HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 29 ožu 2024, 07:08.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 141 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Kršćanska Europa - što je to zapravo?
PostPostano: 12 pro 2017, 12:05 
Offline

Pridružen/a: 11 lis 2017, 06:20
Postovi: 372
korrisnik je napisao/la:
NEma veze, pognutu glavu sablja ne siječe, ali Bošnjak nije pognut Srbinu i Hrvatu.
Čim se dvojica moraju ujediniti protiv jednog, znači da su slabi.
Dakle nek nasele Kinezi Arapi ko god nek nas istrijebe prognaju bitno je da nismo dali Srbima i Hrvatima da podijele.

Nisu dali drugi,ne vi.Vi ste bili već stjerani u kut,bitno od Srba,70% su kontrolirali.I koje ujedinjenje dva protiv jednog vidiš?
Vi i Hrvati ratovali na početku protiv Srba,Hrvati još prije vas protiv Srba,neš ti jedinstva.Negdje pak Hrvati i Bošnjaci ostaše saveznici(Orašje,Bihaćka regija) a ti pričaš o dva na jedan.sjeti se i Cazinske krajine,vaši na vaše udariše.Sve je to mes.
Kraj rata , kakav je bio?Hrvati i Bošnjaci protiv Srba.Tu vidiš dva na jedan ali ne Srbi i Hrvati protiv vas.
Gdje je zahvalnost nestala,što smo vam pomogli osloboditi nešto teritorija?


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kršćanska Europa - što je to zapravo?
PostPostano: 12 pro 2017, 12:44 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 sij 2014, 16:10
Postovi: 15091
Lokacija: Pod kraljevskim Srebrn'kom
Bošnjacima niko ne može prodavati priče o okupatorima kad su i kršćani okupatori Evrope, u prilog Islama ide to što dan danas na Balkanu kršćanstvo postoji, dok paganizma nema gdje su kršćani vladali.

_________________
Dušom i krvlju iskupit ćemo te, o Al-Aksa!
Bi ruh bi dam nafdika ya Aqsa” By our souls, by our blood, all for you oh Al-Aqsa


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kršćanska Europa - što je to zapravo?
PostPostano: 12 pro 2017, 13:45 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 ožu 2015, 21:56
Postovi: 5046
HAhahah krcanstvo okupator!
Neke ljude treba ko prasce zatvorit i da ih niko nikad nevidi i necuje.

_________________
Muslimani su nastali, kada je Bosna nestala.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kršćanska Europa - što je to zapravo?
PostPostano: 12 pro 2017, 15:03 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 sij 2014, 16:10
Postovi: 15091
Lokacija: Pod kraljevskim Srebrn'kom
A šta je drugo nego okupatorska religija kao i Islam oboje iz Azije.

Pa bilo je tog zatvaranje kod Šerijata pa iznjedrilo najbolje učenjake u Islamu.

A gdje je Hrvatska kultura slobode govora, a ličiš muslimanu kad se uvrijedio.

Počni urlikati Deus Vult

_________________
Dušom i krvlju iskupit ćemo te, o Al-Aksa!
Bi ruh bi dam nafdika ya Aqsa” By our souls, by our blood, all for you oh Al-Aqsa


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kršćanska Europa - što je to zapravo?
PostPostano: 12 pro 2017, 16:43 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 ožu 2015, 21:56
Postovi: 5046
Nisam se uvrijedio nego konstantiram:da tebe lancima svezemo za tvoj kuhinjski stol bilo bi bolje za tvoju okolinu!

Šerijat nije dao ucenjake.Ni jedan izum nisu imli vec su samo prepisivali grcko i od toga nisu napravili nista.Imali su prednost nad europom jer je propala i ta prednost je trajala dok europa nije stala na noge(karlo veliki) a ona su europljani u trenu pretekli sve to grcko znanje.Arapi se nisu ni razvili iznad toga sto su od grka prepisali pa i dan dans su masa krezvaih,prljavih nomada koji mašu rukama i svaku drugu rijec alaha spominju a neznaju se oko usta obrisat dok se deru u onu jadnu CNN,BBC kameru.

_________________
Muslimani su nastali, kada je Bosna nestala.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kršćanska Europa - što je to zapravo?
PostPostano: 12 pro 2017, 17:43 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 sij 2014, 16:10
Postovi: 15091
Lokacija: Pod kraljevskim Srebrn'kom
U Islamskom pravu je dosta ih bilo pritvarano zbog drugacije misljenja od nekih muslimana pa nisu bili ubijani nego pritvoreni za apostaziju i pisali knjige
To za vezanje može samo kao predigra proći sa nekom ženskom, npr malo je falilo da se spetljam sa Antonijom jednom to bi bila interesantna veza.

_________________
Dušom i krvlju iskupit ćemo te, o Al-Aksa!
Bi ruh bi dam nafdika ya Aqsa” By our souls, by our blood, all for you oh Al-Aqsa


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kršćanska Europa - što je to zapravo?
PostPostano: 13 pro 2017, 10:26 
Offline

Pridružen/a: 11 lis 2017, 06:20
Postovi: 372
korrisnik je napisao/la:
Bošnjacima niko ne može prodavati priče o okupatorima kad su i kršćani okupatori Evrope, u prilog Islama ide to što dan danas na Balkanu kršćanstvo postoji, dok paganizma nema gdje su kršćani vladali.

Imaj na umu(ili neznaš ili zatvaraš oči pred činjenicama) , prije dolaska Islama , područja današnje Sirije,Turske i okolo bijahu Kršćanska,Islam ih progutao,što milom što silom.Ako se oko toga nemožemo složiti,onda si ti za mene osoba sa kojom je svaka diskusija gubljenje vremena.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kršćanska Europa - što je to zapravo?
PostPostano: 13 pro 2017, 15:18 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 sij 2014, 16:10
Postovi: 15091
Lokacija: Pod kraljevskim Srebrn'kom
JA kao musliman tu ne mogu biti objektivanjer je to za mene pozitivna stvar, proširio se Islam sa aspekta Humanizma ne može biti pozitivno aali sa aspekta muslimana jeste.
Humanizam nisu religije ako ću ja u pakao a ti u raj, a ti u džehennem ja u džennet.
Isto kao što je tebi npr sa aspekta kršćanstva pozitivno kad su Rimljani prihvatili kršćanstvo kao službenu religiju Rima i počeli proganati pogane.
TO je istina da se po subjektivnom i objektivnom gledanju razlikujemo, da se ne razlikujemo ne bi bili vjernici.
Ne možeš biti objektivan na Džehennem Pakao i Raj Džennet.
Ti ako se ne slažeš sa mnom ideš u Džehennem npr ja ako se ne slažem sa tobom idem u Pakao.

To se svakako može opravdati ako se hoće zašto je Turska npr izgubila kršćanstvo nije li u Turskoj bio Nikejski sabor gdje su se kršćani razdvojili i gdje je nastala definicija trojstva, sad bi mogli špekulirati i reći da su tu bili kršćani kojima je slično vjerovanje bilo muslimanima pa nikejskim saborom Arije protjeran itd.
Pa kasnije to muslimani "oslobodili".

Islam a nisam znao da i kršćanstvo ima to u sebi "oni su naši samo ne znaju". Naletio sam na internetu neki dan da ima termin "nekršteni narodi" tj oni trebaju biti kršćani u svojoj duši su to samo eto treba im pokazati Isusa, pa to je ravno Islamu, to je ona taktika, ja znam šta je dobro za tebe de da ti pokažem, tebe će Isus spasiti on se žrtvovao za tvoje grijehe.
Ti moraš Islam primiti kako bi imao mir u svojoj duši inače ćeš biti kjafir i prekrivati ćeš to "kefere" kriti.
Sve ideologije pa čak i ateizam su na ovaj princip: " Ja znam šta je dobro za tebe, trebam ti pomoći, poslušaj me biti ćeš prosvijetljen.

_________________
Dušom i krvlju iskupit ćemo te, o Al-Aksa!
Bi ruh bi dam nafdika ya Aqsa” By our souls, by our blood, all for you oh Al-Aqsa


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kršćanska Europa - što je to zapravo?
PostPostano: 14 pro 2017, 10:49 
Offline

Pridružen/a: 11 lis 2017, 06:20
Postovi: 372
korrisnik je napisao/la:
JA kao musliman tu ne mogu biti objektivanjer je to za mene pozitivna stvar, proširio se Islam sa aspekta Humanizma ne može biti pozitivno aali sa aspekta muslimana jeste.
Humanizam nisu religije ako ću ja u pakao a ti u raj, a ti u džehennem ja u džennet.
Isto kao što je tebi npr sa aspekta kršćanstva pozitivno kad su Rimljani prihvatili kršćanstvo kao službenu religiju Rima i počeli proganati pogane.
TO je istina da se po subjektivnom i objektivnom gledanju razlikujemo, da se ne razlikujemo ne bi bili vjernici.
Ne možeš biti objektivan na Džehennem Pakao i Raj Džennet.
Ti ako se ne slažeš sa mnom ideš u Džehennem npr ja ako se ne slažem sa tobom idem u Pakao.

To se svakako može opravdati ako se hoće zašto je Turska npr izgubila kršćanstvo nije li u Turskoj bio Nikejski sabor gdje su se kršćani razdvojili i gdje je nastala definicija trojstva, sad bi mogli špekulirati i reći da su tu bili kršćani kojima je slično vjerovanje bilo muslimanima pa nikejskim saborom Arije protjeran itd.
Pa kasnije to muslimani "oslobodili".

Islam a nisam znao da i kršćanstvo ima to u sebi "oni su naši samo ne znaju". Naletio sam na internetu neki dan da ima termin "nekršteni narodi" tj oni trebaju biti kršćani u svojoj duši su to samo eto treba im pokazati Isusa, pa to je ravno Islamu, to je ona taktika, ja znam šta je dobro za tebe de da ti pokažem, tebe će Isus spasiti on se žrtvovao za tvoje grijehe.
Ti moraš Islam primiti kako bi imao mir u svojoj duši inače ćeš biti kjafir i prekrivati ćeš to "kefere" kriti.
Sve ideologije pa čak i ateizam su na ovaj princip: " Ja znam šta je dobro za tebe, trebam ti pomoći, poslušaj me biti ćeš prosvijetljen.

Možemo se mi slagat ili ne slagat.Neš ti u pakao ako se samnom ne slažeš niti sam ja mjerodavan da te tamo šaljem,problem imamo sa Bogom a ne jadan sa drugim.
A što Bog misli?
Pitaj Njega.
Ja jesam.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kršćanska Europa - što je to zapravo?
PostPostano: 15 pro 2017, 15:51 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 svi 2009, 12:12
Postovi: 21292
sivi vuk je napisao/la:
korrisnik je napisao/la:
NEma veze, pognutu glavu sablja ne siječe, ali Bošnjak nije pognut Srbinu i Hrvatu.
Čim se dvojica moraju ujediniti protiv jednog, znači da su slabi.
Dakle nek nasele Kinezi Arapi ko god nek nas istrijebe prognaju bitno je da nismo dali Srbima i Hrvatima da podijele.
Završićete vi pod Bosnom.To je vaša perspektiva.Tri metra ispod Bosne.

Jbt. zakaj 3, zar im 2 nije dosta :D


Za muslimane;
Kršćanstvo se širilo mirno unutar granica Rimskog carstva. Nisu bili pohodi na nevjernike.
U Slavena se proširilo misionarski za svete braće, a germani su (osim skandinavaca) to primili bliže jer su bili bliže Rimu.
Križarski ratovi su isto "samo" rekonkvista, odnosno pokušaj oslobađanja nekoć kršćanskih područja.
Nije se išla osvajati Meka ili Medina.
Vi ste imali džihad.
Ali dobro, neka vam je islama prije islama, to vodi u ovo odredište koje spominje vuk.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kršćanska Europa - što je to zapravo?
PostPostano: 15 pro 2017, 17:32 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 sij 2014, 16:10
Postovi: 15091
Lokacija: Pod kraljevskim Srebrn'kom
Mi se ne plašim evropski smo narod, to čak potvrđuju i oni koji mrze nas, jer da izdašno moraš neko biti.
Nemam se ja šta osjećati Evropskim kad sam rođen u Bosni i Hercegovini u Evropi nisam Japanac, to se ne bira.
Glupo je govoriti Kršćanska Evropa kad je Evropa sekularna, kako kršćanska kad kršćani manje idu u crkve ne bendaju Evanđelje, samo folklorno, pa onda je i paranska jer ima i paganskih običaja u Evropi.
Reći da je Evropa kršćanska je Apsurd kao reći da je BliskiI Istok muslimanski kolko kako znamo rok trajanja nečega sve oscilira kreće se u univerzumu pa tako i geopolitika, možemo mi napraviti Evropu kršćansku ali to je Evropsko kršćansko carstvo i vraćanje u srednji vijek, sad je doba tranzicije, napravio zidine i muslimane proglasiti zimnijama, da plaćaju porez što ne prihvaćaju Isusa ko sina, i što ne plaćaju krštenje osvještavanje mise itd jer kršćani moraju to platiti, ateiste protjerati agnostik isto, e to je kršćanska Evropa Crkvena.

_________________
Dušom i krvlju iskupit ćemo te, o Al-Aksa!
Bi ruh bi dam nafdika ya Aqsa” By our souls, by our blood, all for you oh Al-Aqsa


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kršćanska Europa - što je to zapravo?
PostPostano: 15 pro 2017, 17:32 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 sij 2014, 16:10
Postovi: 15091
Lokacija: Pod kraljevskim Srebrn'kom
Mi se ne plašimo evropski smo narod, to čak potvrđuju i oni koji mrze nas, jer da izdašno moraš neko biti.
Nemam se ja šta osjećati Evropskim kad sam rođen u Bosni i Hercegovini u Evropi nisam Japanac, to se ne bira.
Glupo je govoriti Kršćanska Evropa kad je Evropa sekularna, kako kršćanska kad kršćani manje idu u crkve ne bendaju Evanđelje, samo folklorno, pa onda je i paranska jer ima i paganskih običaja u Evropi.
Reći da je Evropa kršćanska je Apsurd kao reći da je BliskiI Istok muslimanski kolko kako znamo rok trajanja nečega sve oscilira kreće se u univerzumu pa tako i geopolitika, možemo mi napraviti Evropu kršćansku ali to je Evropsko kršćansko carstvo i vraćanje u srednji vijek, sad je doba tranzicije, napravio zidine i muslimane proglasiti zimnijama, da plaćaju porez što ne prihvaćaju Isusa ko sina, i što ne plaćaju krštenje osvještavanje mise itd jer kršćani moraju to platiti, ateiste protjerati agnostik isto, e to je kršćanska Evropa Crkvena.

_________________
Dušom i krvlju iskupit ćemo te, o Al-Aksa!
Bi ruh bi dam nafdika ya Aqsa” By our souls, by our blood, all for you oh Al-Aqsa


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kršćanska Europa - što je to zapravo?
PostPostano: 15 pro 2017, 18:01 
Offline

Pridružen/a: 11 lis 2017, 06:20
Postovi: 372
korrisnik je napisao/la:
Mi se ne plašimo evropski smo narod, to čak potvrđuju i oni koji mrze nas, jer da izdašno moraš neko biti.
Nemam se ja šta osjećati Evropskim kad sam rođen u Bosni i Hercegovini u Evropi nisam Japanac, to se ne bira.
Glupo je govoriti Kršćanska Evropa kad je Evropa sekularna, kako kršćanska kad kršćani manje idu u crkve ne bendaju Evanđelje, samo folklorno, pa onda je i paranska jer ima i paganskih običaja u Evropi.
Reći da je Evropa kršćanska je Apsurd kao reći da je BliskiI Istok muslimanski kolko kako znamo rok trajanja nečega sve oscilira kreće se u univerzumu pa tako i geopolitika, možemo mi napraviti Evropu kršćansku ali to je Evropsko kršćansko carstvo i vraćanje u srednji vijek, sad je doba tranzicije, napravio zidine i muslimane proglasiti zimnijama, da plaćaju porez što ne prihvaćaju Isusa ko sina, i što ne plaćaju krštenje osvještavanje mise itd jer kršćani moraju to platiti, ateiste protjerati agnostik isto, e to je kršćanska Evropa Crkvena.

Religioznost u Europi (danas)[uredi VE | uredi]

Eurobarometer Poll 2005


Zemlja

Vjeruje u Boga

Vjeruje u duhovno biće
ili životnu silu

Ne vjeruje ni u Boga,
ni u duhovno biće, ni u životnu silu


Turska 95% 2% 1%
Malta 95% 3% 1%
Cipar 90% 7% 2%
Rumunjska 90% 8% 1%
Grčka 81% 16% 3%
Portugal 81% 12% 6%
Poljska 80% 15% 1%
Italija 74% 16% 6%
Irska 73% 22% 4%
Hrvatska 67% 25% 7%
Slovačka 61% 26% 11%
Španjolska 59% 21% 18%
Austrija 54% 34% 8%
Litva 49% 36% 12%
Švicarska 48% 39% 9%
Njemačka 47% 25% 25%
Luksemburg 44% 28% 22%
Mađarska 44% 31% 19%
Belgija 43% 29% 27%
Finska 41% 41% 16%
Bugarska 40% 40% 13%
Island 38% 48% 11%
Ujedinjeno Kraljevstvo 38% 40% 20%
Latvija 37% 49% 10%
Slovenija 37% 46% 16%
Francuska 34% 27% 33%
Nizozemska 34% 37% 27%
Norveška 32% 47% 17%
Danska 31% 49% 19%
Švedska 23% 53% 23%
Češka 19% 50% 30%
Estonija 16% 54% 26%
Evo ti statistike,još uvjek su u Evropi velika većina Kršćani.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kršćanska Europa - što je to zapravo?
PostPostano: 15 pro 2017, 19:09 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 sij 2014, 16:10
Postovi: 15091
Lokacija: Pod kraljevskim Srebrn'kom
Vjeruje i u mene komšija u Boga pa opet pije alkohol ne pije ga za Ramazan.
Možeš vjerovati u Boga a ne biti religiozan, Vjera u Boga ne donosi kršćansku ili muslimansku sredinu, agonstici vjeruju u Boga.
Izvršavanje vjerskih obaveza dušnosti dokazuje vjeru u Boga.
Te ti daj statistike, kolko se ide u crkvu dnevno kolko sedmično, jel samo za Božić itd.

_________________
Dušom i krvlju iskupit ćemo te, o Al-Aksa!
Bi ruh bi dam nafdika ya Aqsa” By our souls, by our blood, all for you oh Al-Aqsa


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kršćanska Europa - što je to zapravo?
PostPostano: 16 pro 2017, 00:13 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 23 ožu 2015, 21:56
Postovi: 5046
korrisnik je napisao/la:
Mi se ne plašimo evropski smo narod, to čak potvrđuju i oni koji mrze nas, jer da izdašno moraš neko biti.
Nemam se ja šta osjećati Evropskim kad sam rođen u Bosni i Hercegovini u Evropi nisam Japanac, to se ne bira.
Glupo je govoriti Kršćanska Evropa kad je Evropa sekularna, kako kršćanska kad kršćani manje idu u crkve ne bendaju Evanđelje, samo folklorno, pa onda je i paranska jer ima i paganskih običaja u Evropi.
Reći da je Evropa kršćanska je Apsurd kao reći da je BliskiI Istok muslimanski kolko kako znamo rok trajanja nečega sve oscilira kreće se u univerzumu pa tako i geopolitika, možemo mi napraviti Evropu kršćansku ali to je Evropsko kršćansko carstvo i vraćanje u srednji vijek, sad je doba tranzicije, napravio zidine i muslimane proglasiti zimnijama, da plaćaju porez što ne prihvaćaju Isusa ko sina, i što ne plaćaju krštenje osvještavanje mise itd jer kršćani moraju to platiti, ateiste protjerati agnostik isto, e to je kršćanska Evropa Crkvena.


a spiritualno?


_________________
Muslimani su nastali, kada je Bosna nestala.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kršćanska Europa - što je to zapravo?
PostPostano: 16 pro 2017, 01:11 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 kol 2017, 04:40
Postovi: 114
korrisnik je napisao/la:
Sve tri naroda su Bosanci i Hercegovci a to znači da nema među nama kompromisa čim moramo sa razumnijim Srbima i Hrvatima pregovarati tj Beogradom i Zagrebom.
Hrvati iz BiH i Hrvatske ko nebo i zemlja, Srbi iz BIH i Srbije ko nebo i zemlja.
Ti ljudi kao komšije i susjedi zaslužuju poštovanje kod Bošnjaka dok separatisti ne.


slika

https://pp.userapi.com/c841031/v8410313 ... F2M4Ig.jpg


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kršćanska Europa - što je to zapravo?
PostPostano: 16 pro 2017, 01:28 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 svi 2009, 12:12
Postovi: 21292
Ovdje ima više od 50% Hrvata =))


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kršćanska Europa - što je to zapravo?
PostPostano: 16 pro 2017, 02:57 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 sij 2014, 16:10
Postovi: 15091
Lokacija: Pod kraljevskim Srebrn'kom
Nećemo mi ono što je Stjepan 2 Kotromnić dao Ston Rat kao sadaku Hrvatima.
Najviše sam volio zajebavati Dalmatince, jer sam iz Srebrenika, pa onda oni počnu pa dee Iliri su bili to su prolazna carstva.
Kažu meni ti kad dobiješ radnu dozvolu kasnije državljanstvo ti ćeš biti Hrvat, a je li ja Hrvat a šta su bosanski Hrvati pa kažu Bosanci.
Inače bio sam u Ustašama u Sinju Trilju, spavam a viž glave gore baba iva drži ikonu Gospe Sinjske u sobi poviž kreveta.
Pa đe ćeš nju tu su "naši" izgubili kad su iz Livna napadali, dal od Hrvata ili Mlečana helem nejse.
Onaj HOS piše u kafiću i ustaše Dalmatinske pravi nacionalisti samo namazani.
Hrvate i Bošnjake su zavadili Englezi, kao na politiku idu meni Zemo, smatraju me glupim bosancom a ja samo snimam njih,
mrze Bosance što tamo rade a njihovi Hrvati sele po Austriji Njemačkoj itd.
Kaže meni jedan Bošnjak iz Teočaka gdje su odbranili tuzlanski kanton od Srba, Hrvati su ti podmukliji od Srba čuvaj se pogotovo ova mjesta
Sinj Trilj tu su najveće ustaše bile uvijek, oni ti jedno misle govore pred tobom a drugo ti iza leđa rade, Srbi su makar otvoreni.
I kaže da je u njega otac radio u Splitu, a jest tačno i u Zadru imaj nekvog konjanika sa križom, mada nisam osjetio neprijatnosti nikakve, nije bilo loše u Hrvatskoj, neugodnije mi je bilo u Srbiji, sa dalmošim sam pričao o politici sami izvuku, dobace, ono hinjski.
Boli mene briga kaže neum bio Hrvatski, što vi nama nedate pelješki most.
Ja kažem pa Hrvatksa ne može pelješki most graditi jer nije njihovo more gdje grade ušli su u BIH prostor, dalje kažem Turska mora Rusiji dozvoliti prolaz kroz Bosfor i po međunarodnom pravu.
Onda jedan dalmoš što je radio u Njemačkoj kakva turska šta će vam ona pomoći, ama neće nam pomoći nego po međunarodnim konvencijama morate nam pustiti izlaz na more-
Dalmatinke su prijatne nisu ko bosanke neće te isforlirati lijepe cure, vitke , nema dole da nije zgoda.
Pričam ja sa 4 njih , pa vi ste puno navikane od strane Zagreba cimer fraja da ste nekakve ljute, kažu nismo mi ljute mi smo kako zaslužiš, ne znam zašto ali su Hrvaticama Bosanci simpatični.
Lijepo je bilo sa njima nisu nikako tersli ko Bosanke, Bosanku je teško zbariti bila Bošnjakinja Srpkinja Hrvatica jer kreativno ti da dvicu i diže se šta ti imaš se meni javljati, pričati sa mnom.
Dok Srbijanke i Hrvatice to smatraju nepristojnim ako se ti njima javiš nešto pitaš npr gdje je u Beogradu Balkanska ulica, ili gdje je ulica Džordža Washingtona, ona će ti odgovoriti kulturno fino.

_________________
Dušom i krvlju iskupit ćemo te, o Al-Aksa!
Bi ruh bi dam nafdika ya Aqsa” By our souls, by our blood, all for you oh Al-Aqsa


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kršćanska Europa - što je to zapravo?
PostPostano: 16 pro 2017, 09:45 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 ruj 2009, 16:26
Postovi: 22751
Krscanska Europa je ono sto sam jucer branio i obranio :)

Sukobio sam se sa vehabijom na tramvajskom stajalistu, opalio je samar nekoj pijanoj poljakinji, a ja refleksno direkt u bradu, rece "alahu dragi" i srusi se. Jebeni sandzaklija. Proveo sam dva sata u policiji. Kod njega u rusaku nasli, noz, kuran, i hrpu nekih spisa. Poljakina i svjedoci su dali izjavu da sam nju branio od nasilnika, mada su sve zabiljezile kamere.

Fakat sam alergican na te kozojebe, pozelim ga na mjestu ubiti. :)

_________________
Sanjam da pripojim RH BiH


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kršćanska Europa - što je to zapravo?
PostPostano: 16 pro 2017, 10:02 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 sij 2014, 16:10
Postovi: 15091
Lokacija: Pod kraljevskim Srebrn'kom
Nek si bezveze udario ženu?
Ček sad to tebi predstavlja hungtintonov sukob civilizacija.
Misliš da bi u Tuzli mogao udarati žene zato što za sebe kaže da je odabrana skupina?
Smiješno mi malo kako to projiciraš.
Šta mene boli briga što neko pije to je fesad (nered na Zemlji ako svako sprovodi kako hoće šerijat).
"I kad im se kaže ne remetite red na Zemlji, oni kažu mi red uspostavljamo, zaista nered čine a to ne opažaju Sura Krava.
Dalje možda je on nesposoban da ima curu pa eto iskaljuje se na tu Poljakinju pijanu kao on musliman a sigurno nije ni ozenjen i nevin.

_________________
Dušom i krvlju iskupit ćemo te, o Al-Aksa!
Bi ruh bi dam nafdika ya Aqsa” By our souls, by our blood, all for you oh Al-Aqsa


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kršćanska Europa - što je to zapravo?
PostPostano: 16 pro 2017, 10:12 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 ruj 2009, 16:26
Postovi: 22751
korrisnik je napisao/la:
Nek si bezveze udario ženu?
Ček sad to tebi predstavlja hungtintonov sukob civilizacija.
Misliš da bi u Tuzli mogao udarati žene zato što za sebe kaže da je odabrana skupina?
Smiješno mi malo kako to projiciraš.
Šta mene boli briga što neko pije to je fesad (nered na Zemlji ako svako sprovodi kako hoće šerijat).
"I kad im se kaže ne remetite red na Zemlji, oni kažu mi red uspostavljamo, zaista nered čine a to ne opažaju Sura Krava.
Dalje možda je on nesposoban da ima curu pa eto iskaljuje se na tu Poljakinju pijanu kao on musliman a sigurno nije ni ozenjen i nevin.



sabahajla, nisi jos progledao? Vehabija udario zenu, ja vehabiju, kuzis?

_________________
Sanjam da pripojim RH BiH


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kršćanska Europa - što je to zapravo?
PostPostano: 16 pro 2017, 10:37 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 sij 2014, 16:10
Postovi: 15091
Lokacija: Pod kraljevskim Srebrn'kom
Zato i kazem odabrana skupina kako za sebe tvrde.
Allah razulsun opet pročitaj post.
Šta ako je moj ćaća nekog udario zato što je musliman to je opravdano? A i ti si ga udario u katoličkoj Poljskoj ne bi u Sandžaku.

_________________
Dušom i krvlju iskupit ćemo te, o Al-Aksa!
Bi ruh bi dam nafdika ya Aqsa” By our souls, by our blood, all for you oh Al-Aqsa


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kršćanska Europa - što je to zapravo?
PostPostano: 16 pro 2017, 11:33 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Ovaj tip je glup kao zid.
Jesi ti uopće završio 4 razreda osnovne škole. Ili su te odmah bacili na građevinu.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kršćanska Europa - što je to zapravo?
PostPostano: 16 pro 2017, 11:41 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 18 sij 2014, 16:10
Postovi: 15091
Lokacija: Pod kraljevskim Srebrn'kom
Nisam ja glup što ti mene ne razumiješ, jer hrvatski pričaš.

_________________
Dušom i krvlju iskupit ćemo te, o Al-Aksa!
Bi ruh bi dam nafdika ya Aqsa” By our souls, by our blood, all for you oh Al-Aqsa


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Kršćanska Europa - što je to zapravo?
PostPostano: 17 pro 2017, 15:31 
Offline

Pridružen/a: 11 lis 2017, 06:20
Postovi: 372
korrisnik je napisao/la:
Nećemo mi ono što je Stjepan 2 Kotromnić dao Ston Rat kao sadaku Hrvatima.
Najviše sam volio zajebavati Dalmatince, jer sam iz Srebrenika, pa onda oni počnu pa dee Iliri su bili to su prolazna carstva.
Kažu meni ti kad dobiješ radnu dozvolu kasnije državljanstvo ti ćeš biti Hrvat, a je li ja Hrvat a šta su bosanski Hrvati pa kažu Bosanci.
Inače bio sam u Ustašama u Sinju Trilju, spavam a viž glave gore baba iva drži ikonu Gospe Sinjske u sobi poviž kreveta.
Pa đe ćeš nju tu su "naši" izgubili kad su iz Livna napadali, dal od Hrvata ili Mlečana helem nejse.
Onaj HOS piše u kafiću i ustaše Dalmatinske pravi nacionalisti samo namazani.
Hrvate i Bošnjake su zavadili Englezi, kao na politiku idu meni Zemo, smatraju me glupim bosancom a ja samo snimam njih,
mrze Bosance što tamo rade a njihovi Hrvati sele po Austriji Njemačkoj itd.
Kaže meni jedan Bošnjak iz Teočaka gdje su odbranili tuzlanski kanton od Srba, Hrvati su ti podmukliji od Srba čuvaj se pogotovo ova mjesta
Sinj Trilj tu su najveće ustaše bile uvijek, oni ti jedno misle govore pred tobom a drugo ti iza leđa rade, Srbi su makar otvoreni.
I kaže da je u njega otac radio u Splitu, a jest tačno i u Zadru imaj nekvog konjanika sa križom, mada nisam osjetio neprijatnosti nikakve, nije bilo loše u Hrvatskoj, neugodnije mi je bilo u Srbiji, sa dalmošim sam pričao o politici sami izvuku, dobace, ono hinjski.
Boli mene briga kaže neum bio Hrvatski, što vi nama nedate pelješki most.
Ja kažem pa Hrvatksa ne može pelješki most graditi jer nije njihovo more gdje grade ušli su u BIH prostor, dalje kažem Turska mora Rusiji dozvoliti prolaz kroz Bosfor i po međunarodnom pravu.
Onda jedan dalmoš što je radio u Njemačkoj kakva turska šta će vam ona pomoći, ama neće nam pomoći nego po međunarodnim konvencijama morate nam pustiti izlaz na more-
Dalmatinke su prijatne nisu ko bosanke neće te isforlirati lijepe cure, vitke , nema dole da nije zgoda.
Pričam ja sa 4 njih , pa vi ste puno navikane od strane Zagreba cimer fraja da ste nekakve ljute, kažu nismo mi ljute mi smo kako zaslužiš, ne znam zašto ali su Hrvaticama Bosanci simpatični.
Lijepo je bilo sa njima nisu nikako tersli ko Bosanke, Bosanku je teško zbariti bila Bošnjakinja Srpkinja Hrvatica jer kreativno ti da dvicu i diže se šta ti imaš se meni javljati, pričati sa mnom.
Dok Srbijanke i Hrvatice to smatraju nepristojnim ako se ti njima javiš nešto pitaš npr gdje je u Beogradu Balkanska ulica, ili gdje je ulica Džordža Washingtona, ona će ti odgovoriti kulturno fino.

Pušiš travu očito.
Muslimani su u II sv. ratu bili veći ustaše od Hrvata,onda su okrenuli kapu naopako kad su vidjeli da Njemačka puši.I to ne svi.Muslimani mnogi skupa sa Hrvatima izgubiše glavu u Blajburgu.


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 141 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 55 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO