HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 28 ožu 2024, 09:45.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 15 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Djevojke iz BiH rade kao eskort dame u Splitu
PostPostano: 19 srp 2011, 10:13 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 08:25
Postovi: 43997
Lokacija: Folklorni Jugoslaven, praktični Hrvat
Sramota za Tuzlu!

Citat:
Najmanje desetak djevojaka iz Tuzle, Kladnja i Lukavca, fizički veoma atraktivnih i obrazovanih, već nekoliko godina, putem uhodane šeme, odlaze u Split

Ima li među takozvanim „eskort djevojkama“, koje za debele pare prave društvo i seksualno podmiruju bogate i imućne Hrvate, ali i njihove bogate prijatelje iz inozemstva, a o čemu ovih dana bruje hrvatski mediji, bosanskih državljanki?

Strah od roditelja

Zvaničnih informacija o tome za sada nema. Međutim, „Avazovi“ izvori iz Tuzlanskog kantona tvrde da Bosanki, sigurno, ima u eskort biznisu, ne samo u Hrvatskoj već i u Italiji i Njemačkoj.

- Najmanje desetak djevojaka iz Tuzle, Kladnja i Lukavca, fizički veoma atraktivnih i obrazovanih, već nekoliko godina, putem uhodane šeme, odlaze u Split, gdje ih njihovi „poslodavci“ iznajmljuju svojim mušterijama. U Splitu imaju na raspolaganju stan i uglavnom ordiniraju po luksuznim vilama, jahtama i stanovima u vlasništvu bogatih ljudi u Splitsko-dalmatinskoj županiji. Neke od njih i ne kriju čime se bave, dok neke, iz straha da im roditelji ne saznaju šta rade, pribave tobožnja rješenja o radnom odnosu u restoranima, trafikama i slično - kaže naš izvor koji je govorio pod uvjetom da ostane anoniman.

Napominje da je konkurencija u eskort biznisu vrlo velika i da u obzir dolaze samo najatraktivnije djevojke. Uglavnom njihovim vrbovanjem bave se isti ljudi koji su se svojevremeno bavili organiziranom prostitucijom po noćnim klubovima u BiH.

Iako u MUP-u TK nismo mogli dobiti zvaničnu informaciju o mogućim operativnim saznanjima o djevojkama iz TK koje se u Hrvatskoj bave eskort uslugama, nezvanično saznajemo da takvi podaci postoje, ali o njima, iz više razloga, ne mogu javno govoriti.

Dolaze i Srbijanke

- Klasična prostitucija koja se svojevremeno odvijala po noćnim klubovima preselila se u privatne stanove. Među takvim djevojkama, imamo saznanja, makroi regrutiraju takozvane eskort dame koje preko njihovih inozemnih veza odlaze u Hrvatsku, Italiju, Njemačku... Mislim da u svim kantonima ima jedan broj takvih djevojaka i da TK nije nikakva specifičnost. Postoje podaci da preko makroa koji su porijeklom iz TK, a koji imaju hrvatske putovnice i žive u Hrvatskoj, velik broj djevojaka iz Srbije odlazi u inozemstvo, gdje se bave prostitucijom - kaže naš izvor blizak MUP-u TK.

Hrvati traže informacije od entitetskih MUP-ova

Izvori „Dnevnog avaza“ bliski MUP-u TK tvrde da u Tuzli nema nikakvih zvaničnih zahtjeva u vezi s najnovijim aferama oko pružanja eskort usluga hrvatskih starleta i pjevačica te drugih djevojaka koje su za novac „pratile“ mnoge hrvatske bogataše. Takvi zahtjevi, prema njegovim saznanjima, otišli su prema sjedištima entitetskih MUP-ova u Sarajevu i Banjoj Luci.

Uhapšen muškarac na Brčanskoj Malti

Izvor iz MUP-a TK ispričao nam je da je prije izvjesnog vremena u naselju Brčanska Malta u Tuzli uhapšen stariji muškarac koji je unajmljivao djevojke za novac koje su, osim njega, seksualno zadovoljavale i druge osobe koje on dovede u stan. Nakon što su komšije prijavile da se u njegovom stanu nešto čudno događa policija je, poslije tri mjeseca praćenja, u njegovom stanu pronašla dvije djevojke. Jedna od njih, kaže naš izvor, imala je 19, a druga 21 godinu.

_________________
sklon'se bona Zineta sa penđera, vidiš da te vlasi oćima kurišu
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Djevojke iz BiH rade kao eskort dame u Splitu
PostPostano: 19 srp 2011, 10:42 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 14:45
Postovi: 32057
Vala baš sramota za Tuzlu-samo desetak!?Ima ih po Vitezu više...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Djevojke iz BiH rade kao eskort dame u Splitu
PostPostano: 19 srp 2011, 10:46 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 08:25
Postovi: 43997
Lokacija: Folklorni Jugoslaven, praktični Hrvat
Mar-kan je napisao/la:
Vala baš sramota za Tuzlu-samo desetak!?Ima ih po Vitezu više...


Šije vas Tuzla, što jes jes...vi uvozite iz Ukrajine i Moldavije, a oni izvoze, i to u EU!

_________________
sklon'se bona Zineta sa penđera, vidiš da te vlasi oćima kurišu
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Djevojke iz BiH rade kao eskort dame u Splitu
PostPostano: 19 srp 2011, 10:54 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 14:45
Postovi: 32057
Ministry of Sound je napisao/la:
Mar-kan je napisao/la:
Vala baš sramota za Tuzlu-samo desetak!?Ima ih po Vitezu više...


Šije vas Tuzla, što jes jes...vi uvozite iz Ukrajine i Moldavije, a oni izvoze, i to u EU!


Taktika...Udaju se za Hrvate,rađaju po 3-4 djece...natalitet buja sa njima,brale :zubati


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Djevojke iz BiH rade kao eskort dame u Splitu
PostPostano: 19 srp 2011, 10:55 
Offline

Pridružen/a: 27 kol 2010, 07:22
Postovi: 4662
Mar-kan je napisao/la:
Ministry of Sound je napisao/la:

Šije vas Tuzla, što jes jes...vi uvozite iz Ukrajine i Moldavije, a oni izvoze, i to u EU!


Taktika...Udaju se za Hrvate,rađaju po 3-4 djece...natalitet buja sa njima,brale :zubati


Evo ruka rodjo,give mi five,jest da je protiv nas,ali taktika je genijalna. :aleale


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Djevojke iz BiH rade kao eskort dame u Splitu
PostPostano: 19 srp 2011, 10:59 
Offline

Pridružen/a: 11 sij 2011, 12:22
Postovi: 2999
Cure ,ako to već rade nek im oderu kožu s leđa ,kada dođu svojim ženicama da se vide tragovi :smajl006 :sneaky2


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Djevojke iz BiH rade kao eskort dame u Splitu
PostPostano: 19 srp 2011, 11:01 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 08:25
Postovi: 43997
Lokacija: Folklorni Jugoslaven, praktični Hrvat
Crvena Sonja je napisao/la:
Cure ,ako to već rade nek im oderu kožu s leđa ,kada dođu svojim ženicama da se vide tragovi :smajl006 :sneaky2


To košta ekstra :zubati

_________________
sklon'se bona Zineta sa penđera, vidiš da te vlasi oćima kurišu
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Djevojke iz BiH rade kao eskort dame u Splitu
PostPostano: 19 srp 2011, 11:07 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 08:25
Postovi: 43997
Lokacija: Folklorni Jugoslaven, praktični Hrvat
Mar-kan je napisao/la:
Ministry of Sound je napisao/la:

Šije vas Tuzla, što jes jes...vi uvozite iz Ukrajine i Moldavije, a oni izvoze, i to u EU!


Taktika...Udaju se za Hrvate,rađaju po 3-4 djece...natalitet buja sa njima,brale :zubati


Kad smo ih već pomenuli, evo dobrog članka. Djevojke u Ukrajini su podigle masovnu pobunu protiv nasilja nad ženama, protiv prostitucije i naravno protiv debelih luzera sa zapada koji u Ukrajini kupuju žene...gle postera :zubati

Citat:
NEKONVENCIONALNE METODE POBUNE

slika

Ukrajinske radikalne feministice

TOPLES DIVIZIJA

Članice feminističkog ukrajinskog udruženja FEMEN imaju oko tristo aktivnih članica koje protestuju protiv lošeg položaja žena u njihovoj zemlji, kućnog nasilja, obespravljenosti, seks turizma... Veliku pažnju privukle su zahvaljujući svojoj udarnoj grupi od dvadesetak „toples diverzantica“ koje demonstriraju obnažene i koriste svoja tijela u političkoj borbi
Da protestujemo obučene i sa transparentima, naše zahtjeve niko ne bi ni primijetio

„Mi nemamo novac i nemamo političke lobije koji bi nas podržali. Na raspolaganju su nam naša tijela i naša pamet, i odlučne smo da ih iskoristimo u borbi za svoje ciljeve. Ako će neko zbog naših metoda imati loše mišljenje o nama, šta možemo“, kažu ukrajinske feministice, članice organizacije FEMEN, koju je prije tri godine osnovala grupa kijevskih studentica kako bi skrenule pažnju domaće i međunarodne javnosti na probleme ukrajinskih žena. U međuvremenu su njihove ambicije narasle. Planiraju organizovati političku partiju a želja im je da FEMEN postane globalni pokret. Njihove akcije su nekonvencionalne i provokativne, njihovi kritičari zajedljivi, a njihovi ciljevi vrlo jasni.

GOLI AKTIVIZAM

FEMEN ima tristotinjak članica (tek nekolicina je muških članova) i to su uglavnom studentice u dobi između osamnaest i dvadeset godina. Od toga je njih pedesetak najaktivnijih, a FEMEN specijalna jedinica sastoji se od dvadeset toples prosvijednica koje se u svim vremenskim uslovima (čak i kad je ciča ukrajinska zima) skidaju i protestuju. „Da protestujemo obučene i sa transparetntima, naše zahtjeve niko ne bi ni primijetio,“ kaže aktivistica Galina Sozanskaja i tu joj se mora dati za pravo. Iako postoje relativno kratko, nekoliko njihovih akcija izazvalo je veliku pažnju medija.

Prije nekoliko dana izvele su vrlo zanimljiv i zapažen performans. Ukrajina je, zajedno sa Poljskom, zemlja domaćin Evropskog fudbalskog prvenstva koje će biti održano 2012. godine. Početkom juna u Kijevu je započelo odbrojavanje do početka prvenstva i prezentirani su dosadašnji napori koje je Ukrajina uložila da se pripremi za ovaj sportski događaj i da srdačno dočeka goste. Kao jedan od važnih auduta navodila se ljepota ukrajinskih žena a posjetiocima (naravno, muškarcima) je obećana dobra zabava, što je isprovociralo članice FEMEN-a. Njihova aktivistkinja pojavila se obnaženih grudi i visoko u zrak podigla veliki crveni karton muškarcima koji Ukrajinke tretiraju kao robu. Seks turizam je velika pošast za ukrajinsko društvo, ali pošto donosi veliku zaradu (oko 750 miliona dolara godišnje), vlasti se ni najmanje ne trude da mu stanu u kraj. „Otkako su 2005. svim stranim turistima ukinute vize, u našu zemlju nahrlili su seks turisti i od tada navala samo raste. Na glavnoj kijevskoj ulici Krešatik više ne možeš mirno hodati a da te neki od njih bukvalno ne počne hvatati i onda se moraš fizički obračunavati sa njima“, kaže Aleksandra Ševčenko, jedna od aktivistica FEMEN-a. Crveni karton je samo jedna od akcija kojom su se mlade Ukrajinke pobunile protiv negativnog imidža svoje zemlje. Ukrajina nije bordel jedan je od čestih transparenata na njihovim protestima, a one ovu parolu ispisuju posvuda. U jednoj prilici protiv shvatanja Ukrajine kao bordela protestirala je i njihova kolegica u poodmakloj trudnoći.

PROTESTI PRED AMBASADAMA I DOMAĆIM POLITIČKIM INSTITUCIJAMA

Najveći skandal ove vrste desio se ipak u martu ove godine kada je The Rock FM, radio stanica sa Novog Zelanda, svojim slušaocima kao glavni zgoditak u nagradnoj igri ponudila ženidbu sa jednom Ukrajinkom. Tačnije, paket aranžman koji je uključivao dvanaestodnevni boravak u Kijevu, džeparac od 2.000 eura, ranije upoznavanje sa Ukrajinkom preko agencije za ljubavno posredovanje i romatičnu vožnju brodom. Dobitnik je bio izvjesni Greg, vinogradar, a članica FEMEN-a su se na vijest o ovom skandalu, blago rečeno, razgoropadile. Greg je postao pseudonim za truhlog zapadnjačkog kolonizatora koji misli da je jako zabavno zbijati šale sa stanovnicama jedne zemlje i ponašati se prema njima kao prema robi. Vrlo grubim šalama (npr. Greg, dođi, tvoju muškost dočekaćemo na nož) one su uzvratile udarac novozelandskim šaljivdžijama. „Nemamo mi ništa protiv ovog čovjeka lično, on vjerovatno i nije loš nego je neko ko zaista traži ljubav i vezu, ali cijeli koncept je strašan. Mi smo njegove slike polijepile po cijelom gradu za upozorenjem da Greg dolazi da povali Ukrajinku“, objavile su ljutite članice FEMEN-a.

U njihovim protestima i akcijama uvijek ima humora, ali stvari protiv kojih se one bune su smrtno ozbiljne. Tako su naprimjer protestovale u Kijevu ispred ambasade Saudijske Arabije jer ova zemlja još jedina ustrajava na zabrani ženama da voze. Toples diverzantice su uredno pokrile kosu i lica (a ostatak tijela jednako uredno otkrile) i pojavile se u automobilima ispred ambasade, noseći transparente Dosta nam je muške diktature, Žene su zakon, Žene za volane, muškarce na kamile...

Njihove akcije vrlo često su potencijalno opasne, a u nekoliko navrata aktivistkinje su i hapšene. Okupljale su se i ispred Iranske ambasade dižući glas protiv pogubljenja Sakineh Mohammadi Astiani, Iranke osuđene na smrt kamenovanjem zbog preljuba. U decembru prošle godine pripadnice FEMEN-a su demonstrirale i ispred ukrajinske vlade zahtijevajući ravnopravniju podjelu vlasti i veće prisustvo žena na vladajućim funkcijama. One su demonstrativno mokrile stojeći (tačnije prskale vodu i sok iz flašica) ispred institucija vlasti, ismijavajući tako patrijarhalno shvatanje po kojem su politika i upravljanje tradicionalno muški posao.

Članice FEMEN-a vrlo često su na meti kritike, bilo konzervativnih protivnika, bilo onih koji im zamjeraju da je njihov aktivizam šarada i cirkus. Neke od njih imale su ozbiljih problema sa porodicama i okolinom zbog svog angažmana. Međutim, njihove akcije rijedak su primjer pametnog, drskog i originalnog aktivizma koji postiže svoj cilj: privlači pažnju, šalje poruku i pokreće rasprave o krajnje važnim problemima.

Femen proizvodi

ANTISTRES SISA

Pošto, po svojim sopstvenim tvrdnjama, članice FEMEN-a ne dobivaju novac ni od kakvih opozicionih partija, i nisu ničiji pijuni, one smišljaju načine kako da same zarade novac. Naprimjer, nude na prodaju svoje originalne proizvode i radove od kojih su neki uistinu maštoviti. Pored uobičajenih šolja i majica, one prodaju i transparente sa demonstracija, plakate sa svojim crtežima (poput saobraćajnog znaka sise na putu) i plakate sa logom FEMEN-a koje su same ručno izradile. Proces štampanja je također veoma zanimljiv: jedna aktivistica oboji grudi svoje kolegice (jedna strana žuta a druga plava, po uzoru na ukrajinsku zastavu) i zatim boju otisne na papir, a crnu vertikalnu liniju docrtaju i ova originalna grafika je gotova.

Najzanimljiviji proizvod je ipak gumena loptica za stiskanje koja korisnika oslobađa stresa: ona je u FEMEN verziji načinjena u nježno ružičastoj verziji, sa replikom bradavice i reklamira se kao antistres-sisa.

Timošenko curice

FEMEN SE ZALAŽU ZA VEĆE PRISUSTVO ŽENA U POLITICI

FEMEN se zalažu za veće prisustvo žena u politici i javnom životu zbog čega su im njihovi oponenti prilijepili posprdan nadimak Timošenko curice (po poznatoj ukrajinskoj političarki, bivšoj premijerki i heroini Narandžaste revolucije Juliji Timošenko). Međutim, FEMEN su odmah iskoristile taj povod da se našale i na svoj i na račun svojih protivnika. Već u sljedećoj prilici pojavile su se sa tradicionalnom plavom pletenicom oko glavekoja je zaštitni znak bivše premijerke, rasipajući unaokolo lažne dolare. One su time aludirale i na optužbe za zloupotrebu položaja i nezakonito sticanje koristi zbog kojih je Timošenko ovih dana na sudu. Ukrajinska političarka tvrdi da je proces politički motiviran i da predstavlja osvetu njenog protivnika, predsjednika Viktora Janukoviča. Janukovič je također često na meti FEMEN-a zato što, po njihovom mišljenju, ne čini dovoljno na zabrani seks turizma, zaštiti ženskih prava i vraćanju dostojanstva Ukrajinkama.

_________________
sklon'se bona Zineta sa penđera, vidiš da te vlasi oćima kurišu
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Djevojke iz BiH rade kao eskort dame u Splitu
PostPostano: 20 srp 2011, 15:08 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 08:25
Postovi: 43997
Lokacija: Folklorni Jugoslaven, praktični Hrvat
Nevjerojatno, i "obiteljski čovjek" Kukoč se omrsio..

Citat:
Sve je to zabilježila hrvatska policija tijekom akcije razbijanja elitne prostitucije koja je zavrila hapšenjem fizioterapeuta Nebojše Perunovića Panče i dvije mlade djevojke okrivljene za podvođenje “zvijezdica” i atraktivnih djevojaka koje su to željele postati.

Hostesa na ATP turniru

Policija je, tajno nadzirući pojedine osumnjičenike, prikupila opsežan i temeljit dokazni materijal, pa pojedine umiješane osobe nije trebalo posebno “pritiskati” da priznaju u čemu su sudjelovale. zabranjeni list donosi iskaz jedne mlade starlete, koja je priznala da ju je okrivljeni Perunović angažirao da se prostituira i da joj je nalazio imućne klijente. Među prvim klijentima koji je do nje došao preko Perunovića navela je izvjesnog Zorana.

- Za seksualni odnos platio mi je dogovorenih 500 eura. 200 eura dana sam Perunoviću. Na ATP turniru u Umagu radila sam kao hostesa. Perunović me nazvao i rekao mi odem u jedan hotel u Poreču i pružim seksualne usluge Toniju Kukoču.

Dodatni troškovi

Otišla sam tamo, ne sjećam se više kako se hotel zvao. U hotelu sam imala seksualni odnos s Kukočem koji mi je platio 500 eura. Perunoviću ništa nisam željela dati jer sam imala dodatne troškove taksi prijevoza od 800 kuna - ispričala je starleta. Spomenuti klijent dogovorio je unaprijed konkretnu cijenu za konkretne usluge i smatrao je da ne treba platiti dodatne troškove.

- Lani u kolovozu Perunović me uputio u Split k Danijelu na jahtu u marinu hotela Lav. Tamo je bila i Aleks, stara oko 25 godina, a došle su i još dvije djevojke. Bile smo tamo dvije noći i jedan dan. Dobila sam 1.500 eura od kojih sam 500 dala Perunoviću.

_________________
sklon'se bona Zineta sa penđera, vidiš da te vlasi oćima kurišu
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Djevojke iz BiH rade kao eskort dame u Splitu
PostPostano: 20 srp 2011, 15:28 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 08:25
Postovi: 43997
Lokacija: Folklorni Jugoslaven, praktični Hrvat
Za Kukija je poznato da ima zmiju u džepu, pa me navodna škrtost ne čudi

Citat:
Kukoč mi je uredno platio 500 eura, ali nije mi dao za taksi

Na ATP turniru u Umagu radila sam kao hostesa. Perunović mi je rekao da odem u hotel u Poreč

Austrijski poduzetnici, bogati Rusi i imućni poslovni ljudi u privatnim avionima dolazili su s Ibize na Jadran radi seksa sa starletama i kvazi manekenkama.

Sve je to zabilježila hrvatska policija tijekom akcije razbijanja elitne prostitucije koja je zavrila uhićenjem fizioterapeuta Nebojše Perunovića Panče i dvije mlade djevojke okrivljene za podvođenje “zvijezdica” i atraktivnih djevojaka koje su to željele postati, piše zabranjeni.hr.

zabranjeni list donosi iskaz jedne mlade starlete, koja je priznala da ju je okrivljeni Perunović angažirao da se prostituira i da joj je nalazio imućne klijente. Među prvim klijentima koji je do nje došao preko Perunovića navela je izvjesnog Zorana.

Za seksualni odnos platio mi je dogovorenih 500 eura. 200 eura dana sam Perunoviću. Na ATP turniru u Umagu radila sam kao hostesa. Perunović me nazvao i rekao mi odem u jedan hotel u Poreču i pružim seksualne usluge Toniju Kukoču. Otišla sam tamo, ne sjećam se više kako se hotel zvao. U hotelu sam imala seksualni odnos s Kukočem koji mi je platio 500 eura. Perunoviću ništa nisam željela dati jer sam imala dodatne troškove taksi prijevoza od 800 kuna - ispričala je starleta.

_________________
sklon'se bona Zineta sa penđera, vidiš da te vlasi oćima kurišu
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Djevojke iz BiH rade kao eskort dame u Splitu
PostPostano: 20 srp 2011, 16:48 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:39
Postovi: 58266
Lokacija: DAZP HQ
hebote, koji lik, zna se da je škrt i još sad ovo. =))

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Djevojke iz BiH rade kao eskort dame u Splitu
PostPostano: 22 srp 2011, 15:15 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 lis 2010, 11:48
Postovi: 109215
Lokacija: Županija Herceg-Bosna
Ne znam zašto se to ne legalizira u čitavom svijetu.
Rade svojom voljom, članovi sindikata, plaćaju porez državi.

Samo prisile treba kažnjavati.

Inače, njihov život njihov izbor. Same su gospodari svojih sudbina.

Sve sam više mišljenja da je otpor prostituciji u društvu (pogotovo od žena) više zbog zavisti i ljubomore, ne zbog morala.
Jer kvalitetne prostitutke za jedan dan mogu zaraditi kao druge žene blagajnice, monterke za pola mjeseca. I za mjesec. Normalno da to ženskim, a i muškarcima, nije drago vidjeti. Dok oni moraju rintati na poslu.

_________________
Spetsnaz, a force for good.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Djevojke iz BiH rade kao eskort dame u Splitu
PostPostano: 23 srp 2011, 11:09 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 09 lip 2011, 15:58
Postovi: 172
Crvena Sonja je napisao/la:
Cure ,ako to već rade nek im oderu kožu s leđa ,kada dođu svojim ženicama da se vide tragovi :smajl006 :sneaky2


Ah ti noktići. :smajl013


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Djevojke iz BiH rade kao eskort dame u Splitu
PostPostano: 23 srp 2011, 11:30 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 14 ruj 2009, 16:26
Postovi: 22751
Ministry of Sound je napisao/la:
Mar-kan je napisao/la:
Vala baš sramota za Tuzlu-samo desetak!?Ima ih po Vitezu više...


Šije vas Tuzla, što jes jes...vi uvozite iz Ukrajine i Moldavije, a oni izvoze, i to u EU!


Nisu to Tuzlanke :zubati Podrinjke su to nastanjene u Tuzli i privremenom / sezonskom radu u RH.
Naše šokice operiraju po beču i njemačkoj, znam ih ja par koje tamo ko fol studiraju :zubati

_________________
Sanjam da pripojim RH BiH


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Djevojke iz BiH rade kao eskort dame u Splitu
PostPostano: 23 srp 2011, 11:59 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 24 ruj 2009, 10:09
Postovi: 24530
Lokacija: Heartbreak Hotel
ManInBlack je napisao/la:
Naše šokice operiraju po beču i njemačkoj, znam ih ja par koje tamo ko fol studiraju :zubati



Koji fakultet? Primjenjene umjetnosti? :smajl034

Prije se to govorilo - idu u Njemačku da čuvaju djecu, da budu babysiterke. ;)

_________________
"Uzalud vam sav tisak i sve radio postaje, našim srcima nikad nećete ovladati", nadbiskup Alojzije Stepinac, Zagreb, 1942.


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 15 post(ov)a ] 

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: potocnj i 200 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO