HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 19 tra 2024, 22:33.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 2404 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 ... 97  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Martina Mlinarević-Sopta aka OldSkul
PostPostano: 24 ruj 2016, 06:53 
Online
Avatar

Pridružen/a: 24 ruj 2009, 10:09
Postovi: 24636
Lokacija: Heartbreak Hotel
Graničar Jozo je napisao/la:
tko je marina radoš?


Jedna Bosanska što živi u Splitu.

_________________
"Uzalud vam sav tisak i sve radio postaje, našim srcima nikad nećete ovladati", nadbiskup Alojzije Stepinac, Zagreb, 1942.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Martina Mlinarević-Sopta aka OldSkul
PostPostano: 24 ruj 2016, 07:31 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 07 svi 2009, 13:41
Postovi: 6116
Graničar Jozo je napisao/la:
tko je marina radoš?


Ovo je dok je još bila u stranci, sa ,sada se čini ,propalom nadom u zaposlenje ti putem.

Citat:
"Dragi prijatelji, sutra kad pobjedimo oznacujemo granice Treceg. Nove Herceg Bosne. Nitko nas nece zaustavit niti nam je*** mater, ne postoji Coza ni Lijanovic koji ce sprijecit moje kolege da poljube svetu zastavu u Mostaru, gradu najboljih ljudi na svijetu. Da da da i da za Treci !!!!!!!!!!!!!!, napisala je glasnogovornica Mladeži HDZ-a BiH, Marina Radoš, na svojem Facebook profilu uoči lokalnih izbora.


http://www.bljesak.info/rubrika/vijesti ... itet/31034


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Martina Mlinarević-Sopta aka OldSkul
PostPostano: 24 ruj 2016, 07:46 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 08:25
Postovi: 43997
Lokacija: Folklorni Jugoslaven, praktični Hrvat
kiler je napisao/la:
evo još jedne,da joj sad ne otvaram posebnu temu:
Mariana,suradnica portala hercegovina.info...

i ona bi se voljela... :neznam
i ova psuje ko kočijaš


Mariana: Guzonje, zašto nas dijelite i zavađate kada samo želimo voljeti?!


Ja sam Hrvatica.
Meni se voli. Voli mi se. Ludo mi se voli.
I ako ikad iskusim bol neka to bude samo zbog Ljubavi.
U miru.
I Srbima se voli. Voli im se. Ludo im se voli.
I ako ikad iskuse bol neka to bude samo zbog Ljubavi.
U miru.
I Muslimanima se voli. Ludo im se voli.
I ako ikad iskuse bol, neka to bude samo zbog Ljubavi.
U miru.
Guzonje, zašto nas dijelite i zavađate kada samo želimo voljeti?!
Da li vam nedostaje para?
Nedostaje i nama pa tezimo miru i Ljubavi, ne mašemo noževima niti čistimo puške.
Ne želimo.
Ja u Irmi iz Zenice vidim sestru, u Biljani iz Novog sada rod rođeni.
U čemu je problem, pizde jedne?
Da li je toliko teško podnijeti mir na ovim prostorima i umjesto mržnje širiti Ljubav i dobro?
Zašto?
Zbog vaših velikih apetita, apetita vaše neodgojene djece koja teroriziraju našu djecu sa šminkerajom i tim nekim statusom, automobilima i kupljenim diplomama?
Jebite se. Ovaj narod kojeg trujete nećete natjerati da se bore za vaše sumanute ideale i debele guzice.
Ovaj narod je pameti došao.
Ovome narodu je dopizdilo.
Ovaj narod zna tko ste i što ste.

Ovaj narod neće prebirati krvna zrnca.
Znate li da se majke već dvadeset godina bude u znoju zazivajuci sinove i muževe koji nikad neće doći, zbog vas?
Znate li da ste sjebali tolike mladosti, djetinjstva i ljubavi?

Ja imam sina.
Irma ima sina.
Biljana ima sina.
To su djeca mira koju vam ne damo.

I oni, ako treba da boluju, neka to bude samo zbog Ljubavi.

U miru.

Mariana/HERCEGOVINA.info



Martina,Marina i Mariana...
političari nas zavađaju

a cure bi se samo željele voljeti... :smajl032


Protip: "Mariana" ne postoji, isto kao što na Hercegovina.info ne postoji "ogorčeni branitelj" koji piše dirljiva pisma, niti "ljuto dijete branitelja".

Često se blamiraju na taj način, a zanimljivo je vidjeti da su sa patetičnog izmišljenog patriotizma prešli na pravljenje patetičnih djevojki narikača. Pjesmicu je napisao muškarac.

Ako mi neko nađe curu koja bi napisala nešto, a da to ne bi stavila na vlastiti profil da pobere lajkove - tad bi vam rekao - dečki, to je cura za ženit.

_________________
sklon'se bona Zineta sa penđera, vidiš da te vlasi oćima kurišu
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Martina Mlinarević-Sopta aka OldSkul
PostPostano: 24 ruj 2016, 08:06 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 pro 2009, 14:42
Postovi: 8179
Lokacija: Na rubu egzistencije
Bobovac je napisao/la:
Graničar Jozo je napisao/la:
tko je marina radoš?


Jedna Bosanska što živi u Splitu.


ona kaže za sebe da je hercegovka.

Citat:
Posljednji je dan ljeta, tužnog ljeta 2016., koje ću vječno pamtiti po tom danu. Bio je to 25.06., za Hercegovku i Katolkinju važan dan, bila sam uvjerena da je Gospa uz sveti narod hrvatski i da će ta večer završiti tako što ću dres Marija Mandžukića uokviriti i staviti iznad buduće kolijevke svog sina prvijenca koji bi se zvao Mario Croata Juventus .
Puna ljubavi i vjere u hrvatski nogomet koji je realno na razini Lige Latica (Latice su dio Duvna u kojemu sam odrasla i igrala napadačicu za Donje Latice, a u ligi sudjeluje Crvena zgrada, Donje Latice, Gornje Latice i Vrtić), opskrbila sam se pivom, čipsom, krunicom, križem, tekstovima domoljubnih pjesama, tradicionalnim napjevima, mačem, kalašem itd.
Još mi promiču slike... Domagoj Vida gađa u gol kao da gađa iz Francuske u Doboj, gore spomenuti igrač Juventusa sidi na tribinama i miješa veliku s toplim dok mu masiraju izdeformirana stopala, mlađani Pjaca na klupi drhti kao prut...
Bukvalno sam doživjela kliničku smrt u 117. minuti, a Deja Raguž mi nije mogla dati umjetno disanje jer je htjela prerezati vlastiti vrat kašikom u suzama, mater mi je zvala po bolnicama od Vardara do Triglava jesu me primili na intenzivnu njegu, a neprijatelji su likovali...
HVALA TI GOSPODE ŠTO SE DANAS OVA TRAUMA ZAVRŠAVA, vrijeme je za velike pobjede u Primeri i Ligi Prvaka, spremne su zastave, krunice, križevi, tekstovi domoljubnih pjesama, tradicionalni katalonski napjevi, mačevi i kalaši...

_________________
Too proud to beg, too dumb to steal

It's probably me...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Martina Mlinarević-Sopta aka OldSkul
PostPostano: 24 ruj 2016, 08:08 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 pro 2009, 14:42
Postovi: 8179
Lokacija: Na rubu egzistencije
zaba1111 je napisao/la:
Graničar Jozo je napisao/la:
tko je marina radoš?


Ovo je dok je još bila u stranci, sa ,sada se čini ,propalom nadom u zaposlenje ti putem.

Citat:
"Dragi prijatelji, sutra kad pobjedimo oznacujemo granice Treceg. Nove Herceg Bosne. Nitko nas nece zaustavit niti nam je*** mater, ne postoji Coza ni Lijanovic koji ce sprijecit moje kolege da poljube svetu zastavu u Mostaru, gradu najboljih ljudi na svijetu. Da da da i da za Treci !!!!!!!!!!!!!!, napisala je glasnogovornica Mladeži HDZ-a BiH, Marina Radoš, na svojem Facebook profilu uoči lokalnih izbora.


http://www.bljesak.info/rubrika/vijesti ... itet/31034


ponijelo je malo. :D

_________________
Too proud to beg, too dumb to steal

It's probably me...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Martina Mlinarević-Sopta aka OldSkul
PostPostano: 24 ruj 2016, 12:32 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 08:25
Postovi: 43997
Lokacija: Folklorni Jugoslaven, praktični Hrvat
Ima li ko kakvih pitanja za Marinu, možda bude raspoložena da ih odgovori.

_________________
sklon'se bona Zineta sa penđera, vidiš da te vlasi oćima kurišu
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Martina Mlinarević-Sopta aka OldSkul
PostPostano: 24 ruj 2016, 22:17 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 lis 2010, 13:26
Postovi: 6886
Lokacija: Ulica Rajkovačića i Čalušića bb
Ministry of Sound je napisao/la:
Ima li ko kakvih pitanja za Marinu, možda bude raspoložena da ih odgovori.


Kako to da je sa iscrtavanja granica budućeg Trećeg entiteta završila na index.hr-u i prozivanju fašista?

_________________
Vuk dlaku mijenja, ćud nikada.

Glas za HDZ jeste glas za Voju Stanimirovića.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Martina Mlinarević-Sopta aka OldSkul
PostPostano: 25 ruj 2016, 06:44 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 08:25
Postovi: 43997
Lokacija: Folklorni Jugoslaven, praktični Hrvat
kiler je napisao/la:
Ministry of Sound je napisao/la:
Ima li ko kakvih pitanja za Marinu, možda bude raspoložena da ih odgovori.


Kako to da je sa iscrtavanja granica budućeg Trećeg entiteta završila na index.hr-u i prozivanju fašista?


S obzirom da ti je pitanje bilo pomalo agresivno postavljeno, a i uvažavajući činjenicu da sam ja, za razliku od nje, ipak niko i ništa, nisam očekivao odgovor. Stoga je ovo bilo vrlo prijatno iznenađenje, vidi se da joj slava još nije udarila u glavu.

Citat:
Odg: Odrastanje? Sazrijevanje? Ha ha. U riječima velikog Coelha, svaka osoba na ovoj zemlji ima središnju ulogu u kreiranju povijesti, a da sama toga nije svjesna. No, ja sam ipak došla do jednog stadija autorealizacije i samoostvarenja same sebe kao osobe. Mislim da sam, za razliku od Coelhovog pasivnog putnika kroz život, postala svjesna svoje uloge. Svoga puta.

Dakle, te riječi jesu bile moje, ali sad sa odmakom mogu reći da to nisu bili autentični vlastiti stavovi, nego refleksija sredine. Život u jednoj uskogrudnoj provinciji na svakoj mladoj osobi ostavi trag. Riječ je o kratkovidnosti, i nemogućnosti dolaska do spoznaje da smo dio nečega većeg od nas. Kao pjesnikinja i umjetnik, ono što želim dočarati običnom čovjeku su neke transcedentalne vrijednosti koje nadilaze obitelj, regiju i naciju.

Život u jednoj većoj, otvorenijoj sredini poput Splita i pristup raznolikom društvu je samo ubrzao neke prirodne procese koji su se odvijali u meni. Općenito, u Hrvatskoj smo svjedoci akutnog nedostatka medija i mladih urbanih stvaralaca, koji bi digli glas protiv provincijalizma i klerikalizma. I u tom sam prostoru vidjela šansu za jednu vrstu kreativnog aktivizma i moga doprinosa društvu. Jako sam dobro prihvaćena, i apsolutno nitko ne uzima moje porijeklo kao otegotnu okolnost. Mislim da postoji jedna izvjesna doza poštovanja i odobravanja, pa čak i divljenja načinu kojim sam zbacila okove koji su mi nametnuti u sredini u kojoj sam odrastala. Nadam se da će se kroz moj stvaralački opus to još više primjetiti i odgovarajuće valorizirati.

Kritičarima poput gospodina koji se obratio sa tim pitanjem mogu samo poručiti da pogleda moj profil i da onda sebe pogleda u ogledalu i zapita se što je on to postigao u životu. Imam 31 tisuću fanova, a nakon što su me citirali razni mediji diljem regije, mislim da se do kraja godine bez problema može do okruglih 50 tisuća. Moje zadnje djelo je lajkalo čak 75 tisuća ljudi, reklo bi se zabijanje sa parkinga. To je 2x više nego što imam fanova na samoj stranici. Javljaju se ljudi iz Zenice, Novog Sada, Ljubljane. I svi se slažu sa mnom da je ljubav bolja od rata.

_________________
sklon'se bona Zineta sa penđera, vidiš da te vlasi oćima kurišu
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Martina Mlinarević-Sopta aka OldSkul
PostPostano: 25 ruj 2016, 09:16 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:11
Postovi: 23309
Lokacija: Multietnička federalna jedinica sa hrvatskom većinom
Split veća i otvorenija sredina? =)) Moja Marina ti ništa svijeta nisi vidjela onda.
Selendra i teska provincija.

Sumnjam u kognitivne sposobnosti dotične. Seljančica da vidi europske i sjevernoameričke metropole, ne znam šta bi bilo od nje.

Entitet za Hrvate u BiH je djevojko avantgardna stvar u BiH i poguralo bi BiH u europsku obitelj. Ali to ti neces nikad shvatiti.

_________________
Safe European Home


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Martina Mlinarević-Sopta aka OldSkul
PostPostano: 25 ruj 2016, 09:28 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 srp 2012, 23:08
Postovi: 19084
Lokacija: među zvijezdama
Trebate ženu pozvati na forum. Neka otvori kakvu temu na podforumu književnost :D

Voli lajkove, mislim da bi je pregledi teme takodjer usrećili :) pojedine žene se lože na takve stvari.

_________________
Sarajevo ljubavi moja! Слава Україні!


Ponesi zastavu!!!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Martina Mlinarević-Sopta aka OldSkul
PostPostano: 25 ruj 2016, 09:30 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 lip 2012, 23:09
Postovi: 15562
Коељо Иссе?

Сопта опет нешто писала, пренијели медији писање Босанке...

_________________
+ Gledaj orle od miline, Gračanicu kraj Prištine... +


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Martina Mlinarević-Sopta aka OldSkul
PostPostano: 25 ruj 2016, 09:51 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Ona mora početi pušiti Marihuanu. Da izbaci gluposti iz glave.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Martina Mlinarević-Sopta aka OldSkul
PostPostano: 25 ruj 2016, 10:35 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 07 svi 2009, 13:41
Postovi: 6116
Ministry of Sound je napisao/la:
kiler je napisao/la:

Kako to da je sa iscrtavanja granica budućeg Trećeg entiteta završila na index.hr-u i prozivanju fašista?


S obzirom da ti je pitanje bilo pomalo agresivno postavljeno, a i uvažavajući činjenicu da sam ja, za razliku od nje, ipak niko i ništa, nisam očekivao odgovor. Stoga je ovo bilo vrlo prijatno iznenađenje, vidi se da joj slava još nije udarila u glavu.

Citat:
Odg: Odrastanje? Sazrijevanje? Ha ha. U riječima velikog Coelha, svaka osoba na ovoj zemlji ima središnju ulogu u kreiranju povijesti, a da sama toga nije svjesna. No, ja sam ipak došla do jednog stadija autorealizacije i samoostvarenja same sebe kao osobe. Mislim da sam, za razliku od Coelhovog pasivnog putnika kroz život, postala svjesna svoje uloge. Svoga puta.

Dakle, te riječi jesu bile moje, ali sad sa odmakom mogu reći da to nisu bili autentični vlastiti stavovi, nego refleksija sredine. Život u jednoj uskogrudnoj provinciji na svakoj mladoj osobi ostavi trag. Riječ je o kratkovidnosti, i nemogućnosti dolaska do spoznaje da smo dio nečega većeg od nas. Kao pjesnikinja i umjetnik, ono što želim dočarati običnom čovjeku su neke transcedentalne vrijednosti koje nadilaze obitelj, regiju i naciju.

Život u jednoj većoj, otvorenijoj sredini poput Splita i pristup raznolikom društvu je samo ubrzao neke prirodne procese koji su se odvijali u meni. Općenito, u Hrvatskoj smo svjedoci akutnog nedostatka medija i mladih urbanih stvaralaca, koji bi digli glas protiv provincijalizma i klerikalizma. I u tom sam prostoru vidjela šansu za jednu vrstu kreativnog aktivizma i moga doprinosa društvu. Jako sam dobro prihvaćena, i apsolutno nitko ne uzima moje porijeklo kao otegotnu okolnost. Mislim da postoji jedna izvjesna doza poštovanja i odobravanja, pa čak i divljenja načinu kojim sam zbacila okove koji su mi nametnuti u sredini u kojoj sam odrastala. Nadam se da će se kroz moj stvaralački opus to još više primjetiti i odgovarajuće valorizirati.

Kritičarima poput gospodina koji se obratio sa tim pitanjem mogu samo poručiti da pogleda moj profil i da onda sebe pogleda u ogledalu i zapita se što je on to postigao u životu. Imam 31 tisuću fanova, a nakon što su me citirali razni mediji diljem regije, mislim da se do kraja godine bez problema može do okruglih 50 tisuća. Moje zadnje djelo je lajkalo čak 75 tisuća ljudi, reklo bi se zabijanje sa parkinga. To je 2x više nego što imam fanova na samoj stranici. Javljaju se ljudi iz Zenice, Novog Sada, Ljubljane. I svi se slažu sa mnom da je ljubav bolja od rata.


Moram priznati da čak i sumnjam kako je ovo napisala dotična Marina, MoS jesi ti siguran u autetnitičnost?
Dakle Marina je zbacila okove koje joj je nametnula, kako kaže, klerikalna provoncija, a dolazak u velegrad Split, haha, i u Index su ju prosvijetlili i oslobodili. Sama ta konstatacija govori puno , primarno da Marina ne samo da se nije oslobodila, nego je svjesno ili nesvjesno prihvatila nove, dalko čvršće, opasnije i agresivnije okove , sad već polako dotrajalog, bezsadržajnog pregresivizma. Meni se ovdje nameće pitanje je il Marina jednostavno još uvijek ograničeni "provincjalac" podložan utjecajima i trendovima koji čovjeka vrlo lako ukalupe i okuju, ukoliko nema kapacitete da se kao individulac tome othrva ili, budući da joj tekstovi ipak imaju solidan sadržaj, Marina u skladu sa svojim interesima vješto preskače iz "okova" u "okove" kako bi štogod naplatila, odnosno reallizirala svoj rad i svoje ambicije.

Ja bih samo na kraju dobronamjerno upozorio marinu na staru provincijsku, "ko visoko leti ..."


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Martina Mlinarević-Sopta aka OldSkul
PostPostano: 25 ruj 2016, 10:35 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 pro 2009, 14:42
Postovi: 8179
Lokacija: Na rubu egzistencije
Citat:
Općenito, u Hrvatskoj smo svjedoci akutnog nedostatka medija i mladih urbanih stvaralaca, koji bi digli glas protiv provincijalizma i klerikalizma.


:sega

_________________
Too proud to beg, too dumb to steal

It's probably me...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Martina Mlinarević-Sopta aka OldSkul
PostPostano: 25 ruj 2016, 14:01 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 lis 2010, 13:26
Postovi: 6886
Lokacija: Ulica Rajkovačića i Čalušića bb
@MoS,zahvali joj se na brzom odgovoru na moje pitanje i prenesi joj pozdrave od uskogrudnog provincijalca iz Mostara...

:wink

_________________
Vuk dlaku mijenja, ćud nikada.

Glas za HDZ jeste glas za Voju Stanimirovića.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Martina Mlinarević-Sopta aka OldSkul
PostPostano: 25 ruj 2016, 14:09 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 08:25
Postovi: 43997
Lokacija: Folklorni Jugoslaven, praktični Hrvat
kiler je napisao/la:
@MoS,zahvali joj se na brzom odgovoru na moje pitanje i prenesi joj pozdrave od uskogrudnog provincijalca iz Mostara...

:wink


Djeluješ ko da te je sve to malo potreslo, pa da treba drmnut 1-2 ljute da odagnaš crne oblake.

_________________
sklon'se bona Zineta sa penđera, vidiš da te vlasi oćima kurišu
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Martina Mlinarević-Sopta aka OldSkul
PostPostano: 25 ruj 2016, 14:23 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 08:25
Postovi: 43997
Lokacija: Folklorni Jugoslaven, praktični Hrvat
Citat:
Poe’s Law is an Internet axiom which states that it is difficult to distinguish extremism from satire of extremism on the Internet unless the author clearly indicates his/her intent. This notion is most frequently observed with highly polarized discussion topics.

_________________
sklon'se bona Zineta sa penđera, vidiš da te vlasi oćima kurišu
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Martina Mlinarević-Sopta aka OldSkul
PostPostano: 25 ruj 2016, 14:33 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 lis 2010, 13:26
Postovi: 6886
Lokacija: Ulica Rajkovačića i Čalušića bb
Ministry of Sound je napisao/la:
kiler je napisao/la:
@MoS,zahvali joj se na brzom odgovoru na moje pitanje i prenesi joj pozdrave od uskogrudnog provincijalca iz Mostara...

:wink


Djeluješ ko da te je sve to malo potreslo, pa da treba drmnut 1-2 ljute da odagnaš crne oblake.


Nije,iz jednostavnog razloga jer sam već navikao na takvo stigmatiziranje od strane pseudourbanih i progresivnih ličnosti u mojoj sredini...
A i primjetio sam da se taj virus proširio i na ovu stranu granice,u HB...

_________________
Vuk dlaku mijenja, ćud nikada.

Glas za HDZ jeste glas za Voju Stanimirovića.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Martina Mlinarević-Sopta aka OldSkul
PostPostano: 25 ruj 2016, 14:49 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 08:25
Postovi: 43997
Lokacija: Folklorni Jugoslaven, praktični Hrvat
"Snimio" sam je za desetak minuta.

Obrađene teme:

- Prelazak iz opanki u štikle
- Plitka percepcija duhovnosti i filozofije
- Dašak apstrakcije nedokučive običnim smrtnicima
- Fokus na vlastitu predimenzioniranu važnost
- Fensi/urbano pozivanje na popularne autore
- Površno citiranje "motivacijsko-emotivnih" citata sa FB
- Nevjerojatna iskompleksiranost porijeklom i potreba za prihvatanje od strane onih koji su lafo napredna i urbana okolina
- Trpanje u nevjerojatno napučeni prostor izdrkavanja i zgražanja na račun ruralnih krajeva i crkve
- Valoriziranje svega kroz brojke i opsesija lajkovima, fanovima
- Fascinacija regijom i potreba za afirmacijom u krajevima što daljim od rodnog (vraćamo se na komplekse)
- Izmišljanje tople vode i podgrijavanje najprizemnije patetike

_________________
sklon'se bona Zineta sa penđera, vidiš da te vlasi oćima kurišu
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Martina Mlinarević-Sopta aka OldSkul
PostPostano: 25 ruj 2016, 16:18 
Online

Pridružen/a: 17 lip 2009, 20:01
Postovi: 13477
Lokacija: ZG
Procitah taman sto je napisala. Dno dna. Uglavnom labilna osoba, labilni stavovi... Nihil novum sub sole.

_________________
Muslimane ko je kleo, nije dangubio.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Martina Mlinarević-Sopta aka OldSkul
PostPostano: 25 ruj 2016, 16:23 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
Ne volim patetiku, pa tako ni njene tekstove. Najbolje je opisao jedan lik sa fejzbuka, pa je Ministry to ovde preneo, "narikača".


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Martina Mlinarević-Sopta aka OldSkul
PostPostano: 25 ruj 2016, 16:24 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 08:25
Postovi: 43997
Lokacija: Folklorni Jugoslaven, praktični Hrvat
PCM je napisao/la:
Procitah taman sto je napisala. Dno dna. Uglavnom labilna osoba, labilni stavovi... Nihil novum sub sole.


Potpisujem joj svaku riječ, ali doslovno.

_________________
sklon'se bona Zineta sa penđera, vidiš da te vlasi oćima kurišu
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Martina Mlinarević-Sopta aka OldSkul
PostPostano: 25 ruj 2016, 16:37 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:39
Postovi: 58784
Lokacija: DAZP HQ
Ministry of Sound je napisao/la:
PCM je napisao/la:
Procitah taman sto je napisala. Dno dna. Uglavnom labilna osoba, labilni stavovi... Nihil novum sub sole.


Potpisujem joj svaku riječ, ali doslovno.


=)) =))

U stilu, ti napisao. :zubati

Ako jesi, respekt, sam si sebe nadmašio.

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Martina Mlinarević-Sopta aka OldSkul
PostPostano: 25 ruj 2016, 17:52 
Online

Pridružen/a: 17 lip 2009, 20:01
Postovi: 13477
Lokacija: ZG
Ministry of Sound je napisao/la:
PCM je napisao/la:
Procitah taman sto je napisala. Dno dna. Uglavnom labilna osoba, labilni stavovi... Nihil novum sub sole.


Potpisujem joj svaku riječ, ali doslovno.


Jako podlo od tebe :zubati

_________________
Muslimane ko je kleo, nije dangubio.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Martina Mlinarević-Sopta aka OldSkul
PostPostano: 25 ruj 2016, 18:02 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 07 svi 2009, 13:41
Postovi: 6116
Iako je odmah bilo sumnjivo, moram priznati da nisam pomislio kako je netko ovo doslovno izmislio i stavio drugome usta, ja sam mislio da je krivo preneseno.
Parafrazirao bih onu poznatu o dnu novinarstva, ovo je dno dna forumastva i forumaske etike.


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 2404 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 ... 97  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 28 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO