HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 19 tra 2024, 05:21.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 111 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Plansko naseljavanje Arapa radi promjene strukture stanovništva u BiH
PostPostano: 27 kol 2016, 11:27 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 10:47
Postovi: 35951
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
Zato ćete na Bulevaru pokazivati švecki pasoš i tjelesne otvore, pa izvolite, onda u podveležju radite šta hoćete.

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Plansko naseljavanje Arapa radi promjene strukture stanovništva u BiH
PostPostano: 27 kol 2016, 11:41 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:39
Postovi: 58742
Lokacija: DAZP HQ
Ne znam tko će naseljavati Sjeverni logor, ali znam tko će kupit prvi stan, 150 keka kaemova je u šteku samo za taj trenutak.

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Plansko naseljavanje Arapa radi promjene strukture stanovništva u BiH
PostPostano: 27 kol 2016, 11:45 
Offline

Pridružen/a: 11 tra 2016, 16:17
Postovi: 7949
Lokacija: Сарај Чадор
Kada ni domicilni Hrvati, originalni a i doseljeni iz srednje Bosne i zapadnohercegovačkog zaleđa ne iskazuju interes/muda za bošnjački Mostar, teško çeš se ti koji si se otisnuo u Zagreb i navikao na sve što nudi taj bastion mittelojropstva, odlučiti za naseljavanje te ledine.

_________________
Skidanje okova je imperativ.

Takozvana "rs" je genocidna tvorevina.

The so-called "republic of srpska" is a genocidal ramshackle pseudo-state.

Ko je zrinyia na sigetu posjek'o..


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Plansko naseljavanje Arapa radi promjene strukture stanovništva u BiH
PostPostano: 27 kol 2016, 11:45 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Opet muslimanski mega projekt od nekoliko milijardi €. :laugh
Čuj federacija će graditi. U Sarajevu već 15 godina po svijetu prose sadaku za polovnu žičaru.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Plansko naseljavanje Arapa radi promjene strukture stanovništva u BiH
PostPostano: 27 kol 2016, 11:55 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:39
Postovi: 58742
Lokacija: DAZP HQ
Amiđa je napisao/la:
Kada ni domicilni Hrvati, originalni a i doseljeni iz srednje Bosne i zapadnohercegovačkog zaleđa ne iskazuju interes/muda za bošnjački Mostar, teško çeš se ti koji si se otisnuo u Zagreb i navikao na sve što nudi taj bastion mittelojropstva, odlučiti za naseljavanje te ledine.


To će biti moj svečani poklon 8-ero članoj obitelji iz Rastovače.

Sjeverni logor a.k.a. Novo Posušje. :kava

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Plansko naseljavanje Arapa radi promjene strukture stanovništva u BiH
PostPostano: 27 kol 2016, 11:57 
Offline

Pridružen/a: 11 tra 2016, 16:17
Postovi: 7949
Lokacija: Сарај Чадор
Dudu, lets face it, odavno je presušio izvor naseljeničkog potencijala. Nema se ko više iz srednje Bosne/Jablanice i Konjica te iz zapadne Hercegovine naseliti. Studenti odstudiraju i odoše.

_________________
Skidanje okova je imperativ.

Takozvana "rs" je genocidna tvorevina.

The so-called "republic of srpska" is a genocidal ramshackle pseudo-state.

Ko je zrinyia na sigetu posjek'o..


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Plansko naseljavanje Arapa radi promjene strukture stanovništva u BiH
PostPostano: 27 kol 2016, 12:46 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 10:47
Postovi: 35951
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
Al ćeš zato ti iz Švecke naseliti.
Za koga onda gradite grad duhova?
Srbijanske cigane, Arape?

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Plansko naseljavanje Arapa radi promjene strukture stanovništva u BiH
PostPostano: 27 kol 2016, 12:53 
Offline

Pridružen/a: 15 pro 2014, 18:26
Postovi: 853
Lokacija: Hrvatska Republika Herceg-Bosna
Ne vidim nijedan valjan razlog zašto bi nas zanimao Sjeverni logor. Zna se čije je šta i šta je unio HVO, a šta Harmija u Federaciju. Bude li raspada i Mostar će se dijeliti i to je to. Niti ja želim da mi Muslimani, Arapi i Turci naseljavaju potencijalna nova stambena naselja u Rodoču, niti želim da mi imamo pretenzije prema potencijalnim novim stambenim naseljima u Sjevernom logoru. Svak o svom jadu nek se zabavi. Baš zato što guramo glave u tuđe imamo probleme, a to najviše rade Muslimani.

_________________
Najljepše ga je sam sebi popušit. Pogotovo ako si crnac pa ti je dovoljno dug. Štrcni sebi u vlastito grlo i najedi se.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Plansko naseljavanje Arapa radi promjene strukture stanovništva u BiH
PostPostano: 28 kol 2016, 09:57 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 svi 2009, 12:12
Postovi: 21532
Barrack, od kada si ti mi ?
Kaj nisi Musliman ?

Zna se čije je čije.
No s obzirom da smo mi u Daytonu dali 5% za federaciju, red je i da nam se to vrati. Ilidža i ostali kvartovi koji su očišćeni od Srba nisu previše interesantni.
Ostatak Uskoplja, Fojnice, manja sela po Novom Travniku, Travniku i Jajcu, kao i Mostaru i Konjicu...
Teritorij bez previše stanovništva.
Eventualno cijeli SBŽ i HNŽ, a postoji i koridor prema Žepču preko onog pustog srpskog sela koje je prije rata bilo u teslićkoj općini. Iako je to šuma :D


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Plansko naseljavanje Arapa radi promjene strukture stanovništva u BiH
PostPostano: 28 kol 2016, 10:21 
Offline

Pridružen/a: 11 tra 2016, 16:17
Postovi: 7949
Lokacija: Сарај Чадор
Halo megalomanu, šta ima? Nije te bilo dugo.

_________________
Skidanje okova je imperativ.

Takozvana "rs" je genocidna tvorevina.

The so-called "republic of srpska" is a genocidal ramshackle pseudo-state.

Ko je zrinyia na sigetu posjek'o..


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Plansko naseljavanje Arapa radi promjene strukture stanovništva u BiH
PostPostano: 28 kol 2016, 12:44 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 svi 2009, 12:12
Postovi: 21532
Ti imaš nekih problema ili ?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Plansko naseljavanje Arapa radi promjene strukture stanovništva u BiH
PostPostano: 28 kol 2016, 16:58 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 10:47
Postovi: 35951
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
O problemu kolonozacije BiH već počinju pisati i njemački mediji

Deutsche Welle: Jesu li Arapi turisti ili budući stanovnici BiH?

Broj arapskih turista u BiH raste iz godine u godinu. Neki tvrde da je to dobro za bh. tuziram i sveukupni razvoj zemlje. Drugi su zabrinuti zbog arapske kupovine bh. zemljišta

Citat:
Kuvajćanin Abdul Medžid u Bosni i Hercegovini (BiH) se osjeća „vrlo ugodno“. „Došao sam ovdje kao turista. Ovo je veoma lijepa zemlja i ljudi su veoma dobri. Sada sam u Sarajevu, ali sam bio i u Travniku i još nekim gradovima. Oduševljen sam onim što sam vidio. Uživam u bosanskoj klimi i bosanskim planinama, rijekama i jezerima“, kaže Abdul Medžid za Deutsche Welle.

Bedr Al-Šemri je iz Haila, grada u Saudijskoj Arabiji. Za razliku od Abdula Medžida, Al-Šemri razmišlja i o kupovini zemljišta u BiH.

Na pitanje zašto, odgovara vrlo konkretno: „Pogledajte ovo zelenilo, ove planine koje nas okružuju. Sve ove rijeke, jezera… klima je ovdje tako osvježavajuća, a u Saudijskoj Arabiji je veoma vruće.“

Sa Abdul Medžidom i Bedr Al-Šemrijem razgovarali smo u sarajevskom naselju Ilidža.

Ulice Ilidže, ali i centralnih gradskih područja, ovog su ljeta preplavljene i gostima iz arapskih zemalja. Sarajevo je i 2016. godine glavna bh. destinacija arapskih turista, ali ih ove godine u većem broju ima i u drugim bh. gradovima.

Al-Šemri kaže da je bio i u Mostaru i Bihaću, gradovima za koje ima samo riječi hvalne.

Gosti iz arapskih zemalja uočljiviji su od drugih turista. Arapske žene uglavnom su potpuno pokrivene, odnosno odjevene su u burke. Ilidžanske kafane i restorani puni su arapskih turista, a cjenovnici i druge ponude te oglasi na obližnjim objektima često su štampani i na arapskom jeziku. Lokalni biznis potpuno je prilagođen novoj vrsti potražnje.

U kafanama koje računaju na arapske turiste, više nema alkoholnih pića, uprkos negodovanju lokalnih ljubitelja „dobre kapljice“. Arapske obitelji rado se odmaraju i na travi ilidžanskih parkova, gdje mnogi obavljaju i molitvu, kada za to nastupi vrijeme.

Lokalno stanovništvo o arapskim turistima

Gotovo neprimjetno lokalno stanovništvo ima podijeljena mišljenja o arapskim turistima.

„Nismo protiv Arapa! Drago nam je što turisti dolaze, odakle god da dolaze, ali Arapi su specifični. Donose pare, ali ne poštuju propise. U Sarajevu trenutno cvjeta gradnja skupih objekata, a kupci su mahom Arapi. U BiH je sve više siromaštva i besperspektivnosti, a za Arape se prave apartmani, njima se naši općinski čelnici klanjaju i dodvoravaju, dopuštajući im i ono što lokalnom stanovništvu inače nije dozvoljeno“, kaže jedan stanovnik Ilidže koji nije želio da mu navodimo ime (J.K.).

„Ko nam je kriv kad ništa svoje ne cijenimo. Jedino nama parkovi ne služe da u njima uživamo. U drugim metropolama, npr. Beču, ljudi najnormalnije leže u parkovima, a mi se čudimo i ‘krstimo’ što se Arapin izvrnuo u parku na Ilidži“, ističe A.D.

A.M. nema ništa protiv Arapa, dokle god oni poštuju norme ponašanja i zakone.

„No, bojim se da oni ne poštuju ni jedno ni drugo. Ako bosanski musliman ne klanja na livadi u parku, ne vidim zašto bi to bilo dozvoljeno bilo kojem Arapinu koji dođe u ovu zemlju. Način na koji dolaze do nekretnina pod lupom je sigurnosnih agencija što daje osnova za sumnju da im ni poštivanje naših zakona nije jača strana. Ti ljudi otvaraju firme, ali ne zapošljavaju, već kupuju ono najvrijednije što imamo, našu zemlju, gdje grade elitna naselja samo za sebe, izolovana od običnog bh. puka. Od svega toga mi imamo samo kratkoročnu financijsku korist. Naši vlastodršci ne brinu o tome šta će nam to donijeti u budućnosti, jer oni ionako ne misle dalje od svog mandata“, kaže A.M.

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Plansko naseljavanje Arapa radi promjene strukture stanovništva u BiH
PostPostano: 30 kol 2016, 07:49 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 10 lis 2013, 21:41
Postovi: 9853
seherzada_begovica je napisao/la:
Znate, mozda vama provincijalcima, vama je Dalmacija urbanija, pa vam to djeluje kao nesto vau, naprednije,divite se tomu. Nama iz urbanog, Dalmacija vise djeluje kao da idemo negdje u provinciju, na selo, na odmor. To mozda vama nije jasno.

Sve sto ima u Dalmaciji vidi se za jednu-dvije sezone i to je to, zidine Dubrovnika, Dioklecijanova, Lavlja kapija, i koloseum. I to je to. Pa bolje mi je na Orijent, stalno se nesto desava, novo.

slika

slika

slika\

Ovako ce jednog dana i Neum izgledati kad tu budu Arapi umjesto bhs seljadije. :yes


Ta ćeš bona ti, ti nemaš za hljeba najest se. Jedine Bošnjakinje šta su otišle u Dubai su ljepotice šta su se dale u kurve. Vi, iz umjerenog ispodprosjeka ne će te tamo nikad prismrdit.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Plansko naseljavanje Arapa radi promjene strukture stanovništva u BiH
PostPostano: 30 kol 2016, 09:12 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 lip 2012, 23:09
Postovi: 15562
Kad pogledam one rahitične debele niske smeđe Arape, s debilastom djecom i okruglim ženama pod onim šatorima, umirem od smijeha na sve one koji ih se plaše kao neke velike sile koja će da nas preplavi...

_________________
+ Gledaj orle od miline, Gračanicu kraj Prištine... +


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Plansko naseljavanje Arapa radi promjene strukture stanovništva u BiH
PostPostano: 01 ruj 2016, 10:19 
Offline

Pridružen/a: 30 lip 2016, 11:39
Postovi: 139
seherzada_begovica je napisao/la:
Znate, mozda vama provincijalcima, vama je Dalmacija urbanija, pa vam to djeluje kao nesto vau, naprednije,divite se tomu. Nama iz urbanog, Dalmacija vise djeluje kao da idemo negdje u provinciju, na selo, na odmor. To mozda vama nije jasno.

Sve sto ima u Dalmaciji vidi se za jednu-dvije sezone i to je to, zidine Dubrovnika, Dioklecijanova, Lavlja kapija, i koloseum. I to je to. Pa bolje mi je na Orijent, stalno se nesto desava, novo.

slika

slika

slika\

Ovako ce jednog dana i Neum izgledati kad tu budu Arapi umjesto bhs seljadije. :yes

Ovo je daleko od urbanog. Ovo je kič iz kojeg je vidljiva doza kompleksa.

Samo iskompleksirani idiot ide u 21. stoljeću raditi najveći hotel, najveći toranj, najveći *** palac...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Plansko naseljavanje Arapa radi promjene strukture stanovništva u BiH
PostPostano: 01 ruj 2016, 12:45 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 14:45
Postovi: 32123
Metemma je napisao/la:
Kad pogledam one rahitične debele niske smeđe Arape, s debilastom djecom i okruglim ženama pod onim šatorima, umirem od smijeha na sve one koji ih se plaše kao neke velike sile koja će da nas preplavi...


Vala baš.Svakom Izraelcu platiti piće kad se ima prilika... :zubati


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Plansko naseljavanje Arapa radi promjene strukture stanovništva u BiH
PostPostano: 01 ruj 2016, 14:01 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 20 ožu 2013, 10:16
Postovi: 1254
Amiđa je napisao/la:
Sjeverni logor je bošnjačka svojina jedan kroz jedan i nemate se šta petljati, taman da naselimo 150 000 a ne 15 000 Arapa.


Da, zapravo i više nego je jasno da su Bošnjaci stvorili pojam demografskog rata, koji će kao takav ući u taktiku ratovanja "drugim sredstvima" i u udžbenike širom svijeta o metodama političkog pritiska demografskim sredstvima, kao što se već o tome govori na nekim javnim tribinama i diskutiraju posljedice po do sada stabilnu balkansku demografsku ravnotežu.
Zanimljivo, je čitati i slušati relativiziranje ovog fenomena u BiH. :kava

_________________
I svjetlost sviječe je jača od potpune tame...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Plansko naseljavanje Arapa radi promjene strukture stanovništva u BiH
PostPostano: 01 ruj 2016, 14:10 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 06 pro 2015, 22:50
Postovi: 684
Lokacija: Okupirani teritorij
Mozda na ovim prostorima, globalno oni su samo periferija tog rata.

slika

slika

slika

Citat:
Džamija će imati kapacitet da primi 35.000 ljudi, a mjesto za molitvu će biti toliko veliko da je u stanju da primi jedan mali grad.

Raskošna džamija na 374.000 kvadratna metra iznutra podsjeća na luksuzni hotel sa stepenicama, fontanama, balkonima, a imat će i vlastitu biblioteku sa hiljadama knjiga.


Imaju oni ozbiljne planove da se namnoze i preplave citav svijet .. :ninja

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=yBEVC-YZTVU
pax tibi marce evangelista meus

Non bene pro toto libertas venditur auro!

Srbi RAUS!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Plansko naseljavanje Arapa radi promjene strukture stanovništva u BiH
PostPostano: 01 ruj 2016, 14:18 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 20 ožu 2013, 10:16
Postovi: 1254
cvv35 je napisao/la:
Mozda na ovim prostorima, globalno oni su samo periferija tog rata.
Imaju oni ozbiljne planove da se namnoze i preplave citav svijet .. :ninja


Da, takve preferencije su postojale dok se Merkelovka ponašala kao šiparica i diletant u politici, koja je na velika vrata uvela terorizam u Europu kao posljedicu enormnog naseljavanja arapa.
Nažalost, ili sad već kako, desnica je krenula širom Europe da preuzima vlast i završava sa pokušajem izmjene demografske karte Europe, tako da je takav scenarij gotovo nemoguć.
Zapravo, Europa je već pokrenula zaštitne mehanizme, koji će onemogućiti scenarij o kojem govoriš, što dakako, ne isključuje opciju da neće biti primljeno još milijun izbjeglica, ali zasigurno to je taj plafon, nakon kojeg će uslijediti deportacije pouspostavljanju mirnodopskog stanja u zemljama iz kojih izbjeglice dolaze, na čemu se poangažirao već gotovo cijeli svijet. :kava

_________________
I svjetlost sviječe je jača od potpune tame...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Plansko naseljavanje Arapa radi promjene strukture stanovništva u BiH
PostPostano: 01 ruj 2016, 14:37 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 06 pro 2015, 22:50
Postovi: 684
Lokacija: Okupirani teritorij
vezista je napisao/la:
nakon kojeg će uslijediti deportacije pouspostavljanju mirnodopskog stanja u zemljama iz kojih izbjeglice dolaze, na čemu se poangažirao već gotovo cijeli svijet. :kava


Mislim da je to kljuc. Islam je globalna prijetnja za cjelokupno covjecanstvo i ti se nece zaustaviti prije nego pokore citav svijet. Dalje mislim da ih je nuzno teritorijalno ograniciti i posmatrati kako se razvijaju. U smislu i ovog sirijskog rata i egipatskog proljeca, koji je navodno zapocet jer je kruh postao preskup. Da vidimo, kako mogu da se namnozavaju kada su im resursi ograniceni, kada nemaju koga napast i opljackat. Mislim da samo tako moze doci do kakve takve promjene u razmisljanju muslimana, razvoju moderne gospodarske i svjetonazorne misli. Svakako, trebace im mnogo decenija za takvo sto, ali ne vjerujem da je moguce umjetno ubrzati te procese sto ce ih se ubaciti u savremene kulture.

Zbog toga je i lokalno potrebno tako djelovati. Nije egzistencijalno vazan toliko treci entitet koliko je vazno teritorijalno, pa onda i politicki, ograniciti muslimane, sto je vjerojatno lakse raditi kroz blokiranje zajednickih institucija. Svjedocimo de-evoluciji bosanskih muslimana, od covjeka u primata, svakim danom je sve gore. Kako su lako blokirali ruske racune, tako bi vrlo lako mogli blokirati racune saudijaca koji financiraju svo ovo islamsko sranje po Europi .. desnica jaca zbog toga, al si ni desnica nije slozna. Umjerena desnica po meni nije sposobna da se izbori s tim problemom, jer smatram da su produzena ruka financijske mafije. Samo radikalna poput V4 i Wildersa.

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=yBEVC-YZTVU
pax tibi marce evangelista meus

Non bene pro toto libertas venditur auro!

Srbi RAUS!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Plansko naseljavanje Arapa radi promjene strukture stanovništva u BiH
PostPostano: 01 ruj 2016, 14:44 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:39
Postovi: 58742
Lokacija: DAZP HQ
Mar-kan je napisao/la:
Metemma je napisao/la:
Kad pogledam one rahitične debele niske smeđe Arape, s debilastom djecom i okruglim ženama pod onim šatorima, umirem od smijeha na sve one koji ih se plaše kao neke velike sile koja će da nas preplavi...


Vala baš.Svakom Izraelcu platiti piće kad se ima prilika... :zubati


i to je zanimljivo, Izrael se Arapa boji ko radodajka kurca, a njih 6 milijuna okruženo s njih 366 milijuna. s druge strane 500 milijuna Europljana u banani zbog milijun dva Arapa. jadna im majka ako se Europa pretovri u Izrael, doduše onda je jadna majka cijelom svijetom.

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Plansko naseljavanje Arapa radi promjene strukture stanovništva u BiH
PostPostano: 01 ruj 2016, 14:50 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:39
Postovi: 58742
Lokacija: DAZP HQ
cvv35 je napisao/la:
vezista je napisao/la:
nakon kojeg će uslijediti deportacije pouspostavljanju mirnodopskog stanja u zemljama iz kojih izbjeglice dolaze, na čemu se poangažirao već gotovo cijeli svijet. :kava


Mislim da je to kljuc. Islam je globalna prijetnja za cjelokupno covjecanstvo i ti se nece zaustaviti prije nego pokore citav svijet. Dalje mislim da ih je nuzno teritorijalno ograniciti i posmatrati kako se razvijaju. U smislu i ovog sirijskog rata i egipatskog proljeca, koji je navodno zapocet jer je kruh postao preskup. Da vidimo, kako mogu da se namnozavaju kada su im resursi ograniceni, kada nemaju koga napast i opljackat. Mislim da samo tako moze doci do kakve takve promjene u razmisljanju muslimana, razvoju moderne gospodarske i svjetonazorne misli. Svakako, trebace im mnogo decenija za takvo sto, ali ne vjerujem da je moguce umjetno ubrzati te procese sto ce ih se ubaciti u savremene kulture.

Zbog toga je i lokalno potrebno tako djelovati. Nije egzistencijalno vazan toliko treci entitet koliko je vazno teritorijalno, pa onda i politicki, ograniciti muslimane, sto je vjerojatno lakse raditi kroz blokiranje zajednickih institucija. Svjedocimo de-evoluciji bosanskih muslimana, od covjeka u primata, svakim danom je sve gore. Kako su lako blokirali ruske racune, tako bi vrlo lako mogli blokirati racune saudijaca koji financiraju svo ovo islamsko sranje po Europi .. desnica jaca zbog toga, al si ni desnica nije slozna. Umjerena desnica po meni nije sposobna da se izbori s tim problemom, jer smatram da su produzena ruka financijske mafije. Samo radikalna poput V4 i Wildersa.


nije do muslimana, oni su nebitni, slabi, do Europe je. jedna Australija se brani na oceanu od svake migracije, a Europa ne može u jezeru zvanom Mediteran, iako je to jedini način da se stigne do europskog kontinenta. zatvaranjem mora ni muha ne može u Europu. alternativa je preko Rusije, ali tek im tu nema prolaza.

moja ideja je rasplamsat do kraja sunitsko-šijitski rat i hermetički zatvorit granice i ne voditi brigu o njima i njihovim sukobima.

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Plansko naseljavanje Arapa radi promjene strukture stanovništva u BiH
PostPostano: 01 ruj 2016, 15:01 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 06 pro 2015, 22:50
Postovi: 684
Lokacija: Okupirani teritorij
dudu je napisao/la:

nije do muslimana, oni su nebitni, slabi, do Europe je.


Da, do Europe je, razjedinjena je u svjetonazorima i gospodarskim interesima, jedni rade protiv drugih, preglasavanje, itd., sto je cini slabom a time i pogodnom metom za muslimanski napad.

Kao da postoji neki suptilni rat juznjaka protiv Njemacke.

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=yBEVC-YZTVU
pax tibi marce evangelista meus

Non bene pro toto libertas venditur auro!

Srbi RAUS!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Plansko naseljavanje Arapa radi promjene strukture stanovništva u BiH
PostPostano: 01 ruj 2016, 20:51 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 14:45
Postovi: 32123
dudu je napisao/la:
Mar-kan je napisao/la:

Vala baš.Svakom Izraelcu platiti piće kad se ima prilika... :zubati


i to je zanimljivo, Izrael se Arapa boji ko radodajka kurca, a njih 6 milijuna okruženo s njih 366 milijuna. s druge strane 500 milijuna Europljana u banani zbog milijun dva Arapa. jadna im majka ako se Europa pretovri u Izrael, doduše onda je jadna majka cijelom svijetom.

Izraelci se boje Arapa!?Otkud to?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Plansko naseljavanje Arapa radi promjene strukture stanovništva u BiH
PostPostano: 01 ruj 2016, 21:04 
Offline

Pridružen/a: 21 stu 2015, 17:34
Postovi: 3541
Lokacija: Folklorni srboćetnik, praktični muslimanski Bunjevac
Mar-kan je napisao/la:
dudu je napisao/la:

i to je zanimljivo, Izrael se Arapa boji ko radodajka kurca, a njih 6 milijuna okruženo s njih 366 milijuna. s druge strane 500 milijuna Europljana u banani zbog milijun dva Arapa. jadna im majka ako se Europa pretovri u Izrael, doduše onda je jadna majka cijelom svijetom.

Izraelci se boje Arapa!?Otkud to?


Kaže da ih se ne boje.

_________________
Robi lopove vrati bodove!


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 111 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 376 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO