HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 29 ožu 2024, 08:39.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 8170 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84 ... 327  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: USA - zbirna tema
PostPostano: 14 kol 2017, 22:11 
Offline

Pridružen/a: 01 sij 2015, 21:05
Postovi: 2993
mirv je napisao/la:
Kad bijelci u SAD-u postanu manjina onda će dobiti sva prava koja sada uživaju obojene manjine... zar ne?

Iskreno, navijam tome jer bi SAD u tom slučaju izgubio moć. Mogu pričati ljudsko pravaši kako su svi ljudi jednaki, ovo ono. Činjenica je da ne postoji niti jedna uspješna ekonomska zemlja u kojoj su ne-bijelci većina. Iznimka su naravno Azijske zemlje, međutim Kinezi i ostali azijski narodi ne migriraju masovno na Zapad, i naravno postoje Zaljevske muslimanske zemlje, no to im je zbog nafte više nego što imaju pameti.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: USA - zbirna tema
PostPostano: 14 kol 2017, 22:28 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:39
Postovi: 58278
Lokacija: DAZP HQ
i među azijatima postoje razlike, uspješni su samo oni svijetle kože (Kina, Japan, Koreja, Tajvan).

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: USA - zbirna tema
PostPostano: 14 kol 2017, 22:36 
Offline

Pridružen/a: 01 sij 2015, 21:05
Postovi: 2993
Zaboravio si i Vietnam.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: USA - zbirna tema
PostPostano: 14 kol 2017, 22:48 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 sij 2011, 11:38
Postovi: 2611
daramo je napisao/la:
snowflake je napisao/la:
Koje nasljeđe, sad smo utvrdili da je ono hrvatsko? Što znači da mu preci još nisu ni bili u USA kad je Lee ordinirao. Većina naših iseljenika dolazi poslije. Da je rođen u Britanskog Kolumbiji imao bi posve drukčije stavove.
Daj me nemoj, bijeli supremacisti??
Ovo je licemjerno jer bi se s istim argumentima jednom Jeffersonu moglo skinuti svaki spomenik koji ima.
Ali u situaciji u kojoj imaš na desetine nenaoružanih crnaca ubijenih na ulicama SAD-a svake godine i demografske promjene, obračun s prošlošću je način da se nosiš sa traumatičnom sadašnjošću.
A što se tiče Tita, prije mogu zamisliti da mu se makne spomenik iz Kumrovca nego iz Rijeke i Istre.


Mislio sam na hrvatsko naslijeđe, pa naša druga generacija tamo već ne zna odakle je.

Znači skidanje spomenika je način borbe? Kad se maknu svi spomenici koji "vrijeđaju" nebjelačku populaciju bijeli policajci više neće pucati po crncima?
Ako je to način borbe, skroz promašen.

Baš me zanima bi li ta us antifa podržavala micanje spomenika osmanskim robovlasnnicima i borcima za održavanje tog sustava u BiH?


Odnijet će nas ovo daleko, ali lik je Amer i savršen je primjer da se identitet konstruira, on vjerojatno misli da mu je neki šukundjed bio u vojsci generala Leeja, nijednoj našoj neonacističkoj budali Lee nije interesantan jer nemamo ništa s njim. Ali zašto bismo uopće bili zainteresirani da netko njeguje našu kulturu u dijaspori? Grubo zvuči, ali naša kultura i naš opstanak ovisit će onima koji će ostati, a ne onima koji će otići, kao i uvijek dosad, sve ostalo je samozavaravanje. Nemam ništa protiv njegovanja kulture, no to se obično svodi na kič: višak emocija, manjak znanja i konkretnog djelovanja, a hrvatski se djelovati može jedino u Hrvatskoj i BiH. Jedna od većih prijevara globalizacije jest da je svejedno gdje živiš. Nije, živeći drugdje postat ćeš nešto drugo. Mislim, to je u redu samo moraš biti svjestan da iseljavanje sa sobom nosi i dobre i loše strane i zato me čak i nostagija nervira. Izabrao si, nosi se sa posljedicama svog izbora, i dobrim i lošim. Uostalom, pretjerano oslanjanje na dijasporu sve mi se više čini deux ex machina rješenjem, a njih nikad nisam voljela. Više će jedan Hrvat u Hrvatskoj i BiH učiniti ostankom nego deset u dijaspori, jednostavno, ovaj je tu, ovi nisu, a protiv fizike ne možeš.
Nastankom naše države trebamo prestati biti sanjari, posti realisti. Naše kulture bit će onoliko koliko je i nas, i to ne na svim meridijanima, već ovdje.
Imam osjećaj da ljudi u dijaspori misle da mi ne znamo ništa o toj dijaspori, no to nije istina, svaka obitelj ima barem nekog vani.
I ako me pitaš hoću li cijeli život biti biti nostalgična prema nekim članovima svoje šire obitelji, kao što su to bili neki moji bližnji, odgovor je ne. Treba njegovati racionalniji pristup, zdravije je po nas.
Još me jedna stvar smeta, često se govori da gledamo na dijasporu preko novaca, poreza i sl., a pritom se zaboravlja da je većna naše dijaspore došla tamo kao radna snaga, dakle da bi zaradili novac za te države, a ne iz altruizma.
Daleko nas je odvelo, neću više, obećavam. :zubati
P.S. Mislila sam više da bi prestankom ubijanja i rasne distance i spomenici gubili na važnosti.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: USA - zbirna tema
PostPostano: 14 kol 2017, 22:55 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Ne mislim da ovo u USA ima ikakve veze sa identitetima, nacijama i slično. Pucate loptu u out.
Čista rasna mržnja i država rasno podijeljena.

Ovo je nastavak svih događaja zadnjih godina, ne izoliran slučaj.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: USA - zbirna tema
PostPostano: 14 kol 2017, 23:07 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 sij 2011, 11:38
Postovi: 2611
dudu je napisao/la:
i među azijatima postoje razlike, uspješni su samo oni svijetle kože (Kina, Japan, Koreja, Tajvan).

Te zemlje su se prilagodile Zapadu upravo zato da ne bile kolonije, kao oblik protukolonijalnog djelovanja
https://en.wikipedia.org/wiki/Meiji_period
Ovdje počinje inustrijalizacija Japana, jaka u prvo vrijeme državno sponzorirana ekonomija upravo zato da im se ne bi dogodili Bokserski ustanci i Opijumski ratovi.
Meiji razdoblje je inspirirano otporom prema tome.
Japan nije puno zakasnio u prvotnoj industrijalizaciji, ali je ona prisilna. Doslovno uvedena topovima. Američkim i britanskim.
Juzna Koreja, meni uvijek draga, jest druga priča.
Tek kad postaneš gospodarski jednak Zapadu, tretiran si s poštovanjem. To vidimo i u kineskom i u japanskom i u korejskom slučaju. Tko je mislio dobro o Kini prije 50 godina?
A sad se i ne primjećuje da su druge rase. Našli su jedini lijek za zapadni rasizam, pridruži se Zapadu i postani bolji od njih. Pritom ne mislim da su na Zapadu patentirali rasizam.
Jedino Kina to možda neće morati jer su Carstvo.

http://study.com/academy/lesson/meiji-r ... fects.html
https://www.jstor.org/stable/311710?seq ... b_contents
Usto, Japanci su pravo genijalni u mekoj moći.
Te tri zemlje su uvijek činile svojevrsnu kulturnu trijadu međuusobnog samoutjecanja.
Ja tu ne vidim rasni razlog koliko stare kulture, ogromnu populaciju, nacionalnu homogenost i neke vrijednosti koje proistječu iz društva i religije,
Ako je istina da kapitalizam, modernost i nacionalna država idu zajedno, kako ih očekivati u Indiji u nedavnoj prošlosti (kaste i kolonijalizam) ili u jednoj Indoneziji.
Pri čemu većina Indijaca ide u indoeuropsku skupinu, dakle plave su krvi.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: USA - zbirna tema
PostPostano: 15 kol 2017, 10:27 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 lip 2012, 23:09
Postovi: 15562
slika

_________________
+ Gledaj orle od miline, Gračanicu kraj Prištine... +


Vrh
   
 
 Naslov: Re: USA - zbirna tema
PostPostano: 17 kol 2017, 10:33 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 10:47
Postovi: 35609
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
Index i etiketiranje, po čemu je dotični plačkonja neonacist?
Jer je sudjelovao na prosvjedu?

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: USA - zbirna tema
PostPostano: 17 kol 2017, 11:04 
Offline

Pridružen/a: 10 lip 2015, 23:16
Postovi: 6025
daramo je napisao/la:
Znači spomenik su Ameri stavili na listu američke baštine i sada ga žele rušiti?

To je očito ovaj spomenik
slika
Prekrasan spomenik

Idioti bi očito izbrisali dio američke povijesti ili skrili negdje u podrum.
General Lee im je valjao dok je mlatio Meksikance i širio SAD, ali kad se našao na suprotnoj strani u građanskom ratu, treba ga izbrisati gumicom.
Donedavno su tenkove nazivali po generalu a sad im spomenik smeta, šta onda će i tenkove iz muzeja uskoro micati da se liberali ne uvrijede i cenzurirati podosta filmova?

To se i u nas moze desiti uskoro, oko bana Jelacica i knjaza Mihajla.

_________________
Kako smo svi opljackani.Film "Tezina lanaca" https://youtu.be/waEYQ46gH08

Film o propasti imperije duge 1.123 g. Vizantijska lekcija https://youtu.be/_fLuI92iHR4


Vrh
   
 
 Naslov: Re: USA - zbirna tema
PostPostano: 17 kol 2017, 12:38 
Offline

Pridružen/a: 30 svi 2017, 16:30
Postovi: 361
daramo je napisao/la:
Index i etiketiranje, po čemu je dotični plačkonja neonacist?
Jer je sudjelovao na prosvjedu?


Pa sta je onda, da nije multietnicar? S kim si, takav si.

Cuj..."prosvjed". :kava


Iako moram priznati da mi je glupo ovo rusenje spomenika posto spomenik Lee-u ne smatram spomenikom per se vec vise dijelom historije. Nisu ga jucer postavili. Samo ova stoka sto se sakupila da brani spomenik reprezentira mnogo vise.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: USA - zbirna tema
PostPostano: 17 kol 2017, 13:52 
Online
Avatar

Pridružen/a: 24 ruj 2009, 10:09
Postovi: 24535
Lokacija: Heartbreak Hotel
Da sumiramo.

1. Lokalna vlast želi protuzakonito ukloniti jedan historijski spomenik jednoj povijesnoj velični i jednom od simbola te države.
2. Grupa građana se redovito okuplja oko tog spomenika u uredno prijavljenim,legalnim prosvjedima, protiveći se nezakonitoj odluci lokalne vlasti.
3. Prilikom jednog od tih mirnih prosvjeda druga grupa građana se nelegalno i neprijavljeno okuplja da bi spriječila iste. Te grupe su bile vođene terorističkim organizacijama BLACK LIVES MATTER i ANTIFA.
4. Ta druga grupa napada prvu, dolazi do povrjeđivanja jednog broja ljudi kao i jednog smrtnog slučaja.

_________________
"Uzalud vam sav tisak i sve radio postaje, našim srcima nikad nećete ovladati", nadbiskup Alojzije Stepinac, Zagreb, 1942.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: USA - zbirna tema
PostPostano: 17 kol 2017, 14:30 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 08:25
Postovi: 43997
Lokacija: Folklorni Jugoslaven, praktični Hrvat
daramo je napisao/la:
Index i etiketiranje, po čemu je dotični plačkonja neonacist?
Jer je sudjelovao na prosvjedu?


Odvratan je lik, baš neonacist, to nimalo ne krije, i vrlo jasno prijeti ubojstvima.



Ne znam zašto vam je prvi refleks da ih branite, čime su nas to zadužili?

Ja inače ne gledam video klipove duže od 1min, ali ovaj je prilog mnogo jak. Ova slatkica novinarka ima muda ko gajde.

_________________
sklon'se bona Zineta sa penđera, vidiš da te vlasi oćima kurišu
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: USA - zbirna tema
PostPostano: 17 kol 2017, 14:50 
Offline

Pridružen/a: 10 lip 2015, 23:16
Postovi: 6025
Fasisti iz KKK urlicu "ulice su nase, grad je nas", kao rulja prosvjednika protiv AV i Sava male. Ista matrica i rijeci.

_________________
Kako smo svi opljackani.Film "Tezina lanaca" https://youtu.be/waEYQ46gH08

Film o propasti imperije duge 1.123 g. Vizantijska lekcija https://youtu.be/_fLuI92iHR4


Vrh
   
 
 Naslov: Re: USA - zbirna tema
PostPostano: 17 kol 2017, 15:21 
Online
Avatar

Pridružen/a: 24 ruj 2009, 10:09
Postovi: 24535
Lokacija: Heartbreak Hotel
Ministry of Sound je napisao/la:
daramo je napisao/la:
Index i etiketiranje, po čemu je dotični plačkonja neonacist?
Jer je sudjelovao na prosvjedu?


Odvratan je lik, baš neonacist, to nimalo ne krije, i vrlo jasno prijeti ubojstvima.



Ne znam zašto vam je prvi refleks da ih branite, čime su nas to zadužili?

Ja inače ne gledam video klipove duže od 1min, ali ovaj je prilog mnogo jak. Ova slatkica novinarka ima muda ko gajde.




Mislim da je iz ovog videa sasvim jasno tko je odgovoran za nasilje. Prosvjednici su bili konstantno provocirani i napadani. Odgovornost snose tzv ljevičari.

Mnogu puše ovakve fore - nađu nekog kretena i onda ga predstavljaju kao autentičnog predstavnika prosvjednika, čak lidera. Nešto kao što su antihrvatskimediji nekoć činili sa Ljubom Ćesićem Rojsom - sav medijski fokus na njega a Nine Raspudića nigdje.



U svemu tomu najnormalniji je Trump!





A u međuvremenu kroz USA se širi val rušenja spomenika. Sveamerička bagra i ološ ruše, gaze, pljuju i pišaju. Je li ta zemlja doista prestala biti demookratska i zakonska??


_________________
"Uzalud vam sav tisak i sve radio postaje, našim srcima nikad nećete ovladati", nadbiskup Alojzije Stepinac, Zagreb, 1942.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: USA - zbirna tema
PostPostano: 17 kol 2017, 15:30 
Offline

Pridružen/a: 10 lip 2015, 23:16
Postovi: 6025
Podseca na Poljake i Ukrajince sa Lenjinovim i dr. "petokrakama" spomenicima "osloboditeljima". Opasno se zakuhava.

_________________
Kako smo svi opljackani.Film "Tezina lanaca" https://youtu.be/waEYQ46gH08

Film o propasti imperije duge 1.123 g. Vizantijska lekcija https://youtu.be/_fLuI92iHR4


Vrh
   
 
 Naslov: Re: USA - zbirna tema
PostPostano: 17 kol 2017, 15:39 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 08:25
Postovi: 43997
Lokacija: Folklorni Jugoslaven, praktični Hrvat
Ne znam, ali mi je indikativno da dosta Hrvata imaju refleks da prvo brane rasiste i naciste, opet se gurajući u tuđe bitke i kompromitirajući se tamo gdje ne treba. Naravski, za to imate kojekakve izlike i opravdanja (nema potrebe da se izvlačite, budite ljudi pa se propisno istresite). Svojevremeno su idioti uvjerili Hrvate da se Hrvatska na Staljingradu brani, neki od vas su nasljednici sličnih razmišljanja. Lagao bih kad bih rekao da mi to ne smeta, ali ne mogu odgonetnuti odakle to...valjda se u DNK urezao neki kompleks potrebe za "predziđem/obranom zapada". I to uglavnom od ljudi kojima su druge rase neka apstrakcija. Mnogo sam razočaran u određene ljude.

Isprva sam mislio da su mediji pristrano izvještavali, ali nakon gledanja dosta toga je stvar jasna. Nisu ni trebali natezati puno, čisti neonacistički/KKK skup, uz malo senzibiliteta za današnji PR, no džaba celofan. Mada se najveći dio organizatora nije ni ustručavao poručiti vrlo jasno i glasno ko su i što su.

Najviše mi je žao ovih mladića od 18-20 godina. Vidi se da su povodljivi loneri/luzeri, koje su regrutirali puno prefriganiji likovi i "lovci na duše". Slično i na strani antifa/anarhista. Umjesto da uživaju na faksu, karaju fine picoke, pripremaju se za karijeru, u sebi su umislili da su branitelji neke kurčeve civilizacije.

Samo da kažem da se nemam namjeru raspravljati pro et contra, ovo su neka temeljna vrijednosna i karakterna pitanja.

_________________
sklon'se bona Zineta sa penđera, vidiš da te vlasi oćima kurišu
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: USA - zbirna tema
PostPostano: 17 kol 2017, 16:10 
Online
Avatar

Pridružen/a: 24 ruj 2009, 10:09
Postovi: 24535
Lokacija: Heartbreak Hotel
Hajd ti meni @Ministre pošteno reci, je li tebi drago što npr svak idan tisuće i tisuće Afrikanera na onim čamcima stiže u Europu. Jesu li ti drage one slike Pariza-Mogadiša i Londona-Pešavara, Ako ti nije drago onda si rasist. Ako ti je pak drago onda možda nije nešto OK s tobom.

Velika je zabluda tvoja da su to nečije tuđe bitke i tuđi ratovi. Prokleta "lijeva agenda" se prelijeva iz USA u Europu. Agenda koja nam govori da identitet ne vrijedi ništa, da zavičaj i rodna gruda ne vrijede ništa, nacija i domovina također, i rasa i kultura, i sustav vrijednosti itd itd. Agenda koja čak smatra da je to sve štetno a da je redino vrijedno i značajno ono što kaže Veliki Brat, negdje iz visokog nebodera.

Nije tuđe. Meni npr.deseci rođaka žive u USA i praktički tisuće na cijelom Zapadu. Oni su moji i ja im želim sve najbolje.

Također, velika je zabluda da je riječ o nekim samo američkim simbolima. To nisu samo američke već i univerzalne ikone. General Lee je uz bok drugih slavnih i značajnih ljudi kao što su npr Che Guevara, Niel Armstrong... Oni su prevazišli lookalni značaj i postali svjetski velikanii dio univerzalne baštine.

Priče u stilu- vi za njih ginete a oni vas ne bendaju ni 1% su neozbiljne. Kao kada bi putnici druge -treće klase na Titanicu bili ravnodušni na potonuće broda jer zaboga... kao da će nam putnici prve klase biti zahvalni ako spasimo brod.
Jer ne radi se o priznanju, već preživljavanju.

_________________
"Uzalud vam sav tisak i sve radio postaje, našim srcima nikad nećete ovladati", nadbiskup Alojzije Stepinac, Zagreb, 1942.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: USA - zbirna tema
PostPostano: 17 kol 2017, 16:15 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 08:25
Postovi: 43997
Lokacija: Folklorni Jugoslaven, praktični Hrvat
Neću se raspravljati, definitivno bi pale teške riječi (jer sam ekstremno anti-rasistički raspoložen), a drag si mi tip (no homo). Ti imaš imunitet, ostali neće, kao što sam već dokazao i prije. Valjda će ove proklete teme zamrijeti.

_________________
sklon'se bona Zineta sa penđera, vidiš da te vlasi oćima kurišu
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: USA - zbirna tema
PostPostano: 17 kol 2017, 16:19 
Offline

Pridružen/a: 10 lip 2015, 23:16
Postovi: 6025
Dok nas hrabri, cestiti AV ide korak u napred, nudi posao proracunski, stipendiju Afgan. Nije tema, samo komparacija, kako su evoluirali na bolje.

http://www.nspm.rs/hronika/vucic-ponudi ... alphabet=l

Vučić je Farhadu ponudio stipendiju kako bi nastavio da slika, a njegovom ocu posao, kao i državljanstvo za sve.

Farhad Nuri, koji sa roditeljima i braćom privremeno boravi u Centru za izbeglice u Krnjači, prodajom svojih crteža učestvovao je u prikupljanju novca za lečenje sedmogodišnjeg dečaka iz Srbije, podseća se u saopštenju predsednikove Službe za saradnju s medijima.

(Blic)...Pristigli komentari (53)

_________________
Kako smo svi opljackani.Film "Tezina lanaca" https://youtu.be/waEYQ46gH08

Film o propasti imperije duge 1.123 g. Vizantijska lekcija https://youtu.be/_fLuI92iHR4


Vrh
   
 
 Naslov: Re: USA - zbirna tema
PostPostano: 17 kol 2017, 16:19 
Offline

Pridružen/a: 17 lip 2009, 20:01
Postovi: 13387
Lokacija: ZG
Ćelavi je pizda i kraj priče.

_________________
Muslimane ko je kleo, nije dangubio.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: USA - zbirna tema
PostPostano: 17 kol 2017, 16:24 
Offline

Pridružen/a: 17 lip 2009, 20:01
Postovi: 13387
Lokacija: ZG
Ovi iz videa nisu nikakve branitelji zapadnih vrijednosti niti zapadne civilizacije, demokracije, ljudskih prava, niti "bijelog" načina života i šta ti ja znam. Jasno je ko dan da se radi o supremacistima/rasistima/šovinistima - to se vidi iz aviona. Od otvorenih stavova koje iznose do ikonografije. Da skratim ovo okupljanje njihovo je neobranjivo i kompletna priča, nešto kao kod nas "Za Dom Spremni".

_________________
Muslimane ko je kleo, nije dangubio.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: USA - zbirna tema
PostPostano: 17 kol 2017, 16:32 
Online
Avatar

Pridružen/a: 24 ruj 2009, 10:09
Postovi: 24535
Lokacija: Heartbreak Hotel
PCM je napisao/la:
Ovi iz videa nisu nikakve branitelji zapadnih vrijednosti niti zapadne civilizacije, demokracije, ljudskih prava, niti "bijelog" načina života i šta ti ja znam. Jasno je ko dan da se radi o supremacistima/rasistima/šovinistima - to se vidi iz aviona. Od otvorenih stavova koje iznose do ikonografije. Da skratim ovo okupljanje njihovo je neobranjivo i kompletna priča, nešto kao kod nas "Za Dom Spremni".


Dakako da mainstream mediji fokus bacaju na takove tipove, a ne na one normalne prosvjednike. "Rojs sustav" kao što napisah maloprije

Kakvi da su, i seronje i krkani, slični našim "Thompsonašima", meni su i takovi mnogo draži od one bagre sa druge strane barikade. Isto kao što su mi, uz sve svoje mane, bili draži HOS-ovci od četnika.

Moglo bi se tu još mnogo štošta pisati ali radi "mira u kući" nećemo više. :)


Privitak/ci:
media.jpg
media.jpg [ 53.35 KiB | Pogledano 3313 put/a. ]

_________________
"Uzalud vam sav tisak i sve radio postaje, našim srcima nikad nećete ovladati", nadbiskup Alojzije Stepinac, Zagreb, 1942.
Vrh
   
 
 Naslov: Re: USA - zbirna tema
PostPostano: 17 kol 2017, 20:15 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 10:47
Postovi: 35609
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
Glavno da State Departmant može drugima soliti pamet o porastu ustaštva i povicima zds na stadionima.
S druge strane kod njih postoje registrirane fašističke organizacije koje slobodno djeluju i marširaju.

Nismo ni mi idioti da pušimo agendu i da nas se žiga kao divljake i stoku koju treba voditi i usmjeravati na zeleni pašnjak.
Kao što nismo niti glupi da vjerujemo o bajke o idealnom društvu bez razlika a tamo iza fasade razoreno rasnom mržnjom.
Ta mržnja nije od jučer i koliko je god farbali nikako je nije moguće sakriti.
Ništa bolje niti drugačije nego kod nas a takvi nam sole pamet.

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: USA - zbirna tema
PostPostano: 17 kol 2017, 21:05 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 10:47
Postovi: 35609
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
Zanimljiv twit Trumpa koji se potpuno slaže sa onim što sam pisao.

"Tužan sam kada vidim kako se rastura povijest i kultura naše velike zemlje, uklanjanjem nekih prelijepih statua i spomenika. Ne možete promijeniti povijest, ali možete učiti iz nje. Stonewall, Jackson – tko je sljedeći? Washington, Jefferson? To je budalasto. Ljepota koju uklanjamo iz naših gradova i parkova će nam nedostajati a nećemo je moći zamijeniti."

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: USA - zbirna tema
PostPostano: 18 kol 2017, 10:28 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 lip 2012, 23:09
Postovi: 15562
Ja baš ne razumijem ove američanske zajebancije.
Tramp koji je nešto srao je valjda fašista i rasista.
Ovi koji su razvalili Siriju, Libiju i slično, oni su polit korektni antifašisti, ono, Obama Tito?

_________________
+ Gledaj orle od miline, Gračanicu kraj Prištine... +


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 8170 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84 ... 327  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 41 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO