HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 16 tra 2024, 05:57.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 133 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Karamatić: Hrvatska će pomoći da reaktiviramo Herceg Bosnu
PostPostano: 21 lis 2017, 23:48 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 lip 2017, 01:01
Postovi: 1068
Kaži maloj da se sprema. :wink

_________________
"Ovdje mjenjamo žive za žive, a mrtve za mrtve".


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Karamatić: Hrvatska će pomoći da reaktiviramo Herceg Bosnu
PostPostano: 22 lis 2017, 09:15 
Offline

Pridružen/a: 11 tra 2016, 16:17
Postovi: 7949
Lokacija: Сарај Чадор
Kačamak/dart/chat nick se vratio i opet nastavio s prijetnjama. Šta je bilo, malo ti bilo boravka u Banovićima pa ih se zaželio? Nije problem, ide sad nova runda prijavljivanja gadosti koje si napisao otkako si se vratio.

_________________
Skidanje okova je imperativ.

Takozvana "rs" je genocidna tvorevina.

The so-called "republic of srpska" is a genocidal ramshackle pseudo-state.

Ko je zrinyia na sigetu posjek'o..


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Karamatić: Hrvatska će pomoći da reaktiviramo Herceg Bosnu
PostPostano: 22 lis 2017, 09:47 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 lip 2017, 01:01
Postovi: 1068
Kao što Ludi Mujo nije hrvatski trol tako ja nisam nekakav ne znam ni ja šta.Ako ti se žali idi pa kmeči.Vi jedino to znate,a i to vam je jedino preostalo.Drži se teme.Hrvatska će pomoći obnovu HB a vi idete pod srpsku upravu.Tako želi gospodin Erdogan.
Lizaćete srpsku čizmu i služiti srpskom narodu.Vi ste naše domaće životinje.Nešto kao goveda ili konji.

_________________
"Ovdje mjenjamo žive za žive, a mrtve za mrtve".


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Karamatić: Hrvatska će pomoći da reaktiviramo Herceg Bosnu
PostPostano: 22 lis 2017, 10:23 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650
Mujo se zali od Vijeca sigurnosti, preko Incka i ambasadora pa do administratora stranice. Kme nacija.
I to bi sutra ratovalo, silu neku glumi...
Ako bi ujutro napali Srbe i Hrvate vec u podne bi bilo Help Baznija.

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Karamatić: Hrvatska će pomoći da reaktiviramo Herceg Bosnu
PostPostano: 26 lis 2017, 14:10 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 24 lip 2015, 15:01
Postovi: 1643
pisace pismo klintonki


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Karamatić: Hrvatska će pomoći da reaktiviramo Herceg Bosnu
PostPostano: 03 pro 2017, 16:00 
Offline

Pridružen/a: 20 vel 2017, 01:56
Postovi: 42
Zanimljiva kolumna Davora Ivankovića u Večernjem,
Je li Hrvatska spremna braniti Hrvate u bih svim sredstvima ako bude potrebno

_________________
Hrvatski DGG. Slobodan Praljak nije ratni zločinac


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Karamatić: Hrvatska će pomoći da reaktiviramo Herceg Bosnu
PostPostano: 24 pro 2017, 11:04 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650
https://www.nezavisne.com/novosti/bih/O ... sni/457429

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Karamatić: Hrvatska će pomoći da reaktiviramo Herceg Bosnu
PostPostano: 24 pro 2017, 11:24 
Offline

Pridružen/a: 03 sij 2012, 23:08
Postovi: 4974
slika

:tt1


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Karamatić: Hrvatska će pomoći da reaktiviramo Herceg Bosnu
PostPostano: 24 pro 2017, 12:04 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 sij 2010, 20:19
Postovi: 786
Lokacija: HercegBosna
:herceg_bosna Ljepo Ljepo samo tako :herceg_bosna

:HercegBosanac :HercegBosanac :HercegBosanac
Bozicni poklon za sve domoljube. :HVO


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Karamatić: Hrvatska će pomoći da reaktiviramo Herceg Bosnu
PostPostano: 04 sij 2018, 09:07 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 stu 2011, 21:14
Postovi: 227
http://lat.rtrs.tv/av/pusti.php?id=74058


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Karamatić: Hrvatska će pomoći da reaktiviramo Herceg Bosnu
PostPostano: 04 sij 2018, 09:36 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 stu 2009, 11:36
Postovi: 24644
Lokacija: СРПСКА
Gospodin Mario (Karamatić) u RTRS emisiji Ljudovanje. Voditelj emisije gospodin Veselin (Gatalo).

glx je napisao/la:


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Karamatić: Hrvatska će pomoći da reaktiviramo Herceg Bosnu
PostPostano: 05 sij 2018, 10:06 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 15 stu 2017, 13:21
Postovi: 382
Lokacija: Tešanj
Vecina komentara ovdje nema veze sa realnošću..Mislim o kakvoj protjerivanju u Anadoliju govorite ahaha...ciscenju muslimana iz BiH..stavljanje pod srpsku cizmu...iznajmljivanju bula..Stvarno probudite se..niste djeca od 15 godina ahahah
Previste ste iskompleksirani BiH...svaki vas komentar je vredjanje...Previse ste isfrustrirani BIH i cinjenicom da ne zivite u Srbiji nego u BIH...
A o ovom psihopatu sto postavlja slike masovnih grobnica nemam komentara..

_________________
Pobuni se .Uvijek.Bez obzira na ishod.Makar završio u lancima.
Jedini način da se osjećaš kao čovjek


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Karamatić: Hrvatska će pomoći da reaktiviramo Herceg Bosnu
PostPostano: 05 sij 2018, 10:28 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 lis 2016, 06:43
Postovi: 882
Lokacija: Zadar / Bihac
Koliko ja vidim sto se tice stanja na terenu nece vas nitko protjerati niti kad bi bilo protjerivanja nebi isli u Anadoliju. Protjeravate se sami, dobrovoljno, sa smjeskom na licu, a destinacija nije Anadolija nego Njemacka, Svedska, Svicarska, Amerika, Kanada, Australija i mnoge druge drzavr


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Karamatić: Hrvatska će pomoći da reaktiviramo Herceg Bosnu
PostPostano: 05 sij 2018, 11:24 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650
caco je napisao/la:
Vecina komentara ovdje nema veze sa realnošću..Mislim o kakvoj protjerivanju u Anadoliju govorite ahaha...ciscenju muslimana iz BiH..stavljanje pod srpsku cizmu...iznajmljivanju bula..Stvarno probudite se..niste djeca od 15 godina ahahah
Previste ste iskompleksirani BiH...svaki vas komentar je vredjanje...Previse ste isfrustrirani BIH i cinjenicom da ne zivite u Srbiji nego u BIH...
A o ovom psihopatu sto postavlja slike masovnih grobnica nemam komentara..


Muslimani su očišćeni iz 76% BiH.
Apsolutno si u pravu da smo frustrirani sto tzv. BiH i dalje postoji pa makar i na papiru. Takodje smo frustirani i što moramo živiti u državi sa tako primitivnim narodom kao što su Bosnjaci.
Pa šta misliš zašto se 25 godina trudimo da rasturimo BiH i odvojimo se od vas? Onako iz objesti.

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Karamatić: Hrvatska će pomoći da reaktiviramo Herceg Bosnu
PostPostano: 05 sij 2018, 13:57 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 15 stu 2017, 13:21
Postovi: 382
Lokacija: Tešanj
Nema vece ironije na svijetu nego kad mi neki hrvat iz BiH pise o iseljavanju Bošnjaka hahaha
otvori oči prijatelju moj i pogledaj sta se desava sa BH Hrvatima.
Naravno da bi se to isto desilo i sa Bošnjacima da imamo EU pasoš ali nemamo nit cemo ga imat sljedecih 20 godina.
Hrvatska omladina čim napuni 18 godina vadi pasoše i pali iz BiH...Mozes kontrirati sad koliko hoces ali cinjenice pokazuju drugo stanje na terenu

_________________
Pobuni se .Uvijek.Bez obzira na ishod.Makar završio u lancima.
Jedini način da se osjećaš kao čovjek


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Karamatić: Hrvatska će pomoći da reaktiviramo Herceg Bosnu
PostPostano: 05 sij 2018, 23:12 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 lis 2016, 06:43
Postovi: 882
Lokacija: Zadar / Bihac
HAHAHAHA

A Boze sacuvaj. Kroz godinu dvije vama ce se u cijeloj BIH dogadjati ono sto se dogadja vasima u USK, RS i dijelom u TK. Svatko ce imati nekoga (zapravo vec ima) da je vani, obitelj, prijatelj, komsija. I tad krece prica. Imate li pasos ili ne nije vazno. Vazno je koliko fali radnika u EU. A samo u Njemackoj nedostaje 1-2 miliona... taman pola kvote da popunite ;)

Uz razliku kad netko vas tamo ode ide brze bolje za drzavljanstvom kako ga nebi jednog dana deportirali u onu kozojebinu koja jos 20 godina nece uci u EU, pa se odrice BejHa drzavljanstva da dobije ono svoje nove domovine. Uz to racunaj da se taj kao pas namucio da uopce dodje u tu drzavu i da je njemu dozivljaj veci jer u tu sredinu dolazi iz siromasnije sredine nego sto je neka Hrvatska sredina.

Hrvat zna da ima putovnicu s kojom moze gdje hoce i zna da Njemacka nece nigdje pobjeci.

Pitaj prosjecnog Bosnju mladjeg od 30 godina namjerava li ostati u BejHa, pa ga trazi buducu destinaciju.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Karamatić: Hrvatska će pomoći da reaktiviramo Herceg Bosnu
PostPostano: 05 sij 2018, 23:13 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 lis 2016, 06:43
Postovi: 882
Lokacija: Zadar / Bihac
Logika: mi smo zaostali pa ne mozemo nista i nigdje, zbog toga cemo mi napredovati jer cemo nastaviti biti siromasni, korumpirani, jadni i bijedni dok ce drugi napredovati i zivjeti punim plucima, a nasi mladi ce se pomiriti s time


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Karamatić: Hrvatska će pomoći da reaktiviramo Herceg Bosnu
PostPostano: 05 sij 2018, 23:37 
Offline

Pridružen/a: 11 tra 2016, 16:17
Postovi: 7949
Lokacija: Сарај Чадор
Da, kako da ne. I onda će treći. =))

_________________
Skidanje okova je imperativ.

Takozvana "rs" je genocidna tvorevina.

The so-called "republic of srpska" is a genocidal ramshackle pseudo-state.

Ko je zrinyia na sigetu posjek'o..


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Karamatić: Hrvatska će pomoći da reaktiviramo Herceg Bosnu
PostPostano: 06 sij 2018, 08:59 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 pro 2010, 15:32
Postovi: 6229
Lokacija: Izvan sebe
Amiđa je napisao/la:
Da, kako da ne. I onda će treći. =))

Pa kada iselite, onda cemo sami referendumom dobiti treci i to mnogo veci nego sada.

_________________
Da je pravda i demokracija, bila bi Herceg-Bosna a ne Federacija.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Karamatić: Hrvatska će pomoći da reaktiviramo Herceg Bosnu
PostPostano: 06 sij 2018, 10:09 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 15 stu 2017, 13:21
Postovi: 382
Lokacija: Tešanj
hoce hoce kazu treci ce do 1 maja bit.
Kasnije ce se treci entitet odvojit od BiH i pripojit Hrvatskoj i ostarice se snovi o Velikoj Hrvatskoj.
Bošnjaci ce bit protjerani u anadoliju a Srbi ce RS pripojit Srbiji hahaha
svijet je lijep kada sanjamo

_________________
Pobuni se .Uvijek.Bez obzira na ishod.Makar završio u lancima.
Jedini način da se osjećaš kao čovjek


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Karamatić: Hrvatska će pomoći da reaktiviramo Herceg Bosnu
PostPostano: 06 sij 2018, 10:15 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 lis 2016, 06:43
Postovi: 882
Lokacija: Zadar / Bihac
Nisu to snovi o Velikoj Hrvatskoj nego snovi o normalnoj Hrvatskoj. Ne zelimo mi biti megalomani pa pripajati ono sto nije nase, npr Zenicu, vec samo ono sto je nase. Koji ce nam *** i muslimani u drzavi? Snovi o Velikoj Hrvatskoj su snovi o Hrvatskoj sa cijom BIH, Vojbodinom, Sandzakom i Kotorskim zaljevom


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Karamatić: Hrvatska će pomoći da reaktiviramo Herceg Bosnu
PostPostano: 06 sij 2018, 10:28 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 24 ruj 2009, 10:09
Postovi: 24610
Lokacija: Heartbreak Hotel
caco je napisao/la:
Nema vece ironije na svijetu nego kad mi neki hrvat iz BiH pise o iseljavanju Bošnjaka hahaha
otvori oči prijatelju moj i pogledaj sta se desava sa BH Hrvatima.
Naravno da bi se to isto desilo i sa Bošnjacima da imamo EU pasoš ali nemamo nit cemo ga imat sljedecih 20 godina.
Hrvatska omladina čim napuni 18 godina vadi pasoše i pali iz BiH...Mozes kontrirati sad koliko hoces ali cinjenice pokazuju drugo stanje na terenu


Vidi, ne mora BiH biti u EU da muslimani isele. Države EU mogu unilateralno primiti radnike iz drugih zemalja. I nema nikakve sumnje da će se to i desiti, tj dešava se već, već svake godine deseci tisuća muslimana idu na zapad. U tom smislu će BiH, napoe muslimani, biti dvostruki gubitnici. Zašto? Zato jer će narod biti višestruko desetkovan, ali bez ikakvih beneficija koje EU članstvo ipak nudi.
Znači praktički će te za 10 godina snositi sve štetne posljedice ulaska u EU glede egzodusa, a istodobno nećete imati niti jednu od koristi koje bi imali da ste ušl (nema financiranja projekata, slobode prometa, radićete za klasu lošije poslove nego da ste ušli itd).

I ovi još smatraju da im je to ispravan put?! Još urlaju - nećemo u EU, spasićemo narod makar slamu jeli. A ne vide jadni da im to dugoročno znači još gori egzodus i još veću glad.

To je ona logika Židova u Njemačkoj prije 75 godina - ma neće valjda nacisti i mene, zaboraviće me valjda... ako budem dovoljno neprimjetan.

_________________
"Uzalud vam sav tisak i sve radio postaje, našim srcima nikad nećete ovladati", nadbiskup Alojzije Stepinac, Zagreb, 1942.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Karamatić: Hrvatska će pomoći da reaktiviramo Herceg Bosnu
PostPostano: 06 sij 2018, 10:58 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 lis 2016, 06:43
Postovi: 882
Lokacija: Zadar / Bihac
Bobovac je napisao/la:
caco je napisao/la:
Nema vece ironije na svijetu nego kad mi neki hrvat iz BiH pise o iseljavanju Bošnjaka hahaha
otvori oči prijatelju moj i pogledaj sta se desava sa BH Hrvatima.
Naravno da bi se to isto desilo i sa Bošnjacima da imamo EU pasoš ali nemamo nit cemo ga imat sljedecih 20 godina.
Hrvatska omladina čim napuni 18 godina vadi pasoše i pali iz BiH...Mozes kontrirati sad koliko hoces ali cinjenice pokazuju drugo stanje na terenu


Vidi, ne mora BiH biti u EU da muslimani isele. Države EU mogu unilateralno primiti radnike iz drugih zemalja. I nema nikakve sumnje da će se to i desiti, tj dešava se već, već svake godine deseci tisuća muslimana idu na zapad. U tom smislu će BiH, napoe muslimani, biti dvostruki gubitnici. Zašto? Zato jer će narod biti višestruko desetkovan, ali bez ikakvih beneficija koje EU članstvo ipak nudi.
Znači praktički će te za 10 godina snositi sve štetne posljedice ulaska u EU glede egzodusa, a istodobno nećete imati niti jednu od koristi koje bi imali da ste ušl (nema financiranja projekata, slobode prometa, radićete za klasu lošije poslove nego da ste ušli itd).

I ovi još smatraju da im je to ispravan put?! Još urlaju - nećemo u EU, spasićemo narod makar slamu jeli. A ne vide jadni da im to dugoročno znači još gori egzodus i još veću glad.

To je ona logika Židova u Njemačkoj prije 75 godina - ma neće valjda nacisti i mene, zaboraviće me valjda... ako budem dovoljno neprimjetan.


Oni gledaju kako iz jedne Hrvatske koja ima 4x (i vise) veci proracun od cijele BIH ljudi odlaze i njih to ne brine, cudo jedno. Zaostaliji su u svakom segmentu, gradovi su im toksicni, infrastruktura zaostala u svakom pogledu pogotovo u usporedbi s onom Hrvatskom, place duplo manje od Hrvatskih, rast BDPa u postotku nizi iako im je i baza BDP visestruko niza (znaci ako zele rasti kao i mi moraju imati veci porast BDP-a od naseg, puno veci). Nemaju turizam, al ni nikakvu drugu komparativnu prednost. Pravna drzava, pravna sigurnost, ljudska prava, manjinska prava pa cak i konstutivna prava i transparentnost - ne postoje. Ni ne znaju sto ih ceka, ovih nasih 200.000 iseljenih iz HR ili 5% populacije je u razini sa svim ostalim drzavama istocnog bloka i nista fascinantno. Iz jedne Latvije i Litve je isparilo 20% stanovnistva odseljavanjem. Iako su puno napredovale od ulaska prije 10 godina, i dalje imaju manje place od one Hrvatske. Citam clanak, idu ponosni vlasnici BIH pasosa na rad u Slovacku... u Slovackoj prosjecna placa niza od one Hrvatske.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Karamatić: Hrvatska će pomoći da reaktiviramo Herceg Bosnu
PostPostano: 06 sij 2018, 12:41 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 pro 2010, 15:32
Postovi: 6229
Lokacija: Izvan sebe
Ima raznih nacina da se dode legalno u njemacku, bez eu pasosa.
Jedan od najlegalniji je zenidba i udaja za nekoga ko ima vec ovdje pravo boravka.
Posto se priznaju sve kombinacije brakova, istopolni, i normalni, eto prilike.
Nakon najvise 5 godina se moze razvesti i svi zadovoljni.
I naravno kako ja ovdje vidim, tu mogucnost obilato koriste svi.

_________________
Da je pravda i demokracija, bila bi Herceg-Bosna a ne Federacija.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Karamatić: Hrvatska će pomoći da reaktiviramo Herceg Bosnu
PostPostano: 13 sij 2018, 14:41 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 stu 2009, 11:36
Postovi: 24644
Lokacija: СРПСКА
Danas svaka šuša prijeti rušenjem BiH: Karamatić – “Ako se Komšić kandiduje bit će to kraj ovog mutanta koji nazivamo domovinom”

Hrvatski delegat u Domu naroda Parlamenta BiH Mario Karamatić, među onima je koji su burno reagirali na najavu kandidature Željka Komšića za člana Predsjedništva BiH iz reda hrvatskog naroda.

“Ukoliko dođe do njegove kandidature, u što čisto sumnjam, očekujem da će to biti kraj ovog mutanta kojeg mi nazivamo domovinom, kojeg nam je nametnula međunarodna zajednica i nakon toga da nam ostaje samo mogućnost ili da tri naroda sjednu i naprave zemlju po svojim kriterijumima ili da se lijepo raziđemo, pozdravimo i završimo sa ovom agonijom”, napisao je Karamatić na Facebooku.

slika


http://saff.ba/dana-svaka-susa-prijeti- ... domovinom/


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 133 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 86 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO