HercegBosna.org

HercegBosna.org

Forum Hrvata BiH
 
Sada je: 28 ožu 2024, 12:53.

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 39 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Područja hrvatskog interesa
PostPostano: 01 kol 2011, 16:24 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 svi 2009, 12:12
Postovi: 21288
Bi li ova karta definirala područja hrv.interesa? http://imageshack.us/photo/my-images/148/croatianinteres.png/
Malo obuhvća previše, ali to su sve krajevi gdje smo bili brojni prije rata (+DGG)


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Područja hrvatskog interesa
PostPostano: 01 kol 2011, 17:13 
Offline

Pridružen/a: 17 lip 2009, 20:01
Postovi: 13387
Lokacija: ZG
Da karta je dobra

_________________
Muslimane ko je kleo, nije dangubio.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Područja hrvatskog interesa
PostPostano: 01 kol 2011, 22:26 
Offline

Pridružen/a: 01 kol 2011, 21:13
Postovi: 5809
Hrvatska republika Herceg-Bosna obuhvaćala je sljedeće hrvatske teritorije i teritorije oslobođene od strane HVO:
- Općina Derventa (+ dio općine Doboj:Cer, Johovac, Bukovac)
- Općina Bosanski Brod
- Općina Odžak
- Općina Bosanski Šamac
- Općina Orašje
- Općina Modriča
- dio Općine Gradačac: naselja G. i D. Tramošnica, Blaževac, Orlovo Polje, Njivak, D. Ledenice)
- dio općine Brčko - općina Ravne Brčko + Hrgovi Donji + Hrgovi Gornj + Špionica Srednja
- općina Usora
- dio općine Teslić - općina Komušina (Slatina, Studenci, G. Vrućica, G. i D. Komušina, Kamenica, Rajševa)
- općina Žepče (+ Novi Šeher + Lug, Brankovići, Vinište, Osova)
- dio općine Kakanj - općina Kraljeva Sutjeska (Čatići, Kraljeva Sutjeska, Vukanovići, Bukovlje, Poljani...)
- Općina Vareš (+ Stojčići; općina Olovo)
- Općina Kotor Varoš (bez Liplja, Maslovara, Boljanića...)
- Općina Dobretići + grad Skender Vakuf + naselje Pavlovići
- Općina Jajce (+ Liskovica i Majdan; općina Mrkonjić G.)
- Općina Travnik
- Općina Bugojno
- Općina Novi Travnik
- Općina Vitez
- Općina Kreševo
- Općina Kiseljak
- Općina Busovača
- Općina Fojnica
- Općina Uskopolje
- Općina Prozor-Rama
- Općina Jablanica
- Općina Konjic
- Općina Livno
- Općina Kupres
- Općina Tomislavgrad
- Općina Posušje
- Općina Ljubuški
- Općina Široki Brijeg
- Općina Grude
- Općina Mostar
- Općina Čapljina- Općina Čitluk
- Općina Neum
- Općina Stolac
- Općina Ravno
- Općina Soli (od Drijenče do G.Živinica, od Križana do Bistarca)TO JE NAŠE!!!Da preciziramo :HercegBosanac

_________________
Riječi su kao pčele, one su istovremeno i med i žaoka.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Područja hrvatskog interesa
PostPostano: 02 kol 2011, 09:01 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 svi 2009, 12:12
Postovi: 21288
emt je napisao/la:
Hrvatska republika Herceg-Bosna obuhvaćala je sljedeće hrvatske teritorije i teritorije oslobođene od strane HVO:
- Općina Derventa (+ dio općine Doboj:Cer, Johovac, Bukovac)
- Općina Bosanski Brod
- Općina Odžak
- Općina Bosanski Šamac
- Općina Orašje
- Općina Modriča
- dio Općine Gradačac: naselja G. i D. Tramošnica, Blaževac, Orlovo Polje, Njivak, D. Ledenice)
- dio općine Brčko - općina Ravne Brčko + Hrgovi Donji + Hrgovi Gornj + Špionica Srednja
- općina Usora
- dio općine Teslić - općina Komušina (Slatina, Studenci, G. Vrućica, G. i D. Komušina, Kamenica, Rajševa)
- općina Žepče (+ Novi Šeher + Lug, Brankovići, Vinište, Osova)
- dio općine Kakanj - općina Kraljeva Sutjeska (Čatići, Kraljeva Sutjeska, Vukanovići, Bukovlje, Poljani...)
- Općina Vareš (+ Stojčići; općina Olovo)
- Općina Kotor Varoš (bez Liplja, Maslovara, Boljanića...)
- Općina Dobretići + grad Skender Vakuf + naselje Pavlovići
- Općina Jajce (+ Liskovica i Majdan; općina Mrkonjić G.)
- Općina Travnik
- Općina Bugojno
- Općina Novi Travnik
- Općina Vitez
- Općina Kreševo
- Općina Kiseljak
- Općina Busovača
- Općina Fojnica
- Općina Uskopolje
- Općina Prozor-Rama
- Općina Jablanica
- Općina Konjic
- Općina Livno
- Općina Kupres
- Općina Tomislavgrad
- Općina Posušje
- Općina Ljubuški
- Općina Široki Brijeg
- Općina Grude
- Općina Mostar
- Općina Čapljina- Općina Čitluk
- Općina Neum
- Općina Stolac
- Općina Ravno
- Općina Soli (od Drijenče do G.Živinica, od Križana do Bistarca)TO JE NAŠE!!!Da preciziramo :HercegBosanac

Tako nekako, na ovoj mojoj karti sam nastojao izbaciti većinu teritorija koje ne naseljavaju Hrvati. A i neke stvari su lakše ostvarive :herceg_bosna


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Područja hrvatskog interesa
PostPostano: 02 kol 2011, 13:33 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 15 srp 2010, 16:04
Postovi: 1885
Lokacija: Stara Hercegovina
Ceha je napisao/la:
Tako nekako, na ovoj mojoj karti sam nastojao izbaciti većinu teritorija koje ne naseljavaju Hrvati. A i neke stvari su lakše ostvarive :herceg_bosna

Na ovoj karti, ne da nije ništa izbačeno, prije bi se moglo reći da je zaokružen i posljednji "hrvatski" ćumez.

Al samo ti crtaj, pa potom nactano podjeli sa 2 jer više nisu mogle ostvariti ni istočeni susjedi.

_________________
Čovjek je neprijatelj onoga što ne poznaje. (Ali ibn Ebu Talib)

Borba za slobodu čovjeka i nije drugo nego borba za oslobođenje od predrasuda. (Miroslav Krleža)


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Područja hrvatskog interesa
PostPostano: 02 kol 2011, 14:55 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 08 svi 2009, 12:12
Postovi: 21288
Sandalj je napisao/la:
Ceha je napisao/la:
Tako nekako, na ovoj mojoj karti sam nastojao izbaciti većinu teritorija koje ne naseljavaju Hrvati. A i neke stvari su lakše ostvarive :herceg_bosna

Na ovoj karti, ne da nije ništa izbačeno, prije bi se moglo reći da je zaokružen i posljednji "hrvatski" ćumez.
Al samo ti crtaj, pa potom nactano podjeli sa 2 jer više nisu mogle ostvariti ni istočeni susjedi.

Da, u ratu koji nije bio vaš i u kojem je teritorij koji je oslobodio Gotovina deblokirao Sarajevo.
Ako ne znaš značenje interesa, lagano produži, ova 23 posto na kojima ste vam je ionako previše :biceovodobro


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Područja hrvatskog interesa
PostPostano: 02 kol 2011, 15:06 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 15 srp 2010, 16:04
Postovi: 1885
Lokacija: Stara Hercegovina
23% ili granice crtaš ko Dobrica ili si nam malo slab sa matematikom.
Ma je meni lično dovoljno i ovo što se ima, jer sam uvijek više gledao na kvalitet neko na kvantitet.

_________________
Čovjek je neprijatelj onoga što ne poznaje. (Ali ibn Ebu Talib)

Borba za slobodu čovjeka i nije drugo nego borba za oslobođenje od predrasuda. (Miroslav Krleža)


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Područja hrvatskog interesa
PostPostano: 24 stu 2011, 01:33 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 19 stu 2011, 13:07
Postovi: 74
karta je dobra,samo me zanima glamoc(godina popisa 1991. godina popisa 1991. 1981. 1971.
Srbi 16.608 (96,97%) 15.896 (88,39%) 19.496 (97,16%)
Hrvati 33 (0,19%) 62 (0,34%) 141 (0,70%)
Muslimani 33 (0,19%) 26 (0,14%) 213 (1,06%)
Srbi 9.951 (79,02%) 11.106 (78,65%) 13.870 (81,68%)
Muslimani 2.257 (17,92%) 2.276 (16,11%) 2.621 (15,43%)
Hrvati 184 (1,46%) 238 (1,68%) 378 (2,22%)

drvar(Srbi 9.951 (79,02%) 11.106 (78,65%) 13.870 (81,68%)
Muslimani 2.257 (17,92%) 2.276 (16,11%) 2.621 (15,43%)
Hrvati 184 (1,46%) 238 (1,68%) 378 (2,22%)

grahovo(Srbi 7.888 (94,91%) 7.739 (85,68%) 10.100 (95,68%)
Hrvati 226 (2,71%) 264 (2,92%) 364 (3,44%)
Muslimani 12 (0,14%) 5 (0,05%) 14 (0,13%)
mislim kako uzeti neke prostore od rs,koji su od vitalnog znacaja i jos zadrzati tri gore navedena grada.
sta ce se uzeti od ballycha nije bitno jer su oni na tlu bih svejedno suvisni!

_________________
samo je jedna ljubav i traje dovjeka-CRNA RIJEKA


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Područja hrvatskog interesa
PostPostano: 27 stu 2011, 20:05 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 svi 2009, 11:02
Postovi: 8044
Lokacija: Banovina Usora
Pitanje Drvar-Grahovo-Glamoč će se otvoriti nakon uspostave hrvatske federalne jedinice. Onda možemo sa srpskom bilateralno riješit neke Daytonske greške. Ako bude interesa.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Područja hrvatskog interesa
PostPostano: 27 stu 2011, 20:13 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 02 lip 2011, 12:01
Postovi: 3688
Lokacija: Edmonton,Alberta,Canada
emt je napisao/la:
Hrvatska republika Herceg-Bosna obuhvaćala je sljedeće hrvatske teritorije i teritorije oslobođene od strane HVO:

- Općina Neum
- Općina Stolac
- Općina Ravno
- Općina Soli (od Drijenče do G.Živinica, od Križana do Bistarca)TO JE NAŠE!!!Da preciziramo :HercegBosanac


Emt ponekad pomislim da se izjašnjavaš kao Hrvatica :D :thumbup

_________________
"Nisu svi koji lutaju izgubljeni"


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Područja hrvatskog interesa
PostPostano: 27 stu 2011, 22:40 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 04 lis 2009, 20:15
Postovi: 914
Lokacija: Dobretići
ako cemo gledat podrucja hrvatskog interesa jasno je da 3. entitet ne dolazi u obzir jer jedva da bi zahvatio polovicu podrucja hrvatskog interesa, opet pitanje a ako i toliko :)

:herceg_bosna


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Područja hrvatskog interesa
PostPostano: 27 stu 2011, 23:54 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 01 lip 2009, 17:27
Postovi: 6018
Lokacija: Generalni konzulat HR HB za Slavoniju i Baranju
cakara je napisao/la:
ako cemo gledat podrucja hrvatskog interesa jasno je da 3. entitet ne dolazi u obzir jer jedva da bi zahvatio polovicu podrucja hrvatskog interesa, opet pitanje a ako i toliko :)

Ma nemoj.

Ti imaš neke precizne informacije o tome koja bi područja hrvatska federalna jedinica zahvaćala, a koja ne bi ušla u njezin sastav?

Ovo mi zvuči kao neki kvaziargument iz kuhinje Jurišić/Budimir/Asić/Ćane ili Markešić/Oršolić/Šarčević/Jeleč/Bojić pa zatim Mesića, Banca i sličnih spodoba... :rigam


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Područja hrvatskog interesa
PostPostano: 28 stu 2011, 00:29 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 svi 2009, 11:02
Postovi: 8044
Lokacija: Banovina Usora
Pessimus dux je napisao/la:
cakara je napisao/la:
ako cemo gledat podrucja hrvatskog interesa jasno je da 3. entitet ne dolazi u obzir jer jedva da bi zahvatio polovicu podrucja hrvatskog interesa, opet pitanje a ako i toliko :)

Ma nemoj.

Ti imaš neke precizne informacije o tome koja bi područja hrvatska federalna jedinica zahvaćala, a koja ne bi ušla u njezin sastav?

Ovo mi zvuči kao neki kvaziargument iz kuhinje Jurišić/Budimir/Asić/Ćane


pogodia si :smajl007


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Područja hrvatskog interesa
PostPostano: 28 stu 2011, 01:38 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 04 lis 2009, 20:15
Postovi: 914
Lokacija: Dobretići
moramo bit malo i realni

ne more nas 450 iljada trazit "23"% teritorija, a muslimanima kojih ima 3 puta vise dat 28%

mislim, to bi bilo super, al nisu oni dica :)

samo u cijelovitoj BiH moci ce se zastitit interes SVAKOG bosanskohercegovackog Hrvata

nemam informacije, al poucen povijescu hrvatski etnicki prostor je sve manji i manji :)

ja ne zelim da dodjem u sitaciju da do rodnog Pougarja moram 2-3 puta vadit putovnicu :)

nediraj mi Bojica, to je moj Pougarac, inace najskolovaniji :)

Hrvati BiH pod hitno moraju odbacit kurtone, one tableturine i nemislosno dicu pravit ako oce opstat :zubati


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Područja hrvatskog interesa
PostPostano: 28 stu 2011, 07:03 
Offline

Pridružen/a: 05 svi 2009, 19:46
Postovi: 1701
Lokacija: Tamo gdje viori crven-bijeli plavi!
cakara je napisao/la:

Hrvati BiH pod hitno moraju odbacit kurtone, one tableturine i nemislosno dicu pravit ako oce opstat :zubati


Na teritoriju gdje smo većina trebamo uvest zakon o zabrani zapošljavanja žena.Kućanice rađaju triput više djece od ovih emancipiranih.Isto uradit i u Hrvatskoj i onda uvozit malo po malo. :HercegBosanac

_________________
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Područja hrvatskog interesa
PostPostano: 28 stu 2011, 07:34 
Offline

Pridružen/a: 15 tra 2010, 06:28
Postovi: 913
cakara je napisao/la:
moramo bit malo i realni

ne more nas 450 iljada trazit "23"% teritorija, a muslimanima kojih ima 3 puta vise dat 28%

mislim, to bi bilo super, al nisu oni dica :)

samo u cijelovitoj BiH moci ce se zastitit interes SVAKOG bosanskohercegovackog Hrvata

nemam informacije, al poucen povijescu hrvatski etnicki prostor je sve manji i manji :)

ja ne zelim da dodjem u sitaciju da do rodnog Pougarja moram 2-3 puta vadit putovnicu :)

nediraj mi Bojica, to je moj Pougarac, inace najskolovaniji :)

Hrvati BiH pod hitno moraju odbacit kurtone, one tableturine i nemislosno dicu pravit ako oce opstat :zubati


Nemogu ni oni onda jare i pare, i postotak razmjeran broju stanovnika i sve velike i razvijenije gradove....., oće se oni odreć Sarajeva, Zenice, Tuzle????


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Područja hrvatskog interesa
PostPostano: 28 stu 2011, 07:50 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 21:39
Postovi: 58266
Lokacija: DAZP HQ
Samo jako! je napisao/la:
cakara je napisao/la:

Hrvati BiH pod hitno moraju odbacit kurtone, one tableturine i nemislosno dicu pravit ako oce opstat :zubati


Na teritoriju gdje smo većina trebamo uvest zakon o zabrani zapošljavanja žena.Kućanice rađaju triput više djece od ovih emancipiranih.Isto uradit i u Hrvatskoj i onda uvozit malo po malo. :HercegBosanac


oš radit, ha? ti bi radila, je li? skidaj gaće! :zubati

_________________
"Hrvata je danas u BiH manje od 400.000, ali je naš cilj da nas je milijun", kazao je Čović.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Područja hrvatskog interesa
PostPostano: 28 stu 2011, 08:32 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 04 lis 2009, 20:15
Postovi: 914
Lokacija: Dobretići
pinco je napisao/la:
cakara je napisao/la:
moramo bit malo i realni

ne more nas 450 iljada trazit "23"% teritorija, a muslimanima kojih ima 3 puta vise dat 28%

mislim, to bi bilo super, al nisu oni dica :)

samo u cijelovitoj BiH moci ce se zastitit interes SVAKOG bosanskohercegovackog Hrvata

nemam informacije, al poucen povijescu hrvatski etnicki prostor je sve manji i manji :)

ja ne zelim da dodjem u sitaciju da do rodnog Pougarja moram 2-3 puta vadit putovnicu :)

nediraj mi Bojica, to je moj Pougarac, inace najskolovaniji :)

Hrvati BiH pod hitno moraju odbacit kurtone, one tableturine i nemislosno dicu pravit ako oce opstat :zubati


Nemogu ni oni onda jare i pare, i postotak razmjeran broju stanovnika i sve velike i razvijenije gradove....., oće se oni odreć Sarajeva, Zenice, Tuzle????


haha, ova ti je dobra, ne mogu i teritoij i stanovnistvo :zubati neka se odluce :zubati


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Područja hrvatskog interesa
PostPostano: 28 stu 2011, 08:40 
Offline

Pridružen/a: 28 ruj 2009, 21:16
Postovi: 1154
Lokacija: Tamo gdje je Srednja Bosna gdje je Vlasic planina, Vilenica, Bukovica, Lasvanska dolina...
cakara je napisao/la:
moramo bit malo i realni

ne more nas 450 iljada trazit "23"% teritorija, a muslimanima kojih ima 3 puta vise dat 28%

mislim, to bi bilo super, al nisu oni dica :)

samo u cijelovitoj BiH moci ce se zastitit interes SVAKOG bosanskohercegovackog Hrvata

nemam informacije, al poucen povijescu hrvatski etnicki prostor je sve manji i manji :)

ja ne zelim da dodjem u sitaciju da do rodnog Pougarja moram 2-3 puta vadit putovnicu :)

nediraj mi Bojica, to je moj Pougarac, inace najskolovaniji :)

Hrvati BiH pod hitno moraju odbacit kurtone, one tableturine i nemislosno dicu pravit ako oce opstat :zubati


moj pougarac dobar si ti meni.... samo mi izgleda slabo kontaš neke stvari.... al ajd moj si planinac pa ču ti objasnit malo ovo al jednom samo zato pazi...

Bolan ne pravi se država (to ja malo karikiram naziv naše narodne suverenosti u BiH institucionaliziran kroz pojam treći entitet iliti Herceg Bosna) tako što polucaš na kakva begovska vrata pa skrušeno na koljenima i pogledom u pod upitaš može li malo prava da budem malo ja ubogi Hrvat ko i ti milostivi aga iliti beže... malo da i ja vladam na svom kao što i ti vladaš na svom... a onda beg onako begovski češkajući bradu mrzovoljno prosikće sikter djubre kjafirsko... ovo je bosna...

Moj pougarac ovdje nitko ne uzima ništa tuđe (pa nema potrebe da nam se šta daje) nego samo da onih tvojih vlastitih garant jedno 100 dunuma pougarske zemlje (ako je više izvini na maloj procijeni) koja je i hrvatska i katolička ko zna koliko stotina godina ne upravlja i ne vlada nitko drugi nego vi pougarci hrvati i katolici... e tako u čitavoj bosni a bogami i hercegovini... ono što smo i mi sa drugima gradili bilo to zajedničke građevine ili institucije treba da bude i naše kao i njihovo... znači zajedničko.. a što je naše i teritorijem i stanovništvom da bude naše i od nas se upravlja njime

E sad nisam ja kriv što konaćni zbir imovine i prava na uživanje te imovine je drugačiji što nas 450 000 u BiH kako ti kažeš (a tim svojim upisom tog broja uradiš strašnu stvar- jer odmah otpišeš maltene sve svoje pougarce i ne samo njih kao da in ni bog nije dao... a nisu oni krivi što trenutno nisu u BiH pa ih ne možeš ubrojit...i ne treba im zbog tog uzimat pravo na BiH i još gore to pravo davat drugom narodu koji je sad tu u većem broju) obitava na puno više procenata teritorija nego ti kontaš da drugi kontaju da bi nam dali... što nema veze s vezom

Sve što je naše pripada nama a naša sveta obveza i to svih nas Hrvata u BiH je za to se izborit, bez obzira šta ko misli o tome... isto što ne pita mene neki amerikanac ili englez što mislim o Libiji ili Iraku i njihovom ponašanju tamo... oni tamo pošalju vojsku da zaštite ili osiguraju američki interes... dokle bi stigli kad bi mislili šta li misle ovi ili oni...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Područja hrvatskog interesa
PostPostano: 28 stu 2011, 09:23 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 24 ruj 2009, 10:09
Postovi: 24534
Lokacija: Heartbreak Hotel
Pa jeste, tko je kriv muslimanima kada žive u gusto naseljenim područjima BiH.
Nebitno je to koliko tko ima stanovništva već je jedino relevantno to gdje tko živi i na kojem je teritoriju taj narod većinski.
Muslimanske ideje ne furaju čak ni Kinezi nad jadnim Tibećanima. Na prostoru veličine 25 Bosni i Hercegovina živi par milijuna ljudi. I što bi sad Kinezi mogli reći? Nas ima skoro milijardu i pol a vas samo par milijuna pa zato Tibet nije ni Tibetanski, ni Hanski, Ni Huiski već je Kineski i svi svi Kinezi po sustavu: jedan čovjek-jedan glas imaju isto prava u Tibetu kao Tibetanci, a ako vam se to ne sviđa onda Kinu možemo podijeliti na način da vi dobijete teritorija onoliko koliko procentualno imate udjela u ukupnom stanovništvu Kine, znači nekih... 0,1%.
Tako su i Srbi ucjenjivali Hrvate između 2 svjetska rata, govorili možete ići izvan Srboslavije ali bez našeg teritorija ( a njihovo - Karlobag-Ogulin-Varlovac-Virovitica), pa smo im opet na koncu vidjeli leđa, a kad-tad ćemo (ako se ne opamete) vidjeti leđa i ovoj muslimanskoj šaci jada koja si je u glavu umislila da je kao neka sila i da imaju kao neka ekskluzivna prava na BiH (možeš si misliti).

_________________
"Uzalud vam sav tisak i sve radio postaje, našim srcima nikad nećete ovladati", nadbiskup Alojzije Stepinac, Zagreb, 1942.


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Područja hrvatskog interesa
PostPostano: 28 stu 2011, 09:34 
Offline

Pridružen/a: 28 ruj 2009, 21:16
Postovi: 1154
Lokacija: Tamo gdje je Srednja Bosna gdje je Vlasic planina, Vilenica, Bukovica, Lasvanska dolina...
Muslimani uzimaju tezu koja im u datom trenutku odgovara da opravdaju svoje nepravedno vladanje drugima gdje god stignu.. npr.

Jednom imaju povijesno pravo da ovde vladaju po banu Kulinu ili nekom Kotromaniću koji je imao veze s modernom Bosnom isto kao ja sa Madagaskarom... Drugi put da se vlasi ne dosjete oni to pravo crpe iz ZAVNOBiH-a, nekad iz načela jedan čovjek jedan glas, nekad im ni to ne odgovara kao u mostaru, pa izmišljaju nešto drugo... uglavnom njihovo je da lažu, petljaju, muljaju ili šta već ne da bi vladali nama... a naše je da se nedamo i borimo protiv toga... zato ovim mladim našim treba opalit koju odgojnu kad ulete u zamku muslimanske propagande.. mada je opravdanje što je ovaj naš pougarac danas tko zna gdje u bijelom svijetu pa i ne zna skim mi imamo posla ovdje... koja je to banda..


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Područja hrvatskog interesa
PostPostano: 28 stu 2011, 10:34 
Offline

Pridružen/a: 15 tra 2010, 06:28
Postovi: 913
cakara je napisao/la:
pinco je napisao/la:

Nemogu ni oni onda jare i pare, i postotak razmjeran broju stanovnika i sve velike i razvijenije gradove....., oće se oni odreć Sarajeva, Zenice, Tuzle????


haha, ova ti je dobra, ne mogu i teritoij i stanovnistvo :zubati neka se odluce :zubati


Tija san reć da su uzeli sebi najveće gradove di su prije rata bili 50%, uzeli su najveći dio industrije, po ton logci Kina bi tribala imat 20% površine Zemlje....., mislin ko in je kriv šta su tako gusto naseljeni, nešto su izgubili al su dosta toga i dobili, ako bi se gledala ukupna vridnost BiH, oni imaju daleko priko 50% materijalne vridnosti....


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Područja hrvatskog interesa
PostPostano: 28 stu 2011, 12:12 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 05 svi 2009, 11:02
Postovi: 8044
Lokacija: Banovina Usora
cakara je napisao/la:
moramo bit malo i realni

ne more nas 450 iljada trazit "23"% teritorija, a muslimanima kojih ima 3 puta vise dat 28%


Zašto ne? Temelj je grunt a ne broj stanovnika! Kakav postotak teritorija brate mili... pa oni drže Tuzlu, Zenicu, Sarajevo, koji zajedno nemaju površinu jedne općine tipa Tomislavgrad ali imaju 15 x više stanovnika.

To je kao da bi ti morao ustupit svoj stan od 120 m2 susjedima koji imaju stan od 60 m2 jer ih u obitelji ima 2 put više...

I kakve putovnice ti spominješ? Pa jer meni treba za u Republiku Srpsku? Mislim da bi po tvom stažu na forumu već trebao shvatit, da se ne radi o nikakvom cijepanju BiH...


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Područja hrvatskog interesa
PostPostano: 28 stu 2011, 14:08 
Offline
Avatar

Pridružen/a: 03 svi 2009, 08:25
Postovi: 43997
Lokacija: Folklorni Jugoslaven, praktični Hrvat
Cakara, činiš mi se kao OK momak, i zbog toga evo ti prijateljskog savjeta od neutralne osobe. Pod hitno se prestani družiti sa pravašima dok ne bude prekasno, svaka godina s njima će te koštati do 5 IQ poena, pa ti vidi. Ovo što si napisao na ovoj temi je toliko neupućeno i naivno da mi se čini da bi te "argumente" razbucala i moja 5-godišnja nećakinja. Nemoj bolan prodavati dušu vragu zbog tih par km ceste što su vam kvaziustaše izgradili u Dobretićima.

_________________
sklon'se bona Zineta sa penđera, vidiš da te vlasi oćima kurišu
slika


Vrh
   
 
 Naslov: Re: Područja hrvatskog interesa
PostPostano: 29 stu 2011, 08:08 
Offline

Pridružen/a: 28 ruj 2009, 21:16
Postovi: 1154
Lokacija: Tamo gdje je Srednja Bosna gdje je Vlasic planina, Vilenica, Bukovica, Lasvanska dolina...
Ministry of Sound je napisao/la:
Cakara, činiš mi se kao OK momak, i zbog toga evo ti prijateljskog savjeta od neutralne osobe. Pod hitno se prestani družiti sa pravašima dok ne bude prekasno, svaka godina s njima će te koštati do 5 IQ poena, pa ti vidi. Ovo što si napisao na ovoj temi je toliko neupućeno i naivno da mi se čini da bi te "argumente" razbucala i moja 5-godišnja nećakinja. Nemoj bolan prodavati dušu vragu zbog tih par km ceste što su vam kvaziustaše izgradili u Dobretićima.


Ministre koliko znam, a znam te kvaziustaše ni milimetra ceste nisu izgradile gore... jesu obečavale svašta..ali izgradile ne... ono spajanje ceste Dobratići -Jajce je u režiji nekog drugog... a obečanje Travnik - Dobratići preko gostilja jest obečano od ovih al koliko znam gore je još makadam.... samo ispravak netoćnog navoda i pozzz kako dijaspori tako i Dobratićima..


Vrh
   
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 39 post(ov)a ]  Stranica 1, 2  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 22 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Facebook 2011 By Damien Keitel
Template made by DEVPPL - HR (CRO) by Ančica Sečan
phpBB SEO