Ja bi da ovdje komentiramo prošle,ali i sadašnje slogane i parole političkih stranaka koji još nisu izašli,a koji su zanimljiv detalj u kampanjama. Recimo prošli slogani HDZ-a nam pokazuju njihova neispunjena obećanja koja bi svaki normalan stanovnik- građanin trebao kazniti. Recimo onaj jumbo plakat na kojem I.M. Jović kao član predsjedništva

nam daje TV kanal na hrvatskom jeziku...
Bio je i onaj,isto HDZ-ov,ali davno prije,"nastavimo gdje smo stali" ili tako nešto... E taj je baš tragikomičan
