HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 18 tra 2024, 18:27.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 36947 post(ov)a ] 
Stranica Prethodna  1 ... 463, 464, 465, 466, 467, 468, 469 ... 1478  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 20 sij 2018, 15:28 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 lip 2009, 17:35
Postovi: 10750
RS izgleda ide u samouništenje , jer kad ona nabildovana kriminalno-fašistička ološ se pusti i glavnu instituciju moguće buduće države , onda je recept za njenu propast.

Jako je tužno da moja braća Srbi sve čine samo u inat Bošnjacima a ne sebi u prilog , što govori da su Srbi nedojebana nacija.

_________________
O turčine za nevolju kume
A ti vlaše silom pobratime


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 20 sij 2018, 15:42 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19705
Agathonikos je napisao/la:
Nana Fata Orlović: “Ramiz Salkić potpredsjednik RS nudio mi da prodamo moje imanje i da podjelimo pare”


Nana Fata Orlović sinoć je gostovala na FACE TV u emisiji “Centralni dnevnik” sa Senadom Hadžifejzovićem gdje je govorila u svojoj borbi koji vodi kako bi izmjestila se crkva koja je napravljena na njenoj imovini.

Nana Fata je govorila i o dolasku potpredsjednika Republike Srpske Ramiza Salkića koji je nudio da se zemlja proda i da crkva ostane u njenoj avliji, a da novac podijele.

“Ja sam njega maršnula i istjerala iz kuće”, kazala je Fata.

Ona je govorila o političarima, nepravdi koja je načinjena prema njoj ali i o porodici i narodima u BiH.


slika

moj potpredsjednik, gospodin Ramiz






http://infoplus.ba/bih/nana-fata-orlovi ... elimo-pare

Zipa ti Blinkija, htio fifty-fifty preko nane Fate. Like a boss. :D

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 20 sij 2018, 16:17 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650
Bosnjacki mainstream iz ex. istoĆne Baznije će se kako je krenulo izgenocidisati između sebe. :smijeh
Pametan Ramiz, jebo babu, daj para. :zubati

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 20 sij 2018, 17:26 
Online

Pridružen/a: 02 tra 2013, 17:46
Postovi: 6815
Lokacija: Srpska Republika Bosna i Hercegovina
joe enter je napisao/la:
RS izgleda ide u samouništenje , jer kad ona nabildovana kriminalno-fašistička ološ se pusti i glavnu instituciju moguće buduće države , onda je recept za njenu propast.

Jako je tužno da moja braća Srbi sve čine samo u inat Bošnjacima a ne sebi u prilog , što govori da su Srbi nedojebana nacija.

Enterlija,daj se kontrolirat !

_________________
Cura bula a ja mlado vlaše


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 20 sij 2018, 17:29 
Online

Pridružen/a: 02 tra 2013, 17:46
Postovi: 6815
Lokacija: Srpska Republika Bosna i Hercegovina
Agathonikos je napisao/la:
Nana Fata Orlović: “Ramiz Salkić potpredsjednik RS nudio mi da prodamo moje imanje i da podjelimo pare”


Nana Fata Orlović sinoć je gostovala na FACE TV u emisiji “Centralni dnevnik” sa Senadom Hadžifejzovićem gdje je govorila u svojoj borbi koji vodi kako bi izmjestila se crkva koja je napravljena na njenoj imovini.

Nana Fata je govorila i o dolasku potpredsjednika Republike Srpske Ramiza Salkića koji je nudio da se zemlja proda i da crkva ostane u njenoj avliji, a da novac podijele.

“Ja sam njega maršnula i istjerala iz kuće”, kazala je Fata.

Ona je govorila o političarima, nepravdi koja je načinjena prema njoj ali i o porodici i narodima u BiH.


slika

moj potpredsjednik, gospodin Ramiz






http://infoplus.ba/bih/nana-fata-orlovi ... elimo-pare

Još jedan argument u prilog ukidanja potpredsjedničke funkcije,Ionako ništa slično u svijetu ne postoji.

_________________
Cura bula a ja mlado vlaše


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 20 sij 2018, 17:35 
Online
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 10:47
Postovi: 35946
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
Pa izaberite im vi nekog Srbomuhamedanca, to je ionako njima prihvatljivo i normalno u Federaciji, jel i RS građanska ili nije.
Stop podjelama u torove, zašto potpredsjednik stalno mora biti iz SDA, budite tolerantni i multikulti.

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 20 sij 2018, 17:41 
Offline

Pridružen/a: 11 tra 2016, 16:17
Postovi: 7949
Lokacija: Сарај Чадор
daramo je napisao/la:
Pa izaberite im vi nekog Srbomuhamedanca, to je ionako njima prihvatljivo i normalno u Federaciji, jel i RS građanska ili nije.
Stop podjelama u torove, zašto potpredsjednik stalno mora biti iz SDA, budite tolerantni i multikulti.


Pa na pozicijama ministara vlade iz bošnjačke kvote su vazda "Bošnjaci". Vas boli *** za legitimne Hrvate u rs.

_________________
Skidanje okova je imperativ.

Takozvana "rs" je genocidna tvorevina.

The so-called "republic of srpska" is a genocidal ramshackle pseudo-state.

Ko je zrinyia na sigetu posjek'o..


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 20 sij 2018, 17:47 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Muslimani bi i guzicu prodali za novac.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 20 sij 2018, 17:49 
Online
Avatar

Pridružen/a: 02 kol 2012, 10:47
Postovi: 35946
Lokacija: Ulica Nemanje Bilbije 99
Evo tipa Emira Kusturicu za potpredsjednika RS, zadovoljava sve kriterije :kava

_________________
mostarski europski


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 20 sij 2018, 18:48 
Online

Pridružen/a: 02 tra 2013, 17:46
Postovi: 6815
Lokacija: Srpska Republika Bosna i Hercegovina
Treba izabrati nekog pandana onom muslimančini Dunoviću koga su Muslimani postavili na mjesto "potpredsjednika" FBIH.

_________________
Cura bula a ja mlado vlaše


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 21 sij 2018, 10:39 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 16 lip 2012, 23:09
Postovi: 15562
Srpsčanin je napisao/la:
Treba izabrati nekog pandana onom muslimančini Dunoviću koga su Muslimani postavili na mjesto "potpredsjednika" FBIH.


Nema se glasova za odvadit :)

Jedino da se SDS proglasi za multietničku stranku i predloži Bošnjaka za precednika :)

_________________
+ Gledaj orle od miline, Gračanicu kraj Prištine... +


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 21 sij 2018, 11:43 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 stu 2014, 21:01
Postovi: 1588
Agathonikos je napisao/la:
Nana Fata Orlović: “Ramiz Salkić potpredsjednik RS nudio mi da prodamo moje imanje i da podjelimo pare”


[i]Nana Fata Orlović sinoć je gostovala na FACE TV u emisiji “Centralni dnevnik” sa Senadom Hadžifejzovićem gdje je govorila u svojoj borbi koji vodi kako bi izmjestila se crkva koja je napravljena na njenoj imovini.

Nana Fata je govorila i o dolasku potpredsjednika Republike Srpske Ramiza Salkića koji je nudio da se zemlja proda i da crkva ostane u njenoj avliji, a da novac podijele.




http://infoplus.ba/bih/nana-fata-orlovi ... elimo-pare


_________________
Република Српска & Herceg Bosna against Mordor.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 21 sij 2018, 12:58 
Online

Pridružen/a: 02 tra 2013, 17:46
Postovi: 6815
Lokacija: Srpska Republika Bosna i Hercegovina
Amiđa je napisao/la:
daramo je napisao/la:
Pa izaberite im vi nekog Srbomuhamedanca, to je ionako njima prihvatljivo i normalno u Federaciji, jel i RS građanska ili nije.
Stop podjelama u torove, zašto potpredsjednik stalno mora biti iz SDA, budite tolerantni i multikulti.


Pa na pozicijama ministara vlade iz bošnjačke kvote su vazda "Bošnjaci". Vas boli *** za legitimne Hrvate u rs.

Fašizam i nacizam su poraženi 1945 godine.Ne možemo ih vraćati na scenu sad u 21 vijeku.Ne može biti sertificiranih Bošnjaka od SDA ili SDP ili neke druge velikobošnjačke stranke.Bošnjaci u vladi RS nisu predstavnici nego pripadnici naroda i to im niko ne može osporiti.Oni su kao i svi drugi članovi vlade predstavnici svih građana a ne pojedinih naroda.

_________________
Cura bula a ja mlado vlaše


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 21 sij 2018, 13:02 
Online

Pridružen/a: 02 tra 2013, 17:46
Postovi: 6815
Lokacija: Srpska Republika Bosna i Hercegovina
Metemma je napisao/la:
Srpsčanin je napisao/la:
Treba izabrati nekog pandana onom muslimančini Dunoviću koga su Muslimani postavili na mjesto "potpredsjednika" FBIH.


Nema se glasova za odvadit :)

Jedino da se SDS proglasi za multietničku stranku i predloži Bošnjaka za precednika :)

Što da ne ,mogu se potpredsjednici birati u parlementu kao i u Federaciji što se bira.Poetna je da oni nisu predstavnici naroda nego svih građana.Ustav je jasan,bira se predsjednik i dva potpredsjednika odnosno dopredsjednika iz tri naroda.Salkić kao potpredsjednik je kompromitovao tu funkciju.On na toj poziciji zastupa interese samo svoje stranke i svoje lične interese na prvom mjestu .,Vidiš šta radi.Hoće brutalno da opljačka Nanu Fatu !

_________________
Cura bula a ja mlado vlaše


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 21 sij 2018, 13:39 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19705
Metemma je napisao/la:
Srpsčanin je napisao/la:
Treba izabrati nekog pandana onom muslimančini Dunoviću koga su Muslimani postavili na mjesto "potpredsjednika" FBIH.


Nema se glasova za odvadit :)

Jedino da se SDS proglasi za multietničku stranku i predloži Bošnjaka za precednika :)

Ima u Dodikovoj vlasti pola ministara su Bosnjaci i Hrvati.

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 21 sij 2018, 13:54 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 srp 2017, 10:10
Postovi: 37650
Baba laze! Nas Ramiz je sve lijepo demantovao evo i dokaza: :zubati

Citat:
"Oni koji znaju Ramiza Salkića znaju šta sam ja uradio u borbi da se nani Fati vrati njena imovina. Nikad nisam pomislio, a kamoli da bi takvo nešto predložio. Sve je stvar insinuacija, konstrukcije i želje ljudi da u ovoj godini naštete meni lično zloupotrebljavajući staricu, zarad svojih političkih ciljeva", kazao nam je Salkić.

Na pitanje zašto bi starica imala potrebu da istupi sa takvim optužbama, Salkić odgovara da "ne može znati šta je u njenoj glavi".

"Ja znam šta je istina. Ono o čemu priča Fata nikad se nije desilo, niti smo mi razgovarali na takav način", istakao je Salkić.


Babi napraviti jos jednu crkvu zato sto laze i brije brkove. :zivili

_________________
Srbi su mali narod sa karakterom super sile.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 21 sij 2018, 14:04 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Kako je sve manje novca sve više će se oni klati između sebe i svađati. Jednostavno logika, i kako vidimo do sad u praksi se pokazalo kao istina.
Vrlo brzo će biti i manje radnih mjesta za njih.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 21 sij 2018, 14:29 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Udri ga Mujaga.

Citat:
U međuvremenu se očitovao i lider Pokreta "Odgovor" Ćamil Duraković kazavši da, nakon što je sve izašlo u javnost, potpredsjednik RS-a ima moralnu dužnost da podnese ostavku.

Citat:
"Od gubitnika nikad nisam prihvatao savjete, niti sam odstupao pred gubitnicima", zaključio je Ramiz Salkić.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 21 sij 2018, 14:32 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19705
http://www.rtvbn.com/3893766/ne-saljite-novac-rodbini-koja-glasa-za-vlast-zbog-koje-ste-morali-otici

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 21 sij 2018, 16:05 
Online

Pridružen/a: 02 tra 2013, 17:46
Postovi: 6815
Lokacija: Srpska Republika Bosna i Hercegovina
Mali Mevludin naučio da piše ćirilicom što je za pohvalu ali nije za pohvalu to što piše po zidovima a ni to šta piše.Bolje da vježba pisanje ćirilice u nekoj svesci.Mogao bi na primjer da prepisuje Njegoševu poeziju gdje se govori o Muslimani.

_________________
Cura bula a ja mlado vlaše


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 21 sij 2018, 17:08 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19705
A sta cemo sa dvocijevnim SNSD-ovcima koji rade i na struju i na baterije.

http://www.rtvbn.com/3893819/kandidati-snsda-za-obje-funkcije

http://www.rtvbn.com/3893794/spiric-moli-izetbegovica-da-mu-oba-vrati-sina-u-srpskune-u-sarajevo

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 21 sij 2018, 17:14 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 22 stu 2009, 11:36
Postovi: 24644
Lokacija: СРПСКА


Čestitam, gospodine Marko.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 23 sij 2018, 17:00 
Online

Pridružen/a: 02 tra 2013, 17:46
Postovi: 6815
Lokacija: Srpska Republika Bosna i Hercegovina
Ako su u martu 2017 stranke SzP ovako loše stajale u biračkom tijelu onda je sigurno da danas stoje katastrofalno loše.Pitanje je da li če te stranke nakon oktobarskih izbora ostati parlamentarne ili će svoje djelovanje nastaviti kao vanparlamentarna opozcija kao Šušnica na primjer ili Bursač ili onaj treći,

Prema rezultatima ove ankete, koja je u posjedu Srne, Srpska demokratska stranka /SDS/ je najbolje pozicionirana opoziciona partija sa 17,6 odsto glasova.

Demokratski narodni savez /DNS/ i Partija demokratskog progresa /PDP/ su ispod deset odsto i sa 9,1, odnosno 9,2 odsto osvojenih glasova borile bi se za treću poziciju na političkoj sceni Srpske.

Socijalistička partija /SP/ dobila bi 5,6 odsto glasova, Narodni demokrtaski pokret /NDP/ 4,2 odsto, Ujedinjena Srpska 3,8 i ostale političke stranke 3,3 odsto glasova.

Prema ovom istraživanju, SNSD bi sa bilo kojim partnerom /samo jednim od tri potencijalna/ imao više od 50 odsto glasova da su izbori održani u martu.

Više od pola ispitanika smatra da je SNSD najsposobnija partija da štiti nacionalni interes Srba u BiH.

Na pitanje koja politička partija je najsposobnija da zaštiti nacionalni interes Srba u BiH, 52,53 odsto ispitanika je odgovorilo SNSD, a 13,96 Savez za promjene.

Kada je riječ o tome koja politička partija je najsposobnija da omogući ekonomski rast - 41,88 odsto anketiranih građana se izjasnilo za SNSD, a 14,09 za Savez za promjene.

Na pitanje koja politička partija je najsposobnija da omogući veću međunarodnu podršku - 44,68 odsto ispitanika se izjasnilo za SNSD, a 13,96 odsto za Savez za promjene.

Od ukupnog broja anketiranih, 35,26 odsto njih smatra da je SNSD politička partija koja je najsposobnija da smanji korupciju i kriminal, dok 11,75 odsto smatra da je to Savez za promjene.

Istraživanje je vršeno od 20. do 23. marta na teritoriji 13 gradova i opština Republike Srpske. Veličina uzorka je 2.000 ispitanika, a anketa je vršena terenskim radom.

Prosječna starost ispitanika je 44 godine, što je približno prosječnoj starosti populacije u Srpskoj.

SRNA

_________________
Cura bula a ja mlado vlaše


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 24 sij 2018, 01:23 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 30 svi 2009, 22:01
Postovi: 19705
Kada sam vidio ko je sproveo ovu takozvanu anketu, dosao sam do zacudjenja posto sam ocekivao barem 99 odsto podrske za Velikoga vodju i njegovu Robin Hud stranku beskompromisnih boraca protiv mita, korupcije i organizovanog kriminala. :zubati

Koje su to opstine, ako se smije znati i zasto terenski rad kada su tako mali broj anketiranih ljudi mogli kontaktirati telefonom ili jos bolje imternetom za pet minuta. Ova anketa je iznjedrila neka bitna pitanja. Da obratim posebnu paznjy na ovo "terenski rad". Sta to znaci? To znaci da ti tip dodje ispred kucnog praga, isprepada te na neki nacin itd. Tako je velika vjerovatnoca da ce ljudi glasati u skladu sa onim sto je pozeljno. Jos ako je SRNA (koja je produzena ruka vladajuce garniture) proglasila iste kao najbolje, sve mi je jasno. Da dodam i pomalo smjesan rezulrat kod anketnpg pitanja o borbi protiv korupcije, a u kome se jasno vidi da su ljudi glasali po principu "samo da mi se skinu sa kucnog praga" tako sto su pazili samo na to da zaokruze vodjinu opciju. Osim toga, upravo je SNSD najveci kontributor korupciji u RS, a izabrani su za najspospbnije da se late borbe protiv korupcije. :zubati

Ovo ujedno govori i o tome koliki je stepen uplasenosti i straha kod naroda, a kad mislim naroda, tu mislim na uglavnom stariju populaciju koja je glasala na toj anketi posto mladi su najvjerovatnije uglavnom zalupili vrata kada su viidjeli da Dzepinina medijska eskort agencija (u sta je nekad kredibilna medijska ustanova pretvorena) vrslja i zvrnda po sokacima kao inkasatori RTV takse ili kao Jehovini svjedoci sto sa knjigom idu. :zubati

Ovdje sve "vristi" od stimanja. Jos cu da okacim sliku Dodika na zidu da visi kao nekad sto su ljudi drzali sliku Staljina, sto ima smisla, a sto je ujedno i jedino sto ima smisla u citavoj ovoj "moja mama kaze da sam ja najljepsi" tipu ankete.

Na sta su spale sluge Dodikovom rezimu pa to je strasno.

Sve u svemu, dobar pokusaj manipulacije.

_________________
Smrt fašizmu! Sloboda ili smrt! Slava Rusiji! Denacifikacija Ukrajini!


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Dešavanja u Republici Srpskoj
PostPostano: 24 sij 2018, 09:03 
Online

Pridružen/a: 02 tra 2013, 17:46
Postovi: 6815
Lokacija: Srpska Republika Bosna i Hercegovina
Promuslimanska TVBN prenosi rezultate istraživanja u izbornoj jedinici Banjaluka
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Kako stoji SNSD u Banjaluci
Nedavno je sprovedeno veliko istraživanje stavova građana za potrebe političkih partija.

Vijesti Republika Srpska Ponedjeljak, 22.01.2018. | 20:20

Uzorak za izbornu jedinicu 3 Banjaluka a prema informacijama do kojih je došao Frontal, urađen je na 1000 ispitanika.

Najbolji rejting ima Savez nezavisnih socijaldemokrata (SNSD) 37%, a potom Demokratski narodni savez (DNS) i Partija demokratskog progresa (PDP).

SNSD sa DNS-om i socijalistima ima više od 53% glasova opredijeljenih birača, što u konačnom rezultatu može značiti više od 60% podrške.

Po prvi put se u istraživanju pojavljuje Ujedinjena Srpska sa 3,2% podrške.

Rezultati istraživanja:

Savez nezavisnih socijaldemokrata (SNSD) - 37%

Demokratski narodni savez (DNS) - 11%

Partija demokratskog progresa (PDP) - 8,1 %

Srpska demokratska stranka (SDS) - 7,7%

Socijalistička partija (SP) - 5,4 %

Narodni demokratski pokret (NDP) - 3,8%

Domovina - 4,9%

Ujedinjena Srpska - 3,2%

Socijaldemokratska partija (SDP) - 3,2%

(Frontal)
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Prema ovim podacima neke od stranaka Bakira Izetbegovića SDS,"Domovina",SDP imaju izglede da pređu cenzus i ostanu parlamentarne stranke.Ipak ostalo je još dosta vremena do održavanja izbora a trend gubitka glasača teško će moći da zaustave pa nije nerealno očekivati da Bakirovaca u narednom sazivu NS RS bude mnogo manje nego što je slučaj danas.Izuzetak je koalicija "Domovina" koja ima postojano biračko tijelo sastavljeno skoro isključivo od staropoturica dok se podrska novopoturičkim strankama topi kao snijeg u aprilu.

_________________
Cura bula a ja mlado vlaše


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 36947 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 463, 464, 465, 466, 467, 468, 469 ... 1478  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Aquinas_, nesorta, Patriota i 352 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO