HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 18 tra 2024, 20:13.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 3013 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55 ... 121  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Papa Franjo
PostPostano: 11 ožu 2017, 17:12 
Offline

Pridružen/a: 21 stu 2015, 17:34
Postovi: 3541
Lokacija: Folklorni srboćetnik, praktični muslimanski Bunjevac
Jozo, je l' ti mislis da je USA zdravstveni sistem adekvatan?

_________________
Robi lopove vrati bodove!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Papa Franjo
PostPostano: 11 ožu 2017, 17:22 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 lip 2009, 17:35
Postovi: 10750
Opeti ti sa teokracijama levičara meni spočitavaš , a upravo nisam takav već sam uvek realan i vodim se iskustvima najboljih demokratskih država ne ovom svetu.

Iskustvo civilizacije govori da smo napredovali upravo zbog sicijalnih država , jer sve do njih su to bile brutalne teokracije(tvoje) koje su vodili ludi monarsi i još luđu popovi.

Zato kad mi ti koji si pobornik crkve govoriš o solidarnosti,milosrđu,...odmah znam da ne govoriš istinu bez obzira na dobre želje , jer da ponovim iskustvo vaše tzv.hrišćanske solidarnosti je obična laž i prevara i primer najgoreg ljudskog ponašanja.

Nego zašto ti ne daš pare nekoj porodici sa decom umesto crkvi?? , zašto država Hrvatska i Srbija ne daju siromašnim porodicimama sa decom lovu umesto popovima koji nemaju porodice i sami su ih se odrekli??

Crkva je najveći parazit a ti se u korist nje boriš protiv sirotinje jer eto sirotinja će ostati bez međugeneracijske solidarnosti.
Koje je to licemerje i prevara.

_________________
O turčine za nevolju kume
A ti vlaše silom pobratime


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Papa Franjo
PostPostano: 11 ožu 2017, 17:30 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 24 vel 2017, 13:26
Postovi: 1198
joe enter je napisao/la:
Opeti ti sa teokracijama levičara meni spočitavaš , a upravo nisam takav već sam uvek realan i vodim se iskustvima najboljih demokratskih država ne ovom svetu.

Iskustvo civilizacije govori da smo napredovali upravo zbog sicijalnih država , jer sve do njih su to bile brutalne teokracije(tvoje) koje su vodili ludi monarsi i još luđu popovi.

Zato kad mi ti koji si pobornik crkve govoriš o solidarnosti,milosrđu,...odmah znam da ne govoriš istinu bez obzira na dobre želje , jer da ponovim iskustvo vaše tzv.hrišćanske solidarnosti je obična laž i prevara i primer najgoreg ljudskog ponašanja.

Nego zašto ti ne daš pare nekoj porodici sa decom umesto crkvi?? , zašto država Hrvatska i Srbija ne daju siromašnim porodicimama sa decom lovu umesto popovima koji nemaju porodice i sami su ih se odrekli??

Crkva je najveći parazit a ti se u korist nje boriš protiv sirotinje jer eto sirotinja će ostati bez međugeneracijske solidarnosti.
Koje je to licemerje i prevara.


Nisam za državno financiranje Crkve, već za dobrovoljno. Ali ni za financiranje ljevičarskih sljedbi. Problem kultašima je što u tom sustavu dobrovoljnog njihove organizacije i sustavi propadaju, a Crkva uspijeva. Ogromnu većinu NGO svećenstva nitko ne bi dobrovoljno uzdržavao i malo tko bi uplaćivao dobrovoljno u njhove socijalna država sheme da nije natjeran policijskom palicom. To međutim ne znači da ne valja jesti pivske čepove.

_________________
Djela su bitnija od rijeci.

Muslimanski SDP i Sejdo Komsic vode BiH u raspad. Njihov sam fan.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Papa Franjo
PostPostano: 11 ožu 2017, 17:47 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 lip 2009, 17:35
Postovi: 10750
iJozo je napisao/la:
joe enter je napisao/la:
Opeti ti sa teokracijama levičara meni spočitavaš , a upravo nisam takav već sam uvek realan i vodim se iskustvima najboljih demokratskih država ne ovom svetu.

Iskustvo civilizacije govori da smo napredovali upravo zbog sicijalnih država , jer sve do njih su to bile brutalne teokracije(tvoje) koje su vodili ludi monarsi i još luđu popovi.

Zato kad mi ti koji si pobornik crkve govoriš o solidarnosti,milosrđu,...odmah znam da ne govoriš istinu bez obzira na dobre želje , jer da ponovim iskustvo vaše tzv.hrišćanske solidarnosti je obična laž i prevara i primer najgoreg ljudskog ponašanja.

Nego zašto ti ne daš pare nekoj porodici sa decom umesto crkvi?? , zašto država Hrvatska i Srbija ne daju siromašnim porodicimama sa decom lovu umesto popovima koji nemaju porodice i sami su ih se odrekli??

Crkva je najveći parazit a ti se u korist nje boriš protiv sirotinje jer eto sirotinja će ostati bez međugeneracijske solidarnosti.
Koje je to licemerje i prevara.


Nisam za državno financiranje Crkve, već za dobrovoljno. Ali ni za financiranje ljevičarskih sljedbi. Problem kultašima je što u tom sustavu dobrovoljnog njihove organizacije i sustavi propadaju, a Crkva uspijeva. Ogromnu većinu NGO svećenstva nitko ne bi dobrovoljno uzdržavao i malo tko bi uplaćivao dobrovoljno u njhove socijalna država sheme da nije natjeran policijskom palicom. To međutim ne znači da ne valja jesti pivske čepove.


Počeo si još žešće da izmišljaš?? , koje su to levičarske sljedbe koje finansira država približno količinom love kao crkvu?? ,i koje su to ljrvičarske sljebde koje imaju veliku imovinu u zemljištu?? , koje su to levičarske sljebde koje ne plaćaju porez??

Zar nije nemoralno da crkva ima veliku i imovinu a u njoj rade ljudi koji nemaju niti će moći imati decu?? , i zar nije nemoralno i licemerno da pored te vedlike imovine država hrani siromašne porodice sa dosta dece a crkva može jednim potezom tako što će se odreći svoje imovine i zemljišta u njihovu korist biti ono šta šatro propoveda?!

Ja nisam član nikakve sledbe niti sam član neke organizacije koja parazitira sa tuđih leđa , dok ti jesi član parazita koji žive od tuđih para i od države , tako da nemaš baš prava nekome nešto spočitavati sve dok ne odjebeš crkvu.

_________________
O turčine za nevolju kume
A ti vlaše silom pobratime


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Papa Franjo
PostPostano: 11 ožu 2017, 17:54 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 24 vel 2017, 13:26
Postovi: 1198
Kao što bismo s pravom rekli da država financira Crkvu kada bi država financirala Caritas, tako isto s pravom možemo reći da država financira ljevičarski kult socijalne države kada upumpava novce u državni mirovinski i zdravstveni sustav. A kada ljude tjera pod prijetnjom zatvora da veliki dio svoje zarade daju tom ljevičarskom Caritasu, to je onda već teokracija.

_________________
Djela su bitnija od rijeci.

Muslimanski SDP i Sejdo Komsic vode BiH u raspad. Njihov sam fan.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Papa Franjo
PostPostano: 11 ožu 2017, 17:57 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 24 vel 2017, 13:26
Postovi: 1198
Papa Franjo zapravo po svijetu propovijeda teokraciju. Ali ne kršćansku, već ljevičarsku. Zato ga jedni vole, drugi ne.

_________________
Djela su bitnija od rijeci.

Muslimanski SDP i Sejdo Komsic vode BiH u raspad. Njihov sam fan.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Papa Franjo
PostPostano: 11 ožu 2017, 18:38 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
iJozo je napisao/la:
Papa Franjo zapravo po svijetu propovijeda teokraciju. Ali ne kršćansku, već ljevičarsku. Zato ga jedni vole, drugi ne.

Izvinjavam se ostalima na oftopiku, ali zašto se kloniraš svakih par dana, iako nisi banovan, pa onda guslaš apsolutno identičnu priču kao i sa prethodnim klonovima. Ako već misliš da treba da pišeš pod drugim nikom, onda piši drugačije stvari pod drugim nikom. Koja je poenta kloniranja, kada te ljudi provale posle prvog posta kojeg napišeš, jer niko drugi sem tebe ovde nema toliki fetiš o zloj državi koja ne samo da služi ničemu, već je i glavni kočničar svakog ljudskog napretka. Ako pišeš identične stvari, piši pod nikom Protein, šta se kloniraš svakih pet minuta.

Još jednom izvnjavam na oftopiku.


PS, ako ćeš već nastaviti da se kloniraš, predlažem da ti sledeći nik bude "Bakunjin".


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Papa Franjo
PostPostano: 11 ožu 2017, 18:49 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 lip 2009, 17:35
Postovi: 10750
Carmello Šešelj je napisao/la:
iJozo je napisao/la:
Papa Franjo zapravo po svijetu propovijeda teokraciju. Ali ne kršćansku, već ljevičarsku. Zato ga jedni vole, drugi ne.

Izvinjavam se ostalima na oftopiku, ali zašto se kloniraš svakih par dana, iako nisi banovan, pa onda guslaš apsolutno identičnu priču kao i sa prethodnim klonovima. Ako već misliš da treba da pišeš pod drugim nikom, onda piši drugačije stvari pod drugim nikom. Koja je poenta kloniranja, kada te ljudi provale posle prvog posta kojeg napišeš, jer niko drugi sem tebe ovde nema toliki fetiš o zloj državi koja ne samo da služi ničemu, već je i glavni kočničar svakog ljudskog napretka. Ako pišeš identične stvari, piši pod nikom Protein, šta se kloniraš svakih pet minuta.

Još jednom izvnjavam na oftopiku.


Karmelo , za tili čas sam ga uhvatio u gluposti i nelogičnosti čim sam mu pomenuo hrvatski patriotizam i hrvatske borce i patriote koji su ginuli za Hrvatsku , jer on bi ukidao socijalu ali mu se ja savim normalno da sirotinja gine zarad patriotizma koju servira on i popovi , ali nek' krepava sirotinja od gladi i oni i njihova deca jer eto po Jozu nije u redu da bilo ko drugi izdvaja lovu za neke druge već samo za sebe i naravno crkvu.

Jozo je tipičan površni lik koji na prvu poveruje u bajke i neke iracionalne priče koje mu serviraju popvi i slični licemeri , ali kad vidi da je pvršan i da se zeznuo on neće reći da greši već kreće sa napadima i leljenjme etiketa , pa eto postoji levičarska teokracija "država -bpžannstvo" i slične nebuloze.

_________________
O turčine za nevolju kume
A ti vlaše silom pobratime


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Papa Franjo
PostPostano: 11 ožu 2017, 18:58 
Offline

Pridružen/a: 21 stu 2015, 17:34
Postovi: 3541
Lokacija: Folklorni srboćetnik, praktični muslimanski Bunjevac
Carmello Šešelj je napisao/la:
iJozo je napisao/la:
Papa Franjo zapravo po svijetu propovijeda teokraciju. Ali ne kršćansku, već ljevičarsku. Zato ga jedni vole, drugi ne.

Izvinjavam se ostalima na oftopiku, ali zašto se kloniraš svakih par dana, iako nisi banovan, pa onda guslaš apsolutno identičnu priču kao i sa prethodnim klonovima. Ako već misliš da treba da pišeš pod drugim nikom, onda piši drugačije stvari pod drugim nikom. Koja je poenta kloniranja, kada te ljudi provale posle prvog posta kojeg napišeš, jer niko drugi sem tebe ovde nema toliki fetiš o zloj državi koja ne samo da služi ničemu, već je i glavni kočničar svakog ljudskog napretka. Ako pišeš identične stvari, piši pod nikom Protein, šta se kloniraš svakih pet minuta.

Još jednom izvnjavam na oftopiku.


PS, ako ćeš već nastaviti da se kloniraš, predlažem da ti sledeći nik bude "Bakunjin".


Možda oće da stvori dojam da postoji još neko ko se slaže sa njim.
Pri tom, obožava termin "ljevičarska religija", a sam ima odnos prema libertarijanizmu kao nečemu što se ne propituje, što je sveto i bezgrešno začeto.

_________________
Robi lopove vrati bodove!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Papa Franjo
PostPostano: 11 ožu 2017, 19:07 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 stu 2012, 00:05
Postovi: 22976
Leeroy Jenkins je napisao/la:
Carmello Šešelj je napisao/la:
Izvinjavam se ostalima na oftopiku, ali zašto se kloniraš svakih par dana, iako nisi banovan, pa onda guslaš apsolutno identičnu priču kao i sa prethodnim klonovima. Ako već misliš da treba da pišeš pod drugim nikom, onda piši drugačije stvari pod drugim nikom. Koja je poenta kloniranja, kada te ljudi provale posle prvog posta kojeg napišeš, jer niko drugi sem tebe ovde nema toliki fetiš o zloj državi koja ne samo da služi ničemu, već je i glavni kočničar svakog ljudskog napretka. Ako pišeš identične stvari, piši pod nikom Protein, šta se kloniraš svakih pet minuta.

Još jednom izvnjavam na oftopiku.


PS, ako ćeš već nastaviti da se kloniraš, predlažem da ti sledeći nik bude "Bakunjin".


Možda oće da stvori dojam da postoji još neko ko se slaže sa njim.
Pri tom, obožava termin "ljevičarska religija" a sam ima odnos prema libertarijanizmu kao nečemu što se ne propituje, što je sveto i bezgrešno začeto.

Pa svi fanatici i fundamentalisti su licemeri, nije on ništa poseban što se toga tiče.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Papa Franjo
PostPostano: 11 ožu 2017, 19:55 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 24 vel 2017, 13:26
Postovi: 1198
Kad završite s ad hominem fetvama na apostata, možemo se vratiti argumentima i Franjinoj politici i teologiji.

_________________
Djela su bitnija od rijeci.

Muslimanski SDP i Sejdo Komsic vode BiH u raspad. Njihov sam fan.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Papa Franjo
PostPostano: 11 ožu 2017, 20:25 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 lip 2009, 17:35
Postovi: 10750
iJozo je napisao/la:
Kad završite s ad hominem fetvama na apostata, možemo se vratiti argumentima i Franjinoj politici i teologiji.


Misliš na argumentima kao što je "levičarska teokracija"??

Porazmisli malo šta pišeš jer sa ovakvom vrstom "argumenata" je nemoguće polemisati i voditi dijalog.

Inače Franjo je cool , on će ako poživi duže ili postaviti crkvu u sadašnjost i voditi je ka budućnosti neumrljanu ovozemaljskim grehovima u sopstvenim redovima , ili će crkva jednostvno se početi gasiti sama od sebe , a iz toga gašennja će se izroditi više katoličkih sekti fašističko-srednjkovekovnog stila tako što će se pretvooriti u pravoslavce jer sam papski autoritet će biti duboko uzdrman.

_________________
O turčine za nevolju kume
A ti vlaše silom pobratime


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Papa Franjo
PostPostano: 11 ožu 2017, 20:55 
Offline

Pridružen/a: 11 tra 2016, 16:17
Postovi: 7949
Lokacija: Сарај Чадор
A i ti vala joe, čitav dan Božiji skrhao na papizam.

_________________
Skidanje okova je imperativ.

Takozvana "rs" je genocidna tvorevina.

The so-called "republic of srpska" is a genocidal ramshackle pseudo-state.

Ko je zrinyia na sigetu posjek'o..


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Papa Franjo
PostPostano: 11 ožu 2017, 21:02 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 lip 2009, 17:35
Postovi: 10750
Amiđa je napisao/la:
A i ti vala joe, čitav dan Božiji skrhao na papizam.


Pa kad volem papu više neg' leba jesti. :zubati

_________________
O turčine za nevolju kume
A ti vlaše silom pobratime


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Papa Franjo
PostPostano: 12 ožu 2017, 00:51 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29
Postovi: 68974
Lokacija: hrvatsko-hrvatska Federacija
Bilo bi zanimljivo napraviti anketu medju katolicima:

"Mislite li da je ovaj Papa krscanin?"

Nezahvalno je predvidjati rezultate. :zubati

_________________
Fun fact: I HDZ i SDA su osnovani u Zagrebu.
Vojni proračun Bošnji je manji od proračuna Dinama

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Papa Franjo
PostPostano: 25 ožu 2017, 19:05 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Ovaj promašio profesiju, trebao je biti političar. Više zabrinut za budućnost EU i Brisela nego Juncker i Merkel.

Ne dao Bog da je vladao prije 1989. Nikad se komunizma u svijetu ne bi riješili. On bi ga otvoreno podržavao.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Papa Franjo
PostPostano: 27 ožu 2017, 16:50 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29
Postovi: 68974
Lokacija: hrvatsko-hrvatska Federacija
BBC je napisao/la:
Ovaj promašio profesiju, trebao je biti političar. Više zabrinut za budućnost EU i Brisela nego Juncker i Merkel.

Ne dao Bog da je vladao prije 1989. Nikad se komunizma u svijetu ne bi riješili. On bi ga otvoreno podržavao.


Ni ja ne vidim zasto bi se papa bavio s EU. Kako to tek izgleda onim krscanima koji zive daleko od Europe. To nama dodje kao da Papa komentira najnoviji razvoj odnosa izmedju Sjeverne i Juzne koreje. Mozda ju gleda kao projekt ujedinjenja krscana? Ne bi se reklo, s obzirom da je jedan od glavnih zagovornika muslimanske imigracije.

_________________
Fun fact: I HDZ i SDA su osnovani u Zagrebu.
Vojni proračun Bošnji je manji od proračuna Dinama

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Papa Franjo
PostPostano: 15 tra 2017, 14:46 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Jebo on mater svoju kukavičku. Svu pamet svijeta pokupio, i za sve ima savjet dok je ležerno to izreći. Ne zna se sjetiti da kaže ovim u Filipinima da se ne razapinju na križ.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Papa Franjo
PostPostano: 23 tra 2017, 12:01 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 17 stu 2016, 11:47
Postovi: 430
'EUROPA ČINI SAMOUBOJSTVO' Papa usporedio prihvatne centre za migrante s koncentracijskim logorima

slika

Europa čini samoubojstvo zatvarajući svoje granice pred migrantima i izbjeglicama, rekao je papa Franjo u subotu i usporedio je neke prenapučene europske prihvatne centre s nacističkim koncentracijskim logorima.

U propovijedi je papa Franjo pohvalio velikodušnost Italije i Grčke, prve europske zemlje u koje izbjeglice stižu na putu za Europu te je kritizirao međunarodne sporazume koji priječe preraspodjelu migranata diljem Europe.

Europske prenapučene prihvatne centre usporedio je s nacističkim koncentracijskim logorima.

"Izbjeglički centri su koncentracijski logori" jer su prenapučeni, rekao je Franjo tijekom posebnog vjerskog obreda u središtu Rima, na komemoraciji za kršćanske mučenike našeg doba.

"Istina je, mi u Europi smo civilizacija koja prestaje rađati djecu, ali ujedno mi zatvaramo vrata migrantima. To se zove samoubojstvo", rekao je Papa.

http://www.zabranjeni.hr/vijesti/svijet/e ... a/5944265/


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Papa Franjo
PostPostano: 23 tra 2017, 12:06 
Offline

Pridružen/a: 10 lip 2015, 23:16
Postovi: 6025
http://www.nspm.rs/hronika/jevrejski-ko ... alphabet=l


Hronika
Jevrejski komitet SAD: Papa da "preispita svoj izbor reči" kada koristi termin "koncentracioni logor"
PDF Štampa El. pošta
nedelja, 23. april 2017.
Američki jevrejski komitet (AJC) pozvao je papu Franju da "preispita svoj izbor reči" kada koristi termin "koncentracioni logor".

_________________
Kako smo svi opljackani.Film "Tezina lanaca" https://youtu.be/waEYQ46gH08

Film o propasti imperije duge 1.123 g. Vizantijska lekcija https://youtu.be/_fLuI92iHR4


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Papa Franjo
PostPostano: 27 tra 2017, 23:11 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Ide u Egipat i odbija koristiti vozilo sa blindiranim staklom i ostalu strandarne protokole. Hodat će u masi naroda onako kao da nema džihadista okolo.
Kaže da molimo za njega da se živ vrati.

Sve bi bilo lijepo da egipatska vlada neće dodatno osiguranje masno platiti. Ogromna cifra jer je ovaj tvrdoglav i ne respektira sigurnosne protokole. Da ga šutnu i kažu mu da nije dobrodošao ispali bi ********.

Citat:
Even ordinary Egyptian Christians see his visit as a nice gesture but one that ultimately won't change their reality.

'He has been saying the same words for years, which is all about love and tolerance, but political Islam ruined the world
and the most important change should come from Al-Azhar,' said John, a 24-year-old Coptic Christian student from Cairo who declined to give his last name because he feared reprisals.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Papa Franjo
PostPostano: 07 svi 2017, 10:30 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Je li išta rekao o uvođenju novih smajlića na Facebook, i poskupljenju rude Boksita u Južnoj Americi ?

Citat:
Papa Franjo: Sramim se izraza "majka svih bombi"; majka daje život

svibnja 07, 2017
dnevnik.ba
Najmoćnija američka nenuklearna bomba, GBU-43/B nazvana "majka svih bombi", uništila je 13. travnja uporište IS-a na istoku Afganistana i ubila najmanje 36 džihadističkih boraca, što je predsjednik Donald Trump nazvao "novim uspjehom".
Papa Franjo rekao je u subotu da se srami izraza "majka svih bombi" kakvim se naziva bomba koju su nedavno Sjedinjene Države bacile na planinsko uporište Islamske države u Afganistanu.

"Sramio sam se imena bombe, koju su nazvali 'majkom svih bombi' jer majka daje život, a ta bomba sije smrt", rekao je Papa koji će 24. maja prije samita grupe G7 na Siciliji, u Vatikanu primiti američkog predsjednika Donalda Trumpa.

"Tu napravu nazivaju majkom, što se to događa?", zapitao se argentinski papa u razgovoru s mladim sudionicima "Škole mira", programa koji se odvija uz podršku talijanskog ministarstva državnog obrazovanja, prenosi Hina.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Papa Franjo
PostPostano: 21 svi 2017, 16:14 
Online
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 10:29
Postovi: 68974
Lokacija: hrvatsko-hrvatska Federacija
Novih 5 kardinala mladjih od 80 (s pravom glasa na konklavi):
https://www.vecernji.ba/svijet/papa-fra ... vu-1171187

Franjo je nije star Papa, tako da ce postaviti skoro 100% izbornih kardinala: svake godine otprilike po 1 ili 2 kardinala iz stare garde gube pravo glasa.

_________________
Fun fact: I HDZ i SDA su osnovani u Zagrebu.
Vojni proračun Bošnji je manji od proračuna Dinama

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIooooooooooo


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Papa Franjo
PostPostano: 26 lip 2017, 06:08 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 sij 2010, 18:56
Postovi: 5403
Dan Državnosti Republike Hrvatske
slika
Predsjednica Grabar-Kitarović, na Dan državnosti

Čestitali su mnogo državnici: Pres. D. Trump, Pres. Putin, Pres. Kine i mnogi drugi ...
Nisam primjetio da je Papa Franjo ili Vatikan, čestitao?
Jesam li možda nešto previdio?

_________________
MIR da, ali ne kao u Macelju, Ovčari i Hudim jamama!
Komunisti nude bolju budućnost, neuspješni u sadašnjosti, a razlog je uvijek u prošlosti!
Želiš stvoriti neprijatelja – spasi ga od genocida!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Papa Franjo
PostPostano: 28 lip 2017, 23:32 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 sij 2010, 18:56
Postovi: 5403
MIR je napisao/la:
Dan Državnosti Republike Hrvatske
slika
Predsjednica Grabar-Kitarović, na Dan državnosti

Čestitali su mnogo državnici: Pres. D. Trump, Pres. Putin, Pres. Kine i mnogi drugi ...
Nisam primjetio da je Papa Franjo ili Vatikan, čestitao?
Jesam li možda nešto previdio?

Kad je Papa Franjo bio u Sarajevu, nije posebno posjetio Hrvate, niti ih je i jednom spomenuo u svome obraćanju okupljenom mnoštvu, iako su mu baš Hrvati organizirali ovu posjetu. Slučajno ili ... ?

_________________
MIR da, ali ne kao u Macelju, Ovčari i Hudim jamama!
Komunisti nude bolju budućnost, neuspješni u sadašnjosti, a razlog je uvijek u prošlosti!
Želiš stvoriti neprijatelja – spasi ga od genocida!


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 3013 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55 ... 121  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 28 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO