HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 16 tra 2024, 15:57.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 1565 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 ... 63  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Velika Britanija
PostPostano: 24 svi 2017, 10:54 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Velika Britanija
PostPostano: 24 svi 2017, 10:56 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 27 kol 2015, 16:38
Postovi: 1757
Lokacija: Novi Sad
Evo jedna ekskluziva, direktno iz mančestera :palacgore1 Zamolio bih moderaciju da ovo ostane na forumu da svi vide pravo lice terorizma. Ovo će se i kod nas dešavati ako budemo ko englezi nabijali glavu u pesak :kava


Privitak/ci:
manchester-bombing-salman-abedi.jpg
manchester-bombing-salman-abedi.jpg [ 43.77 KiB | Pogledano 3761 put/a. ]

_________________
[quote="joe enter"]Jeo sam sendvič dok sam forumao , a "bacanje pegle" je ako nisi znao sleng za povraćanje.[/quote]
Vrh
   
 
 Naslov: Re: Velika Britanija
PostPostano: 24 svi 2017, 11:01 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 27 kol 2015, 16:38
Postovi: 1757
Lokacija: Novi Sad


:biceovodobro

_________________
[quote="joe enter"]Jeo sam sendvič dok sam forumao , a "bacanje pegle" je ako nisi znao sleng za povraćanje.[/quote]


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Velika Britanija
PostPostano: 24 svi 2017, 11:06 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Ovaj terorist je izgleda ipak bio u Siriji.

Molio se u džamiji koja je nekad bila metodistička crkva (sagrađena 1880. godine). Samo što im još nisu šupka dali na multi-kulti oltaru. A nigdje zahvale, nigdje ljubavi prema domaćinima. Samo čista mržnja jer nisu muslimani i ne žive po sharia zakonima.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Velika Britanija
PostPostano: 24 svi 2017, 11:31 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 27 kol 2015, 16:38
Postovi: 1757
Lokacija: Novi Sad
Kako je moguće da engleske obaveštajne službe koje su među najjačim u svetu, nisu bile u stanju da ga detektuju ? Kako je moguće da se neko ko je bio u Siriji vrati nazad u zemlju bez ikakvih problema i pri tom ne bude pod nadzorom dotičnih ?

Bilo kako bilo, neko će morati da podnese odgovornost i naravno ostavku, ali to neće rešiti problem terorizma i radikalnih majmuna, naprotiv :kava

_________________
[quote="joe enter"]Jeo sam sendvič dok sam forumao , a "bacanje pegle" je ako nisi znao sleng za povraćanje.[/quote]


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Velika Britanija
PostPostano: 24 svi 2017, 11:32 
Online
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 10:47
Postovi: 35889
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
Glavno da je jadnicima koji bježe od diktaora Gadafija Engleska obezbjedila socijalni stan i finu socijalu, vidim i socijalnu džamiju :kava

Citat:
Bombaš samoubojica odgovoran za masakr u Manchester Areni, gdje su u eksploziji poginule 22 osobe, tjednima prije napada se "čudno ponašao", kako su za Daily Mail kazali susjedi Salmana Abedija.

Susjedi su ovog 22-godišnjaka, rođenog u Velikoj Britaniji, čuli da "na cesti glasno izvikuje muslimanske molitve" izvan njegova doma na jugu Manchestera. Kasno u ponedjeljak Abedi je detonirao eksploziv usred mnoštva mladih dok su odlazili s koncerta američke pjevačice Ariane Grande u mančesterskoj Areni.

Lina Ahmed (21) kazala je za MailOnline: 'Oni su libijska obitelj i ponašali su se čudno. Prije nekoliko mjeseci on je pjevao prvu kalmu (islamsku molitvu) doista glasno na ulici. Pjevao je na arapskom. Govorio je: Samo je jedan Bog i prorok Muhamed je njegov glasnik', izjavila je.

Britanski mediji pišu da je Abedijeva obitelj imigrirala u Ujedinjeno Kraljevstvo iz Libije kako bi pobjegli od Gadafijeva režima. Prije Manchestera, živjeli su u Londonu, ali sina su dobili u mjestu gdje je u ponedjeljak počinjen masakr.

Abedijev bivši prijatelj iz škole Leon Hall ispričao je da je bombaša samoubojicu zadnji put vidio prošle godine i da je primijetio kako je Abedi pustio bradu. "Nismo razgovarali, već smo samo klimnuli jedan drugome. Ne sjećam se da sam ga prije vidio s bradom."

Hall (26) je inače živio odmah pored Abedija koji je, kaže, bio žestoki navijač Manchester Uniteda. Išli su u istu školu i igrali se zajedno na ulici ispred kuće.

Hall i drugi članovi njegove obitelji potvrdili su da je Abedi bio musliman.

Salman Abedi živio je u socijalnoj stanogradnji u ulici Cowesby (oko tri kilometara od mjesta gdje je u ponedjeljak navečer počinio stravični masakr), a kasnije se preselio malo dalje, u Claremont Road. Cijelo područje većinom nastanjuju imigranti, a u posljednje vrijeme tu je mnogo novih imigranata. U trosobnom stanu u ulici Cowesby sada živi druga obitelj, koja se uselila nakon što su Abedijevi već otišli.

Nakon napada policija je izvršila pretres više stanova u Manchesteru i uhtiila 23-godišnjeg muškarca, za kojeg se kasnije ispostavilo da je samoubojičin brat.

Abdala Yousef, glasnogovornik džamije Didsbury u Manchesteru, je rekao kako su Abedijev otac i brat molili tamo, ali da je Abedi posjećivao drugu džamiju.

'Uspio sam doći do nekoga koji poznaje obitelj. On je potvrdio kako su se njegovi otac i sestra i ostatak obitelji preselili u Libiju i otišli tamo odmah nakon revolucije u kojoj je Gaddafi ubijen', rekao je Yousef.

On je kazao kako je moguće da su braća otada putovala između dviju zemalja.

Povjerenik džamije Fawzi Haffar je rekao da je Abedijev otac trenutno u Libiji i da je tamo već dulje vrijeme.

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Velika Britanija
PostPostano: 24 svi 2017, 12:17 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 27 kol 2015, 16:38
Postovi: 1757
Lokacija: Novi Sad
:sega


Privitak/ci:
V89dfh2409u46ngo834nogs8h2nsgo0r3os8gy9389d8f24h985h9848.jpg
V89dfh2409u46ngo834nogs8h2nsgo0r3os8gy9389d8f24h985h9848.jpg [ 95.56 KiB | Pogledano 3714 put/a. ]

_________________
[quote="joe enter"]Jeo sam sendvič dok sam forumao , a "bacanje pegle" je ako nisi znao sleng za povraćanje.[/quote]
Vrh
   
 
 Naslov: Re: Velika Britanija
PostPostano: 24 svi 2017, 17:51 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Joj ovih krkana sa klislam. Otišli u UK veleposlanstvo i islikali što ljudi pišu u knjigu žalosti i fotografije javno stavili.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Velika Britanija
PostPostano: 24 svi 2017, 18:35 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Citat dana, citat godine: Što je društvo više multi-kulturalno tim više naoružanih vojnika na ulicama.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Velika Britanija
PostPostano: 24 svi 2017, 20:17 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 27 kol 2015, 16:38
Postovi: 1757
Lokacija: Novi Sad
Ariana Grande ponudila da plati sahrane poginulih u napadu u Manchesteru

slika

Američka pjevačica Ariana Grande je ponudila da plati sahrane 22 osobe koje su poginule u napadu na njenom koncertu u Manchesteru, piše Independent.

"Ariana je kontaktirala porodice poginulih osoba, platit će njihove sahrane", objavljeno je na Twitteru.

Post je podijeljen više od 30.000 puta. Međutim, Independent od pjevačicinog glasnogovornika nije dobio službenu potvrdu da li je Ariana zaista stupila u kontakt s porodicama žrtava i da li će dati novac za sahrane.

Podsjećamo, u napadu koji je izvršen na pred kraj Arianinog koncerta u Manchesteru poginulo su 22 osobe, a 59 ih je povrijeđeno. Odgovornost za napad je preuzeo IDIL, a napadač je identifikovan kao Salman Ramadan Abedi.

https://www.klix.ba/vijesti/svijet/aria ... /170524094

slika

_________________
[quote="joe enter"]Jeo sam sendvič dok sam forumao , a "bacanje pegle" je ako nisi znao sleng za povraćanje.[/quote]


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Velika Britanija
PostPostano: 25 svi 2017, 12:47 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 24 lip 2015, 15:01
Postovi: 1643
Bosn je utociste tih idiota u evropi.

Maoca i ostale vukojebine muhmadove su leglo terorizma i edukcije islamista

Sve to podrzava sarajevo sa bakirom pa policija ne sme ni prici.

Nemali broj muslimana iz bih je otisao u siriju da divlja sa islmistickom bracom veci deo javno podrzava isil sto se vidi kako mrze ruske mere protiv terorizma u siriji.

Dakle bosnjaci su zlo u evropi. Nemojmo se zavaravati.

Dokle ce vise islamisticki skotovi da ubijaju decu po evropi? Dokle se praviti human i fol odvajati na dobre i lose, kd su u celini jedno isto uglavnom. Kod njih ono lose pobedi dobro, silom, onims sto ih je muhmdanko gnojavi naucio.

Bosnje su zlo u evropi. Epicentar problema u buducnosti.

Sledeci put ako opet krenu ubijati kao na primer policajce uz alahu ekber, narod treba sam da reaguje jer od politicara nema vajde. Pa bakiru lepo sravniti sva mesta u okolini gde se desi napad i nek onda bude rdnodusan o osudi kao sto je tu u prethodnom slucaju.

Zlo i najveca opasnost evropi uprapvo je muslimanija na balkanu.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Velika Britanija
PostPostano: 25 svi 2017, 17:39 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 27 kol 2015, 16:38
Postovi: 1757
Lokacija: Novi Sad
:biceovodobro


Privitak/ci:
gbjjkjhfyrckyfesolkougyrcybjlu - Copy.jpg
gbjjkjhfyrckyfesolkougyrcybjlu - Copy.jpg [ 99.38 KiB | Pogledano 3493 put/a. ]

_________________
[quote="joe enter"]Jeo sam sendvič dok sam forumao , a "bacanje pegle" je ako nisi znao sleng za povraćanje.[/quote]
Vrh
   
 
 Naslov: Re: Velika Britanija
PostPostano: 25 svi 2017, 17:55 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 27 kol 2015, 16:38
Postovi: 1757
Lokacija: Novi Sad
kolubara je napisao/la:
Bosn je utociste tih idiota u evropi.

Maoca i ostale vukojebine muhmadove su leglo terorizma i edukcije islamista

Sve to podrzava sarajevo sa bakirom pa policija ne sme ni prici.

Nemali broj muslimana iz bih je otisao u siriju da divlja sa islmistickom bracom veci deo javno podrzava isil sto se vidi kako mrze ruske mere protiv terorizma u siriji.

Dakle bosnjaci su zlo u evropi. Nemojmo se zavaravati.

Dokle ce vise islamisticki skotovi da ubijaju decu po evropi? Dokle se praviti human i fol odvajati na dobre i lose, kd su u celini jedno isto uglavnom. Kod njih ono lose pobedi dobro, silom, onims sto ih je muhmdanko gnojavi naucio.

Bosnje su zlo u evropi. Epicentar problema u buducnosti.

Sledeci put ako opet krenu ubijati kao na primer policajce uz alahu ekber, narod treba sam da reaguje jer od politicara nema vajde. Pa bakiru lepo sravniti sva mesta u okolini gde se desi napad i nek onda bude rdnodusan o osudi kao sto je tu u prethodnom slucaju.

Zlo i najveca opasnost evropi uprapvo je muslimanija na balkanu.


Sve to stoji, ali gori od tih obrezanih majmuna su oni koji ih podržavaju - političari, mediji, korporacije itd.

- dok su mudžahedini po bosni i hercegovini palili, pljačkali, silovali, sekli glave Srbima, a nisu ni hrvati bili pošteđeni, za zapad je to bila velikosrpska propaganda,
- bombardovanje zgrade rts-a, incident,
- bombardovanje voza u grdeličkoj klisuri, kolateralna šteta,
- dok su mudžahedini u čečeniji terorisali stanovništvo, silovali i sekli glave, oni su za zapad bili borci za slobodu i mučenici,
- napad na školu u Beslanu, desetine dece silovano, stotine divljački ubijeno, incident,
- bombaški napad u Sankt Petersburgu, incident,
- bombaški napad u moskovskom metrou i na aerodromu, incidenti,
- bombaški napad u moskovskom pozorištu, borci za slobodu koje su zli rusi provocirali,
- muslimanska drolja odreže glavu detetu u Moskvi





za zapadne medije ona je lujka koja nema nikakve veze sa islamom. itditditd.

Napad u mančesteru, *** na sva zvona vrište - TO JE TERORIZAM I ZLOČIN PROTIV ČOVEČNOSTI i od nas očekuju da saosećamo sa njima i njihovim žrtvama. Smrdljiva, raspala, licemerna, zapadnjačka *** slika

_________________
[quote="joe enter"]Jeo sam sendvič dok sam forumao , a "bacanje pegle" je ako nisi znao sleng za povraćanje.[/quote]


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Velika Britanija
PostPostano: 26 svi 2017, 11:05 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Tajna služba prati 3000 muslimana aktivno. Svaki tren mogu izmasakrirati civile.
Kakva je tek situacija u Njemačkoj i Švedskoj ?

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Velika Britanija
PostPostano: 26 svi 2017, 12:59 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 24 lip 2015, 15:01
Postovi: 1643
koliko god da je njima ugrozeno, kod nas je jos gore... ******** i balkan su leglo islamistickog zla u evropi

nemoj posle da se cesemo


dobro motriti na kretanja obrezanih u rs


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Velika Britanija
PostPostano: 26 svi 2017, 13:40 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 27 kol 2015, 16:38
Postovi: 1757
Lokacija: Novi Sad
kolubara je napisao/la:
koliko god da je njima ugrozeno, kod nas je jos gore... ******** i balkan su leglo islamistickog zla u evropi

nemoj posle da se cesemo


dobro motriti na kretanja obrezanih u rs


Kako stvari stoje, uskoro ćemo se mi češati i to jako, na hiljade faniatika je pomešano sa tzv. "izbeglicama" ušlo u evropu, a svaki od njih je tempirana bomba koja u svakom trenutku može da eksplodira :kava

_________________
[quote="joe enter"]Jeo sam sendvič dok sam forumao , a "bacanje pegle" je ako nisi znao sleng za povraćanje.[/quote]


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Velika Britanija
PostPostano: 26 svi 2017, 14:45 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 24 lip 2015, 15:01
Postovi: 1643
na tom putu ka evropi posebno odmaraliste su imali na saboru seminaru u maoci


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Velika Britanija
PostPostano: 26 svi 2017, 17:47 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Danas su izmasakrirali masu kršćana u Egiptu.
Mali kviz islamske takije. Tko odgovori ispravno dobije plaćen odmor u Zemunu pored srušene džamije.

Jesu li muslimani pobili Kopte civile iz ovih razloga ?
- Kopti bombardiraju po Siriji
- Kopti su držali islamske kolonije
- Kopti imaju veće socijale od muslimana
- Kopti su rasisti

Ili drugi odgovor ?
- Islam

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Velika Britanija
PostPostano: 26 svi 2017, 17:50 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Inače Bakir Izetbegović je dobar sa ovima. Njegova dignuta 4 prsta i "Muslimansko bratstvo". Oni ove napade organiziraju.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Velika Britanija
PostPostano: 26 svi 2017, 18:58 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 27 kol 2015, 16:38
Postovi: 1757
Lokacija: Novi Sad
@BBC Za tim Koptima niko neće žaliti, oni su nebitni, niko i ništa... 15 sekundi na tv-u i radiju i posle toga reklama za pepsi i hamburgere od 5 - 15 minuta :kava to se ipak dogodilo u egiptu, a za njih je egipat isto što i balkan, selendra bogu iza tregera na koju ne treba obraćati pažnju :kava

Bitno je da je za sve kriv diktator i zločinac Gadafi koji je te jadne muje proterao u englesku, pa je njihov sin iz protesta napravio masakr u mančesteru... to je najbitnije... sve ostalo je nebitno, ko da se nije ni dogodilo slika

_________________
[quote="joe enter"]Jeo sam sendvič dok sam forumao , a "bacanje pegle" je ako nisi znao sleng za povraćanje.[/quote]


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Velika Britanija
PostPostano: 27 svi 2017, 10:21 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
BBC je napisao/la:
Tajna služba prati 3000 muslimana aktivno. Svaki tren mogu izmasakrirati civile.
Kakva je tek situacija u Njemačkoj i Švedskoj ?


Updatirali su (MI5) vijest na 23.000 potencijalno opasnih muslimana. Ali ne mogu ih toliko pratiti, nemaju resursa. Kažu da na svakog praćenog muslimana ide 30-50 zaposlenih, ovisno o slučaju (praćenje 24/7).

Ali hej, mislim da Merkel ima riješenje za to. Bring them all in.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Velika Britanija
PostPostano: 30 svi 2017, 13:25 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 27 kol 2015, 16:38
Postovi: 1757
Lokacija: Novi Sad
BBC je napisao/la:
Updatirali su (MI5) vijest na 23.000 potencijalno opasnih muslimana. Ali ne mogu ih toliko pratiti, nemaju resursa. Kažu da na svakog praćenog muslimana ide 30-50 zaposlenih, ovisno o slučaju (praćenje 24/7).

Ali hej, mislim da Merkel ima riješenje za to. Bring them all in.


Pivo, kokice i uživajte u masakriranju neverničke evropske gamadi i stoke :palacgore1 :biceovodobro

Biće još napada pa će forumskim podrumašima i sendvičarima presesti sendviči :palacgore1 :biceovodobro

_________________
[quote="joe enter"]Jeo sam sendvič dok sam forumao , a "bacanje pegle" je ako nisi znao sleng za povraćanje.[/quote]


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Velika Britanija
PostPostano: 04 lip 2017, 03:57 
Offline

Pridružen/a: 08 srp 2009, 20:37
Postovi: 1818
slika

slika


_________________
Federacija BiH: Sveto rimsko carstvo hrvatskog naroda


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Velika Britanija
PostPostano: 04 lip 2017, 04:38 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 27 kol 2015, 16:38
Postovi: 1757
Lokacija: Novi Sad
Nema razlike između zombija i muslimana :sega

_________________
[quote="joe enter"]Jeo sam sendvič dok sam forumao , a "bacanje pegle" je ako nisi znao sleng za povraćanje.[/quote]


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Velika Britanija
PostPostano: 04 lip 2017, 04:39 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 27 kol 2015, 16:38
Postovi: 1757
Lokacija: Novi Sad
Inače, svi RE filmovi su smeće :kava

_________________
[quote="joe enter"]Jeo sam sendvič dok sam forumao , a "bacanje pegle" je ako nisi znao sleng za povraćanje.[/quote]


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 1565 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 ... 63  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Naša Kvačica i 18 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO