svu raspalost svega za sta se doticni zalaze)


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Turcin se ulizuje Srbima
PostPostano: 30 lis 2017, 17:26 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650
Darth Golubovic je napisao/la:


Ovako to, dakle, izgleda kad se "Turcin ulizuje Srbima."



Koji raspad pameti, koje gubljenje i zadnje mrvice veze sa stvarnoscu..koja bijeda, jad, i cemer od mitologije..nacionalne..etnicke..vjerske..ma uopsteno svijesti. (mislim na otvaraca teme i naslov koji sam po sebi pokazuje svu raspalost svega za sta se doticni zalaze)


To se zove srpsko gostoprimstvo. Pjevao je Dacic i Italijanima na Italijanskom.
Kad ti covjek dodje na noge sa 450 privrednika, kad ti prije posjete napise poeziju o Srbima i Srbiji red je docekati ga kako dolikuje pa taman da je vanzemaljac.
Vi drkate na verbalna izvinjenja a Srbima su bitnija djela. Ako je neko ok prema nama bicemo i mi 3 puta bolji prema njemu. Ako je neko olos bicemo 3 puta veci olos.

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Turcin se ulizuje Srbima
PostPostano: 30 lis 2017, 17:31 
Offline

Pridružen/a: 25 lis 2017, 17:25
Postovi: 147
A Erdogan nije dosao da pravi biznis i siri uticaj vec da se "ulizuje Srbima"??! :D


Primjetis li ti kolika si ti budala? Ozbiljno pitanje.

Siguran sam da te se svaki normalni Srbin na forumu stidi. (I mene bi bilo stid da imam ista zajednicko sa zajapurenim idiotom koji je izgubio svaku vezu s realnoscu).


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Turcin se ulizuje Srbima
PostPostano: 30 lis 2017, 17:37 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650
Darth Golubovic je napisao/la:
A Erdogan nije dosao da pravi biznis i siri uticaj vec da se "ulizuje Srbima"??! :D


Primjetis li ti kolika si ti budala? Ozbiljno pitanje.

Siguran sam da te se svaki normalni Srbin na forumu stidi. (I mene bi bilo stid da imam ista zajednicko sa zajapurenim idiotom koji je izgubio svaku vezu s realnoscu).


Svako je slobodan da kod nas pravi biznis i tako siri uticaj. :zivili Kod nas se ne moze siriti uticaj vjerskim objektima i praznom pricom.
Cemu vrijedjanje kolega? Smirite se, popijte kahvu. :yes

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Turcin se ulizuje Srbima
PostPostano: 30 lis 2017, 17:56 
Offline

Pridružen/a: 25 lis 2017, 17:25
Postovi: 147
Da.

Vidis li sad koliko ti je glup naziv teme?

Sasvim normalna stvar. I jedno (dolazak) i drugo (gostoprimstvo).


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 236 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 6, 7, 8, 9, 10  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: iprodano, mijat_tomic_is_back, NekoIme i 280 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO