HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 24 tra 2024, 08:59.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 656 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 27  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Washingtonski sporazum Federacija 58% / Republika Srpska 42%
PostPostano: 13 stu 2011, 11:11 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 08:25
Postovi: 43997
Lokacija: Folklorni Jugoslaven, praktični Hrvat
NoviSeer je napisao/la:
Ministry of Sound je napisao/la:

Upravo tako...da slika bude potpuna, a zna se gdje se ratovalo 1993.


Pa protiv Srba. 4000 u istočnim eklavama i 4000 u Bihaću. Ipak su tamo bile teške borbe 1993. Jeba ga i ti Ministre :laugh


Po procjenama ti gubici 1993 otpadaju otprilike 1.500 na Heregovinu, 4.500 srednju Bosnu, a ostatak na sarajevsko ratište, Brčko, Srebrenicu, i nešto manje oko Bihaća.

_________________
sklon'se bona Zineta sa penđera, vidiš da te vlasi oćima kurišu
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Washingtonski sporazum Federacija 58% / Republika Srpska 42%
PostPostano: 13 stu 2011, 11:12 
Offline

Pridružen/a: 12 stu 2011, 09:57
Postovi: 147
NoviSeer je napisao/la:
Gledaj medo, ne znam zašto te administracija ne obriše za sva vremena sa ovog foruma i svaki tvoj novi klon. Sa ovim svojim glupostima sereš po grobovima Hrvatskih vojnika koji su dali živote u obrani Vukovara, Posavine, Dalmacije, oslobođenju Mostara, obrani Jajca i Komušine i da ne nabrajam. A ti tako bahato dolaziš na hrvatski forum sa svojim argumentima "Šta su to radili HV i HVO i koliko su oni četnika pobili?" Kako te nije samo stid...

čak naprotiv
ja poštujem te heroje i primjer su kako se brani svoj grad, mislim na Vukovar, da su bogdom npr. Zvorničani pružili bar trećinu takvog otpora
ali NE IZVRĆI istinu vezanu za Bosnu pljujući po ARBH koja je pune 3 godine nosila teret četnika na sebi i uspjela da pomlati toliki broj četnika
konkrteno odgovori koliko je poginulih četnika u HR


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Washingtonski sporazum Federacija 58% / Republika Srpska 42%
PostPostano: 13 stu 2011, 11:15 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 08:25
Postovi: 43997
Lokacija: Folklorni Jugoslaven, praktični Hrvat
Medo je napisao/la:
Ministry of Sound je napisao/la:

1995 je ABiH bila na izdisaju, uništavajući svoju mladost i pješaštvo u uzaludnim akcijama prottv srpskog čekila, a Srbi blizu ispunjenja svih ciljeva (Srebrenica, Žepa, Bihać). A onda se dogodi Oluja, i...kao što kažu the rest is history.


možda tvoje mišljenje koje nema veze sa istinom

kao što sam rekao jedino su četnici uspjeli da pritisnu enklave Bihać (gdje nisu imali uspjeha) Sarajevo (takođe su pušili) i Srebrenica, gdje su uspjeli samo zahvaljujući što su prethodno šupci UN razoružali jadne ljude, sve dok to nisu uradili četnička govan nisu mogla ući u Srebrenicu
i to su bili zadnji na izdisaju pokušaji govana četničkih, jer su hapsili po srbiji starce po ulicama i mobilisali šaljući na ratišta, to su bili posljednji izdisaji fašista, "Oluja" je samo ubrzala stavri i spriječila duže ratovanje i veći broj žrtava, nešto kao atomska na Hirošimu, koja je spriječila amerima da pogine hiljade vojnika, ali bi Japan kada-tad bio sjeban


Nije to moje "mišljenje" nego kronološki red svih većih operacija 1994-1995 prije Oluje. Pokušaj deblokade Sarajeva je jedna od najkatastrofalnijih operacija u ratu uopće gdje ste za par dana zijanili čini mi se 1.200 vojnika, i potrošili sve rezerve - a time indirektno i omogućili događaje u Srebrenici.

_________________
sklon'se bona Zineta sa penđera, vidiš da te vlasi oćima kurišu
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Washingtonski sporazum Federacija 58% / Republika Srpska 42%
PostPostano: 13 stu 2011, 11:16 
Offline

Pridružen/a: 12 stu 2011, 09:57
Postovi: 147
NoviSeer je napisao/la:
Medo je napisao/la:


ne fali ništa, nek su se naoružavali
ali treba pričati onako kako jeste, držali su se po strani dok JE TERET podnosila ARBH pune 3 godine četničke pune ofanzive sa svim onim oružjem i vojskom što je povučena još od Slovenije, pa preko HR


Ne zaboravi da su '93 u jeku Hrvatsko-Muslimanski sukobi. Vi ste sve dostupne snage ubacili u stvaranje Muslimanije na području Srednje Bosne i doline Neretve a ABiH se drži tek u jednim dijelom u Tuzli, Bihaću i enklavama. A HV je prisiljen držati se po strani zbog Međunarodnih prilika u to vrijeme, malo njih prouči također. Vi osvajate, a Hrvate se tjera na pregovore i Hrvatskoj se prijeti sankcijama. Uzmi sve u obzir bezobrazniče jedan.


ZEMJENIO si obrnuo stvari
zabivši nož u leđa i ušavši u deal sa četnicima HVO NAPADA ARBh prisiljavajući je da ratuje i na drugom frontu i onemogućavajući s jedne strane daljnju borbu sa četnicima, a s druge strane i sam HVO ne nastavlja dalju borbu sa četnicima, još jedna dupla šteta, umejsto protiv ARBH što TAD ne krenuste kao 95 na oslobađanje Jajca i Donjeg Vakufa npr, da rastretite ARBH ratište
pusti jadan bio šuplju, kome možeš prodat te laži više


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Washingtonski sporazum Federacija 58% / Republika Srpska 42%
PostPostano: 13 stu 2011, 11:18 
Offline

Pridružen/a: 05 lis 2010, 15:52
Postovi: 2769
Lokacija: Žepačko-bobovačka županija
Medo je napisao/la:
ZEMJENIO si obrnuo stvari
zabivši nož u leđa i ušavši u deal sa četnicima HVO NAPADA ARBh prisiljavajući je da ratuje i na drugom frontu i onemogućavajući s jedne strane daljnju borbu sa četnicima, a s druge strane i sam HVO ne nastavlja dalju borbu sa četnicima, još jedna dupla šteta, umejsto protiv ARBH što TAD ne krenuste kao 95 na oslobađanje Jajca i Donjeg Vakufa npr, da rastretite ARBH ratište
pusti jadan bio šuplju, kome možeš prodat te laži više


Znao sam da ovakav odgovor slijedi... Moja rasprava sa tobom je završena.

_________________
Herceg-Bosno brdovita, zemljo mila plemenita, sva prkosna i od pjesme osvojit te nitko ne smije.
ivica je napisao/la:
Tuđman je za muslimane učinio više i od alije...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Washingtonski sporazum Federacija 58% / Republika Srpska 42%
PostPostano: 13 stu 2011, 11:19 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 19 stu 2010, 10:50
Postovi: 10158
Lokacija: Banja Luka
Medo je napisao/la:
Junuz Djipalo je napisao/la:
Još da nam objasniš gdje su bile te borbe koje je vodila ABiH protiv Srba?

Ja znam samo za Ilijaš...

Općenito, do Oluje, što su Srbi poželili to su i uzeli...


i gdje poginu 20.000 smradova

ponovo pitanje koliko ih je poginulo u HR


Medo ,ti si pseto ****** b.a.l.i.j.s.k.o.

_________________
Sunce izlazi na Istoku . Ništa nije moćnije od ideje čije je vrijeme stiglo .


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Washingtonski sporazum Federacija 58% / Republika Srpska 42%
PostPostano: 13 stu 2011, 11:20 
Offline

Pridružen/a: 12 stu 2011, 09:57
Postovi: 147
Ministry of Sound je napisao/la:
Medo je napisao/la:

možda tvoje mišljenje koje nema veze sa istinom

kao što sam rekao jedino su četnici uspjeli da pritisnu enklave Bihać (gdje nisu imali uspjeha) Sarajevo (takođe su pušili) i Srebrenica, gdje su uspjeli samo zahvaljujući što su prethodno šupci UN razoružali jadne ljude, sve dok to nisu uradili četnička govan nisu mogla ući u Srebrenicu
i to su bili zadnji na izdisaju pokušaji govana četničkih, jer su hapsili po srbiji starce po ulicama i mobilisali šaljući na ratišta, to su bili posljednji izdisaji fašista, "Oluja" je samo ubrzala stavri i spriječila duže ratovanje i veći broj žrtava, nešto kao atomska na Hirošimu, koja je spriječila amerima da pogine hiljade vojnika, ali bi Japan kada-tad bio sjeban


Nije to moje "mišljenje" nego kronološki red svih većih operacija 1994-1995 prije Oluje. Pokušaj deblokade Sarajeva je jedna od najkatastrofalnijih operacija u ratu uopće gdje ste za par dana zijanili čini mi se 1.200 vojnika, i potrošili sve rezerve - a time indirektno i omogućili događaje u Srebrenici.


niko ne spori nespodobnost organizovanja ofanzive, pa slični idioti naređuju marta/aprila kaciju na Majevici, toliki su to kreteni da niko nije slušao vremensku prognozu, za dan-dva pade snijeg koji je tottalno sjeboakciju, džaba ljudi izginuli, trebalo nekog strijeljat, Lendu idiota npr. ali to je već nešto drugo
bez obzira što globalno kacija za SA nije uspjela, ipak je poremetila četnike, ponavljam zašto su napravili Markale, jer su po starom četničkom-divljačkom običaju gubitke na frontu kompenzirali granatiranjem grada i ubijanjem CIVILA, mamu im jeben čobansku


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Washingtonski sporazum Federacija 58% / Republika Srpska 42%
PostPostano: 13 stu 2011, 11:22 
Offline

Pridružen/a: 12 stu 2011, 09:57
Postovi: 147
Svarog je napisao/la:
Medo je napisao/la:

i gdje poginu 20.000 smradova

ponovo pitanje koliko ih je poginulo u HR


Medo ,ti si pseto ****** b.a.l.i.j.s.k.o.


popuši mi kretenčino debilska extremistička


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Washingtonski sporazum Federacija 58% / Republika Srpska 42%
PostPostano: 13 stu 2011, 11:24 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 svi 2009, 11:02
Postovi: 8044
Lokacija: Banovina Usora
Slušaj psino, dok je HVO +92 uspostavljao linije obrane tvoji "junaci" su igrali košarke u susjednom selu i nosali Titine slike.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Washingtonski sporazum Federacija 58% / Republika Srpska 42%
PostPostano: 13 stu 2011, 11:25 
Offline

Pridružen/a: 12 stu 2011, 09:57
Postovi: 147
Ministry of Sound je napisao/la:
Medo je napisao/la:
slika


Upravo tako...da slika bude potpuna, a zna se gdje se ratovalo 1993.


u centralnoj Bosni tokom čitavog rata 5300
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Washingtonski sporazum Federacija 58% / Republika Srpska 42%
PostPostano: 13 stu 2011, 11:29 
Offline

Pridružen/a: 12 stu 2011, 09:57
Postovi: 147
MRSHO je napisao/la:
Slušaj psino, dok je HVO +92 uspostavljao linije obrane tvoji "junaci" su igrali košarke u susjednom selu i nosali Titine slike.

idiote
niko ne spori da je bila nesvjesnost s početka događaja, sam alija je vrhunski glupan govoreči da neće biti rata, za rat treba dvoje i slično
ali kad je krenulo 92 došlo je otriježnjenje, zar ti misliš d aje ljudima tako lako izbit iz glave 50g godina komunistilke propagande i "lagodnog" života, pa dan danas mnogi "pate" za Titom i titin vremenom, i to ne samo u BH nego i u HR


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Washingtonski sporazum Federacija 58% / Republika Srpska 42%
PostPostano: 13 stu 2011, 11:32 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 stu 2009, 11:36
Postovi: 24644
Lokacija: СРПСКА
Bome, da su ovako bili opasni i 92-95 kao što je opasan gospodin Medo, broj poginulih smradova iz tzv. AbiH bi bio daleko manji :D

Ali na njihovu žalost, nisu :D


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Washingtonski sporazum Federacija 58% / Republika Srpska 42%
PostPostano: 13 stu 2011, 11:39 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 svi 2009, 11:02
Postovi: 8044
Lokacija: Banovina Usora
Ajmo malo konkretnije, tko je '92 krenuo u obranu enklave Žepče-Šeer-Komušina

Ratna bolnica Komušina (12.5. - 8.8. 1992.)

Žrtve

Ranjeni Hrvati: 174
Ranjeni Musli.: 53

Poginuli Hrvati: 30 (+7 civila)
Poginuli Musli.: 7


Ratna bolnica Novi Šeher (12.5. 1992. - 24. 6. 1993.)

Žrtve:

Ranjeni Hrvati: 290
Ranjeni Musli.: 124

Poginuli Hrvati: 65
Poginuli Musli.: 6

*+ 17 civila

Ratna bolnica Žeče (27.7. 1992. - 24.6. 1993.)

Ranjeni Hrvati: 303
Ranjeni Musli.: 285

Poginuli Hrvati: 25
Poginuli Musli.: 14

*+ 20 civila


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Washingtonski sporazum Federacija 58% / Republika Srpska 42%
PostPostano: 13 stu 2011, 11:39 
Offline

Pridružen/a: 12 stu 2011, 09:57
Postovi: 147
Agathonikos je napisao/la:
Bome, da su ovako bili opasni i 92-95 kao što je opasan gospodin Medo, broj poginulih smradova iz tzv. AbiH bi bio daleko manji :D

Ali na njihovu žalost, nisu :D


da je ARBH imala oružje kao četnički smradovi koje im je JNA ostavila, i taktičko-stratešku prednost ukopavajući se na svaku jebenu čuku iznad bosanskih gradova, a ne sa EMBARGOM na oružje, OKUPALI bi se ti smradovi u Drini i možda postali jednom u životu čisit i mirišljavi


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Washingtonski sporazum Federacija 58% / Republika Srpska 42%
PostPostano: 13 stu 2011, 11:42 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 stu 2009, 11:36
Postovi: 24644
Lokacija: СРПСКА
Medo je napisao/la:
zašto su napravili Markale

Za ovo se obratite rahmetli gospodinu Aliji Izetbegoviću, potomku ugledne Muslimani beogradske porodice :D

Da rahmetlija ne diže Markale u vazduh, ni njegov mezar ne bi bio dignut u isti :D
Dobro vi to znate ali se pravite mutavi ali polako, sve će doći na svoje :smajl007


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Washingtonski sporazum Federacija 58% / Republika Srpska 42%
PostPostano: 13 stu 2011, 11:43 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 21 kol 2011, 15:34
Postovi: 15313
Lokacija: Misao svijeta
Medo je napisao/la:
možda tvoje mišljenje koje nema veze sa istinom
kao što sam rekao jedino su četnici uspjeli da pritisnu enklave Bihać (gdje nisu imali uspjeha) Sarajevo (takođe su pušili) i Srebrenica, gdje su uspjeli samo zahvaljujući što su prethodno šupci UN razoružali jadne ljude, sve dok to nisu uradili četnička govan nisu mogla ući u Srebrenicu
i to su bili zadnji na izdisaju pokušaji govana četničkih, jer su hapsili po srbiji starce po ulicama i mobilisali šaljući na ratišta, to su bili posljednji izdisaji fašista, "Oluja" je samo ubrzala stavri i spriječila duže ratovanje i veći broj žrtava, nešto kao atomska na Hirošimu, koja je spriječila amerima da pogine hiljade vojnika, ali bi Japan kada-tad bio sjeban


Ne baš, jel razumiješ da je Republika Srpska bila itekako jaka 1995 , a padom Bihaća i tzv. "RSK" bi ojačala . Oluja je bila spas za Bihać koji je bio na izdisaju . Tvoje umanjavanje važnosti te akcije je tipična samoobrana , odnosno kada ti pofali racionalnih argumenata onda kreneš valjati gluposti. :D Kako bi u ovom slučaju racionalni argumenti bili veličina prostora koje je tvoja junačka Harmija oslobodila jasno je da si već na početku rasprave prešao na ovu vrst samoobrane pošto se do većih akcija HVa i HVOa niste makli s mrtve točke. :zubati

Srebrenicu vam je Alija izdao i te jadne ljude tamo, postoje ti lijepo transkripti u kojima piše da mu treba jedna "veća žrtva" . A što se tiće junačke Harmije oni su cijeli rat imali ulogu topovskog mesa sa svojom taktikom. Jesi se ikad pitao zašto je toliko mudžahedina pokrepavalo po Središnjoj Bosni i dolini Neretve ? - Jer su jurišali na utvrde gotovo sa sabljama :D .

Naša artiljerija vam je tamo zadavala takve gubitke da samo kreten s wikipedie može napisati kako je operacija Neretva 93' obustavljena radi toga što su vlasti u Sarajevu čule o masakru u Grabovici. Moš' se mislit , a prije im u Središnjoj Bosni nije smetalo onih 10ak prijašnjih masakra? :D

A o prijašnjem tvom komentaru o Drvaru , Glamoču i Grahovu. Jesi ti tolko zaluđen FTVom ili si jednostavno toliko glup da nerazumiješ osnove pregovaranja :D ? Srbi nisu bili voljni nama vratiti Posavinu za D-G-G jer im je trebao koridor , a nama nije palo na pamet više prostora žrtvovati za vaše ciljeve , dovoljno je što smo vam Sarajevo deblokirali zamjenom za Mrkonjić Grad i Šipovo .

Kažem ti svoje vlažne snove o junačkoj Harmiji slobodno prebaci na Sarajevo X , jer će te ovdje razumni ljudi samo nastaviti pokopavati :D .

_________________
Te kad mi jednom s dušom po svemiru se krene,
Zaorit ću ko grom:
O, gledajte ju divnu, vi zvijezde udivljene,
To moj je, moj je dom!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Washingtonski sporazum Federacija 58% / Republika Srpska 42%
PostPostano: 13 stu 2011, 11:46 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 stu 2009, 11:36
Postovi: 24644
Lokacija: СРПСКА
Medo je napisao/la:

da je ARBH imala oružje kao četnički smradovi koje im je JNA ostavila, i taktičko-stratešku prednost ukopavajući se na svaku jebenu čuku iznad bosanskih gradova, a ne sa EMBARGOM na oružje, OKUPALI bi se ti smradovi u Drini i možda postali jednom u životu čisit i mirišljavi

Gospodine Medo, možda bi vi i krenuli na Drinu ali bi završili na Eufratu, među braćom Iračanima =))
Pustite mi to postratno osvajanje, to čitam godinama po forumima i iskreno, od toga mi se sere :D


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Washingtonski sporazum Federacija 58% / Republika Srpska 42%
PostPostano: 13 stu 2011, 11:48 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 21 kol 2011, 15:34
Postovi: 15313
Lokacija: Misao svijeta
Medo je napisao/la:
Agathonikos je napisao/la:
Bome, da su ovako bili opasni i 92-95 kao što je opasan gospodin Medo, broj poginulih smradova iz tzv. AbiH bi bio daleko manji :D

Ali na njihovu žalost, nisu :D


da je ARBH imala oružje kao četnički smradovi koje im je JNA ostavila, i taktičko-stratešku prednost ukopavajući se na svaku jebenu čuku iznad bosanskih gradova, a ne sa EMBARGOM na oružje, OKUPALI bi se ti smradovi u Drini i možda postali jednom u životu čisit i mirišljavi


Pa i Hrvatska je imala embargo na oružje, bila gotovo presječena na 3 dijela od strane JNA i pobunjenih krajiških Srba , a pogle danas Hrvatsku- nevidim niti jedan srpski entitet u njoj . Kako to :D ? Možda junačka Harmija i Alija Izmetbegović nisu bili toliko junački i toliko sposobni kolko kaže FTV :zubati ?

_________________
Te kad mi jednom s dušom po svemiru se krene,
Zaorit ću ko grom:
O, gledajte ju divnu, vi zvijezde udivljene,
To moj je, moj je dom!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Washingtonski sporazum Federacija 58% / Republika Srpska 42%
PostPostano: 13 stu 2011, 11:53 
Offline

Pridružen/a: 24 svi 2010, 19:48
Postovi: 2948
Lokacija: predvorje dzeneta
Zadar1993 je napisao/la:
Medo je napisao/la:

da je ARBH imala oružje kao četnički smradovi koje im je JNA ostavila, i taktičko-stratešku prednost ukopavajući se na svaku jebenu čuku iznad bosanskih gradova, a ne sa EMBARGOM na oružje, OKUPALI bi se ti smradovi u Drini i možda postali jednom u životu čisit i mirišljavi


Pa i Hrvatska je imala embargo na oružje, bila gotovo presječena na 3 dijela od strane JNA i pobunjenih krajiških Srba , a pogle danas Hrvatsku- nevidim niti jedan srpski entitet u njoj . Kako to :D ? Možda junačka Harmija i Alija Izmetbegović nisu bili toliko junački i toliko sposobni kolko kaže FTV :zubati ?


Ma neeeeee greska u koracima hrvatska nema "srpskog entiteta" zbog ovoga :sega

_________________
Bismillahi rrahmani rrahim
Kul huvallahu Ehad
Allahu Samed
Lem Jelid Ve Lem Juled
Vel Lem Jekullehu Kufuven Ehad


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Washingtonski sporazum Federacija 58% / Republika Srpska 42%
PostPostano: 13 stu 2011, 11:58 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 21 kol 2011, 15:34
Postovi: 15313
Lokacija: Misao svijeta
zlatni_ljiljan je napisao/la:
Zadar1993 je napisao/la:

Pa i Hrvatska je imala embargo na oružje, bila gotovo presječena na 3 dijela od strane JNA i pobunjenih krajiških Srba , a pogle danas Hrvatsku- nevidim niti jedan srpski entitet u njoj . Kako to :D ? Možda junačka Harmija i Alija Izmetbegović nisu bili toliko junački i toliko sposobni kolko kaže FTV :zubati ?


Ma neeeeee greska u koracima hrvatska nema "srpskog entiteta" zbog ovoga :sega


Svakako Zlatni ljiljane , tom logikom trebate i vi Hrvatima zahvaliti što smo vas naoružali , a Amerima što su vas diplomatski branili . A što vi radite , majorizirate nas , a Amerima pucate po ambasadi =)). Ne brini neće to tako dugo ići, možda bi mogli popraviti situaciju s dvije lijepe rečenice : Hvala Hrvati. i Thank you America :zubati

_________________
Te kad mi jednom s dušom po svemiru se krene,
Zaorit ću ko grom:
O, gledajte ju divnu, vi zvijezde udivljene,
To moj je, moj je dom!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Washingtonski sporazum Federacija 58% / Republika Srpska 42%
PostPostano: 13 stu 2011, 12:02 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 svi 2009, 11:02
Postovi: 8044
Lokacija: Banovina Usora
Zadar1993 je napisao/la:
zlatni_ljiljan je napisao/la:

Ma neeeeee greska u koracima hrvatska nema "srpskog entiteta" zbog ovoga :sega


Svakako Zlatni ljiljane , tom logikom trebate i vi Hrvatima zahvaliti što smo vas naoružali , a Amerima što su vas diplomatski branili . A što vi radite , majorizirate nas , a Amerima pucate po ambasadi =)). Ne brini neće to tako dugo ići, možda bi mogli popraviti situaciju s dvije lijepe rečenice : Hvala Hrvati. i Thank you America :zubati


Ma kakva zahvala, ne uklapa se u priču "otpora Bosne koji se čuo do neba" :smijeh


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Washingtonski sporazum Federacija 58% / Republika Srpska 42%
PostPostano: 13 stu 2011, 12:07 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 stu 2009, 11:36
Postovi: 24644
Lokacija: СРПСКА
Nego gospodine Medo, očigledno je da su i HV i HVO i HOS i ABiH i muađedinci iz arapskog dunjaluka imali jednog zajedničkog neprijatelja a to je prekodrinska srboćetnićka vojna soldateska, tj. VRS i SVK :D

Kako to da danas na djelu vidimo neshvatljivu sliku na terenu, vidimo vašu bezobraznu majorizaciju dojučerašnjih saveznika i umjesto istresanja na Srbima, vi se istresate na njima. Koliko god to pokušao shvatiti drugačije od vaše želje da ih potpuno potisnete iz FbiH i da našu dragu otadžbinu tzv. biH podjelimo na ravne časti - srpsku i bošnjačku, ne uspjevam :D

Šta vi kažete na to, gospodine Medo :D


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Washingtonski sporazum Federacija 58% / Republika Srpska 42%
PostPostano: 13 stu 2011, 12:08 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 21 kol 2011, 15:34
Postovi: 15313
Lokacija: Misao svijeta
MRSHO je napisao/la:
Ma kakva zahvala, ne uklapa se u priču "otpora Bosne koji se čuo do neba" :smijeh


Ajme da zaboravih na to MRSHO ,dobro onda ćemo se zadovoljiti entitetom(koji uključivati sve što je HRHB uključivala 1992 ) i izbornom jedinicom :D.

_________________
Te kad mi jednom s dušom po svemiru se krene,
Zaorit ću ko grom:
O, gledajte ju divnu, vi zvijezde udivljene,
To moj je, moj je dom!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Washingtonski sporazum Federacija 58% / Republika Srpska 42%
PostPostano: 13 stu 2011, 12:10 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 21 kol 2011, 15:34
Postovi: 15313
Lokacija: Misao svijeta
Agathonikos je napisao/la:
Nego gospodine Medo, očigledno je da su i HV i HVO i HOS i ABiH i muađedinci iz arapskog dunjaluka imali jednog zajedničkog neprijatelja a to je prekodrinska srboćetnićka vojna soldateska :D

Kako to da danas na djelu vidimo neshvatljivu sliku na terenu, vidimo vašu bezobraznu majorizaciju dojučerašnjih saveznika i umjesto istresanja na Srbima, vi se istresate na njima. Koliko god to pokušao shvatiti drugačije od vaše želje da ih potpuno potisnete iz FbiH i da našu dragu otadžbinu tzv. biH podjelimo na ravne časti - srpsku i bošnjačku, ne uspjevam :D

Šta vi kažete na to, gospodine Medo :D


Dragi gospodine Agath , neće vam tako brzo odgovoriti ,mora provjeriti prvo što misle o tome Alija, Bakir i jasno Jack s foruma bosnahistorija :D.

_________________
Te kad mi jednom s dušom po svemiru se krene,
Zaorit ću ko grom:
O, gledajte ju divnu, vi zvijezde udivljene,
To moj je, moj je dom!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Washingtonski sporazum Federacija 58% / Republika Srpska 42%
PostPostano: 13 stu 2011, 12:11 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 stu 2009, 11:36
Postovi: 24644
Lokacija: СРПСКА
Zadar1993 je napisao/la:

Dragi gospodine Agath , neće vam tako brzo odgovoriti ,mora provjeriti prvo što misle o tome Alija, Bakir i jasno Jack s foruma bosnahistorija :D.

Ma odgovoriće on i brže nego što mislite, gospodine Zadar.
Ima naš gospodin Medo na sve odgovor :smajl007


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 656 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 27  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 227 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO