HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 24 tra 2024, 17:47.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 202 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: EUFOR: Spremni smo intervenirati ako raspad BiH ne bude miran
PostPostano: 29 ožu 2017, 20:02 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:39
Postovi: 58878
Lokacija: DAZP HQ
Hrvati su to dodatno proširili: sačuvaj nas Bože kuge, gladi, rata i Hrvata. i to se posebno odnosi na muslimane. :kava

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: EUFOR: Spremni smo intervenirati ako raspad BiH ne bude miran
PostPostano: 29 ožu 2017, 20:07 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 srp 2012, 23:08
Postovi: 19084
Lokacija: među zvijezdama
dudu je napisao/la:
Hrvati su to dodatno proširili: sačuvaj nas Bože kuge, gladi, rata i Hrvata. i to se posebno odnosi na muslimane. :kava


:tank

Ovaj smajlić dudu!

Kao lik iz starog crtića si mi. Ne može se čovjek ljutiti :D nakon godina poznanstva, ali tragikomično jeste da si zao i ružannnnnnnnnn u duši :D

_________________
Sarajevo ljubavi moja! Слава Україні!


Ponesi zastavu!!!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: EUFOR: Spremni smo intervenirati ako raspad BiH ne bude miran
PostPostano: 29 ožu 2017, 20:20 
Offline

Pridružen/a: 25 stu 2016, 17:24
Postovi: 698
daramo je napisao/la:
Ja bi volio da piše, zamisli 850 Hrvata utjera strah u kosti tisućama Švaba, normalno da se takvo nešto treba zapisati na vratima.
Vidi se da sarajka voli čitati srpsko štivo, čuj Primeri hiljadugodišnje kulture Hrvata =))



Mislim da se to odnosi vise na krvolocnost (izivaljvanje nad civilima i slicno) a ne neku posebnu hrabrost.

Vec se tad nazirao lagano Jasenovac izgleda...

Ne znam, da sam Hrvat kojim slucajem, zaista ne bih imao posebnog razloga za nekakav ponos. Na stranu to sto ionako smatram ljude glupim koji se dice time sto su slucajno rodjeni kao pripadnik ove ili one nacije.

_________________
BBC u obrani okcidentalnih tekovina > https://www.youtube.com/watch?v=XOteEdeW9ME


Vrh
   
 
 Naslov: Re: EUFOR: Spremni smo intervenirati ako raspad BiH ne bude miran
PostPostano: 29 ožu 2017, 20:25 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:39
Postovi: 58878
Lokacija: DAZP HQ
SarajkaDjevojka je napisao/la:
dudu je napisao/la:
Hrvati su to dodatno proširili: sačuvaj nas Bože kuge, gladi, rata i Hrvata. i to se posebno odnosi na muslimane. :kava


:tank

Ovaj smajlić dudu!

Kao lik iz starog crtića si mi. Ne može se čovjek ljutiti :D nakon godina poznanstva, ali tragikomično jeste da si zao i ružannnnnnnnnn u duši :D


ali sam izvana lijep kao slika. :kava

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: EUFOR: Spremni smo intervenirati ako raspad BiH ne bude miran
PostPostano: 29 ožu 2017, 20:41 
Online
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 10:47
Postovi: 36050
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
Ja kad god vežem kravatu sjetim se svojih krvoločnih slavnih predaka.
Mali Švabo popiša gaće a mater ga preplaši zlim Hrvatima koji će ga odnijeti, neprocjenjivo.

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: EUFOR: Spremni smo intervenirati ako raspad BiH ne bude miran
PostPostano: 29 ožu 2017, 20:45 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
EUFOR vojnike pozivamo da naprave baze na slobodarskoj HVO teritoriji. Tu će biti sigurni od napada džihadista i muslimana.
Neće im biti potrebno nešto onako utvrđeno kao US veleposlanstvo u Sarajevu. Dovoljna niska žilet žica.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: EUFOR: Spremni smo intervenirati ako raspad BiH ne bude miran
PostPostano: 29 ožu 2017, 21:01 
Offline

Pridružen/a: 09 vel 2014, 19:07
Postovi: 3022
SarajkaDjevojka je napisao/la:
"Gott, behutte uns von Pesten, Krieger und Kroaten!"

Nekad sam kontala da se vi zezate dobro u dnevnopolitickim prepucavanjima. ..sad mislim da ste zli :D


Kad ovo upises u google sve redom srpski portali i stormfront. A ono nidje veze sve i da pise, Sarajka odlijepila skroz, nepostojeci natpis u prastaroj katedrali o dogadjajima prije 500 godina je po njoj glavna smjernica eu politike.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: EUFOR: Spremni smo intervenirati ako raspad BiH ne bude miran
PostPostano: 29 ožu 2017, 21:04 
Offline

Pridružen/a: 11 tra 2016, 16:17
Postovi: 7949
Lokacija: Сарај Чадор
Preostaje nam otici u Magdeburg i jednom za svagda razjasniti stvari.

_________________
Skidanje okova je imperativ.

Takozvana "rs" je genocidna tvorevina.

The so-called "republic of srpska" is a genocidal ramshackle pseudo-state.

Ko je zrinyia na sigetu posjek'o..


Vrh
   
 
 Naslov: Re: EUFOR: Spremni smo intervenirati ako raspad BiH ne bude miran
PostPostano: 29 ožu 2017, 22:28 
Online
Avatar

Pridružen/a: 24 ruj 2009, 10:09
Postovi: 24666
Lokacija: Heartbreak Hotel
SarajkaDjevojka je napisao/la:

Sačuvaj nas Bože gladi, kuge i Hrvata :D
Štrecnulo me bilo kad vidjeh. Unezgodila sam se. Mogu misliti kako vama :D



Jedino što si ti vidjela su četnički portali koje izgleda jako često posjećuješ, jer jedino na njima stoji takova glupost.

U biti ni oni ne tvrde da to postoji, već da je nekoć davno postojala, stajalo na ulazu.
A ti tvrdiš da si to vidjela prije nekoliko dana... E moja Džemila...

_________________
"Uzalud vam sav tisak i sve radio postaje, našim srcima nikad nećete ovladati", nadbiskup Alojzije Stepinac, Zagreb, 1942.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: EUFOR: Spremni smo intervenirati ako raspad BiH ne bude miran
PostPostano: 29 ožu 2017, 22:36 
Offline

Pridružen/a: 02 tra 2013, 17:46
Postovi: 6815
Lokacija: Srpska Republika Bosna i Hercegovina
useless je napisao/la:
SarajkaDjevojka je napisao/la:
Pa što su zabrinuti zbog separatističkih čežnji? Zašto u priopćenju ne stoji da će podržati odnosno omogućiti MIRNO razdruživanje BiH? I da će reagirati u slučaju da jedna od tri zainteresirane strane bošnjačka, srpska ili hrvatska pokuša onemogućiti raspad države silom? Je li to negdje raspad države dogovoren? Koja su entitetska nova razgraničenja? Čemu uopće priopćenje u ovom tonu? LOL
Imaš možda osim vlažnih snova, trećerazrednih spinova i umno zakinutih učesnika u diskusiji negdje neki relevanten dokaz u prilog vaših tvrdnji?
Koje dno je ova tema ( i još bezbroj ovakvih ) da i orginalan naslov više niste u stanju staviti i linkati vijest s portala s kojeg je preuzeta :

Ovo je orginalna vijest :
https://www.klix.ba/vijesti/bih/eufor-u ... /170328155


Sad se već pitam znaš li ti čitati. Lijepo ti u toj vijesti piše da će intervenirati ukoliko dođe do sukoba, točka, ništa više ništa manje. Ako imaš mozak razvijen bar do razine dvogodišnjeg djeteta iz toga možeš zaključiti da do intervencije može doći jedino ako postoje sukobi. Ako nema sukoba i BiH se mirno razdruži nemaju razloga intervenirati, zašto bi to radili uostalom...Mirno razdruživanje BiH će svak podržati ukoliko takav dogovor postoji između zainteresiranih strana.

Vi ste strana koja mora potaknuti sukobe, Srbi ne moraju. Po čemu ti iz te izjave zaključuješ da će vas EUFOR podržati u agresiji na RS skupa sa vašim paravojnim snagama, da će krenuti sa napadima na njihove policijske postaje itd? Očekivat to je totalna ludost. EUFOR je tu da zaustavi nasilje, kakvi će biti politički dogovori nakon izbijanja sukoba nije stvar EUFORa.

Do toga ne bi bi došlo.Muslimani bi tražili od Eufora da napadne Republiku Srpsku,sami se ne bi ni usudili a Eufor bi možda i izvršio neku invaziju međutim njima je poznato da takvo stanje ne bi moglo da traje neograničeno i da u Republici Srpskoj osim muslimanske manjine nemaju na koga na se oslone,da s njima niko ne bi sarađivao i da ta invazija ne bi ništa promijenila.

_________________
Cura bula a ja mlado vlaše


Vrh
   
 
 Naslov: Re: EUFOR: Spremni smo intervenirati ako raspad BiH ne bude miran
PostPostano: 29 ožu 2017, 23:07 
Online
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 10:47
Postovi: 36050
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
Baš me zanima gdje bi ovdje mogao stajati natpis?

slika

Cura posjećuje četničke portale i još izmislila priču s frendicom, pa mogla si nam baciti sliku s ovako impozantnog objekta :smijeh
Zamisli gradiš ovakvu impozantnu protestantsku katedralu i na nju stavljaš naziv katoličkog naroda, kao da Srbi stave na sabornu crkvu.

Jedino zbog čega su Hrvati bili na glasu iz toga rata je pretpostavka da su roknuli hamidžinog kralja Gustava II a ni to nije sigurno.
Magdeburg su poharale imperijalne snage Svetog Rimskog Carstva u kojem su sudjelovale mnogi narodi od Talijana, Španjolaca, Poljaka, Francuza, Nijemaca, Mađara i da u sjećanju ostanu samo Hrvati, moš misliti.

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: EUFOR: Spremni smo intervenirati ako raspad BiH ne bude miran
PostPostano: 30 ožu 2017, 00:02 
Offline

Pridružen/a: 02 tra 2013, 17:46
Postovi: 6815
Lokacija: Srpska Republika Bosna i Hercegovina
Po jednom izvoru,natpis je stajao ispred katedrale i stradao je zajedno sa katedralom tokom WWII.Nakon rata razumljivo nije obnovljen.Postoje kako izgleda još neki izvori među kojima je i jedna knjižica iz tog vremena izdata u Engleskoj,koji svedoče da su stanovnicima tih krajeva u Njemačkoj,Hrvati ostali u ne najboljem sjećanju tj.da su se isticali u odnosu na pripadnike drugih naroda u neprijateljskoj vojsci a koji su u to vrijeme nesumnjivo bili prosvjećeniji.

_________________
Cura bula a ja mlado vlaše


Vrh
   
 
 Naslov: Re: EUFOR: Spremni smo intervenirati ako raspad BiH ne bude miran
PostPostano: 30 ožu 2017, 00:41 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 svi 2009, 12:12
Postovi: 21660
daramo je napisao/la:
Jedino zbog čega su Hrvati bili na glasu iz toga rata je pretpostavka da su roknuli hamidžinog kralja Gustava II a ni to nije sigurno.
Magdeburg su poharale imperijalne snage Svetog Rimskog Carstva u kojem su sudjelovale mnogi narodi od Talijana, Španjolaca, Poljaka, Francuza, Nijemaca, Mađara i da u sjećanju ostanu samo Hrvati, moš misliti.

Ma najbolji *ebači se pamte =))

Koja gomila gluposti. Iako, mogli bi učiti od Njemaca. Kad dođu Hrvati, neka bježe. U šumu, brda, Anatoliju...
Stići će ih naša ruka i u Turskoj =))


Vrh
   
 
 Naslov: Re: EUFOR: Spremni smo intervenirati ako raspad BiH ne bude miran
PostPostano: 30 ožu 2017, 05:01 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 28 srp 2012, 23:08
Postovi: 19084
Lokacija: među zvijezdama
Bobovac je napisao/la:
SarajkaDjevojka je napisao/la:

Sačuvaj nas Bože gladi, kuge i Hrvata :D
Štrecnulo me bilo kad vidjeh. Unezgodila sam se. Mogu misliti kako vama :D



Jedino što si ti vidjela su četnički portali koje izgleda jako često posjećuješ, jer jedino na njima stoji takova glupost.

U biti ni oni ne tvrde da to postoji, već da je nekoć davno postojala, stajalo na ulazu.
A ti tvrdiš da si to vidjela prije nekoliko dana... E moja Džemila...

Dobra fora je bila i Dobra ste nasjeli. Daramo prvi. U biti uvijek imam maštovite fore, za razliku od bljuvotina koje se proturaju kao istinite ovdje :D
Čuj četnički portali? Zar ti četnici niJesu vaši politički partneri u BiH? Srbi? S kojim ćete BiH da rasturite ? Kako možeš tako o saveznicima a i oni vama? :D
Ljudi vas definitivno pamte kao varvare. ... u rangu plaćenika turske vojske ...kojekakvih akindžija. Uslikaću natpis idući put LOL kao dokaz.
Ne brini, i priložiti.
Na ovako ozbiljnom općilištu gdje se otvaraju teme slične doktorskim disertacijama :
english/donald-trump-and-bombing-of-bosnian-muslims-in-case-of-an-aggression-attempt-on-croats-and-serbs-t14901.html
poput ove. I ove na kojoj pišemo te 99% politike i povijesti paar i Chat. ..... (te gdje otvoreno lažete bez dokaza i izvora )
stvarno je od mene neozbiljno tvrditi, da su ljudi napisali zlo o vama :D
Za mjesec dva obećavam sliku i dokaz LOL
Makar taj dokaz morala svojeručno isklesati. Nije obraz djon. :D

Simpatično je definitivno kako daramo koji je u početku nasjeo na foru, Čeha i vjerovatno još masa mitomana ( dudu, pa i ti Bobo ) podsvjesno priželjkujete taj natpis da postoji. :D

Da me ne tuže Nijemci, za uništavanje nacionalnog i vjerskog blaga trebali ste mi plakat spremiti pa da zalijepim na katedralu ( kao one u akciji " dobro došli u HB " :D

_________________
Sarajevo ljubavi moja! Слава Україні!


Ponesi zastavu!!!!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: EUFOR: Spremni smo intervenirati ako raspad BiH ne bude miran
PostPostano: 30 ožu 2017, 07:46 
Offline

Pridružen/a: 09 vel 2014, 19:07
Postovi: 3022
možemo dalje


Vrh
   
 
 Naslov: Re: EUFOR: Spremni smo intervenirati ako raspad BiH ne bude miran
PostPostano: 30 ožu 2017, 12:18 
Online
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 10:47
Postovi: 36050
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
Srpsčanin je napisao/la:
Po jednom izvoru,natpis je stajao ispred katedrale i stradao je zajedno sa katedralom tokom WWII.Nakon rata razumljivo nije obnovljen.Postoje kako izgleda još neki izvori među kojima je i jedna knjižica iz tog vremena izdata u Engleskoj,koji svedoče da su stanovnicima tih krajeva u Njemačkoj,Hrvati ostali u ne najboljem sjećanju tj.da su se isticali u odnosu na pripadnike drugih naroda u neprijateljskoj vojsci a koji su u to vrijeme nesumnjivo bili prosvjećeniji.


Šta prije WW2 nije bilo fotoaparata da netko uslika ovako impresivan gotički objekt u kojem su pokopani tako značajni kraljevi?
I ne radi se o protestantskoj crkvi nego katoličkoj katedrali koji je preuzeta.
To s kamenim natpisima nad vratima crkvi srpski kliše od manastira Krka pa nadalje, tako da sam 99% siguran da je izmišljotina.
O ovome nijednog njemačkog ili stranog spisa, valjda bi Švabe znali šta im je bilo pred očima donedavno.
U WW2 je uništen zapadni dio i gorio je krov te popucali prozori, nigdje se ne spominje oštećenje prednjeg dijela katedrale kao niti ovih prekrasnih ulaznih vrata.

Čista propaganda i laž, takav natpis nigdje i nitko ne bi stavio na katedralu.
Svi izvori na ovo su srpski, dakle laž na laž.

Hrvatska laka konjica (s napomenom da nisu služili samo Hrvati nego i ostali narodi iz Ugarske) je ostala u sjećanju jer su služili kao diverzanti, mobilna laka konjica je upadala u dubinu neprijateljskog teritorija i uništavala opskrbu, pljačkala opskrbne logore i sl.
Ukratko kao i moderne diverzantske jedinice.
Tako je da je normalno ostala u sjećanju jer je napadala nenadano i dok se protivnik osjećao sigurno.
Na sličan način je ubijen i Švedski kralj kada su hrvatsko-ugarske pukovnije obišle bojište i s boka napale švedski logor gdje je bio kralj.
Ubojstvo kralja ostavlja traga, osobito nekoga tko je bio cijenjen među protestantima.

O pljački Magdeburga postoje odlični radovi njemačkih povjesničara i Hrvati s Valoncima se spominju kao oni koji su prvo ušli u grad, ništa čudno s obzirom da su bili konjica.

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: EUFOR: Spremni smo intervenirati ako raspad BiH ne bude miran
PostPostano: 30 ožu 2017, 12:28 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 24 vel 2017, 13:26
Postovi: 1198
Tema je EUFOR-ovo odlucno ne dzihadu u slucaju razduzivanja BiH. A ne Sarajkina putovanja.

Je li ta njihova izjava reakcija na sastanak dzihadista bivse tzv. Armije BiH?

_________________
Djela su bitnija od rijeci.

Muslimanski SDP i Sejdo Komsic vode BiH u raspad. Njihov sam fan.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: EUFOR: Spremni smo intervenirati ako raspad BiH ne bude miran
PostPostano: 30 ožu 2017, 13:13 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 tra 2016, 00:13
Postovi: 6668
Kad za jedno 50tak godina u BiH ostane 100 Muslimana 60 Srba i 30 Hrvata,kakva je to tuča da bude,ako ih u međuvremenu ne pojedu većinski međedi i vuci,sve.

_________________
Na nama koplja se lome i vatra se gasi jer mi smo jaki,rodjeni sa vukovima.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: EUFOR: Spremni smo intervenirati ako raspad BiH ne bude miran
PostPostano: 30 ožu 2017, 16:05 
Offline

Pridružen/a: 27 pro 2016, 23:52
Postovi: 790
Raspada nece biti jer se Hrvati iseljavaju a Srbi umiru,dok se Sandzaklije i Arapi naseljavaju.Bosna je Bosnjacka.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: EUFOR: Spremni smo intervenirati ako raspad BiH ne bude miran
PostPostano: 30 ožu 2017, 16:05 
Offline

Pridružen/a: 27 pro 2016, 23:52
Postovi: 790
Raspada nece biti jer se Hrvati iseljavaju a Srbi umiru,dok se Sandzaklije i Arapi naseljavaju.Bosna je Bosnjacka.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: EUFOR: Spremni smo intervenirati ako raspad BiH ne bude miran
PostPostano: 30 ožu 2017, 16:05 
Offline

Pridružen/a: 27 pro 2016, 23:52
Postovi: 790
Raspada nece biti jer se Hrvati iseljavaju a Srbi umiru,dok se Sandzaklije i Arapi naseljavaju.Bosna je Bosnjacka.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: EUFOR: Spremni smo intervenirati ako raspad BiH ne bude miran
PostPostano: 30 ožu 2017, 16:09 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 24 vel 2017, 13:26
Postovi: 1198
De još jednom to napiši. Koncentriraj svu energiju na to. Ostvarit će se.

_________________
Djela su bitnija od rijeci.

Muslimanski SDP i Sejdo Komsic vode BiH u raspad. Njihov sam fan.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: EUFOR: Spremni smo intervenirati ako raspad BiH ne bude miran
PostPostano: 30 ožu 2017, 17:42 
Offline

Pridružen/a: 02 tra 2013, 17:46
Postovi: 6815
Lokacija: Srpska Republika Bosna i Hercegovina
daramo je napisao/la:
Srpsčanin je napisao/la:
Po jednom izvoru,natpis je stajao ispred katedrale i stradao je zajedno sa katedralom tokom WWII.Nakon rata razumljivo nije obnovljen.Postoje kako izgleda još neki izvori među kojima je i jedna knjižica iz tog vremena izdata u Engleskoj,koji svedoče da su stanovnicima tih krajeva u Njemačkoj,Hrvati ostali u ne najboljem sjećanju tj.da su se isticali u odnosu na pripadnike drugih naroda u neprijateljskoj vojsci a koji su u to vrijeme nesumnjivo bili prosvjećeniji.


Šta prije WW2 nije bilo fotoaparata da netko uslika ovako impresivan gotički objekt u kojem su pokopani tako značajni kraljevi?
I ne radi se o protestantskoj crkvi nego katoličkoj katedrali koji je preuzeta.
To s kamenim natpisima nad vratima crkvi srpski kliše od manastira Krka pa nadalje, tako da sam 99% siguran da je izmišljotina.
O ovome nijednog njemačkog ili stranog spisa, valjda bi Švabe znali šta im je bilo pred očima donedavno.
U WW2 je uništen zapadni dio i gorio je krov te popucali prozori, nigdje se ne spominje oštećenje prednjeg dijela katedrale kao niti ovih prekrasnih ulaznih vrata.

Čista propaganda i laž, takav natpis nigdje i nitko ne bi stavio na katedralu.
Svi izvori na ovo su srpski, dakle laž na laž.

Hrvatska laka konjica (s napomenom da nisu služili samo Hrvati nego i ostali narodi iz Ugarske) je ostala u sjećanju jer su služili kao diverzanti, mobilna laka konjica je upadala u dubinu neprijateljskog teritorija i uništavala opskrbu, pljačkala opskrbne logore i sl.
Ukratko kao i moderne diverzantske jedinice.
Tako je da je normalno ostala u sjećanju jer je napadala nenadano i dok se protivnik osjećao sigurno.
Na sličan način je ubijen i Švedski kralj kada su hrvatsko-ugarske pukovnije obišle bojište i s boka napale švedski logor gdje je bio kralj.
Ubojstvo kralja ostavlja traga, osobito nekoga tko je bio cijenjen među protestantima.

O pljački Magdeburga postoje odlični radovi njemačkih povjesničara i Hrvati s Valoncima se spominju kao oni koji su prvo ušli u grad, ništa čudno s obzirom da su bili konjica.


Bilo bi vrlo neočekivano da se Nijemci sa njihovom bogatom istorijom bave jednim natpisom kojih je vjerovatno bilo na desetine hiljada u Njemačkoj .To je za njih jedan nevažan detalj.Franjo Tuđman u svom djelu Rat protiv rata u prvom ili drugom izdanju nisam siguran pošto nemam više tu knjigu u poglavlju koje se bavi učešćem naših naroda i narodnosti u ratovima van matičnog područja spominje slučaj Magdeburg i loš utisak koji su pojedini "naši" zbog nediscipline ostavili.Mala je vjerovatnoća da je Tuđman kao oficir JNA (prvo izdanje je iz 1957) imao priliku da čita Kostića koji je objavljivao u emigraciji.Biće prije da je informacija o natpisu sa molitovom protiv kuge,gladi...bila poznata u ovim krajevima mnogo prije ju je Kostić objavio i da je Tuđman za to znao a vjerovatno se uvjerio i dodatnim istraživanjima istorijskih izvora.
Zašto niko natpis nije ovjekovječio fotografskim aparatom,ne znam.Vjerovatno zato što taj nije bio ni po čemu nešto izuzetno i vrijedno trošenja filma.

_________________
Cura bula a ja mlado vlaše


Vrh
   
 
 Naslov: Re: EUFOR: Spremni smo intervenirati ako raspad BiH ne bude miran
PostPostano: 30 ožu 2017, 20:47 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 tra 2016, 00:13
Postovi: 6668
ludi mujo je napisao/la:
Raspada nece biti jer se Hrvati iseljavaju a Srbi umiru,dok se Sandzaklije i Arapi naseljavaju.Bosna je Bosnjacka.
Шућур Аллллллллаааххххууу. :D
Sad će to još malo.Evo na dohvat ruke samo uvek nekako izmakne.Moraš jače maštati.

_________________
Na nama koplja se lome i vatra se gasi jer mi smo jaki,rodjeni sa vukovima.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: EUFOR: Spremni smo intervenirati ako raspad BiH ne bude miran
PostPostano: 30 ožu 2017, 21:01 
Offline

Pridružen/a: 03 sij 2012, 23:08
Postovi: 4974
arapi+sandžaklije na njihovih 23% = 100% bošnjačka bosna
e moj mujo nema tebi spasa :no


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 202 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Naša Kvačica i 234 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO