HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 28 ožu 2024, 12:50.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 5301 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57 ... 213  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: NK Dinamo Zagreb
PostPostano: 13 ožu 2017, 22:36 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:39
Postovi: 58266
Lokacija: DAZP HQ
Citat:
Dinamo u 2016. ostvario dobit od 103,65 milijuna kuna

Otkriveni su i financijski detalji poslovanja kluba u prošloj godini. GNK Dinamo je u 2016. godini zaradio 492.723.273 kn prihoda, što je povećanje od 99,1% u odnosu na 2015., dok 90,11% prihoda čini prihod od prodaje igrača i prihod od UEFA-e.

S druge strane, rashodi su iznosili 389.075.780 kn, od čega većinu iznose rashodi za plaće igrača i trenera. Te 2016. godine tako je ostvarena dobit u iznosu od 103.647.493 kn.


preko 50 milijuna eura rashoda u 2016. godini, a momčad mediokritetska. :ucelo

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: NK Dinamo Zagreb
PostPostano: 23 ožu 2017, 15:12 
Offline

Pridružen/a: 24 vel 2014, 20:05
Postovi: 206
No shit sherlock. Zar si očekivao da će objavit javno strukturu rashoda tj. da im na off shore odlazi više od trećine? :zubati Otkriveni financijski detalji, a kriju bilancu ko zmija noge iako su je dužni zakonski objavit :kava

Razina kriminala u tom klubu, devastiranja tržišnog natjecanja, uništavanja oporbe tj. kritičkog razmišljanja, civilnog društva, povjerenja i svega ostalog je enormna i teško da se može u nekom srednjoročnom roku okrenuti na bolje.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: NK Dinamo Zagreb
PostPostano: 13 ruj 2017, 19:48 
Offline

Pridružen/a: 24 vel 2014, 20:05
Postovi: 206
I tako, po najavama i očekivanjima objektivnih, nakon rekordnog okretanja love lani, Mamić je zakmečao i najavio Dinamov financijski brodolom. Čekamo obraćanje druga zabe, da nam objasni kako su za to krivi mediji i jugoslaveni koji narodu ispiru mozak.

Bude li sreće, brodolom može značit novi Dinamov početak na ispravnim principima i čišćenje nogometa, vraćanje reprezentacije ljudima u srce.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: NK Dinamo Zagreb
PostPostano: 13 ruj 2017, 19:55 
Offline

Pridružen/a: 17 lip 2009, 20:01
Postovi: 13387
Lokacija: ZG
mrnjav je napisao/la:
I tako, po najavama i očekivanjima objektivnih, nakon rekordnog okretanja love lani, Mamić je zakmečao i najavio Dinamov financijski brodolom. Čekamo obraćanje druga zabe, da nam objasni kako su za to krivi mediji i jugoslaveni koji narodu ispiru mozak.

Bude li sreće, brodolom može značit novi Dinamov početak na ispravnim principima i čišćenje nogometa, vraćanje reprezentacije ljudima u srce.


Prije toga slijedi zatvaranje *** u zatvor na dugi niz godina. A onda tek naplata dugova od strane RH i Dinama od kompletne pokretne i nepokretne imovine obitelji Mamic. I cacin grob ce mu ovrsit.

_________________
Muslimane ko je kleo, nije dangubio.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: NK Dinamo Zagreb
PostPostano: 13 ruj 2017, 22:35 
Online
Avatar

Pridružen/a: 07 svi 2009, 13:41
Postovi: 6079
mrnjav je napisao/la:
I tako, po najavama i očekivanjima objektivnih, nakon rekordnog okretanja love lani, Mamić je zakmečao i najavio Dinamov financijski brodolom. Čekamo obraćanje druga zabe, da nam objasni kako su za to krivi mediji i jugoslaveni koji narodu ispiru mozak.

Bude li sreće, brodolom može značit novi Dinamov početak na ispravnim principima i čišćenje nogometa, vraćanje reprezentacije ljudima u srce.


Ne razumijem kako si ti to zamislio, znaci da ja za necije poslovanje okrivim medije, takva uvrnuta logika se ni na koji nacin ne moze povezati sa mnom. Ja sam uvijek objasnjavo , vezano za bilo koju temu, ono sto se stvarno dogadja pred nasim ocima, ljudima koji su pored svojih ociju vjerovali mitovima, medijima ili opcem trendu.

Znaci ako neko poslovanje bude lose onda je za to kriv, ne onaj koga pokazu mediji, nego onaj ko je za to odogovoran i logicno, treba ubtakvim slucajevima smjene staviti na dnevni red.

Medjutim ti, slicni tebi i osatla manipulacijama i mitovima podlozna bratija , ste cijelo vrijeme uvjereni kako je za "dinamov neuspjeh sa takvim igracima" kriv , vjerovali ili ne, onaj ko je daleko najzasluzniji sto su takvi igraci godinama u Dinamu i onaj koji stvorio vrhunske uvjete da takvih igraca ima vise nego u cijeloj ex Yu zajedno, a oni koji cijelo vrijeme organizirano, na svim frontovima, od huligana, preko Babica
do Jovanovica, zajedno sa mnostvom degenerika, godinama pomecu klipove i zajednickima snagama, svim sredstvima sabotriaju Dinamo, takvi po tvojoj logici i shvacanju, ne samo da nisu krivi za "los rezultat sa onakvim onakvim proracunom" , nego su spasioci Dinama.

I aj ti sad to objasni, kako si ti takvu besmilicu povezao sa mnom umjesto npr sa sobom?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: NK Dinamo Zagreb
PostPostano: 23 lis 2017, 17:45 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 24 lip 2015, 15:01
Postovi: 1643
derbi je bio bedan da bedniji ne moze. dinamo pre derbija jedva uzeo po bod u dva navrata. ocito kriza se nastavlja...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: NK Dinamo Zagreb
PostPostano: 03 tra 2018, 11:30 
Offline

Pridružen/a: 24 vel 2014, 20:05
Postovi: 206
zaba1111 je napisao/la:
Ma koliko Dinamo bio mocan i imao nevjerovatno sposobnu upravu


slika

180 milijuna manjka u pet godina uz dvije lige prvaka, obilato doniranje poreznih obveznika i hrpu prodanih igrača.
Zaduženi do grla, 100 milijuna duga prema Mamićevim off shore računima, 70 milijuna domaćim bankama, imovina manja od obveza.
Izgubili oba domaća trofeja od Rijeke, ispali iz Europe od Šiptara, najslabiji igrački kadar unazad dugo vremena, nemogu više prodat igrača za veće cifre.

Sve je to ok, mene zanima šta kaže drug zaba.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: NK Dinamo Zagreb
PostPostano: 03 tra 2018, 12:12 
Offline

Pridružen/a: 03 sij 2012, 23:08
Postovi: 4974
mrnjav je napisao/la:
zaba1111 je napisao/la:
Ma koliko Dinamo bio mocan i imao nevjerovatno sposobnu upravu


slika

180 milijuna manjka u pet godina uz dvije lige prvaka, obilato doniranje poreznih obveznika i hrpu prodanih igrača.
Zaduženi do grla, 100 milijuna duga prema Mamićevim off shore računima, 70 milijuna domaćim bankama, imovina manja od obveza.
Izgubili oba domaća trofeja od Rijeke, ispali iz Europe od Šiptara, najslabiji igrački kadar unazad dugo vremena, nemogu više prodat igrača za veće cifre.

Sve je to ok, mene zanima šta kaže drug zaba.




Vrh
   
 
 Naslov: Re: NK Dinamo Zagreb
PostPostano: 03 tra 2018, 12:35 
Online
Avatar

Pridružen/a: 07 svi 2009, 13:41
Postovi: 6079
Sta sad opet ista prica i tako iz godine u godinu, dinamo je opljackan, unisten, propo i slijedi mu bankrot, ... i tako vec 16 godina.
Dinamo je unatoc nevidjenom progonu i krizi i dalje najbolji klub od klubova iz svoje kategorije, a da je ove godine snazno uzdrman takodjer stoji, naime alfa i omega dinama je , barem koliko se da razaznati iz dostupnih informacija, pod politickim progonom od drzavnog tuzitelja, bez ikakvih ozbiljnih argumenata, jedino dosad sto smo uspjeli saznati je da je najugledniji hrvat u svijetu , kao svjedok tuziteljstva, svjedocio u Mamicevu korist, a sto su ovi u nedostatku bilo kakvih drugih dokaza okarakterizirali kao lazno svjedocenje i cak pocinili pravni presedan i podigli optuznicu protiv najuglednijeg hrvata u svijetu jer je , prema tom tetatru apsurda, on lazno svjedocio o ugovrima, u kojima, kao i u svim drugim ugovorima, ovjernim u nadleznim tijelima, sve pise i o cijem sadrzaju je apsurdno svjedociti .

To je ono sto imamo zasad, ali vidjet cemo, mozda tuziteljstvo cuva adute za kraj.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: NK Dinamo Zagreb
PostPostano: 03 tra 2018, 12:59 
Offline

Pridružen/a: 24 vel 2014, 20:05
Postovi: 206
Kako sam i očekivao, vjeran i ne baš pametan psić ide do kraja za svojim gazdom.
Bravo zaba, samo jako, samo antiorjuna :)


Vrh
   
 
 Naslov: Re: NK Dinamo Zagreb
PostPostano: 03 tra 2018, 13:13 
Online
Avatar

Pridružen/a: 07 svi 2009, 13:41
Postovi: 6079
Sine mrnjav, pristojnost nalaze da se navede cinjenica koja nije ispravna pa da se tek tada ubaci neka aluzija na zakljucke o necijem osobnom zivotu, ovako si tek otuzni proizvod antidrzvne propagande.

Dakle ima li nesto u mom postu sto bi moglo biti netocno ili pijunče antidrzavnih elemenata ne treba odgovarati na takva pitanja, kad iza takvih stavova stoji cijela antidrzavna masinerija, od medija pa do drzavnog tuzitelja koji su na takva pitanja davno odgovorili?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: NK Dinamo Zagreb
PostPostano: 03 tra 2018, 13:31 
Offline

Pridružen/a: 24 vel 2014, 20:05
Postovi: 206
Stavio sam gole činjenice - brojke. Preko milijardu kuna potrošenih u 3 godine, pojačanja su Lecjaks i Doumbia, izgubili kup i prvenstvo, ispali u Europi od šiptara.
Tvoja štrapanja (politički progon, najugledniji hrvat u svijetu, antidržavna mašinerija) nisu činjenice nego štrapanja tužnog i poraženog čovjeka. Nema suda na svijetu koji bi mogao presudit tvom gazdi, a da ti nećeš kmečat o antidržavnim elementima šta te čini nesuvislim za raspravu i zapravo ludim čovjekom.

Nedaj se omest, samo jako!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: NK Dinamo Zagreb
PostPostano: 03 tra 2018, 13:55 
Online
Avatar

Pridružen/a: 07 svi 2009, 13:41
Postovi: 6079
11 prvenstava za redom i jedno drugo mjesto nakon sto je glavni covjek potjeran u zatvor , najbolji klub cijelo to vrijeme u svojoj kategoriji , su uspjeh samo za ludog covjeka, slazem se, dobro zboris i zato ti kao tako pametan nisi obavezan nista dodatno pojasnjavati niti navodi sto nije tocno u navednom postu, mada moras priznati da bi ipak bilo interesantno da objasnis nakon mnostva tvojih postova o medijima i drzvanom tuziteljstvu kao drzavnim neprijateljima kako to da sad oni to najednom nisu.

Sudske presude su tu da se postuju, od mene nikad nisi mogao cuti suprotno, medjutim na osnovu ovoga sto smo uspjeli doznati do sada nijedan pa ni hrvatski sud nece donijeti presudu kakvu bi ti , matija babić , zeljko jovanovic i slicni zeljeli, zato i kmecite i progonite najuglednijeg Hrvata u svijetu da je lazno svjedocio i to vjerovali ili ne , o ugovorima u kojima sve pise i nema se uopce o cemu svjedociti jer je dovoljno ugovor procitati, ali ma koliko to bilo jednostavno za shvatiti , ljudima koje indoktriniraju gore spomenuti pojedinci sa svojom masinerijom je takvo nesto nemoguce shvatiti.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: NK Dinamo Zagreb
PostPostano: 25 kol 2018, 12:01 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:39
Postovi: 58266
Lokacija: DAZP HQ
kako se digla atmosfera oko Dinama i klub se opet počeo pratiti zapeo mi je za oko Emir Dilaver, to je poznato duvanjsko prezime, idem čekirat otkud je kad ono naš. :zubati

https://en.wikipedia.org/wiki/Emir_Dilaver

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: NK Dinamo Zagreb
PostPostano: 25 kol 2018, 16:22 
Offline

Pridružen/a: 17 lip 2009, 20:01
Postovi: 13387
Lokacija: ZG
Prekrasni dani u Zagrebu, aktivan rezultat i dobra igra protiv Young Boysa garantiraju uzvrat na krcatom Maksimiru. A zna se kakva je atmosfera kad ubacimo u visu brzinu. Mamic osudjen u iscekivanju nove optuznice, nitko ga ni ne spominje vise. Alles gut. A sad po plasman u LP, na jesen daljnje ciscenje kluba na svim razinama.

_________________
Muslimane ko je kleo, nije dangubio.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: NK Dinamo Zagreb
PostPostano: 25 kol 2018, 17:14 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:39
Postovi: 58266
Lokacija: DAZP HQ
Nevjerojatno, Mamić nestao, a onda isto ljeto viceprvaci svijeta i najjači Dinamo od vremena Canjuge. Krunski dokaz koliko je bio negativan teret.

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: NK Dinamo Zagreb
PostPostano: 25 kol 2018, 19:05 
Online
Avatar

Pridružen/a: 07 svi 2009, 13:41
Postovi: 6079
Da, ovo su stvarno trenutci kada se svaki razuman covjek treba zapitati je li ovaj Dinamo, u kojemu je mamic pocetak i svrsetak ima 15 godina, u kojemu je Mamic postavio i stvorio doslovno sve i jedan kadar , u kojemu je mamic i njegov kadar doveo i stvorio sve i jednog igraca, dakle treba se zapitati je li za ovaj Dinamo vaznije Mamicevo poslovanje ili Mamicev odlazak od prije mjesec dana.

Ja mislim da je za ovaj Dinamo, koji je jos prije mjesec dana , kao i posljednjih 10 godina, a pogotovo u zadnjih 5 odkad su Josipovic i Jovanovic rekli da je klub opljackan u nogomrtnoj mocvari, ... najzasluniji Mamicev odlazak, jer realno to govori logika, ali i matematika pa ako treba i sve druge zananosti.

A da je to istina potvrdjuje i povratak navijaca na tribine, dobro to i nije nesto previse, ali opet je, znaci odkad je otisao Mamic , njegov odlazak je stvorio dobar Dinamo, desila se dobra igra , osvojilo se srebro i to sve nije populariziralo nogomet, nego Mamicev odlazak... slazem se, tako je i zato treba nastaviti cistku u Dinamu i dovesti provjerene kadrove.

Ali sto je najgore, buduci da mi primarna namjera nije pisati o Dinamu nego ukazati na preovladavajuci poremeceni mentalni sklop na ovim prostorima, jos cu samo spomenuti da ova nazovi euforija zaista ima veze sa Mamicevim odlaskom, ljudi su sustavno ispranih mozgova, podlijezu olako propagandi i njima se namece sto se god pozeli.
Tako da dobar dio ljudi ce zaista doci na stadion zbog Mamicevog odlaska jer je to propagandna refleksija, medjutim ukoliko Dinamo ne bude igrao dobro ili nedaj Boze dodje na razinu da je tek duplo bolji od Hajduka, nikakva propaganda nece zadrzati navijace na Maksimiru jer kao sto je poznato takvi efekti su kratkkrocni ukoliko nema sadrzaja.

Sada imamo spoj Mamiceve strucne ostavstine i nema vise ogromne antipropagande, dinamo napokon igra u normalnoj atmosferi i okolnostima i nadam se da ce to porajati jer to dvoje , struka i atmosfera u javnosti su jedini modalitet za uspjeh.

E sad zasto se uopce javljam, zato sto momentalno stvari izgledaju prilicno dobro, kako u Dinamu, tako i u repki, ali kao sto vidimo neprijatelj nikad ne spava, a neprijatelj je primarno bolesni mentalni sklop kojega se sustavno producira i hrani, taj neprijatelj nema mira, on je toliko zatrovan da on i dalje trazi promjene, smjene, sukobe, trazi dlaku u jajetu, ... dakle neprijatelj, odnosno pogubni mentalni sklop koji se sustavno uzgaja, hoce krvi i dok svaki uspjeh ne poklekne on se nece smiriti.
E protiv toga se moramo boriti vise, svi mi ozbiljniji ljudi koji nesto kuzimo, na svakodnevnoj razini, jer to je rak rana drustva i ako se tomu svi mi skupa , koji nesto znamo, ne suprotstavimo tesko cemo kao drustvo naprijed.

Pogotovo mi Hrvati iz BiH koji imamo tu neku seljacku zdravu logiku koju nije iskorjenio komunizam kao u Bosnjaka, jer u suprotnom nam se pise njihova sudbina, da nema nijedan normalan Bosnjak.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: NK Dinamo Zagreb
PostPostano: 25 kol 2018, 19:28 
Online
Avatar

Pridružen/a: 07 svi 2009, 13:41
Postovi: 6079
Evo da budem jos precizniji jer kao sto rekoh tema demagogije i bolesnog mentaliteta je po meni jedna od najvaznijih tema u nasem drustvu i na njoj treba ustrajati.
Dakle primjetio sam da na drugima temama pise Crni Bombarder, sta je je covjek pise argumentirano i ima odredjeno znanje, medjutim isti taj covjek je godinama šutke prisustvovao suludom orgijanju protiv hrvatskih drzavnih interesa vezanih za ovu temu i time davao poticaj da ogarniceni i agresivni ljudi nesmetano sire antidrzavnu propagandu i time doprinose širenju antidrzavnih elementa.

E sad, sto hocu reci, da se npr CB, kao ugledan clan toga drustva tome suprotstavio, uz ostale, nema sumnje da bi se to odrazilo na atmosferu, shvacanje i promisljanje ljudi iz toga kruzoka.
A tako je u svim segmentima drustva, intelektualci ne smiju sutjeti ko pickice, povoditi se za nametljivim trendovima, nego upravo suprotno, nasa duznost je se suprotstaviti, na svim razinama, kad god je moguce, toj rak rani nasega drustva.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: NK Dinamo Zagreb
PostPostano: 27 kol 2018, 18:04 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:39
Postovi: 58266
Lokacija: DAZP HQ
1995. sam kao klinac počeo navijati za Hajduk, jbg igrali su četvrtfinale LP, kao klinac normalno da si glory hunter, a zapravo nisam više mogao trpiti Dinamove poraze. sjećam se da sam bio i na finalu kupa 1995. i da sam slavio pobjedu Hajduka i gol Asanovića čini mi se, na zgražanje mog starog. kuriozitet je da sam te 1995. godine igrao u pomlatku Dinama u mlađim pionirima.

i onda dođe ovaj derbi, meni najmiliji ikad, kad je Dinamo razvalio Hajduka i tu sam doživio katarzu i zauvijek postao Dinamovac. :zubati



:dinamo

uglavnom, što sam htio reći: Svi na Maksimir, vraćam se nakon 7-8 godina. :dinamo1

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: NK Dinamo Zagreb
PostPostano: 27 kol 2018, 18:16 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:39
Postovi: 58266
Lokacija: DAZP HQ
slika



Dragi gosti, čuvajte kosti!

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: NK Dinamo Zagreb
PostPostano: 27 kol 2018, 18:53 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 10:47
Postovi: 35585
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
Ovo je napokon Dinamo kojeg vrijedi pratiti, ako uđu u LP možda se zaletim i do ZG ako bude neki privlačan protivnik.

Glavno da se vratila atmosfera na Maksimir.

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: NK Dinamo Zagreb
PostPostano: 27 kol 2018, 18:58 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:39
Postovi: 58266
Lokacija: DAZP HQ
sutra će goriti, ovi Švicarci nemaju pojma di dolaze. ne sumnjam da će se i našima odsjeći noge jer nijedan od njih nije igrao u takvoj atmosferi.

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: NK Dinamo Zagreb
PostPostano: 27 kol 2018, 19:25 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 10:47
Postovi: 35585
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
dudu hajdukovac, dobro te se ćaća nije odreka :D

Moje simpatiziranje Dinama počinje na utjecaj okoline, Brotnjo je i danas jako uporište, i sada postoji fan klub.
Inače je ionako i prije rata cijela zapadna Hercegovina bila za Dinamo.

Kao klinje uvijek je u Mostaru bilo prepucavanje Dinamo-Hajduk.
Zrinjski je tada igrao ligu HB iako sam išao i na te utakmice tada još nije bio institucija kao danas.
Dinamo se ozbiljno pratio u gradu, sjećam se još atmosfere od razbijanja Partizana i nesretnog ispadanja od Newcastle-a.

Dalje je sve to opadalo, pogotovo za Mamićeve ere, simpatije su ostale ali nije bilo to.

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: NK Dinamo Zagreb
PostPostano: 27 kol 2018, 20:13 
Offline

Pridružen/a: 17 lip 2009, 20:01
Postovi: 13387
Lokacija: ZG
Svaka cast svima, al Dinamo je gigant. Unatoc svemu. Sutra kad prokljuca Maksimir bit ce ko u dobra stara vremena.

_________________
Muslimane ko je kleo, nije dangubio.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: NK Dinamo Zagreb
PostPostano: 27 kol 2018, 20:51 
Offline

Pridružen/a: 21 stu 2015, 17:34
Postovi: 3541
Lokacija: Folklorni srboćetnik, praktični muslimanski Bunjevac
Nije mi jasno piše da će biti krcat stadion, a sa druge strane da se očekuje 25K gledalaca. Zar kapacitet Maksimira nije veći?

_________________
Robi lopove vrati bodove!


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 5301 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57 ... 213  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 22 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO